IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
10 gadi
Reitings 509
Reģ: 30.03.2013
Ko dara Diāna Kubasova? Visa ceļošana, apģērbs utt. Vai vinai ir kāds sponsors?! 😂🙈
30.06.2022 00:07 |
 
10 gadi
Reitings 1165
Reģ: 18.08.2011
Un runājot par benčiku, jā, es arī viņu šad tad paskatos, jo, cilvēkiem interesē tādi personāži, kas paķer uz šoka!
Man personīgi neiteresē tāda Vucēna vai pārējās NL meitenes, jo tas ir boring.. Bet paskatīties uz Kivičiem, benčiku, kaut vai uz to pašu Magoni, lūk tas ir cirks!
30.06.2022 00:10 |
 
Reitings 2542
Reģ: 05.12.2021
Ziniet, kāpēc tiktoka šie cilvēki ir tik populāri un ar nenormāli daudz cilvēku skatījumu? Tāpēc, ka viņi ir vienkārši. Un lielākā Latvijas daļa tādi ir. Influenceru burbulis bija kaut kas īpašs tikai pašā sākumā. Visi likās tik woow un populāri. Bet tagad, kad cilvēki saprot, ka tas ir viens liels fake (ne visi, bet vairums), vnk besii to visu skatīties. Ja godīgi man arī. Es, liekot roku uz sirds varu teikt, ka sekoju tikai kādiem dažiem infulenceriem. Vairāk fitnesa, veselības cilvēkiem. Un viss. Man visas tās uzpūstas cacas ar fake dzīvi reāli tracina. Tāda Kalmane VAI vavilova, vai tā pati Vizla. Nekā personīga, dažas ļoti skaistas, bet tas arī viss. Tā ir IG dzīve.
Un tagad tik toka tiešām liek video katras, kurš zina, kas ir kamera un reizēm tur ir vnk totāls mindfuck, bet tie ir vienkāršie cilvēki. Un man šķiet, ka daļa sabiedrības, neredz vai negrib redzēt ārpus sava burbuļa, ka lielākā daļa Latvijas ir šādi cilvēki.
30.06.2022 00:15 |
 
Reitings 462
Reģ: 07.04.2022
krixis3 @ 30.06.2022 00:15
Ziniet, kāpēc tiktoka šie cilvēki ir tik populāri un ar nenormāli daudz cilvēku skatījumu? Tāpēc, ka viņi ir vienkārši. Un lielākā Latvijas daļa tādi ir. Influenceru burbulis bija kaut kas īpašs tikai pašā sākumā. Visi likās tik woow un populāri. Bet tagad, kad cilvēki saprot, ka tas ir viens liels fake (ne visi, bet vairums), vnk besii to visu skatīties. Ja godīgi man arī. Es, liekot roku uz sirds varu teikt, ka sekoju tikai kādiem dažiem infulenceriem. Vairāk fitnesa, veselības cilvēkiem. Un viss. Man visas tās uzpūstas cacas ar fake dzīvi reāli tracina. Tāda Kalmane VAI vavilova, vai tā pati Vizla. Nekā personīga, dažas ļoti skaistas, bet tas arī viss. Tā ir IG dzīve.
Un tagad tik toka tiešām liek video katras, kurš zina, kas ir kamera un reizēm tur ir vnk totāls mindfuck, bet tie ir vienkāršie cilvēki. Un man šķiet, ka daļa sabiedrības, neredz vai negrib redzēt ārpus sava burbuļa, ka lielākā daļa Latvijas ir šādi cilvēki.

vienkārši cilvēki ir arī IG, nav tikai tevis uzskaitītās garlaicīgās selfijkaralienes. Un kas, ka daudzi māk pasniegt savu dzīvi baudāmi? Man gan labāk patīk skatīties sakārtotus, smuki iekārtotus mājokļus, dārzus un foršus hobijus, nekā tīksmināties par "es te, mēs šeit" bildēm bez nekādas pievienotās vērtības. Vienu un to pašu scēnu var parādīt dažādi - mākslinieciski baudāmi vai prasti. Man patīk pirmais.
Tik toks man nekad nav paticis, jo liekas šausmīgi dīvaini, kad tie parastie cilvēki izpildās stulbajās kustībās. Vienkārši priekš kam?
30.06.2022 00:33 |
 
Patīk
Reitings 2690
Reģ: 08.05.2022
lexxxuslex @ 30.06.2022 00:33

vienkārši cilvēki ir arī IG, nav tikai tevis uzskaitītās garlaicīgās selfijkaralienes. Un kas, ka daudzi māk pasniegt savu dzīvi baudāmi? Man gan labāk patīk skatīties sakārtotus, smuki iekārtotus mājokļus, dārzus un foršus hobijus, nekā tīksmināties par "es te, mēs šeit" bildēm bez nekādas pievienotās vērtības. Vienu un to pašu scēnu var parādīt dažādi - mākslinieciski baudāmi vai prasti. Man patīk pirmais.
Tik toks man nekad nav paticis, jo liekas šausmīgi dīvaini, kad tie parastie cilvēki izpildās stulbajās kustībās. Vienkārši priekš kam?

Pirms gada es teicu tieši to pašu, bet tik tok nav tikai tas. Es sekoju gym cilvēkiem, recepšu video skatos, smieklīgos dzīvnieciņus, true crime story video, visu ko, tur nav tikai cilvēku gorīšanās pie ekrāniem. Ir daudzi accounti no kuriem tiešām var ņemt labu piemēru un ir noderīgi.
30.06.2022 03:29 |
 
Reitings 1745
Reģ: 04.01.2022
krixis3 @ 30.06.2022 00:15
Ziniet, kāpēc tiktoka šie cilvēki ir tik populāri un ar nenormāli daudz cilvēku skatījumu? Tāpēc, ka viņi ir vienkārši. Un lielākā Latvijas daļa tādi ir. Influenceru burbulis bija kaut kas īpašs tikai pašā sākumā. Visi likās tik woow un populāri. Bet tagad, kad cilvēki saprot, ka tas ir viens liels fake (ne visi, bet vairums), vnk besii to visu skatīties. Ja godīgi man arī. Es, liekot roku uz sirds varu teikt, ka sekoju tikai kādiem dažiem infulenceriem. Vairāk fitnesa, veselības cilvēkiem. Un viss. Man visas tās uzpūstas cacas ar fake dzīvi reāli tracina. Tāda Kalmane VAI vavilova, vai tā pati Vizla. Nekā personīga, dažas ļoti skaistas, bet tas arī viss. Tā ir IG dzīve.
Un tagad tik toka tiešām liek video katras, kurš zina, kas ir kamera un reizēm tur ir vnk totāls mindfuck, bet tie ir vienkāršie cilvēki. Un man šķiet, ka daļa sabiedrības, neredz vai negrib redzēt ārpus sava burbuļa, ka lielākā daļa Latvijas ir šādi cilvēki.

Piekrītu! Man arī tas IG sintētiskums un glamūrīgais feiks riebjas. Gribas vairāk reālus cilvēkus, kas neko netēlo un neiztaisās.
Redzējāt, kā vakar Beitika gadu vecam bērnam “pērk” kleitu pa 140€? 😂 Nu kurš vidusmēra cilvēks to dara? Tik lēti, tik lēti - paskatieties, atlaista no 1000€ kleitiņa! Man tikmēr galva sāp, ka granulām cena x3 un kā vispār ziemā izdzīvot.
30.06.2022 07:04 |
 
Reitings 174
Reģ: 20.06.2022
Starp citu, man ir aizdomas,ka Katrīne ar krūtīm kopā uztaisīja arī vēderu. Marija arī tieši teica,ka to var izdarīt kopā. Neticu es Katrīnes diētai, viņai bija liels puncis un mīkstumi,tagad šmauga jau.
30.06.2022 07:31 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
ko tieši Katrīne izdarīja ar krūtīm?
30.06.2022 08:41 |
 
Reitings 28143
Reģ: 11.02.2015
kokogle @ 30.06.2022 07:31
Starp citu, man ir aizdomas,ka Katrīne ar krūtīm kopā uztaisīja arī vēderu. Marija arī tieši teica,ka to var izdarīt kopā. Neticu es Katrīnes diētai, viņai bija liels puncis un mīkstumi,tagad šmauga jau.

Par šo NL diskusijā vairākas to pašu teica. Es arī neticu, jo problēmzonas pazuda, bet ne kājām, ne rokām, ne sejas vaigiem vispār nekādu izmaiņu. Ne jau, ka tie būtu resni, bet, ķermenim vispārēji zaudējot svaru, kaut kas samazinās visā ķermenī, ne tikai riepiņā un sāniņos.
Woman_wonderland, veica krūšu korekciju-pacelšanu, vai kā tas pareizi saucas. Un tieši tā, Marija pēc savas krūšu palielināšanas pateica, nezinājusi, ka otra operācija, ko vēlas veikt (tauku atsūkšana vēderam un sāniem) bieži vien tiekot veikta kopā ar krūtīm. Ka citas tā darot, but, oh well, šai nācās veikt divas atsevišķas šīs operācijas. Dīvaina sakritība nudien. Neilgi pēc tam Katrīne veic krūšu korekciju, un pēc mēneša arī viduklis pēkšņi šmaugs 😁
30.06.2022 09:28 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
Ironiski, bet Katrīne, kurai ir pie 50 (?) tūkst. sekotāju, mani vispār neinteresē, ne kā influencere, ne kā sieviete, ne kā māte 😁 Viņas profilā biju iegājusi tikai 1x saistībā ar n-tajiem storijiem par bullingu toreiz. Ar to arī mana interese par Saulietes personību aprobežojās😁 Pat īsti neizprotu tos ntos tūkstošus sekotāju... kam tieši viņi tur seko? Manuprāt, pavisam garlaicīgs profils un neinteresanta personība. Tad jau drīzāk saprotu Benchika un Didihsones sekotājus-tur vismaz ir cirks. Bet šeit? Tikai paštīksmināšanās, meli un apšaubāmu produktu reklamēšana.
30.06.2022 09:38 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10495
Reģ: 29.01.2009
Atceros kā pagājušā gadā Saulieti ķengāja par nošļukušām krūtīm, pati atspēkoja, ka tā neesot. Ņemot vērā šobrīd veikto operāciju, sanāk, ka tomēr piekrita pūlim.
30.06.2022 10:37 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Jā, par Katrīnu domāju tā pat. Nu nezaudēt svaru tikai vienā konkrētā ķermeņa vietā, ja ir nomesti vairāki kg. Un tās bildes "pirms", kas ir uzņēmtas pirms operācijas un bildēs nez kāpēc uzsver uz vēdera apjomu, taukiem. Viņa tak apgalvo, ka uz to diētu uzsēdusies netīšām, it kā bez tādas domas, a te pēkšņi ir bildes "pirms" un " pēc". Es varu pateikt vienu, ja tiešām viņa melo, tas jau ir vienkārši zemiski, un ticu, ka, ja tiešām viņa veica to operāciju, tad agri vai vēlu tas nāks gaismā, un kādu dienu par meliem būs jāatbild, tā ka, lai tas paliek uz viņu pašu sirdsapziņas!
30.06.2022 10:40 |
 
Reitings 530
Reģ: 16.02.2022
krixis3 @ 30.06.2022 00:15
Ziniet, kāpēc tiktoka šie cilvēki ir tik populāri un ar nenormāli daudz cilvēku skatījumu? Tāpēc, ka viņi ir vienkārši. Un lielākā Latvijas daļa tādi ir. Influenceru burbulis bija kaut kas īpašs tikai pašā sākumā. Visi likās tik woow un populāri. Bet tagad, kad cilvēki saprot, ka tas ir viens liels fake (ne visi, bet vairums), vnk besii to visu skatīties. Ja godīgi man arī. Es, liekot roku uz sirds varu teikt, ka sekoju tikai kādiem dažiem infulenceriem. Vairāk fitnesa, veselības cilvēkiem. Un viss. Man visas tās uzpūstas cacas ar fake dzīvi reāli tracina. Tāda Kalmane VAI vavilova, vai tā pati Vizla. Nekā personīga, dažas ļoti skaistas, bet tas arī viss. Tā ir IG dzīve.
Un tagad tik toka tiešām liek video katras, kurš zina, kas ir kamera un reizēm tur ir vnk totāls mindfuck, bet tie ir vienkāršie cilvēki. Un man šķiet, ka daļa sabiedrības, neredz vai negrib redzēt ārpus sava burbuļa, ka lielākā daļa Latvijas ir šādi cilvēki.

Nepiekritīšu. Grūti šos personāžus nosaukt par normāliem- tur jau robežojas ar garīgu atpalicību un to, ka sabiedrība par viņiem ieņirdz.
30.06.2022 11:25 |
 
Reitings 14713
Reģ: 30.05.2022
Skaistslaiks @ 30.06.2022 10:40
Jā, par Katrīnu domāju tā pat. Nu nezaudēt svaru tikai vienā konkrētā ķermeņa vietā, ja ir nomesti vairāki kg. Un tās bildes "pirms", kas ir uzņēmtas pirms operācijas un bildēs nez kāpēc uzsver uz vēdera apjomu, taukiem. Viņa tak apgalvo, ka uz to diētu uzsēdusies netīšām, it kā bez tādas domas, a te pēkšņi ir bildes "pirms" un " pēc". Es varu pateikt vienu, ja tiešām viņa melo, tas jau ir vienkārši zemiski, un ticu, ka, ja tiešām viņa veica to operāciju, tad agri vai vēlu tas nāks gaismā, un kādu dienu par meliem būs jāatbild, tā ka, lai tas paliek uz viņu pašu sirdsapziņas!
Vai ne? Jo, ja “netīšām” sanāk uzsēsties uz diētas, vai tiešām pēkšņi atrodas arī video “pirms”? 😀 Cirks aizbrauca, klauns palika!
30.06.2022 11:25 |
 
Reitings 530
Reģ: 16.02.2022
Brendija @ 30.06.2022 09:38
Ironiski, bet Katrīne, kurai ir pie 50 (?) tūkst. sekotāju, mani vispār neinteresē, ne kā influencere, ne kā sieviete, ne kā māte ? Viņas profilā biju iegājusi tikai 1x saistībā ar n-tajiem storijiem par bullingu toreiz. Ar to arī mana interese par Saulietes personību aprobežojās? Pat īsti neizprotu tos ntos tūkstošus sekotāju... kam tieši viņi tur seko? Manuprāt, pavisam garlaicīgs profils un neinteresanta personība. Tad jau drīzāk saprotu Benchika un Didihsones sekotājus-tur vismaz ir cirks. Bet šeit? Tikai paštīksmināšanās, meli un apšaubāmu produktu reklamēšana.

Jā, es par viņu tik no šīs diskusijas uzzinu. Visādi citadi neinteresanta dāma- dzer, reklamē NL šļuras un pērk dārgas somiņas. Viņas profilā taču nav nekā cita.
30.06.2022 11:32 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
Ja Renāte būtu meitene no laukiem, kas pēc pamatskolas beigšanas strādājusi tikai gaterī, tad viņas video, manuprāt, nebūtu nekas īpašs. Interesantais tajā visā ir tas, kā no online kazino var nonākt līdz čurāšanai uz veikala grīdas un gulēšanai kopā ar vīriešiem bez zobiem. Online kazino nestrādā gluži inženieres, bet cik esmu gājusi garām, piemēram, ELT ēkai, tur vienmēr ieiet cilvēki (darbinieki?), kam ir ļoti labs ārējais izskats. Arī no ELT un EVO karjeras videoklipiem rodas iespaids, ka tur pieņem tikai tos, kas piedomā pie savas ārienes. Tādēļ nesaprotu, kā no tādas skaisto cilvēku vides benchiks tā nolaidās.
30.06.2022 11:43 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
anonymus @ 29.06.2022 09:00
cik stulbām ir jābūt forumniecēm, lai to miskasti Renāti- bomzeni/ benčiku uzskatītu par kaut nedaudz simpātisku? Pat caur filtriem nevīžība lien ārā atliku likām.
Ir Benčiks hot pat nodzērusies.
Krūtis/pakaļa/seja = hot
30.06.2022 11:43 |
 
Reitings 100
Reģ: 28.01.2022
Aldis15 @ 30.06.2022 11:43
Ir Benčiks hot pat nodzērusies.
Krūtis/pakaļa/seja = hot
“hot” tur bija 1000 litrus atpakaļ. Šobrīd situācija ir ļoti bēdīga. Un labāk jau vairs nepaliks.
30.06.2022 12:48 |
 
Reitings 1352
Reģ: 20.07.2021
Skaistslaiks @ 30.06.2022 10:40
Jā, par Katrīnu domāju tā pat. Nu nezaudēt svaru tikai vienā konkrētā ķermeņa vietā, ja ir nomesti vairāki kg. Un tās bildes "pirms", kas ir uzņēmtas pirms operācijas un bildēs nez kāpēc uzsver uz vēdera apjomu, taukiem. Viņa tak apgalvo, ka uz to diētu uzsēdusies netīšām, it kā bez tādas domas, a te pēkšņi ir bildes "pirms" un " pēc". Es varu pateikt vienu, ja tiešām viņa melo, tas jau ir vienkārši zemiski, un ticu, ka, ja tiešām viņa veica to operāciju, tad agri vai vēlu tas nāks gaismā, un kādu dienu par meliem būs jāatbild, tā ka, lai tas paliek uz viņu pašu sirdsapziņas!

Es piekritīšu viedoklim💯Katrīne sen cik gadus, jau ik pa laikam sēž uz diētām,bet nekad iepriekš nekas nav izdevies. Un hopā, pēc krūšu operācijas, pēkšņi ar visiem buferiem, arī vēders izmainījies. Meli, meli diēta nejauša.
30.06.2022 14:03 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
Britney @ 30.06.2022 12:48
“hot” tur bija 1000 litrus atpakaļ. Šobrīd situācija ir ļoti bēdīga. Un labāk jau vairs nepaliks.

Nu nez. Man arī bija posms, kad ļoti strauji pieņēmos svarā līdz 65 kg, un man bija tikpat apaļa seja kā viņai, pie tam bez alko lietošanas. Bet tā kā visu mūžu biju tieva, diezgan veiksmīgi tiku atpakaļ un neesmu nekad vairs pārsniegusi 55 kg. Ja cilvēks uzresnē, tas nenozīmē, ka tāds arī vienmēr paliks.
30.06.2022 14:31 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits