IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 133
Reģ: 18.07.2023
Naomi* @ 30.03.2024 11:12
ļoti interesanti šo lasīt, kad viņa vadīja “NeMakslīgais intelekts” es skatījos un domāju, ka viņai ļoti dīvaini resns kakls ir, nedabiski izskatījās un tagad jūs sākat, ka balsenes operācija. ? arī pamaniju, ka viņa vairs neizklausijās pēc sevis, kad Katrīne intervēja, viņa vispār tāda ļoti rezervēta bija.

Dārtas rēta izskatās pēc tādas, kas paliek pēc vairogdziedzera izoperēšanas. Vairogdziedzera operācija arī var izmainīt balsi. Ja tā, tad traki, man pašai ir bijušas vairogdziedzera problēmas, tā ir elle. Tas arī izskaidrotu masīvāku kaklu pirms operācijas, jo, ja ir tāda problēma, vairumā gadījumu ir palielināts vairogdziedzeris.
30.03.2024 12:28 |
 
Reitings 6470
Reģ: 14.12.2022
chihiro @ 30.03.2024 12:19
Pilnīgi slimi, ka viena vai dažu tiktoku dēļ cilvēki sāk mobingot meiteni un viņas ģimeni, un ka dažas te par to ir sajūsmā.
Meitene, protams, muļķe, ka pievērsa sev uzmanību, zinot, ka par viņu šādi kompromāti, bet tas nedod tiesības citiem viņu mobingot.
Par to, kādus cilvēkus izaudzinājuši, būtu jāpadomā arī tiem mobingotāju vecākiem.
Te nu gan es nepiekrītu tas, ka viņa vina nodirš vairāk kā visu Latviju tas ir baigi labi? Visi, nesmuki, neglīti, resni, pārēji uz galvu stulbi, bet viņai ar galvu viss labi tādēļ viņai nav jāstrādā! Viņa ar saviem tiktokiem gribēja par zvaigzni kļūt, zvaigzne ir dzimusi viss kārtībā, dabūja ko gribēja👍 kādēļ viņai tad katrs nevarētu sniegt atbildi? Es piemēram uzskatu, ka tas ir forši, ka par viņu pasmejās, gan lielie instagramšķi, gan tiktokeri. Protams tas bija tikai laika jautājums, ka visie šie sūdi uzpeldēs un vēl ar uzviju! Skaistai martai tas ķermenis nemaz zem drēbēm nav tik skaists lai viņa ietilptu tanī kategorijā, kur nav jāstrādā! Ne jau viens tiktoks tāds bija, visi tādi bija ar nostāju priekšgalā, ka viņa viena gudra🙈
30.03.2024 12:39 |
 
Reitings 335
Reģ: 17.12.2023
Jā, man arī ir liela empātija un sapratne par daudz ko, bet man nav žēl tās sīkās mauķeles, rupji sakot. Meitene pati sapiņķerējās savās gudrībās. Gribēja uzdirst "resnajām un nesmukajiem", bet pati ir kā zābaks. Visam ir sekas, pati arī sev šīs sekas uztaisīja. Tā kā lai sadzīvo.
30.03.2024 12:56 |
 
Reitings 335
Reģ: 17.12.2023
Uhh, interesanti. Gardenia vakardienas komentārs ar tiktokspeci telegram ir izdzēsts. Atbalsts laikam negribēja traumēt citus ar Martas viģikiem :D Kā arī tiktokspeci TM nevar vairs redzēt
30.03.2024 13:09 |
 
Reitings 6470
Reģ: 14.12.2022
huitzitzilin @ 30.03.2024 13:09
Uhh, interesanti. Gardenia vakardienas komentārs ar tiktokspeci telegram ir izdzēsts. Atbalsts laikam negribēja traumēt citus ar Martas viģikiem :D Kā arī tiktokspeci TM nevar vairs redzēt
Tiešām dzēsts un ne viens vien koments, acímredzot kāds tiešām negrib lai visi pēc kārtas atrod gudrās martačkas nerātnās rotaļas daudzos cēlienos😂 Martačka daspēlējās pirmo reizi redzu, ka tieši veči uztaisa tādu haipu. Ja pareizi sapratu viņam vienas nepilnas dienas laikā kā 5 stabi piesekoja, bet komentāru vispār tūkstošu jūra.
30.03.2024 13:24 |
 
Reitings 608
Reģ: 09.01.2024
Gardenia @ 30.03.2024 12:39
Te nu gan es nepiekrītu tas, ka viņa vina nodirš vairāk kā visu Latviju tas ir baigi labi? Visi, nesmuki, neglīti, resni, pārēji uz galvu stulbi, bet viņai ar galvu viss labi tādēļ viņai nav jāstrādā! Viņa ar saviem tiktokiem gribēja par zvaigzni kļūt, zvaigzne ir dzimusi viss kārtībā, dabūja ko gribēja? kādēļ viņai tad katrs nevarētu sniegt atbildi? Es piemēram uzskatu, ka tas ir forši, ka par viņu pasmejās, gan lielie instagramšķi, gan tiktokeri. Protams tas bija tikai laika jautājums, ka visie šie sūdi uzpeldēs un vēl ar uzviju! Skaistai martai tas ķermenis nemaz zem drēbēm nav tik skaists lai viņa ietilptu tanī kategorijā, kur nav jāstrādā! Ne jau viens tiktoks tāds bija, visi tādi bija ar nostāju priekšgalā, ka viņa viena gudra?

Tak bija par live tiktokā, kur viņa savu princeses nestrādātājas naratīvu izplatīja. Pati viņa vien vainīga, nav ko gudri dirst, ja nevar atbildēt par bazaru, tā teikt. 😂
30.03.2024 14:03 |
 
Reitings 6470
Reģ: 14.12.2022
mokabezpiena @ 30.03.2024 14:03

Tak bija par live tiktokā, kur viņa savu princeses nestrādātājas naratīvu izplatīja. Pati viņa vien vainīga, nav ko gudri dirst, ja nevar atbildēt par bazaru, tā teikt. ?
Skarbi, bet ir saņēmusi pēc nopelniem un žēluma pret viņu ne kripatas. Kāda starpība viņa savu darbu var arī no Zimbabves darīt😂 visus tak par muļķiem uzskatīja. Visi iesmejot par viņu un atbildot uz viņas tiktokiem tik reitingu pacēla.👍 Tagad vispār puiši mēslu vezumu izraka. Kas zin kas vēl uzpeldēs🤔
30.03.2024 14:39 |
 
Reitings 457
Reģ: 09.12.2023
Mjā Katrīnes intelekts ar to pankūku mīklu uz sevis un teksts,kad izkatās Pētetis te bijis!!! Izkstās,kad ne tikai tavs Pēča te bijis ,bet gan vesela hokeja vai pikotu komanda!!😀😅
30.03.2024 19:44 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5007
Reģ: 03.11.2012
Ja godīgi, man par to Martu ir pilnīgi vienalga, tik tok un instagram ir tonnām tādas Martas.
Bet mani vairāk interesē, kas tas par veco pirdienu - tiktospecis vai kā viņu tur sauca. Tas gan izskatās ir krimināls tipiņš 😂😂🙈
30.03.2024 20:08 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5007
Reģ: 03.11.2012
chihiro @ 30.03.2024 12:19
Pilnīgi slimi, ka viena vai dažu tiktoku dēļ cilvēki sāk mobingot meiteni un viņas ģimeni, un ka dažas te par to ir sajūsmā.
Meitene, protams, muļķe, ka pievērsa sev uzmanību, zinot, ka par viņu šādi kompromāti, bet tas nedod tiesības citiem viņu mobingot.
Par to, kādus cilvēkus izaudzinājuši, būtu jāpadomā arī tiem mobingotāju vecākiem.

Es teikšu tā, tāds hajs var notikt tikai Latvijā 😂
Tikai LV visiem rūp ko domā citi un tie, kam ir vienalga, tiem ir jākaunās.
Kā reiz, šobrīd esmu Latvijā un smieklīgākais ir tas, ka tik daudzi runā par to nabaga skuķi, it kā tas būtu kaut kāds mega notikums.
30.03.2024 20:12 |
 
Reitings 457
Reģ: 09.12.2023
vivii @ 30.03.2024 20:12

Es teikšu tā, tāds hajs var notikt tikai Latvijā ?
Tikai LV visiem rūp ko domā citi un tie, kam ir vienalga, tiem ir jākaunās.
Kā reiz, šobrīd esmu Latvijā un smieklīgākais ir tas, ka tik daudzi runā par to nabaga skuķi, it kā tas būtu kaut kāds mega notikums.

Es dzirdēju, ka viņu medī grupās meičas un čaļi ,lai publiski paņemtu priekšā un vēlas apkakāt,apčurāt pret viņas gribu.🫠
30.03.2024 20:18 |
 
Patīk
Reitings 2696
Reģ: 08.05.2022
Tas kā Marta izteicās bija ļoti nesmuki un nepareizi. Es nevarēju saprast tikai vienu, kādēļ viņa atļāvās iznākt publiski ar tik skaļiem apgalvojumiem, ja viņai ir ko slēpt? Ja pret viņu ir kompromāts, tad kādēļ riskēt? Mūsdienās ir ļoti viengli atrast info. Internets neko neizmirst. Bet, uzskatu, ka liela daļa parspīlēja, jā viņas ego un iedomība ir debesīs, bet šādi noniecināt? Taču vajadzēja būt gudrākiem, ne ar ko tie veči no viņas neatšķiras. Tā ņirgāties par meiteni.. No vienas puses jau viņai ar to bija jārēķinās, pirms sākt tādu nodarbošanos , bet no otras puses, tie pieaugušie vīrieši tagad smejas kā pusaudži. Šādi arī meiteni var novest līdz mentālām problēmām, vai ja vājāka psihe, tad bēdīgākam rezultātam. Visam tomēr ir robežas .
30.03.2024 20:26 |
 
Reitings 16353
Reģ: 16.04.2023
vivii @ 30.03.2024 20:12

Es teikšu tā, tāds hajs var notikt tikai Latvijā ?
Tikai LV visiem rūp ko domā citi un tie, kam ir vienalga, tiem ir jākaunās.
Kā reiz, šobrīd esmu Latvijā un smieklīgākais ir tas, ka tik daudzi runā par to nabaga skuķi, it kā tas būtu kaut kāds mega notikums.

Protams, salīdzinot ar Vācijas 83m iedzīvotājiem un Latvijas zem 2m, būs sajūta, ka par to runā visi. Latvija, it sevišķi Rīga, ir ļoti maza.
30.03.2024 20:49 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5007
Reģ: 03.11.2012
SantaC @ 30.03.2024 20:49

Protams, salīdzinot ar Vācijas 83m iedzīvotājiem un Latvijas zem 2m, būs sajūta, ka par to runā visi. Latvija, it sevišķi Rīga, ir ļoti maza.

Izskatās, ka manu domu, vispār neuztvēri 😂
30.03.2024 21:00 |
 
Reitings 1254
Reģ: 25.01.2023
Lorra @ 30.03.2024 20:26
Tas kā Marta izteicās bija ļoti nesmuki un nepareizi. Es nevarēju saprast tikai vienu, kādēļ viņa atļāvās iznākt publiski ar tik skaļiem apgalvojumiem, ja viņai ir ko slēpt? Ja pret viņu ir kompromāts, tad kādēļ riskēt? Mūsdienās ir ļoti viengli atrast info. Internets neko neizmirst. Bet, uzskatu, ka liela daļa parspīlēja, jā viņas ego un iedomība ir debesīs, bet šādi noniecināt? Taču vajadzēja būt gudrākiem, ne ar ko tie veči no viņas neatšķiras. Tā ņirgāties par meiteni.. No vienas puses jau viņai ar to bija jārēķinās, pirms sākt tādu nodarbošanos , bet no otras puses, tie pieaugušie vīrieši tagad smejas kā pusaudži. Šādi arī meiteni var novest līdz mentālām problēmām, vai ja vājāka psihe, tad bēdīgākam rezultātam. Visam tomēr ir robežas .
tik tokā to sauc par "pļaušanu"šķiet.Par šo meiteni man vienaldzīgi,ātrāk no algoritma dabūt ārā.Bet kad "pļāva" Lauriti(puisi ar cerebrālo trieku,kurš nekustās)kurš neko nebija nevienam izdarijis,tad gan uzšaut tiem gribējās.Sevišķi Skuķenei vienai.
30.03.2024 21:02 |
 
Reitings 767
Reģ: 18.02.2022
Stiklaskatiens @ 29.03.2024 14:51
Kāpēc resnus un nesmukus cilvēkus biedētu fakts, ka ar viņiem tagad kàds nerunās?

Īstenībā tas jau pat ir nieks.
Viņa viena video teica, ka nevienam nevajadzētu vairs dzemdēt. Jo viņas vecuma paaudze ir pēdējā normālā, bērni kas tagad dzimst ir kā dārzeņi. 🤯
30.03.2024 21:11 |
 
Reitings 1227
Reģ: 13.11.2023
Kenty @ 30.03.2024 21:02
tik tokā to sauc par "pļaušanu"šķiet.Par šo meiteni man vienaldzīgi,ātrāk no algoritma dabūt ārā.Bet kad "pļāva" Lauriti(puisi ar cerebrālo trieku,kurš nekustās)kurš neko nebija nevienam izdarijis,tad gan uzšaut tiem gribējās.Sevišķi Skuķenei vienai.

Šis viss atgādina ask.fm, kur mobings beidzās ar pašnāvību.
Es tiktokā gandrīz neesmu, bet, kad ieeju, tad spiežu uz laiviem un brīnos par to, cik nelabvēlīgi cilvēki tur sēž, turklāt daudzi ir gados - runā ar lamuvārdiem, dzer..
30.03.2024 21:24 |
 
Reitings 1254
Reģ: 25.01.2023
chihiro @ 30.03.2024 21:24

Šis viss atgādina ask.fm, kur mobings beidzās ar pašnāvību.
Es tiktokā gandrīz neesmu, bet, kad ieeju, tad spiežu uz laiviem un brīnos par to, cik nelabvēlīgi cilvēki tur sēž, turklāt daudzi ir gados - runā ar lamuvārdiem, dzer..
Es live neskatos,man ļoti nepatīk,vīrs klausījās pāris live.Un sekoja tam puisim ,algoritms tad met visu ko.Paklausijos nelabi palika.Savu algoritmu cenšos noturēt uz mājas lietām,receptēm,Bet tāpat izmet ik palaikam dumības
30.03.2024 21:36 |
 
Reitings 790
Reģ: 16.01.2023
Valdet @ 23.03.2024 19:38
Ko jūs sakat par Līvu Gobu? Es ilgi nemaz nesekoju, piesekoju un vēroju - man viņa simpatizē, tiešām skaista meitene, bez tur pārspīlētiem uzlabojumiem un tāds patīkams vaibs, nav augstprātīga. Piem, Taizemes video ļoti forši bija. Cik viņai gadu? Zinu, ka kristiete, daži dīvaini aizspriedumi viņai, bet visumā tas nav uzbāzīgi vismaz man līdz šim ?

Redzēju to video, kur Sandija Goba teica, ka stāvoklī ir un Līva tādā šokā. Kāds vēl video beigas pasaka “Līva gribēja būt pirmā”.
Vot tocna! Kaut kad jau storijos teica “kavējās mēnešreizes, varbūt bebis”
30.03.2024 22:48 |
 
Reitings 14342
Reģ: 29.08.2022
Lorra @ 30.03.2024 20:26
Tas kā Marta izteicās bija ļoti nesmuki un nepareizi. Es nevarēju saprast tikai vienu, kādēļ viņa atļāvās iznākt publiski ar tik skaļiem apgalvojumiem, ja viņai ir ko slēpt? Ja pret viņu ir kompromāts, tad kādēļ riskēt? Mūsdienās ir ļoti viengli atrast info. Internets neko neizmirst. Bet, uzskatu, ka liela daļa parspīlēja, jā viņas ego un iedomība ir debesīs, bet šādi noniecināt? Taču vajadzēja būt gudrākiem, ne ar ko tie veči no viņas neatšķiras. Tā ņirgāties par meiteni.. No vienas puses jau viņai ar to bija jārēķinās, pirms sākt tādu nodarbošanos , bet no otras puses, tie pieaugušie vīrieši tagad smejas kā pusaudži. Šādi arī meiteni var novest līdz mentālām problēmām, vai ja vājāka psihe, tad bēdīgākam rezultātam. Visam tomēr ir robežas .

Tādēļ, ka viņa nekad nav bijusi stipri gudra. Vienmēr no sākuma dara, domājot, ka ir visgudrākā un atjautīgākā, un tikai pēc tam domā par sekām.
Godīgi sakot, ņemot vērā, ka zinu viņu, viņa to ir pelnījusi. Pati nav Dieva dāvana, nevar tikt galā ar savu uzmanības deficītu un mazvērtības kompleksiem. Sagribēja kļūt slavena, bet nu tagad ir sadirsusi sev visu nākotni - ne viņa varēs kļūt par normālu uztura speciālisti, ne diži ko citu. Jo kurš gan apaļīgais cilvēks gribēs iet pie speciālistes, kura ir teikusi “es ar resniem nerunāju”.
31.03.2024 08:22 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!