IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Patīk
Reitings 2789
Reģ: 08.09.2025
Dizzy @ 16.06.2026 19:10
Džilis savas dāmas krāpj drīz vien pēc kāzām (un viņas to zina). Un, kad atrodas interesantāka kandidāte, tad godavīrs viņu apprec 😁

Vīrietis, kuram laikam nekas nepieder, var tā rīkoties. 😁
16.06.2026 20:20 |
 
Reitings 2394
Reģ: 19.05.2025
Nav_vispar @ 16.06.2026 17:17
Karadžana sver 38 kg 😲Tas tak nav normàli,mana 11 gadīgā meita tūlīt vairàk svērs.

Vavilovai ir uz ko tiekties 😬
16.06.2026 21:12 |
 
10 gadi
Reitings 7317
Reģ: 05.08.2013
Es atvainojos, bet tai karadžanai jauns profils vai viņa atbloķējusi mani? Es riktīgi ilgi skatījos uz to..blondo..sievieti un nevarēju savilkt, ka tā ir viņa 😂 Man viņa pēkšņi izleca laika joslā, bet 100% zinu, ka bija mani bloķējusi, jo VNK apskatijos viņas storiju un nepiesekoju 😂😂😂
16.06.2026 21:35 |
 
Reitings 4188
Reģ: 30.01.2022
yay @ 16.06.2026 21:35
Es atvainojos, bet tai karadžanai jauns profils vai viņa atbloķējusi mani? Es riktīgi ilgi skatījos uz to..blondo..sievieti un nevarēju savilkt, ka tā ir viņa 😂 Man viņa pēkšņi izleca laika joslā, bet 100% zinu, ka bija mani bloķējusi, jo VNK apskatijos viņas storiju un nepiesekoju 😂😂😂

Pēc ilgiem laikiem arī paskatījos, tās taču ir kaut kādas šausmas! Tā “modes skate” virtuvē, kura
ir tik maza, ka Karadžana pat neietilpst kadrā. Un par shein plastmasas kostīmiņiem un kurpēm 2009. gada stilā es paklusēšu
16.06.2026 22:02 |
 
Reitings 24209
Reģ: 01.07.2024
Julies @ 16.06.2026 17:13

Nepilnus 2 gadus vecs bērniņš jau nu noteikti nav liels bērns. Kas tā par stulbu modi mazos ķiparus dēvēt par lieliem? Kas tad ir 10 gadus veci bērni? Pieaugušie pēc tavas skalas?
Izbeigsim vienreiz šo pārspīlēto mazuļu dēvēšanu par lieliem. Skaidrs, ka tipinātāji nav zīdainīši vai bēbīši, un tad pareizāk būtu apzīmēt mazulis vai mazs bērniņš. Un kā zobi var būt sapuvuši tikai no pudelītes lietošanas? Atkal jau pārspīlējums. Tādā vecumā bērniņš nebarojas tikai no pudelītes, tāpēc tas, ka viņš padzer pieniņu vidēji 2x dienā no pudelītes noteikti nevar sabojāt bērnam zobus. Zobus sabojā šajā vecumā lielākoties nepareizs uzturs un zobiņu kopšana. Iespējams vecāki grēko ar cukurotiem ēdieniem un našķiem, dod visādus parastos jogurtus no veikaliem, kuriem ir papilnam cukura iekšā. Dod sieriņus, biezpiena krēmus, kuros arī cukurs iekšā. Dod saldējumu un saldumus, kad pagadās. Ja vēl tam visam klāt ļauj bērnam tikai pašam "tīrīt" zobiņus, jo uzskata "ka jau tiiiik lieli", tad arī ir tas rezultāts ar sapuvušiem zobiem. Nu nav jāuzskata tikko izšķīlušos "tipinātājspējīgu cālēnu" par lielu un pieaugušu.
nu jau, nu jau... neko neesi dzirdējusi par pudeļu kariesu? Mana vecvecmamma laikam arī domāja līdzīgi - bērniņš jau maziņš... vazājos ar pudeli, pati atceros kā vecāki centās atradināt, gan atņēma, gan meloja, ka suns, kaķis paņēmis, lapsa aiznesusi. Kaut kā nejauši vienmēr atradu atkal izmazgātu un noliktu, un sākās viss no gala. Augšējie piena zobi bija neglābjami beigti, apakšējie kā baltas pērlītes. Saviem bērniem diezgan agri nomainīju pudeli pret krūzīti, bet mazbērniem visa dzeršana notika tikai no krūzītes tikko sāka patstāvīgi sēdēt - zobārstam nav bijis ko darīt līdz šim (18 un 16 gadi).
16.06.2026 22:23 |
 
10 gadi
Reitings 7372
Reģ: 09.07.2011
Linus @ 16.06.2026 22:02

Pēc ilgiem laikiem arī paskatījos, tās taču ir kaut kādas šausmas! Tā “modes skate” virtuvē, kura
ir tik maza, ka Karadžana pat neietilpst kadrā. Un par shein plastmasas kostīmiņiem un kurpēm 2009. gada stilā es paklusēšu

Tur diezgan drūms skats vispār 😀 Likās, ka vienu brīdi tā kā bija savākusies un izskatījās pat kaut cik cilvēcīgi, bet tagad atkal tie blondie salmi, plastmasas nagi un dīvainie video ne par to labu neliecina
16.06.2026 23:05 |
 
Reitings 9017
Reģ: 20.08.2021
Linus @ 16.06.2026 22:02

Pēc ilgiem laikiem arī paskatījos, tās taču ir kaut kādas šausmas! Tā “modes skate” virtuvē, kura
ir tik maza, ka Karadžana pat neietilpst kadrā. Un par shein plastmasas kostīmiņiem un kurpēm 2009. gada stilā es paklusēšu

Tu par to ofisa stilu? Tie bija ļooooti interesanti outfiti!😁
16.06.2026 23:11 |
 
Reitings 2394
Reģ: 19.05.2025
garsigs_persiks @ 16.06.2026 23:05

Tur diezgan drūms skats vispār 😀 Likās, ka vienu brīdi tā kā bija savākusies un izskatījās pat kaut cik cilvēcīgi, bet tagad atkal tie blondie salmi, plastmasas nagi un dīvainie video ne par to labu neliecina

Meitiņa viņai ļoti smuka ♥
16.06.2026 23:55 |
 
Reitings 10
Reģ: 13.06.2026
Labue @ 16.06.2026 19:53

Nu vai arī Kellija uzzināja no šejienes, ka viņš ņemās ar citam????

Bet vsi tiešām nav meitenei nekāda pašcieņa, ka ļautu tā sevi pazemot visas LV priekšā?? Lasmanis taču vnk ņirgājas par to kelliju….nevar būt, ka viņš viņai tik daudz $$$ dod
17.06.2026 00:51 |
 
Reitings 10
Reģ: 13.06.2026
Dizzy @ 16.06.2026 19:10
Džilis savas dāmas krāpj drīz vien pēc kāzām (un viņas to zina). Un, kad atrodas interesantāka kandidāte, tad godavīrs viņu apprec 😁

Es nesaprotu kāpēc viņš katru no viņām prec? Var taču neformāli satikties, izšķirties un uzreiz pie nākamās iet..kam viņam tos papīrdarbus?😂 Bet katram laikam savs..
17.06.2026 07:07 |
 
Reitings 626
Reģ: 03.08.2022
Viņš pats ir intervijās teicis, ka precēties grib tieši pašas sievietes un viņs viņām šo prieku neliedz.
17.06.2026 07:46 |
 
Patīk
Reitings 11777
Reģ: 18.09.2021
KatyB @ 16.06.2026 13:03

Jo ņēma piemēru no māsas atrada bagātu indieti kas sponsorē.

Cik es iemetu aci Diānas K storijos, viņa savu boyfriend nerādīja, bet vienā Marokas bildē no mumguras man arī izskatījās pēc indieša. Pēc storijiem varēja noprast, ka diezgan bagāts.
Un tak viņas pašas tie biznesi bija smieklīgi, es jau kaut kad teicu - tad šis, tad tas - tāda mētāšanās.
17.06.2026 09:23 |
 
Reitings 253
Reģ: 24.09.2023
Apple of my eye @ 17.06.2026 09:23

Cik es iemetu aci Diānas K storijos, viņa savu boyfriend nerādīja, bet vienā Marokas bildē no mumguras man arī izskatījās pēc indieša. Pēc storijiem varēja noprast, ka diezgan bagāts.
Un tak viņas pašas tie biznesi bija smieklīgi, es jau kaut kad teicu - tad šis, tad tas - tāda mētāšanās.

Nav indietis, bet portugalis.
17.06.2026 10:20 |
 
Reitings 1602
Reģ: 11.08.2022
McSara @ 16.06.2026 23:11

Tu par to ofisa stilu? Tie bija ļooooti interesanti outfiti!😁
Uii, interesanti, kas tas par ofisu, kur viņa strādā 😁 Un ko viņa tur dara😁
17.06.2026 10:22 |
 
Reitings 3768
Reģ: 11.04.2023
Es nesaprotu kāpēc viņš katru no viņām prec? Var taču neformāli satikties, izšķirties un uzreiz pie nākamās iet..kam viņam tos papīrdarbus?😂 Bet katram laikam savs..

Baigie jau pāpīrdarbi, ja īpašums pirms laulības iegādāts un nav kopēju bērnu 😁
Abos gadījumos samaksā valsts nodevu un attiecīgā dienā paraksti dokumentus... Mazāk, kā ņemot nomaksas telefonu...
Pārējā jezga jau pašu cilvēku izdomāta... vot vajag nedēļu ilgas kāzas, vai pie šķiršanās jāpierāda, kuram panna tiks.
17.06.2026 10:40 |
 
10 gadi
Reitings 5655
Reģ: 29.01.2009
Noskatijos šodienas Laimīgie laiku(-s) neskaita un tas ir vāks, tā lelde tak nav izturama. Tik pretīgs raksturs viņai, ne parunāties ar viņu, ne izturēt viņas negatīvo enerģiju. Vislaik uzpūtusies, tizli smaida, neko nevar atbildēt, tēlo aizvainoto dvēselīti. No Artūra varēja saprast, ka viņa tiešām ir narkomāne, jo teica, ka ne viss ko Gobzems un mediji raksta ir meli un atteicās atklāt publiski, kas ir Leldes vaina, bet to varēja saprast. Galīgi ku-kū tā beibe ir, pilnīga nonarkota šizo narcise, kas izliekas par sazin kādu apgarotu dvēseli.
17.06.2026 12:16 |
 
Reitings 1820
Reģ: 01.08.2021
Linus @ 16.06.2026 22:02

Pēc ilgiem laikiem arī paskatījos, tās taču ir kaut kādas šausmas! Tā “modes skate” virtuvē, kura
ir tik maza, ka Karadžana pat neietilpst kadrā. Un par shein plastmasas kostīmiņiem un kurpēm 2009. gada stilā es paklusēšu

2026.gadā tas viņas stils izskatās ļoti bēdīgi un infantīli. Šito diemžēl nevar izdabūt ārā, ir vesela sieviešu kategorija kas ir iesprūdusi tajā laikmetā.
17.06.2026 12:27 |
 
Reitings 8899
Reģ: 13.04.2022
yay @ 16.06.2026 21:35
Es atvainojos, bet tai karadžanai jauns profils vai viņa atbloķējusi mani? Es riktīgi ilgi skatījos uz to..blondo..sievieti un nevarēju savilkt, ka tā ir viņa 😂 Man viņa pēkšņi izleca laika joslā, bet 100% zinu, ka bija mani bloķējusi, jo VNK apskatijos viņas storiju un nepiesekoju 😂😂😂

Jājā, izskatās, ka šī izlēmusi kļūt par pārāko ietekmeli, jo atbloķējusi visus, kas bija bloķēti un baigi boosto savu profilu.
Es ar nobrīnījos, ka tā salmu lelle izleca manā ekrānā
17.06.2026 12:57 |
 
Reitings 97
Reģ: 16.10.2021
Es tikai nesen piesekoju našķoties Zanei, bet vai viņa vienmēr ir bijusi tik laba formā? Vienkārši 👏🏻👏🏻👏🏻
17.06.2026 13:13 |
 
Reitings 106
Reģ: 19.11.2021
Hubabuba @ 17.06.2026 12:27

2026.gadā tas viņas stils izskatās ļoti bēdīgi un infantīli. Šito diemžēl nevar izdabūt ārā, ir vesela sieviešu kategorija kas ir iesprūdusi tajā laikmetā.

Es viņu satiku uz ielas.
Viņa ir maza auguma un tas tēls, ak jēl.. viņa izskatās smieklīgi😀
17.06.2026 13:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits