IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 181
Reģ: 22.05.2021
Sheit visas bija vienispraatis, ka Agritas Janka met aci uz saulieteem utt, es saku, ka taa Alise met aci uz citiem simpunkti. Taapeec arii goraas.
16.08.2021 22:21 |
 
Reitings 37
Reģ: 09.08.2021
Alise savus novalkātos zābakus tirgo pa 150 eur (100 punkti pati nemaz nepirka, gan jau humpalas vai kāds atdeva), ja kāda vēlas alternatīvu un nevar sakasīt Alises iesvīdišajiem (vilka cauru vasaru), tad re kur @ov.shoes identiski pa tricāru + jauni bez iesvīduma. Paldies pateiksiet vēlāk.
16.08.2021 22:57 |
 
Reitings 37
Reģ: 09.08.2021
Greyworld @ 16.08.2021 21:48
Viņa tak stāsta, ka pārsvarā iepērkās humpalās. Es personīgi negribētu no viņas pirkt humpīšu drēbes ar labu uzcenojumu.
Tieši to pašu iedomājos. Nopērk humpītī pa 2 eur un tirgo pa 7 eur. Biznesmene.
16.08.2021 23:01 |
 
Reitings 37
Reģ: 09.08.2021
Straupiite @ 16.08.2021 22:18
nu bljin, nestaavoshs var izskatiities mazinjsh, vai tad daudzi to nezin? Augumam nav sakara ar pipeles izmeeru un arii nestaavosha izmeers ne par ko neliecina.
😂😂😂
16.08.2021 23:01 |
 
Reitings 6
Reģ: 16.08.2021
ble ta micule, reti riebīgs cilvēks. un tas humpalu drebes, tiešām izskatās ka sapirkusi tik humpalas kaudzēm un nu taisīs biznesu uz to pārdodot iesmērējot cilvēkiem lētas drebes dārgāk… un tas pimpja izmērs ne vienmēr noteicošais, ar lielu pimpi var būt sāpīgi un nepatīkami un ar mazu atrod citu veidu ka apmierināt sivieti. man liekas ka viņa vispār to mārtiņu izmanto tik ta, lai ir kur palikt jo nauda viņam ir a pati nestrādā neko tik vazājas apkārt nepieaudzis skuķis ble 28 gadi un vēl nepieaugusi prātā man reāli besi šādi cilvēki ja vēl pie tam diedelē naudu un dirsas pa internetu gudra kaza pfuj BET tanī paša laika viņa mani iedvesmo mest svaru nost ēdot veganiski, tas tiešām palīdz bet nu slimi ir, tur sanāk tīksmināšanās pa savu ķermeni. vēl nevaru saprast vai patīk man viņa vai ne
16.08.2021 23:39 |
 
Reitings 388
Reģ: 22.02.2021
Apskatīju Kristīnes Beitikas Instagram account -hmm man liekas ,vina būs no mammām čīkstulēm,kas postos visas emocijas,asaras un sirdi plosošos story,katru reizi kad kaut kas nebūs kā vajag vai bērns neljaus gulet ,jo zobi nāks un vina būs piekususi!
2 postos pieminējusi kontrakciju ilgumu (15 h )wow varētu padomāt vienīgā,kas tam procesam tik ilgi gājusi cauri!
Tad nākošais posts par to kā vinjai vajadzīga palīdzība ,kuru vina nebaidās lūgt-mammite iztīrīs māju vīra māte tikmēr uzvārīs ēst,jo vinai taču bērns piedzimis!
Lasu un liekas ,are you serious!? Ja,ir laiks garos tekstus rakstīt,tad varbūt vajag izvērtēt prioritātes šobrīt!
Bet ok saprotu,katra sieviete protams ir savādāka, viena tiek pati ar visu galā 20 gados ,bet citai vajag veselu brigādi apkārt ,jo vienai nav emocionāli spēka pietiekoši un Kristine liekas laikam būs tā otrs variants !
16.08.2021 23:42 |
 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Nemierīgā @ 16.08.2021 10:33
Tie filtri kurus vucena lieto, paslaidina arī ķermeni? Kāpēc filtrētajos story izskatās slaida, bet bez- parasta, ne gluži resna, bet noteikti ne slaida .

Neaizstāvu, bet redzēju viņu vienreidz dzīvē. Tiesa gan, aiz brillēm, bet izskatās, ka viņa liek neveiksmīgus filtrus,vai ne tā uzņem tos video, jo dzīvē viņa izskatās daudz slaidāka. Un seja nav tik resna🤣 Vispār, man liekas,ka diez gan daudzas nemāk uzņemt bildes, video🤷‍♀️🤣
17.08.2021 00:37 |
 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
C00L Dzipsy @ 16.08.2021 11:28

Kambalas tagad lien visur kur vien var. Man personīgi, nepatīk ne Olga, ne Kaspars.

Kārtējais, izbijušais sportists, kas visu dzīvē pakāsis. 🤦‍♀️
17.08.2021 00:38 |
 
Reitings 898
Reģ: 17.07.2021
esmudusmiigs @ 16.08.2021 23:39
ble ta micule, reti riebīgs cilvēks. un tas humpalu drebes, tiešām izskatās ka sapirkusi tik humpalas kaudzēm un nu taisīs biznesu uz to pārdodot iesmērējot cilvēkiem lētas drebes dārgāk… un tas pimpja izmērs ne vienmēr noteicošais, ar lielu pimpi var būt sāpīgi un nepatīkami un ar mazu atrod citu veidu ka apmierināt sivieti. man liekas ka viņa vispār to mārtiņu izmanto tik ta, lai ir kur palikt jo nauda viņam ir a pati nestrādā neko tik vazājas apkārt nepieaudzis skuķis ble 28 gadi un vēl nepieaugusi prātā man reāli besi šādi cilvēki ja vēl pie tam diedelē naudu un dirsas pa internetu gudra kaza pfuj BET tanī paša laika viņa mani iedvesmo mest svaru nost ēdot veganiski, tas tiešām palīdz bet nu slimi ir, tur sanāk tīksmināšanās pa savu ķermeni. vēl nevaru saprast vai patīk man viņa vai ne

Tak tas nav nekas jauns,ka Mārtiņš tikai nauda un kādreiz viņa neprata neko. Viņš viņai montēja vismaz gadu vidoe viņas, kamēr pati iemācījās. Viņa bez viņa ir nekas un būtu nekas!
Pati savās kāzas raudāja draudzenei uz pleca, kad Mārtiņš nespēj un maziņš, visas Cēsis smejas un runāja,sen aizmirsts!
Kā arī visi Cesinieki un viņas koju biedri zin kāda maita un m.. Mičule ir!!
Aferiste.
Savas humpalu drēbes tirgo. 😁
Cerams Mārtiņš viņu kādu dienu pametīs. Viņa tak ir stulba, neko vairāk par oshii u un sakrusto kājas - tā ir joga nezina!!
Meitenes no instagram taču beidziet viņu atbalstīt, viņa nav to vērta.
17.08.2021 01:12 |
 
Reitings 383
Reģ: 27.10.2012
jopcik, es tieši to pašu padomāju!! Un turklāt vienā savā video minēja, ka lielākoties iet uz lētajām dienām humpalās. Te tev nu bija apgarotā, es-esmu-mīlestība Šmalise.v
17.08.2021 01:19 |
 
Reitings 6
Reģ: 16.08.2021
Vibe @ 17.08.2021 01:12

Tak tas nav nekas jauns,ka Mārtiņš tikai nauda un kādreiz viņa neprata neko. Viņš viņai montēja vismaz gadu vidoe viņas, kamēr pati iemācījās. Viņa bez viņa ir nekas un būtu nekas!
Pati savās kāzas raudāja draudzenei uz pleca, kad Mārtiņš nespēj un maziņš, visas Cēsis smejas un runāja,sen aizmirsts!
Kā arī visi Cesinieki un viņas koju biedri zin kāda maita un m.. Mičule ir!!
Aferiste.
Savas humpalu drēbes tirgo. ?
Cerams Mārtiņš viņu kādu dienu pametīs. Viņa tak ir stulba, neko vairāk par oshii u un sakrusto kājas - tā ir joga nezina!!
Meitenes no instagram taču beidziet viņu atbalstīt, viņa nav to vērta.
jā tas “earth goddess oishi” suds pie profila vispār kaut kas tā ka tineidzeriem paredzēts un vēl tas debilais fonts nu kurš normāls pieaudzis cilvēks tādu liek plus tā sekošana un atsekosana visādiem brendiem no tā profila laikam gaida sadarbības lmao
17.08.2021 06:27 |
 
Reitings 6
Reģ: 16.08.2021
Mary Louise @ 17.08.2021 01:19
jopcik, es tieši to pašu padomāju!! Un turklāt vienā savā video minēja, ka lielākoties iet uz lētajām dienām humpalās. Te tev nu bija apgarotā, es-esmu-mīlestība Šmalise.v
ahā tur nu gan cilvēkam tiešām aiz garlaicības nav ko darīt ja tā, es arī iedomājos ka tā var darīt bet vienkārši nav ne laika, ne gribēšanas kam tādam, laika izniekošana plus neizskatas ka viņai tas pasākums ir ar sasniegumiem, piemēram, salīdzinot ar jutasskapis vai madaras apsites drēbju tirgotavu ig, tur vismaz ir iesaistīšana a micule tik savu pliki dirsu grib kārtējo reizi pakratīt ļoti atvainojos par rupjajiem izteicieniem bet nu
17.08.2021 06:33 |
 
Reitings 6
Reģ: 16.08.2021
esmudusmiigs @ 17.08.2021 06:33
ahā tur nu gan cilvēkam tiešām aiz garlaicības nav ko darīt ja tā, es arī iedomājos ka tā var darīt bet vienkārši nav ne laika, ne gribēšanas kam tādam, laika izniekošana plus neizskatas ka viņai tas pasākums ir ar sasniegumiem, piemēram, salīdzinot ar jutasskapis vai madaras apsites drēbju tirgotavu ig, tur vismaz ir iesaistīšana a micule tik savu pliki dirsu grib kārtējo reizi pakratīt ļoti atvainojos par rupjajiem izteicieniem bet nu
plus es piemēram negribētu pirkt drebes kuras tāā tiek reklamētas
17.08.2021 06:34 |
 
Reitings 181
Reģ: 22.05.2021
esmudusmiigs @ 16.08.2021 23:39
ble ta micule, reti riebīgs cilvēks. un tas humpalu drebes, tiešām izskatās ka sapirkusi tik humpalas kaudzēm un nu taisīs biznesu uz to pārdodot iesmērējot cilvēkiem lētas drebes dārgāk… un tas pimpja izmērs ne vienmēr noteicošais, ar lielu pimpi var būt sāpīgi un nepatīkami un ar mazu atrod citu veidu ka apmierināt sivieti. man liekas ka viņa vispār to mārtiņu izmanto tik ta, lai ir kur palikt jo nauda viņam ir a pati nestrādā neko tik vazājas apkārt nepieaudzis skuķis ble 28 gadi un vēl nepieaugusi prātā man reāli besi šādi cilvēki ja vēl pie tam diedelē naudu un dirsas pa internetu gudra kaza pfuj BET tanī paša laika viņa mani iedvesmo mest svaru nost ēdot veganiski, tas tiešām palīdz bet nu slimi ir, tur sanāk tīksmināšanās pa savu ķermeni. vēl nevaru saprast vai patīk man viņa vai ne
gaumes lieta uz to izmeeru, prieksh manis tam ir noziime. Eh, par taam kaazaam, ka raudaaja draudzenei uz pleca, sanaak preceelaas deelj naudas, maza peerkama slampinja 😄
17.08.2021 06:47 |
 
Reitings 181
Reģ: 22.05.2021
Wonder woman @ 16.08.2021 23:42
Apskatīju Kristīnes Beitikas Instagram account -hmm man liekas ,vina būs no mammām čīkstulēm,kas postos visas emocijas,asaras un sirdi plosošos story,katru reizi kad kaut kas nebūs kā vajag vai bērns neljaus gulet ,jo zobi nāks un vina būs piekususi!
2 postos pieminējusi kontrakciju ilgumu (15 h )wow varētu padomāt vienīgā,kas tam procesam tik ilgi gājusi cauri!
Tad nākošais posts par to kā vinjai vajadzīga palīdzība ,kuru vina nebaidās lūgt-mammite iztīrīs māju vīra māte tikmēr uzvārīs ēst,jo vinai taču bērns piedzimis!
Lasu un liekas ,are you serious!? Ja,ir laiks garos tekstus rakstīt,tad varbūt vajag izvērtēt prioritātes šobrīt!
Bet ok saprotu,katra sieviete protams ir savādāka, viena tiek pati ar visu galā 20 gados ,bet citai vajag veselu brigādi apkārt ,jo vienai nav emocionāli spēka pietiekoši un Kristine liekas laikam būs tā otrs variants !
Beitika tak, cik saprotu, kjeekjii nesper kaaju, siicim varees graabt sadarbiibu putras un gatavos biezenjus. Es jau pirms paaris meeneshiem taisiijos sadereet ar draudzeni, ka tur peecdzemdiibu depresija buus sto pudova, bet deriibas tikka atteiktas, jo vinja domaa taapat 🙈
17.08.2021 06:53 |
 
Reitings 181
Reģ: 22.05.2021
Juus redzeejaat kaa Daarta Danevicha apreec Didrihsoni? 😄
17.08.2021 06:55 |
 
10 gadi
Reitings 4292
Reģ: 03.08.2009
Tad nākošais posts par to kā vinjai vajadzīga palīdzība ,kuru vina nebaidās lūgt-mammite iztīrīs māju vīra māte tikmēr uzvārīs ēst,jo vinai taču bērns piedzimis!
Lasu un liekas ,are you serious!? Ja,ir laiks garos tekstus rakstīt,tad varbūt vajag izvērtēt prioritātes šobrīt!
Bet ok saprotu,katra sieviete protams ir savādāka, viena tiek pati ar visu galā 20 gados ,bet citai vajag veselu brigādi apkārt ,jo vienai nav emocionāli spēka pietiekoši un Kristine liekas laikam būs tā otrs variants !

Ko Tu ar šo gribēji pateikt? Ka sievietei ir jāvar viss? Īstenībā tikai kopš padomju laikiem parādījusies māte-varone, kas uzreiz pēc dzemdībām vienītī mauc pa māju, tīra, mazgā veļu, gatavo ēst utt. Agrāk tiešām sievietei apkārt bija citas sievietes, kuras visu mājas soli apdarīja. Dzīvojot vairākām paaudzēm kopā tas bija normāli. Ne par velti ir tāds termins kā "nedēļniece", kas apzīmē sieviete pēcdzemdību periodā, kura izkustas pēc savām iespējām nevis vajadzības spiesta. Pēcdzemdību depresija drīzāk būs, ja netiks galā ar iekšējo spiedienu, ka visam jābūt padarītam. Ir pilnīgi ok un pat vēlami lūgt palīdzību, un parādīt citiem, ka tā var un vajag darīt.
Varbūt ir sievietes, kuras viegli tiek cauri un tiešām uzreiz var atkal darboties pa māju. Bet visas tādas nav, un tas ir normāli.
17.08.2021 08:01 |
 
Patīk
Reitings 3312
Reģ: 09.08.2016
Juus redzeejaat kaa Daarta Danevicha apreec Didrihsoni?

Kur var redzēt?
17.08.2021 08:34 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Wonder woman @ 16.08.2021 23:42
Apskatīju Kristīnes Beitikas Instagram account -hmm man liekas ,vina būs no mammām čīkstulēm,kas postos visas emocijas,asaras un sirdi plosošos story,katru reizi kad kaut kas nebūs kā vajag vai bērns neljaus gulet ,jo zobi nāks un vina būs piekususi!
2 postos pieminējusi kontrakciju ilgumu (15 h )wow varētu padomāt vienīgā,kas tam procesam tik ilgi gājusi cauri!
Tad nākošais posts par to kā vinjai vajadzīga palīdzība ,kuru vina nebaidās lūgt-mammite iztīrīs māju vīra māte tikmēr uzvārīs ēst,jo vinai taču bērns piedzimis!
Lasu un liekas ,are you serious!? Ja,ir laiks garos tekstus rakstīt,tad varbūt vajag izvērtēt prioritātes šobrīt!
Bet ok saprotu,katra sieviete protams ir savādāka, viena tiek pati ar visu galā 20 gados ,bet citai vajag veselu brigādi apkārt ,jo vienai nav emocionāli spēka pietiekoši un Kristine liekas laikam būs tā otrs variants !
Jā, man patika Kristīne sākumā dēļ viņas aizsāktās kustības, bet tagad jūtu, ka man personīgi būs garlaicīgi un nāksies atsekot
17.08.2021 09:07 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Straupiite @ 17.08.2021 06:55
Juus redzeejaat kaa Daarta Danevicha apreec Didrihsoni? ?

Jā. Man Dārtas humors patīk. Un šie storiji par Didrihsoni bija kā punkts uz i.
17.08.2021 09:41 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits