Randiņošana, exclusive, official

 
Reitings 18
Reģ: 03.03.2020
Sveikas,
Jautājums par Jūsu pieeju randiņošanai, kad esat brīvas. Vēlējos vairāk padiskutēt par jūsu dažādajām nostājām un pieredzi attiecībās.
Vai Jūs pieejat randiņošanai kā mūsdienās tas ir pieņemts - vispirms randiņojat ar dažādiem vīriešiem paralēli līdz ar kādu no tiem izvēlaties būt “exclusive” un, ja viss labi, pēc kāda laika “official” ?
Kur Jūs novelkat līniju, piemēram, ja Jūs aizejat uz pirmo randiņu ar vienu, kas potenciāli varētu Jūs interesēt, vai Jūs liekat visas cerības uz viņu vai tomēr uzturat citus rezerves variantus paralēli? Un cik tālu ar šiem rezerves variantiem Jūs ejat?
Mans konkrētais piemērs būtu: vai Jums šķistu pieņemami sākt tikties ar kādu, bet pārgulēt ar kādu citu pašā sākuma periodā (piemēram,ar bijušo, Friends with benefits vai vienkārši ar kādu jauniepazītu)? Ja piemēram, pirmais vēl nav iepazīts un negribas sabojāt neko, ejot par ātru, bet šeku reku, iespēja pārgulēt bez saistībām.. No vienas puses, tā nevar būt krāpšana, jo viņš vēl nav mans puisis, un pat nezinu, vai būs, tā kā esam tikai iepazinušies, bet no otras - īsti patīkami jau otram nebūtu zināt, ka it kā sāc randiņot ar viņu, bet tai pat laikā tiecies vai pārguli ar kādu citu.. ja jūs zinātu, ka jūsu šī brīža puisis sākuma periodā staigāja apkārt un pārgulēja ar citām, vai tas liktos normāli vai tomēr nepatiktu ?
Jautājums konkrēts: vai Jūsu attiecībās jūs abi bijāt no pirmā randiņa tikai ieinteresēti viens otrā, vai tomēr labāk izvēlējāties testēt dažādas opcijas līdz pieņemat lēmumu, ar kuru dibināt attiecības un atsijāt pārējos? Vai starp pirmo randiņu un nopietnām attiecībām kādam no jums bija citi intīmi sakari un no kura brīža iestājās exclusive fāze?
Mūsdienās grūti ir noteikt to robežu starp to, kas ir pieņemami un kas nē.. katram savi standarti... citi guļ ar kādu tikai pēc kāzām, citi, esot oficiālās attiecībās, bet citi testē ūdeņus pirms vispār izlemj, vai un ar kuru grib kaut ko nopietnāku.. un tādas lietas jau arī nediskutē pirmajos randiņos, jo otrs visticamāk sabīsies, ja prasīs “exclusive dating” jau pirmajā randiņā... un reālajā dzīvē man liekas ļoti daudzi, sevišķi ar Online dating, spēlē uz vairākām kārtīm līdz tai exclusive sarunai, kas ir vismaz pēc vairākiem randiņiem.. vai tas, jūsuprāt, varētu atstāt negatīvu ietekmi uz attiecībām, ja tādas beigās izveidojas? Ir cilvēki, kas var justies piekrāpti, un citi, kas to uzskata par normālu single life (tikties ar vairākiem vienlaicīgi, varbūt pat ieskaitot arī intīmus sakarus ar dažādiem cilvkiem)..
04.03.2020 01:32 |
 
Reitings 18
Reģ: 03.03.2020
JanisMa - sākumā domāju pēc vārda, ka esi vīrietis, bet tad sapratu , ka sieviete. Jo ar tādām ilūzijām var dzīvot tikai sieviete. Reālajā dzīvē reizēm situācijas ir nedaudz sarežģītākas un ir daudz labā bijis pa virsu tam, ka pēc pirmā randiņa sakars ar citu ir bijis, kad jūs viens otru nepazināt un nezinājāt, kur viss beigsies.
Es jau protams tev piekrītu, ka tā nevajag, un ka tas nav smuki. Varbūt neietu tik tālu, lai teiktu, ka tā ir krāpšana, bet otra cilvēka pievilšana gan. Bet reizēm viens iemesls nepietiek, lai pamestu cilvēku, ar kuru ir daudzi iemesli palikt....
06.03.2020 17:09 |
 
Reitings 65
Reģ: 25.02.2020
Jamanda @ 06.03.2020 17:09
JanisMa - sākumā domāju pēc vārda, ka esi vīrietis, bet tad sapratu , ka sieviete. Jo ar tādām ilūzijām var dzīvot tikai sieviete. Reālajā dzīvē reizēm situācijas ir nedaudz sarežģītākas un ir daudz labā bijis pa virsu tam, ka pēc pirmā randiņa sakars ar citu ir bijis, kad jūs viens otru nepazināt un nezinājāt, kur viss beigsies.
Es jau protams tev piekrītu, ka tā nevajag, un ka tas nav smuki. Varbūt neietu tik tālu, lai teiktu, ka tā ir krāpšana, bet otra cilvēka pievilšana gan. Bet reizēm viens iemesls nepietiek, lai pamestu cilvēku, ar kuru ir daudzi iemesli palikt....

kādas izlūzijas? Tu par ilūzijām sauc loģisko domāšanu? Nu kāpēc vispār tādu dzīvi dzīvot, ja visam ir jābūt zemākam par zemi.
Piekrītu par to, ka nezinu situāciju un visus apstākļus. Bet iesaku tev arī domāt līdzi, jo tā ir attieksme pret tevi. Un ar to tev vajadzēs dzīvot dienu dienā visu atlikušo mūžu, ja būsi kopā ar šo vīrieti. Padomā arī vai ja šodien iesi un pārgulēsi ar citu, un mierīgi viņam to pastāstīsi- vai viņam pret to nebūs pretenziju un varēs mierīgi dzīvot tālāk? Ja nē.. tad tie ir dubultstandarti. Ja jā... nu ko jums ir atvērtas attiecības, ja tas tevi apmierina un patīk, tad viss ir kārtībā.
06.03.2020 18:10 |
 
Reitings 18
Reģ: 03.03.2020
JanisMa- Es gan tomēr neteiktu , ka pārgulēt ar kādu pēc pirmā randiņā un pārgulēt ar kādu 2 gadus attiecībās ir salīdzināms...
Protams sāpīgi, bet gadās visādi dzīvē. Domāju, ka pamest kādu, cerot, ka ir tas ideālais vīrietis, kas mani ieraudzīs un momentā vēlēsies precēt varbūt būtu utopiski
06.03.2020 18:41 |
 
Reitings 65
Reģ: 25.02.2020
Mana pieredze rāda pretējo. Nevajag uz kaut ko ieciklēties. Sakārto prātu un vidi ap sevi. Tiec vaļā no visa toksiskā un viss tev dzīvē nostāsies savās vietās. Bet tā attieksme, mani neviens cits negribēs.... nu tāpēc arī negrib... attieksmes un pašvērtējuma dēļ.
Ir jāzin, ka viss dzīvē būs labi, un ar tādu pārliecību jādzīvo. Tie cilvēki vismaz dzīvo pa īstam. Jo tie otri vnk. ir visu marionetes. Diemžēl. Izmantos kādu laiku kamēr labāka nepasvilps ... un tad pametīs. Kam tas ir vajadzīgs? Sevi ir jāciena..
06.03.2020 20:25 |
 
Reitings 18
Reģ: 03.03.2020
JanisMa- es domāju, ka tu man labu velti ar taviem komentāriem, un iedvesmo tiekties pēc labākā. Bet es zinu, ka man pašai vienmēr bija viegli visiem ieteikt šķirties, bet tad , kad tu esi veltījis pāris gadus savas dzīves cilvēkam, ieplānojis kāzas, un ir ļoti daudz kas izdzīvots kopā, tad nav tik vienkārši mani pārliecināt un man pašai sev ieteikt: viņš pēc pirmās tikšanās pārgulēja ar kādu, tāpēc viss, kas šo gadu laikā izdzīvots jāmet pie malas, jāpārtaisa visa dzīve..
Ja man pateiktu, ka tas bija , kad mēs reāls pāris bijām, es divas reizes nedomātu. Bet te, mēs tikko iepazināmies.. un salasoties tik dažādus viedokļus par šo tēmu, es pat nezinu, kas ir "normalitāte"... vai tas, ka es par daudz gaidu no nepazīstama cilvēka, vai tas, ka tas, ko viņš dara pirms mūsu attiecībām nav mūsu daļa, vai tas, ka cilvēks monogāmi domā tikai par vienu intereses objektu, vai tas ka cilvēks ir brīvs un padara kaut kādas stulbības līdz saprot, ar kuru vēlas veidot kaut ko nopietnu..
07.03.2020 00:14 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
bulta @ 04.03.2020 12:44
Jo vairāk es cilvēkus iepazīstu, jo mazāk ir vēlme uzticēties vienam iepazīšanās sākuma stadijā. Jā, ir cilvēki, kuri, šķiet, ir īstie, lai ar viņiem pavadītu visu dzīvi, bet ja vēlme nav abpusēja, nav arī skaidrs, vai ir jēga tikties un tērēt savu laiku.
Ja diviem cilvēkiem ir otrais randiņš, tātad abiem ir vēlme turpināt tikties un būtu godīgi vienam pret otru, ja citi varianti tiktu izslēgti no dzīves. Protams, to ir jāpārrunā un ir jābūt atklātiem vienam pret otru, bez aizvainojumiem. Jā, tā ir ideālā pasaule, bet dzīvē meitenes iet uz randiņu ar vienu, guļ ar otru, domā par trešo. Tagad kāda ar putām uz lūpām centīsies pierādīt pretējo - jā, tas ir labi, jo mums pieredzes ir dažādas, es izsaku savu pieredzi.
Dari tu tā pat... Neredzu kur ir problēma?
07.03.2020 00:24 |
 
Reitings 18
Reģ: 03.03.2020
Redpill - un kad viņš tā izdara un beigās iemīlas, tad top šī diskusija no tādas meitenes kā es :D vot kur problēma
07.03.2020 00:30 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
Būtu es biezais, mīlētu visas meitenes, katru dienu citu - kā Dan Bilzerian :D
Mans ieteikums, nevajag pārāk pieķerties cilvēkiem, un nevajag iedomāties otru kā savu privātīpašumu.
07.03.2020 00:36 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
Kad biju brīva,tad pielūdzēji mēdza būt vairāki...ar kuriem tikos,komunicēju, bez saistībām, t.i. arī bez seksa. Sekss,manuprāt,jau ir exclusive dating. Tikties ar vienu,gulēt ar otru ir maucība ?
Iepazīstoties ar vīru,iemīlējos un viss, neviens cits,izņemot viņu,vairs mani neinteresēja
07.03.2020 16:56 |
 
Reitings 56
Reģ: 06.02.2020
Jamanda @ 07.03.2020 00:30
Redpill - un kad viņš tā izdara un beigās iemīlas, tad top šī diskusija no tādas meitenes kā es :D vot kur problēma

Jā, un tā diskusija top tapēc, ka patiesību mēs neuzzināsim nekad. Te cilvēks ļoti pārdzīvo to, ka tiek tērēts laiks, tiek iets uz randiņiem, bet skaidrības īsti nav. Man arī ir tā bijis, gājām uz randiņiem, nu sirsdbalss saka, ka nav, meitene skaista, gudra. Nonācām pie tā, ka "viņai esot grūti atvērties". Zini, ka snotika pēc 3 mēnešiem laika šķiešanas ? Pēc ideāla vakara, kur viss bija pilnīgi normāli, meitene man uzrakstīja feisbukā garu ziņu, ka nevēlas turpināt attiecības ? Kā tu šo paskaidrosi ? Es jau biju gatavs arī tādam scenārijam, bet tas bija tik negaidīti, kā toreiz tas balodis, kas man vējstiklā ieskrēja uz 120, gandrīz bikses pieliku!
Seksa mums nebija, skūpstījāmies gan, bet, ja filmu skatoties divi cilvēki blakus viens otram nav gatavi kaislei, tas nav "es nevaru atvērties", tā ir komunikācijas problēma, un cilvēks vai nu kautrējas, vai baidās. To visu vajag izrunāt. Īsāk sakot, es otram galvā ielīst nevaru.
Es jutos mazliet apvainojies, jo likās, ka viss notiks, bet tā naivā cerība mūs nekad nepamet. Atklāti sakot, nebūtu es tik ļoti apvainopjies, ja man kāds pateiktu, nu zini, ir tā un šitā, man nepatīk, ka tu ber krūzīte 2 karotītes nevis 3. Es pat tad neko neteiktu, tiesa piemērs ir pārspīlēts. Ja man var pateikt cēloni, iespējams, man vajag pilnveidoties, nu dažiem, piemēram, vajadzētu zobus un matus mazgāt. Ja man pateiktu, ka vēlas karjeru pār mani un mūsu nākotni, lūdzu, atradīs citu, kas varēs veltīt man vairāk laika. Es jau nu esmu savus standartus nometis diezgan zemu, jūs mani nepazīstat, tā kā tas jums liksies neticami, bet es nesatieku viena un tā paša tipa meitenes, es pat nešķiroju, fak, vienreiz pat biju gatavs uz resnajām pārslēgties, jo tām mazāk kompleksu un šitādu te meitenisko "mēs varam palikt draugi".
07.03.2020 19:52 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
resnajām mazāk kompleksu? labs joks :D
07.03.2020 19:55 |
 
Reitings 56
Reģ: 06.02.2020
Kompleksi ir tikai tievajām, jo viņas sevi uzskata par resnām ar pilnībā normālu figūru, tad cenšās notievēt vēl. Resnās jau samierinājušās ar to, jo plānākas nepaliks.
Un vispār, ko nozīmē tie jūsu "exclusive" un "official" ? Statusi facebook, lai visi zin, kādu kļūdu esat pieļāvušas ? :D Exclusive, bļ*tj! Kas jūs sajaukušas kaut ko ? :D :D Tas ir tāpat, kad es TVnetā uzraujos uz rakstiem par nolasījušos Latvijas sabiedrības krējumu, paskatos bildes, tur pat Raimonds Pauls nav, kaut kādi krievi no Jūrmalas, par kuriem nekad neesmu dzirdējis neko! :D
Peace djetz ar jums meitenes, šis forums tiek apmeklēts retu reizi, bet nekad neļauj vilties :D :D
Es pat tagad iedomājos, labāk nebūtu šķīris vaļā, jo tagad tā bilde zīmējas vēl briesmīgāka, aiziešu uz randiņu pasūtīšu kādu nah, viņa vēl te ierakstīs, ka nav bijusi pārāk laba, čalis neko nav pateicis, visi džeki cūkas :D :D Bože, labi ka tādu forumu kādreiz nebija, un šitās tenkas aprobežojās ap sava kolhoza robežām. Pārāk daudz nevajadzīgas informācijas uztverat un pārāk maz kritiski un loģiski domājat, paļaujoties uz kāda cita viedokli internetā. Es bija mazliet parsteigts ka te kāds prasa par abortu. Es ceru, ka tas bija kaut kāds joks, un vēl tā māte, kas teica, ka ir droši vālēties kaut kādās noteiktās dienās, tiesa, nav pats absurdākais piemērs, ko vispār varētu pateikt par tēmu "seksuālā audzināšana".
07.03.2020 20:28 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Laikam būsim saskārušies ar dažādiem cilvēkiem, manā pieredzē visvairāk kompleksu ir tieši apaļigajiem cilvēkiem, pat tiem, kas ar lieko svaru izskatās ļoti labi, bet nu kādi kuram tie cilvēki apkārt apgrozas. Nav nācies saskarties arī ar to, ka tievas sevi uzskata par resnām, varbūt pirms daudziem gadiem, tīņu vecumā, bet ne tagad.
Par statusiem nekomentēšu, neiedziļinos, nav mans.
Forumā liela daļa manuprāt ir pilnīgi kreisās diskusijas, ja tie ir reāli cilvēki tad man viņus žēl, bet ceru tomēr, ka lielākā daļa ir vienkārši neizdevies joks.
07.03.2020 20:41 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits