IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 388
Reģ: 22.02.2021
C00L Dzipsy @ 21.07.2021 22:43

* viena nakts

Vël labāk😅😅
Vinjām man liekas mentori šomēnes atkal liek,zīmēties ar to cik labi var dzivot ja strada NL ,visas visu laiku ,kaut ko mēgina pasniegt cik laba dzīvē,Lai gan īstenībā normali apstakli,ok Vucens ar Kaču naudu neskaita ,bet parejas ir tieši tur pat kur pirms gada vai pat 2viem ar visu savu lieko svaru bonusā!
21.07.2021 23:05 |
 
Reitings 898
Reģ: 17.07.2021
Wonder woman @ 21.07.2021 22:34

Gan jau nav tik traki,tikko redzeju ,kā bija ielaikojusi vuceens bildi jauno,Tad jau nav tik slima ja bildes laiko,varbur vienkārši tomer padevas mentali,isti jau vinjai negaja ne taja biznesa ne ari svara zaudēšana,Protams bija vinjai ik pa laikam tadi “uzpludi “ ,kad bija gatava kalnus gazt- sasniegt lielas lietas ,nomest svaru,bet būsim Reali nav vinjai tas gribas speks ilgterminja,kaut ko padarbojas kadu laiku aktivi un Tad nozud!

Moz kā te teica alkoholiķe un plosto. 🙊🤦‍♂️😂
21.07.2021 23:05 |
 
Reitings 122
Reģ: 21.05.2021
TāPatiJasmina @ 21.07.2021 21:11

Sveikas! Atbildēšu te visām ;) Atradušas par ko šokēties, it kā 5gadnieks būtu pamperā. :D Man svarīgāk, lai intelektuāli ir attīstīts, nekā agrāk vai vēlāk iet uz poda. Kāda starpība, kad atsakās pilnībā no pampera? Mājās teiksim, labi iet uz podiņu, bet ārā ejot negrib (ja jau tā okšķerējat, tad pamanītu, ka mājās esot viņam jau reti kad ir pampers, tikai tad, ja nofilmēts pirms iziešanas ārā vai ārā vai arī naktij), un es neuzskatu, ka jādresē, lai tikai atsevišķas stereotipiski nozombētas personas neteiktu "vai, vai trīsgadnieks vēl pamperā". Katram savs individuāls laiks, katram bērnam ir arī savi kaut kādi "bagi" uz kā ieciklējas un tā lieta aiziet nedaudz vēlāk. Pff. Tajā pašā FB Atsaucīgo māmiņu forumā un Cāļa forumā nereti redzu tēmas ar "trīsgadnieks pamperā" ar ko secināms, ka tas nav nekas tāds šokējošs. (Starpcitu, podiņš mājās jau bija kopš 10 mēnešu vecuma un sen jau apzinās, kas kam paredzēts). Novēloti sanāca - jā, bet nu un?!
Un kāds tam vēl sakars ar slinkumu? :D Tad jau arī es varu pateikt, ka "Tu nu gan esi slinkā māmuliņa", jo Tavi bērniņi tik agri ne alfabētu zina, ne skaita, ne raksta, ne labi runā utt." Man teiksim, dēls ir padevies labi intelektuālā attīstībā, sen gan skaita, saskaita, lasa, raksta, burtus visus pazīst un runā brīvi 2 valodās. Un man tas šķiet daudz svarīgāk un nozīmīgāk par to, ka pagaidām līdz galam vēl nav atteicies no pampera. Sekojam individuālām bērna vajadzībām un vēlmēm. ;)
P.S. Privātums un kauns? Par ko man kaunēties? Mans IG konts ir estētiski kvalitatīvs ar saturu, ja Tu kaut ko nesaproti, tad nav jāstalko. Kad slēdzu private-public tā jau tikai mana darīšana un vēlme.
Bordo Es nezinu, vai seko man vai nē, bet, ja sekoji, tad Tev tā kā būtu jāredz storijos, ka mans dēls brīvi nesezonās spēlējas dubļainās smilšukastēs un dara, kā un ko grib ar visiem baltajiem kombinezoniem un apģērbiem. ;) Tie nu gan ir totāli maldi par to, ka nedrīkst neko sasmērēt. Tieši otrādāk - drīkst un, tā kā man pašai ir lielākoties gaišā garderobe, tad nav problemātiski mazgāt visu kopā.
P.P.S. Un kopumā jums pateikšu, nav jāseko tiem, nav jāstalko tos, ar kuriem nav pa ceļam, kaut ko nesaprotat utt. Katram savs dzīvesveids, dzīvesstils, ir cilvēki, kas ir uz viena viļņa, spēj novērtēt, ir, kas nav. Sekojiet tikai tiem, kas konkrēti jūs piesaista un iedvesmo. Priekš kam jūs sekojiet un tad te apspriežat tos, ar kuriem nav pa ceļam? Katram sava auditorija. Turklāt, ja pat kopumā patīk, bet kaut kas ir mulsinošs, vienmēr var aizsūtīt privātu vēstuli un pajautāt. :)
C00L Dzipsy kāds vēl kontrolfrīks? Ja man patīk estētiska vide un esmu tāda pa dzīvi, tas nenozīmē, ka kaut ko uzspēlēju un man ir kaut kāds cits fons :D Nespēj novērtēt skaisto, nestalko. Pati kā šizīgā.
Visu labu!

Prieskam tērē savu laiku un enerģiju uz anonīmiem komentajiem? Nav to vērts :)
21.07.2021 23:22 |
 
Reitings 122
Reģ: 21.05.2021
Beciņa @ 21.07.2021 16:55

Viņam februārī ja nemaldos, palika 3 gadi. Es arī šokā, ka tik liels vēl pamperos.
ko uzreiz piesējies zviedru mammai. Kurai ig mammai tā nav tie bērni pamperos, beatei ar, bet tikai tāpēc ka Beāte ir tādas kā visas standart ig moms to pat neviens nepamana :D
21.07.2021 23:27 |
 
Reitings 100
Reģ: 21.06.2021
C00L Dzipsy @ 21.07.2021 21:24
OMG! Atkal jau Jasmīna ir uzreiz klāt pēc piecām minūtēm, tiklīdz piemin viņu vai māsu. TAS NAV NORMĀLI!
Viena lietas ir tā, ka šeit kāds izsaka par viņām viedokli, bet tik slimīgi stalkot šo forumu un atbildēt pēc dažām minūtēm uz komentāriem, un, neiesaistīties citās diskusijās, IR ŠIZĪGI! Tādi normāli kontrolfrīki, kuri pārtiek tikai no citu viedokļiem un neprot dzīvot savu dzīvi bez uzmanības. Skumji.

Kā tas ir "stalkot"?
Šo forumu lasīju pirms aptuveni 10 gadiem un Jasmīna jau tad šeit čatoja.
21.07.2021 23:36 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5002
Reģ: 03.11.2012
Par to staigāšanu pamperos, lūk šo nosodījumu mammā es nekad nesapratīšu!
Katrs - KATRS bērns atsakās no pamperiem, kad pats jūt, nevis tas ir jādara un jāspiež vecākiem!
Mana dēls staigāja ar pamperu līdz 3,5 gadiem, nu un?
Vienā dienā pats pateica, ka negrib un mēģināšot pačurāt mežā. Līdz 4 gadu dzimšanas dienai , joprojām prasīja pamperu, ja vajadzēja lielās darīšanas, bet vienā jaukā dienā pats aizgāja uz lielo, ne savu mazo podu un viss. Es nespiedu nevienā brīdī, bērns zināja, kur ir podiņš un reiz pa reizei viņu izmantoja, bet ejot ārā gribēja drošības sajūta. Nav ko šokēties!
21.07.2021 23:41 |
 
Patīk
Reitings 855
Reģ: 09.05.2021
Cruell @ 21.07.2021 23:36

Kā tas ir "stalkot"?
Šo forumu lasīju pirms aptuveni 10 gadiem un Jasmīna jau tad šeit čatoja.

Kā Tu zini, ja viņas profils ir taisīts 2020 gadā un noteikti tajā laikā te katra nenāca un neatklāja uzreiz savu identitāti .?
21.07.2021 23:51 |
 
Reitings 100
Reģ: 21.06.2021
jamaika @ 21.07.2021 23:51

Kā Tu zini, ja viņas profils ir taisīts 2020 gadā un noteikti tajā laikā te katra nenāca un neatklāja uzreiz savu identitāti .?

Man arī tad bija cits profils, vienkārši kādu laiku te nenācu un aizmirsu paroles.
Tajā laikā šeit meitenes pašas atklāja ka sauc vai bija jau atklājušas citas meitenes kaut kādā izmeklēšanas veidā. Bija arī pa kādam kopīgam pasākumam.
22.07.2021 00:02 |
 
Reitings 45
Reģ: 21.07.2021
C00L Dzipsy @ 21.07.2021 20:24

Rēcīgi šie komentāri no tikko izveidotiem profiliem. ???
Čau Sofija! ?

Sofijai šim noteikti nebūtu laika.. 😁 Ja viņa par sevi te rakstītu (nepazīstu gan viņu tik labi, bet zinu pieteikami, lai galvotu, ka viņai tam nav ne laika, ne vēlmes), šaubos, ka nekonkrēti savu skolu vai profesiju pieminētu 😁 Viņa labi dzīvotu arī bez Toma naudas, viņa arī nesagājās ar viņu naudas dēļ, Toms pacīnijās par viņas uzmanību 😉👌🏻 Skaists un veiksmīgs pāris!
22.07.2021 00:05 |
 
Reitings 853
Reģ: 24.02.2021
Jasmīna, es arī Tevi atbalstu tajā pamperu lietā. Neviens pamperos vēl nav palicis, nav tā nekāda problēma, bet tikai kautkāda stulba māmiņu sacensība un lielīšanās, ka viņu bērni gan jau zīdaiņa vecumā iet uz poda.
22.07.2021 00:16 |
 
Reitings 853
Reģ: 24.02.2021
Sandra lielās, ka nu dzīvo jaunu, labāku dzīvi viesnīcā, bet nākamajā brīdī jau brauc autobusā. Tad vismaz varēja līdz galam būt šika un braukt ar taksi. Visu laiku uztraucās, lai nebūtu izsalkusi, labi, ka visur līdzi Enel kokteilis.
22.07.2021 00:21 |
 
Reitings 2194
Reģ: 16.02.2021
Tā pamperu lieta pielīdzināma krūts tēmai. Ir kas ātri iemācās uz poda darīt savas darīšanas un ir kas staigā pamperos ilgi. Tāpat krūts ēdāji, ir kas ed kruti pat līdz 6g vecumam un ir tādi bebji, kas vvispar to nedabū. Vai kāds ir labāks un sliktāks no tā?
22.07.2021 02:20 |
 
Reitings 395
Reģ: 04.06.2021
Es arī pamperos biju gandrīz līdz 3 gadiem, vēl vairāk to izceļ fakts,ka tas bija vairāk nekā 20 gadus atpakaļ.😄
Visas radu tantes esot šausminājušās, ka no manis nekas jēdzīgs neizaugs u.tt, mamma nejēdzīga sieviete, kura nevarot iemācīt uz poda iet, un kas tik vēl ne.
22.07.2021 06:44 |
 
Reitings 53
Reģ: 24.02.2016
Par podiņmācību, no vienas puses piekrītu Jasmīnai, ka nav jāsteidzas. Mana meita vairāku apstākļu sakritības dēļ no pampera atteicās arī vēlu, ap 2.5 gadiem, toties uzreiz un pavisam- nebija nekāds pārejas periods, ne reizi slapja gulta vai mašīnas sēdeklītis, iztraucētas pastaigas vai tamlīdzīgi negadījumi. Bija tik viegli, ka nākošo bērnu pavisam noteikti nesteidzinātu pirms 2 gadu vecuma, lai tikai pakļautos apkārtējo spiedienam. Visas tās problēmas, kas nāk līdz ar pārāk ātru podiņmācību, ir liekas 21. gadsimtā. No otras puses, bērns tādā vecumā jau sen ļoti labi visu saprot (it sevišķi, ja ir TIK ļoti gudrāks par vienaudžiem), un vecāki mierīgi var visu to procesu un sajūtas izskaidrot bērnam. Ja pēc 3 gadi vēl jāstaigā pamperā, manuprāt, tas nozīmē, ka iemesls drīzāk ir vecākos, kuri nez kāpēc tomēr nav saņēmušies pieķerties šai tēmai pietiekoši nopietni, lai atrastu bērnam vieglāko un pozitīvāko apmācības metodi.
Un man šķiet maksimāli stulbi tas, ka pamperošana tiek uztverta kā mammu problēma, lai gan ir nepieciešama visu tuvākās ģimenes locekļu atbalsts un iesaistīšanās. Nevajag teikt, ka mamma slinka, ja neviens ģimenē nepalīdz mainīt bēbīša paradumus.
22.07.2021 06:46 |
 
Reitings 2077
Reģ: 21.02.2015
Trīs ar pus gadus vecs bērns saprot ļoti daudz. Ja jau māk vēl rēķināt un vairākas valodas. Vienkārši vecāki nav piestrādājuši pie tā. Turklāt, ja mazais ietu dārziņā, ātri tur iemācītos. Nu sakiet ko gribat, man arī tas šķiet ļoti ilgi. Nekas labs tajos pamperos ju nav
22.07.2021 08:07 |
 
Reitings 22
Reģ: 09.08.2018
Tā Betija Ulme man ļoti nepatīk, tēlo baigo influenceri, bet raksta mazajiem biznesiem un prasa, lai pa brīvu dod dāvanas + vēl prasa virs 50 eiro par reklāmu postā un atsevišķu summu par reklāmu ig story. Pati ļoti gudri izdomājusi , ne tiem biznesiem seko, ne kaut ko iepriekš pirkusi, tik prasa bezmaksas dāvanas. Šo ļoti labi zinu, jo draudzenei uzmācās ar vēlmi pēc dāvanām.
22.07.2021 08:49 |
 
Reitings 337
Reģ: 29.07.2020
Karsēties 30 grādos pamperos bērnam, kurš bez tā var iztikt?
22.07.2021 08:50 |
 
Reitings 440
Reģ: 06.06.2021
Jēziņ. Trīs gados pamperos nav īsti normāli.
Trīs gados parasti iet dārziņā un tur ar pamperiem neņemas. 😄
22.07.2021 09:05 |
 
Reitings 204
Reģ: 21.03.2020
Arī Ulmei rakstīju darba sakarā ar piedāvājumu. Atbildēja, ka 200 eur vērtais produkts nav viņas laika vērts un vēlas saņemt samaksu. Tajā pat laikā par samaksu neko konkrēti neminēja un vnk mēģināja atkratīties. Nedaudz atstāja augstprātīgas beibes iespaidu, bet vienalga :)
22.07.2021 09:20 |
 
Reitings 5974
Reģ: 14.02.2021
ietekmele @ 22.07.2021 09:20
Arī Ulmei rakstīju darba sakarā ar piedāvājumu. Atbildēja, ka 200 eur vērtais produkts nav viņas laika vērts un vēlas saņemt samaksu. Tajā pat laikā par samaksu neko konkrēti neminēja un vnk mēģināja atkratīties. Nedaudz atstāja augstprātīgas beibes iespaidu, bet vienalga :)
viņa vajadzētu tikai priecāties par sadarbības iespējām! Maksātnespēja, maksātnespēja….
22.07.2021 09:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits