IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 886
Reģ: 03.01.2013
Sofiii @ 07.07.2021 18:41
Nu lai kā Kivičs prātu nodzeris ir , es ticu ka kašķis aizsākas ar to ka ielika to bildi un tieši dēļ tā ka meitenēm liekais svars un tas parāda ka neko veselīgi neēd. Tas diemžēl
Liekas tāds ticams iemesls. Protams tādas bildes nav jāliek , bet var gadīties, jo tomēr tas jau ir izskanējis ka Madara sportiska , veselīga bet meitenes kaut kā atšķiras.

Kāds sakars ar veselīgi/neveselìgi. Neviens bērns nav 90/60/90
Viņas tik vēl aug un attìstās. Ko var bērniem piesieties. Vnk wtf
07.07.2021 20:50 |
 
Reitings 1430
Reģ: 19.05.2021
Nu nez, to, ka meitenes ir apaļīgas, īpaši tā ar brūnajiem matiem, es pamanīju arī jau kādu laiku atpakaļ. Un tas, ka tas ir bērns, tas nav attaisnojums, tas tiešām parāda, ka mamma īpaši nerūpējas par sabalansētu uzturu, ka baro tikai ar pelmeņiem, frī un makaroniem...to kas ātrak, nevis pārdomāti, veselīgi. Tā kā pareizi vien Kivičš pateica.
07.07.2021 21:08 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Lienei neesot celulits, bet lieto NL piparinu.
07.07.2021 21:21 |
 
Reitings 1030
Reģ: 25.03.2014
Kiviči vnk paliek divatā live muldēt tālāk, tā otra vnk atvienojās,apnika 😂😂😂
07.07.2021 21:22 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Kivici vnk noignoreja jautajumus par Lienes ex viru un atsledza live.🤣🤣🤣
07.07.2021 21:32 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Liene atkal ķirsī.
Līga bija live arī? Senāk bija ļoti normāla, nobrīnījos, ka sasējusies ar to Lieni 🙄
07.07.2021 21:43 |
 
Reitings 12
Reģ: 12.06.2020
Meitenes!!! Beidziet tā runāt par to mazo meiteņu lieko svaru, man arī šajā vecumā, pēkšņi uzņēmās liels svars, ēdot tieši tāpat kā pirmstam (bez pelmeņiem un frī kartupeļiem), ap 13/14 gadiem, pubertātes rezultātā, nometu 12kg, ēdot tieši tāpat un neko citu nedarot. Un veselības problēmu man nebija, viņas taču vēl attīstās, pēc 1 vai 2 gadiem izstiepsies, un būs garas, slaidas. kkāds marasms, goda vārds…
07.07.2021 22:17 |
 
Reitings 283
Reģ: 25.05.2021
Jūs gan esat indīgas. Bērni ir bērni. Kāda daļa no tā cik tievi vai resni? Nopietni?
07.07.2021 22:25 |
 
Reitings 283
Reģ: 25.05.2021
Beciņa @ 07.07.2021 20:35
Trakajai Agnesei jauns džeks?
uz nakti
07.07.2021 22:25 |
 
Reitings 886
Reģ: 03.01.2013
Linduxx @ 07.07.2021 22:17
Meitenes!!! Beidziet tā runāt par to mazo meiteņu lieko svaru, man arī šajā vecumā, pēkšņi uzņēmās liels svars, ēdot tieši tāpat kā pirmstam (bez pelmeņiem un frī kartupeļiem), ap 13/14 gadiem, pubertātes rezultātā, nometu 12kg, ēdot tieši tāpat un neko citu nedarot. Un veselības problēmu man nebija, viņas taču vēl attīstās, pēc 1 vai 2 gadiem izstiepsies, un būs garas, slaidas. kkāds marasms, goda vārds…

+++
07.07.2021 22:54 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Es nebiju redzējusi to bildi ar Kiviča bērniem, tāpēc nesapratu par ko cepiens. Tagad, kad pamanīju, ka te komentāros min, ka tā bilde ir Lienei profilā, paskatījos un... Nu, nopietni? Kivičs un pati Liene ar putām uz lūpām stāstīja, ka, ak, šausmas, tie esot tikai bērni, bla bla bla. Es tagad neaprunāšu abas meitenes, bet, manuprāt, jebkurš cilvēks, kuram ir acis pierē, redz to, kāda ir šo abu meiteņu ķermeņa uzbūve un, līdz ar to, ja tievākām, smalkākām meitenēm tajā vecumā varbūt tiešām vēl nav krūšu, tad šajā gadījumā izskatās, ka krūtis jau ir sākušas veidoties, tāpēc rodas jautājums: nafig tām meitenēm nav peldkostīma augšiņu? Māte esot aizmirsusi ielikt? Tad, bļin, Kivič, nepērc tik daudz aliņus, bet nopērc bērniem peldkostīmus. Es nezinu, varbūt šajā jautājumā esmu aprobežota vai vēl nez kāda, taču uzskatu, ka pavisam pliki pa pludmali varbūt vēl var skraidīt pavisam mazi bērniņi, taču 7 un 8 gadus vecas meitenes, kurām jau bez maz vai sāk veidoties krūtis, vairs nav nekādi mazi bērni, lai peldkostīma augšiņu neesamībai būtu attaisnojums, ka tie jau tikai bērni. Tas, kāpēc tāda bilde vispār ir jāievieto internetā, ir vēl viens jautājums. Visstulbākais man šķiet tas, ka Liene uz vienu pilnīgi normālu, sakarīgu komentāru atbild: "homoseksuāļi drīkst darīt visu, ko grib", bla bla bla. Kas viņi abi ar tiem gejiem saspiedušies vai kā? Katru reizi kā kāds kaut ko aizrāda, tā šie par homoseksuāļiem sāk bļaut. Atvainojos, būs rupji, bet manam vectēvam bija tāds rupjš teiciens: "Nejauc pim*i ar pirkstu!" Šajā gadījumā atbilst. Runa iet par pusplikiem bērniem bildē, a šī sāk par gejiem bļaut. Jauc kopā divas pilnīgi nesaistītas lietas. Tas vien jau parāda, ka tur ne vienam, ne otram galvā nekas nav, tikai aliņš un šampis skalojas.
07.07.2021 23:00 |
 
Reitings 2623
Reģ: 09.03.2021
Neviens šeit bērnus neapspriestu (ne Kiviču bērnus, ne citu bērnus), ja viņu vecāki nebūtu tik neaptēsti un neliktu bērnu bildes publiskai apskatei. Ja cilvēki saliek savus bērnus visās iespējamās pozās, tad nav jābrīnās, ka viņi šeit tiek apspriesti. Ne jau par velti Aigas Zviedres bijušais esot pieprasījis bāriņtiesai aizliegt publicēt viņu kopīgā dēla bildes Instagram.
07.07.2021 23:12 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
BlondeBarbie @ 07.07.2021 22:25
Jūs gan esat indīgas. Bērni ir bērni. Kāda daļa no tā cik tievi vai resni? Nopietni?

Ā, tad jau bērns var mierīgi ikdienā stūķēt sevī burgerus, frī kartupeļus, čipsus, kolas un svērt 100 kilogramus, bet tas pofig, jo bērni ir bērni? Neredzēju, ka te kāda kaut ko riebīgu teiktu, tikai izteicās, ka redzams, ka bērniem ir liekais svars, kamēr māte popularizē aktīvu dzīvesveidu. Liekais svars nav nekas labs un bērnu aptaukošanās ir liela problēma mūsdienu pasaulē par ko IR jārunā, nevis jāpasaka "ai, bērni ir bērni" vai jāsaceļ spalvas gaisā tiklīdz kā kāda atļaujas kaut ko pateikt par bērniem. Izklausās, ka tām, kuras te cepjas par to, ka kāda atļāvusies kaut ko pateikt par bērnu svaru, par tiem bērniem un viņu veselību ir dziļi nospļauties, kamēr tās, kuras skaitās tās briesmones, jo atļāvās izteikties par svaru, ir tieši tās sievietes, kurām rūp bērnu veselība un kuras vērš citu uzmanību uz to, ka liekais svars bērniem nav nekas labs.
07.07.2021 23:14 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Aleksandra32 @ 07.07.2021 23:12
Neviens šeit bērnus neapspriestu (ne Kiviču bērnus, ne citu bērnus), ja viņu vecāki nebūtu tik neaptēsti un neliktu bērnu bildes publiskai apskatei. Ja cilvēki saliek savus bērnus visās iespējamās pozās, tad nav jābrīnās, ka viņi šeit tiek apspriesti. Ne jau par velti Aigas Zviedres bijušais esot pieprasījis bāriņtiesai aizliegt publicēt viņu kopīgā dēla bildes Instagram.

+++
07.07.2021 23:14 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Pie tam no Lienes um Andra saasināta reakcija un turpināša šo apspriest, bilžu neizņemšana ir vardarbība pret meitenēm, ne tikai šobrīd bilžu pati publicēšana, bet kā objekta, par ko notiek kašķis un uz ko ķert haipu.
Meitenēm ar augumu viss ir kārtībā, tās nav resnas, ne tuvu, normāla bērna augums, bet ne tas šoreiz jāapstiprina vai jānoliedz.
07.07.2021 23:56 |
 
Reitings 1979
Reģ: 16.02.2021
Piegusam sievietēm tomēr vajadzētu padomāt ko raksta par bērniem. Viņi tak nav vainīgi, ka vecāki izvēlas publicēt bildes. Ja prāts nav vecākiem, tad vajadzētu tomēr padomāt ka jūtas tāda 6 + meitenīte izlasot par sevi interneta tadas briesmas. Tas varētu beigties pat ļoti traģiski. Šajā gadījumā tēvs publicē bildi bez mātes piekrišanas. Un pats vēl uztaisa lielāku bardaku ka sākumā.
08.07.2021 00:15 |
 
Patīk
Reitings 703
Reģ: 10.05.2016
Miaa @ 07.07.2021 23:00
Es nebiju redzējusi to bildi ar Kiviča bērniem, tāpēc nesapratu par ko cepiens. Tagad, kad pamanīju, ka te komentāros min, ka tā bilde ir Lienei profilā, paskatījos un... Nu, nopietni? Kivičs un pati Liene ar putām uz lūpām stāstīja, ka, ak, šausmas, tie esot tikai bērni, bla bla bla. Es tagad neaprunāšu abas meitenes, bet, manuprāt, jebkurš cilvēks, kuram ir acis pierē, redz to, kāda ir šo abu meiteņu ķermeņa uzbūve un, līdz ar to, ja tievākām, smalkākām meitenēm tajā vecumā varbūt tiešām vēl nav krūšu, tad šajā gadījumā izskatās, ka krūtis jau ir sākušas veidoties, tāpēc rodas jautājums: nafig tām meitenēm nav peldkostīma augšiņu? Māte esot aizmirsusi ielikt? Tad, bļin, Kivič, nepērc tik daudz aliņus, bet nopērc bērniem peldkostīmus. Es nezinu, varbūt šajā jautājumā esmu aprobežota vai vēl nez kāda, taču uzskatu, ka pavisam pliki pa pludmali varbūt vēl var skraidīt pavisam mazi bērniņi, taču 7 un 8 gadus vecas meitenes, kurām jau bez maz vai sāk veidoties krūtis, vairs nav nekādi mazi bērni, lai peldkostīma augšiņu neesamībai būtu attaisnojums, ka tie jau tikai bērni. Tas, kāpēc tāda bilde vispār ir jāievieto internetā, ir vēl viens jautājums. Visstulbākais man šķiet tas, ka Liene uz vienu pilnīgi normālu, sakarīgu komentāru atbild: "homoseksuāļi drīkst darīt visu, ko grib", bla bla bla. Kas viņi abi ar tiem gejiem saspiedušies vai kā? Katru reizi kā kāds kaut ko aizrāda, tā šie par homoseksuāļiem sāk bļaut. Atvainojos, būs rupji, bet manam vectēvam bija tāds rupjš teiciens: "Nejauc pim*i ar pirkstu!" Šajā gadījumā atbilst. Runa iet par pusplikiem bērniem bildē, a šī sāk par gejiem bļaut. Jauc kopā divas pilnīgi nesaistītas lietas. Tas vien jau parāda, ka tur ne vienam, ne otram galvā nekas nav, tikai aliņš un šampis skalojas.

Kas tā par bildi? Es Lienes Instagram nevarēju atrast.🤦‍♀️😄
08.07.2021 00:36 |
 
10 gadi
Reitings 1908
Reģ: 23.04.2011
Madaras meitas - bērni kā bērni. Neizskatās nekas ārkārtējs, augumi vēl mainīsies.
Par to, ka nav peldkostīmi, - nu tik daudz jau Andris ar savu Lieni varēja paši sagādāt. Ja zina, ka meitas vasarā kādā brīdī pie viņiem būs, lai iegādā rezerves apģērbu, tai skaitā peldkostīmus.
08.07.2021 00:41 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
missfortune @ 08.07.2021 00:36

Kas tā par bildi? Es Lienes Instagram nevarēju atrast.?‍♀️?

Bilde ir Lienes Facebook profilā. :)
08.07.2021 01:00 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Pizģets, es nesaprotu. Nav iespējams iziet ārā ar savām meitām un drušku paēst neatstāstot to instagramā? Nu tā ka tu esi normāls cilvēks un runā ar citiem nevis savu telefonu.
08.07.2021 06:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits