Interesantie IG profili

 
Reitings 167
Reģ: 15.10.2019
Šeit liekam,jūsuprāt , interesantākos IG profilus. Lūdzu bez butterfly Elīnas un pārējo jau zināmo influencerus apspriešanas
Tātad, vai kādam ir zināms vēl kādas meitenes profils, kurš būtu apskates vērts?
13.04.2020 15:10 |
 
Reitings 195
Reģ: 18.11.2019
Apbrīnojami, ka daudzas Sintijai jautā, kā pazaudēt svaru tik ātri, ja atbilde taču zināma- Vitamīns ?????
03.05.2020 14:28 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10523
Reģ: 29.01.2009
bet narkotikas reklamēt nedrīkst.
03.05.2020 14:31 |
 
Reitings 11
Reģ: 03.05.2020
Queen4u @ 03.05.2020 14:28
Apbrīnojami, ka daudzas Sintijai jautā, kā pazaudēt svaru tik ātri, ja atbilde taču zināma- Vitamīns ?????

Atkal noteikti kkadus briinumus staastiis?
Puse seedees ar atvertu žokli un apbriinos??
03.05.2020 14:34 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Vispār man šķiet, ka daudzas meitenes bez plāna dzīvē būtu ar mieru uz kādu laiku tādā veidā piepelnīties, ja viņām garantētu, ka visi klienti būs simpātiski, adekvāti, solīdi, kopti, iejūtīgi, labi maksātu un nevēlētos nekādus fetišus vai izvirtības. Bet realitātē jau tā nenotiek. Es ziņkāres mākta pirms pāris gadiem izlasījos to xls forumu krustu šķērsu, un tur ir arī tēma "melnais saraksts" jeb vīriešu telefona numuri, ar aprakstiem, ko pašas eskorta meitenes likušas, lai brīdinātu citas ar tiem neielaisties. Mati cēlās stāvus, lasot kādi tik slimiķi nav. Sākot ar tādiem, kuri izturas ļoti neadekvāti vai agresīvi, beidzot ar tādiem, kuri nozog meitenes mantas, turpat špricē narkotikas, slepus nelieto prezervatīvu, piespiež uz anālo seksu, ir ļoti nekopti, bet atsakās iet dušā, kā arī izdomā nesamaksāt, atņem iedoto naudu, draud, fiziski iespaido, ilgstoši neiet prom utt. Ir dzirdēts, ka meiteni aicina ciemos pēc izsaukuma, viņa aizbrauc, un tur solīto divu apmierināmo vīriešu vietā ir vesels bars, kas seksuāli izmanto, izturas vardarbīgi un vēl nesamaksā. Ok, pieņemsim, ka ir tādas eskortnieces, kurām ir pastāvīgo klientu loks, kas ir pārbaudīts. Bet kam tik viņām nav bijis jāiziet cauri, lai līdz tam nonāktu? Pat ja reizēm tā ir viegla nauda, tas ir ļoti bīstams darbs.
03.05.2020 14:43 |
 
Reitings 195
Reģ: 18.11.2019
Udzhjaaaa @ 03.05.2020 14:34

Atkal noteikti kkadus briinumus staastiis?
Puse seedees ar atvertu žokli un apbriinos??

Vai ne.. Bet ir jau meitenes, kas arī tic visam ko viņa saka.?
03.05.2020 14:51 |
 
Reitings 157
Reģ: 02.11.2010
Ketija123 @ 03.05.2020 14:43
Vispār man šķiet, ka daudzas meitenes bez plāna dzīvē būtu ar mieru uz kādu laiku tādā veidā piepelnīties, ja viņām garantētu, ka visi klienti būs simpātiski, adekvāti, solīdi, kopti, iejūtīgi, labi maksātu un nevēlētos nekādus fetišus vai izvirtības. Bet realitātē jau tā nenotiek. Es ziņkāres mākta pirms pāris gadiem izlasījos to xls forumu krustu šķērsu, un tur ir arī tēma "melnais saraksts" jeb vīriešu telefona numuri, ar aprakstiem, ko pašas eskorta meitenes likušas, lai brīdinātu citas ar tiem neielaisties. Mati cēlās stāvus, lasot kādi tik slimiķi nav. Sākot ar tādiem, kuri izturas ļoti neadekvāti vai agresīvi, beidzot ar tādiem, kuri nozog meitenes mantas, turpat špricē narkotikas, slepus nelieto prezervatīvu, piespiež uz anālo seksu, ir ļoti nekopti, bet atsakās iet dušā, kā arī izdomā nesamaksāt, atņem iedoto naudu, draud, fiziski iespaido, ilgstoši neiet prom utt. Ir dzirdēts, ka meiteni aicina ciemos pēc izsaukuma, viņa aizbrauc, un tur solīto divu apmierināmo vīriešu vietā ir vesels bars, kas seksuāli izmanto, izturas vardarbīgi un vēl nesamaksā. Ok, pieņemsim, ka ir tādas eskortnieces, kurām ir pastāvīgo klientu loks, kas ir pārbaudīts. Bet kam tik viņām nav bijis jāiziet cauri, lai līdz tam nonāktu? Pat ja reizēm tā ir viegla nauda, tas ir ļoti bīstams darbs.
Ketija123 @ 03.05.2020 14:43
Vispār man šķiet, ka daudzas meitenes bez plāna dzīvē būtu ar mieru uz kādu laiku tādā veidā piepelnīties, ja viņām garantētu, ka visi klienti būs simpātiski, adekvāti, solīdi, kopti, iejūtīgi, labi maksātu un nevēlētos nekādus fetišus vai izvirtības. Bet realitātē jau tā nenotiek. Es ziņkāres mākta pirms pāris gadiem izlasījos to xls forumu krustu šķērsu, un tur ir arī tēma "melnais saraksts" jeb vīriešu telefona numuri, ar aprakstiem, ko pašas eskorta meitenes likušas, lai brīdinātu citas ar tiem neielaisties. Mati cēlās stāvus, lasot kādi tik slimiķi nav. Sākot ar tādiem, kuri izturas ļoti neadekvāti vai agresīvi, beidzot ar tādiem, kuri nozog meitenes mantas, turpat špricē narkotikas, slepus nelieto prezervatīvu, piespiež uz anālo seksu, ir ļoti nekopti, bet atsakās iet dušā, kā arī izdomā nesamaksāt, atņem iedoto naudu, draud, fiziski iespaido, ilgstoši neiet prom utt. Ir dzirdēts, ka meiteni aicina ciemos pēc izsaukuma, viņa aizbrauc, un tur solīto divu apmierināmo vīriešu vietā ir vesels bars, kas seksuāli izmanto, izturas vardarbīgi un vēl nesamaksā. Ok, pieņemsim, ka ir tādas eskortnieces, kurām ir pastāvīgo klientu loks, kas ir pārbaudīts. Bet kam tik viņām nav bijis jāiziet cauri, lai līdz tam nonāktu? Pat ja reizēm tā ir viegla nauda, tas ir ļoti bīstams darbs.

Normālas ekskortnoeces taču maksa kaut kadu % tiem kas vinas aizsarga. Ja ir sads gadijums izsauc večus , un tie izsit no tādiem naudu utt. Domajams, ka tadam ka Sintija tocna ir Mugura. Tam kuras uz ielas stav Lienes ielaa, taam nekaa nav un var gadities skumji.
03.05.2020 14:51 |
 
Reitings 195
Reģ: 18.11.2019
Scandinavian @ 03.05.2020 14:31
bet narkotikas reklamēt nedrīkst.

Nu bet pateiks, ka Dieviņs parādīja ar pirkstu un notievēja, ha ha ha.
03.05.2020 14:52 |
 
Reitings 266
Reģ: 12.04.2020
Arī mani sintulis nobloķēja....vairs neredzēšu neko..pff:D
03.05.2020 14:58 |
 
Reitings 11
Reģ: 03.05.2020
turbopeka @ 03.05.2020 14:51

Normālas ekskortnoeces taču maksa kaut kadu % tiem kas vinas aizsarga. Ja ir sads gadijums izsauc večus , un tie izsit no tādiem naudu utt. Domajams, ka tadam ka Sintija tocna ir Mugura. Tam kuras uz ielas stav Lienes ielaa, taam nekaa nav un var gadities skumji.

Es domaaju,ka vinja jau sen ir atlasijusi tos,kuri ir izdeviigi un maksaa vairaak ,ar tiem arii gulj.
Gan jau ir savi sakari caur kuriem sazinaas ar klientiem.
No turienes arii nauda lai visu apmaksaatu ,tagad arii skaidri saprotams no kurienes rodas-esmu guleejusi naktii tikai 3h ??
Un naakamajaa dienaa eju uz skropstinjaam,masaazinjaam utt
03.05.2020 14:59 |
 
Reitings 157
Reģ: 02.11.2010
Udzhjaaaa @ 03.05.2020 14:59

Es domaaju,ka vinja jau sen ir atlasijusi tos,kuri ir izdeviigi un maksaa vairaak ,ar tiem arii gulj.
Gan jau ir savi sakari caur kuriem sazinaas ar klientiem.
No turienes arii nauda lai visu apmaksaatu ,tagad arii skaidri saprotams no kurienes rodas-esmu guleejusi naktii tikai 3h ??
Un naakamajaa dienaa eju uz skropstinjaam,masaazinjaam utt

Tas jā. Vienu dienu čīkst , ka nevar nomaksat rekinu, un otraja jau skrien labot matus un pirkt jaunas drebes . Doma ka visi ir stulbi un tic vinai.
03.05.2020 15:02 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Normālas ekskortnoeces taču maksa kaut kadu % tiem kas vinas aizsarga. Ja ir sads gadijums izsauc večus , un tie izsit no tādiem naudu utt. Domajams, ka tadam ka Sintija tocna ir Mugura. Tam kuras uz ielas stav Lienes ielaa, taam nekaa nav un var gadities skumji.

Nu es galīgi neesmu eksperte, bet parasti jau saka, ka tieši ielas meitenēm ir suteneri, kas aizsargā, bet ievāc savus procentus. Un tur arī uz ielas ir savi likumi, meitene nevar vienkārši izdomāt un iet un stāvēt un būt par konkurenti pārējām, ja nav vienojusies un nemaksā procentus kādam, kas to visu kontrolē. Sintijai savs suteners? Izklausās vēl trakāk.
03.05.2020 15:27 |
 
Reitings 41
Reģ: 04.12.2019
A kura vieta jums tā Sintija skiet simpatiska vai pat skaista? :D Jā, eskorta fotogrāfijas loti skaists augums, bet seja ir veca, uzacis melnas, lūpas un zobi pa visu seju.
03.05.2020 15:28 |
 
Reitings 11
Reģ: 03.05.2020
Cosmos @ 03.05.2020 15:28
A kura vieta jums tā Sintija skiet simpatiska vai pat skaista? :D Jā, eskorta fotogrāfijas loti skaists augums, bet seja ir veca, uzacis melnas, lūpas un zobi pa visu seju.

Nu skatoties peec vinjas sekotaajiem, vinja patiik tikai baabaam??taas arii vinju apbriino??
Neizskataas,ka dzheki buutu baugi ieintereseeti,jo pa lielam nekaa skaista nav??
Plastmasas lelle izklaideem..
Rīga ir maza,gan jau jebkurhs kursh saak intereseeties par vinju uzzin shos faktus.. un ar to arii visa interese beidZas.
03.05.2020 15:33 |
 
Reitings 1205
Reģ: 21.05.2012
Sintija manuprāt izskatās daudz labāk kā Didra.?
03.05.2020 15:34 |
 
Reitings 1030
Reģ: 16.12.2019
Tas jau kā kuram. Ja elīna nekrāsotos tik traki tad vizuāli ir glitāka kā sintija. Sintijai man ļoti nepatīk tās uzacis, kas ir par tumšu, un nedaudz tie zobi, kas bojā izskatu. Bet nu tas tikai mans viedoklis :D
03.05.2020 15:40 |
 
Reitings 71
Reģ: 25.12.2019
Cosmos @ 03.05.2020 15:28
A kura vieta jums tā Sintija skiet simpatiska vai pat skaista? :D Jā, eskorta fotogrāfijas loti skaists augums, bet seja ir veca, uzacis melnas, lūpas un zobi pa visu seju.

wtf... jocīgi, ka to saki Tu, ja Tev pašai šāda tipa profila bilde, kā Sintijas vizuālais tēls.. tas saucas, nepatīk, bet patīk, ? ????
03.05.2020 15:43 |
 
Reitings 71
Reģ: 25.12.2019
Stalkerlvl1000 @ 03.05.2020 15:40
Tas jau kā kuram. Ja elīna nekrāsotos tik traki tad vizuāli ir glitāka kā sintija. Sintijai man ļoti nepatīk tās uzacis, kas ir par tumšu, un nedaudz tie zobi, kas bojā izskatu. Bet nu tas tikai mans viedoklis :D

Zobi jau it kā būtu smuki, ja nebūtu tas helio pārklājums, vizuāli liekas par biezu, kā Dirol kožļenes.. un uzacis varētu būt tik tumšas, jo nesen tak rādija , ka tetovē.. pēc laika jāpaliek gaišākām.. bet visā visumā, man , personīgi, tomēr šķiet, ka seja skaista.
03.05.2020 15:46 |
 
Reitings 41
Reģ: 04.12.2019
Mandele @ 03.05.2020 15:43

wtf... jocīgi, ka to saki Tu, ja Tev pašai šāda tipa profila bilde, kā Sintijas vizuālais tēls.. tas saucas, nepatīk, bet patīk, ? ????

Tev viss kārtībā? :D Kura vieta esmu ko teikusi pret plastisko kirurgiju un estetiskajam manipulacijam? Jā, man derdzas NEKVALITATIVS permanentais grims, lupas pa visu seju un tik fake zobi, ka atgādina protezes. Neko no ta neredzu mana profila bilde. :)
Sintijai baigi gribas to luxury dzivi un daddy pie saniem, bet tada paskata meitene nekad nedabus sponsoru, jo bagatajiem lielakoties ir laba gaume un, pat ja sintetiska, tas meitenes ir sataisitas perfekti. Sintija izskatas pec tadas sažuvušas 30 gadnieces (īpaši seja). Paldies solarijam un neveseligajam dzīvesveidam.
03.05.2020 15:58 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Katram jau savi priekšstati par skaistumu, man Sintija šķiet seksīgs un smuks zaķis, klasiskais Barbie girl tipāžs, bet par skaistu īsti nesauktu. Neesmu Marijas Zeltiņas fane, bet jā, saprotu, ka vecāks, turīgs vīrietis var ļoti vēlēties sev tādu sievu - dabiski skaistu, jaunu, maigu un nosvērtu. Sintijai pietrūkst elegances gan iekšēji, gan ārēji, tāda pūt un palaid kā tāds putniņš. Bet kurš nu ideāls.
03.05.2020 16:12 |
 
Reitings 195
Reģ: 18.11.2019
Ketija123 @ 03.05.2020 16:12
Katram jau savi priekšstati par skaistumu, man Sintija šķiet seksīgs un smuks zaķis, klasiskais Barbie girl tipāžs, bet par skaistu īsti nesauktu. Neesmu Marijas Zeltiņas fane, bet jā, saprotu, ka vecāks, turīgs vīrietis var ļoti vēlēties sev tādu sievu - dabiski skaistu, jaunu, maigu un nosvērtu. Sintijai pietrūkst elegances gan iekšēji, gan ārēji, tāda pūt un palaid kā tāds putniņš. Bet kurš nu ideāls.

Uzskati par smuku zaķi, bet par īsti skaistu neuzskati. WTF???????
03.05.2020 16:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!