skylie @ 20.06.2026 23:50https://www.santa.lv/raksts/privatadzive/esmu-vajpratigi-bagats.-ka-basketbolists-lasmanis-svin-dzivi-ar-savu-milo-kelliju-83601/
galvenais ar katru jauno logi kāda šova nofilmēties, TV arhīvā jau cik raidījumi katrs ar savu logi. Tam “īstajam” un nākotnes bērniem būs patīkami skatities uz mammītes 101 īsto milu 😁😁😁Dizzy @ 19.06.2026 23:20Pietiek malt par garlaicīgo Leldi. Labāk pastāstiet, kāpēc vecā Zeltiņa ar savu itāli tik pēkšņi izšķīrās?
Diez vai 54 (?) gados viņa plāno bērnus 😁😁😁Lupinlups @ 21.06.2026 11:15galvenais ar katru jauno logi kāda šova nofilmēties, TV arhīvā jau cik raidījumi katrs ar savu logi. Tam “īstajam” un nākotnes bērniem būs patīkami skatities uz mammītes 101 īsto milu 😁😁😁
burbuļi iekickoja 😃SodaPOP @ 21.06.2026 12:45Hey, Andersone, šodien atkal fūdziņa?
Mi mi @ 21.06.2026 11:38Oho, Ceriņai tikai 34 🫣 nu moins...dāmīte vel uz visiem 40 un vēl bišku 😐
Mi mi @ 21.06.2026 11:38Oho, Ceriņai tikai 34 🫣 nu moins...dāmīte vel uz visiem 40 un vēl bišku 😐
rīt pirmdiena - restartēsies. Uz sevis labāko versiju! 😂Citruss @ 21.06.2026 13:21burbuļi iekickoja 😃
Citruss @ 21.06.2026 13:21burbuļi iekickoja 😃
Mi mi @ 21.06.2026 21:34Wow, cik Amālijai Andersonei stilīgi peldkostīmi, trīs veidi gan tikai...bet, manuprāt, daudz foršāki nekā wild spirit, par ko daudzas dāmas jūsmo 😐
https://amalijaandersone.com/products/puta-amore-swimsuit?fbclid=PAb21jcASlDbRleHRuA2FlbQIxMQBzcnRjBmFwcF9pZA81NjcwNjczNDMzNTI0MjcAAaekE8DLPhyJQR-V81KXOiHHvXjmFkuAJL7xL0ooplixRzMdgvzAMs49n-J0uQ_aem_WGpdN1ZjmTc8Xt8jv8nFXA
jap, tieši manas domas. Trīs bērni, 6 2 un 3 mēneši, bet brīvdienu storiji nav iedomājāmi bez šampja glāzēm. Nerunājot, ka ikdienas storijos netīšām pavīd tukšas Riesling pudeles pie izlietnes. Visi tik traki pārdzīvo par Miglāni, lūdzu, Andersone ir nākamā kodēja, kas ar savu Teslu ieliks stabāMelleņkūka @ 21.06.2026 22:46
Vispār traki bēdīgi, ka 3 bērnu mammai, kurai jaunākajam nav pat pusgads, burbuļi iet uz urrā tā, ka ir paģira. Un te nav runa par krūtsbarošanu, bet par atbildīgu attieksmi pret bērniem…
es vienīgà nesaprotu, kur jūs raujat, ka viņa dzer? 😀Melleņkūka @ 21.06.2026 22:46
Vispār traki bēdīgi, ka 3 bērnu mammai, kurai jaunākajam nav pat pusgads, burbuļi iet uz urrā tā, ka ir paģira. Un te nav runa par krūtsbarošanu, bet par atbildīgu attieksmi pret bērniem…
Merkadel @ 22.06.2026 08:40es vienīgà nesaprotu, kur jūs raujat, ka viņa dzer? 😀
Merkadel @ 22.06.2026 08:40es vienīgà nesaprotu, kur jūs raujat, ka viņa dzer? 😀
Storiju atspoguļošanā alkohola pudeles un glāzes ir tikai butaforija? Patreon video pie izlietnes parastā trešdienā stāv tukša Riesling pudele arī ir kaimiņa atkritumi?Merkadel @ 22.06.2026 08:40es vienīgà nesaprotu, kur jūs raujat, ka viņa dzer? 😀