Ja nav mīlestības

 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Hei, padalieties ar viedokļiem.
Sieviete un vīrietis ir kopā apmēram 5 gadus, abiem ir harmoniskas un labas attiecības, daudz kā kopīga, līdzīgs skatījums uz dzīvi, pietiekami labs sekss. Tomēr vīrietis sievieti mīl, sieviete vīrieti nē. Sieviete drīzāk ir pieķērusies viņam, attiecības ir ērtas, rada drošības sajūtu (vairāk runa par emocionālo drošības sajūtu, nevis finansiālo). Viss it kā ir labi, bet viņai nav taureņi vēderā, un nekad nav bijuši, jo sākumā vīrietis pat nepatika, bet ar laiku pierada un pieķērās. Iepriekš sieviete ir mīlējusi citu vīrieti, tāpēc zina, ko nozīmē mīlestība. Ko viņai darīt? Šķirties un iet dzīvot vienai, jo nemīl, kaut gan kopā ir labi? Nešķirties un dzemdēt viņam bērnus, nolemjot, ka mīlestība attiecībās nav galvenais, ja ir citi pozitīvi, attiecības uzturoši faktori?
19.04.2020 22:47 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
Meičas sapņo būt kopā ar badboy'u (lai būtu tauriņi vēderā), goodguy atkal garlaicīgs, ir stabilitāte, bet nav tauriņi.
Tipiskais sieviešu hypergamy, tur nav par ko dusmoties, tā dabā iekārtots.
:D
20.04.2020 21:28 |
 
Reitings 124
Reģ: 24.06.2015
Piekrītu tiem, kas saka, ka tā "mīlestība", par kuru tā sapņojam, ir īslaicīga, un jebkurā gadījumā kaut kad iestāsies rutīna un cilvēka tumšās puses sāks kost acīs... Cieņa un līdzīgs skatījums uz dzīvi ir ļoti daudz, jo galu galā tas ir cilvēks, ar kuru būvē kopā savu dzīvi, nevis tikai seksa partneris un apbrīnas objekts.
20.04.2020 23:05 |
 
Reitings 124
Reģ: 24.06.2015
Bet nu jāizvērtē, kāda loma ir tam cilvēkam tavā dzīvē... ja tas ir tikai ērtums, nu tad gan jādomā, vai palikt šādās attiecībās vispār ir godīgi pret otru.
20.04.2020 23:09 |
 
Reitings 1082
Reģ: 13.06.2015
Es esmu daudz domājusi, ka varbūt tas ir normāli, ka pēc 8 gadiem kopā būšanas, vīrietis vairs nevēlas tik daudz runāties, negrib tik daudz pavadīt laiku kopā, vairs nepavelkās, ja nāku klāt jaunā veļā, bet pasaka - vēlāk. It kā jau gadu laikā tik ļoti pierod viens pie otra, ka neapzināti var kļūt nevērīgāks. Man paziņu lokā nav baigi labo piemēru, tādēļ grūti spriest
20.04.2020 23:11 |
 
10 gadi
Reitings 231
Reģ: 21.03.2011
Lasu un saprotu, ka ir vēl kāda kas jūtas līdzīgi..
Esam kopā jau 8gadus, bērnu nav.
Sākumā bija taureņi,tad nāca realitāte, esam pieslīpējušies,bet ik pa konkrētam laika posmam, otra puse mani pieviļ un parasti,tas ir svarīgās lietās, labi tās ir man svarīgas. Daudz strādāju,bet viņam pietiek ar to kas ir, necenšas tiekties uz augšu, tāpēc attiecībām laiks palicis mazāk,bet rīvēšanās vairāk...
Pēc pedējās pievilšanas reizes pagājis gandrīz pusgads, un pēc šīs reizes vairs nespēju viņu pielaist klāt.
Saproti,ka mīli,bet nespēj pateikt viss, uzreiz acīs asaras.
Laikam,vēl nav sasniegts maksimālais robežpunkts..
Kad pēdējo reizi par to runājām,teicu ka nav kā agrāk,atbilde bija, ka viņš mani nepametīs un gaidīs kad atgriezīsies iepriekšējās sajūtas..
Ar smadzenēm saprotu,ka tas beigsies slikti, bet sirds neļauj atlaist...
Šobrīd vairāk esam dzīvokļa biedri, ar buču reizi nedēļā..
Un nekad neticēju, ka ar viņu šādi jutīšos, jo agrāk gribēju kāzas un bērnus ar šo vīrieti,tad vismaz tagad zinu ka to negribu, pat ne kopīgu īpašumu, uz ko šobrīd tiek spiests!
24.04.2020 23:57 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3774
Reģ: 31.10.2010
Ņemot vērā, ka es esmu cilvēks, kam daudz nevajag, es nemūžam nepamestu labu vīrieti, kurš mani ciena un labi pret mani izturas dēļ kaut kādas potenciālas lielās mīlestības, kas kaut kad tālā nākotnē varbūt varētu parādīties. Labi vīrieši tāpat vien uz ielas stūriem nemētājas, tāpēc es novērtētu to, ka dzīve man tādu ir devusi un nedzīvotu fantāzijās par nezin kādu elpu aizraujošu mīlasstāstu.
25.04.2020 09:13 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Ne velti kāds te minēja, ka sievietes ir aprēķinātājas.
Šis salikums 'kaut kādas potenciālās mīlestības dēļ.' Ha-ha.
aplausi!
25.04.2020 09:53 |
 
Reitings 408
Reģ: 21.12.2017
elii666 @ 25.04.2020 09:13
Ņemot vērā, ka es esmu cilvēks, kam daudz nevajag, es nemūžam nepamestu labu vīrieti, kurš mani ciena un labi pret mani izturas dēļ kaut kādas potenciālas lielās mīlestības, kas kaut kad tālā nākotnē varbūt varētu parādīties. Labi vīrieši tāpat vien uz ielas stūriem nemētājas, tāpēc es novērtētu to, ka dzīve man tādu ir devusi un nedzīvotu fantāzijās par nezin kādu elpu aizraujošu mīlasstāstu.

Šim varētu piekrist. Viss jau atkarīgs no cilvēka un tā vērtībām, vai dzīvē galvenais no otra ir ilgtermiņa cieņa, nosvērtība, miers, vai kaislība, emocijas un sajūtas.
Pietam ir dažāda tipa cilvēki, tādi kuri riskē un tādi, kuri tiecas uz stabilitāti.
Personīgi es arī nepamestu vīrieti, ja tas spētu nodrošināt pret mani cieņu un saskaņu attiecībās, jo neesmu tā iekārtota, ka kāds man spēs ‘noraut jumtu’. Tāpēc atstāt ko stabilu un labu, tikai tāpēc, ka varbūt kādreiz būs kāds, kas man sagrozīs galvu uz pāris mēnešiem ir neloģiski. To var saukt par aprēķinu, vai vienalga kā, bet tas vismaz ir racionāli.
Manuprāt, ilgtermiņā tās kaislības nestrādā.
Pati biju kopà 10 gadus ar labu cilvēku, bet arī tas beidzās, jo cilvēki mainās ( te nu varu uzskaitīt mūsu abu mīnusus )- ārējie faktori tos izmaina un ja necenšas abas puses, kāds ļaujas savam egoismam ilgtermiņā, kàds nespēj būt atklāts jūtās vai izteikt viedokli, un tas viss tiek apslāpēts pat attiecības itkā labiem cilvēkiem, saskanīgiem beidzas.
25.04.2020 10:39 |
 
10 gadi
Reitings 361
Reģ: 23.03.2013
Paliktu. Vienmēr ir labāk, kad otrs mīl nedaudz vairāk. Mīlestība, vismaz manā dzīvē, neko labu, iznjemot taurinjus vēderā , nav nesusi.
Sāpes, mūžīga domāšana kur tas cilvēks ir, kad uzrakstīs bla blabla. Mīlestība man nelauj normāli funkcionët, tāpēc viennozīmīgi- drošas, stabilas, cienjpilnas attiecības, kur pie otra sāniem jūties, kā pie mūra sienas!
25.04.2020 10:48 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Kā man patīk dažu rakstītās atbildes. A tavs vīrietis vispar zin to, ka nemīli viņu un nekad neesi mīlējusi un visticamāk nekad arī nemīlēsi? To jau viņam tu protams viņam negrasies paziņot. Varu daret, ja būtu mainītās lomās, tad gan visas rakstītu, ka vīrietis ir lops un izmantotājs un arī to, ka iznieko sievietes laiku un dzīvi. ???
25.04.2020 12:23 |
 
Patīk
Reitings 274
Reģ: 20.06.2018
Nu tas taču "mīlu Tevi" "Tu mans/a vienīgā uz mūžu", tā ir spēle, riesta dancis. Ja kāds to uztver nopietni- tā ir viņa problēma, ka dzīvo pasaku valstībās.
Mīlestība ir, kamēr tiek izpildīti nosacījumi no abām pusēm. Vīrietim jābūt vecim ar visām no tā izrietošajām sekām, bet sievietei jābūt skaistai, sevi jākopj, jāuztur figūra, jābūt auglīgai(potenciāli bērnu radīšanai). Ja kāds no šiem tiek pārkāpts, attiecības ir beigušās. Ne uzreiz protams, bet laika atskaite ir sākusies.
25.04.2020 13:18 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Nuuuu, ja jūs abi esat pieauguši, ar kripatiņu inteliģences, tad ar jebkuru var izveidot ērtas, komfortas un mierpilnas attiecības. Tādēļ esmu par to, lai abu attiecībās būtu, kas vairāk par šo. Jūtas, iekāre un mīlestība. Tāpat ar kripatiņu 'norauj jumtu', vismaz jaunībā. Protams, ne tā, kā Kiviči.
Kad būs +45, tad tiešām var veidot šīs cienošās un mierpilnās attiecības.
25.04.2020 14:57 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
GhostGG @ 25.04.2020 12:23
Kā man patīk dažu rakstītās atbildes. A tavs vīrietis vispar zin to, ka nemīli viņu un nekad neesi mīlējusi un visticamāk nekad arī nemīlēsi? To jau viņam tu protams viņam negrasies paziņot. Varu daret, ja būtu mainītās lomās, tad gan visas rakstītu, ka vīrietis ir lops un izmantotājs un arī to, ka iznieko sievietes laiku un dzīvi. ???

+917
25.04.2020 14:58 |
 
Patīk
Reitings 274
Reģ: 20.06.2018
Katz @ 25.04.2020 14:57
Nuuuu, ja jūs abi esat pieauguši, ar kripatiņu inteliģences, tad ar jebkuru var izveidot ērtas, komfortas un mierpilnas attiecības. Tādēļ esmu par to, lai abu attiecībās būtu, kas vairāk par šo. Jūtas, iekāre un mīlestība. Tāpat ar kripatiņu 'norauj jumtu', vismaz jaunībā. Protams, ne tā, kā Kiviči.
Kad būs +45, tad tiešām var veidot šīs cienošās un mierpilnās attiecības.

Es nesapratu...Tu to attiecināji arī uz mani?
Par mani vari nesatraukties- es ne reizi neesmu pavadījis ilgāk par 2nedēļām bez Jaunkundzes kompānijas un maiguma??
25.04.2020 22:44 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Freids @ 25.04.2020 22:44

Es nesapratu...Tu to attiecināji arī uz mani?
Par mani vari nesatraukties- es ne reizi neesmu pavadījis ilgāk par 2nedēļām bez Jaunkundzes kompānijas un maiguma??

Es nezinu, ko man iesākt ar šo info, bet paldies, ka dalījies?
Šis gan bija paredzēts lowkey JaneDavis jaunk.virzienā.
26.04.2020 00:31 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits