Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Troksnis no augšējiem kaimiņiem

 
Reitings 643
Reģ: 09.01.2015
Sveikas!
Vēlos dzirdēt jūsu domas.
Virs mums dzīvo jaunā ģimene, kurā aug 2 bērni (~3 un 1,5 gadus veci). Pēdējā laikā brīvdienās ir neizturami atrasties mājās, jo augšā bērni skrien tā, ka mums viss rīb. Un šī skraidīšana sākas jau no rīta 7iem. Izgulēties nav iespējams.
Biju vienreiz uzgājusi parunāties, palūgt varbūt varētu klusāk, izrādījās, ka bērni ar zandelēm pa māju skrien.
Esmu saprotoša, saprotu, ka bērni nevar visi dienu sēdēt mierīgi, bet nu rīta stundas tomēr vēlos mierīgi pavadīt.
Varbūt kādai ir bijusi šāda situācija?
Negribu kašķēties ar kaimiņiem, bet negribu arī paciest :)
03.02.2020 14:48 |
 
Reitings 226
Reģ: 27.06.2014
LoveLife00 @ 26.02.2023 22:11

Varbūt tas saistīts ar remontdarbiem?
Jo mans brīžam dauzas, patiesībā grūti saprast to skaņu. Citreiz sit pa radiotoriem vai slauka un tā skaņa gan ir skaļa. Bet ir bijis ,ka nonstopaa ir tās skaņas. Bet itkā nekas kaitinošs. Bet interesanti iztēloties ,kas tur notiek.

Nē, tā stumdīšana ir regulāri. Es citreiz arī domāju diez ko var tur grūstīt, bīdīt.
Par suņiem saprotu - driši vien nav vietas un dauzās. Bet vai tiem nabaga suņiem jādzīvo Rīgā dzīvoklī..
27.02.2023 00:32 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Ehhh man arī dzīves laikā ir bijušas problēmas ar visādiem kaimiņiem. Ielikšu te arī savas divas kapeikas.
Vienā dzīvoklī kur dzīvoju, tā pati problēma, kas tēmas autorei - bērni, jau no paša rīta brīvdienās un tā visu dienu, dricelēja pa dzīvokli. Darbadienās arī. Pat zināju jau cikos pamostās, cikos uz bērnu dārzu dodās un cikos mājās atnāk. Un brīvdienās jau 7ņos no rīta. Tad kad sāku tur dzīvot, tā nebija, bet kā ar vienu dienu sākās, tā arī bija līdz izvācos. Vienreiz sanāca ar to ģimeni parunāt kāpņu telpā, teicu, ka šausmīgi skraida, viņi pateica, ka paklāju esot noņēmuši no grīdas, tāpēc tagad visu var dzirdēt. Es teicu lai klāj paklāju atpakaļ 😄 jei bogu būtu pat paklāju viņiem uzdāvinājusi 😂
Tagad man jaunajā dzīvoklī ir blakus kaimiņienes trakas. Ne reizi neesmu redzējusi viņas, bet jau zinu kas tur dzīvo. Mamma ar meitu. Krievietes. Tā māte to meitu citreiz lamā līdz pēdējam 😄👌🏻 un tā meita ir slinka bez gala. Kā jau kārtīga krievu māte, bļauj viņa pilnā rīklē. Un tad es dzirdu katru vārdu.
Bet nu meita nemāk ne traukus nomazgāt, ne grīdu izsūkt, ne drēbes izmazgāt. Pēdējo reizi bļāva uz viņu, ka nebija visu dienu drēbes no veļasmašīnas izņēmusi un izkārusi.
Plusā visam, tā meita ikdienā skaļu mūziku klausās tumbiņās uz visskaļāko.
Tas sanāk man blakus dzīvoklis aiz vienas sienas, bet nākamā kāpņutelpa. Gribēdama nevarētu iet klauvēt un taisnību meklēt. Jo ja būtu man dzīvoklis ar blakus durvīm, jau sen būtu aizgājusi tās abas salamāt. Māti par to ka bauro un meitu par to ka slinka un man jāklausās viņas slinkuma augļi 😄
26.02.2023 23:35 |
 
Reitings 153
Reģ: 02.03.2022
Zane313 @ 26.02.2023 22:04
Mani augšējie kaimiņi arī dauzās. Vakar 2:00 pamodos no tā ka kaut ko smagu stūma. Plus tur dzīvo lieli suņi. Varbūt pvd jāizsauc?

Varbūt tas saistīts ar remontdarbiem?
Jo mans brīžam dauzas, patiesībā grūti saprast to skaņu. Citreiz sit pa radiotoriem vai slauka un tā skaņa gan ir skaļa. Bet ir bijis ,ka nonstopaa ir tās skaņas. Bet itkā nekas kaitinošs. Bet interesanti iztēloties ,kas tur notiek.
26.02.2023 22:11 |
 
Reitings 226
Reģ: 27.06.2014
Mani augšējie kaimiņi arī dauzās. Vakar 2:00 pamodos no tā ka kaut ko smagu stūma. Plus tur dzīvo lieli suņi. Varbūt pvd jāizsauc?
26.02.2023 22:04 |
 
Reitings 24
Reģ: 23.02.2023
Vienkārši policija, pasaki darbiniekiem adresi, no kuras tas troksnis. Nav jāpacieš citu audzināšanas problēmas, nav nepieciešams pašai iet augšā skaidroties.
26.02.2023 21:23 |
 
Reitings 153
Reģ: 02.03.2022
Marthaaa @ 13.06.2021 02:00
Paceļu tēmu ar savu problēmu. Dzīvojam pirmajā stāvā, otrajā stāvā tieši pirms mums dzīvo trakā kliedzēja. Tas ir, atvainojiet, es būšu rupja jo pieriebusies tā slampa. Drāžas 6 no rīta, pēc 10 min vēlreiz un tad pēc kādas pus stundas vēl. Tad trijos naktī, atkal tas pats cikls, pēc 10 min un pēc pus stundas. Nekad nebūs vienu, divas reizes. Vienmēr būs trīs. Kauc kā aizkauta cūka, dažreiz šķiet ka gulta izlidos caur griestiem (kura pēc skaņas spriežot atrodas tieši virs mūsu gultas). Sākumā likās ka tā ir viņas peļņa, jo visu laiku dzīvo mājas. Kārtojot balkonu dzirdēju sarunu, sapratu ka nesen satikušies, čalis brauc pie viņas ik pārdienās no laukiem. Saprotu ka tikko satikušies un gribas ne pa jokam un visu laiku bet nu cmoon. Es nesaprotu, viņiem kājstarpes jēlas nav? Ko lai dara? Es esmu stāvoklī, miegs jau tā draņķīgs, vīram agri no rīta jāceļas un darbu. Bet tad ir viena ma*ka kura pisās 10 reizes dienā. Un tā mūzika, par to labāk nerunāšu. Jums šādi vai līdzīgi ir bijis? Kā tikt ar viņiem galā? Strīdus un kašķus negribas. Esam sākuši skatīties dzīvokļus citur, bet kur garantija ka tur nebūs vēl sliktāk?

😅 Man bij' kas līdzīgs . Es gan dzīvoju otrajā stāvā un trešajā virs manis 2 māsas!( Patiesībā nevarēja īsti saprast ,kas un cik daudz cilvēku dzīvo! Bet 2 pusaudzes bija) Un viena kliedza un ārdiijas kā nenormāla! Nu tiešām kliedza un breca , nu šausmīgi! strīdējās par kaut ko , plēsas, raud, cērt durvis! Es viņu iesaucu par kliedzēju, kluedzējvārnu !
Un citreiz bija tā skaļā mīlēšanās! Reāli skaļa! Tad sapratu , vienai no tām māsām kāds dzeks bija , un tad viņi nemās ,kad neviens cits nebija! Un citreiz rikoja tieši naktī neizturamus tusiņus, skaļa mūzika un uz balkona runāsana! Bet tas bija neilgs posms, jo pirms tam tur dzīvoja kāda cita ģimene, šķietami mierīgāka. Tad es pārcēlos un tagadējais kaimiņš , kaut gan ir trokšņi dažreiz , vai remonts. Īsti nezinu, tādas dauziisanas skaņas. Lielākoties ir ļoti kluss!
26.02.2023 20:40 |
 
Reitings 5
Reģ: 26.02.2023
Topiks gan vecs, bet vēlējos pievienot savu komentāru.
Mums šāda problēma ar 60 gadīgu pāri. Vecis kādreizējais ''MVD'' darbonis (vai vispār jāturpina kaut ko skaidrot). Dzīvo virs mums. Iepriekš bija perfekti kaimiņi. Gandrīz nevarēja dzirdēt (man liekas, ka tagadējie šeit agrāk nedzīvoja???)
Pateicoties viņiem, neesam normāli gulējuši kopš pagājušā gada jūnija.
Trokšņošana, aurošana, strīdi, rupja lamāšanās, klaudzināšana, rībinoši soļi (speciāli radīti), apsaukāšanās... mūsu ikdiena ne tikai pa dienu. Arī naktī līdz 4-5 no rīta.
Aizvakar vecim bija dzimšanas diena. Tusiņš divatā ar sievu sita augstu vilni. Pirmo reizi mūžā varēju pārliecināties, ka ir vecenes, kuras tiešām stundas 6 no vietas nevar aizvērties.
Pēc policijas aizbraukšanas vēl stundu trokšņoja. Tā arī pateica - nam pohuj na sosedei.
Nākošajā vakarā tūlīt pēc 12 naktī tāds troksnis tika uztaisīts. Labi ka vēl negulēju. Pustj eta prostitutka menja horošo slišit. Tad vēl istabā labi padauzīja pa grīdu - eta bļaģ u menja spaķ ņe buģet.... Un tās bija tās maigākās frāzes...
Ak, cik žēl, ka nepaspēju ierakstīt.
Nu nekas. Tagad meklēju veidus kā viņu dzīvi padarīt tajā dzīvoklī neciešamu.
Policija tā arī pateica - oficiālā veidā neko nepanāksim.
OK. Sapratām :)
26.02.2023 11:13 |
 
Reitings 164
Reģ: 24.02.2021
Es esmu riebīgs cilvēks. Uzreiz neko nedaru, bet visam ir savas robežas. Man bērns (kaiminu) dzīvo zem manis, bet uzvedās tā, ka es virs viņiem dzīvojot, dzirdu skraidīšanu un bļaušanu. Nespēju iedomāties kā ir cilvēkiem zem viņiem. Bet nu tas tā. Uz aizrādījumiem nereaģē. Viņi vēlu iet gulēt -ap 12 vai pat 1 naktī. Pirms darba nevar izgulēties. No ritiem brīvdienās feini, guļam, jo sīcis guļ naktī satrakojies, bet nu.....
Tad nu vienu sestdienu, kad 6 no rīta braucu uz laukiem, vnk piegāju, piezvanīju pie durvīm un aizgāju prom. Kādu laiku tagad miers. Laikam saprata. Bet, ja būs vēl, kko izdomāšu citu.
14.06.2021 17:38 |
 
Reitings 15
Reģ: 13.07.2015
Paceļu tēmu ar savu problēmu. Dzīvojam pirmajā stāvā, otrajā stāvā tieši pirms mums dzīvo trakā kliedzēja. Tas ir, atvainojiet, es būšu rupja jo pieriebusies tā slampa. Drāžas 6 no rīta, pēc 10 min vēlreiz un tad pēc kādas pus stundas vēl. Tad trijos naktī, atkal tas pats cikls, pēc 10 min un pēc pus stundas. Nekad nebūs vienu, divas reizes. Vienmēr būs trīs. Kauc kā aizkauta cūka, dažreiz šķiet ka gulta izlidos caur griestiem (kura pēc skaņas spriežot atrodas tieši virs mūsu gultas). Sākumā likās ka tā ir viņas peļņa, jo visu laiku dzīvo mājas. Kārtojot balkonu dzirdēju sarunu, sapratu ka nesen satikušies, čalis brauc pie viņas ik pārdienās no laukiem. Saprotu ka tikko satikušies un gribas ne pa jokam un visu laiku bet nu cmoon. Es nesaprotu, viņiem kājstarpes jēlas nav? Ko lai dara? Es esmu stāvoklī, miegs jau tā draņķīgs, vīram agri no rīta jāceļas un darbu. Bet tad ir viena ma*ka kura pisās 10 reizes dienā. Un tā mūzika, par to labāk nerunāšu. Jums šādi vai līdzīgi ir bijis? Kā tikt ar viņiem galā? Strīdus un kašķus negribas. Esam sākuši skatīties dzīvokļus citur, bet kur garantija ka tur nebūs vēl sliktāk?
13.06.2021 02:00 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Kad dzīvoju dzīvoklī, vienu brīdi augšā dzīvoja īrnieki un regulāri taisīja ballītes. Informēju par to augšējā dzīvokļa īpašnieku, teica, ka informēja īrniekus. Piebildīšu, ka laikā, kad šis pats augšējais kaimiņš tur dzīvoja, nāca pie manis runāt, lai ar trenažieri vēlu vakaros nestrādāju, jo viņiem mazi bērni. Tas varēja būt tuvu 22iem, bet vienojāmies, ka līdz 21:00 beidzu.
Neteikšu ka īrnieki palika klusāki, bet nekas traks kādu brīdi nebija. Līdz vienu vakaru ap diviem naktī tusiņš, augstpapēžu kurpes, skaļa mūzika un nevis vienkārši skaļa, bet tā, ka sienas viegli rezonē. Paņemu sadales skapja atslēgu, izslēdzu dzīvoklim korķus, aizslēdzu skapi un eju gulēt. Man dēls gulēja, mēs visi guļam, iet un skaidroties divos naktī nav vēlmes.
Tagad dzīvoju mājā un nakts vidū dziedu līdzi Rodam Stjūartam - First cut is the deepest.
Vienīgais, kas tiek traucēts, ir mana pašapziņa, jo arī es gribu tādu matu sakārtojumu dabūt, eh. Taču viens labums no šādiem vakariem ir, esmu iemācījies dibenu gorīt kā Da Ya Think I'm Sexy? dziesmas laikā. Un tādēļ vien ir vērts nopirkt māju.
24.02.2020 02:32 |
 
Reitings 60
Reģ: 03.01.2013
Njaaaa, man līdzīgi.. Domāju kā runāt ar kaiminiem, jo mana gad. Ir verts runāt tāpēc k augšējie kaimiņi vnk staigā ar augstpapedenem pa māju... Es no 22 jaubgribu gulēt, jo strādāju agri un man ir riktīgs galvas darbs... Bet šī līdz 1.30 dzied latvju ziņģes un ar augstapedenem skraida... Es kā pa durvīm iekšā tā zeķēs protams, zinu, ka zem mania arī kāds nebūtu laimīgs savādāk..... Vecās mājas....... Nafig bojāt šitā kaimiņu nervus... Vilnas zeķes ir labakais risinajums jebkurām kājām pat stipri sitot nu neskanēs tā....
Tagad domāju ka smukak uzraksit vestuli kaiminienei kopā ar šokolādi vai.. Par lugumu pēc 22 netaisīt papēžu ballīti pa maniem griestiem⚡
24.02.2020 02:06 |
 
Reitings 901
Reģ: 25.03.2013
Ai jēziņ... kā es saprotu gan tos, kam bērni, gan tos, kas zem tiem bērniem dzīvo..
Es pat teiktu, ka, piemēram, manā gadījumā bērns 7:00 no rīta nebūtu tas trakākais gadījums. Manā variantā virs manis dzīvo cilvēki, kuru uzvedību es nemāku pat definēt. Ir tikai pāris izteiktas darbības, kas brīžiem būtu smieklīgi, ja nebūtu tik skumīgi..
Katru vakaru 22:30 bērns izkrīt no kaut kurienes.. ceru, ka nākotnē neviens neteiks, ka “šis laikam bērnībā bieži kritis no gultiņas” un burtiski kā ķengurs lec pa māju un klauvē pie sienām kā dzenis. ? bērna tēvs ļoti bieži smēķē uz balkona, kas vēl nebūtu nekas, ja viņš vēl skaļi nemēģinātu izklepot no paribes pēdējās plaušu atliekas tā,ka, ja kāds kaimiņš tobrīd ēstu, tad visticamāk skraidītu pa māju vemdams...
Vienu reizi mēs savā starpā satikāmies katrs uz sava balkona un atkārtojās situācija ar klepošanu, kas rezultējās ar spļāvienu tieši uz manas mašīnas, kas stāvēja zem loga.
Tad gan viņš dabūja dzirdēt par savām radniecīgajām saitēm ar kamieļiem un, ka tūlīt es ātri iemācīšos spļaut viņam taisni ģīmī.
Vēl 3 naktī tiek rīkotas ballītes.. nezinu kā tam bērnam tur iet, bet tas, ka viņi mētā taburetes pa zemi, tas domājams gan man, gan tam sīcim traucē..
07.02.2020 02:52 |
 
Reitings 113
Reģ: 12.12.2019
Nikola. @ 06.02.2020 18:11
Ausu aizbāžņus man vajag, jo nereāli krīt uz nerviem skaņa, kad citi telefonā/austiņās klausās mūziku, skatās filmas. Ir situācijas, kad jābūt vienā vidē ar šādiem cilvēkiem un man vajag, lai to nedzirdu.
Tada gadijuma ieteikshu Meness aptieka pirktos HANSAPLAST Protections auditives en mousse. Apalja plastmasas traucinja 6 gb cappuccino krasa. Traucinja aizmugure ir lietoshanas pamaciba. Shie ir vislabakie!
06.02.2020 22:30 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Ausu aizbāžņus man vajag, jo nereāli krīt uz nerviem skaņa, kad citi telefonā/austiņās klausās mūziku, skatās filmas. Ir situācijas, kad jābūt vienā vidē ar šādiem cilvēkiem un man vajag, lai to nedzirdu.
06.02.2020 18:11 |
 
Reitings 1060
Reģ: 13.07.2015
Niknais @ 06.02.2020 12:38

Tapec ka tada dzive, nepatik tad lec no tilta :D:D

Nekas,kad vecumdienās pirdīsi viens pats savā dīvānā un virs tevis ievāksies ģimene ar trīs bērniem,tad varēsi pats sūtīt visus mežā dzīvot.
06.02.2020 13:36 |
 
Reitings 292
Reģ: 26.01.2020
Pagaiso menesi tiesi augsejie kaimini izvacas, no dzivokla 

Ceru vietā uz trīsbērnu ģimeni tev tur :D :D
06.02.2020 13:32 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Dzīvoju Pierīgā, apkārt fancy privātmāju rajoni, bet tāpat cilvēki atrod par ko īdēt, pat tie, kas dziļāk mežā dzīvo, tāpat te atrod skaņas,kas it kā traucē, kaimiņu zāles pļaušanu, bērnu skaņas vasarā pagalmā, tāpat cilvēki ir neapmierināti ar kaut ko. Tā kā sūtīt uz privātmāju vai mežu dzīvot tos, kam viss traucē - nebūs risinājums, tāpat atradīs kas traucēs. :D
06.02.2020 13:31 |
 
Reitings 232
Reģ: 21.10.2015
^ Ak Dievs, nedod tādu draņķi kaimiņos.
06.02.2020 13:18 |
 
Reitings 31
Reģ: 12.06.2016
miss99 @ 06.02.2020 12:34

Kāpēc tiem,kas grib mieru, jāiet dzīvot uz privātmājām,bet tādi kā tu,kas nerespektē apkārt esošos cilvēkus, var turpināt parazitēt?

Tapec ka tada dzive, nepatik tad lec no tilta :D:D
06.02.2020 12:38 |
 
Reitings 1060
Reģ: 13.07.2015
Niknais @ 06.02.2020 12:31
Nav runa par berniem, bet es esmu izbesijis savus kaiminus, klausos muziku lidz 0:00 parasti, piektdienas, sestdienas tusi, vai spelu vakari, nu datoru, savacamies visi kopa spelejam league of legends, skali runajam, smejamies.
un sodīt mūs pargalvjus vairs nevar vairākus gadus, policija tik brauc, paludz klusak un aizbrauc, thats all.
https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/par-troksnosanu-skalus-kaiminus-riga-vairs-nesoda-bet-var-sakt-lietu-par-huliganismu.a331255/
Vienmer esmu uzskatijis ja gribi mieru, tad ej dzivo privatmaja nevis daudzdzivoklos.
Pagaiso menesi tiesi augsejie kaimini izvacas, no dzivokla :)

Kāpēc tiem,kas grib mieru, jāiet dzīvot uz privātmājām,bet tādi kā tu,kas nerespektē apkārt esošos cilvēkus, var turpināt parazitēt?
06.02.2020 12:34 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!