IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 388
Reģ: 22.02.2021
Krizdole @ 16.01.2022 14:46
Speciāli noskatījos "Māmiņu klubu", nu nnnee, manuprāt, ne viena, ne otra nav piemērota - Beitika gan vizuāli, gan pēc balss ir garām priekš TV, bet Spurava ne šim formātam, jo nav viņai kaut kā tas mammīgums. Kā jau te iepriekš tika minēts, jā, Lelde Ceriņa būtu bijusi perfekta, jo ir gan simpātiska, gan ar patīkamu balss tembru, gan izstaro harmoniju un maigumu. Māmiņu klubs taču varēja skatītāju aptauju uztaisīt, nevis vienkārši sagrābstīt kaut ko no influencerēm ?‍♀️

Nebrīnītos ja Dvinska ieteica Beitiku,jo Beitika kadreiz stradaja priekš Dviskas Mammas,vinam bija loti labas attiecibas!
16.01.2022 15:02 |
 
Reitings 1153
Reģ: 16.08.2012
NavNebusNekad @ 16.01.2022 14:57

Marijai dzimtais uzvārds nav Vucēna, tas ir palicis no pirmā bijušā vīra. Kad piedzima Vita, tad arī ar viņu runājusi bija, lai atļauj Vitai likt uzvārdu Vucēna, kaut arī tā nav viņa meita. Marija vēl IG teica, cik labi, ka viņš piekrita, citādi būtu katra savā uzvārdā.

Ā, tad viņa ir Marijas bijušā vīra māsa?
Bet tā pat līdzīga Vucēnai. Interesanti 😅
16.01.2022 15:01 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
FreshDrop @ 16.01.2022 14:43

Sanāk viņa ir Vucēnas māsa? Jo rakstīts, ka uzvārds kādreiz bija Vucenā un dikti līdzīga Marijai Vucēnai

Nav Vucēnas māsa. Vucēnai cits dzimtas uzvārds. Vucēns ir viņas bijušā vīra uzvārds (Kristaps Vucēns).
16.01.2022 15:00 |
 
Reitings 2067
Reģ: 26.11.2021
FreshDrop @ 16.01.2022 14:43

Sanāk viņa ir Vucēnas māsa? Jo rakstīts, ka uzvārds kādreiz bija Vucenā un dikti līdzīga Marijai Vucēnai

Marijai dzimtais uzvārds nav Vucēna, tas ir palicis no pirmā bijušā vīra. Kad piedzima Vita, tad arī ar viņu runājusi bija, lai atļauj Vitai likt uzvārdu Vucēna, kaut arī tā nav viņa meita. Marija vēl IG teica, cik labi, ka viņš piekrita, citādi būtu katra savā uzvārdā.
16.01.2022 14:57 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Krizdole @ 16.01.2022 14:46
Speciāli noskatījos "Māmiņu klubu", nu nnnee, manuprāt, ne viena, ne otra nav piemērota - Beitika gan vizuāli, gan pēc balss ir garām priekš TV, bet Spurava ne šim formātam, jo nav viņai kaut kā tas mammīgums. Kā jau te iepriekš tika minēts, jā, Lelde Ceriņa būtu bijusi perfekta, jo ir gan simpātiska, gan ar patīkamu balss tembru, gan izstaro harmoniju un maigumu. Māmiņu klubs taču varēja skatītāju aptauju uztaisīt, nevis vienkārši sagrābstīt kaut ko no influencerēm ?‍♀️

Piekrītu!
Vai nu Lelde Ceriņa, vai Ieva Koha Zeltiņa.
Bet Beitika un Spurava tur vienkārši neiederas, ne vizuāli, ne balsij patīkami.
16.01.2022 14:57 |
 
Reitings 307
Reģ: 29.08.2020
Māmiņu klubs uztaisija aptauju atsaucīgo māmiņu forumā.😂
16.01.2022 14:56 |
 
Reitings 1887
Reģ: 26.12.2021
Sintijauzava @ 16.01.2022 14:47
ai.neizlasiju,ka jūs to pašu rakstijāt?
Ja par ig vs reality.Ko jūsu vīrs teiktu,ja jūs savos Ig viņus heitotu?Agnese ne reizi vien ir izteikusies ka Raitis viņai nepalīdzot,raudājusi,cik viss briesmīgi.Raitim vēzis.Visiem bka laikā attiecības sūdīgas,bet viņa nekad nav aizdomājusies,ka tas ko viņa saka par Raiti,ir tas ko par viņu domās visi sekotāji?Man būtu žēl smagā laikā savu mīļoto cilveku svešinieku acīs pataisīt par slikto.

Man vispār nav saprotama īdēšana un netīrās veļas mazgāšana publiski. Nekad neko sliktu neteiktu, jo savu draugu mīlu, cienu, respektēju. Arī draugu klātbūtnē nekad neko nepārmētu, tikai slavēju :D Visiem ir problēmas un ja neviens tev neko nejautā, tad nebāzies ar tām virsū. Galu galā pati tak izvēlējusies ar viņu dzīvot un veidot ģimeni.
16.01.2022 14:52 |
 
Reitings 737
Reģ: 14.12.2021
Man jau šķiet, ja vecāki pirms tam ir aktīvi ceļojuši, tad bērni pielāgojas vecāku uzskatiem un dzīves redzējumam. Respektīvi, īpaši jau nav izvēles, ja vēl vecumā zem kādi 5gadi. (Haha) Ja bērnu aizved uz baseinu, viņš būs baseinā, ja bērnu aizved uz katedrāli viņš būs katedrālē. Un vienā ceļojumā var abus.
Skaidrs, ka esmu ar kaut ko aplauzusies, bet tas vienkārši ir jāpiedzīvo, lai nākamajā reizē būtu gudrāks..
Uz Aušvicu un katakombām bērnus nevestu gan, tas tiesa.
Uunnn kā pie populāriem objektiem sīči (līdz zināmam vecumam) paver iespējas uz visādām VIP ieejām un rindu apiešanu (bez prasīšanas & papildus maksas, nekad neesmu domājusi, ja že matj, man viss pienākas). Tāpat reti kur, baigās rindas agri no rīta, bet ar maziem bērniem, tu augšā esi jau 6os, pabrokastojis, pabijis bērnu laukumiņā un gaidi katedrāles/muzeja atvēršanu pirmais rindā. Nākot ārā vari nolūkoties uz rindu km garumā. Arī pārbaudīts iz dzīves..
Bet visādi ir forši, manuprāt, ļoti daudz kas atkarīgs no attieksmes. Un, piekrītu, ka neko nevajag darīt, tiksi tāpēc, ka tā vajag vai citi var. Katram savas izvēles. Piemēram, divas Kristīnes Šrilankā. Vienai tiešām, varbūt vajadzēja palikt LV, jo viņai vissirslikti. Otra domā - viss ir iespējams, un tā arī tad ir.
16.01.2022 14:49 |
 
Reitings 307
Reģ: 29.08.2020
ai.neizlasiju,ka jūs to pašu rakstijāt😅
Ja par ig vs reality.Ko jūsu vīrs teiktu,ja jūs savos Ig viņus heitotu?Agnese ne reizi vien ir izteikusies ka Raitis viņai nepalīdzot,raudājusi,cik viss briesmīgi.Raitim vēzis.Visiem bka laikā attiecības sūdīgas,bet viņa nekad nav aizdomājusies,ka tas ko viņa saka par Raiti,ir tas ko par viņu domās visi sekotāji?Man būtu žēl smagā laikā savu mīļoto cilveku svešinieku acīs pataisīt par slikto.
16.01.2022 14:47 |
 
10 gadi
Reitings 9280
Reģ: 15.03.2012
Speciāli noskatījos "Māmiņu klubu", nu nnnee, manuprāt, ne viena, ne otra nav piemērota - Beitika gan vizuāli, gan pēc balss ir garām priekš TV, bet Spurava ne šim formātam, jo nav viņai kaut kā tas mammīgums. Kā jau te iepriekš tika minēts, jā, Lelde Ceriņa būtu bijusi perfekta, jo ir gan simpātiska, gan ar patīkamu balss tembru, gan izstaro harmoniju un maigumu. Māmiņu klubs taču varēja skatītāju aptauju uztaisīt, nevis vienkārši sagrābstīt kaut ko no influencerēm 🤦‍♀️
16.01.2022 14:46 |
 
Reitings 1887
Reģ: 26.12.2021
Un kāpēc uzsvēru, ka - labu viesnīcu, jo tad, ja aizbrauc uz ēģiptes 3* un 3 dienas nosēdi pie poda (personīga pieredze no jaunības 😁), tā vairs nav ne atpūta, ne čilošana, jo stress paliek uz visu ceļojumu, ka tik kko ne tā apēst vai iedzert.
16.01.2022 14:46 |
 
Reitings 388
Reģ: 22.02.2021
Bjork @ 16.01.2022 14:26
? ir grūti dabūt wow par katedrali no bērniem, tas toč ? Pagājušo nedēļ sanāca izspiest no Trondheimas Nidaros katedrāles, bet ir grūti.
Tāpēc es izvēlos arī dažreiz braukt tikai ar vīru. Bet arī viņš pukšķ, piemēram, es nezināju, ka Aušvicas nometnē biļetes rindā jāgaida vairāk kā 2h un pēc tam dabūtais laiks vēl jāgaida bija vairāk kā 1.5h, labi, ka bērnu līdzi nebija, sanāca klausīties vīra purpināšanu tikai, jo nesagatavoju viņu tam, un bijām vēlā rudenī, labi vēl, ka nelija, jo rindas stāvēšana bija ārā.
Bijām vienā pārgājienā, izlēmu ņemt suni arī ar sīkajiem, viens posms bija faking stāvs un šaurs, suni (50kg) vajadzēja celt un turēt, citur bija gludi akmeņi, kur turēties pie virves + suns, vai es visus ceļojumus gribu ar kaut kādiem čēpē, nu nē, es gribu arī neko nedarīt. Sīkie bija sajūsmā par rāpšanos klintīs, es nē, jo viena kustība nepareiza un bye, bye, man tas bija stress. Tas tā no manas pieredzes, kas turpmākos ceļojumus liek vairāk piedomāt pie lietām ko es gribu vai mēs visi spējam, vai manas ambīcijas sapas ar citu vēlmēm vai citu tantu domas ir vērts klausīties, jo viņas tā neceļotu un vai tā vērts.

Pilnīgi piekrītu,tādēlj iepriekš teicu,ka katra māminja zin savus bērnus vislabāk!
Man ,piem,dēlam besī iet pārgājienos (aktīvi gājām,kad sākās pirmais lockdown) katru reizi dēls teica ,ka sāp kājas-Protams kājas sāpēja tikai līdz pirmajam playground😀tālāk jau viss ok 😁
Ja ,es planoju atvalinājumu ar gimeni ,Liekas nu nafig uzstādīt kaut kadas Ig ekspektācijas un Tad reali besīties,jo bērns nikīgs ,vīrs dusmīgs priekš kam tas vajadzīgs,labak paliek hotel un visi var mentali atslabinaties !
Bet par vīriem runājot -Oi ari dazreiz paliek ,kā bērni 😅😂
Atceros aizbraucam uz Luvru,tā nu es staigāju apkart 2-3 h ,skatos manejais vel mierīgs,Tad ap 5 h jau skatos virs jau sāk uzvilkties Nu neko pēc 6 h eksplodēja 😅bet nu man tik loti gribejas visu apskatīt,es tā nevaru visam Izskriet cauri,man vajag palasīt ,mierīgi izstaigāt ,izbaudit mākslu 😀
16.01.2022 14:46 |
 
Reitings 1153
Reģ: 16.08.2012
blacke @ 16.01.2022 12:58

Es vakar to video sāku skatīties, bet kaut kā abi likās ne īpaši klausāmi. Abi ir bijuši pazīstami jau sen, kad Esterei bija 15 un Terijam 21, kādu brīdi bijuši kopā un pēc tam gājuši katrs savu ceļu. Kad Terijs izšķīrās ar Agenesi, tad arī Estere bijusi tieši šķirusies un abu ceļi atkal krustojās. Tā Estere ir Vucēnas Neitam tante, pasaule maza. :D

Sanāk viņa ir Vucēnas māsa? Jo rakstīts, ka uzvārds kādreiz bija Vucenā un dikti līdzīga Marijai Vucēnai
16.01.2022 14:43 |
 
Reitings 1887
Reģ: 26.12.2021
Man nav bērnu, bet reizi pa reizei (ik pa 3-4gadiem) es ļoti izbaudu aizbraukt (divas reizes esmu bijusi) uz Turciju, ļoti labu viesnīcu-Max Mara, nedarīt neko un baudīt, kā mani aptekelē no priekšas un pakaļas :) Esmu no tām, kas ceļojot paņem max no vietas, bet tā trakā skraidīšana uz visiem objektiem tak arī nogurdina! Un es izbaudu abus variantus-arī pačilot nedēļu saulītē, nedomāt ne par to ko ēst, dzert, tik cik aiziet uzspēlēt tenisu, aiziet uz masāžu, varbūt uz vietējo tirgu un max 1 ekskursija! Ja viesnīca ir līmenī un nav kur piesieties, to visu var uzbaudīt, galvenais, lai laba kompānija un lietus nelīst :D
Katru gadu man neprasās, jo labprāt redzu arī daudz ko citu no pasaules!
16.01.2022 14:42 |
 
Reitings 307
Reģ: 29.08.2020
Ceļojot bez bērniem,man patīk izbraukāt valstis krustu šķērsu,saplānojot katru stundu,bet kad braucam ar bērniem,kuriem ikdiena diezgan saspringta ar visu veidu pulciņiem un nodarbībām,braucam vienkārši izbaudīt sauli ziemā.Zinu,ka mani bērni labāk bauda saldējumu un baseinu,all includes viesnīcu pasākumus,nekā pusi no ceļojuma sēž mašīnā,pat ja aiz loga labs skats,lai tikai man liktos,ka brauciens bijis vērtīgs.Kad paaugsies,skolas vecumā-ok,kaut ar teltīm,bet tagad.No,no,no.Pati nopelnīju,pati samaksāju un ja gribu,varu kaut visu dienu nosēdēt tikai pie baseina.Ir cilvēki,kas nekad mūžā nekur nav lidojuši,tā ka pirmsskolas vecuma bērniem pabūt kaut vai tik bezvērtīgā ceļojumā,tāpat ir notikums
16.01.2022 14:39 |
 
Reitings 388
Reģ: 22.02.2021
saule11234 @ 16.01.2022 13:26
Haha nemaz jau nemanāmi mēģināja to vīrieti iebāzt kadrā???

Pārēcos 😁Tā mēgināja iefilmēt dzeku,ka pati aizmirsa,ko Tad īsti gribēja teikt 😀
16.01.2022 14:35 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
Wonder woman @ 16.01.2022 14:04

Es agrāk tieši tā pat domāju?
Bet ja daudz strādā,nogurst Tad tiešām
Gribas arī tadus relax holiday!
Mēs ,piem,katru gadu (pirms pandemijas) braucām 1x ar bernu ,kad vienkarshi atrodam foršu berniem draudzigu hoteli ar kids clubs,daudziem swimming pools utt un Tad nakošajā reizē braucam tikai pieaugušie uz kadu valsti kur gribam vairak apskatīt arhitektūru,muzejus,iemazītm kulturu utt!
Jo ,piem ,mans 10gadigais dēls tikai tagad sāk prasīt iet uz vestures/dabas/,transporta muzejiem,
Vinam Nav interese iet uz baznicam/katedralem utt!
Ja,celo bez bērniem Protams iespejams ari Vina izveletos savadaku variantu,bet ja celo visa gimene kas tur slikts ,galu galā galvenais ir labi pavadit laiku ar gimeni,pat ja tas ir tikai hotel ietvaros !
💯 ir grūti dabūt wow par katedrali no bērniem, tas toč 🤣 Pagājušo nedēļ sanāca izspiest no Trondheimas Nidaros katedrāles, bet ir grūti.
Tāpēc es izvēlos arī dažreiz braukt tikai ar vīru. Bet arī viņš pukšķ, piemēram, es nezināju, ka Aušvicas nometnē biļetes rindā jāgaida vairāk kā 2h un pēc tam dabūtais laiks vēl jāgaida bija vairāk kā 1.5h, labi, ka bērnu līdzi nebija, sanāca klausīties vīra purpināšanu tikai, jo nesagatavoju viņu tam, un bijām vēlā rudenī, labi vēl, ka nelija, jo rindas stāvēšana bija ārā.
Bijām vienā pārgājienā, izlēmu ņemt suni arī ar sīkajiem, viens posms bija faking stāvs un šaurs, suni (50kg) vajadzēja celt un turēt, citur bija gludi akmeņi, kur turēties pie virves + suns, vai es visus ceļojumus gribu ar kaut kādiem čēpē, nu nē, es gribu arī neko nedarīt. Sīkie bija sajūsmā par rāpšanos klintīs, es nē, jo viena kustība nepareiza un bye, bye, man tas bija stress. Tas tā no manas pieredzes, kas turpmākos ceļojumus liek vairāk piedomāt pie lietām ko es gribu vai mēs visi spējam, vai manas ambīcijas sapas ar citu vēlmēm vai citu tantu domas ir vērts klausīties, jo viņas tā neceļotu un vai tā vērts.
16.01.2022 14:26 |
 
Patīk
Reitings 855
Reģ: 09.05.2021
Var redzēt, ka Agrita story ar acīm skatās uz vīrieti lai tik viņš būtu pamanāms kadrā. 😁 lol
16.01.2022 14:24 |
 
Reitings 388
Reģ: 22.02.2021
core @ 16.01.2022 14:10
Nu jā,.man grūti teikt un nevaru arī izteikties, jo man nav bērnu.. tāpēc varu brīvi ceļot... Bet nu viss jau atkarīgs no finansēm, interesēm.. jo ir dažādi piemēri redzami ig, kur arī ar bērniem var visu apskatīt un otrādi bez- gulēt pie baseina

Tieši tā katram savs ,ir bērni ,kam patīk iet ekskursijās un būs bērni ,kas kritīs gar zemi un blaus,ka sāp kājas!
Vecāki tomēr savus bērnus zin labāk,kur vest un ko rādīt ,bērni paaugsies un varēs vest uz piramīdām un kur tik vēl ne!
Mana gimene ,ja braucam ar bērnu,Tad protams izvēlēsimies vietu ,kas butu atbilstoša vairāk bērna interesēm,Nu nejutu vajadzibu mazu bernu vest uz templiem,piramīdām,katedrālēm utt,Protams vestu ,ja bērns izrādītu interesi,esam jau vedusi ,piem,uz space muzejiem vai vietām ,par kurām vins izrāda interesi ,bet zinu ,ka šajā vecuma posmā vinš izbauditu vairak swimming pools,udens atrakcijas,kids clubs,kadus laivu parbraucienus utt,lidz ar to man liekas ,ka tas viss ir ok!
Būsim Reali daudzi bērni ,pat nav bijusi ar vecakiem pat uz to pasu Ēgipti vai vispār uz ārzemēm!
16.01.2022 14:24 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Nu jā,.man grūti teikt un nevaru arī izteikties, jo man nav bērnu.. tāpēc varu brīvi ceļot... Bet nu viss jau atkarīgs no finansēm, interesēm.. jo ir dažādi piemēri redzami ig, kur arī ar bērniem var visu apskatīt un otrādi bez- gulēt pie baseina
16.01.2022 14:10 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits