Interesantie IG profili

 
Reitings 167
Reģ: 15.10.2019
Šeit liekam,jūsuprāt , interesantākos IG profilus. Lūdzu bez butterfly Elīnas un pārējo jau zināmo influencerus apspriešanas
Tātad, vai kādam ir zināms vēl kādas meitenes profils, kurš būtu apskates vērts?
13.04.2020 15:10 |
 
Reitings 19
Reģ: 10.04.2020
Meitenes, var jau stalkot un visu ko ievērot, bet tiešām, lieciet svētu mieru Sintijas bērniņam utt. Nu nav jālien neviena privātajā dzīvē! Katram ir sava pagātne, kļūdas, bet nu dažas jūs tik brutāli te nodiršat viņu, ka pašas laikam jūtaties tik nevainīgas, tīras, svētas. Nu ir lietas, ko tiešām nevajag aizskart, un pēc tiem dažiem tekstiem šeit, var skaidri redzēt, ka Jums nav bērnu pašām. Viņas izteicieni reizēm nav pareizi un tas viņas “haips”, kas šķiet uzspēlēts pa daudz, bet tomēr, sargiet pašas sevi un mazāk lienat viņas dzīvē. ?‍♀️
03.05.2020 23:30 |
 
Reitings 92
Reģ: 11.02.2016
Ja ir nojausma, ka blakus istabā guļ bērns, kad Sintija ir ar vīrieti (no savas nodarbošanās), vai Sintija atstāj bērnu vienu, kad iet pie vīrieša, tad domāju, ka ir vērts uztraukties.
Tāpat kā var izteikt piezīmes, ka Sintija neaudzina bērnu.
Viņa izliek savu dzīvi publiski un vai tad kāds apvaino konkrēti bērnu vai arī to, ka Sintija izturas nepiemēroti un nenodarbojas ar bērnu.
03.05.2020 23:34 |
 
Reitings 92
Reģ: 11.02.2016
Man personīgi arī morāli, ētiski utt. nešķiet ar to labi nodarboties, ja esi jau ģimenes dzīvē un ietekmē vēl citas cilvēka dzīves. Ko bērns padomās par mammas nodarbošanos? Protams, var jau melot vai tml.. Gribas jaunas attiecības, veido tās normāli. Gribas pelnīt, pelni normāli, ja bērns dzīvo pie tevis. Tagad viņa, starp citu, arī nodokļus nemaksā, diez vai ir reģistrējusies par pašnodarbināto un ievēro noteikumus (tā arī var, bet nu ļoti ļoti šaubos), tātad strādā nelegāli. Par nodokļu nemaksāšanu bieži Didrihsoni piemin kā kaut ko sliktu. :D
03.05.2020 23:39 |
 
Reitings 1030
Reģ: 16.12.2019
Baigos apvainojumus par bērnu neesmu redzējusi. Viss ir vērsts uz pašu Sintiju, kas ir pamatoti
Un piekrītu neviens par viņu nerunātu, ja pati konkrēti pateiktu patiesību ar ko nodarbojas tagad ja jau ir tik atklāta un kko neslēptos, lai gan par pagātni visu izstāstījusi. Es saprotu, katrs stāsta ko grib... Bet nu ja jau tu tik ļoti komunicē ar savām saulītēm un mīļumiņiem.. Tad runā taisnību :D
03.05.2020 23:40 |
 
Reitings 19
Reģ: 10.04.2020
Taču ko var pārspīlēt un tēlot te aģentes lielās, Jūs blakus tur bijāt, kad zinat, kur bija bērns, ko darīja utt? Nu nevajag ja, nav vienkārši jālien, kur nevajag. Ar to vienkārši gribu pateikt, ka ir tēmas, ko nevajag aizskart. Viņa arī bijusi vienmēr viena, cīnījusies, bērns taču ir apģērbts, paēdis un skaidri var redzēt, ka mīlēts. Tad nu, labāk iesaku sūdzēties par sliktiem apstākļiem kaimiņos utt, pavērot apkārt, kas tiešām ir slikti apstākļi ģimenēs, kur nav ko ēst, un vēl bēdīgāk! Tur aiziet sūdziet savos sociālajos dienestos, bāreņtiesās utt. Tāpēc nevajag uztaisīt te tādu sūdu ne pa ķeksi.
03.05.2020 23:40 |
 
10 gadi
Reitings 3071
Reģ: 13.11.2011
Meitenes, kā jūs tajā xtra.lv varat kaut ko apskatīties? Es kā veru vaļā kādu tēmu man rāda “ You do not have permission to view this content.“ ??‍♀️?
03.05.2020 23:41 |
 
10 gadi
Reitings 3071
Reģ: 13.11.2011
Un es šeit esmu viena no naivajām, jo domāju, ka eskorts ir vienkārši laika pavadīšana, kavēšana (pasākumi, vakariņas, kino utt) ar vīrieti. Bez intīmām attiecībām.. ?
03.05.2020 23:44 |
 
Reitings 11
Reģ: 03.05.2020
Kacha5683 teksts @ 03.05.2020 23:25[/
/https://tautaruna.nra.lv/palidzi/311638-policija-mekle-virieti-aizdomas-par-sevisku-smagu-noziegumu-izdarisanu/?utm_source=nra.lv&utm_medium=site&utm_campaign=nralvLinks&utm_content=redirect
Nez ,pazvani uz policiju pajautaa ko izdarija??
03.05.2020 23:47 |
 
Reitings 92
Reģ: 11.02.2016
Fifa, es vārdu eskorts šeit lietoju droši vien nepareizi, vienkārši gribēju izteikties labāk kā prostitūcija. Lai gan domāju, ka pastāv joprojām tādas, kuras vienkārši pieņem klientus rindā un tādas, kuras pavada laiku kopā arī ar sarunām, vakariņām utt.
Sugarbabe = Sintija, tā izklausās
04.05.2020 00:09 |
 
Reitings 92
Reģ: 11.02.2016
Fifa, jāreģistrējas
04.05.2020 00:09 |
 
Reitings 92
Reģ: 11.02.2016
Sugarbabe, varbūt citām dažām ģimenēm nav ko ēst, jo vecāki izvēlējās darbu Rimi, nevis savu ķermeni pārdot, jo varbūt dažiem tāpat kā man šādas izklaides nav pieņemamas, ja ģimene jau ir nodibināta. Iespējas nopelnīt ir dažādas, arī ne tikai Rimi, bet arī jauniešu bieži izvēlētajā online kazino un jebkas cits, kur nav intīms. Var, protams, arī ar intīmu, bet, ja par to pati pastāsta, kur problēma, ka citi par to interesējas? Gribēja nohaipot, bet negribēja, lai aiziet tik tālu? Klusēt tad vajadzēja. Pēdējais sludinājums bija 2019.gada novembrī, kas nav tik sen. Pašlaik saka, ka kāds viņai skaitā tūkstošus. Tici, ka tāpat vien? Attiecības saka, ka nav.
04.05.2020 00:13 |
 
Reitings 92
Reģ: 11.02.2016
Es personīgi domāju, ka neviens viņai tūkstošus nekādus neskaita, gribēja tikai kārtējo haipu. Droši vien naudas apmērs ir krietni mazāks, tāpēc arī nevar rēķinus nomaksāt.
04.05.2020 00:15 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5035
Reģ: 03.11.2012
Lai gan es neaizstāvu Sintiju un šo to arī esmu pateikusi dusmīgu, bet par vienu tēmu gan es pasmīnēju :D
Tām kurām ir bērni (tālāk nelasa visas tās, kurām nav bērnu, jo pie vārda tiksies, kad būs ??? un punkts!)
Jūs nekad ar savu vīrieti (bērna tēvu, vīru, puisi ar kuru esat kopā) neesat nodarbojušās ar mīlas priekiem kamēr bērns guļ?
Es domāju, ka daudziem (arī manā ģimenē), bērns guļ ar vecākiem vienā istabā līdz +- 2-3 gadiem, ne?
Vai arī kā mums, ir vecā gultiņa mūsu istabā un reizēm pa nakti atnāk pagulēt.
Nu neticu, ka neviena nav kniebusies pa nakti kamēr bērns guļ, es esmu un tas neliekas nekas tāādssss!
04.05.2020 00:15 |
 
Reitings 1030
Reģ: 16.12.2019
Ea nezinu par ko tur runa bija. Par pagātni vai tagadni. Tik zinu to, ka pagātnē viņa bērnu mazu atstāja vienu pašu kad gāja darbiņā šajā.. Tagad nav zināms :D
04.05.2020 00:18 |
 
Reitings 92
Reģ: 11.02.2016
Vivii, ir stipri liela atšķirība, vai tiek gulēts ar bērnu vai jauno draugu, ar kuru bērns zināms, aiz sienas vai arī katru dienu tiek vilkts jauns klients vai arī viens tas pats klients, bet ir zināms, ka tas ir tikai klients un nevajag bērnu pie viņa pieradināt. Vai tiešām ir tik grūti saprast to atšķirību starp attiecībām, kuras vismaz varētu būt potenciāli izdevušās, un starp darījuma attiecībām UN tajā visā iesaistot bērnu, kam psihe un priekšstati par dzīvi nav vēl izveidojušies?
Savukārt atstāt bērnu vienu bez pieskatīšanas līdz zināmam vecumam vispār nevajadzētu, pat ja guļ, mazums ko tāds mazs var sadarīt un būtu traģēdija.
04.05.2020 00:19 |
 
Reitings 11
Reģ: 03.05.2020
vivii @ 04.05.2020 00:15
Lai gan es neaizstāvu Sintiju un šo to arī esmu pateikusi dusmīgu, bet par vienu tēmu gan es pasmīnēju :D
Tām kurām ir bērni (tālāk nelasa visas tās, kurām nav bērnu, jo pie vārda tiksies, kad būs ??? un punkts!)
Jūs nekad ar savu vīrieti (bērna tēvu, vīru, puisi ar kuru esat kopā) neesat nodarbojušās ar mīlas priekiem kamēr bērns guļ?
Es domāju, ka daudziem (arī manā ģimenē), bērns guļ ar vecākiem vienā istabā līdz +- 2-3 gadiem, ne?
Vai arī kā mums, ir vecā gultiņa mūsu istabā un reizēm pa nakti atnāk pagulēt.
Nu neticu, ka neviena nav kniebusies pa nakti kamēr bērns guļ, es esmu un tas neliekas nekas tāādssss!

Nu nez vai maksātspējīgs klients klusi gribētu uzvesties ??lai nepamodinaatu vinjas siiko?
Ja par to maksaa naudu?domaaju,ka tur savaadaaki noteikumi
04.05.2020 00:20 |
 
Reitings 19
Reģ: 10.04.2020
@Antwoord Tu ļoti labi parādi to, cik Tev pašai nelaimīga dzīve. Vispār nav miera tev gar viņu. Kas tev nedod to mieru gar viņu, viņa ir skaistāka, labāka par tevi vai kas tieši tev nedod mieru, ka vajag vaktēt visu, kādos portālos viņa ir, ko dara un te sākt gudroties, kāpēc viņa to dara un kā dara, kāpēc nedara kaut ko citu, un vēl par nodokļu maksāšanu utt? :D Taču atver kādu grāmatu, domā par pašizaugsmi un sevi, mazāk par citiem :D
04.05.2020 00:20 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5035
Reģ: 03.11.2012
Un otra lieta, kura man liekas smieklīga, lai gan prostituciju arī neatbalstu, bet uzskatu, ka arī tam ir savi iemesli, kuri meklējami pašā cilvēkā utt. Psiholoģijai nepieskaršos... bet!
Manā skatījumā, labāk tad būt tādai kā viņa, nevis vienkārši izlaidīgai m...., kas ņemas ar katru iepazīto džeku klubā un 5dienas vakaros nogrūž savu sīko vecākiem, lai 7dienā savāktu.
Vai arī stāv uz Lienes ielas vai Rumbulā.
Nu tādām sievietēm tiešām nav daudz smadzeņu, bet uzturēt kaut kādu sev dzīves līmeni, pat ja tu esi apsēsts ar lūpām, matiem, drēbēm utt., tik un tā- tas ir citādāk.
04.05.2020 00:22 |
 
Reitings 11
Reģ: 03.05.2020
https://skaties.lv/izklaide/sovi/citi-sovi/tv-jaunumi/eskorta-meitenes-slepena-dienasgramata-kanala-2/
Paskatieties shito serialu??buus lielaaka skaidriiba
Agraak tvplay bija,tagad nezinu kur raada??
04.05.2020 00:25 |
 
Reitings 92
Reģ: 11.02.2016
Bērni jau arī lielākā vecumā ap 5-6 gadiem visu labāk saprot un jūt, melus utt. Tas ja viņa domā arī tālāk ar to nodarboties. Turklāt, ja vēl var atrast tam pierādījumus.. Ja nedomā slēpt to, tad kādas vērtības iedod savām bērnam.
Un nav nekādas jēgas salīdzināt eskortu ar maukošanos klubā. Es abus dzīvesveidus uzskatu par pieņemamiem jaunības trakumā, bet, kad tev ir bērns, tev ir jābūt atbildīgai vai nebija ko veidot un paturēt bērnu, tas tev nav kaut kāds tojterjers, kuru atstāt mājās vai iebāzt otrā istabā, vai palaist pašplūsmā viņa audzināšanu.
Sugarbabe, sorry, absolūti neuztrauc tavs sacerējums.
04.05.2020 00:25 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits