IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 200
Reģ: 09.06.2015
Atkal pacelšu tēmu par Oldzīti. Kāds ir jusu iespaids pēc šīs dienas sērijas?
Man bija kauns Kambu vietā. Nu tik neizglītoti, lēti,prasti. Vispar nemāk veikt sarunu, nemitigi partrauc otru pusi. 100% 8x mala uz riņķi 4 teikumus, par kuriem ieteica runat,kada " advokats". Bļē. Nu kam tādam DDz vajag "izrakt" kauna kapiņu. Da vina ir pie dirsas viniem, maza un melna. Tada pati kā seklais KK.
Un tā diršana! Atsutīs miltu paciņu? Aktrise.pretigi. Pielauju, ka kā jebkurš uzņēmums par atvainošanos dāvina firmas paciņas. Ub tā nebūtu miltu paka. Olga , būtu painteresejusies, ko vispār ražo DDz.. butu saņēmusi dāvaniņu(paciņu) ,pa drusciņai no visa klāsta un klusējusi.
Vēl piedraud, ka bus jamaksa. Ej strada. Riebj tadi tukšpauri.
17.11.2022 00:02 |
 
Reitings 133
Reģ: 17.10.2022
FDieviete @ 17.11.2022 00:02
Atkal pacelšu tēmu par Oldzīti. Kāds ir jusu iespaids pēc šīs dienas sērijas?
Man bija kauns Kambu vietā. Nu tik neizglītoti, lēti,prasti. Vispar nemāk veikt sarunu, nemitigi partrauc otru pusi. 100% 8x mala uz riņķi 4 teikumus, par kuriem ieteica runat,kada " advokats". Bļē. Nu kam tādam DDz vajag "izrakt" kauna kapiņu. Da vina ir pie dirsas viniem, maza un melna. Tada pati kā seklais KK.
Un tā diršana! Atsutīs miltu paciņu? Aktrise.pretigi. Pielauju, ka kā jebkurš uzņēmums par atvainošanos dāvina firmas paciņas. Ub tā nebūtu miltu paka. Olga , būtu painteresejusies, ko vispār ražo DDz.. butu saņēmusi dāvaniņu(paciņu) ,pa drusciņai no visa klāsta un klusējusi.
Vēl piedraud, ka bus jamaksa. Ej strada. Riebj tadi tukšpauri.
Un debīlakais tas,ka viņi visā vaino Dobeles dzirnavnieku,gan tajā,ka citi uzņēmumi ko līdzīgu darīja,gan tajā,ka viņiem zvana un raksta,izsmej un draud... Kaut gan pirms Dobeles dzirnavnieks uztaisīja to joku, daudzi jau viņu nodirsa pie tā raidījuma fragmenta, kas visur bija salikts. Nu sacerējušies viņi,ka iztiesās baigo piķi. Tā viņas tēlošana ka raud,vispār cirks par brīvu.😂
17.11.2022 01:08 |
 
Reitings 200
Reģ: 09.06.2015
Ļipaa @ 17.11.2022 01:08
Un debīlakais tas,ka viņi visā vaino Dobeles dzirnavnieku,gan tajā,ka citi uzņēmumi ko līdzīgu darīja,gan tajā,ka viņiem zvana un raksta,izsmej un draud... Kaut gan pirms Dobeles dzirnavnieks uztaisīja to joku, daudzi jau viņu nodirsa pie tā raidījuma fragmenta, kas visur bija salikts. Nu sacerējušies viņi,ka iztiesās baigo piķi. Tā viņas tēlošana ka raud,vispār cirks par brīvu.?

Piekrītu! Bļin, nevienam patastam cilvēkam nestaigā līdz kamera un uzfilmēto nedemonstrē vias LV prieksa.Filmējās raidījumā "SLAVENĪBAS bez filtra", bet, kad iznes vinas sacito, tad vairs nav slavenība, tad ir parasts cilveks un upuris.
Ja Ddz uztaisītu reklāmu, kura celtu viņas preztižu, tad gan butu slaveniba un viss butu ok, un ietu uz augšu. Pieļauju, ka negativas zinas sanema ari ieprieks, tik uzradas jājam zirdziņš(DDz) uz, kura uzlikt vainu.
17.11.2022 01:47 |
 
Reitings 123
Reģ: 15.07.2022
IceCream @ 16.11.2022 18:44
Tās Kambalas krūtis vnk vāks, kā tādi baloni pusizlaistu gaisu.

Ļoti vīrišķīga… nav pat vārdu vairāk… 🙉🙉
17.11.2022 03:14 |
 
Reitings 126
Reģ: 02.04.2022
FDieviete @ 17.11.2022 00:02
Atkal pacelšu tēmu par Oldzīti. Kāds ir jusu iespaids pēc šīs dienas sērijas?
Man bija kauns Kambu vietā. Nu tik neizglītoti, lēti,prasti. Vispar nemāk veikt sarunu, nemitigi partrauc otru pusi. 100% 8x mala uz riņķi 4 teikumus, par kuriem ieteica runat,kada " advokats". Bļē. Nu kam tādam DDz vajag "izrakt" kauna kapiņu. Da vina ir pie dirsas viniem, maza un melna. Tada pati kā seklais KK.
Un tā diršana! Atsutīs miltu paciņu? Aktrise.pretigi. Pielauju, ka kā jebkurš uzņēmums par atvainošanos dāvina firmas paciņas. Ub tā nebūtu miltu paka. Olga , būtu painteresejusies, ko vispār ražo DDz.. butu saņēmusi dāvaniņu(paciņu) ,pa drusciņai no visa klāsta un klusējusi.
Vēl piedraud, ka bus jamaksa. Ej strada. Riebj tadi tukšpauri.

Visinteresantākais jau ir tas, ka pašā sākumā Olga vēl bija storijā ielikusi to, ja nemaldos, Dobeles dzirnavnieka reklāmu, un teica, ka malači, ka progresīvs mārketinga cilvēks utt. Atceros vēl ,ka pati bija ļoti jautra tajā storijā. Tikai tad, kad saprata, ka sabiedrībai pa lielam nepatīk viņas izrunāšanās, tad pēkšņi izdomāja, ka Dobeles dzirnavnieka un citu taisītās reklāmas ir kkas cits.
17.11.2022 09:04 |
 
Reitings 661
Reģ: 18.06.2018
Es arī iemetišu savas pārdomas par šo visu...
1. Sižets DDz,redzu kā pie galda sēž divi inteliģenti cilvēki un klusē un vienkārši nesaprot,kas par vainu. Kapēc viņiem jāatbild uz jautājumiem,kur viņi nav vainīgi-par to kapēc sabiedrība uzvilkās, sāka mobingu utt, vai kapēc citi uzņēmumi sāka to pašu "akciju". Ddz,var atbildēt tikai par sevi, nevis tālāko vilni kas notika sabiedrībā. Tur izskatījās ,ka viņiem tagad jārunā par visiem. Un par otru pusi,nemaz neizteikšos,cer tik uz naudu;
2. Ir jādomā ko runā,to var pagriezt dažādi,tagad jāraud ka 3 bērnu mamma ir apvainota,ka jāiet pie psihoārsta. Tad ko domā 3 bērnu mamma tajā brīdi,kad birst no mutes tās pērles??? Tad nedomā,ka bērns jau mācīsies no tevis, ja tu tā vari uzvesties televizijā vai vienalga kur,tad kapēc lai pēc tam bērns to neuzskatītu par paššaprotamu!?
3. Tas kāzu video par Agritu un vīra zagšanu cerams bija iestudēts, jo citādi arī drausmas.....
17.11.2022 09:37 |
 
Reitings 138
Reģ: 12.05.2020
Lūdzu,aizsūtiet kāds Olgai skrīnšotus!!!! Olga,lūdzu,lūdzu,beidz sevi apkaunot unnpazemot. Gida vārds,kauns skatīties kā abi ar vīraa kungu peraties kā tādas vistas pa miltiem. Tik sekla un prasta persona. Jau iepriekš man pret viņu bija neitrāla attieksme,tad tagad dziļa nepatika. Fui. Un ne jau čuhņas joka dēļ,bet tieši attieksmes kāda ir tagad.
17.11.2022 10:01 |
 
Reitings 1430
Reģ: 19.05.2021
Karadžana sevi pielīdzinājusi Olsenām😀😀😀😀😀. Omg
17.11.2022 10:48 |
 
Reitings 1460
Reģ: 03.03.2020
Kairi @ 17.11.2022 10:48
Karadžana sevi pielīdzinājusi Olsenām?????. Omg

20 gadus veca ziņa.
Tā jau viņa kļuva zināma LV
17.11.2022 10:52 |
 
Reitings 1430
Reģ: 19.05.2021
Ne grama līdzības. Veca vai jauna ziņa
17.11.2022 11:00 |
 
Reitings 469
Reģ: 07.04.2022
Fantasia @ 17.11.2022 09:37
Es arī iemetišu savas pārdomas par šo visu...
1. Sižets DDz,redzu kā pie galda sēž divi inteliģenti cilvēki un klusē un vienkārši nesaprot,kas par vainu. Kapēc viņiem jāatbild uz jautājumiem,kur viņi nav vainīgi-par to kapēc sabiedrība uzvilkās, sāka mobingu utt, vai kapēc citi uzņēmumi sāka to pašu "akciju". Ddz,var atbildēt tikai par sevi, nevis tālāko vilni kas notika sabiedrībā. Tur izskatījās ,ka viņiem tagad jārunā par visiem. Un par otru pusi,nemaz neizteikšos,cer tik uz naudu;
2. Ir jādomā ko runā,to var pagriezt dažādi,tagad jāraud ka 3 bērnu mamma ir apvainota,ka jāiet pie psihoārsta. Tad ko domā 3 bērnu mamma tajā brīdi,kad birst no mutes tās pērles??? Tad nedomā,ka bērns jau mācīsies no tevis, ja tu tā vari uzvesties televizijā vai vienalga kur,tad kapēc lai pēc tam bērns to neuzskatītu par paššaprotamu!?
3. Tas kāzu video par Agritu un vīra zagšanu cerams bija iestudēts, jo citādi arī drausmas.....

Tā visa konference izskatījās tik neveikli. Sametās liels kauns to Kambaļu vietā. Pilnīgs tresh.
17.11.2022 11:10 |
 
Reitings 4072
Reģ: 23.08.2022
man arī interesanti par SAAPIO, kas diez notika? tā reklamējās, tā reklemējās un tagad vienkārši pazūd. kam vispār pieder šis uzņēmums?
kādreiz lietoju viņu sejas kosmētiku - tiešām patika, bet tā kā bieži bija izpārdoti un nebija iespējams iegādāties, tad pārgāju uz citu brendu.
laikam paveicās, jo kādreiz gandrīz katru mēnesi prāvu summiņu tur atstāju, tad vēl arī piegāde bija ļoti ātra
17.11.2022 11:37 |
 
Reitings 4088
Reģ: 25.07.2022
Tas gājiens pie DDZ bija jocīgs. Kā skolnieki sēž un vaimanā, ka viņus abižo. Man nebija vispār skaidrs, ko viņi no tā dzirnavnieka grib 🤷🏼‍♀️ atvainošanos? Morālu kompensāciju? Bildes izdzēšanu? Laika pagriešanu uz atpakaļu? 🤷🏼‍♀️😁
17.11.2022 12:06 |
 
Reitings 171
Reģ: 13.05.2020
be.beta @ 17.11.2022 11:37
man arī interesanti par SAAPIO, kas diez notika? tā reklamējās, tā reklemējās un tagad vienkārši pazūd. kam vispār pieder šis uzņēmums?
kādreiz lietoju viņu sejas kosmētiku - tiešām patika, bet tā kā bieži bija izpārdoti un nebija iespējams iegādāties, tad pārgāju uz citu brendu.
laikam paveicās, jo kādreiz gandrīz katru mēnesi prāvu summiņu tur atstāju, tad vēl arī piegāde bija ļoti ātra

Saapio pieder uzņēmumam SIA EOMA, kura īpašnieks ir Eduards Pētersons. Viņam piederēja arī apavu veikals INCH2, kur arī čakarēja cilvēkus. Ironiski, ka viņš izveidoja Smart.Reviews, kur cilvēki atstāj atsauksmes par uzņēmumiem, jo pats savulaik esot cietis no krāpniekiem… :D
https://labsoflatvia.com/iedvesmas-stasti/cer-padarit-iepirksanos-interneta-drosaku
17.11.2022 12:32 |
 
Reitings 661
Reģ: 18.06.2018
Spinosaurus @ 17.11.2022 12:06
Tas gājiens pie DDZ bija jocīgs. Kā skolnieki sēž un vaimanā, ka viņus abižo. Man nebija vispār skaidrs, ko viņi no tā dzirnavnieka grib ??‍♀️ atvainošanos? Morālu kompensāciju? Bildes izdzēšanu? Laika pagriešanu uz atpakaļu? ??‍♀️?

Kompensāciju. Jācer,ka tur neko nevarēs piedzīt.
17.11.2022 12:47 |
 
Reitings 1764
Reģ: 04.01.2022
Ir tāds vārds sveškauns. Man bija sveškauns par K.Ambāļu vizīti DDZ 🤦🏻‍♀️ Nu tādi lohi…
17.11.2022 13:19 |
 
10 gadi
Reitings 6409
Reģ: 21.07.2009
Kambaļi ar visu šo neveiksmīgo "mobinga" epopeju nu jau drīz būs kā Kombuļi.
17.11.2022 13:58 |
 
Reitings 538
Reģ: 02.03.2022
Nu tač ir skaidrs, ir sajutuši, ka tur varētu smaržot pēc piķa.
DD ir pelnošs uzņēmums, iespējams var piedraudēt ar "tiesas darbiem" un dabūt prāvu aploksni, plus lēta popularitāte, vēl sadarbības, vēl piķis.
Kurš tad no viņiem abiem ies un strādās? Klauni un kapeikpisēji.
17.11.2022 14:19 |
 
Reitings 138
Reģ: 12.05.2020
Ainulai @ 17.11.2022 13:19
Ir tāds vārds sveškauns. Man bija sveškauns par K.Ambāļu vizīti DDZ ??‍♀️ Nu tādi lohi…
ak jel, tagad mana sajūta ir nosaukta vārdā. Man arī ir sveškauns,liels,liels sveškauns 😀
17.11.2022 14:22 |
 
Reitings 538
Reģ: 02.03.2022
Es domāju, ka Olga pat nesaprata neko, vienkārši kāds pačukstēja, ka gaisā vars smaržot piķis, a to dzertuves dzīvesstilu tak kkā ir jāuztur.
17.11.2022 14:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits