IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Bāc, es ceru, ka tas NL neizplatīsies vēl plašāk. Cilvēki, kas ir apakšgalā reāli zaudē naudu, lai tās “krutās” varētu tirināties Turcijā. Itkā paši vainīgi tie, kas iesaistās, bet tomēr NL reāli ķer arī izmisušos, grūtībās nonākušos ar ideju par vieglu naudu un ballītēm.
Varētu Aizliegtais paņēmiens kādu raidījumu par šo visu uztaisīt.
25.06.2021 20:06 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5051
Reģ: 03.11.2012
Kaķpēdiņa @ 25.06.2021 19:43
https://failiem.lv/f/yt83uyeak
Baba Jaga no skubija dū. ?

Ko pie velna viņa cenšas panākt ar tiem pačiem?
Jezus 😁🤣
25.06.2021 20:08 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Blaaaaaaaa! Šis ir pi**ec ***** **************!!! Iedzer kokteili un tad iet vakariņās rīt gaļu, frī un saldumus!
25.06.2021 20:08 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
WTF?! Nopērk lētu viltojumu un vēl atzīstas, ka nevar atļauties oriģinālu! NU TAD NEPĒRC TUPĀ AVS to divus viltojumus, bet sakrāj naudu vienam oriģinālam ar savu lielo NL peļņu! Es ceru, ka viņai Nīderlandes lidostā atņems tos viltojumus! 😂
25.06.2021 20:11 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Derisa @ 25.06.2021 20:00
Jocīgi, ka Kača ar Agnetu senāk draudzējās, ciemojās viena pie otras, a tagad Agneta sēž “ar nestilīgajām”, kaut arī kvalifikācija viņai diezgan augsta.

Arī pamanīju, ka Agneta netusē kopā ar Saulieti. Bet Petķa jau arī aizmucis no Saulietes, katrs atsevišķi izklaidējas. 😂
25.06.2021 20:20 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Kāda jēga vispār no viltojumiem, ja ir skaidri zināms, ka tas ir viltots? Es reāli nesaprotu. Man būtu prieks no Dior somas, tikai tad ja būtu pati sakrājusi vai saņemtu dāvanā, un zinātu, ka tas ir vērtīgi, kvalitatīvi.
Kas tā ir par mentalitāti apkarināties ar feikiem? :D man tiešām būtu kauns staigāt tādai apkārt.
Arī ja viltojums ir super labs, tāpat pēc pārējā outfita kvalitātes tak var saprast, ka ganjau somiņa nemaksāja 3000
25.06.2021 20:25 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Man būtu kauns atrasties tajā pasākumā:D
25.06.2021 20:53 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
ganesha @ 25.06.2021 16:17
Vucēnas video. Baisi. ???

OMG! Ko es tikko noskatījos! WTF?! Tik CREEPY video! Dziesmas teksts "i feel so close to you.." Tas ir kas? Video priekš Tinder Rafčikam Nr.2? 😁 Tik, tik tizls video. Viņa centās būt seksīga? 😁
25.06.2021 21:23 |
 
Reitings 853
Reģ: 24.02.2021
Es vispār nesaprotu, kādēļ vakariņām virsū jādzer vēl NL kokteilis, tur jau svars nāks griezdamies klāt. Paņēmusi pilnu čemodānu līdz ar kokteiļu paciņām, tak zināja, ka brauc atpūtā, kur ēdienu daudz, priekš kam vēl kokteilis jādzer? Bail ka badā nomirs?
25.06.2021 21:24 |
 
Reitings 853
Reģ: 24.02.2021
Kādēļ jāpērk nenormāli daudz tie cukurotie Turku saldumi, ja ir cukura diabēts un liekais svars? Sandrasmuskova storijos sapirkusies
25.06.2021 21:27 |
 
Reitings 311
Reģ: 17.12.2019
Es atvainojos, bet tā sieviete reklamē tievēšanas brīnumlīdzekļus, ievietojot tos starp resnām ciskām? 🤢
Tas pasākums ir parodija. Katrā storijā galdi nokrauti ar viesnīcas lētajiem samazgu kokteiļiem. Dzerstiņš no rīta līdz vakaram, 7 dienas pēc kārtas. Ja viņas šo "darba braucienu" veikušas ar mērķi piesaistīt cilvēkus, tad noteikti viņām ir izdevies pretējs efekts. Man būtu kauns no savas ģimenes, ja būtu viena no viņām 😃
25.06.2021 21:34 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
NL ir tāds normāls lohatronu kantoris. Pamanīju, ka daudzas kaut ko safanojušās par kaut kādu Dubaijas braucienu septembrī, iegāju uzmest aci NL lapā. NL organizē forumu/konferenci Dubaijā par jaunajiem produktiem, par kuru ATKAL pašiem jāmaksā sākot no 1500.00 eiro. Tās tupās avis nesaprot, ka viņas apmaksā uzņēmumam telpu nomu un pašas pērk biļetes? 😁
NL būtu kruta kompānija, ja savus līderus aicinātu bezmaksas uz šādiem pasākumiem, bet nē, vēl naudu prasa. 😁😁 Un būs muļķes, kuras nevar to atļauties, bet brauks.
25.06.2021 22:23 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5051
Reģ: 03.11.2012
Vispār galīgi nesmuki, pēdējais vakars, katra grupa savā restorānā.
Varēja jau nu pēdējo vakaru kopā aizvadīt un izvēlēties kādu vidējo opciju, kur ir gan garšīgi, gan visiem pa kabatai.
Ai, ai, ai
Šitas pasākums viņiem gaužām skumīgs.
25.06.2021 22:46 |
 
Patīk
Reitings 2919
Reģ: 30.04.2020
Sekojot līdzi NL ‘pasākumam’ Turcijā, man ir tikai viena lieta sakāma-nožēlojami.
Es vispār nesaprotu,kāpēc tādas pačkas tiek apspriestas starp ietekmeļiem, nevis atsevišķā postā, jo viņas nav ne ietekmeļi, ne sabiedrībā zināmi cilvēki.
Viesnīca noteikti nav tā pati dārgākā un par to liecina gan piedāvātās ēdienu iespējas, gan pats komplekss kā tāds. Viņu izklaides ir gaužām skumjas, jo esmu bijusi Alanya un tā ir ļoti skaista pilsēta, būtu uzbraukušas ar vagoniņu uz pilsdrupām, no kurām paverās fantastisks skats, bet nē-tusnī un dzer kreiso šmigu. Viss tas kontents-bildes, reels, storiji, ir zem katras kritikas.
Agritai vajadzētu padomāt par savu veselību un es šeit nerunāju par viņas milzu vēderu (kas var liecināt arī par lenteni, ja kas!), bet par seju, par matiem. Tās 3 ķeskas uz galvas ir grūti saukt par matiem, bet visu laiku čubinās un stāsta par ampulām un maskām.
Paskatieties uz Kaču, Vucēnu, Laini, Karinu (Karina_fish), alisefox un to pašu Ritu Janovu (?)-skaistas sievietes, labi ģērbjas, kopj sevi. Uz tādām ir prieks skatīties. Bet visas tās negauses, kur dažai labai zobi kā šaha galdiņš, citai 5 mati, tad tas tiktoks ar to pliko cistu! Zeme atveries! Pārējās vaboles pat nav pieminēšanas vērtas.
25.06.2021 22:57 |
 
Reitings 853
Reģ: 24.02.2021
Nu tās NL matu ampulas tad tiešām nepalīdz, ja 5 mati uz galvas, pat Kača pieaudzē matus kuplumam, lai izskatītos labi. Bet es sākumā domāju, ka viņai dabīgi tāda smuka frizūra.
25.06.2021 23:47 |
 
Reitings 388
Reģ: 22.02.2021
Es arī diezgan aktīvi sekoju līdzi šim NL braucienam uz Turciju,godīgi sakot labu iespaidu neatstāja uz pēdējām dienām pat loti izteikti varēja redzēt Vucens&co atškiršanos no lielas daljas grupas,bet var saprast ,Es arī negribetu but saistīta ar Agrita &co grupu,jo tas lauku limenis pa visam malam spiežas laukā,visi tie drausmīgie story ar lokalajiem alko nokrautajiem galdiem ne par ko labu neliecina!
Varu saprast kādēl uz nedeljas beigam tik loti grupa ir sadrumstalojusies,jo principa atskaitot NL produktu tirgoshanu vinjam nav nekas kopigs anyway!
Agrita &co tikai bojā imidzu “posh” meitenēm,diez vai vinjas savos storylines grib tos letos frī kartupeljus un resnos vëderus redzet!🤔
Vairāk mani gan fascinē tas viss NL lifestyle kopumā,Es Jau saprotu,ka vinjas visas skaitas “manager “ ,bet tur lidz menedzeriem,kā lidz saulei,story tik loti nepārdomati,visa tā non stop alko lietoshana,lielas porcijas katrā edienreize,nekas no tā visa ko vinjas rada nav veselīgs dzivesveids un noteikti necelj slavi nl!
Protams starplaikos reklāma NL ,bet tagad tas nl liekas nevis ka kaut kas veseligs ,bet ka labs pagiru preperats tas ari viss !
Es noskatijos vairaku nl meitenu story Reali neviena no vinjam nav bijusi ne uz vienu workout ,pat ne tuvu sporta zalei,tapat nevienai ne reizi story nevar redzet kaut vienu veseligu maltiti,kaut vai vismaz veseligas brokastis,Protams saprotu atvaljinajums utt ,bet nu nevienai no vinjam nav veseligu ieradumu bāze,mauc ieksha savus ED un doma ,ka būs tievas ,tam kam
Vielmainja strada tas ari ir tievas ,bet parejas paliek arvien resnakas un resnakas!
Vel mani izbrina tas nevisai koptas nl parstaves,visur celulits,resnas,zobi škibi/dzelteni,mati ar ne tie koptakie ,liek tos savus pačus rita-vakara vai tas maskas un tiesham vinjam liekas ,ka tas palidz izskatities labi !? Nu nē,var darit ko grib tapat ir un paliek antireklama,bet tiem lideriem jau patiesiba pohuj jo vinjas jau nopelna tapat uz vinju rekina tik turpina motivet visas piesaistit vairak jaunu menedzeru un tālāk vinjam neinteresē!
Starp citu kur Baiba pazudusi?dieta jau beidzas?😅
26.06.2021 00:08 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Loģiski, ka viņas visas tā izskatās,j jo NL produkti ir diezgan bezjēdzīgi un tās, kuras izskatās labi vienkārši ir ar naudu vai daba devusi :D
Jā. Izskatās, ka tur drīzāk viņas zīmējas, kuras labāk pavadīs laiku un tad tik liek storijos
26.06.2021 00:09 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Blaa.. Amuna Dāvis paliek ar vien pretīgāks un pretīgāks. Pats iekāpis, tad iesēdinājis savu pedo draugu seksa šūpolēs un dzied dziesmu "uz krustcelēm mazs bērniņš", nobeigumā atrauga. Un pēc tam brīnās kāpēc Latvijā ienīst homoseksuāļus.
26.06.2021 00:22 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Man vislabāk patīk, ka Agritas IG profila aprakstā rakstīts "biznesa sieviete" un "ieteikumi skaistumkopšanā". Mani tiešām interesē, ko saistībā ar skaistumkopšanu var ieteikt sieviete, kura izskatās tā, kā izskatās viņa.
26.06.2021 00:22 |
 
Patīk
Reitings 3954
Reģ: 23.07.2020
C00L Dzipsy @ 26.06.2021 00:22
Blaa.. Amuna Dāvis paliek ar vien pretīgāks un pretīgāks. Pats iekāpis, tad iesēdinājis savu pedo draugu seksa šūpolēs un dzied dziesmu "uz krustcelēm mazs bērniņš", nobeigumā atrauga. Un pēc tam brīnās kāpēc Latvijā ienīst homoseksuāļus.
man tas kuilis jau sen riebjas😡 ar savu ķērkšanu, stulbo runāšanu un saviem storijiem. Man nekas nav pret homoseksuāļiem, bet tiešām viņš sabojā priekšstatu un rada kaunu visiem viņiem 🙄
26.06.2021 00:32 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits