IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 440
Reģ: 06.06.2021
Vinjām man liekas mentori šomēnes atkal liek,zīmēties ar to cik labi var dzivot ja strada NL ,visas visu laiku ,kaut ko mēgina pasniegt cik laba dzīvē,Lai gan īstenībā normali apstakli,ok Vucens ar Kaču naudu neskaita ,bet parejas ir tieši tur pat kur pirms gada vai pat 2viem ar visu savu lieko svaru bonusā

Egitai Eglītei ir augstāka kvalifikācija kā Vucenai.
Viņas trīs ir vienīgās, kas kaut kur augstāk tiek.
Pārējās ripo ar saviem taukiem pa apakšu. 😄
Tā pati Agrita kaut vai. Jau cik gadus netiek augstāk..
22.07.2021 09:31 |
 
Patīk
Reitings 703
Reģ: 10.05.2016
Es nesaprotu tās NL dāmas. Kā var tirgot gadiem ilgi tievēšanas līdzekļus, ja pašas nav pat 5kg ar tiem nometušas?
Vai jūs ietu pie friziera, kuram ir taukaini, ne mazgāti mati vai pilnīgs haoss uz galvas?
Manuprāt, šādā biznesā cilvēkam pašam ir jābūt savai labākajai reklāmai tam, cik labi šie "brīnumlīdzekļi" strādā.
Es nepirktu neviena gadījumā, jo man ir kritiskā domāšana, bet es domāju - lai vismaz kāds pavilktos līdzi.
22.07.2021 11:33 |
 
Reitings 2264
Reģ: 16.02.2013
missfortune @ 22.07.2021 11:33
Es nesaprotu tās NL dāmas. Kā var tirgot gadiem ilgi tievēšanas līdzekļus, ja pašas nav pat 5kg ar tiem nometušas?
Vai jūs ietu pie friziera, kuram ir taukaini, ne mazgāti mati vai pilnīgs haoss uz galvas?
Manuprāt, šādā biznesā cilvēkam pašam ir jābūt savai labākajai reklāmai tam, cik labi šie "brīnumlīdzekļi" strādā.
Es nepirktu neviena gadījumā, jo man ir kritiskā domāšana, bet es domāju - lai vismaz kāds pavilktos līdzi.

Un vissmiekligakais ir, ka pec sadiem faktiem, tās, kas ir visresnakas, apgalvo, ka var but jebkada svara cilveks, lai tirgotu TIEVESANAS produktus un pasas nenomet pat 1kg, kur nu vel maca nepareizi lietot produktus dzerot ar treknu pienu. Resna antireklama kas saka, ka nenem galva “fate” bet varbut vinam vajadzetu ieklausities un saprast, ka tas ir ieteikums, ne naids un varbut nedaudz pavingrot, lai ir vismaz ticamak
22.07.2021 11:50 |
 
Reitings 204
Reģ: 10.08.2020
Vai jūs ietu pie friziera, kuram ir taukaini, ne mazgāti mati vai pilnīgs haoss uz galvas?

Piemēram, ir plastikas ķirurgi ar milzīgiem deguniem, zobārsti ar ne perfektiem zobiem, vizāžistes, kas izskatās pēc pelēm, bet galvenais ir rezultāts, ko viņi dod citiem, un, ja atsauksmes ir labas, tad nav nozīme vai pats speciālists izskatās perfekti, bet gan tas, ko viņš spēj izdarīt ar rokām citu cilvēku ārienei.
Tāpat arī it kā jebkurš var PĀRDOT tievēšanas līdzekļus. Bet, ja pārdošanas procesā ir iesaistīta arī to pašu tievēšanas līdzekļu lietošana, tas gan ir pavisam cits variants. Nevienai no apaļīgajām NL meitenēm nesekoju, bet pēc šejienes komentāriem var noprast, ka viņas tos līdzekļus regulāri rāda pašas lietojam?
22.07.2021 12:12 |
 
Reitings 204
Reģ: 10.08.2020
Ja viņas tos tievēšanas produktus pašas arī lieto, nevis tikai pārdod, tad šī ir viena no tām ļoti retajām reizēm, kad ''heitošana'' ir tiešām objektīva, un viņām ir jākaunas, ka cenšas iesmērēt produktus, kas nedarbojas.
22.07.2021 12:27 |
 
Patīk
Reitings 703
Reģ: 10.05.2016
LieneKat @ 22.07.2021 12:27
Ja viņas tos tievēšanas produktus pašas arī lieto, nevis tikai pārdod, tad šī ir viena no tām ļoti retajām reizēm, kad ''heitošana'' ir tiešām objektīva, un viņām ir jākaunas, ka cenšas iesmērēt produktus, kas nedarbojas.

Jup, pašas katru dienu reklamē, kā dze vairākas x dienā, bet rezultātu, kā nav, tā nav jau vairākus gadus, bet tirgo kā brīnumu cīņā ar lieko svaru.
22.07.2021 12:48 |
 
Reitings 53
Reģ: 24.02.2016
LieneKat @ 22.07.2021 12:12

Piemēram, ir plastikas ķirurgi ar milzīgiem deguniem, zobārsti ar ne perfektiem zobiem, vizāžistes, kas izskatās pēc pelēm, bet galvenais ir rezultāts, ko viņi dod citiem, un, ja atsauksmes ir labas, tad nav nozīme vai pats speciālists izskatās perfekti, bet gan tas, ko viņš spēj izdarīt ar rokām citu cilvēku ārienei.
Tāpat arī it kā jebkurš var PĀRDOT tievēšanas līdzekļus. Bet, ja pārdošanas procesā ir iesaistīta arī to pašu tievēšanas līdzekļu lietošana, tas gan ir pavisam cits variants. Nevienai no apaļīgajām NL meitenēm nesekoju, bet pēc šejienes komentāriem var noprast, ka viņas tos līdzekļus regulāri rāda pašas lietojam?

Šāds arguments neiztur kritiku. Ja man ir daži lieki kg, no kuriem gribētu atbrīvoties, kā pārdevēja, kas ir x2 lielāka par mani, varētu pārliecināt no viņas iegādāties tievēšanas produktus? Un, pat ja viņa pati šos produktus nelieto un netievē, kā viņa var pārliecināt krietni tievāku klienti, ka viņai gan tas būtu jādara?
22.07.2021 13:09 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5002
Reģ: 03.11.2012
Es drīzāk ietu pie vizāžistes - pelēkas peles, nekā pie tādas kā, piemēram, pie Didrihsones Aleksandras.
Jo paskatoties kā viņa sevi vienmēr uzkrāso, man rodas pārliecība, ka pēc tāda stila viņa uzkrāsos visas klientes, pat ja teiksi, ka vajag ļoti “viegli” un “mēreni” tevi uzkrāsot, tik un tā uzkrāsos tādā stilā.
22.07.2021 13:23 |
 
Reitings 226
Reģ: 08.03.2021
Alazani @ 22.07.2021 06:46
Par podiņmācību, no vienas puses piekrītu Jasmīnai, ka nav jāsteidzas. Mana meita vairāku apstākļu sakritības dēļ no pampera atteicās arī vēlu, ap 2.5 gadiem, toties uzreiz un pavisam- nebija nekāds pārejas periods, ne reizi slapja gulta vai mašīnas sēdeklītis, iztraucētas pastaigas vai tamlīdzīgi negadījumi. Bija tik viegli, ka nākošo bērnu pavisam noteikti nesteidzinātu pirms 2 gadu vecuma, lai tikai pakļautos apkārtējo spiedienam. Visas tās problēmas, kas nāk līdz ar pārāk ātru podiņmācību, ir liekas 21. gadsimtā. No otras puses, bērns tādā vecumā jau sen ļoti labi visu saprot (it sevišķi, ja ir TIK ļoti gudrāks par vienaudžiem), un vecāki mierīgi var visu to procesu un sajūtas izskaidrot bērnam. Ja pēc 3 gadi vēl jāstaigā pamperā, manuprāt, tas nozīmē, ka iemesls drīzāk ir vecākos, kuri nez kāpēc tomēr nav saņēmušies pieķerties šai tēmai pietiekoši nopietni, lai atrastu bērnam vieglāko un pozitīvāko apmācības metodi.
Un man šķiet maksimāli stulbi tas, ka pamperošana tiek uztverta kā mammu problēma, lai gan ir nepieciešama visu tuvākās ģimenes locekļu atbalsts un iesaistīšanās. Nevajag teikt, ka mamma slinka, ja neviens ģimenē nepalīdz mainīt bēbīša paradumus.

Pat pusotrs gadnieks visu saprot un mierīgi var iet uz poda. Kur nu vēl 3,5 gadnieks. Tas ir vecāku slinkums un punkts. Sutināt bērna dibenu pamperos nav labi, NAV! Kādas ķīmijas tajos pamperos ir. Un besī tas teiciens, ka pamperos nav palicis neviens. Stulbs attaisnojums savam slinkumam. Nu reāli drausmīgi skatīties uz bērnu, kurš runā, skaita, lasa, bet pie dibena kaka
22.07.2021 13:44 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5002
Reģ: 03.11.2012
Beciņa @ 22.07.2021 13:44

Pat pusotrs gadnieks visu saprot un mierīgi var iet uz poda. Kur nu vēl 3,5 gadnieks. Tas ir vecāku slinkums un punkts. Sutināt bērna dibenu pamperos nav labi, NAV! Kādas ķīmijas tajos pamperos ir. Un besī tas teiciens, ka pamperos nav palicis neviens. Stulbs attaisnojums savam slinkumam. Nu reāli drausmīgi skatīties uz bērnu, kurš runā, skaita, lasa, bet pie dibena kaka

Es gan uzskatu, ka muļķīgi ir vērtēt visus bērnus pēc vienas mērauklas un spiest bērnam iet uz poda, tikai tāpēc, ka citi bērni iet un vecākiem tā ir ērtāk , un izdevīgāk, jo pamperi taču esot “dārgi”
Manā skatījumā, lomu spēlē tikai vecāku intereses, ne bērna.
Tieši tāpēc es nespiedu iet uz poda. Viss notika ļoti lēni un pakāpeniski, bērns pats zin, kad viņam ir laiks atradināties un kad jūtas par sevi pārliecināts utt.
Tieši tas pats ar knupjiem un pudelītēm, citi bērni no dzimšanas atsakās no knupja, citi lieto ilgi.
Un nedomāju, ka normālas mammas liek bērnam , stundām ilgi staigāt ar kakainu dibenu, sasutušā pamperā.
22.07.2021 13:53 |
 
Reitings 204
Reģ: 10.08.2020
Šāds arguments neiztur kritiku. Ja man ir daži lieki kg, no kuriem gribētu atbrīvoties, kā pārdevēja, kas ir x2 lielāka par mani, varētu pārliecināt no viņas iegādāties tievēšanas produktus? Un, pat ja viņa pati šos produktus nelieto un netievē, kā viņa var pārliecināt krietni tievāku klienti, ka viņai gan tas būtu jādara?

Piemēram, veikals ir nolīdzis pārdevēju, kura ir apaļīga. Viņa ar savu svaru ir apmierināta, necenšas neko nomest, attiecīgi arī nekādus tievēšanas līdzekļus nelieto. Uz to veikalu ierodas cilvēki, kas ar svaru nav apmierināti un interesējas par notievēšanas līdzekļiem. Apaļīgā pārdevēja tikai nodrošina starpnieka funkciju starp preču izplatītāju un cilvēkiem, kas svaru vēlas nomest.
Tāpat kā daļu plastikas ķirurgu nevarētu nosaukt par pievilcīgiem. Bet viņi ar savu izskatu ir apmierināti, tādēļ paši zem skalpeļa negulstas. Tas nenozīmē, ka šādi ķirurgi nevar palīdzēt cilvēkiem ar zemu pašapziņu, kas atšķirībā no ķirurga nespēj samierināties ar savām nepilnībām, pat ja operējamie cilvēki jau pirms operācijas ir pievilcīgāki par pašiem ķirurgiem.
Vai zobārstam pašam nav venīru, viņam starp zobiem ir šķirba - tas nenorāda uz to, ka viņa uzliktie venīri būs slikti un no viņa būtu jāizvairās. Bet, ja zobārstam ir uzlikti venīri, kuri neizskatās labi un tos pašus venīrus viņš liek citiem, lūk, te jau var runāt par antireklāmu.
22.07.2021 14:18 |
 
Reitings 204
Reģ: 10.08.2020
Respektīvi, vai tievēšanas līdzekļus, kurus es gribu, pārdod tos nelietojoša slaida vai apaļīga sieviete, manā skatījumā nav nozīmes. Kāds gan slaidam pārdevējam, kas attiecīgos produktus nekad nav lietojis, sakars ar produkta rezultātiem?
22.07.2021 14:29 |
 
Reitings 5974
Reģ: 14.02.2021
Blj tā vien prasās tai Milzarājai ar sūdainu mietu pa muguru un slapju lupatu pa muti! NU KĀ TĀ VAR DIRST, KA MANIFESTĒJOT SASNIEDZI MĒRĶI 186 000€ vērtu dzīvokli 🤦‍♀️ Tas, ka vīra tēvs visu izbīdija. Labi, tu tur gribeji dzīvot, bet bez vīra tēva ienākumiem un galvojuma ne sūda tu tur neizmanifestētu
22.07.2021 14:34 |
 
10 gadi
Reitings 1087
Reģ: 20.05.2013
Maija Rozīte liek foršu mūziku, bet dejo dranķīgi 😄 platàm kājām ietupienā, nu skats drausmīgs
22.07.2021 14:38 |
 
Reitings 853
Reģ: 24.02.2021
LieneKat @ 22.07.2021 14:18

Piemēram, veikals ir nolīdzis pārdevēju, kura ir apaļīga. Viņa ar savu svaru ir apmierināta, necenšas neko nomest, attiecīgi arī nekādus tievēšanas līdzekļus nelieto. Uz to veikalu ierodas cilvēki, kas ar svaru nav apmierināti un interesējas par notievēšanas līdzekļiem. Apaļīgā pārdevēja tikai nodrošina starpnieka funkciju starp preču izplatītāju un cilvēkiem, kas svaru vēlas nomest.
Tāpat kā daļu plastikas ķirurgu nevarētu nosaukt par pievilcīgiem. Bet viņi ar savu izskatu ir apmierināti, tādēļ paši zem skalpeļa negulstas. Tas nenozīmē, ka šādi ķirurgi nevar palīdzēt cilvēkiem ar zemu pašapziņu, kas atšķirībā no ķirurga nespēj samierināties ar savām nepilnībām, pat ja operējamie cilvēki jau pirms operācijas ir pievilcīgāki par pašiem ķirurgiem.
Vai zobārstam pašam nav venīru, viņam starp zobiem ir šķirba - tas nenorāda uz to, ka viņa uzliktie venīri būs slikti un no viņa būtu jāizvairās. Bet, ja zobārstam ir uzlikti venīri, kuri neizskatās labi un tos pašus venīrus viņš liek citiem, lūk, te jau var runāt par antireklāmu.

Par zobārstiem runājot, nāk prātā Račko (reti “skaisti” zobi, nē, nu labi, galvenais, ka veseli) un dr.Artjomenko
https://instagram.com/dr.artjomenko_dental_victory?utm_medium=copy_link
Artjomenko liek dārgākos venīrus, viena venīra cena ap 1000€, tāda cena vispār citur nav dzirdēta, bet pati staigā ar saviem īstajiem, neideālajiem.
22.07.2021 14:50 |
 
Reitings 204
Reģ: 10.08.2020
Jup, pašas katru dienu reklamē, kā dze vairākas x dienā, bet rezultātu, kā nav, tā nav jau vairākus gadus, bet tirgo kā brīnumu cīņā ar lieko svaru.

Hm, nezināju, ka tik traki. Nu tad šis galīgi nav ''varu tirgot, ko gribu'' variants, bet pamatīgs scam.
22.07.2021 14:55 |
 
Reitings 204
Reģ: 10.08.2020
Par zobārstiem runājot, nāk prātā Račko (reti “skaisti” zobi, nē, nu labi, galvenais, ka veseli) un dr.Artjomenko

Nu, jā, apmēram to arī domāju. Ja viņu veiktie rezultāti uz citiem cilvēkiem ir labi (bet paši ir apmierināti ar saviem dabīgajiem zobiem), viņu dabīgie zobi galīgi nav nekāda staigājoša antireklāma. Tā ir citu cilvēku problēma, ja viņiem nepatīk šķirbas vai citas nelielas formu nepilnības.
22.07.2021 15:00 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5002
Reģ: 03.11.2012
Es pati esmu bijusi pie estētiskā zobārsta, viņa nodarbojās ar ļoti smalku, zobu korekciju un estētisku uzlabošanu. Piemēram, kāds zobs ir pašķībs vai īsāks, bet pārējie taisni, tad viņa pielaboja utt.
Bet! Viņai pašai bija gan šķirbiņa, gan viens īsāks zobs un zoba vēl dimantiņš (toreiz bija ļoti modē)
Bet speciālists viņa ir lielisks, ļoti profesionāli un akurāti izdara savu darbu.
Ja zobi ir kopti, veseli un labi, tad kāpēc gan nestaigāt ar saviem zobiem, savi ir savi :)
22.07.2021 15:03 |
 
Reitings 13
Reģ: 15.06.2021
Salīdzinājums ar tiem zobārstiem un plastikas ķirurgiem nav īsti korekts. Ir taču starpība vai ārsts izdara savu darbu un panāk lielisku rezultātu pacientam, ne sev pašam. Un tu pati dzer drainu katru rītu gadu no vietas, bet tāpat izskaties it kā bišu stropā gulējusi. Dzer energy diet, a kā 40 liekie kg ir tā tie tur arī ir.
22.07.2021 15:44 |
 
Reitings 853
Reģ: 24.02.2021
Tā apaļīgās jau dzer tos energy diet, nevis aizvietojot ēdienreizi, bet pirms/pēc ēdienreizes, tad tas darbojas pretēji- kā svara uzņemšana. Un tik uztraucas, lai nevienu brītiņu nebūtu bada sajūta, kaut neliela bada sajūta viņām tieši nāktu par labu, nevis visu laiku ar pārpildītu māgu staigāt.
22.07.2021 15:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits