Dizzy @ 16.06.2026 19:10Džilis savas dāmas krāpj drīz vien pēc kāzām (un viņas to zina). Un, kad atrodas interesantāka kandidāte, tad godavīrs viņu apprec 😁
Nav_vispar @ 16.06.2026 17:17Karadžana sver 38 kg 😲Tas tak nav normàli,mana 11 gadīgā meita tūlīt vairàk svērs.
yay @ 16.06.2026 21:35Es atvainojos, bet tai karadžanai jauns profils vai viņa atbloķējusi mani? Es riktīgi ilgi skatījos uz to..blondo..sievieti un nevarēju savilkt, ka tā ir viņa 😂 Man viņa pēkšņi izleca laika joslā, bet 100% zinu, ka bija mani bloķējusi, jo VNK apskatijos viņas storiju un nepiesekoju 😂😂😂
nu jau, nu jau... neko neesi dzirdējusi par pudeļu kariesu? Mana vecvecmamma laikam arī domāja līdzīgi - bērniņš jau maziņš... vazājos ar pudeli, pati atceros kā vecāki centās atradināt, gan atņēma, gan meloja, ka suns, kaķis paņēmis, lapsa aiznesusi. Kaut kā nejauši vienmēr atradu atkal izmazgātu un noliktu, un sākās viss no gala. Augšējie piena zobi bija neglābjami beigti, apakšējie kā baltas pērlītes. Saviem bērniem diezgan agri nomainīju pudeli pret krūzīti, bet mazbērniem visa dzeršana notika tikai no krūzītes tikko sāka patstāvīgi sēdēt - zobārstam nav bijis ko darīt līdz šim (18 un 16 gadi).Julies @ 16.06.2026 17:13
Nepilnus 2 gadus vecs bērniņš jau nu noteikti nav liels bērns. Kas tā par stulbu modi mazos ķiparus dēvēt par lieliem? Kas tad ir 10 gadus veci bērni? Pieaugušie pēc tavas skalas?
Izbeigsim vienreiz šo pārspīlēto mazuļu dēvēšanu par lieliem. Skaidrs, ka tipinātāji nav zīdainīši vai bēbīši, un tad pareizāk būtu apzīmēt mazulis vai mazs bērniņš. Un kā zobi var būt sapuvuši tikai no pudelītes lietošanas? Atkal jau pārspīlējums. Tādā vecumā bērniņš nebarojas tikai no pudelītes, tāpēc tas, ka viņš padzer pieniņu vidēji 2x dienā no pudelītes noteikti nevar sabojāt bērnam zobus. Zobus sabojā šajā vecumā lielākoties nepareizs uzturs un zobiņu kopšana. Iespējams vecāki grēko ar cukurotiem ēdieniem un našķiem, dod visādus parastos jogurtus no veikaliem, kuriem ir papilnam cukura iekšā. Dod sieriņus, biezpiena krēmus, kuros arī cukurs iekšā. Dod saldējumu un saldumus, kad pagadās. Ja vēl tam visam klāt ļauj bērnam tikai pašam "tīrīt" zobiņus, jo uzskata "ka jau tiiiik lieli", tad arī ir tas rezultāts ar sapuvušiem zobiem. Nu nav jāuzskata tikko izšķīlušos "tipinātājspējīgu cālēnu" par lielu un pieaugušu.
Linus @ 16.06.2026 22:02
Pēc ilgiem laikiem arī paskatījos, tās taču ir kaut kādas šausmas! Tā “modes skate” virtuvē, kura
ir tik maza, ka Karadžana pat neietilpst kadrā. Un par shein plastmasas kostīmiņiem un kurpēm 2009. gada stilā es paklusēšu
Linus @ 16.06.2026 22:02
Pēc ilgiem laikiem arī paskatījos, tās taču ir kaut kādas šausmas! Tā “modes skate” virtuvē, kura
ir tik maza, ka Karadžana pat neietilpst kadrā. Un par shein plastmasas kostīmiņiem un kurpēm 2009. gada stilā es paklusēšu
garsigs_persiks @ 16.06.2026 23:05
Tur diezgan drūms skats vispār 😀 Likās, ka vienu brīdi tā kā bija savākusies un izskatījās pat kaut cik cilvēcīgi, bet tagad atkal tie blondie salmi, plastmasas nagi un dīvainie video ne par to labu neliecina
Labue @ 16.06.2026 19:53
Nu vai arī Kellija uzzināja no šejienes, ka viņš ņemās ar citam????
Dizzy @ 16.06.2026 19:10Džilis savas dāmas krāpj drīz vien pēc kāzām (un viņas to zina). Un, kad atrodas interesantāka kandidāte, tad godavīrs viņu apprec 😁
KatyB @ 16.06.2026 13:03
Jo ņēma piemēru no māsas atrada bagātu indieti kas sponsorē.
Apple of my eye @ 17.06.2026 09:23
Cik es iemetu aci Diānas K storijos, viņa savu boyfriend nerādīja, bet vienā Marokas bildē no mumguras man arī izskatījās pēc indieša. Pēc storijiem varēja noprast, ka diezgan bagāts.
Un tak viņas pašas tie biznesi bija smieklīgi, es jau kaut kad teicu - tad šis, tad tas - tāda mētāšanās.
Uii, interesanti, kas tas par ofisu, kur viņa strādā 😁 Un ko viņa tur dara😁McSara @ 16.06.2026 23:11
Tu par to ofisa stilu? Tie bija ļooooti interesanti outfiti!😁
Es nesaprotu kāpēc viņš katru no viņām prec? Var taču neformāli satikties, izšķirties un uzreiz pie nākamās iet..kam viņam tos papīrdarbus?😂 Bet katram laikam savs..
Linus @ 16.06.2026 22:02
Pēc ilgiem laikiem arī paskatījos, tās taču ir kaut kādas šausmas! Tā “modes skate” virtuvē, kura
ir tik maza, ka Karadžana pat neietilpst kadrā. Un par shein plastmasas kostīmiņiem un kurpēm 2009. gada stilā es paklusēšu
yay @ 16.06.2026 21:35Es atvainojos, bet tai karadžanai jauns profils vai viņa atbloķējusi mani? Es riktīgi ilgi skatījos uz to..blondo..sievieti un nevarēju savilkt, ka tā ir viņa 😂 Man viņa pēkšņi izleca laika joslā, bet 100% zinu, ka bija mani bloķējusi, jo VNK apskatijos viņas storiju un nepiesekoju 😂😂😂
Hubabuba @ 17.06.2026 12:27
2026.gadā tas viņas stils izskatās ļoti bēdīgi un infantīli. Šito diemžēl nevar izdabūt ārā, ir vesela sieviešu kategorija kas ir iesprūdusi tajā laikmetā.