IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 390
Reģ: 03.08.2022
Laura var priecāties, ka no Dukura ir tikusi vaļā, viņš viņai kā trešais bērns bija. Endija par jaunu, lai saprastu, ka nekādu dimanta oliņu nav nogrābusi.
07.12.2023 12:55 |
 
Reitings 268
Reģ: 21.06.2022
sinddyy @ 07.12.2023 11:58

Es teiktu, ka ceļojumi līdz vismaz 5 gadiem ir vecāku "untums", nevis bērna redzesloka paplašināšana. Neko sliktu neredzu, ja vienreiz gadā aizceļo, bet, ja tā ir tāda regulāra katras sezonas ceļošana uz sazin kurieni, tad neko labu nedomāju. Beidziet, tie mazie tik tiešām neko no tā pēc dažiem mēnešiem- gada-diviem neatcerēsies, nekāds īpašs redzesloks viņiem no tā nepaplašinājies tikai tāpēc, ka uz nedēļu bija "krutākas-neikdienišķākas" atrakcijas ceļojumā. Sekoju vienai māmiņai no Latvijas, viņai ir tas untums regulāri kaut kur ceļot, tad baigi lepojas ar to, ka dēls savos 3 gados apceļojis 40 valstis! Smejas, vai? Es saprotu, pati var lepoties, ja jau tas ir viņas hobijs, bet priekš kam radīt iespaidu it kā tam bērnam tie ceļojumi tik ļoti vajadzīgi un paplašina redzesloku? Mammucis tikai paijā savu ego un saturu Instai, bet par bērnu nedomā. Nevienam tik mazam bērnam nepatiktu, ja regulāri raustītu un nebūtu miera un savas rutīnas.

Kā man patīk tie apgalvojumi, kad uzskata, ka visi bērni vienādi, visiem vajag tieši tā un ne savādāk 🤭 varbūt beidziet pārāk daudz lasīt visādas eko mammas un vēl nezin ko.
Un kā jau te viena minēja - visskaļāk kliedz tieši tās, kuras nekur nebrauc. Esiet padomājušas kāpēc tas jūs tik ļoti trigero? Kāpēc tās, kuras ceļo ar bērniem, nekliedz, ka vajag visiem ceļot? Vai tik nav tā, ka patiesībā tie trigeri rodas no tā, ka jums arī tā gribētos, bet redz nevar, jo vajag rutīnu, bērns neko neatcerēsies utt.
07.12.2023 13:33 |
 
10 gadi
Reitings 1272
Reģ: 29.01.2009
Zaļā Dille @ 07.12.2023 13:33

Kā man patīk tie apgalvojumi, kad uzskata, ka visi bērni vienādi, visiem vajag tieši tā un ne savādāk ? varbūt beidziet pārāk daudz lasīt visādas eko mammas un vēl nezin ko.
Un kā jau te viena minēja - visskaļāk kliedz tieši tās, kuras nekur nebrauc. Esiet padomājušas kāpēc tas jūs tik ļoti trigero? Kāpēc tās, kuras ceļo ar bērniem, nekliedz, ka vajag visiem ceļot? Vai tik nav tā, ka patiesībā tie trigeri rodas no tā, ka jums arī tā gribētos, bet redz nevar, jo vajag rutīnu, bērns neko neatcerēsies utt.

Visi bērni galīgi nav vienādi, bet varbūt neuztvēri galveno domu. Es eko mammas nelasu, daru pēc savām sajūtām. Man neviens neliedza ceļot ar zīdaiņiem - gan maks, gan spējas to ļautu, es vienkārši tā nevēlējos, jo ir savas sajūtas un uzskati.
Kāpēc Tevi “trigero” mūsu pretējais viedoklis?
07.12.2023 13:55 |
 
Reitings 2620
Reģ: 09.03.2021
Kā man patīk šīs amatierpsiholoģijas gudrības. Brīnos, kāpēc cilvēki psiholoģiju studē, ja te dažām viss uzreiz jau skaidrs. Visbiežāk tēmās pēdējā laikā atkārtojas šie divi punkti:
1) ja kāds šeit forumā tiek aprunāts, tad tas pilnīgi noteikti ir tāpēc, ka pārējiem skauž;
2) ja kāds mani kaitina un trigerē, tad jāparokas dziļi sevī, jo es noteikti arī tā gribētu, bet nevaru atļauties.
Lai arī šajos apgalvojumos noteikti ir savs grauds patiesības, nevar vienkārši visu tik tupa ņemt un izskaidrot. Jā, kādam noteikti skauž, bet tikpat daudziem (ja ne vairāk) neskauž. Esat aptaujājušas to lielo ceļotāju bērnus, kas bērnībā raustīti pa pus pasauli? Ne visi ir par to sajūsmā. Virsnīte nesen kaut kur minēja, ka lielā meita vairs negribot ar viņiem ceļot, jo pēc tam esot pārāk liels stress saraut mācības. Vai mēs zinām, ko pēc gadiem teiks Milzarājas puika?
Beigu beigās kā jau es teicu, katram savs. Ja gribas ceļot ar zīdaini, ceļojiet uz nebēdu. Bet bēdīgi skatīties pēc tam tās izdegušās meitenes, kas nejūtas laimīgas, jo nevar ne izbaudīt ceļojumu, ne normāli pievērsties mazajam. Gribu iedrošināt, ka DRĪKST arī neceļot, un nekas ļauns no tā jūsu bērnam nenotiks.
07.12.2023 14:05 |
 
Reitings 2739
Reģ: 05.09.2023
u.604737e44a238 @ 07.12.2023 14:05
Kā man patīk šīs amatierpsiholoģijas gudrības. Brīnos, kāpēc cilvēki psiholoģiju studē, ja te dažām viss uzreiz jau skaidrs. Visbiežāk tēmās pēdējā laikā atkārtojas šie divi punkti:
1) ja kāds šeit forumā tiek aprunāts, tad tas pilnīgi noteikti ir tāpēc, ka pārējiem skauž;
2) ja kāds mani kaitina un trigerē, tad jāparokas dziļi sevī, jo es noteikti arī tā gribētu, bet nevaru atļauties.
Lai arī šajos apgalvojumos noteikti ir savs grauds patiesības, nevar vienkārši visu tik tupa ņemt un izskaidrot. Jā, kādam noteikti skauž, bet tikpat daudziem (ja ne vairāk) neskauž. Esat aptaujājušas to lielo ceļotāju bērnus, kas bērnībā raustīti pa pus pasauli? Ne visi ir par to sajūsmā. Virsnīte nesen kaut kur minēja, ka lielā meita vairs negribot ar viņiem ceļot, jo pēc tam esot pārāk liels stress saraut mācības. Vai mēs zinām, ko pēc gadiem teiks Milzarājas puika?
Beigu beigās kā jau es teicu, katram savs. Ja gribas ceļot ar zīdaini, ceļojiet uz nebēdu. Bet bēdīgi skatīties pēc tam tās izdegušās meitenes, kas nejūtas laimīgas, jo nevar ne izbaudīt ceļojumu, ne normāli pievērsties mazajam. Gribu iedrošināt, ka DRĪKST arī neceļot, un nekas ļauns no tā jūsu bērnam nenotiks.

Kolēģe teica ka viņas bērns, kurš padsmitgadīgs, arī atsakas ceļot. Pēdējā ceļojumā vispār nekur nav gājis, vairs negrib nekur nesties, visu apskatīt,pagaršot. Atteicies no ceļošanas kādu laiku.
07.12.2023 14:13 |
 
Reitings 1759
Reģ: 04.01.2022
Nu re, Salceviča beidzot ir sapratusi, ka resni cilvēki nekad nebūs sabiedrības norma un likvidē savu More then size. Pasàkums, kā pievērst sev uzmanību tas bija labs, bet neviens nekad Latvijà nepiekritīs, ka būt resnam tas ir baigi ok.
Kāda ir tajā viņas tievēšanas telegramma čatā? Neizskatās, ka kaut kas ar to tievēšanu tur sanāk viņai.
07.12.2023 14:22 |
 
Reitings 2216
Reģ: 19.05.2022
Es arī savus bērnus no zīdaiņu vecuma esmu ņēmusi līdzi ceļojumos. Gan kalnu takas izstaigātas ar mugursomām, gan ātri ar slēpēm iemācījās braukt, gan nirt un peldēt, gan ātri pierada pie tā, kas ir ceļošana un viss, kas ar to saistīts.
Es saku paldies TTA, ka bija un ir iespēja ceļot un bērniem parādīt pasauli.
Un es no tām mammām, kuras vienmēr atpūšās ceļojumos, mani bērni neapgrūtina. Nekādas omes vai aukles ceļojumos līdzi neņemu. Tikai abi vecāki un visi bērni.
07.12.2023 14:40 |
 
Reitings 325
Reģ: 11.12.2014
Inna86 @ 07.12.2023 12:55
Laura var priecāties, ka no Dukura ir tikusi vaļā, viņš viņai kā trešais bērns bija. Endija par jaunu, lai saprastu, ka nekādu dimanta oliņu nav nogrābusi.
vaii, viņai jau vispār nav par ko starot, bet laikam tādi patīk. Viens cietumnieks, otrs alkaš 🤣
07.12.2023 14:46 |
 
Reitings 139
Reģ: 04.08.2023
SarmaD @ 07.12.2023 14:13

Kolēģe teica ka viņas bērns, kurš padsmitgadīgs, arī atsakas ceļot. Pēdējā ceļojumā vispār nekur nav gājis, vairs negrib nekur nesties, visu apskatīt,pagaršot. Atteicies no ceļošanas kādu laiku.

Man šķiet, ka ir diezgan loģiski padsmit gados negribēt ceļot. Atminos pati sevi - gribējās vairāk laiku pavadīt ar draugiem, pēc saviem ieskatiem, nevis sekot visur līdzi vecākiem. Man šķiet, tā ir normāla pusaudža reakcija, kad sāk veidoties savs sociālais loks, savas intereses un vēlmes. Un tam nav vienmēr saistība ar to, ka bērns būtu, piemēram, visu laiku vilkts līdzi ceļojumos. Katram vecuma ir savs.
07.12.2023 14:48 |
 
Patīk
Reitings 10305
Reģ: 18.09.2021
cmykk @ 07.12.2023 04:13

kādu hujaku dzen Kambaliete. jeeeeez!!! gribasspēks paņemt anabiloskos steroīdus? ikdienas deva jau nav tas pats kas pirms sacennsībām, bet ar drusciņām var tīri labi sevi šādā formā uzturēt. Olga, ja negribi lai Tevi atmasko tāpat kā Kamabali atmaskoja Gobzems, tad nemuldi kā zariņa govs

Šo pat nebiju iedomājusies, ka “ideālās” formas īpašniece Oļa dzīvo uz steroīdiem.
Tāpat kā Pauliņa. Tik uzčinī bezcukura snikera kūku un skaitās veselīgā dzīvesveida karognesēja :D
07.12.2023 14:57 |
 
Reitings 356
Reģ: 01.11.2023
Anete AF uztaisījusi plakstiņu operāciju. Nu tas brilles vinai ar ko staigā max drausmīgi izskatās. Un vai tad vina nebija par kkadu cienpilnu novecošanu un dabīgumu ar saviem sirmajiem matiem?
Un ta sevis saukšana par anetīti, ak dievs. Kaut kāds wannabe psiholoģisks triks, kā sev iegalvot, ka esi maza meitene?
07.12.2023 15:04 |
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
Skandalalert @ 07.12.2023 15:04
Anete AF uztaisījusi plakstiņu operāciju. Nu tas brilles vinai ar ko staigā max drausmīgi izskatās. Un vai tad vina nebija par kkadu cienpilnu novecošanu un dabīgumu ar saviem sirmajiem matiem?
Un ta sevis saukšana par anetīti, ak dievs. Kaut kāds wannabe psiholoģisks triks, kā sev iegalvot, ka esi maza meitene?

Viņa regulāri ir izteikusies, ka jāmāk novecot. Un arī par plakstiņu operāciju kaut kad izteicās visai nievājošai. Es vēl nodomāju, ka tas ir nesmuki un bik uzmetu lūpu, jo pati par to esmu domājusi. Bet tad nospriedu, ka katram ir atļauja teikt un darīt, ko grib.
Un šeku, reku - plakstiņu operācija! Gan jau teiks, ka acu ārsts ieteica, lai labāka redze :D
07.12.2023 15:32 |
 
10 gadi
Reitings 945
Reģ: 21.10.2009
Cieņpilna novecošana neizslēdz plastiskās.
07.12.2023 15:45 |
 
Reitings 1420
Reģ: 13.09.2021
u.6346bd922cd38 @ 07.12.2023 12:15

Endij, kādas ir tavas attiecības ar Mika bērniem?
Endija: Šobrīd ar Mika bērniem vēl man nav attiecību, nedaudz par agru, bērni ir saudzīgi jāsagatavo jauna cilvēka ienākšanā viņu dzīvēs. Esam nolēmuši, ka man no sākuma ir jāiepazīstas ar Mika bijušo sievu Lauru un tikai tad ar bērniem.
Kāds ir jūsu iepazīšanās un satuvināšanās stāsts?
Endija: Mēs iepazināmies septembrī, vairāk nekā mēnesi pēc Mika aiziešanas no sievas. Iepazināmies pavisam nejauši klubā "Skapis", apmainījāmies ar kontaktiem, un Miks mani uzaicināja uz savu koncertu. Tad nu kopš tā laika dodos viņam līdzi gandrīz uz visiem viņa koncertiem. Man ļoti patīk redzēt viņu uz skatuves.
Mik, vai nav sajūtas, ka esi pārāk ātri iegājis jaunās attiecībās?
Miks: Es saprotu, ka daļai sabiedrības šis ir neliels šoks vai pārsteigums. Jūtu arī nosodījumu par šādu it kā pēkšņu pavērsienu. Bet tas ir tikai normāli, ja ticam visam, kas tiek atspoguļots sociālajos tīklos! Jā, mana kļūda, ka iepriekš publicēju tikai tos laimīgos brīžus, bet manās interesēs nekad nav bijis dalīties ar negatīvo.
Ņemot vērā, ka ģimenē aug divi superīgi bērni, līdz šim tas bija mūsu dzīves modelis, un bija liela vēlēšanās, lai izdodas. Diemžēl neizdevās un, ja godīgi, ilgu laiku jau neizdevās. Šī nebija pirmā reize, kad ņemam pauzi un dzīvojam atsevišķi. Beigu beigās nonācām līdz lielajam punktam – līdz laulības šķiršanai. Tas nebija vienpusējs lēmums.
Kādu laiku dzīvoju viens un jau biju nolēmis, ka pie tā arī pieturēšos, bet tad notika pavērsiens, kuru nebiju gaidījis! Tā tas notika, arī satiekot Lauru (bijušo sievu), ironiski, bet pat tajā pašā vietā – toreiz tas bija klubs "Piens", tagad tajā vietā ir "Skapis".

Nākamā KivičLiene kas dodas uz visiem koncertiem , drīz jau pa skatuvi klīdīs un filmēs no muguras .
07.12.2023 16:27 |
 
Reitings 66
Reģ: 02.11.2023
Gaisa jaucēja @ 07.12.2023 14:46
vaii, viņai jau vispār nav par ko starot, bet laikam tādi patīk. Viens cietumnieks, otrs alkaš ?

Kurš bija cietumnieks?
07.12.2023 16:32 |
 
Reitings 10
Reģ: 07.12.2023
Zebradivi @ 07.12.2023 16:27

Nākamā KivičLiene kas dodas uz visiem koncertiem , drīz jau pa skatuvi klīdīs un filmēs no muguras .

Tā izskatās! Nu Miks sava vecuma vai pat kaut nedaudz jaunāku sakarīgu sievieti diezvai atrastu. Jaunākām droši liekās, ka viņas ir tik ļoti īpašas, ka vecāks vīrietis viņas izvēlējies. Kaut gan patiesībā vīrieši parasti dominē uz jaunāku meiteņu rēķina. Nesaprotu, kāpēc Endija nebauda jaunību, bet metas iekšā attiecībās ar tādu Miku. Ir nācies saskarties ar viņu vairākkārt un nav palicis tas labākais iespaids, tieši pretēji. Kaut gan arī par Endiju - ar tādu publisko tēlu un sevis izrādīšanu nevar gribēt, ka uzmanību izrādīs kāds patiešām sakarīgs džeks. Normālie uz tādām meitenēm pat neskatās un tik pasmīkņā. Tā kā ņemu savus vārdus atpakaļ - abi viens otra vērti. :D
PS. Nepiereģistrējos, lai speciāli atstātu šo komentāru. :D Kaut kas nojuka ar veco profilu un e-pasta paroli un nevaru vairs to atjaunot. :)
07.12.2023 16:49 |
 
Patīk
Reitings 10305
Reģ: 18.09.2021
Kubasova slimiķe ar to svaru! Tik smieklīgi, kā sastresojās, kad daži sarakstīja, ka izskatās viņai +10kg :D :D :D
P.S. Un vispār neticas, ka viņa svaru tur normālā veidā (ar workoutiem un glikozes monitorīšiem)
07.12.2023 17:08 |
 
Patīk
Reitings 2696
Reģ: 08.05.2022
Man atkal dīvaini liekas. Cik ilgi Miks ar Kalendy ir kopā? No septembra? Un jau taisa tādas fotosesijas, tur tak vēl rozā periods. Kaut kādam tīri prikolam tās bildes? Kaut pus gadu būtu kopā, tad vēl saprastu. Šeit no malas liekas, ka būs tas pāris kurš nevis celsies kopā, bet ies uz leju.
07.12.2023 18:00 |
 
Reitings 1258
Reģ: 25.01.2023
Pelnrukšķīte @ 07.12.2023 15:32

Viņa regulāri ir izteikusies, ka jāmāk novecot. Un arī par plakstiņu operāciju kaut kad izteicās visai nievājošai. Es vēl nodomāju, ka tas ir nesmuki un bik uzmetu lūpu, jo pati par to esmu domājusi. Bet tad nospriedu, ka katram ir atļauja teikt un darīt, ko grib.
Un šeku, reku - plakstiņu operācija! Gan jau teiks, ka acu ārsts ieteica, lai labāka redze :D
Nu viņa kadu laiku atpķal teica par plakstiņiem,kamer netraucē redzēt, operāciju neapsver vēlāk varbūt.plakstiņi ,kad ir par smagu un krit pāri acim tiešam var ietekmēt acis,lieka slodze,tā pat isti nav estētika,bet vajadzība
07.12.2023 18:16 |
 
Reitings 270
Reģ: 13.01.2023
Pelnrukšķīte @ 07.12.2023 15:32

Viņa regulāri ir izteikusies, ka jāmāk novecot. Un arī par plakstiņu operāciju kaut kad izteicās visai nievājošai. Es vēl nodomāju, ka tas ir nesmuki un bik uzmetu lūpu, jo pati par to esmu domājusi. Bet tad nospriedu, ka katram ir atļauja teikt un darīt, ko grib.
Un šeku, reku - plakstiņu operācija! Gan jau teiks, ka acu ārsts ieteica, lai labāka redze :D

Kas tieši tajā būtu nepareizi, ka acu ārsts to iesaka? Tā arī ir. Plakstiņu noslidešana būtiski ietekmē redzi, un tā ir vajadzība nevis iegriba.
07.12.2023 19:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits