IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
10 gadi
Reitings 1533
Reģ: 29.01.2009
Nezinamaameicha @ 06.02.2023 19:37
ko tad viņai darīt? Pagriezt laiku atpakaļ, pirms viņš bija miljonārs? ?? nu cmon

Es saku, ka šobrīd viņu attiecības var interpretēt dažādi.
Protams, es ticu, ka šis var būt gadījums, kad viņi tiešām ir viens otram īstie.
06.02.2023 19:43 |
 
10 gadi
Reitings 2754
Reģ: 25.05.2009
Nezinamaameicha @ 06.02.2023 19:37
ko tad viņai darīt? Pagriezt laiku atpakaļ, pirms viņš bija miljonārs? ?? nu cmon

Protams laiku atpakaļ pagriezt nevar, bet man iespējams par beibi mainītos iespaids, ja viņa parādītu savas personīgās intereses, hobijus, nodarbošanos un vairāk sevi kā personību, nevis tikai čaļa apmaksātus restorānus, ceļojumus un sevi no visiem rakursiem un leņķiem.
06.02.2023 19:44 |
 
Reitings 2212
Reģ: 19.05.2022
ko var ņemties? Arī tādiem
bagātiem un veiksmīgiem gribās attiecības! Un, kāpēc ne Laura?! Acīmredzot viņa ir to vērta! Viss!
Un ne kāda no mums! Pārāk negatīvas, skaudīgas un “ visulabākzinošas”, vai kā es- ne tas personas kods. 😁
06.02.2023 19:49 |
 
Reitings 3733
Reģ: 13.12.2022
Ai, tādas visas gudrās runātājas 😄 Pilsētās runā, ka Laura esot Kristapam patikusi jau ļoti sen, vēl kad ar Žani bija kopā. Reāli Žanis palika loozeros ar to savu krāpšanu, tā viņam ar to beibi, ar kuru nokrāpa Lauru arī vajadzēja (viņa nebija Lauras draudzene?)
Nu un tur tajā attiecīgajā brīdī viss esot salicies pa plauktiņiem 😄 Ļoti skaists pāris, piekrītu. Laura forša, jauna sieviete. Lielākās te foruma burkšķētājas tieši būtu tās, kas noslauktu vīrieti sausu pēc pirmās iespējas. Protams, ka jāļauj lutināties - a ko ne?
06.02.2023 19:53 |
 
Reitings 2046
Reģ: 10.09.2021
Es vispar nesaprotu ka jus nosakat cik saderigi utt? Vini tachu maximali maz parada sevi abi divi. Nav vispar iespaida kadi vini ir ka cilveki. Jus ta vnk no foto spriezat cik saderigi? 😁😁😁
06.02.2023 19:56 |
 
Reitings 256
Reģ: 11.11.2021
Arabesq @ 06.02.2023 19:53
Ai, tādas visas gudrās runātājas ? Pilsētās runā, ka Laura esot Kristapam patikusi jau ļoti sen, vēl kad ar Žani bija kopā. Reāli Žanis palika loozeros ar to savu krāpšanu, tā viņam ar to beibi, ar kuru nokrāpa Lauru arī vajadzēja (viņa nebija Lauras draudzene?)
Nu un tur tajā attiecīgajā brīdī viss esot salicies pa plauktiņiem ? Ļoti skaists pāris, piekrītu. Laura forša, jauna sieviete. Lielākās te foruma burkšķētājas tieši būtu tās, kas noslauktu vīrieti sausu pēc pirmās iespējas. Protams, ka jāļauj lutināties - a ko ne?
jaaaa kā sauca to draudzeni? kristiana? dziedātāja :D
06.02.2023 19:56 |
 
Reitings 256
Reģ: 11.11.2021
Brendija @ 06.02.2023 18:45

Ja meitene pelnītu vairāk vai vismaz tikpat daudz ?
ja meitene vsp strādātu tad ir ok :D
06.02.2023 19:58 |
 
Reitings 3733
Reģ: 13.12.2022
Jā, toč, es domāju, ka viņai noteikti vajag iet kaut kādā Targetā pa pārdevēju strādāt, ka tik kāds darbiņš būtu! 😂 Viņa no tā iegūs daudz vairāk, nekā esot klāt vīrietim, vienmēr labā omā, atbalstoša, gādīga, forša. Pat tad, ja vīrietis nes mamutu, sievietei tāpat jārukā, vai ne?
Mūsdienu līdztiesība (tostarp feminisms) ir par to, ka sievietei ir tiesības uz izvēli, par to, ko ar savu dzīvi darīt. Visām jau nav jābūt uzštancētām vienādi. Jā, ir sievietes, kas var atļauties nerauties un nestrādāt - un? 😄
Un par saderīgumu, atvainojos, man atliek redzēt 1 šādu bildi un ir skaidrs, ka tur starpā ir pa īsto, nevis kā gandrīz visi LV influenceri (Dzenīši, Didriņi, visi Danenbergsoni, utt), kas tik štancē vienas fotosesijas pēc otrām un ķip tēlo baigi saderīgās ģimenes. Ha!
https://www.instagram.com/p/CgwCv8tg9N9/
Varbūt īstākā laime ir tā, kuru negribas katru dienu instā pierādīt, ne?
06.02.2023 20:09 |
 
10 gadi
Reitings 2754
Reģ: 25.05.2009
Arabesq @ 06.02.2023 20:09
Jā, toč, es domāju, ka viņai noteikti vajag iet kaut kādā Targetā pa pārdevēju strādāt, ka tik kāds darbiņš būtu! ? Viņa no tā iegūs daudz vairāk, nekā esot klāt vīrietim, vienmēr labā omā, atbalstoša, gādīga, forša. Pat tad, ja vīrietis nes mamutu, sievietei tāpat jārukā, vai ne?
Mūsdienu līdztiesība (tostarp feminisms) ir par to, ka sievietei ir tiesības uz izvēli, par to, ko ar savu dzīvi darīt. Visām jau nav jābūt uzštancētām vienādi. Jā, ir sievietes, kas var atļauties nerauties un nestrādāt - un? ?
Un par saderīgumu, atvainojos, man atliek redzēt 1 šādu bildi un ir skaidrs, ka tur starpā ir pa īsto, nevis kā gandrīz visi LV influenceri (Dzenīši, Didriņi, visi Danenbergsoni, utt), kas tik štancē vienas fotosesijas pēc otrām un ķip tēlo baigi saderīgās ģimenes. Ha!
https://www.instagram.com/p/CgwCv8tg9N9/
Varbūt īstākā laime ir tā, kuru negribas katru dienu instā pierādīt, ne?

Jā, šādas bildes man patīk redzēt, ir forši! Bet kas pie velna ir tās bildes, ko viņa liek starp šādām bildēm? Arī šodien pirms 30min ieliktās bildes uz balkona, kur šī ceļ uz augšu Fox kreklu, lai atrādītu savu dibenu un krūtis?
06.02.2023 20:13 |
 
Reitings 1809
Reģ: 17.03.2022
cory @ 06.02.2023 18:39
Vizlas un KP tēmas iespaidā, jautājums, lai patuprinātu diskusiju- kurā brīdī jūs sāktu domāt, ka meitene nav kopā ar bagātu un jaunu sportistu tikai tāpēc, ka ir golddigere?

Mūsdienās, kad lielākais uzsvars ir uz naudu un seksu kā apmaiņu attiecībās - laikam grūti spriest.Visur valda neuzticība,šaubas,aizdomas. Manā skatījumā spriestu pēc abu cilvēku nodarbošanās, ko viņi paši dara, jo lai arī cik turīgs ir mīļotais cilvēks, sevi nevajadzētu palaist pašplūsmā, ir jāmācās, jādara tas kas patīk, ar kaut ko sevi jānodarbina. Tas ir kā es, cilvēks no malas uz to skatos, bet attiecībās jau cilvēki pašiem būtu jājūt un jāsaprot, kad kaut kas nav īsti kārtīgi. Nu ko tad darīt turīgajiem? Palikt līdz mūža galam vieniem tikai lai neiegrābtos kārtējā golddigerē? Atdod visu naudu prom, lai būtu "kā visi"? Manuprāt, viņiem arī ir grūti atrast kādu kurš neizmantos savtīgos nolūkos.Svešos makos neskatos,tāpat kā svešu naudu neskaitu. Cilvēkiem tomēr intelekts ir - gan jau saprot, bet citi arī mērķtiecīgi tiekās ar golddigerēm, jo viņiem pašiem ir savas intereses.
06.02.2023 20:17 |
 
Patīk
Reitings 10234
Reģ: 18.09.2021
Diāna Kubasova - man vienīgajai liekas, ka "model turned entrepreneur" mētājas no vienas tēmas uz otru (tad biohacking, tad investīcijas, tad Tony Robbins sektas gudrības), bet vai tas viss nav kaut kādā haosā?
Alise Mango - nu bļja, pēdējais storijs ar flashback no Belizas, kur pusplika un sasvīdusi pirdina ar savu dranduļetu cauri Latīņamerikai un čīkst, ka kaut kādi nogribējušies čaļi visu laiku 😠 Alise, nu bet protams! Man kā gaišai, garumā virs vidējā blondīnei Latīņamerikā ar visām drēbēm ir grūti paiet pa ielu, cik daudzi nolūr! Speciāli neģērbjos apspīlēti vai izaicinoši. Nesaku, ka "pati vainīga", bet vnk domā līdzi!!!
07.02.2023 03:11 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Bet kā ar likumiem ? vai Laura ir pārvākusies uz turieni? Vai tomēr īslaicīgi braukā tāpat kā Juta? Kāpēc viņai neviens netraucē ar jautājumiem par to kāpēc tik bieži un pie kā.nu tā tīri teorētiski? Lai arī juta man patīk vai arī agrāk patika ,šobrīd nevar saprast vairs,kaut kas tajā Amerikā viņai nogājis šķērsām ar uztveri ,bet sāk likties ka varbūt pat būs mazliet pietelojusi ,lai tikai viņu apprec
07.02.2023 06:18 |
 
10 gadi
Reitings 2754
Reģ: 25.05.2009
Meitenearputniem @ 07.02.2023 06:18
Bet kā ar likumiem ? vai Laura ir pārvākusies uz turieni? Vai tomēr īslaicīgi braukā tāpat kā Juta? Kāpēc viņai neviens netraucē ar jautājumiem par to kāpēc tik bieži un pie kā.nu tā tīri teorētiski? Lai arī juta man patīk vai arī agrāk patika ,šobrīd nevar saprast vairs,kaut kas tajā Amerikā viņai nogājis šķērsām ar uztveri ,bet sāk likties ka varbūt pat būs mazliet pietelojusi ,lai tikai viņu apprec

Juta uz ASV braukāja ar parasto ESTA, kas atļauj uzturēties ASV ne ilgāk par 90 dienām un tiek piešķirta, lai apmeklētu ASV, galvenokārt tūrisma nolūkos. Tas nav tas pats, kas vīza. Un ja esot uz ESTAs tu muitas darbiniekam stāsti, ka braukā pie sava Amerikāņu boyfriend’a, tad loģiski, ka tur kaut kādā momentā muitas darbiniekiem sāks likties, ka kaut kas nav.
Pēc iepriekšējās diskusijas te par Vizlu, sāku googlēt, kā starptautiskie NBA spēlētāji atved savas draudzenes un ģimenes uz ASV un bija viens raksts, kur bija saruna ar imigration advisor, kas stāstīja, ka visbiežāk ģimenēm un draudzenēm tiek izkārtotas ilgtermiņa “visitor visas”, kas atļauj uzturēties ASV daudz ilgāku laiku nekā 90 dienas ar ESTA. Arī Jutai Juris būtu varējis dabūt tādu, tikai tas nozīmē daudz papīru kartošanu un intervijas ASV vēstniecībā. Vieglāk taču apprecēt 😄 Ar KP naudu var nopirkt ne tikai dārgas kleitas, bet droši vien arī pietiekami labus immigration advisor, kas pareizi noformulēs visus nepieciešamos papīrus. Un ja Vizlai ir šī visitor vīza, tad tas izskaidro, kapēc viņa neko nestrādā, uz šīs vīzas nedrīkst būt nodarbināts darbinieks ASV.
Vēl sportistu draudzenēm tiekot izkārtotas studentu vīzas, iespējams tas arī varētu būt iemesls, kapēc Vizla pāris reizes ir izlikusi instagram, ka “mācās” kosmetaloģiju.
07.02.2023 07:13 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
cory @ 07.02.2023 07:13

Juta uz ASV braukāja ar parasto ESTA, kas atļauj uzturēties ASV ne ilgāk par 90 dienām un tiek piešķirta, lai apmeklētu ASV, galvenokārt tūrisma nolūkos. Tas nav tas pats, kas vīza. Un ja esot uz ESTAs tu muitas darbiniekam stāsti, ka braukā pie sava Amerikāņu boyfriend’a, tad loģiski, ka tur kaut kādā momentā muitas darbiniekiem sāks likties, ka kaut kas nav.
Pēc iepriekšējās diskusijas te par Vizlu, sāku googlēt, kā starptautiskie NBA spēlētāji atved savas draudzenes un ģimenes uz ASV un bija viens raksts, kur bija saruna ar imigration advisor, kas stāstīja, ka visbiežāk ģimenēm un draudzenēm tiek izkārtotas ilgtermiņa “visitor visas”, kas atļauj uzturēties ASV daudz ilgāku laiku nekā 90 dienas ar ESTA. Arī Jutai Juris būtu varējis dabūt tādu, tikai tas nozīmē daudz papīru kartošanu un intervijas ASV vēstniecībā. Vieglāk taču apprecēt ? Ar KP naudu var nopirkt ne tikai dārgas kleitas, bet droši vien arī pietiekami labus immigration advisor, kas pareizi noformulēs visus nepieciešamos papīrus. Un ja Vizlai ir šī visitor vīza, tad tas izskaidro, kapēc viņa neko nestrādā, uz šīs vīzas nedrīkst būt nodarbināts darbinieks ASV.
Vēl sportistu draudzenēm tiekot izkārtotas studentu vīzas, iespējams tas arī varētu būt iemesls, kapēc Vizla pāris reizes ir izlikusi instagram, ka “mācās” kosmetaloģiju.
bet tas taču forši! Man viņi patīk un ,protams,logiski ka viņa nestrādās. Viņai nav izglītība,ka tas izskatītos ja miljonāra draudzene strādātu vienkāršu darbu . Būtu divaini
07.02.2023 07:40 |
 
Reitings 3733
Reģ: 13.12.2022
Pa, es saprotu pareizi - Danenbergsone vakar visu dienu lika storijus, ka bērni un vīrs galīgi slimi, bet dienas beigās viņi visi skaisti aizdevās uz restorānu? Wwttfff 😂😂
Update - nē, es laikam nepareizi sapratu, jo IG tagad storijus rāda apgriezti - jaunākos pirmos! 🤯
07.02.2023 07:55 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Arabesq @ 07.02.2023 07:55
Pa, es saprotu pareizi - Danenbergsone vakar visu dienu lika storijus, ka bērni un vīrs galīgi slimi, bet dienas beigās viņi visi skaisti aizdevās uz restorānu? Wwttfff ??
Update - nē, es laikam nepareizi sapratu, jo IG tagad storijus rāda apgriezti - jaunākos pirmos! ?
es nodomāju tieši to pašu. Nu no viņiem jau visu var sagaidīt,nav pirmā X kad palaiž bērnus slimus uz Bd vai skolu
07.02.2023 08:08 |
 
10 gadi
Reitings 836
Reģ: 17.12.2010
Tā ir restorāna reklāma, tur viņa saka, ka šajās brīvdienās devāmies uz restorānu, ne jau vakar vakarā.
Par Vizlu un Kristapu, man patīk, skaists pāris, tikai prieks par viņiem!
07.02.2023 09:03 |
 
Reitings 3829
Reģ: 27.06.2014
isiite007 @ 06.02.2023 16:32
Ušakova rāda pus plikus pupus un nakamajā storijā meklē vīriešus modeļus matu griezumam. Nez kura savu vīru gribētu laist pie šitās maukas.

Vispār kāda zin kaut ko par viņas bērnu? Viņa audzina pati vai nogrūdusi kādam? Bilžu ar bērnu nav, tikai plikumi.
07.02.2023 09:40 |
 
10 gadi
Reitings 940
Reģ: 04.06.2012
Arahne @ 07.02.2023 09:40

Vispār kāda zin kaut ko par viņas bērnu? Viņa audzina pati vai nogrūdusi kādam? Bilžu ar bērnu nav, tikai plikumi.

Cik agrāk lasīts - dēlu audzina tēvs.
07.02.2023 09:52 |
 
Reitings 284
Reģ: 03.11.2019
Mīlestība vai aprēķins, bet man patīk sekot līdzi Lauras Vizlas saturam. Tāds nedaudz cinderella story (lai gan arī bez KP gan jau būtu nocopējusi kādu turīgu čali).
Es nesaprotu tās, kas grib lai influenceri liek saturu, kas maksimāli pielīdzināms jūsu dzīvei. Nu uz tām pamperu kaudzēm un dzīvokļiem daudzstāvenēs varat katru dienu skatīties. Man personīgi daudz interesantāk liekas tie influ, kuriem tiešām dzīve ir citādāka nekā parastajam latvietim. Šādi gan ir ļoti reti kurš, bet Vizla ir to vidū.
07.02.2023 10:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits