IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 59
Reģ: 18.05.2020
Sisenis @ 05.07.2021 22:45

Tipa dzīve apstājas?
tā jau likās, ka kāda šitā pateiks. 🙈
man gan likās, ka tai sievietei vienkārši šausmīgi sagribējās uzmanību. Un tieši šodien. Bet nu jā, taisnība... dzīve turpinās, yolo utt.
Es vienkārši uz to paskatījos no sava skatu punkta, ka ja es būtu Latvijā zināms cilvēks, laikam drīzāk izteiktu līdzjūtību nevis izdomātu noreklamēt vecu notikumu, lai tiktu "izklaides slejā".
05.07.2021 23:55 |
 
Reitings 59
Reģ: 18.05.2020
Miaa @ 05.07.2021 23:44
Par Aishu pilnīgi vienalga. Nekad nav izsaukusi simpātijas ne viņa, ne viņas nu jau vīrs. Vēl jo vairāk, ka vienā no rakstiem minēts, ka ir teikusi, ka jūt, ka bioloģiskais pulkstenis tikšķ, grib savus bērnus, la la la, bet ar savu Jāni sāka tikties, kad Jāņa sieva bija stāvoklī. Necienu ne tādus vīriešus, kuri krāpj, esot vēl precējušies, ne tādas sievietes, kuras var bez sirdsapziņas pārmetumiem gulēt ar precētu vīrieti, kura sieva ir stāvoklī. Diez vai Aishai pašai patiktu, ja viņas vīrs gulētu ar citu, kamēr viņa gaidītu abu kopīgo bērnu. Vienīgā atšķirība starp viņiem un Kivičiem ir tā, ka šie vismaz daudz maz klusēja, kamēr Kiviči savu mīlasstāstu izvazāja pa visu Latviju, bet visādi citādi abi pāri vienādi. Aišpura gadījumā pat vēl zemiskāk, jo Kiviča Madara vismaz nebija stāvoklī, kad šis sāka tikties ar savu Lieni, atšķirībā no Aišpura sievas.
jā, šis ir iemesls kāpēc man nenormāli nepatīk ne viens, ne otrs. Un no skaista mīlasstāsta tur ne smakas.
05.07.2021 23:56 |
 
Reitings 16
Reģ: 31.03.2020
Ja tā padomā, tik daudzas noceļ precētus vīrus/tēvus.
Piem Sedekova - Timma
Aija - Jānis Aišpurs
Arī Miglānes draugam ir mazs bērns no citas, aizgāja no dejotājas pie dziedātājas.
05.07.2021 23:58 |
 
Patīk
Reitings 3199
Reģ: 09.08.2016
Atejot no NL tēmas....labi, varbūt man kā hokeja fanei tas vienkārši šķita ne visai un tās,kam hokejs vienaldzīgs teiks, ka chill, bet!!!! Man šķita jocīgi, ka dienā kad Latvija sēro par talantīgā, jaunā hokejista traģisko aiziešanu, kad ziņu portāli pilni ar skumjo ziņu, Aisha tāda - šovakar ir īstais laiks paziņot, ka martā apprecējos! Jūlijā (!!!) pēkšņi vajag paziņot, ka martā (!!!) apprecējos. "Ja nu kādam bija aizdomas"... Nē,visiem ir vienalga, it sevišķi šovakar.
Tagad viņa mani besī vēl vairāk

Vispār jau ziņas par Aishu un Aišpuru parādījās agrāk kā ziņas par Kivi. Nedomāju,ka viņi ar savu pozitīvo ziņu kaut ko būtu atņēmuši...
06.07.2021 08:23 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
ZhuZhuu @ 05.07.2021 22:32
Atejot no NL tēmas....labi, varbūt man kā hokeja fanei tas vienkārši šķita ne visai un tās,kam hokejs vienaldzīgs teiks, ka chill, bet!!!! Man šķita jocīgi, ka dienā kad Latvija sēro par talantīgā, jaunā hokejista traģisko aiziešanu, kad ziņu portāli pilni ar skumjo ziņu, Aisha tāda - šovakar ir īstais laiks paziņot, ka martā apprecējos! Jūlijā (!!!) pēkšņi vajag paziņot, ka martā (!!!) apprecējos. "Ja nu kādam bija aizdomas"... Nē,visiem ir vienalga, it sevišķi šovakar.
Tagad viņa mani besī vēl vairāk ?

Dzīve no tā neapstājās. Tad jau tev besī visas slavenības, kuras vakar tika dzeltenajā presē līdz ar kaut kāda hokejista nāvi. Ja ir personīga nepatika pret Aiju, tad viņa tāda arī paliks, lai ko viņa darītu vai nedarītu.
Es personīgi, tikai no tava komentāra uzzināju, ka ir miris kaut kāds hokejists. Varbūt arī Aija nav ziņas lasījusi? Vai arī tas ir obligāts pienākums, pirms publicēt informāciju savos sociālajos tīklos, obligāti izpētīt vai šajā dienā nav miris kāds?
06.07.2021 08:44 |
 
Reitings 633
Reģ: 13.03.2020
Miaa @ 05.07.2021 23:44
Par Aishu pilnīgi vienalga. Nekad nav izsaukusi simpātijas ne viņa, ne viņas nu jau vīrs. Vēl jo vairāk, ka vienā no rakstiem minēts, ka ir teikusi, ka jūt, ka bioloģiskais pulkstenis tikšķ, grib savus bērnus, la la la, bet ar savu Jāni sāka tikties, kad Jāņa sieva bija stāvoklī. Necienu ne tādus vīriešus, kuri krāpj, esot vēl precējušies, ne tādas sievietes, kuras var bez sirdsapziņas pārmetumiem gulēt ar precētu vīrieti, kura sieva ir stāvoklī. Diez vai Aishai pašai patiktu, ja viņas vīrs gulētu ar citu, kamēr viņa gaidītu abu kopīgo bērnu. Vienīgā atšķirība starp viņiem un Kivičiem ir tā, ka šie vismaz daudz maz klusēja, kamēr Kiviči savu mīlasstāstu izvazāja pa visu Latviju, bet visādi citādi abi pāri vienādi. Aišpura gadījumā pat vēl zemiskāk, jo Kiviča Madara vismaz nebija stāvoklī, kad šis sāka tikties ar savu Lieni, atšķirībā no Aišpura sievas.

Pilnībā piekrītu šim komentāram. Un turpibnot par sievietēm, kas guļ ar precētiem vīriešiem - šis ir glavenais iemesls, kāpēc es nevaru no sirds ciest Kalendy!!! Man vienkārši vēmiens rodas no tā, cik viņa vēlās būt iedvesmojoša sieviešu persona ar visu savu bloom veikalu, bet tajā pat laikā guļ ar vīrieti, kam ir sieva un bērni!
Protams, ka nosodu arī vīrieti, bet pretīgi no viņas, kā no sievietes puses! Viss dzīvē nāk atpakaļ!
06.07.2021 08:48 |
 
Reitings 870
Reģ: 13.09.2012
saulstariņš @ 06.07.2021 08:48

Pilnībā piekrītu šim komentāram. Un turpibnot par sievietēm, kas guļ ar precētiem vīriešiem - šis ir glavenais iemesls, kāpēc es nevaru no sirds ciest Kalendy!!! Man vienkārši vēmiens rodas no tā, cik viņa vēlās būt iedvesmojoša sieviešu persona ar visu savu bloom veikalu, bet tajā pat laikā guļ ar vīrieti, kam ir sieva un bērni!
Protams, ka nosodu arī vīrieti, bet pretīgi no viņas, kā no sievietes puses! Viss dzīvē nāk atpakaļ!
Kā jūs zinat to? No kurienes ir tāda info pieejama? Kas tas par vīrieti?
06.07.2021 09:02 |
 
Reitings 633
Reģ: 13.03.2020
Apathy @ 06.07.2021 09:02
Kā jūs zinat to? No kurienes ir tāda info pieejama? Kas tas par vīrieti?

Es nevēlos publicēt viņa vārdu, jo domāju, ka tai ģimenei jau ir bijis pietiekami jāiet cauri šādam pazemojumam (tas vīrietis nav publiska persona). Bet šis vīrietis ir draugs manam draugam, tā ir 100% informācija. Jebkurā gadījumā man kopš tās reizes ir riebums pret Endiju, jo nevienai sievietei nav tiesību tā necienīt otru, it īpaši postīt ģimeni. Tak pietiek Latvijā vīriešu, kam vērt kājas plati...
06.07.2021 09:21 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
saulstariņš @ 06.07.2021 08:48

Pilnībā piekrītu šim komentāram. Un turpibnot par sievietēm, kas guļ ar precētiem vīriešiem - šis ir glavenais iemesls, kāpēc es nevaru no sirds ciest Kalendy!!! Man vienkārši vēmiens rodas no tā, cik viņa vēlās būt iedvesmojoša sieviešu persona ar visu savu bloom veikalu, bet tajā pat laikā guļ ar vīrieti, kam ir sieva un bērni!
Protams, ka nosodu arī vīrieti, bet pretīgi no viņas, kā no sievietes puses! Viss dzīvē nāk atpakaļ!

Tā ir tā ex.Butterfly drūmās sejas meitene?
06.07.2021 09:22 |
 
Reitings 633
Reģ: 13.03.2020
C00L Dzipsy @ 06.07.2021 09:22

Tā ir tā ex.Butterfly drūmās sejas meitene?

Yes, tā pati. Un es avru likt roku uz sirds, ka man likās forši, ka meitene tik aktīva, atraktīva ar visādām idejām, bet es nekad mūžā nepastāvēšu par cilvēku, kas posta cita ģimeni.
06.07.2021 09:23 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Ej galīgi, visas tādas svētās govis! 🤣
06.07.2021 09:28 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
saulstariņš @ 06.07.2021 09:23

Yes, tā pati. Un es avru likt roku uz sirds, ka man likās forši, ka meitene tik aktīva, atraktīva ar visādām idejām, bet es nekad mūžā nepastāvēšu par cilvēku, kas posta cita ģimeni.

99.9% šādi "ģimeņu postītāji" paši pēc tam piedzīvo to ko darījuši citiem. Tāds nerakstīts likums. Pati apprecēsies un vīrietis ies pa kreisi 99.9%.
06.07.2021 09:28 |
 
Reitings 633
Reģ: 13.03.2020
Lai cik ļoti man to negribētos nevienai novēlēt, es tiešām ceru, ka viņa to izbaudīs uz savas ādas!
06.07.2021 09:32 |
 
Reitings 148
Reģ: 01.03.2021
Par šīm sievietēm man vairāk vai mazāk vienalga, bet riebjas vīrieši, kas var pamest savu ģimeni citas dēļ. Man nepatīk arī sabiedrības viedoklis, ka vienmēr tā sieviete ir m..ka, bet nabaga vīrietis aizvilts no ģimenes. Tā it kā vīriešiem nebūtu smadzenes un nespētu paši spriest un pieņemt jēdzīgus lēmumus. Kā arī, mēs nekad nezināsim, kas notiek starp diviem cilvēkiem un kāpēc ir tā kā ir.
06.07.2021 09:46 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Alegorija @ 06.07.2021 09:46
Par šīm sievietēm man vairāk vai mazāk vienalga, bet riebjas vīrieši, kas var pamest savu ģimeni citas dēļ. Man nepatīk arī sabiedrības viedoklis, ka vienmēr tā sieviete ir m..ka, bet nabaga vīrietis aizvilts no ģimenes. Tā it kā vīriešiem nebūtu smadzenes un nespētu paši spriest un pieņemt jēdzīgus lēmumus. Kā arī, mēs nekad nezināsim, kas notiek starp diviem cilvēkiem un kāpēc ir tā kā ir.

💯
Mēs redzam tieši tik daudz, cik šie cilvēki mums ļauj saredzēt. Bet te, kā jau minēju, bariņš mūžam godīgu čiksu nosoda, jo tas taču amorāli. Pati esmu bijusi situācijā, kurā no malas saukta par m***u, bet patiesībā tur viss jau sen bija izbeidzies, tik citi to nezināja.
Tāpēc beidzam gudri d*rst par citu cilvēku dzīvēm un koncentrējamies uz savējo.
06.07.2021 09:49 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Sisenis @ 06.07.2021 09:49

?
Mēs redzam tieši tik daudz, cik šie cilvēki mums ļauj saredzēt. Bet te, kā jau minēju, bariņš mūžam godīgu čiksu nosoda, jo tas taču amorāli. Pati esmu bijusi situācijā, kurā no malas saukta par m***u, bet patiesībā tur viss jau sen bija izbeidzies, tik citi to nezināja.
Tāpēc beidzam gudri d*rst par citu cilvēku dzīvēm un koncentrējamies uz savējo.

Ja sen viss ir beidzies, tad ir jāšķiras nevis jāsēž uz diviem krēsliem vienlaicīgi.
06.07.2021 09:52 |
 
Reitings 633
Reģ: 13.03.2020
Sisenis @ 06.07.2021 09:49

?
Mēs redzam tieši tik daudz, cik šie cilvēki mums ļauj saredzēt. Bet te, kā jau minēju, bariņš mūžam godīgu čiksu nosoda, jo tas taču amorāli. Pati esmu bijusi situācijā, kurā no malas saukta par m***u, bet patiesībā tur viss jau sen bija izbeidzies, tik citi to nezināja.
Tāpēc beidzam gudri d*rst par citu cilvēku dzīvēm un koncentrējamies uz savējo.

Man nav mērķis pierādīt kaut ko, katram sava nostāja un uzskati - iepriekš teicu, ka nosodu arī vīrieti, ebt nevajag iet un tēlot dievgosniņu, aks atbalsta sievietes, ja vari otrai tā iegriezt!
06.07.2021 09:54 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Nu re, Kivičš atkal Facebook bloķēts, šoreiz par to bildi, kuru šeit iepriekš apsprieda. https://www.apollo.lv/7286371/ari-berns-ir-cilveks-kaut-mazins-meitu-foto-del-facebook-bloke-kivicu-vbtai-un-eitketes-eksperte-aicina-izvertet-nepieciesamibu-publicet-savu-bernu-bildes
Pilnīgi piekrītu šim, nu nevajag publicēt bērnu bildes internetā: "VBTAI pārstāve atzīst, ka šis jautājums tik tiešām ir kutelīgs, jo, lai arī vecāki ir bērna pārstāvji, ir jāpatur prātā, ka, sasniedzot apzinātu vecumu, bērns var iebilst, ka jebkad publicēts internetā, nemaz nerunājot par pusplikām bildēm."
06.07.2021 09:57 |
 
10 gadi
Reitings 2260
Reģ: 27.02.2011
Piekrītu, redzam tikai to ko gribam redzēt, varbūt sieva ir atraidījusi vīru, vairs nemīl, negrib, ko tad? Jādzīvo tāpat kopā lai sabiedrības acīs izskatītos labi?
Tas ka stāvoklī nenozīmē ka mīl vīru.
06.07.2021 09:58 |
 
Reitings 633
Reģ: 13.03.2020
Chikitita @ 06.07.2021 09:58
Piekrītu, redzam tikai to ko gribam redzēt, varbūt sieva ir atraidījusi vīru, vairs nemīl, negrib, ko tad? Jādzīvo tāpat kopā lai sabiedrības acīs izskatītos labi?
Tas ka stāvoklī nenozīmē ka mīl vīru.

Ar tikko dzimušu bērnu diez vai tā būs īstā situācija. Labi es beigšu par šo cepties, jau pateicu savu, man pietiks vienai dienai sarunu par Kalendy
06.07.2021 09:59 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits