IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
10 gadi
Reitings 526
Reģ: 05.01.2013
Lorra @ 08.12.2023 22:09

Protams, tomēr 10(vai pat vairāk) gadi pavadīti kopā. Nepatīkami jebkurā gadījumā būs. Sanāk viņi izšķīrās un pēc mēneša šis jau ar Kalendy mauca. Nu nedaudz cieņai bija jābūt, kaut pus gadu paciesties varēja. Un kas tur starp viņiem abiem īsts varētu būt? Tur viņiem tagad ir vnk kaisle, vai tas paraugs mīlestībā, nu hz..bet pagaidām vnk izskatās, ka Miks norāvies no ķēdes, grib to trako kaisli, jaunu ķermeni un pēc tam varbūt sāks iegrimt atmiņās par ģimenes dzīvi.

As they always do! Žēl tos bērniņus. Kad pieaugs, sapratīs, kāds tēvs jāklis.
08.12.2023 22:14 |
 
Reitings 1559
Reģ: 06.10.2022
Ainulai @ 08.12.2023 16:21

Tieši nācu rakstīt… Tātad tonēr Gobzemam būs bijusi taisnība. Pretīgi un skumji. Vēl viena skaistā fasāde sabrūk putekļu mākonī.

Ko Gobzems teica?
08.12.2023 22:18 |
 
Reitings 482
Reģ: 05.09.2023
apskaujmani @ 08.12.2023 21:52
Un Laurai vēljoprojām majas pie sienas viņu kāzu bildes, šodienas stori ar var redzet :( vienalga, lai kaa negribetu tādu vīrieti blakus, tomēr ir kopēji bērni, pat vienaldzīgam esot domaju redzot šodienas Mika un kaledy profilus ir ļoti skumji.
https://instagram.com/lauradukure?igshid=NGVhN2U2NjQ0Yg==
arī facebook rakstīts, ka precējusies ar Miku.
Lai jau šie abi tagad priecājas, bet man galīgi neliekas, ka saderīgs pāris. Endija viņam blakus izskatās bez maz vai kā milzis uz saviem papēžiem. Vienīgais, kas tur abiem sader ir alkohols un šņaucamais, tas arī viss. Ar bijušo viņa likās prātīgāka, bet kā šo iebāza cietumā, tā šī pati kā no ķēdes norāvusies, tik tusē un kož. Gan jau attapsies un pāries, un tad varēs visas smukās dukurbildes dzēst ārā. Un pats Dukurs ar Kiviču varēs vienā pansionātā divvientulībā spēlēt ģitāru un dziedāt, jo nevienam nebūs vajadzīgi.
08.12.2023 22:19 |
 
10 gadi
Reitings 5279
Reģ: 17.09.2009
Izskatās, ka ar šo visu Miks grib "pierādīt" ex sievai, ka ir laimīgs. Storijā jau alkohols. Tik ļoooti atgādina Kivičus 🤣
08.12.2023 22:22 |
 
Reitings 257
Reģ: 02.10.2023
Yololo @ 08.12.2023 22:19
arī facebook rakstīts, ka precējusies ar Miku.
Lai jau šie abi tagad priecājas, bet man galīgi neliekas, ka saderīgs pāris. Endija viņam blakus izskatās bez maz vai kā milzis uz saviem papēžiem. Vienīgais, kas tur abiem sader ir alkohols un šņaucamais, tas arī viss. Ar bijušo viņa likās prātīgāka, bet kā šo iebāza cietumā, tā šī pati kā no ķēdes norāvusies, tik tusē un kož. Gan jau attapsies un pāries, un tad varēs visas smukās dukurbildes dzēst ārā. Un pats Dukurs ar Kiviču varēs vienā pansionātā divvientulībā spēlēt ģitāru un dziedāt, jo nevienam nebūs vajadzīgi.

Jā, bija taču ar vienu kopā un pēkšņi viss noklusa. Par ko šo ielika?
08.12.2023 22:28 |
 
Reitings 482
Reģ: 05.09.2023
Kreima @ 08.12.2023 22:28

Jā, bija taču ar vienu kopā un pēkšņi viss noklusa. Par ko šo ielika?
Rīga runā ka narkodīleris bija, pieķēra un par to arī tagad sēž
08.12.2023 22:32 |
 
Patīk
Reitings 2696
Reģ: 08.05.2022
Tikko noskatījos to klipu. Nu blin, tur viņam čist nekāda cieņa pret bijušo. Tu pavadi kopā 10+ gadus un Tavs vīrietis atrod pēc mēneša jaunu džusi kurai velta dziesmu. Tas apmēram tā, kā tiešām bija tik sasodīti nelaimīgās attiecībās, ka lec uzreiz jaunaās un izrādās cik gan laimīgs jaunais, saldais pārītis. Fuj, cik nepatīkami tas varētu būt Laurai. Lai vai kādas attiecības tur starp viņiem bija pēdējā laikā, bet šitā ielēkt uzreiz jaunās un ar ķip lielo mīlu. Tā ir, ka domā ar nepareizo galvu.
08.12.2023 22:36 |
 
Reitings 17592
Reģ: 21.08.2023
Lola12345 @ 08.12.2023 22:18

Ko Gobzems teica?

Ka stipri zils tas Ceriņš ir bijis. Un varbūt ir joprojām.
08.12.2023 22:44 |
 
Reitings 482
Reģ: 05.09.2023
Lorra @ 08.12.2023 22:36
Tikko noskatījos to klipu. Nu blin, tur viņam čist nekāda cieņa pret bijušo. Tu pavadi kopā 10+ gadus un Tavs vīrietis atrod pēc mēneša jaunu džusi kurai velta dziesmu. Tas apmēram tā, kā tiešām bija tik sasodīti nelaimīgās attiecībās, ka lec uzreiz jaunaās un izrādās cik gan laimīgs jaunais, saldais pārītis. Fuj, cik nepatīkami tas varētu būt Laurai. Lai vai kādas attiecības tur starp viņiem bija pēdējā laikā, bet šitā ielēkt uzreiz jaunās un ar ķip lielo mīlu. Tā ir, ka domā ar nepareizo galvu.
tak pagaidu ielāps un viss. Un kas te teica, ka vēl aprīlī Miks veltījis dziesmu Laurai. Kur šīs jaunās attiecības novedīs? Nu nejau pie laulībām un ģimenes pieauguma. Skaidrs, ka ne visi vēlas bērnus, varbūt šiem abiem dzīves moto ir live fast die young, tas tās attiecības varētu izskaidrot. Neko citu es tur neredzu, kā kaisli zem rozā brillēm reibumā. Tāds tādu atrada īsāk sakot. Dziļi sirdī ceru, ka Laura ierēc par Kivičiem nr 2. Drīz būs termometra storiji Endijai instagramā…
08.12.2023 22:54 |
 
Reitings 122
Reģ: 21.05.2021
Miks kkada stori rakstija, ka cik ilgi jau esot skaidrā, takā par to dzeršanu es nezinu gan. Patiesībā crazy no mūziķa puses uzbliest tik ātri dziesmu ar visu mazo video, jo šādu video ar dziesmu, jau vairs no interneta neizdzēst tas tur ir un paliek vienmēr. Kalady ar tàdus video salikusi, IG tas garais reel. Miks intervija saka, ka no septembra kopā ar viņu, nu kaut kā ļoti atri viss viņiem. Man godigi sakot pat viņi liekas saderīgi un kopā šķiet saskanīgi, bet kā mātei un sievai šis tik ātrs pavērsiens tomēr man liekas galigi garām.
08.12.2023 23:01 |
 
Reitings 482
Reģ: 05.09.2023
apskaujmani @ 08.12.2023 23:01
Miks kkada stori rakstija, ka cik ilgi jau esot skaidrā, takā par to dzeršanu es nezinu gan. Patiesībā crazy no mūziķa puses uzbliest tik ātri dziesmu ar visu mazo video, jo šādu video ar dziesmu, jau vairs no interneta neizdzēst tas tur ir un paliek vienmēr. Kalady ar tàdus video salikusi, IG tas garais reel. Miks intervija saka, ka no septembra kopā ar viņu, nu kaut kā ļoti atri viss viņiem. Man godigi sakot pat viņi liekas saderīgi un kopā šķiet saskanīgi, bet kā mātei un sievai šis tik ātrs pavērsiens tomēr man liekas galigi garām.
nu neizskatās, ka nedzer. Nedzēra varbūt ar sievu kad vēl bija. Un drīz Endija varēs konkurēt ar Ļenku bundzinieču karjerā. Vēl tik jāsagaida, kad Endija kļūs par Mika menedžeri, un tad jau gan jau arī grāmatu varēs gaidīt 😀galvenais lai aknas neatsaka…
08.12.2023 23:08 |
 
Reitings 289
Reģ: 19.03.2023
Lorra @ 08.12.2023 22:09

Protams, tomēr 10(vai pat vairāk) gadi pavadīti kopā. Nepatīkami jebkurā gadījumā būs. Sanāk viņi izšķīrās un pēc mēneša šis jau ar Kalendy mauca. Nu nedaudz cieņai bija jābūt, kaut pus gadu paciesties varēja. Un kas tur starp viņiem abiem īsts varētu būt? Tur viņiem tagad ir vnk kaisle, vai tas paraugs mīlestībā, nu hz..bet pagaidām vnk izskatās, ka Miks norāvies no ķēdes, grib to trako kaisli, jaunu ķermeni un pēc tam varbūt sāks iegrimt atmiņās par ģimenes dzīvi.
vai ari šie tusējušies jau senāk vnk tagad iznāca atklātībā, tā nevarētu būt?
Endijai baigi liela galva un milzu vaigi 😁 bet nu vrb dzīvē simpātiska
08.12.2023 23:27 |
 
10 gadi
Reitings 718
Reģ: 11.04.2010
apskaujmani @ 08.12.2023 21:26
Un Laurai vēljoprojām majas pie sienas viņu kāzu bildes, šodienas stori ar var redzet :( vienalga, lai kaa negribetu tādu vīrieti blakus, tomēr ir kopēji bērni, pat vienaldzīgam esot domaju redzot šodienas Mika un kaledy profilus ir ļoti skumji.

Kāzu bildes pie sienas vēl nekas - viņiem tomēr ir bērni. Tas uzreiz ir citādāk. Dzīve jau nav instagram siena, kur pēc šķiršanās var izdzēst visas liecības par bijušo. Tāpat jau bērnu dēļ viņiem visu laiku būs jākomunicē, un pie šķiršanās ir jācenšas saglabāt normalitātes sajūtu bērniem, nevis raut nost visus ģimenes foto un nez ko vēl darīt. Protams, izskatās, ka Mikam tas viss pie vienas vietas un bērnu ādā nav iejuties, ja šādi publiski izpaužas.
08.12.2023 23:32 |
 
Reitings 1898
Reģ: 27.12.2019
Ireeen @ 08.12.2023 23:27
vai ari šie tusējušies jau senāk vnk tagad iznāca atklātībā, tā nevarētu būt?
Endijai baigi liela galva un milzu vaigi ? bet nu vrb dzīvē simpātiska

Nu nezinu.. Neizskatās, pēc bildēm un video, ka būtu tikai no septembra.. Var jau būt, bet nu nezinu.
08.12.2023 23:37 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5007
Reģ: 03.11.2012
Yololo @ 08.12.2023 22:54
tak pagaidu ielāps un viss. Un kas te teica, ka vēl aprīlī Miks veltījis dziesmu Laurai. Kur šīs jaunās attiecības novedīs? Nu nejau pie laulībām un ģimenes pieauguma. Skaidrs, ka ne visi vēlas bērnus, varbūt šiem abiem dzīves moto ir live fast die young, tas tās attiecības varētu izskaidrot. Neko citu es tur neredzu, kā kaisli zem rozā brillēm reibumā. Tāds tādu atrada īsāk sakot. Dziļi sirdī ceru, ka Laura ierēc par Kivičiem nr 2. Drīz būs termometra storiji Endijai instagramā…

Protams, man arī pirmā doma bija, ka šie divi būs Kiviču jaunākā versija, bet tad aizdomājos, nu ne jau vienmēr tā notiek kā Kivičiem 😂
A kas zin, varbūt Miks un Kalendy ir atraduši viens otru un viņiem viss būs super, nebūs Kiviči nr. 2 😀
Es kaut vai no savas pieredzes varu teikt, mums ar vīru arī bija ļoti līdzīga situācija un kopā saiešana, daudzi teica, ka mums nekas nesanāks utt., bet beigās sanāk tā, ka esam ilgi kopā, precēti, ģimene un viss pārējais, bet tiem kas teica, ka nesanāks, pašiem vairs nav ne ģimenes, ne bērnu, visi šķīrušies, palikuši vieni vai ar jaunām ģimenēm utt.
08.12.2023 23:38 |
 
Reitings 482
Reģ: 05.09.2023
vivii @ 08.12.2023 23:38

Protams, man arī pirmā doma bija, ka šie divi būs Kiviču jaunākā versija, bet tad aizdomājos, nu ne jau vienmēr tā notiek kā Kivičiem ?
A kas zin, varbūt Miks un Kalendy ir atraduši viens otru un viņiem viss būs super, nebūs Kiviči nr. 2 ?
Es kaut vai no savas pieredzes varu teikt, mums ar vīru arī bija ļoti līdzīga situācija un kopā saiešana, daudzi teica, ka mums nekas nesanāks utt., bet beigās sanāk tā, ka esam ilgi kopā, precēti, ģimene un viss pārējais, bet tiem kas teica, ka nesanāks, pašiem vairs nav ne ģimenes, ne bērnu, visi šķīrušies, palikuši vieni vai ar jaunām ģimenēm utt.
nu jā, ļenka un kivis arī atraduši viens otru, jau cik gadus kopā kož un slimo, un paskat, nav vēl izšķīrušies 😀 plus ļenkai papildus amati CV nākuši klāt kopš kivja 😀 es nesaku, ka Tu un Tavs vīrs kodēji, jo es ar savu vīru arī bijām atšķirīgi un tas nebija saistībā ar alkohola daudzuma patēriņu 😀 joprojām esam kopā, ilgāk kā kivji, jo esam pieauguši un protam pielāgoties, bet skatoties uz šiem abiem pāriem, var redzēt, ka kā vieniem tā otriem alkohols un narkotikas vieno un līdz ar to ir visa jautrība un mega mīlestība. Pagaidi, kad nonāks pie pirmajām grūtībām. Gribu redzēt, kas notiks, kad Endijai būs pamātes loma jāuzņemas. Tas protams, ja Dukurs par bērnu/iem vispār interesējas. I varbūt pat labāk lai neinteresējas.
08.12.2023 23:53 |
 
Reitings 1397
Reģ: 15.08.2023
Nesapratu, ko Diana kubasova iespriceja vai pielīmēja uz rokas?
09.12.2023 00:18 |
 
Reitings 3739
Reģ: 10.01.2023
Nu labs! Felipe Emirātu klubā nofilmējis un vēl ietagojis brazīļu striptīzdejotāju 😁 ja viņai ir tāda profesija..@ayarla
09.12.2023 00:33 |
 
Reitings 3739
Reģ: 10.01.2023
Vārdotāja @ 09.12.2023 00:33
Nu labs! Felipe Emirātu klubā nofilmējis un vēl ietagojis brazīļu striptīzdejotāju ? ja viņai ir tāda profesija..@ayarla
nu vāks….. man tagad domas par Felipi ir mainījušās. Viņa taču ir vai nu eskorta meitene vai nu riktīga mka. Kāds viņai ir profils.
Izskatījās, ka Felipe tur pat viņu gribētu paņemt priekšā… jeibogu
09.12.2023 00:45 |
 
Reitings 1887
Reģ: 26.12.2021
Vārdotāja @ 09.12.2023 00:45
nu vāks….. man tagad domas par Felipi ir mainījušās. Viņa taču ir vai nu eskorta meitene vai nu riktīga mka. Kāds viņai ir profils.
Izskatījās, ka Felipe tur pat viņu gribētu paņemt priekšā… jeibogu
izklausies kā no mēness nokritusi😃
09.12.2023 01:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)