IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
10 gadi
Reitings 2105
Reģ: 09.07.2011
Es drīzāk nesaprotu, ko tur tie influenceri tagad ņemas viens pēc otra un taisa drāmu. Kaut kādas PR aģentūras pašizveidots tops ar nevienam nesaprotamu vērtēšanu nav nekāda augstākā latiņa, pēc kuras tiekties. 80% apbalvoto tur vispār ir kaut kādi nezināmi profili. Bet tikmēr aizvainotā Andža uzcep 10 storijus, par to, kā viņai bija jābūt tur nominētai. Vai tiešām nav vienalga? 😀
31.05.2024 16:46 |
 
Reitings 4222
Reģ: 23.08.2022
Fifty @ 31.05.2024 16:30
Pēc Gluzunovas pēdējā ieraksta saprotams, ka ir nokrāpta, nu kas vēl varētu būt pazemojoši. Nu sen jau bija skaidrs, ka tas vīrietis nav viņai domāts. Viņai grūti, bet es priecājos, jo cerams tagad punkts tam, tiešām pielikts un varēs normāli dzīvot. Bet var jau būt, ka esmu pārpratusi

tur pat zirgam skaidrs, ka lai arī kas notiktu, viņa ar viņu tā pat saies kopā. piedos visu.
bet nedomāju, ka tā ir krāpšana, viņš tak krāpis jau desmitiem reižu, un viņa ir piedevusi, sagājusi kopā tā pat
vienīgi regulāri psihoterapeita apmeklējumi varētu pārraut šo toksiko, apburto loku viņai ar Artjomu
31.05.2024 16:40 |
 
Reitings 309
Reģ: 12.04.2018
Pēc Gluzunovas pēdējā ieraksta saprotams, ka ir nokrāpta, nu kas vēl varētu būt pazemojoši. Nu sen jau bija skaidrs, ka tas vīrietis nav viņai domāts. Viņai grūti, bet es priecājos, jo cerams tagad punkts tam, tiešām pielikts un varēs normāli dzīvot. Bet var jau būt, ka esmu pārpratusi
31.05.2024 16:30 |
 
Reitings 4234
Reģ: 19.09.2016
Kāda zin,kas tur îsti notiek ar Duļevskas laulību? Vienkārši šodien lasīju FB vienu rakstu (kā Jana dēlu
lidostā sagaida un,ka Laviņš nesagaida,jo gatavo mājās svētku vakariņas) un tur viena komentāros rakstīja,ka R.Laviņš jau labu laiku dzīvojot Jēkabpilī un savus dēlus reti satiek.
31.05.2024 16:11 |
 
Reitings 1322
Reģ: 25.01.2023
mokabezpiena @ 31.05.2024 15:34

Nē, problēmas sakne ir vecāki, kuri neapzinās to, ka publicēt privāta rakstura informāciju par bērnu ir nepareizi. Tā pati Andža ar tiem storijiem, kur meita mazgā intīmās vietas, Dzene ar dēlu plikajiem dibeniem, n-tās mammas, kuras liek raudošus bērnus, dusmīgus bērnus. Bērni, kad izaugs, būs priecīgi, ka tādi attēli un video ir internetā? Pilns IG ar mammām, kuras stāsta, pie kādiem dakteriem ved bērnu, analīžu rezultātus atrāda, stāsta par bērnu veselības problēmām. Tas ir normāli? Bērnu privātums nav jāievēro? Privātā sekotāju lokā, kur kaut cik var izkontrolēt, kas to redz - ok. Bet ne jau ar desmitiem tūkstošiem sekotāju! Man tas šķiet nepieņemami.
Uzņēmumiem nevajag aizliegt sūtīt dāvanas bērniem, bet vajadzētu būt likumam, ka bērnus nevar izmantot reklāmas nolūkos. Lūk, par to es iestājos.
No redzētā runas izgriezuma arī secinu, ka tas mesidžs netika pasniegts kaut kādā riebīgā manierē or smth - visu pateica, kā ir, turklāt korekti un cieņpilni. Instamammas vienkārši sacepās, jo jutās aizvainotas, ka beidzot kāds skaļi pasaka to, ko domā par bērnu publicēšanu priekšā pakaļā.
Tās kuras aizgājušas pa fāzēm,ir viena lieta,kapēc netiek parādīti forši konti? Bez Dzenītes un Andžas ir daudz citu ģimenes konti,visu laiku tik izceļ šos.
31.05.2024 15:51 |
 
Reitings 100
Reģ: 02.11.2023
Par Amuna Davis. Kas viņš tāds vispār ir un kā ieguva popularitāti? Ja to tā var nosaukt.
Pēc ierakstiem šeit paskatījos viņa IG un vienkārši nesaprotu, kas to saturu vispār skatās?
31.05.2024 15:47 |
 
Reitings 16
Reģ: 12.06.2017
Kenty @ 31.05.2024 15:23
Nu varbūt jāsāk ar sakni būtu ne? Azliegt
uzņēmumiem sūtīt bērnu dāvānas ,aizliegt reklamēt autiņbiksītes,ratiņus u.t.t,Izstradāt nolikumu,kurā tiek aizliegts jebkādā veidā pieminēt bērnus.Un atcelt pašu nomināciju.Tā izskatītos pareizāk.Nevis uzaicināt 25 ģimenes,nominēt,un beigās pateikt ka tas viss ir nepareizi.

Es neesmu satura veidotāja, bet iedomājos, ja es no sadarbības partnera saņemtu lūgumu reklamēt autiņbiksītes, biezenīšus vai ko tml. Kā šos produktus reklamēt, ja ne uz bērna? Pati taču es tos pamperus nevilktu un pati biezenīšus arī neēstu.
Viss būtu korekti, ja diskvalifikācija par bērnu izmantošanu reklāmās būtu pateikta iepriekš un attiecīgie influenceri nemaz netiktu uzaicināti. Bet uzaicināt influencerus ar ģimenēm, lai pakratītu ar pirkstu, ka bērnus reklāmās izmantot nedrīkst, arī nav pareizi.
Turklāt bērnu publicēšana vai nepublicēšana pēc būtības ir vecāku izšķiršanās (nerunāju par plikumiem, kaut kādus emociju uzplūdus un tml., kas nav pieņemami). Nu nevar piecgadnieks pieņemt "informētu lēmumu", vai viņš vēlas/nevēlas tikt publicēts - tā ir vecāku izšķiršanās. Bērni tomēr ir jebkura vecāka liela dzīves sastāvdaļa un ja vecāks grib influencēt, tad man šķiet diezgan loģiski, ka bērns arī saturā kaut kur parādās.
Kamēr "bērnu saturs" neietver plikumus vai tml., man ir vienalga. Gribi - publicē bērnu. Negribi - nepublicē. Neko nosodāmu es tur nesaskatu nevienā gadījumā.
31.05.2024 15:47 |
 
Reitings 17289
Reģ: 16.04.2023
Sunlight @ 31.05.2024 14:13
Šodien influenceri cepas kā mazi bērni, kas nav dabūjuši konfekti.
Un, JĀ, Kristīne Dzenīte, TU noteikti biji pirmā rindā, kurai bija jānoklausās lekcija par bērnu drošību internetā! Vēl pirms pāris gadiem tu ar putām uz lūpām bļaustījies, ka tavu bērnu plikie dibeni un krāniņi ir normāla lieta, ko rādīt Insta storijos! Jā!!! Un arī tu, Andža, kas stāsta, kā bērns mazgā savu kājstarpi - TAS NAV NORMĀLI!! Jūs darāt pāri saviem bērniem, liekot šādu saturu internetā! Mūsdienās pedofiliem vairs nav jāmeklē saturs savām tieksmēm, jo tādas ietekmeles kā jūs to pasniedz uz paplātes! Liela daļa bērnu bilžu, kas ceļo pa dark web ir PAŠU VECĀKU RADĪTAS! Aizdomājaties taču!

Es tikai gribēju pateikt, ka piekrītu katram tavam vārdam.
31.05.2024 15:46 |
 
Reitings 734
Reģ: 09.01.2024
chihiro @ 31.05.2024 15:42

Nē, nu forši sabojāt pasākumu cilvēkiem, lai iegūtu uzmanību savam PR uzņēmumam. :) Ja reāli rūpētu tēma, tā nedarītu. Šī ir vienkārši necieņa un tai skaitā arī pret citiem cilvēkiem, kas tur piedalījās, ne tikai ģimeņu instaprofiliem. Tur taču uzreiz visa svētku utt atmosfēra pazūd.

To pasākumu es vispār neuztveru nopietni, jo nominācijās šogad bija diezgan daudz nezināmu un “mazu” influenceru, kuriem tur, manuprāt, nebija jābūt. Bet šis gājiens varbūt liks kādam vairāk vai mazāk apdomāties par bērnu atrādīšanu socmedijos.
31.05.2024 15:45 |
 
Reitings 1346
Reģ: 13.11.2023
mokabezpiena @ 31.05.2024 15:39

Es jau iepriekš rakstīju- manuprāt, labs veids, kā nodot vēstījumu. Tagad top lieta, par ko runā influenceru aprindās šobrīd. Šoka terapija. ? Ētiski vai neētiski no Golin puses - grūti spriest. Neētiskāk noteikti ir bērnu izmantot sadarbības nolūkos.

Nē, nu forši sabojāt pasākumu cilvēkiem, lai iegūtu uzmanību savam PR uzņēmumam. :) Ja reāli rūpētu tēma, tā nedarītu. Šī ir vienkārši necieņa un tai skaitā arī pret citiem cilvēkiem, kas tur piedalījās, ne tikai ģimeņu instaprofiliem. Tur taču uzreiz visa svētku utt atmosfēra pazūd.
31.05.2024 15:42 |
 
Reitings 734
Reģ: 09.01.2024
chihiro @ 31.05.2024 15:37

Kāda saistība visam, ko uzrakstīji, ar konkrēto notikumu, ka pasākuma organizators pats uztaisa nomināciju "ģimene" un tad nepiešķir balvu kā citām nominācijām? Golin varēja to visu, ko uzrakstīji, pateikt pirms izvirzīt nominācijas un izslēgt šo "ģimenes" sadaļu vispār.

Es jau iepriekš rakstīju- manuprāt, labs veids, kā nodot vēstījumu. Tagad top lieta, par ko runā influenceru aprindās šobrīd. Šoka terapija. 😄 Ētiski vai neētiski no Golin puses - grūti spriest. Neētiskāk noteikti ir bērnu izmantot sadarbības nolūkos.
31.05.2024 15:39 |
 
Reitings 1346
Reģ: 13.11.2023
mokabezpiena @ 31.05.2024 15:34

Nē, problēmas sakne ir vecāki, kuri neapzinās to, ka publicēt privāta rakstura informāciju par bērnu ir nepareizi. Tā pati Andža ar tiem storijiem, kur meita mazgā intīmās vietas, Dzene ar dēlu plikajiem dibeniem, n-tās mammas, kuras liek raudošus bērnus, dusmīgus bērnus. Bērni, kad izaugs, būs priecīgi, ka tādi attēli un video ir internetā? Pilns IG ar mammām, kuras stāsta, pie kādiem dakteriem ved bērnu, analīžu rezultātus atrāda, stāsta par bērnu veselības problēmām. Tas ir normāli? Bērnu privātums nav jāievēro? Privātā sekotāju lokā, kur kaut cik var izkontrolēt, kas to redz - ok. Bet ne jau ar desmitiem tūkstošiem sekotāju! Man tas šķiet nepieņemami.
Uzņēmumiem nevajag aizliegt sūtīt dāvanas bērniem, bet vajadzētu būt likumam, ka bērnus nevar izmantot reklāmas nolūkos. Lūk, par to es iestājos.
No redzētā runas izgriezuma arī secinu, ka tas mesidžs netika pasniegts kaut kādā riebīgā manierē or smth - visu pateica, kā ir, turklāt korekti un cieņpilni. Instamammas vienkārši sacepās, jo jutās aizvainotas, ka beidzot kāds skaļi pasaka to, ko domā par bērnu publicēšanu priekšā pakaļā.

Kāda saistība visam, ko uzrakstīji, ar konkrēto notikumu, ka pasākuma organizators pats uztaisa nomināciju "ģimene" un tad nepiešķir balvu kā citām nominācijām? Golin varēja to visu, ko uzrakstīji, pateikt pirms izvirzīt nominācijas un izslēgt šo "ģimenes" sadaļu vispār.
Un tie uzvarētāji.. 70% nezināmi cilvēki.
31.05.2024 15:37 |
 
Reitings 734
Reģ: 09.01.2024
Kenty @ 31.05.2024 15:23
Nu varbūt jāsāk ar sakni būtu ne? Azliegt
uzņēmumiem sūtīt bērnu dāvānas ,aizliegt reklamēt autiņbiksītes,ratiņus u.t.t,Izstradāt nolikumu,kurā tiek aizliegts jebkādā veidā pieminēt bērnus.Un atcelt pašu nomināciju.Tā izskatītos pareizāk.Nevis uzaicināt 25 ģimenes,nominēt,un beigās pateikt ka tas viss ir nepareizi.

Nē, problēmas sakne ir vecāki, kuri neapzinās to, ka publicēt privāta rakstura informāciju par bērnu ir nepareizi. Tā pati Andža ar tiem storijiem, kur meita mazgā intīmās vietas, Dzene ar dēlu plikajiem dibeniem, n-tās mammas, kuras liek raudošus bērnus, dusmīgus bērnus. Bērni, kad izaugs, būs priecīgi, ka tādi attēli un video ir internetā? Pilns IG ar mammām, kuras stāsta, pie kādiem dakteriem ved bērnu, analīžu rezultātus atrāda, stāsta par bērnu veselības problēmām. Tas ir normāli? Bērnu privātums nav jāievēro? Privātā sekotāju lokā, kur kaut cik var izkontrolēt, kas to redz - ok. Bet ne jau ar desmitiem tūkstošiem sekotāju! Man tas šķiet nepieņemami.
Uzņēmumiem nevajag aizliegt sūtīt dāvanas bērniem, bet vajadzētu būt likumam, ka bērnus nevar izmantot reklāmas nolūkos. Lūk, par to es iestājos.
No redzētā runas izgriezuma arī secinu, ka tas mesidžs netika pasniegts kaut kādā riebīgā manierē or smth - visu pateica, kā ir, turklāt korekti un cieņpilni. Instamammas vienkārši sacepās, jo jutās aizvainotas, ka beidzot kāds skaļi pasaka to, ko domā par bērnu publicēšanu priekšā pakaļā.
31.05.2024 15:34 |
 
Reitings 1322
Reģ: 25.01.2023
Knita @ 31.05.2024 15:09

Nu ļoti labi, ka bērni dzird. Aizdomāsies ka tas nav normāli un viņiem ir tiesības netikt filmētiem un izliktiem internetā. Arī tiem visiem vecākiem tāda šoka terapija nāks par labu.
Nu varbūt jāsāk ar sakni būtu ne? Azliegt
uzņēmumiem sūtīt bērnu dāvānas ,aizliegt reklamēt autiņbiksītes,ratiņus u.t.t,Izstradāt nolikumu,kurā tiek aizliegts jebkādā veidā pieminēt bērnus.Un atcelt pašu nomināciju.Tā izskatītos pareizāk.Nevis uzaicināt 25 ģimenes,nominēt,un beigās pateikt ka tas viss ir nepareizi.
31.05.2024 15:23 |
 
Reitings 734
Reģ: 09.01.2024
Kenty @ 31.05.2024 14:55
Amuna Dāvis storijos arī daudz ko stāsta,tur bija maza daļiņa no tās runas nofilmēta.

Noskatījos to runas izgriezuma video. Nu izskatījās, ka diezgan mierīgā un paskaidrojošā tonī tika pateikts, kādēļ tāds lēmums - lai aicinātu influencerus apdomāt izvēli pulbicēt bērnus sadarbības nolūkos. Kaunināšana tad noteikti bija interpretācija no mammām. Tas gan bija runas noslēdzošais teksts, bet tur nekā tāaaada nebija. Visas to pasniedza kā “omg, mūs publiski kaunināja, iespļāva sejā ar nicinošiem tekstiem” utt. Vajag mācēt uztvert kritiku. Rīt, starpcitu, ir Starptautiskā Bērnu tiesību aizsardzības diena. Ir vērts padomāt par šo tēmu!
31.05.2024 15:14 |
 
Reitings 9212
Reģ: 19.09.2023
chihiro @ 31.05.2024 13:12

Izskatās, ka nepatika pret influencerēm aizēno veselo saprātu. Nav runa par to, vai bērnu likt IG ir labi vai slikti. Runa ir par formu, kādā šis vēstījums nodots. Ja Golin pateiktu - turpmāk mēs šādu nomināciju neliekam, jo tas neatbilst mūsu vērtībām, bērniem IG jābūt viņu apzinātai izvēlei, tad super. Uztaisīt nomināciju, izvirzīt pretendentus, uzaicināt uz pasākumus attiecīgos pretendentus, kas nāk ar bērniem (ģimenes nominācija) un tad no skatuves kaunināt un saukt, ka bērni ir produkti - tā ir necieņa pret šiem influenceriem, bērni to arī dzird, visiem atnākušajiem sabojāts vakars, ko varēja pavadīt citādāk. Ja tu rīko pasākumu, tev jāizdara tā, lai viesi jūtas patīkami, nevis ar dubļiem apmētāti. Ja tev ir iebildumi pret kādu ciemiņu, tu viņu neaicini - un viss. Rezonansi izraisītu arī vienkārši šāds paziņojums par bērniem pirms visu nomināciju, pretendentu izvirzīšanas, tā kā tas bija totāli lieki.
Noskatījos Dzenītes un Paulauskas storijus, neesmu viņām sekotāja, bet piekrītu par visiem 100%. Paulauskas gadījumā visi sapucējās, vīrs, kurš nav šādu pasākumu apmeklētājs, atnāca, bērni utt. un tad vienkārši noskaņojums tāds, ka labāk nebūtu atnākuši.

Nu ļoti labi, ka bērni dzird. Aizdomāsies ka tas nav normāli un viņiem ir tiesības netikt filmētiem un izliktiem internetā. Arī tiem visiem vecākiem tāda šoka terapija nāks par labu.
31.05.2024 15:09 |
 
Reitings 1322
Reģ: 25.01.2023
Džinga @ 31.05.2024 14:37

Tā tiešām bija? Es nevaru nekur atrast reālu info par to
Kāpēc tad vispār viņi to kategoriju iekļāva. Vai arī ja iekļāva, var taču izcelt normālus piemērus, kas ir ģimenes influenceri, bet novelk kaut kādas robežas saistībā ar bērniem
Amuna Dāvis storijos arī daudz ko stāsta,tur bija maza daļiņa no tās runas nofilmēta.
31.05.2024 14:55 |
 
Reitings 809
Reģ: 03.11.2023
garsigs_persiks @ 31.05.2024 13:58
Kaut kā nedaudz neētiski no Golin puses izdalīt ģimenes kategoriju, atsevišķi vēl apbalvot trīs influencerus un tad paziņot, ka galvenā uzvarētāja gan nebūs, jo, ak vai, cik nepareizi jūs darāt, liekot bērnu saturu. Tiešām tāda ņirgāšanās pret atnākušajiem pasākuma dalībniekiem. Ceru, ka šī klaunu parāde izmirs dabīgā nāvē vai arī to pārņems kāds, kurš zina, ko dara (labāk gan ne sevi slavējošā Andža, kura to visu pataisītu par savu reklāmu).

Tā tiešām bija? Es nevaru nekur atrast reālu info par to
Kāpēc tad vispār viņi to kategoriju iekļāva. Vai arī ja iekļāva, var taču izcelt normālus piemērus, kas ir ģimenes influenceri, bet novelk kaut kādas robežas saistībā ar bērniem
31.05.2024 14:37 |
 
Reitings 23
Reģ: 30.05.2024
Šodien influenceri cepas kā mazi bērni, kas nav dabūjuši konfekti.
Un, JĀ, Kristīne Dzenīte, TU noteikti biji pirmā rindā, kurai bija jānoklausās lekcija par bērnu drošību internetā! Vēl pirms pāris gadiem tu ar putām uz lūpām bļaustījies, ka tavu bērnu plikie dibeni un krāniņi ir normāla lieta, ko rādīt Insta storijos! Jā!!! Un arī tu, Andža, kas stāsta, kā bērns mazgā savu kājstarpi - TAS NAV NORMĀLI!! Jūs darāt pāri saviem bērniem, liekot šādu saturu internetā! Mūsdienās pedofiliem vairs nav jāmeklē saturs savām tieksmēm, jo tādas ietekmeles kā jūs to pasniedz uz paplātes! Liela daļa bērnu bilžu, kas ceļo pa dark web ir PAŠU VECĀKU RADĪTAS! Aizdomājaties taču!
31.05.2024 14:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits