IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 277
Reģ: 13.07.2021
Vibe @ 21.07.2021 16:30

Ja jā un Parkere sevi vēl pielīdzina intrigantei. ? ? ?
Cik viņai gadu?!
Lote liekas tāda meitene ruksene, vienmēr tāda brutāla, neadekvāta.
Parkere arī diezgan nožēlojams cilvēks.

Man liekas Lotai tas no Jūlijas puķes laikiem. Pārtrauca but viņa bet uzvedība nemainījās 😀
21.07.2021 16:39 |
 
Patīk
Reitings 3311
Reģ: 09.08.2016
Tās, kas te fano par Jeļenu un bēbi, varbūt zina cik gadu ir viņas māsas Jasminas dēlam?
Man tikai liekas vai tā izskatās īpatnējo šortu dēļ, ka lielam puikam vēl joprojām ir pamperi?
21.07.2021 16:53 |
 
Reitings 226
Reģ: 08.03.2021
Mc.Queen @ 21.07.2021 16:53
Tās, kas te fano par Jeļenu un bēbi, varbūt zina cik gadu ir viņas māsas Jasminas dēlam?
Man tikai liekas vai tā izskatās īpatnējo šortu dēļ, ka lielam puikam vēl joprojām ir pamperi?

Viņam februārī ja nemaldos, palika 3 gadi. Es arī šokā, ka tik liels vēl pamperos.
21.07.2021 16:55 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Beciņa @ 21.07.2021 16:55

Viņam februārī ja nemaldos, palika 3 gadi. Es arī šokā, ka tik liels vēl pamperos.

Neuztraucās. Es vakardien redzēju lielveikalā, kā, aptuveni 7gadīga vai pat vairāk, meitene ar knupi mutē ar māti staigā.
21.07.2021 17:04 |
 
Reitings 226
Reģ: 08.03.2021
Sisenis @ 21.07.2021 17:04

Neuztraucās. Es vakardien redzēju lielveikalā, kā, aptuveni 7gadīga vai pat vairāk, meitene ar knupi mutē ar māti staigā.

Tas ir vecāku slinkuma kalngals. Man visi bērni no pamperiem laukā zem divi gadi bija. Un bez spiešanas vai vardarbības. Liekas, ka, kad bērns runā, tad noteikti jāiet uz poda un jāatsakās no knupja
21.07.2021 17:29 |
 
Reitings 226
Reģ: 08.03.2021
Un abas uztaisījušas privātu profilu, laikam kauns🙈
21.07.2021 17:32 |
 
Reitings 315
Reģ: 14.08.2020
Sofija Lukjanska(ja kāds tādu atceras, zina) precās ar to ārzemnieku.
Neko nesaku, bet man tādas precības vienmēr šķitušas teiksim tā interesantas, īpaši zinot, ka viņas nu jau tagad pēc storijiem saprotu, ka vīrs ir turīgs ārzemnieks. Būs interesanti cik ilgi un laimīgi kopā nodzīvos un interesanti, cik ilgi kopā, kā sagāja? Varbūt kāda zina?
Pašlaik šķiet tāda luxury life, nezinu vai un Sofija strādā, cik pelna(esmu tikai storijos redzējusi tāpat kā Betijai Ulmanei ideālo dzīvi, darbiņus, baigi aizņemtā un tā, bet nekad neesmu sapratusi ar ko tad īsti viņa nodarbojas, kāda ir pamatnodarbošanās un peļņa, paralēli skaistajiem storijiem instagram), bet izejot pie bagāta vīra gan jau var dzīvot kā pasakā
21.07.2021 17:51 |
 
Reitings 181
Reģ: 22.05.2021
Tajaa ideaalajaa dziivee neierakstaas piekraameeti baltie shorti, bez kaadiem podmaaciibaa neiztikt 😄
21.07.2021 17:55 |
 
Reitings 315
Reģ: 14.08.2020
Enazenaz @ 21.07.2021 08:07
Nu lūk, ilgi nebija jāgaida līdz Sudrabakaija sāks publiski raudāt ? Kas tik viņai nav-visas iespējamās kaites ? Kā vispār var būt TIK stulbs un zemisks cilvēks, kā viņa?

Kas tur bija? Viņas storijos instagramā neatrodu raudāšanu par to video. Varbūt izdzēsusi? Vai kur citur?
Tik Tok piespamots ar depresīviem video kā parasti, nevar saprast ko viņa katru reizi par ko cepjas
21.07.2021 18:02 |
 
Reitings 315
Reģ: 14.08.2020
Runājot par Lotu, Evelīnu un Emīliju.
Evelīna man nekad nav likusies foršs cilvēks, šķiet tāda iedomīga. Cenšas attēlot amerikāņu filmās redzēto, vismaz tāda sajūta rodas. Kas vispār notika ar viņas uzvārdu? Zinu, ka jau sen atpakaļ nomainīja, bet kāpēc? Bija Lukša, māsa it kā palika Lukša un viņa Pārkere? Katrā ziņā šķiet, ka no ādas gatava izlekt, lai parādītu savi ideālo dzīvi. Atceros, ka reiz viņai kaut ko uzjautāju, atcirta tā diez gan iedomīgi.
Emīlija vēl vairāk nepatīk. Viņa tiešām šķiet toksiska. Nu, labi, cilvēkam mentālās veselības problēmas, grūti, bet cik man zināmi šādi cilvēki - neviens neliek miljons depresīvos video. Viņa tikai sevi nostāda cietējas lomā, tas arī viss un izliekas par labiņo.
Lota man gan šķiet tīri normāla. Labi, draudzējas ar Evelīnu, tāpēc jāpielāgojas viņas uzvedības etiķetei, bet visādi citādi - šķiet tīri ok meitene.
21.07.2021 18:13 |
 
Reitings 452
Reģ: 10.09.2013
RedBull @ 21.07.2021 17:51
Sofija Lukjanska(ja kāds tādu atceras, zina) precās ar to ārzemnieku.
Neko nesaku, bet man tādas precības vienmēr šķitušas teiksim tā interesantas, īpaši zinot, ka viņas nu jau tagad pēc storijiem saprotu, ka vīrs ir turīgs ārzemnieks. Būs interesanti cik ilgi un laimīgi kopā nodzīvos un interesanti, cik ilgi kopā, kā sagāja? Varbūt kāda zina?
Pašlaik šķiet tāda luxury life, nezinu vai un Sofija strādā, cik pelna(esmu tikai storijos redzējusi tāpat kā Betijai Ulmanei ideālo dzīvi, darbiņus, baigi aizņemtā un tā, bet nekad neesmu sapratusi ar ko tad īsti viņa nodarbojas, kāda ir pamatnodarbošanās un peļņa, paralēli skaistajiem storijiem instagram), bet izejot pie bagāta vīra gan jau var dzīvot kā pasakā

Viņš nav nekāds ārzemnieks. Ir bijuši youtube video ar viņu kopā. Runāja abi gan latviski, gan krieviski.
Kopā pārvācās uz dzīvi ārzemēs. Kopā pilnveidojas. To, ka puisis naudīgs vai nodarbojas ar kaut kādām finanšu lietām (dajebkādām), varēja noprast jau sākumā.
Šķiet, viņiem tur kaut kāda veida apmaksa tam dzīvesveidam ir. Bet nezinot detaļas grūti spriest.
21.07.2021 18:14 |
 
Reitings 315
Reģ: 14.08.2020
Diamond- @ 21.07.2021 18:14

Viņš nav nekāds ārzemnieks. Ir bijuši youtube video ar viņu kopā. Runāja abi gan latviski, gan krieviski.
Kopā pārvācās uz dzīvi ārzemēs. Kopā pilnveidojas. To, ka puisis naudīgs vai nodarbojas ar kaut kādām finanšu lietām (dajebkādām), varēja noprast jau sākumā.
Šķiet, viņiem tur kaut kāda veida apmaksa tam dzīvesveidam ir. Bet nezinot detaļas grūti spriest.

Interesanti, nezināju. ]:)
Savos storijos runā viņš angliski pašlaik, likās, ka bagāts ārzemnieks.
Tad jau cita bilde, bet tāpat vienmēr šķitis interesanti ar ko šie cilvēki(Sofija, Betija uc.) nodarbojas, jo parasti atrāda tik ideālās dzīves, stāsta, ka visa diena skriešanā, tik daudz darbiņu, bet tā īsti nekad neesmu sapratusi, kas ir tie darbiņi
21.07.2021 18:23 |
 
Reitings 326
Reģ: 25.01.2021
RedBull @ 21.07.2021 18:23

Interesanti, nezināju. ]:)
Savos storijos runā viņš angliski pašlaik, likās, ka bagāts ārzemnieks.
Tad jau cita bilde, bet tāpat vienmēr šķitis interesanti ar ko šie cilvēki(Sofija, Betija uc.) nodarbojas, jo parasti atrāda tik ideālās dzīves, stāsta, ka visa diena skriešanā, tik daudz darbiņu, bet tā īsti nekad neesmu sapratusi, kas ir tie darbiņi

Tomass nodarbojas ar day trading, Sofija sēž uz viņa naudas un tēlo biznesmeni, tas tā īsumā. Bez Tomasa būtu apaļa nulle.
21.07.2021 18:31 |
 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 09.11.2009
RedBull @ 21.07.2021 18:23

Interesanti, nezināju. ]:)
Savos storijos runā viņš angliski pašlaik, likās, ka bagāts ārzemnieks.
Tad jau cita bilde, bet tāpat vienmēr šķitis interesanti ar ko šie cilvēki(Sofija, Betija uc.) nodarbojas, jo parasti atrāda tik ideālās dzīves, stāsta, ka visa diena skriešanā, tik daudz darbiņu, bet tā īsti nekad neesmu sapratusi, kas ir tie darbiņi

Puisis Latvietis/Krievs. Jau ilgu laiku kopā. Viņš nodarbojas ar Trade biznesu, sanāca sapelnīt daudz naudu un abi dzīvojas tagad ārzemēs. Ko pat Sofija dara - nezinu, bet piedāvā arī koučingu, pieņemu, ka viens no darbiem. Agrāk fotografēja, viņai YT ir arī video par pagātnes darbiņiem, šķiet strādīga un apņēmīga meitene.
21.07.2021 18:33 |
 
Reitings 2077
Reģ: 21.02.2015
Man šķiet, ka Jeļena un viņas māsa abas ir diezgan lielas pedantes, perfekcionistes. Nedrīkst neko sasmērēt, visam jābūt perfekti tīram kā no veikala. Tāpēc arī negrib ķēpāties ar podiņmācību. Jeļena arī story teica, ka atslauc pienu tikai tāpēc ka grib zināt, cik daudz mazā apēd. Un krūtij, logiski, nav, kur uzrāda, cik ml apēsti. Manuprāt, viņām abām jāatlaiž groži :D
21.07.2021 18:34 |
 
Reitings 45
Reģ: 21.07.2021
RedBull @ 21.07.2021 17:51
Sofija Lukjanska(ja kāds tādu atceras, zina) precās ar to ārzemnieku.
Neko nesaku, bet man tādas precības vienmēr šķitušas teiksim tā interesantas, īpaši zinot, ka viņas nu jau tagad pēc storijiem saprotu, ka vīrs ir turīgs ārzemnieks. Būs interesanti cik ilgi un laimīgi kopā nodzīvos un interesanti, cik ilgi kopā, kā sagāja? Varbūt kāda zina?
Pašlaik šķiet tāda luxury life, nezinu vai un Sofija strādā, cik pelna(esmu tikai storijos redzējusi tāpat kā Betijai Ulmanei ideālo dzīvi, darbiņus, baigi aizņemtā un tā, bet nekad neesmu sapratusi ar ko tad īsti viņa nodarbojas, kāda ir pamatnodarbošanās un peļņa, paralēli skaistajiem storijiem instagram), bet izejot pie bagāta vīra gan jau var dzīvot kā pasakā

Pilnīgi nepareizs priekšstats! Toms nav ārzemnieks, lielāko daļu savas dzīves ir dzīvojis Latvijā, runā krieviski un latviski. Salīdzinoši nesen tikai pārvācās kopā ar Sofiju uz Dubaju. Ļoti jauks cilvēks un Sofija ir ļoti patīkama meitene. Neprecas deļ viņa naudas 1000%. Sofija savā laikā ir pabeigusi mākslas un dizaina vidusskolu, ja nemaldos, vai līdzīga tipa skolu, gājusi fotogrāfu kursus, daudz strādājusi tieši fotogrāfijas lauciņā, tagad ir kaut kas Kubasovas stilā - dzīvesstila trenere vai kas tamlīdzīgs, kam es, personīgi, baigi neticu, kā profesijai, bet naudu ar to pelna. Un lai jau katrs pelna kā māk. ☺️
21.07.2021 18:38 |
 
Reitings 1430
Reģ: 19.05.2021
Jeļena arī story teica, ka atslauc pienu tikai tāpēc ka grib zināt, cik daudz mazā apēd.

Tu laikam palaidi garām faktu, ka Jeļenas meitiņa ir priekšlaikus dzimusi un citādak viņa nevar izmērīt cik daudz bērns ir apēdīs, kas starp citu, bija ārsta norādījums pasekot līdzi🙃.
21.07.2021 19:06 |
 
10 gadi
Reitings 323
Reģ: 28.05.2013
Kairi @ 21.07.2021 19:06

Tu laikam palaidi garām faktu, ka Jeļenas meitiņa ir priekšlaikus dzimusi un citādak viņa nevar izmērīt cik daudz bērns ir apēdīs, kas starp citu, bija ārsta norādījums pasekot līdzi?.

Priekšlaikus jau nav gan.
21.07.2021 19:26 |
 
Reitings 1430
Reģ: 19.05.2021
Priekšlaikus jau nav gan.

😀😀😀😀😀😀😀😀😀
21.07.2021 19:34 |
 
Reitings 2077
Reģ: 21.02.2015
Priekšlaikus dzimušus tagad visus baro ar pumpi atslauktu pienu? Tikai nevajag... pārbaudīt, vai svars nāk, cik vajag, var citādi. Pirmkārt, svara dinamika. Otrkārt, pēc izčurātajiem pamperiem (cik daudz čurā, arī kakā). Vienkārši Jeļena ir kontrolfrīks, kas grib zināt, cik katrā reizē bērns apēd :D Slaukt pienu ir reāls čakars
21.07.2021 19:38 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits