IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Patīk
Reitings 2911
Reģ: 30.04.2020
Vēl,kas man liekās super dīvaina, ir Jeļena. Just in case-ja atkal atskrien māšuks, lai aizstāvētu-nesaku,ka Jeļena ir slikta!
Piemēram-meitai nav pat 3 mēneši, bet cenšoties rāpot, vēļoties utt. Ļoti daudzas frāzes rada sajūtu,ka viņa steidzās bērna attīstībai pa priekšu.
12.06.2021 00:25 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Rēcīgi, ka visas enelnelietes vaktēja un pirka biļetes uz NL dzimšanas dienu. 😁😁😁 Ne tikai lidojumi, viesnīca..
Ja jau tik liela kompānija, kur problēma noorganizēt čārterreisu no Baltijas valstīm, uzsaukt normālu viesnīcu.
Viss pašām jāapmaksā. 😁😁
12.06.2021 00:30 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5096
Reģ: 03.11.2012
C00L Dzipsy @ 12.06.2021 00:18

Šodien kā reiz redzēju to sēriju un norēcos skaļi par to šampi pa trīs eiro.. ?? Vēl nesen viņai viena no viņas NL meitenēm uzdāvināja Veuve du Vernay Ice Rose, kura cena ir maksimums 5 eiro.. abi ar Peķku gardu muti visu pudeli iztrieca ??????
Saulietei ir tāds bezstils. Iesprūdusi tīņu vecumā. Tad jau humpīšos var sakarīgāk saģērbties un bez kakainajiem Guess, Tommy zīmoliem.

Manuprāt, viņa ir iestrēgusi laika posmā pirms 10-15gadiem, kad tos zīmolu nēsāšana skaitījās kaut kas “kruts”, bet tagad ir reāli basic 😁
Par 3€ šampjiem vispār nerunājot 🙈🙈🙈
Un Vucenai tā frizūra galīgi nepiestāv, izskatās pēc riktīgas 80-90s gadu krievenes (man nekas nav pret krieviem, tāpēc sorry, ja kādu aizvainoju)
Un par to, ka atstāja mazo, lai varētu patusēties, vispār nav ko teikt!
Ok, es pati esmu mamma, zinu, ka gribas un vajag atpūsties, bet ne jau tā vienkārši, atstāt mazuli uz vairākām dienām.
Iedomājoties sevi - jā, teorētiski skatoties, arī es būtu varējusi atstāt dēlu savai mammai, lai pieskata uz vairākām dienām, jo 110% varu mammai uzticēties un zinu, ka viss būtu bijis ok, jo dēls bija maisījuma bērns un nebija tādā ziņā problēmu. BET es nevaru iedomāties , kādam vajadzētu būt iemeslam, lai man būtu tā jārīkojas, tā noteikti būtu kaut kāda ārkārtas situācija, bet ne jau braukt patusēties 🙄
Priekš kam tam vajag bērnus, ja gribas no viņiem atkratīties…
12.06.2021 00:31 |
 
Patīk
Reitings 2911
Reģ: 30.04.2020
vivii @ 12.06.2021 00:31

Manuprāt, viņa ir iestrēgusi laika posmā pirms 10-15gadiem, kad tos zīmolu nēsāšana skaitījās kaut kas “kruts”, bet tagad ir reāli basic ?
Par 3€ šampjiem vispār nerunājot ???
Un Vucenai tā frizūra galīgi nepiestāv, izskatās pēc riktīgas 80-90s gadu krievenes (man nekas nav pret krieviem, tāpēc sorry, ja kādu aizvainoju)
Un par to, ka atstāja mazo, lai varētu patusēties, vispār nav ko teikt!
Ok, es pati esmu mamma, zinu, ka gribas un vajag atpūsties, bet ne jau tā vienkārši, atstāt mazuli uz vairākām dienām.
Iedomājoties sevi - jā, teorētiski skatoties, arī es būtu varējusi atstāt dēlu savai mammai, lai pieskata uz vairākām dienām, jo 110% varu mammai uzticēties un zinu, ka viss būtu bijis ok, jo dēls bija maisījuma bērns un nebija tādā ziņā problēmu. BET es nevaru iedomāties , kādam vajadzētu būt iemeslam, lai man būtu tā jārīkojas, tā noteikti būtu kaut kāda ārkārtas situācija, bet ne jau braukt patusēties ?
Priekš kam tam vajag bērnus, ja gribas no viņiem atkratīties…

Es vēl saprastu,ka tepat Latvijā, aizbrauc uz vienu nakti prom, jo daudz pārdzīvojumi bijuši. Tad var atskriet mājās,ja ir galīgi traki, bet lidot…
12.06.2021 00:51 |
 
Reitings 273
Reģ: 23.09.2020
C00L Dzipsy @ 12.06.2021 00:30
Rēcīgi, ka visas enelnelietes vaktēja un pirka biļetes uz NL dzimšanas dienu. ??? Ne tikai lidojumi, viesnīca..
Ja jau tik liela kompānija, kur problēma noorganizēt čārterreisu no Baltijas valstīm, uzsaukt normālu viesnīcu.
Viss pašām jāapmaksā. ??

Man vispār liekas tā zīmēšanās slima.
Visām viiisu laiku rokā telefoni, filmē ēdienu, filmē puķes, filmē taxi 🥴🥴
Visām īsi mati, visi pielūdz Saulieti 😒🙄🥴🤣🤣🤣
Slimi, nav iespējams skatīties storijis, cita citu 10x pāršēro 🤯🤯🤯
12.06.2021 00:52 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Vilciņš @ 12.06.2021 00:52

Man vispār liekas tā zīmēšanās slima.
Visām viiisu laiku rokā telefoni, filmē ēdienu, filmē puķes, filmē taxi ??
Visām īsi mati, visi pielūdz Saulieti ??????
Slimi, nav iespējams skatīties storijis, cita citu 10x pāršēro ???

“Bagātās biznesa sievietes” Sauliete un Vucēna no Peterburgas pievartes uz centru aizbrauc ar sadauzītu taksometru 😂😂😂😂😂😂😂😂😂
12.06.2021 01:00 |
 
Reitings 273
Reģ: 23.09.2020
C00L Dzipsy @ 12.06.2021 01:00

“Bagātās biznesa sievietes” Sauliete un Vucēna no Peterburgas pievartes uz centru aizbrauc ar sadauzītu taksometru ?????????

Un šampi pa 3.60 nevar dzert, a šādā mašīna var braukt 🤣
Un pat uz centru 😃
12.06.2021 01:10 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Man loti briesmiga liekas, Lienes K perspex soma, zelta krasa.
Skaista sieviete, bet izskatas, ka no rita uzvelk mugura, kas pagadas pa rokai.
Vucenas jaunie mati, nevaru saprast vel. Tagad vinai tie mati izskatas loti plani.
12.06.2021 01:32 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Vucēns, Sauliete un pārējā NL "elite"... Tik smieklīgi, ka izredzētās biznesa lēdijas dodas ballēties un baudīt atpūtu NL karaliskajā ballītē, kamēr naivās, stulbās aitiņas tik pērk un pērk no viņām NL brīnumpulverīšus, tērē un tērē savu sūri, grūti nopelnīto naudiņu, vaiga sviedros reklamē un reklamē brīnumlīdzekļus un cer, ka reiz pienāks tas ilgi gaidītais brīdis, kad arī viņas tiks ārā no saviem Mazpisāniem un varēs baudīt šampānieti un kaviāru Atlantijas okeāna krastos. Saulietes, Vucēnas & Co. bildes gan jau novietotas goda vietā uz sienas, jo, kā nekā, tādas biznesa lēdijas ir tā vērtas, lai tās pielūgtu, kaut gan realitātē šīs "lēdijas" ir prastas meičas, kuras cenšas lekt augstāk par savu d****, tēlojot no sevis to, kas nav un pametot savus zīdaiņus un ģimenes, lai brauktu pieliet ģīmi kārtējā tusiņā, paralēli pasmejoties par lētticīgajām aitiņām, kurām pateicoties karaliskās augstības var tusēt apkārt pa pasauli.
12.06.2021 03:08 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Un tā bilde Vucēna storijos, kurā visas sešas lidostā, sēžot uz koferiem, māj ar roku. Negribu izklausīties riebīga, bet, lai Dievs nogrābstās. Tā Agrita... Grūti saprast, kas ir briesmīgāks - totālākais bezstils ar čībām un pie somas piestiprinātu "jenota" asti (nu, tā vismaz izskatās) vai viņas ķermeņa apkārtmēri, kas kārtējo reizi apliecina, ka NL notievēšanas brīnumpulverīši ir sūds.
12.06.2021 03:14 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Nu agrita vispār cenšas turēt līdzi saulietes apgriezieniem :D tikai kaut kā neizskatās labi tas viss kopumā
12.06.2021 08:15 |
 
Reitings 1987
Reģ: 28.04.2019
Enazenaz @ 11.06.2021 23:20
Vucēna atstāja savu mazo Vitiņu un aizlido uz Krieviju, uz NL tusiņu. Lūk, prioritātes ?

Briesmīgi. Mazo ir jābaro ar krūti, un viņa aizmauc bez bērna. Kur problēma paņemt mazo līdzi tad, bet nu jā, nevarēs tad patusēt ar meitenēm. Tusiņi svarīgāki par jaundzimušo.
12.06.2021 08:35 |
 
Reitings 87
Reģ: 12.07.2019
Tā Agrita ir dīvaina. Kā viņa neredz,ka viņa tur kā astite aizelsusies skraida līdzi. Kāda filmē story, Agrita atskrien iebāž galvu un otrs beidz filmēt. Ši laimīga saka Labrīt citām, neviena neatbild. 😁 Neticu,ka Agritas ğimene ir baigi biezie,domāju, kāds vidējais slānis. Ši tagad normāli naudu patērēs lai lektu līdzi saulietei, kamēr mājas ğimene ēdīs makaronus vai kartupeļus😁😁😁
Sauliete vispār lēta ir palikusi, lielās ar visu utt. Kad bija ar Kasparu kopā, likās tik sievišķīga, eleganta, foršs cilvēks. Tagad viņa iederas tikai un vienīgi tajā kompānijā,kur ir tās visas žogvāveres...😁
12.06.2021 09:04 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Kā var nezināt, kas ir Ermitāža? Bet no otras puses nav nekāds brīnums, ka Sauliete un viņas sekotājas nezin, jo viņu galva ir tikai vieta priekš cepures. Ja Katrīna nebūtu Saulieša sieva, ņehuja viņa nedabūtu panākumus NL jo ir ļoti liela daļa sieviešu, kuras ir pārņemtas ar mazvērtības kompleksiem un meklē veidu kā apliecināt sevi, šajā gadījumā - es esmu NL Saulietes (!!) komantā, nu, tā kura ir hokejista sieva/bijusī sieva, pārliecināta, ka daļa pat iepriekš nav dzirdējusi par tādu spēlētāju Saulieti. Priekš daļas sieviešu tas ir kaut kas wow, un tas tik parāda, cik nabadzīgas savā būtībā ir šīs sievietes, kas ļauj tik viegli apvārdot ar NL un grūst lielu piķi bezjēgā. Bezjēgā, jo neizprot šo sistēmu un cik neizdevīgs tas patiesībā ir. Es saprotu, ka daļai tas ir kaut kas kruts, gribas pazīt slavenības vai vairāk atpazīstamas personas, bet ne visas atpazīstamās personas ir graudi, bet ir arī pelavas. Katrīnai ir tik liels fanu pulks, ka viņa personīgi vairs nevienu neuzrunā iesaistīties, to dara viņas apakšējie līmeņi, kas apvārdo, atvelk un Sauliete moš uztaisa kādu kopīgo zoom, savāc piķi un viss.
Otrs, ilgi apspriestais Saulietes izskats, viņa izskatās labi, bet tas ir tikai tādēļ, ka viņas alkohola pļumpēšanu labojumus veic ar labu dzīves kvalitāti un dārgām procedūrām. Būsim reāli, NL nedara brīnumus (sastāvs ir ļoti vienkāršs, jā, nav kaitīgu vielu, bet ļoti maz ingredientu, vienveidīga kosmētika), paskatīsimies kā tie paša vecuma cilvēki izskatās Vecajā Eiropā un Austrumeiropā, es domāju vidusmēra līmeņa, tie izskatās dažādi un tas pats arī Latvijā. Nauda un dzīves kvalitāte nosaka arī, cik labi izskatīsies 40, 50, 60 gados. Darbos un dzīvē nokautās sievietes notic sapņu NL pilīm, gluži ne ar ko neatšķirās no tām sievietēm, kas notic aizjūru princim, kurš sola precēt un apbērt ar naudu topošo līgavu, tik sākumā, lai atbrauktu viņš uz LV, vajag aizskaitīt pāris tk $ uz Āfriku.
Ja strādā divos darbos un daļu naudas izgrūd NL, ņehuja labi neizskatīsies tāpat pēc 20 gadiem.
Vucena frizura man patīk.
12.06.2021 09:29 |
 
Patīk
Reitings 16461
Reģ: 27.01.2021
Man visas tās NL sektantes izskatās nozombētas ar saviem telefoniem rokās, nonstopā filmējot katru sūdu 😅😅😅 un tas vakara svinīgais pasākums, tur VISĀM telefoni rokā, taisa storijus 🤦‍♀️ nu paskats baiss
12.06.2021 11:07 |
 
Patīk
Reitings 2911
Reģ: 30.04.2020
Agrita vispār tur neiederās :D Tāds rižs pīrādziņš,kas tā, starp citu, garām gājusi un ielekusi kompānijā :D
Neticu,ka viņa pelnītu kaut pusi no Vucēnas naudas .
12.06.2021 11:10 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Vinas taja NL pasakuma ka sekta, ta muzika, gaismas un visas ar telefoniem roka.🤣🤣🤣
12.06.2021 11:22 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Kada sakara Kristaps Vucens ir NL? (Vuceena storijos)
12.06.2021 12:19 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Paskatījos storijus, kur enelnelietes skatās tiešraidi tam sektas pasākumam. Viss tik skumji, briesmīgi, bardaks zālē, bardaks uz skatuves, visi priecīgi par kaut kāda viena miljona sasniegtajiem RUBĻIEM. 😁😁😁 Un pašām vēl jāpērk uz to visu biļetes. 😁😁😁
12.06.2021 12:29 |
 
Reitings 440
Reģ: 06.06.2021
Atgādina kaut kāda Jencīša sektu - Kristus Pasaulei. 😁😁😁
NL zombiji.
12.06.2021 12:45 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits