IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Patīk
Reitings 32150
Reģ: 12.10.2022
EmilijaArm @ 09.06.2023 16:03

Un tagad muļķītis rāda, ka modies 8:19 un dolāru žūksnis uz galda. Nu pilnīgs antiņš, ne pieaudzis vecis.
Tikai pierādās tas, ka par naudu nevar nopirkt īstu mīlestību un smadzenes arī ne.
09.06.2023 23:37 |
 
Reitings 286
Reģ: 06.05.2013
user90586 @ 09.06.2023 21:35
Agrita story paziņo,ka 2 nedēļas nav bijusi dušā. Redz vainīgi esot apkārtējie. Nu nopietni?
cik saprotu viņa arī bij kautkādā psihoterapijas centrā ar bērniem pēc apkārtējo mobinga. Nu pati vainīga. Neko citu no apkārtējiem nevarēja gaidīt,ja tā izturās pret savu ģimenes locekli.

2nedelas nav bijusi dušā, jo pēc vēdera plastikas vai kas tur viņai tika operets, nedrīkstēja iet dušā.
09.06.2023 23:42 |
 
Reitings 916
Reģ: 06.04.2020
Anna’s story. Nu itkā smieklīgi. Bet tomēr to staigātāju nevis atrunāja, bet apprecēja. Veda savu bērnu dzīvēs. Feina nostāja, kā Alfā sievietei, kuru visi grib, bet īsti nesapas.
Timma, nu bļin, kas par āpsi 😀 parādīs savai sievai, ka viņš var trīties ap striptīzdejotājām. Tā nu māksla
10.06.2023 00:03 |
 
Reitings 47590
Reģ: 30.01.2023
Melllllene @ 09.06.2023 23:42

2nedelas nav bijusi dušā, jo pēc vēdera plastikas vai kas tur viņai tika operets, nedrīkstēja iet dušā.
Kāpēc es pēc muguras operācijas varēju iet duša? Pat matus mazgāt? Tikai svaigs plāksteris japarlime pēc tam. Un ja arī nedrīkst slapinat vēderu,duša tā pat var nomazgāties to neslapinot. Nav jau vanna!
10.06.2023 00:12 |
 
Reitings 286
Reģ: 06.05.2013
Altra @ 10.06.2023 00:12
Kāpēc es pēc muguras operācijas varēju iet duša? Pat matus mazgāt? Tikai svaigs plāksteris japarlime pēc tam. Un ja arī nedrīkst slapinat vēderu,duša tā pat var nomazgāties to neslapinot. Nav jau vanna!

Kā es varu zināt, kāpēc pēc muguras op. varēja iet dušā ,viņai pēc vēdera plastikas nē. 🤦‍♀️
Vienkārši palaboju iepriekš rakstīto komentāru, kur teikts, ka " redz vainīgi esot apkārtējie" pie tā, ka 2ned nebija dušā. Viņa tur stāstīja, ka tas op dēļ.
Tas arī viss. Netaisījos strīdēties par mazgāšanas vai kādu aizstāvēt. 👌
10.06.2023 00:27 |
 
Reitings 47590
Reģ: 30.01.2023
Melllllene @ 10.06.2023 00:27

Kā es varu zināt, kāpēc pēc muguras op. varēja iet dušā ,viņai pēc vēdera plastikas nē. ?‍♀️
Vienkārši palaboju iepriekš rakstīto komentāru, kur teikts, ka " redz vainīgi esot apkārtējie" pie tā, ka 2ned nebija dušā. Viņa tur stāstīja, ka tas op dēļ.
Tas arī viss. Netaisījos strīdēties par mazgāšanas vai kādu aizstāvēt. ?
Tad nelabo,ja nepatik,ka kāds iebilst! Pēc nedēļas droši var mazgāties duša.Nevar vanna iet un baseina menesi. Intereses pēc paskatījos,ko drīkst un nedrīkst darīt pēc tādam operācijām. Kāpēc jālabo citas personas komentaru,ja tā Agrita tā pat dirš? Un iespējams,ka nemazgāšanos norakstīja arī uz mobingu. Katra gadījumā matus var izmazgāt pie friziera vai arī mājas ar citu cilvēku palīdzību neslapinot vēderu 1.nedelu. Es masai mazgāju matus pēc rokas lūzuma. Un duša var nomazgāt svarīgākas vietas neslapinot vēderu. Netīra cūka ir tā Agrita.
10.06.2023 00:46 |
 
Reitings 100
Reģ: 28.01.2022
Agrita vienmēr izskatās netīra, smirdīga un lipīga. Pēc 2 nedēļām apkārtējiem gan jau skafandrs jāvelk. Labi, ka nav šovā jāfilmējas vai uz darbu jāiet un tur jātraumē cilvēki ar savu spēcīgo klātbūtni. 😀
10.06.2023 00:55 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Gardenia @ 09.06.2023 14:55
Timma jau pavisam lēts palicis, ielicis storiju no striptīzkluba kur uz galda sakrāmējis dolāru paciņas ar vārdiem ko gribu to dari!? oj kā Annuška viņam dvēseli piedursusi, ka tādam muļķim soc. Tīklos jāpaliek?
tas hashtag izskatās ka puiši beidzot mamma izlaidusi no mājas un viņš var darīt ko grib uz vienu nakti ... Šajā gadījumā pēc tam gan būs jāatgriežas pie sievas un jāaudzina viņas bērni.
10.06.2023 00:56 |
 
Patīk
Reitings 10421
Reģ: 18.09.2021
Merilda @ 09.06.2023 20:09

Beidziet, dāmas - Timma ir diez gan infantils, bet kad Sana sāk savos storijos runāt, viss saprotams, ka viņi ir viens otra vērti - viņa nevar paspīdēt ar intelektu. Ja kāda ir dzirdējusi, tad noteikti man piekritīs. Ja salīdzina šis abas sievietes pēc IG, skaidrs, ka Sedakova ir daudz interesantāka, turklāt es nemaz nerunāju par vizuālo. Viņas dzīvē viss notiek - koncerti, reklāma, sava apģērbu līnija un vēl daudz citu lietu. Šādas sievietes vīriešiem vienmēr ir interesantas. Sana varēja par sevi parūpēties - gan studēt neklātienē, gan vēl visādos veidos attīstīties (lai gan tas noteikti nav viegli, jo bieži jāmaina dzīvesvieta), bet neizskatās, ka viņa kaut ko no tā visa būtu darījusi. Kāpēc šo rakstu - jo sievietēm ir svarīgi būt pašpietiekamām, tad nevajadzēs raudāt, ka vīrs nobloķē bankas kartes.

Precīzi mans viedoklis - Sana un Jānis ir infantili.
Un Anna varbūt tad visprātīgākā, bet nu tas bezstils, ārišķīgums un maucīgums nav turams.
Bet kopumā domāju, ka ir visi tādā vienādā "gudrības" līmenī
10.06.2023 01:19 |
 
Reitings 6662
Reģ: 14.12.2022
Meitenearputniem @ 10.06.2023 00:56
tas hashtag izskatās ka puiši beidzot mamma izlaidusi no mājas un viņš var darīt ko grib uz vienu nakti ... Šajā gadījumā pēc tam gan būs jāatgriežas pie sievas un jāaudzina viņas bērni.
Nu ja mamma tak visur staigāja👍 tagad atbrauca ciemos gan jau izlīgs vai izšķirsies😂 kas tās par attiecībām reizi pus gadā?😢
10.06.2023 01:21 |
 
Patīk
Reitings 10421
Reģ: 18.09.2021
Ani23 @ 09.06.2023 19:42

Un tādu stāstu ir pietiekoši daudz... Manai draudzenei līdzīgi, pie viena bērniņa tika, lai gan arī nāca ilgi un grūti, bet otru nesanāk- bija arī spontānais aborts, par kuru ļoti pārdzīvoja. Pa seju gribas uzšaut, kad kāds pajautā- kad būs māsiņa vai brālītis? Galvenais, ka vienmēr prasa random cilvēki, kam vispār nekādas daļas gar viņu bērniem un es nekad nevaru saprast, kādēļ tas jājautā??? Kādēļ cilvēkiem tas šķiet normāls jautājums? Gandrīz kā par laikapstākļiem pajautāt. Reāli būtu sabiedrība jāizglīto, ka šie nav ok jautājumi, tie ir ļoti privāti un intīmi…

Vai arī bišku chill un nevajag tik dziļi uzreiz ieiet depresijā, ja cilvēks pajautā.
Kaut kad sen jaunībā iekomentēju vienam draugam ar draudzeni kaut ko par bērniem (bija paņēmuši suni un pateicu, ka tas ir solis uz bērniem vai kkā tā). Ok, varbūt "stulbs" komentārs (pēc dažu domām), bet pilnīgi nevainīgi un nejauši. Uz to saņēmu niknu atcirtienu un bubināšanu. Nu, man likās - chill dude, savāc savas emocijas un nolaid tvaiku kkur citur, lai nav jāsprāgst augšā par sīkumiem.
Besī šitie jūtīgie, kas visu uztver tik saasināti. Par katru teikumu uzreiz nevajag uzburt drāmu un apvainoties
10.06.2023 01:28 |
 
10 gadi
Reitings 2836
Reģ: 25.05.2009
chiepinja @ 09.06.2023 19:02
nu izlikt jau neizlika, bet bija teicis, ka viņai jāizvācas no tā dzīvokļa. Kartes gan bija nobloķējis. Timma vienlaicīgi sedēja uz diviem krēsliem - LV Sana ar mazuli, RUS seksa dēka ar Anochku

Pēc tā Sanas citāta (ko vēl var atrast Kas jauns) izskatās, ka Timma šo santažējis- ja nedos šķiršanos paliks bez nekā:
Toreiz Sana vietnē "Instagram" rakstīja: “No sava vīra tikko uzzināju, ka pirms gada mēs esam pašķīrušies. Tiešām? Es to nezināju, bet zinu to, ka pirms pusgada tu sāki mani krāpt. Un tad, vasarā, tu man sacīji, ka gribi glābt ģimeni. Hmm, interesantas ziņas. Un rūpēties tev nozīmē nobloķēt tava dēla mātes kredītkartes, lai viņai nebūtu naudas, un pateikt viņai, ka tavam svarīgākajam cilvēkam, dēlam, vajag izvākties no dzīvokļa un dzīvot uz ielas. Vai arī likt man parakstīt papīrus, lai būtu brīvs vīrietis ar savu jauno lēdiju, kura saka, ka netiekas ar precētiem vīriešiem. Es tevi mīlēju no visas sirds, dāvāju tev bērnu, piedevu par visiem sūdiem, ko tu sastrādāji, un šis ir tas, ko es esmu par to pelnījusi? Pēc deviņiem lieliskiem kopā pavadītiem gadiem? Satriecoši... Tu esi aizgājis par tālu, nerespektējot ne mani, ne savu dēlu.”
https://jauns.lv/raksts/izklaide/545886-vinam-nepietika-tikai-ar-mani-slavenu-latvijas-sieviesu-skirsanas-stasti
10.06.2023 03:31 |
 
Reitings 3508
Reģ: 10.12.2022
cory @ 10.06.2023 03:31

Pēc tā Sanas citāta (ko vēl var atrast Kas jauns) izskatās, ka Timma šo santažējis- ja nedos šķiršanos paliks bez nekā:
Toreiz Sana vietnē "Instagram" rakstīja: “No sava vīra tikko uzzināju, ka pirms gada mēs esam pašķīrušies. Tiešām? Es to nezināju, bet zinu to, ka pirms pusgada tu sāki mani krāpt. Un tad, vasarā, tu man sacīji, ka gribi glābt ģimeni. Hmm, interesantas ziņas. Un rūpēties tev nozīmē nobloķēt tava dēla mātes kredītkartes, lai viņai nebūtu naudas, un pateikt viņai, ka tavam svarīgākajam cilvēkam, dēlam, vajag izvākties no dzīvokļa un dzīvot uz ielas. Vai arī likt man parakstīt papīrus, lai būtu brīvs vīrietis ar savu jauno lēdiju, kura saka, ka netiekas ar precētiem vīriešiem. Es tevi mīlēju no visas sirds, dāvāju tev bērnu, piedevu par visiem sūdiem, ko tu sastrādāji, un šis ir tas, ko es esmu par to pelnījusi? Pēc deviņiem lieliskiem kopā pavadītiem gadiem? Satriecoši... Tu esi aizgājis par tālu, nerespektējot ne mani, ne savu dēlu.”
https://jauns.lv/raksts/izklaide/545886-vinam-nepietika-tikai-ar-mani-slavenu-latvijas-sieviesu-skirsanas-stasti

Nevar būt 9 lieliski gadi, ja tev ir bijis jāpiedod "visādi sūdi"
Daudzi zināja, ka viņš viņu aiz muguras ir krāpis iepriekš, pati zināja, nekā lieliska tur nebija, vienkārši nedomāja, ka aizies pie kādas no tām ar ko krāpj
10.06.2023 06:52 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Apple of my eye @ 10.06.2023 01:28

Vai arī bišku chill un nevajag tik dziļi uzreiz ieiet depresijā, ja cilvēks pajautā.
Kaut kad sen jaunībā iekomentēju vienam draugam ar draudzeni kaut ko par bērniem (bija paņēmuši suni un pateicu, ka tas ir solis uz bērniem vai kkā tā). Ok, varbūt "stulbs" komentārs (pēc dažu domām), bet pilnīgi nevainīgi un nejauši. Uz to saņēmu niknu atcirtienu un bubināšanu. Nu, man likās - chill dude, savāc savas emocijas un nolaid tvaiku kkur citur, lai nav jāsprāgst augšā par sīkumiem.
Besī šitie jūtīgie, kas visu uztver tik saasināti. Par katru teikumu uzreiz nevajag uzburt drāmu un apvainoties

Tik tiešām. Šitie bezgala jūtīgie cilvēki, kuri gadiem kaut ko mēģina un neizdodas, kamēr pakausī kāds ik pa laikam atgādina, ka nu it kā jau būtu laiks. Ahhh... drama queen.
Bet vispār mana dzīves pieredze rāda, ka empātijas trūkumu dzīve bieži vien izmāca. Un tad kādu dienu sanāk, ka citiem šķietams "sīkums" piemitīs pašai. Un tad nespēsi tik "nolaist tvaiku citur".
10.06.2023 07:01 |
 
Reitings 756
Reģ: 14.05.2019
Apple of my eye @ 10.06.2023 01:28

Vai arī bišku chill un nevajag tik dziļi uzreiz ieiet depresijā, ja cilvēks pajautā.
Kaut kad sen jaunībā iekomentēju vienam draugam ar draudzeni kaut ko par bērniem (bija paņēmuši suni un pateicu, ka tas ir solis uz bērniem vai kkā tā). Ok, varbūt "stulbs" komentārs (pēc dažu domām), bet pilnīgi nevainīgi un nejauši. Uz to saņēmu niknu atcirtienu un bubināšanu. Nu, man likās - chill dude, savāc savas emocijas un nolaid tvaiku kkur citur, lai nav jāsprāgst augšā par sīkumiem.
Besī šitie jūtīgie, kas visu uztver tik saasināti. Par katru teikumu uzreiz nevajag uzburt drāmu un apvainoties
vienreiz pajautā, tad, jā. Bet Tu jau nezini, cik bieži kāds cits viņiem jautā. Varbūt katri otrie radi un draugi pajautā. Tad arī var “sakrāties emocijas“ un likties pa daudz
10.06.2023 08:52 |
 
Reitings 286
Reģ: 06.05.2013
Altra @ 10.06.2023 00:46
Tad nelabo,ja nepatik,ka kāds iebilst! Pēc nedēļas droši var mazgāties duša.Nevar vanna iet un baseina menesi. Intereses pēc paskatījos,ko drīkst un nedrīkst darīt pēc tādam operācijām. Kāpēc jālabo citas personas komentaru,ja tā Agrita tā pat dirš? Un iespējams,ka nemazgāšanos norakstīja arī uz mobingu. Katra gadījumā matus var izmazgāt pie friziera vai arī mājas ar citu cilvēku palīdzību neslapinot vēderu 1.nedelu. Es masai mazgāju matus pēc rokas lūzuma. Un duša var nomazgāt svarīgākas vietas neslapinot vēderu. Netīra cūka ir tā Agrita.

Nomierinies. 😄
Mani nekādi tā Agrita nesimpatizē, taču atļaujos iebilst foruma čiksēm, jo dirš diršanas pēc.
Pirms nolikt kādu, vismaz storijus noskatieties!!!
Tieši šī iemesla pēc un palaboju. Nevajag izdomāt un tad 10lpp garumā šausmināties.
Cilvēks stāstīja, ka 2ned nevar iet dušā un māsa viņai mazgāja matus. Cik šausmīgi bija būt atkarigai no apkārtējiem šo laiku. (Te es citēju Agritu) . Mobings tur par klāt nestāvēja. Bet tad jau nebūtu interesanti te ... tāpēc var jau izdomāt pašām, protams 😅🤣🤣🤣
10.06.2023 09:09 |
 
Reitings 22416
Reģ: 18.08.2022
DamnFine @ 10.06.2023 00:03
Anna’s story. Nu itkā smieklīgi. Bet tomēr to staigātāju nevis atrunāja, bet apprecēja. Veda savu bērnu dzīvēs. Feina nostāja, kā Alfā sievietei, kuru visi grib, bet īsti nesapas.
Timma, nu bļin, kas par āpsi ? parādīs savai sievai, ka viņš var trīties ap striptīzdejotājām. Tā nu māksla

To story vispar var visadi interpretēt,tik pat labi ,kā sarkasms,kad Timma zvanija,ka no Sanas aizgāja 😂😂😂
10.06.2023 10:53 |
 
Reitings 6662
Reģ: 14.12.2022
Gardenia @ 10.06.2023 01:21
Nu ja mamma tak visur staigāja? tagad atbrauca ciemos gan jau izlīgs vai izšķirsies? kas tās par attiecībām reizi pus gadā??
Man arī par to smiekli nāk mamaška atbrauca beidzot, šķiet nebija tikušies no decembra🙈 ja abi kopā gan jau mierizlīgums uz nākamo pusgadu😂 vai jauna atrakcija pārējiem. Neesmu ļauna, bet man patīk kā Sedokova Timmu apjāj👍
10.06.2023 11:57 |
 
Reitings 2333
Reģ: 20.09.2022
Vai normāli šitā slimai pa veikaliem vazāties un citus aplipināt? Agitas aizstāve -Ariinabeauty nemaz neaizdomājas
https://failiem.lv/u/7b66z7dg8#/view/bar8unny8
10.06.2023 12:16 |
 
Reitings 403
Reģ: 14.01.2020
Uzslēdzās man Darjas un Zeltiņas live par cilvēkdizainu. Cik drausmīgi prasta tā Darja! Kurš vispār var klausīties viņā - gan tā balss, gan vārdi. Un tāda kursus un konsultācijaspasniedz. Cilvēkiem tiešām var tik malt un kvalitāte vairs nav svarīga?! Uzvedas kā tāda bāba, goda vārds!
10.06.2023 12:48 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits