IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 1820
Reģ: 01.08.2021
Atkal Gobzems ar Simsonu plosās. Iveta liekas jauka sieviete, kā viņa vispar varēju to savu ex izturēt, viņš taču pilnīgs jampampiņš, ar narcistiskām ievirzēm.
08.06.2026 16:25 |
 
Reitings 9017
Reģ: 20.08.2021
Mia6 @ 08.06.2026 14:37
net video abiem aperoliņi. Nuuuuu dievai tur dzer bezalko, bet nu maybe

Uz to es nepaļautos, Itālija ir ļoti saprotoša, ja jautā pēc bezalc! Domāju aperols nebūs rādītājs🤔
08.06.2026 16:27 |
 
Reitings 1791
Reģ: 31.12.2013
Vidauska laikam prātā sajukusi mēdoties svešiem vīriešiem
08.06.2026 16:46 |
 
10 gadi
Reitings 1313
Reģ: 20.05.2013
skylie @ 08.06.2026 16:46
Vidauska laikam prātā sajukusi mēdoties svešiem vīriešiem
tas storijs bija maigi sakot dīvains😬
08.06.2026 18:29 |
 
Reitings 8216
Reģ: 10.01.2023
Hubabuba @ 08.06.2026 16:25
Atkal Gobzems ar Simsonu plosās. Iveta liekas jauka sieviete, kā viņa vispar varēju to savu ex izturēt, viņš taču pilnīgs jampampiņš, ar narcistiskām ievirzēm.
simsons kā tāda neatlaidīga sūdumuša- seko līdzi un tik raksta herņas. brīnos, ka viņu vēl kaut kur aicina.
08.06.2026 19:54 |
 
Reitings 1026
Reģ: 16.01.2023
Kas tas par dzīvokļu kompleksu kur tagad Rebeka Basina pārvākusies?
08.06.2026 20:23 |
 
Reitings 1603
Reģ: 11.08.2022
Vārdotāja @ 08.06.2026 19:54
simsons kā tāda neatlaidīga sūdumuša- seko līdzi un tik raksta herņas. brīnos, ka viņu vēl kaut kur aicina.
Tāds pamuļķis tas Simsons. Gobzemam vismaz naudu skaita par to huiņu 😁
08.06.2026 20:43 |
 
Reitings 188
Reģ: 31.10.2022
Mia6 @ 08.06.2026 18:29
tas storijs bija maigi sakot dīvains😬

Man vispār tāds sieviešu tipāžs nesimpatizē. Īstas feministes, lgbt pārstāves. :D
08.06.2026 21:18 |
 
Reitings 2064
Reģ: 18.04.2025
skylie @ 08.06.2026 16:46
Vidauska laikam prātā sajukusi mēdoties svešiem vīriešiem

Uz ielas ar viņu kāds flirtē tikai viņas sapņos.
08.06.2026 21:52 |
 
Reitings 26819
Reģ: 27.11.2018
Rumblerx @ 08.06.2026 20:43
Tāds pamuļķis tas Simsons. Gobzemam vismaz naudu skaita par to huiņu 😁
pilnīgs idiņš, apkauno tikai savu ex sievu 😂
08.06.2026 21:57 |
 
Reitings 26819
Reģ: 27.11.2018
Melleņkūka @ 08.06.2026 21:52

Uz ielas ar viņu kāds flirtē tikai viņas sapņos.
pat ja kāds flirtē pietiktu noignorēt nevis Tas wtf kas bija
08.06.2026 22:02 |
 
Reitings 212
Reģ: 28.02.2026
Otiiilija @ 08.06.2026 21:57
pilnīgs idiņš, apkauno tikai savu ex sievu 😂

Viņi izšķīrās?!
Nesekoju nevienam no viņiem, tāpēc nezinu..
08.06.2026 23:10 |
 
Reitings 88
Reģ: 12.06.2025
skylie @ 08.06.2026 16:46
Vidauska laikam prātā sajukusi mēdoties svešiem vīriešiem

Ar ko viņa ir populāra?
09.06.2026 04:51 |
 
Reitings 26819
Reģ: 27.11.2018
Kristena214 @ 08.06.2026 23:10

Viņi izšķīrās?!
Nesekoju nevienam no viņiem, tāpēc nezinu..
tik cik foto nav, neseko soc tīklos, bet pilna info nav, bet viņas vietā es bēgtu
09.06.2026 08:41 |
 
10 gadi
Reitings 7372
Reģ: 09.07.2011
Otiiilija @ 08.06.2026 21:57
pilnīgs idiņš, apkauno tikai savu ex sievu 😂

Varu tikai iedomāties, kādu kaunu Ivetai jāpiedzīvo, to visu cirku redzot. Sveškauns Simsona vietā. Pats gan laikam domā, ka ir baigais vecis, ka var šādi Gobzemam atbildēt, bet no malas tas viss izskatās vairāk nekā nožēlojami. Tā kā kāds smagi salietojies tīnis 😀
09.06.2026 10:06 |
 
Reitings 168
Reģ: 25.04.2026
garsigs_persiks @ 09.06.2026 10:06

Varu tikai iedomāties, kādu kaunu Ivetai jāpiedzīvo, to visu cirku redzot. Sveškauns Simsona vietā. Pats gan laikam domā, ka ir baigais vecis, ka var šādi Gobzemam atbildēt, bet no malas tas viss izskatās vairāk nekā nožēlojami. Tā kā kāds smagi salietojies tīnis 😀

Bet nu Gobzems arī nav īsti normāls. Vai tad jau pirmajā reizē nesaprata, ka Simsonam nav visi mājās? Bet tāpat vajadzēja pakaitināt, lai atkal uzraksta un ir ko publicēt.
09.06.2026 10:10 |
 
Reitings 2480
Reģ: 31.01.2023
Kad Simsons bija topā un labi pelnošs, sievai viss bija ok, pat viņa dīvainības, dzerstīšanās un m@ukošanās. Tagad, kad šis vairs īsti nekas nav; vecs, depresijas skarts vīrelis, arī sieviņai vairs nav vajadzīgs. Pretīga tāda divkosība.
Nu un Aldis arī nav īsti vesels ar visu šo ņemšanos. Nobloķē un miers, ko uzkurināt. Vārdu sakot, lohiem lohu problēmas.
09.06.2026 10:47 |
 
Reitings 1158
Reģ: 31.12.2022
garsigs_persiks @ 09.06.2026 10:06

Varu tikai iedomāties, kādu kaunu Ivetai jāpiedzīvo, to visu cirku redzot. Sveškauns Simsona vietā. Pats gan laikam domā, ka ir baigais vecis, ka var šādi Gobzemam atbildēt, bet no malas tas viss izskatās vairāk nekā nožēlojami. Tā kā kāds smagi salietojies tīnis 😀

Bet tam Simsonam toč tukšs būris! Tādu sviestu viņš raksta un vēl pats jūtas baigais varonis to darot..
09.06.2026 11:08 |
 
Reitings 1603
Reģ: 11.08.2022
Ak dieniņās, Simsons 😂 Traķene pēc viņa sauc 😁 Smieklīgi, 40 + vecis 😁 Kaut gan nav smieklīgi, jo tur gan jau ne tikai depresija, bet + kaut kas vēl smagāks.. Kurš vēl no Gobzema slejā pieminētajiem šitā ir plosījies 😁 Īstenībā baigi nolasās, viss, ko piešuj Gobzemam, īstenībā ir par viņu pašu… Šizofrēnija, depresija, neviens viņu nemīl, geju tēma ( jo Simsonam pietrūkst anālās stimulācijas 😁), sieviņa nemīl, gan jau pie bērniem ar šitādu ķerto nelaiž, ienākumi ari paknapi.. Izskatās, ka tiešām psihiatrs un tabletes jāmaina.
09.06.2026 11:28 |
 
Reitings 16
Reģ: 28.05.2026
Rumblerx @ 09.06.2026 11:28
Ak dieniņās, Simsons 😂 Traķene pēc viņa sauc 😁 Smieklīgi, 40 + vecis 😁 Kaut gan nav smieklīgi, jo tur gan jau ne tikai depresija, bet + kaut kas vēl smagāks.. Kurš vēl no Gobzema slejā pieminētajiem šitā ir plosījies 😁 Īstenībā baigi nolasās, viss, ko piešuj Gobzemam, īstenībā ir par viņu pašu… Šizofrēnija, depresija, neviens viņu nemīl, geju tēma ( jo Simsonam pietrūkst anālās stimulācijas 😁), sieviņa nemīl, gan jau pie bērniem ar šitādu ķerto nelaiž, ienākumi ari paknapi.. Izskatās, ka tiešām psihiatrs un tabletes jāmaina.

Ieliekat kads screenus please
09.06.2026 12:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits