IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 366
Reģ: 13.06.2025
skylie @ 20.06.2026 23:50
https://www.santa.lv/raksts/privatadzive/esmu-vajpratigi-bagats.-ka-basketbolists-lasmanis-svin-dzivi-ar-savu-milo-kelliju-83601/

Tad jau tā kas te raksta par kaimiņu un Kelliju , droši var šo info nodot Lasmanim, lai viņš nepaliktu muļķa lomā
21.06.2026 00:47 |
 
Reitings 5580
Reģ: 19.09.2016
Paskatījos dažus framgemntus no tā šova.Tas Artūrs ir klasisks narciss! Nu kā no grāmatas!
21.06.2026 10:01 |
 
Patīk
Reitings 2789
Reģ: 08.09.2025
Šovus ar artūriem un leldēm neskatos, savos 30+ man par laimi vīra atrašana vairs nav aktuāla, toties no 30+ draudzeņu loka pieredzes "tirgus situācija" gan ir labi zināma.
Augošu bērnu esamība ļoti daudzos gadījumos liecina kaut ko būtisku par brīvu un pirmšķietami labu vīrieti. Tā ir izteikta riska grupa. It sevišķi, ja no viņiem ir šķīrušās viņu bērnu mātes, normālas sievietes, kad bērni bija mazi. Ja vēl starp tiem, kam ir viens bērns, gadās pa kādam normālam izņēmumam (pēc bērna piedzimšanas saprata, ka ilgtermiņā dzīvē kopā nerullēs un izšķīrās), tad tie, pirmšķietami lieliskie, kuriem ir vismaz divi bērni un no kuriem ir šķīrušas viņu bērnu mātes, normālas sievietes, kad bērni bija mazi, ar ļoti lielu iespējamību ir ļoti problemātiski. Ja nav atkarībmieki, tad ir sistemātiski krāpnieki vai varmākas.
Tā saistība šīm lietām ir tāda, ka normālai sievietei vajag ļoti būtisku iemeslu vai iemeslus, lai šķirtos no savu bērnu tēva, kamēr bērni nav izauguši.
Turklāt, kā liecina man zināmu sieviešu pieredze, līdz sievietes ~40 var diezgan brīvi dabūt labus vīriešus bez bērniem.
21.06.2026 10:59 |
 
Reitings 552
Reģ: 13.07.2023
Dizzy @ 19.06.2026 23:20
Pietiek malt par garlaicīgo Leldi. Labāk pastāstiet, kāpēc vecā Zeltiņa ar savu itāli tik pēkšņi izšķīrās?
galvenais ar katru jauno logi kāda šova nofilmēties, TV arhīvā jau cik raidījumi katrs ar savu logi. Tam “īstajam” un nākotnes bērniem būs patīkami skatities uz mammītes 101 īsto milu 😁😁😁
21.06.2026 11:15 |
 
Reitings 240
Reģ: 30.03.2023
Lupinlups @ 21.06.2026 11:15
galvenais ar katru jauno logi kāda šova nofilmēties, TV arhīvā jau cik raidījumi katrs ar savu logi. Tam “īstajam” un nākotnes bērniem būs patīkami skatities uz mammītes 101 īsto milu 😁😁😁
Diez vai 54 (?) gados viņa plāno bērnus 😁😁😁
21.06.2026 11:17 |
 
10 gadi
Reitings 6073
Reģ: 17.03.2010
Oho, Ceriņai tikai 34 🫣 nu moins...dāmīte vel uz visiem 40 un vēl bišku 😐
21.06.2026 11:38 |
 
Reitings 1240
Reģ: 05.02.2026
Hey, Andersone, šodien atkal fūdziņa?
21.06.2026 12:45 |
 
10 gadi
Reitings 68
Reģ: 03.03.2010
SodaPOP @ 21.06.2026 12:45
Hey, Andersone, šodien atkal fūdziņa?
burbuļi iekickoja 😃
21.06.2026 13:21 |
 
Patīk
Reitings 3683
Reģ: 03.11.2023
Mi mi @ 21.06.2026 11:38
Oho, Ceriņai tikai 34 🫣 nu moins...dāmīte vel uz visiem 40 un vēl bišku 😐

nu kādi 40
21.06.2026 14:06 |
 
Reitings 3768
Reģ: 11.04.2023
Mi mi @ 21.06.2026 11:38
Oho, Ceriņai tikai 34 🫣 nu moins...dāmīte vel uz visiem 40 un vēl bišku 😐

Tāpat, kā vēl 101influencerei 😁
Tik viena ar savām krunkām un piepampušo seju cienījama sieviete, otra mežezera dzērāja...
21.06.2026 14:45 |
 
Reitings 1240
Reģ: 05.02.2026
Citruss @ 21.06.2026 13:21
burbuļi iekickoja 😃
rīt pirmdiena - restartēsies. Uz sevis labāko versiju! 😂
21.06.2026 16:56 |
 
Reitings 317
Reģ: 20.03.2024
Nu, nu...kurš te teica, ka Vidauska izšķīrusies 😂 abi pa Ēdoles tirdziņu😂
21.06.2026 18:37 |
 
10 gadi
Reitings 6073
Reģ: 17.03.2010
Wow, cik Amālijai Andersonei stilīgi peldkostīmi, trīs veidi gan tikai...bet, manuprāt, daudz foršāki nekā wild spirit, par ko daudzas dāmas jūsmo 😐
https://amalijaandersone.com/products/puta-amore-swimsuit?fbclid=PAb21jcASlDbRleHRuA2FlbQIxMQBzcnRjBmFwcF9pZA81NjcwNjczNDMzNTI0MjcAAaekE8DLPhyJQR-V81KXOiHHvXjmFkuAJL7xL0ooplixRzMdgvzAMs49n-J0uQ_aem_WGpdN1ZjmTc8Xt8jv8nFXA
21.06.2026 21:34 |
 
Reitings 2059
Reģ: 18.04.2025
Citruss @ 21.06.2026 13:21
burbuļi iekickoja 😃

Vispār traki bēdīgi, ka 3 bērnu mammai, kurai jaunākajam nav pat pusgads, burbuļi iet uz urrā tā, ka ir paģira. Un te nav runa par krūtsbarošanu, bet par atbildīgu attieksmi pret bērniem…
21.06.2026 22:46 |
 
10 gadi
Reitings 5189
Reģ: 25.05.2009
Mi mi @ 21.06.2026 21:34
Wow, cik Amālijai Andersonei stilīgi peldkostīmi, trīs veidi gan tikai...bet, manuprāt, daudz foršāki nekā wild spirit, par ko daudzas dāmas jūsmo 😐
https://amalijaandersone.com/products/puta-amore-swimsuit?fbclid=PAb21jcASlDbRleHRuA2FlbQIxMQBzcnRjBmFwcF9pZA81NjcwNjczNDMzNTI0MjcAAaekE8DLPhyJQR-V81KXOiHHvXjmFkuAJL7xL0ooplixRzMdgvzAMs49n-J0uQ_aem_WGpdN1ZjmTc8Xt8jv8nFXA

Tas nosaukums “puta amore” gan diez gan interesants! “Puta” pa lielam iztulkojas, ka m*auka no spāņu valodas tādā diez gan vulgārā un aizskarošā noskaņā. Līdz ar to kolekcijas nosaukums latviski būtu “m*auka mīlestība” 😂 Ja viņa bija gribējusi iztulkot angļu “love is a bitch” uz spāņu vai itāļu valodu, tad manuprāt tas īsti nav sanācis, jo “puta” ir spāņu valodas vārds, bet “amore” itāļu.
21.06.2026 22:55 |
 
Reitings 1240
Reģ: 05.02.2026
Melleņkūka @ 21.06.2026 22:46

Vispār traki bēdīgi, ka 3 bērnu mammai, kurai jaunākajam nav pat pusgads, burbuļi iet uz urrā tā, ka ir paģira. Un te nav runa par krūtsbarošanu, bet par atbildīgu attieksmi pret bērniem…
jap, tieši manas domas. Trīs bērni, 6 2 un 3 mēneši, bet brīvdienu storiji nav iedomājāmi bez šampja glāzēm. Nerunājot, ka ikdienas storijos netīšām pavīd tukšas Riesling pudeles pie izlietnes. Visi tik traki pārdzīvo par Miglāni, lūdzu, Andersone ir nākamā kodēja, kas ar savu Teslu ieliks stabā
22.06.2026 00:10 |
 
Reitings 39
Reģ: 29.12.2023
Melleņkūka @ 21.06.2026 22:46

Vispār traki bēdīgi, ka 3 bērnu mammai, kurai jaunākajam nav pat pusgads, burbuļi iet uz urrā tā, ka ir paģira. Un te nav runa par krūtsbarošanu, bet par atbildīgu attieksmi pret bērniem…
es vienīgà nesaprotu, kur jūs raujat, ka viņa dzer? 😀
22.06.2026 08:40 |
 
Patīk
Reitings 3683
Reģ: 03.11.2023
Merkadel @ 22.06.2026 08:40
es vienīgà nesaprotu, kur jūs raujat, ka viņa dzer? 😀

nop, ne tu vienīgā :D
Citreiz liekas, ka šeit visas influenceres vai nu ir nodzērušās vai strādā eskortā, vai abi :D
22.06.2026 12:04 |
 
Reitings 2767
Reģ: 15.09.2023
Merkadel @ 22.06.2026 08:40
es vienīgà nesaprotu, kur jūs raujat, ka viņa dzer? 😀

Neesi vienīgā. Es arī nesaprotu no kurienes tiek izrauts, ka Andersone ir TĀDA dzērāja. No kurienes tika izrauts, ka viņai svētdien bija paģiras? No tās kafijas krūzes gultā?! 🤡
22.06.2026 12:08 |
 
Reitings 1240
Reģ: 05.02.2026
Merkadel @ 22.06.2026 08:40
es vienīgà nesaprotu, kur jūs raujat, ka viņa dzer? 😀
Storiju atspoguļošanā alkohola pudeles un glāzes ir tikai butaforija? Patreon video pie izlietnes parastā trešdienā stāv tukša Riesling pudele arī ir kaimiņa atkritumi?
22.06.2026 12:10 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits