IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 6
Reģ: 03.03.2026
gii_star @ 17.06.2026 12:16
Noskatijos šodienas Laimīgie laiku(-s) neskaita un tas ir vāks, tā lelde tak nav izturama. Tik pretīgs raksturs viņai, ne parunāties ar viņu, ne izturēt viņas negatīvo enerģiju. Vislaik uzpūtusies, tizli smaida, neko nevar atbildēt, tēlo aizvainoto dvēselīti. No Artūra varēja saprast, ka viņa tiešām ir narkomāne, jo teica, ka ne viss ko Gobzems un mediji raksta ir meli un atteicās atklāt publiski, kas ir Leldes vaina, bet to varēja saprast. Galīgi ku-kū tā beibe ir, pilnīga nonarkota šizo narcise, kas izliekas par sazin kādu apgarotu dvēseli.

Es arī noskatījos, bet pirmo reizi, nezinu, kas ir bijis iepriekš. Lai vai kāda ir Lelde, bet tas Artūrs nav labāks. Uzrakstīt pirms izrādes "mājās nebrauc, man tevis ir par daudz" un "izrādē atkarīgs no tēla, jo man ir svarīgi, ko citi domā par manu sievieti", ir kaut kas ārpus manas sapratnes par elementāru vīrišķību, un tas ir tikai ieskats, ko mēs redzam kamerās. Neattaisnoju Leldi, bet man tapa skaidrs, kāpēc tāds "mačo" jau 2x ir šķīries. Ja man būtu aktuāli, es no tāda turētos pa gabalu :D
17.06.2026 14:11 |
 
Reitings 59
Reģ: 13.09.2025
Man patīk, kā viņa vismaz 10x piemin, ka strādā “Ofisā”. 🥹🥹🥹🥹🥹
17.06.2026 14:12 |
 
Reitings 6
Reģ: 03.03.2026
Tai Andersonei jau galīgi širmis aizkritis - tikko ievācās mājā un jau jātaisa ledusskapja revīzija? :D un tā kleitu kārtošana vispār bomba - pārkrāmēja desmit pakaramos pa krāsu tonīšiem :D izskatās mazliet slima apsēstība ar perfekto dzīvi
17.06.2026 14:19 |
 
Reitings 118
Reģ: 22.11.2023
asakalama @ 17.06.2026 14:11

Es arī noskatījos, bet pirmo reizi, nezinu, kas ir bijis iepriekš. Lai vai kāda ir Lelde, bet tas Artūrs nav labāks. Uzrakstīt pirms izrādes "mājās nebrauc, man tevis ir par daudz" un "izrādē atkarīgs no tēla, jo man ir svarīgi, ko citi domā par manu sievieti", ir kaut kas ārpus manas sapratnes par elementāru vīrišķību, un tas ir tikai ieskats, ko mēs redzam kamerās. Neattaisnoju Leldi, bet man tapa skaidrs, kāpēc tāds "mačo" jau 2x ir šķīries. Ja man būtu aktuāli, es no tāda turētos pa gabalu :D

Tas Artūrs ir pilnīgs narciss. Es teiktu, ka viņš ļoti pazemo Leldi tikai dara to tā ļoti pārdomāti un tiem, kuriem nav izpratne par narcisiem arī neko sliktu tajā neuztver.
Viņš ir ļoti patmīlīgs un uzskata sevi par visu gudrāko, realistiskāko un simpātiskāko vīrieti uz planētas Zeme.
Bija baigi sacerējies, ka nocopējis Leldi un domāja, ka viņa ir super pareiza sieviete, bet kad saprata, ka nav, tad nu baigi viņu nosoda un liek viņai mainīties. Būtu labāk paskatījies pats uz sevi nevis savu ārēji noslīpēto fasonu. Otrs cilvēks ir mūsu spogulis un , lai beidz meklēt vainas Leldē, lai paskatās pats uz sevi un padomā, kāpēc pats nespēj noturēt ilgtermiņa ģimenes attiecibas ar savām bērnu mātēm.
17.06.2026 15:01 |
 
Reitings 16442
Reģ: 06.07.2022
Varenaes @ 17.06.2026 13:13
Es tikai nesen piesekoju našķoties Zanei, bet vai viņa vienmēr ir bijusi tik laba formā? Vienkārši 👏🏻👏🏻👏🏻

Viņa iegulda milzīgu darbu savā augumā. Izskatās tiešām super, spēkpilna sieviete pašā plaukumā.
17.06.2026 19:27 |
 
10 gadi
Reitings 6073
Reģ: 17.03.2010
Dragoste @ 17.06.2026 15:01

Tas Artūrs ir pilnīgs narciss. Es teiktu, ka viņš ļoti pazemo Leldi tikai dara to tā ļoti pārdomāti un tiem, kuriem nav izpratne par narcisiem arī neko sliktu tajā neuztver.
Viņš ir ļoti patmīlīgs un uzskata sevi par visu gudrāko, realistiskāko un simpātiskāko vīrieti uz planētas Zeme.
Bija baigi sacerējies, ka nocopējis Leldi un domāja, ka viņa ir super pareiza sieviete, bet kad saprata, ka nav, tad nu baigi viņu nosoda un liek viņai mainīties. Būtu labāk paskatījies pats uz sevi nevis savu ārēji noslīpēto fasonu. Otrs cilvēks ir mūsu spogulis un , lai beidz meklēt vainas Leldē, lai paskatās pats uz sevi un padomā, kāpēc pats nespēj noturēt ilgtermiņa ģimenes attiecibas ar savām bērnu mātēm.
varbūt viņš tā dara Ozollapas pasūtījumā, jo abi tak ir sačatojuši 🤭
17.06.2026 19:33 |
 
Reitings 366
Reģ: 13.06.2025
Nu ļoti interesanti, ka Artūrs teica Leldei ka tie nav patiesie iemesli kāpēc viss ir tā un viņa to ļoti labi ziņa un Lelde neko neatbildēja.
Beigās Artūrs pateica intervijā, ka mēs tiešām negribot zināt, kas ar Leldi patiesība ir 😀🤭 es domāju ka viņa tiešām ir smagnēja narkomāne un iespējams, ka Lelde teica ka mainīsies un kas to lai zin varbūt tad kad Artūrs teica lai mājas nebrauc, viņas ir par daudz bija salietojušies
Nu neviens negrib bērna māti par narkomāni un ka brīvdienas pēc izrādēm vakaros viņa ir prom izklaidējas un ne jau skaidrā prātā gan jau
+ arī teica kip viņi grib ģimeni un, ka Leldei būtu jāpamaina dzīvesveids lai saprastu kāda īsti ir ģimenes dzīve, proti, naktīs būt mājas nevis pēc izrādēm skraidīt riņķī
17.06.2026 22:51 |
 
Reitings 366
Reģ: 13.06.2025
Būsim godīgi Lelde nav viņa līmenī.
Vīns ir diezgan simpātisks, kopts, fiziskā formā, turīgs un ģimenisks 😀 domāju ka ir diezgan daudz sieviešu kas atbilstu viņa prasībām un tiešām veidotu ģimeni nevis karotu ar narkomāni
17.06.2026 22:52 |
 
10 gadi
Reitings 7372
Reģ: 09.07.2011
EmilijaArm @ 17.06.2026 19:27

Viņa iegulda milzīgu darbu savā augumā. Izskatās tiešām super, spēkpilna sieviete pašā plaukumā.

Nesaku, ka viņa izskatās slikti, taču ik pa laikam redzu zālē un nekādu milzīgi ieguldīto darbu tur īsti nesaskatu. Parasts cilvēks, kurš ikdienā kustas un kaut ko dara vēl bez ēšanas.
17.06.2026 23:05 |
 
Reitings 366
Reģ: 13.06.2025
https://failiem.lv/u/b2rhb3p6ze
Juta wtf pēc gadiem vēl jo projām nevar laikam tikt pāri 😀
17.06.2026 23:18 |
 
Reitings 15
Reģ: 11.04.2025
Vai Medovas vīrs tagad arī ir kļuvis par blogeri? Šķiet, ka viņš ieņem augstu amatu, bet tomēr nolēmis kļūt par blogeri. Vai arī tas ir Janas kārtējais projekts?
Noklausījos pāris video, viņam ir ļoti izteikts akcents, turklāt viņš neizrunā burtu Rrr....
Interesanti, kā viņš strādā valsts iestādē ar tik izteiktu akcentu. Un vispār kā viņa darbavietā attiecas pret viņa blogera aktivitātēm un to, ka viņam ir sieva, kura sociālajos tīklos bieži publicējas visai atkailinātā veidā?
17.06.2026 23:22 |
 
Reitings 118
Reģ: 22.11.2023
Labue @ 17.06.2026 22:51
Nu ļoti interesanti, ka Artūrs teica Leldei ka tie nav patiesie iemesli kāpēc viss ir tā un viņa to ļoti labi ziņa un Lelde neko neatbildēja.
Beigās Artūrs pateica intervijā, ka mēs tiešām negribot zināt, kas ar Leldi patiesība ir 😀🤭 es domāju ka viņa tiešām ir smagnēja narkomāne un iespējams, ka Lelde teica ka mainīsies un kas to lai zin varbūt tad kad Artūrs teica lai mājas nebrauc, viņas ir par daudz bija salietojušies
Nu neviens negrib bērna māti par narkomāni un ka brīvdienas pēc izrādēm vakaros viņa ir prom izklaidējas un ne jau skaidrā prātā gan jau
+ arī teica kip viņi grib ģimeni un, ka Leldei būtu jāpamaina dzīvesveids lai saprastu kāda īsti ir ģimenes dzīve, proti, naktīs būt mājas nevis pēc izrādēm skraidīt riņķī

Nu baigā loģika. Viņam ir 2 bērni un katrs no citas sievietes un nevarēja ar nevienu noturēt ilgu un stabilu ģimeni.
Ir daudz labu un sportisku vīriešu ļoti labā formā, ne viņš viens tāds. Laikam neapgrozies biznesa vīriešu aprindās, ka cel viņu kaut kā īpaši augstāk.
Lelde arī ir labā formā un izvēlas strādāt nevis tikai dirnēt mājās. Camoon viņa ir aktrise un šāda tipa cilvēkiem arī dzīves veids ir citādāks. Un laikam neesi redzējusi smagnējus narkomānus ja vari tā izteikties.
Nevar Lelde tagad paņemt un atteikties no sabiedriskās dzīves vai savām lomām un kļūt par svēto mūķeni Artūram un vēl diviem svešiem bērniem par gada nr1 pamāti. Tas viss prasa laiku un ar tādu spiedienu tas nestrādā.
Var saprast, ka viņa centās, jo Artūrs ļoti simpatizēja, bet nevar tā pieprasīt mainīt savu būtību otram. Tas nozīmē tikai to, ka viņš Leldi neiemīlēja tādu, kāda viņa ir. Vienkārši patika fasons un gribēja bijušajai paradīt kā nocopējis slavenu aktrisi. Bet tagad cenšas sevi spodrināt un nolikt Leldi, jo nesanāca viņam viss kā naivā pasakā. Nožēlojami.
Tagad uztaisa to visu tā, ka Lelde ir vienīgā, kas kaut ko ir lietojusi. Jēziņ tak zeme atveries, jo slaveni cilvēki, aktieti, mākslinieki nekad nav dzīvojuši pēc kaut kādas svētās mūķenes scenārija. Nav viņa nevienam bērnam vēl māte, kuru pametusi vai kaut kur nodzērusies , nonarkojusies zem tilta. Beidziet dramatizēt un aiztāvēt tādus narcisus kā Artūrs.
17.06.2026 23:35 |
 
Reitings 2446
Reģ: 21.11.2017
Labue @ 17.06.2026 22:52
Būsim godīgi Lelde nav viņa līmenī.
Vīns ir diezgan simpātisks, kopts, fiziskā formā, turīgs un ģimenisks 😀 domāju ka ir diezgan daudz sieviešu kas atbilstu viņa prasībām un tiešām veidotu ģimeni nevis karotu ar narkomāni

Nezinu kas tur simpātisks, bet gaumes lieta 😃
17.06.2026 23:44 |
 
Reitings 53
Reģ: 11.10.2023
Dragoste @ 17.06.2026 23:35

Nu baigā loģika. Viņam ir 2 bērni un katrs no citas sievietes un nevarēja ar nevienu noturēt ilgu un stabilu ģimeni.
Ir daudz labu un sportisku vīriešu ļoti labā formā, ne viņš viens tāds. Laikam neapgrozies biznesa vīriešu aprindās, ka cel viņu kaut kā īpaši augstāk.
Lelde arī ir labā formā un izvēlas strādāt nevis tikai dirnēt mājās. Camoon viņa ir aktrise un šāda tipa cilvēkiem arī dzīves veids ir citādāks. Un laikam neesi redzējusi smagnējus narkomānus ja vari tā izteikties.
Nevar Lelde tagad paņemt un atteikties no sabiedriskās dzīves vai savām lomām un kļūt par svēto mūķeni Artūram un vēl diviem svešiem bērniem par gada nr1 pamāti. Tas viss prasa laiku un ar tādu spiedienu tas nestrādā.
Var saprast, ka viņa centās, jo Artūrs ļoti simpatizēja, bet nevar tā pieprasīt mainīt savu būtību otram. Tas nozīmē tikai to, ka viņš Leldi neiemīlēja tādu, kāda viņa ir. Vienkārši patika fasons un gribēja bijušajai paradīt kā nocopējis slavenu aktrisi. Bet tagad cenšas sevi spodrināt un nolikt Leldi, jo nesanāca viņam viss kā naivā pasakā. Nožēlojami.
Tagad uztaisa to visu tā, ka Lelde ir vienīgā, kas kaut ko ir lietojusi. Jēziņ tak zeme atveries, jo slaveni cilvēki, aktieti, mākslinieki nekad nav dzīvojuši pēc kaut kādas svētās mūķenes scenārija. Nav viņa nevienam bērnam vēl māte, kuru pametusi vai kaut kur nodzērusies , nonarkojusies zem tilta. Beidziet dramatizēt un aiztāvēt tādus narcisus kā Artūrs.
Tieši tā! Man kaut kas tajā Artūrā nepatīk. It kā ir visas komponentes, bet nu netīk. Lelde gan man patīk ļoti, kaut pieļauju ka dzīve ar viņu var būt izaicinājumu pilna. Nu nesapas viņiem, kā var gribēt, lai māksliniece pievienojas jau esošai ģimenes struktūrai, kurā ir divi mazi bērni
18.06.2026 00:40 |
 
Reitings 26798
Reģ: 27.11.2018
Max dīvaini, ka Artūru daudzi ceļ debesīs, bet visu vainu noveļ uz Leldi. Ja viņš būtu tik labs partneris, tad diez vai jau divas nopietnas attiecības ar bērniem ģiemnēs jau būtu izjukušas. Tas nenozīmē, ka vainīgs ir tikai viņš, bet arī ne to, ka visas problēmas ir tikai Leldē.Vēl zemiski piemin Gobzemu, tas vispār nav baigā autoritāte ar to kā viņš mēdz pārspīlēt un pielīmēt birkas cilvēkiem.Lelde ir aktrise un radošs cilvēks, nevis klasiskā pavarda sargātāja. Viņas dzīvesveids ir citādāks, un nevar gaidīt, ka viņa vienā dienā atteiksies no savas dzīves un kļūs par ideālo pamāti.Man pašai Lelde nav favorīte, bet no malas Artūrs šķiet nepatīkamāks. Rodas sajūta, ka viņš vairāk cenšas parādīt, cik pareizs ir pats un cik slikta Lelde.
18.06.2026 08:40 |
 
Reitings 253
Reģ: 24.09.2023
Otiiilija @ 18.06.2026 08:40
Max dīvaini, ka Artūru daudzi ceļ debesīs, bet visu vainu noveļ uz Leldi. Ja viņš būtu tik labs partneris, tad diez vai jau divas nopietnas attiecības ar bērniem ģiemnēs jau būtu izjukušas. Tas nenozīmē, ka vainīgs ir tikai viņš, bet arī ne to, ka visas problēmas ir tikai Leldē.Vēl zemiski piemin Gobzemu, tas vispār nav baigā autoritāte ar to kā viņš mēdz pārspīlēt un pielīmēt birkas cilvēkiem.Lelde ir aktrise un radošs cilvēks, nevis klasiskā pavarda sargātāja. Viņas dzīvesveids ir citādāks, un nevar gaidīt, ka viņa vienā dienā atteiksies no savas dzīves un kļūs par ideālo pamāti.Man pašai Lelde nav favorīte, bet no malas Artūrs šķiet nepatīkamāks. Rodas sajūta, ka viņš vairāk cenšas parādīt, cik pareizs ir pats un cik slikta Lelde.

Man Artūrs atgādina manu bijušo bf. Arī tāds, kas it kā visiem patīk un šķiet superīgs, godīgs utt, vet realitātē spēj tā nomanipulēt ar otru cilvēku, ka partneris pie viss it kā ir vainīgs un ar laiku sāk tam pats ticēt. + vēl ar savu tēlu arī apkārtējos ievieš uzticību, ka viņš taču ir tik labs, ka noteikti tā draudzene ir kkāda ķertā.
18.06.2026 09:49 |
 
Reitings 3768
Reģ: 11.04.2023
Domāju, ka pa abiem spriežat pēc sejas, abi skaisti pēc sejas un ar to viss beidzās... Abi var būt narcisti un slikti cilvēki vai tieši otrādi.
18.06.2026 11:15 |
 
Reitings 7902
Reģ: 05.02.2022
Liekas maksimāli slimi - Jelinskas daktere ierauga Valeine ierauga Jeļai grumbu un uzreiz no rīta skrien to labot… drausmas…
18.06.2026 12:28 |
 
10 gadi
Reitings 68
Reģ: 03.03.2010
Vārdotāja @ 16.06.2026 19:54
viņam tiešām nav riktīgi. Drausmas. Atņemiet viņam soctīklus

Baaac palaidu garām! Kas tur bija? 🙈
18.06.2026 13:38 |
 
Reitings 467
Reģ: 18.12.2020
Noskatījos pēdējo sēriju, un varu piekrist, ka no tādiem kā Artūrs labāk ir turēties pa gabalu. Leldei sērijā bija tik daudz un dažādas sejas izteiksmes. Šķiet pati saprata, ar ko ir sapinusies. Lai vai kā neaizstāvu Leldi un noteikti nav svētule, bet viņa sevi paglābs no nākotnes grūtībām, ja izšķirsies ar Artūru
18.06.2026 14:10 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits