IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 135
Reģ: 18.07.2023
Apple of my eye @ 03.04.2024 20:00

Par šo - "ir, kas parūpējas par visām mājas un bērnu lietām, sagaida ar vakariņām, būtībā vīrietim ir tikai jāstrādā", un pēc tam pieminēts skopais miljonārs Fiļs.
Man tikai jautājums, ko no šī visa diez darīja Santa? Tīrīja māju? Bērnu man liekas nebija? Šmorēja? Ne jau visi stāsti ir tādi, ka sieviete ir ieguldījusies. A Fiļs toties "tikai strādāja" :D Tāpēc arī grib savu mantu atpakaļ.
Es nesaku, ka visiem vajag bērnus un ka pašai jāgatavo, bet vai tur nebija, ka viņa viņu krāpa un aiztinās ar citu? Tādā ziņā viņa Kristīne vismaz patiešām cenšas gan būt skaista, gan ieguldīties. Neesmu viņas aizstāve, bet šajā ziņā šķiet godīgi

Es Fiļu pieminēju tikai tajā kontekstā, ka pēc šķiršanās cilvēki mēdz palikt ārkārtīgi skopi arī tad, ja finansiāli var atļauties tādi nebūt. Neesmu iedziļinājusies viņa privātajā dzīvē ar Santu, bet viņa gadījums ir pierādījums tam, ka tad, ja ir pietiekami daudz naudas advokātiem, tad pēc laulības šķiršanas var attiesāt pat to, ko pirms tam pasniedzis kā dāvanu ar visu dāvinājuma līgumu.
03.04.2024 20:20 |
 
Reitings 387
Reģ: 10.10.2023
Kur jūs dzirdējāt par Armanda krāpšanu? Pastāstiet sīkāk
03.04.2024 21:09 |
 
Reitings 79
Reģ: 14.12.2023
Man, piemēram, ir apnicis savs darbs, kurā esmu sevi veiksmīgi pierādījusi 10 gadus. Reizēm domāju, ka labprāt mestu pie malas un sēdētu vīram uz kakla. Strādāju no 14 gadiem mazus darbiņus, vēlāk izmācījos, izveidoju karjeru, bet savos 30 + esmu sapratusi, ka mani neaizrauj darba vide, nav motivācijas un entuziasma, vispār nekādu darbu negribu strādāt. Patīk čubināties pa māju un būt ar sevi vai vīru. Bet tomēr eju un strādāju, jo ko.. mājās sēdēt visu dienu? Baigo hobiju man tāpat nav un influencere neesmu. Esmu bez bērniem, vesela, spēka gados, uzskatu, ka būtu jocīgi nestrādāt, un tāpat jau pierasts, ka pašai sava nauda ir makā. Ja būtu bērni, tad cita lieta. Tāpēc pilnībā saprotu sievietes, kuras izvēles neiespringt par iespējamo traģisko nākotnes scenāriju (šķiršanās ar vīru vai nāve), bet vienkārši dzīvot un baudīt dzīvi blakus strādājošam vīram un bērniem, ja vīra rocība to atļauj. Visām nav jābūt baigām stratēģēm, plānotajām, rukātājām un mamuta vilcējām. Ir normāli gribēt un mentāli spēt dzīvot šodien, neiespringstot. Un atvainojiet, ja visi striķi trūkst, un vīrs pēkšņi izgaist tālēs zilajās, dzīve bieži ir par sākšanu nu nulles, un kaut kādu darbiņu jau vienmēr var atrast, vai pat tikmēr iegūt jaunu izglītību, nedzīvojam jau Indijas graustu rajonā.
03.04.2024 21:20 |
 
Reitings 2004
Reģ: 22.02.2023
Inelle @ 03.04.2024 15:56
Sveikas meitenes!
Našķoties Zane izskatās nav kopā ar sav vīru ?, ne Lieldienu storijos, ne citos pēdējā laikā.
Dīvaina viņai uzvedība vienmēr bijusi, kurš mākslinieks nav bijis ar dīvainībām.
Varbūt kāda zin?
Nemurgo, viss tur kārtībā. Vārna, ibio!
03.04.2024 21:46 |
 
Reitings 1255
Reģ: 13.11.2023
Elizabeteeee @ 03.04.2024 16:31

Par pensiju es drīzāk uzskatu, ka tas ilgtermiņā ir diezgan stulbi paļauties un cerēt, ka būs, garantijas nekādas nav, bet es apmeram saprotu, kāda vecuma un uzskatu dāmas šeit apgrozās un tādēļ vairums cer uz to “pensiju”
Taču par to, ka var sevi nodrošināt un daudz ko darīt tagad, lai nākotnē nepaliktu ar pliku dirsu, tam es piekrītu
Nevajag gaidīt neko un vēl vairāk vainot valsti, ka tā ir kaut kā vainīga, ka kādam naudas nav
Starp citu, tagad jau ir daudz pensionāru, kuri knapi iztiek, un daudziem klājas slikti, no vienas puses mēs visi esam iejūtīgi un saprotoši, un cenšamies vienmēr tādiem cilvēkiem palīdzēt, nekad nevar zināt, kā dzīve iegrozīsies vecumā
Taču esat kādreiz parunajuši ar tādiem cilvēkiem? Kā tā sanacis, ka vecumā viņiem trūkst visa?
Cita paļāvās uz vīru, cits smagi strādāja un beigās tas netika ieskaitīts pie viņu pensijas - jā jā, tādi cilvēki arī bija, un viņi paļāvās, ka valstī viss būs kārtībā, bet laiki mainījās, cits neko īsti nav strādājis un beigās pensija atnāca tāda, kāda atnāca
Ziniet, tie ir tādi paši cilvēki kā tagad, neko negribēja darīt agrāk vai nedomāja uz priekšu, paļāvās uz kādu, visdrošākais variants ir sevi nodrošināt ar citādakam metodēm, par kurām ne vienmēr var būt garantija

Nav tā, ka mazo pensiju saņēmēji ir nekā nedarītāji vai tie, kuriem neieskaitīja darba stāžu padomju laiku dēļ. Varbūt ir relatīvi lielākas pensijas tiem, kuri neiekļaujas divās iepriekš minētajās grupās, tomēr kopumā jārēķinās, ka pensijas vienmēr būs mazākas nekā cilvēkam bijusi alga, dzīves līmenis kritīsies, ja paļausies uz 1. un 2.pensijas līmeni. Glābiņš varētu būt lielas iemaksas darbspējīgā vecumā 3.līmenī, ja vien bankas nenobruks, vai kaut kādi ieguldījumi, investīcijas.
Un tad jau - kāda starpība, vai tajā 3.līmenī iemaksā sieviete no savas algas vai vīrietis sievietei vai attiecīgi tiek veiktas kādas citas darbības, kas nodrošina sievietes vecumdienas.
03.04.2024 22:06 |
 
Reitings 1255
Reģ: 13.11.2023
Almea @ 03.04.2024 21:20
Man, piemēram, ir apnicis savs darbs, kurā esmu sevi veiksmīgi pierādījusi 10 gadus. Reizēm domāju, ka labprāt mestu pie malas un sēdētu vīram uz kakla. Strādāju no 14 gadiem mazus darbiņus, vēlāk izmācījos, izveidoju karjeru, bet savos 30 + esmu sapratusi, ka mani neaizrauj darba vide, nav motivācijas un entuziasma, vispār nekādu darbu negribu strādāt. Patīk čubināties pa māju un būt ar sevi vai vīru. Bet tomēr eju un strādāju, jo ko.. mājās sēdēt visu dienu? Baigo hobiju man tāpat nav un influencere neesmu. Esmu bez bērniem, vesela, spēka gados, uzskatu, ka būtu jocīgi nestrādāt, un tāpat jau pierasts, ka pašai sava nauda ir makā. Ja būtu bērni, tad cita lieta. Tāpēc pilnībā saprotu sievietes, kuras izvēles neiespringt par iespējamo traģisko nākotnes scenāriju (šķiršanās ar vīru vai nāve), bet vienkārši dzīvot un baudīt dzīvi blakus strādājošam vīram un bērniem, ja vīra rocība to atļauj. Visām nav jābūt baigām stratēģēm, plānotajām, rukātājām un mamuta vilcējām. Ir normāli gribēt un mentāli spēt dzīvot šodien, neiespringstot. Un atvainojiet, ja visi striķi trūkst, un vīrs pēkšņi izgaist tālēs zilajās, dzīve bieži ir par sākšanu nu nulles, un kaut kādu darbiņu jau vienmēr var atrast, vai pat tikmēr iegūt jaunu izglītību, nedzīvojam jau Indijas graustu rajonā.

Es tevi ļoti saprotu daļā par to, ka darbs apnicis, bet daļā par to, ko darīt mājās - es domāju, ka atrastu 101 lietu mājās un nemājās, kam darba dienā nepietiek enerģijas.
Bet tieši tā, mācīties un uzsākt kaut ko jaunu nekad nav par vēlu. Tāpat jau saka, ka daudziem jāpārkvalificējas, jo izzūd pieprasījums pēc kādām profesijām.
03.04.2024 22:10 |
 
Reitings 1255
Reģ: 13.11.2023
Terra Incognita @ 03.04.2024 19:10
Manā komentārā, kas iesāka šo diskusiju par pensiju, bija norādīts uz to, ka mājsaimniecēm ir jādomā par savām vecumdienām. Attiecīgi tam ar valsts pensijām maz sakara, ja vien sieviete netiek, piemēram, fiktīvi nodarbināta vīram piederošā uzņēmumā. Vīrs var maksāt iekšā 3.pensiju līmenī (privātais uzkrājums, kuram var piekļūt no 55 gadu vecuma), var vienkārši atvērt kontu uz sievas vārda un ieguldīt indeksu fondos, var nopirkt nekustamo īpašumu sievai. Diemžēl biežāk ir tā, ka vīrieši no šāda modeļa bauda labumus uzreiz – ir, kas parūpējas par visām mājas un bērnu lietām, sagaida ar vakariņām, būtībā vīrietim ir tikai jāstrādā un par ikdienas rūpēm jādomā salīdzinoši reti –, bet sievietēm sanāk paļauties ar skatu nākotnē, ka viņām tāda pati stabilitāte būs arī pēc X gadiem. Bet tā ne vienmēr notiek, daudzi pāri šķiras, vīriešiem paliek vienalga par visiem nākotnes plāniem un daļa vēl mēģina attiesāt visu, ko var (pat miljonāri kā Fiļs...), rezultātā sieviete var palikt ļoti neaizsargātā pozīcijā, jo īpaši vecumdienās, kad jāiztiek ar minimālo pensiju vai tuvu tam. Ja nav vīrieša pie sāniem un negribas sēdēt uz kakla bērniem, tad ir traki.

Es, sākot šo diskusiju, pat īsti nebiju domājusi par tādu vieglprātīgumu, jo šādos modeļos, ka vīrietis lielākais pelnītājs, tieši redzu, ka sievietes tiek nodrošinātas pret gadījumiem, ka paliek pēc šķiršanās, nāves vai vecumdienās ar neko.
03.04.2024 22:21 |
 
Reitings 6493
Reģ: 14.12.2022
Atkal @ 03.04.2024 21:09
Kur jūs dzirdējāt par Armanda krāpšanu? Pastāstiet sīkāk
Nav jau īsti ko stāstīt viņš jau pats īsti neslēpjās, kad krāpj tāpat kā Melderis redzēts ar sievietēm regulāri. Bez problēmām pievērš sieviešu uzmanību viss arī iet no mutes mutē. Tie kas apgrozās viņa tuvumā visi zina tas nekas, ka sludina vērtības par kāzām baznīcā, ka tas nopietni un krāpis nav un nekrāps. Realitāte jau cita. Viņam īpaši tas pat citreiz komentāros izpaužās zem rakstiem, bieži vien šad tad pat ar konkrētiem vārdiem minēts. Par viņu gan domāju, ka krāpt noteikti sācis pēc kāzām, atšķirībā no ceriņa, jo ar sievu sievu kopā no agriem skolas laikiem un agri apprecējušies gan jau tieši televīzijā sāka laist pa kreisi. Melderis varētu būt tas ceriņveidīgais, ka šļūcis jau no sākuma un sieva to pieņēmusi. Ja nemaldos viņa drusku vecāka. Visi viņi tur vienādi brikmaņi, melderi, simsoni, ceriņi utt. Starp citu Gobzis nebija neko licis IG vai FB, vai bija atmaskojis nu tā vairāk, es bloķēta nezinu. Atceros tik pat Brikmani, ka Duļevsku arī mīcījis, vet vai Melderim arī bija konkrēti uzvārdi? Vai tā arī noklusa?
03.04.2024 22:24 |
 
Reitings 285
Reģ: 22.03.2024
Almea @ 03.04.2024 21:20
Man, piemēram, ir apnicis savs darbs, kurā esmu sevi veiksmīgi pierādījusi 10 gadus. Reizēm domāju, ka labprāt mestu pie malas un sēdētu vīram uz kakla. Strādāju no 14 gadiem mazus darbiņus, vēlāk izmācījos, izveidoju karjeru, bet savos 30 + esmu sapratusi, ka mani neaizrauj darba vide, nav motivācijas un entuziasma, vispār nekādu darbu negribu strādāt. Patīk čubināties pa māju un būt ar sevi vai vīru. Bet tomēr eju un strādāju, jo ko.. mājās sēdēt visu dienu? Baigo hobiju man tāpat nav un influencere neesmu. Esmu bez bērniem, vesela, spēka gados, uzskatu, ka būtu jocīgi nestrādāt, un tāpat jau pierasts, ka pašai sava nauda ir makā. Ja būtu bērni, tad cita lieta. Tāpēc pilnībā saprotu sievietes, kuras izvēles neiespringt par iespējamo traģisko nākotnes scenāriju (šķiršanās ar vīru vai nāve), bet vienkārši dzīvot un baudīt dzīvi blakus strādājošam vīram un bērniem, ja vīra rocība to atļauj. Visām nav jābūt baigām stratēģēm, plānotajām, rukātājām un mamuta vilcējām. Ir normāli gribēt un mentāli spēt dzīvot šodien, neiespringstot. Un atvainojiet, ja visi striķi trūkst, un vīrs pēkšņi izgaist tālēs zilajās, dzīve bieži ir par sākšanu nu nulles, un kaut kādu darbiņu jau vienmēr var atrast, vai pat tikmēr iegūt jaunu izglītību, nedzīvojam jau Indijas graustu rajonā.

Tam es piekritu. Mana mamma visu mūžu strādāja, par māju rūpējas, bērniem un vīru. Un sev reti kad bija laiks un spēka.
Un nomira piecus gadus pirms pensijas. Dzīve mums tomēr viena.
04.04.2024 01:15 |
 
Reitings 55
Reģ: 08.02.2024
Vizla eskortā uz Cannes aizbraukusi?🤣
Pec bildem toch ta izskatas🤣 neko citu darit pa lielam ari nemak🤣
04.04.2024 07:47 |
 
Reitings 4011
Reģ: 19.09.2016
zane.io @ 04.04.2024 07:47
Vizla eskortā uz Cannes aizbraukusi??
Pec bildem toch ta izskatas? neko citu darit pa lielam ari nemak?

Ja ceļojums, tad uzreiz eskorts? Nu gan dīvaina loģika...
04.04.2024 09:02 |
 
Reitings 723
Reģ: 03.11.2023
zane.io @ 04.04.2024 07:47
Vizla eskortā uz Cannes aizbraukusi??
Pec bildem toch ta izskatas? neko citu darit pa lielam ari nemak?

Jā jà, kopā ar savu draudzeni grūtnieci, visas eskortā.
04.04.2024 09:31 |
 
Reitings 1258
Reģ: 25.01.2023
chihiro @ 03.04.2024 22:06

Nav tā, ka mazo pensiju saņēmēji ir nekā nedarītāji vai tie, kuriem neieskaitīja darba stāžu padomju laiku dēļ. Varbūt ir relatīvi lielākas pensijas tiem, kuri neiekļaujas divās iepriekš minētajās grupās, tomēr kopumā jārēķinās, ka pensijas vienmēr būs mazākas nekā cilvēkam bijusi alga, dzīves līmenis kritīsies, ja paļausies uz 1. un 2.pensijas līmeni. Glābiņš varētu būt lielas iemaksas darbspējīgā vecumā 3.līmenī, ja vien bankas nenobruks, vai kaut kādi ieguldījumi, investīcijas.
Un tad jau - kāda starpība, vai tajā 3.līmenī iemaksā sieviete no savas algas vai vīrietis sievietei vai attiecīgi tiek veiktas kādas citas darbības, kas nodrošina sievietes vecumdienas.
Man gan tālu līdz pensijai ,veseli 29 gadi vēl.Bet aprēķinot provizorisko pensiju,ar tagadējo algas apmēru, tik slikta nemaz nesanāk,pat pieklājīga sanāk 😁ar norunu,ka stāžs būs pilns.Neņemot vērā 3 šo limeni
04.04.2024 09:53 |
 
Reitings 721
Reģ: 13.05.2022
chihiro @ 03.04.2024 22:21

Es, sākot šo diskusiju, pat īsti nebiju domājusi par tādu vieglprātīgumu, jo šādos modeļos, ka vīrietis lielākais pelnītājs, tieši redzu, ka sievietes tiek nodrošinātas pret gadījumiem, ka paliek pēc šķiršanās, nāves vai vecumdienās ar neko.
es savā jurista praksē redzu tieši pretējo, visbiežāk sieviete paliek bez nekā, nereti vēl ģimenes dzīves laikā cietusi no emocionālās vardarbības, kas vēl vairāk sadragājis viņas pašapziņu..
04.04.2024 09:56 |
 
Reitings 721
Reģ: 13.05.2022
Kenty @ 04.04.2024 09:53
Man gan tālu līdz pensijai ,veseli 29 gadi vēl.Bet aprēķinot provizorisko pensiju,ar tagadējo algas apmēru, tik slikta nemaz nesanāk,pat pieklājīga sanāk ?ar norunu,ka stāžs būs pilns.Neņemot vērā 3 šo limeni
pēc 29 gadiem naudai būs cita vērtība, tāpēc jau cilvēki iegulda 3.pensiju līmenī, fondos, jo tikai tas viss kopumā ļaus dzīvot tiešām labi
04.04.2024 09:58 |
 
Reitings 721
Reģ: 13.05.2022
Almea @ 03.04.2024 21:20
Man, piemēram, ir apnicis savs darbs, kurā esmu sevi veiksmīgi pierādījusi 10 gadus. Reizēm domāju, ka labprāt mestu pie malas un sēdētu vīram uz kakla. Strādāju no 14 gadiem mazus darbiņus, vēlāk izmācījos, izveidoju karjeru, bet savos 30 + esmu sapratusi, ka mani neaizrauj darba vide, nav motivācijas un entuziasma, vispār nekādu darbu negribu strādāt. Patīk čubināties pa māju un būt ar sevi vai vīru. Bet tomēr eju un strādāju, jo ko.. mājās sēdēt visu dienu? Baigo hobiju man tāpat nav un influencere neesmu. Esmu bez bērniem, vesela, spēka gados, uzskatu, ka būtu jocīgi nestrādāt, un tāpat jau pierasts, ka pašai sava nauda ir makā. Ja būtu bērni, tad cita lieta. Tāpēc pilnībā saprotu sievietes, kuras izvēles neiespringt par iespējamo traģisko nākotnes scenāriju (šķiršanās ar vīru vai nāve), bet vienkārši dzīvot un baudīt dzīvi blakus strādājošam vīram un bērniem, ja vīra rocība to atļauj. Visām nav jābūt baigām stratēģēm, plānotajām, rukātājām un mamuta vilcējām. Ir normāli gribēt un mentāli spēt dzīvot šodien, neiespringstot. Un atvainojiet, ja visi striķi trūkst, un vīrs pēkšņi izgaist tālēs zilajās, dzīve bieži ir par sākšanu nu nulles, un kaut kādu darbiņu jau vienmēr var atrast, vai pat tikmēr iegūt jaunu izglītību, nedzīvojam jau Indijas graustu rajonā.
10 gadi vienā vietā? Kāpēc neko nemaini?
Var darboties biedrībās, es pati esmu divās, viena no tām pacientu biedrība, izcīnījām 100% zāļu kompensāciju konkrētai pacientu grupai, tas dod lielu gandarījumu!
04.04.2024 10:01 |
 
10 gadi
Reitings 2756
Reģ: 29.01.2009
Nu camon, apnika tās jūsu pensijas un mājsaimnieču burbuļi, te točna jāsaka - veriet savu tēmu vaļā.
04.04.2024 10:13 |
 
10 gadi
Reitings 2786
Reģ: 25.05.2009
Vizlai izskatās, ka nedaudz pamainījusies ceļojumu kultūra kopš pašai jāapmaksā savi ceļojumi- vairs nerāda viesnīcu numuriņus ar skaistiem skatiem pa logu vai privātajiem baseiniem un izskatās arī, ka smalkie restorāni vairs nav katru vakaru.
04.04.2024 10:39 |
 
10 gadi
Reitings 1981
Reģ: 09.07.2011
cory @ 04.04.2024 10:39
Vizlai izskatās, ka nedaudz pamainījusies ceļojumu kultūra kopš pašai jāapmaksā savi ceļojumi- vairs nerāda viesnīcu numuriņus ar skaistiem skatiem pa logu vai privātajiem baseiniem un izskatās arī, ka smalkie restorāni vairs nav katru vakaru.

Kaut kā neticu, ka viņa tiešām 100% maksā par tiem ceļojumiem. Gan jau Peineri kaut ko sponsorē, lai varētu Alīnas draudzeni līdzi paņemt, tāpat kā KP bieži vien saviem draugiem ceļojumus uzsauca. Diez vai, ka restorānos LV pēc vakariņām pati savu rēķinu atsevišķi maksātu.
04.04.2024 11:20 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
zane.io @ 04.04.2024 07:47
Vizla eskortā uz Cannes aizbraukusi??
Pec bildem toch ta izskatas? neko citu darit pa lielam ari nemak?

Īstenībā, ko piesējies Vizlai? Tas, ka viņa ir izšķīrusies no KP un nevar dzīvot tik šiki vairs, ir kaut kas nosodāms un apsmejams? Nu, netusē vairs tik dārgās vietās. Un? Ko viņai tagad darīt? Pārstāt dzīvot tikai tāpēc, ka dzīvo tagad vienkāršāk?
04.04.2024 11:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits