IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 27
Reģ: 04.01.2016
KristīneM @ 19.04.2021 09:57

Tāds formums nebūtu, ja "krutās" flunceres nedzēstu komentārus.
Es arī reiz vienai ar savu īsto vārdu un uzvārdu uzrakstīju pilnīgi normālu viedokli(vēstulē) un uzreiz tiku bloķēta. Man šķiet lielākai daļai ir vienkārši sakāpis galvā. Protams, ir jāzin mērs cik daudz d*** , lai neiekultos s*** ?

Interesanti - kāpēc neiedomājies, ka pašai ir sakāpis galvā, rakstot svešam cilvēkam nelūgtu viedokli? 😀
19.04.2021 15:57 |
 
Reitings 912
Reģ: 07.06.2011
Šis ir koks ar diviem galiem.Ja liec instagrama savu personīgo dzīvi,lai reklamētu vai kādu citu iemeslu dēļ,ir jāizaudzē bieza āda un nevar katru komentētāju ņemt galvā.diemžēl var redzet,ka ļoti retai influencerei tas sanak :)
19.04.2021 16:30 |
 
Reitings 347
Reģ: 15.01.2020
Elina9 @ 19.04.2021 16:30
Šis ir koks ar diviem galiem.Ja liec instagrama savu personīgo dzīvi,lai reklamētu vai kādu citu iemeslu dēļ,ir jāizaudzē bieza āda un nevar katru komentētāju ņemt galvā.diemžēl var redzet,ka ļoti retai influencerei tas sanak :)

un tām māsām tas labi sanāk, Jeļena visp.nekad nebija manīta, lai iesaistītos kaut kādos ķīviņos jau gadiem ilgi, savu profilu arī tur publisku, viss turpinās kā iepriekš. Suņi rej, karavāna iet tālāk! Un viņas māsa, ja arī iesaistās, tad vienmēr ar saturīgiem komentiem. Uzraksta kam grib un aiziet, turpina savu dzīvi kā līdz šim. Tikmēr kamēr te dažas joprojām cepas, rakstot, ka jātur tad savu profilu ciet, jāaaudzē biezu ādu utt. kuru te vēl vairāk kas ir aizvainojis, jūs cepaties, bet viņām kā pīlei ūdens :D smieklīgi
19.04.2021 16:39 |
 
Reitings 347
Reģ: 15.01.2020
Miaa @ 18.04.2021 23:23
Mani vienmēr fascinējis arguments "ja nespēj pieņemt kritiku (t.i. apvainojumus, rupjības un nepamatotu kritiku), tad nevajag izlikt savu dzīvi internetā un jādzēšas ārā". Man gan gribētos teikt: ja paskatoties uz sev pilnīgi nepazīstamu cilvēku, pirmais, ko sagribas, ir rupji aprunāt un apspriest šī cilvēka ārējo izskatu, ģimeni, bērnus, vīru un dzīvokļa iekārtojumu, varbūt internets nav domāts jums, ja reiz iekšā ir tā vajadzība pazemot svešus cilvēkus. Šis ir tas pats variants, kad tiem, kuriem traucē skaļi kaimiņi, iesaka pārvākties uz privātmāju, kaut gan patiesībā uz privātmājām būtu jāpārvācas tieši tiem, kuri nejēdz kā dzīvot sabiedrībā. Es, piemēram, neuzskatu, ka tikai tāpēc, ka kāds cilvēks savu dzīvi izliek publiskai apskatei, tas man dod kaut kādas īpašas tiesības apspriest šī cilvēka dzīvi, apsmiet šī cilvēka izskatu, ķidāt attiecības, mācīt audzināt bērnus vai ņirgāties par nesmuko dzīvokli. Es uzskatu tā: ja man kaut kas pie kāda cilvēka kaitina, tad tā nav tā cilvēka vaina, ka viņš nolēmis savu dzīvi izlikt internetā. Tā ir mana vaina, ka sekoju līdzi šī cilvēka dzīvei un pēc tam par to šausminos. Skumji, ka daudzas te domā savādāk. Atgādina vidusskolu, kur skolas buliji vienmēr taisnojās par to, ka iesita tam nūģim, jo šis pats ar savu ārējo izskatu un uzvedību izaicināja, tjipa pats vainīgs, uzprasījās.

++++
19.04.2021 16:42 |
 
10 gadi
Reitings 2259
Reģ: 27.02.2011
Man arī Jeļenas fake bildes šķiet dīvainas + zinot kā bija agràk face.lv laikos, man šķiet ļoti mākslīgi un tad vēl tas svars, cilvēks sevi neredz un māsa arī neko nesaka un nepalīdz. Par bērnkopību nespriedīšu, jo nesekoju, bet atverot abus kontus, izskatās pēc konta kas veidots speciāli instagram, daudzi jau tā atrādās, nekas īpašs. Katram savs, savi hobiji, meitenēm patīk ka viss atrādīts kā galmā.
19.04.2021 16:53 |
 
Reitings 347
Reģ: 15.01.2020
un māsa arī neko nesaka un nepalīdz.

kā tu zini? :D:D:D esi kāda ēna, sveci turi? :D
19.04.2021 16:55 |
 
Reitings 347
Reģ: 15.01.2020
un viņas māsa dzīvo visp citā valstī ar stipri lielākām iespējām,nav nekas sevišķs ja tā glaunā dzīve sapas ar realitāti. Salīdzināji nesalīdzināmo :D es saprotu par Latvijas čiksām var vēl iesmīnēt, ka braukā ar lexusiem , bet ēd roltonus, bet ne jau tur, kur redzams, ka tie līmenīši pavisam dažādi .
19.04.2021 17:01 |
 
Reitings 912
Reģ: 07.06.2011
Seina @ 19.04.2021 16:39

un tām māsām tas labi sanāk, Jeļena visp.nekad nebija manīta, lai iesaistītos kaut kādos ķīviņos jau gadiem ilgi, savu profilu arī tur publisku, viss turpinās kā iepriekš. Suņi rej, karavāna iet tālāk! Un viņas māsa, ja arī iesaistās, tad vienmēr ar saturīgiem komentiem. Uzraksta kam grib un aiziet, turpina savu dzīvi kā līdz šim. Tikmēr kamēr te dažas joprojām cepas, rakstot, ka jātur tad savu profilu ciet, jāaaudzē biezu ādu utt. kuru te vēl vairāk kas ir aizvainojis, jūs cepaties, bet viņām kā pīlei ūdens :D smieklīgi

Es nesaprotu,par ko ir cepiens.😊Neves zinu,kas ir Jeļena,ne kas ir viņas māsa.Man patiess prieks,ka māk atbildēt saturīgi (neesmu neko daudz lasījusi),bet vai tas ir vajadzīgs kaut kādu klaču forumu ietvaros!?Diemzel izskatās,ka no tā jau nekas nemainīsies un cilvēkiem tāpat būs viedoklis,kas nepatiks.Tas ir jāpieņem.
19.04.2021 17:02 |
 
Reitings 912
Reģ: 07.06.2011
Seina @ 19.04.2021 17:01
un viņas māsa dzīvo visp citā valstī ar stipri lielākām iespējām,nav nekas sevišķs ja tā glaunā dzīve sapas ar realitāti. Salīdzināji nesalīdzināmo :D es saprotu par Latvijas čiksām var vēl iesmīnēt, ka braukā ar lexusiem , bet ēd roltonus, bet ne jau tur, kur redzams, ka tie līmenīši pavisam dažādi .

Seina,atvaino,izklausies,ka esi ieinteresēta,ja tik daudz komentē,un tad esi viena no aprunatajam personām :)) Ņem to visu vieglāk.😊
19.04.2021 17:04 |
 
Reitings 347
Reģ: 15.01.2020
Elina9 @ 19.04.2021 17:02

Es nesaprotu,par ko ir cepiens.?Neves zinu,kas ir Jeļena,ne kas ir viņas māsa.Man patiess prieks,ka māk atbildēt saturīgi (neesmu neko daudz lasījusi),bet vai tas ir vajadzīgs kaut kādu klaču forumu ietvaros!?Diemzel izskatās,ka no tā jau nekas nemainīsies un cilvēkiem tāpat būs viedoklis,kas nepatiks.Tas ir jāpieņem.

tā viš ir, kam pietiek sapratnes, tas paies garām. Kas gribēs pateikt kaut ko, pateiks pieklājīgi. Bet, kam galīgi sapuvusi iekšiņa, tur jau nekas vairs nevar glābt. Klepes uz acīm, sakāpis galviņā .
19.04.2021 17:05 |
 
Reitings 912
Reģ: 07.06.2011
Seina @ 19.04.2021 17:05

tā viš ir, kam pietiek sapratnes, tas paies garām. Kas gribēs pateikt kaut ko, pateiks pieklājīgi. Bet, kam galīgi sapuvusi iekšiņa, tur jau nekas vairs nevar glābt. Klepes uz acīm, sakāpis galviņā .

Nu tieši tā🙌🏻
19.04.2021 17:07 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Seina @ 19.04.2021 16:39

un tām māsām tas labi sanāk, Jeļena visp.nekad nebija manīta, lai iesaistītos kaut kādos ķīviņos jau gadiem ilgi, savu profilu arī tur publisku, viss turpinās kā iepriekš. Suņi rej, karavāna iet tālāk! Un viņas māsa, ja arī iesaistās, tad vienmēr ar saturīgiem komentiem. Uzraksta kam grib un aiziet, turpina savu dzīvi kā līdz šim. Tikmēr kamēr te dažas joprojām cepas, rakstot, ka jātur tad savu profilu ciet, jāaaudzē biezu ādu utt. kuru te vēl vairāk kas ir aizvainojis, jūs cepaties, bet viņām kā pīlei ūdens :D smieklīgi

Es vispār baigi neievēroju, ka kāda te baigi ceptos. To vajadzētu nosaukt savādāk.
19.04.2021 17:16 |
 
Reitings 347
Reģ: 15.01.2020
Redrose @ 19.04.2021 17:16

Es vispār baigi neievēroju, ka kāda te baigi ceptos. To vajadzētu nosaukt savādāk.

varbūt tad ieciklējušās? Te pa starpam jau bija pamestas citas personas par kurām mēles varēja patrīt, nevienu tas diži neieinteresēja. 😛
19.04.2021 17:21 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Seina @ 19.04.2021 17:21

varbūt tad ieciklējušās? Te pa starpam jau bija pamestas citas personas par kurām mēles varēja patrīt, nevienu tas diži neieinteresēja. ?

Jā drīzāk ieciklējušās. Viss jau sākās ar neko ļaunu - svaru, te lietotājas bija drīzāk uztraukušās par Jeļenu un bērniņu, neko sliktu jau nedomāja, bet protams te parādījās daži tipāži kuri visu sašķobīja. Kaut tā pati Elīna, nebūtu viņa te savas gudrības rakstijusi, domāju par Jeļenu sen te vairs tik daudz nerakstītu.
19.04.2021 17:32 |
 
Reitings 203
Reģ: 14.05.2020
Seina @ 19.04.2021 17:21

varbūt tad ieciklējušās? Te pa starpam jau bija pamestas citas personas par kurām mēles varēja patrīt, nevienu tas diži neieinteresēja. ?

++++
19.04.2021 19:37 |
 
Reitings 731
Reģ: 04.03.2020
majestic @ 19.04.2021 15:57

Interesanti - kāpēc neiedomājies, ka pašai ir sakāpis galvā, rakstot svešam cilvēkam nelūgtu viedokli? ?

Arī fakts.Katram no mums bišķīt sakapis galvā. 😁
Kāpēc švešais cilvēks liek sponsorētas reklāmas, kuras es redzu!? Tad kapēc nevaru izteikt viedokli?! 😁
19.04.2021 21:38 |
 
Reitings 53
Reģ: 24.02.2016
Seina @ 19.04.2021 16:39

un tām māsām tas labi sanāk, Jeļena visp.nekad nebija manīta, lai iesaistītos kaut kādos ķīviņos jau gadiem ilgi, savu profilu arī tur publisku, viss turpinās kā iepriekš. Suņi rej, karavāna iet tālāk! Un viņas māsa, ja arī iesaistās, tad vienmēr ar saturīgiem komentiem. Uzraksta kam grib un aiziet, turpina savu dzīvi kā līdz šim. Tikmēr kamēr te dažas joprojām cepas, rakstot, ka jātur tad savu profilu ciet, jāaaudzē biezu ādu utt. kuru te vēl vairāk kas ir aizvainojis, jūs cepaties, bet viņām kā pīlei ūdens :D smieklīgi

Es lasu Seinas komentārus un nevaru saprast- raksta viena no māsām, viņu mamma vai kāda draudzenīte. Ar putām uz lūpām. Kaut kā neticami šķiet, ka pašas no anonīma profila celtu savu asti tik uzkrītoši- nu tiiiik skaista istaba (istaba 30 gados, frickin' istaba!!!), tik fantastiki aizkari, māsa vispār super krutajā, nevienam citam neaizsniedzamajā Zviedrijā dzīvo! Tie paši putni, kas šīs diskusijas Elīnai, bet kaut valodiņa mierīgāka. Kāpēc izpaliek līdzīgas slavas dziesmas par Dzenīti, Didrihsoni un citām populārajām ietekmelēm, kurām šīs klaču lapas dalībnieces cītīgi seko līdzi? Ar Seinas talantu atrast saulaino maliņu katram niekam būtu pat interesanti palasīt, ko vēl var izdomāt 😘
19.04.2021 22:20 |
 
Reitings 347
Reģ: 15.01.2020
Alazani no tava komenta nāk vairāk dusmu putu ārā nekā no visiem maniem aizstāvības komentiem kopumā. kas tev par daļu visp? gribu un aizstāvu. Sen jau kā pazīstu, vienā nometnē gājām un par šo cilvēku man ir tikai labākās domas. Ja kas arī Elīnu no Butterfly esmu aizstāvējusi.
19.04.2021 22:55 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Man liekas dīvaini, ka visu laiku tiek uzsvērts, ka 30 gados vēl dzīvo pie vecākiem un ir sava istaba, ne dzīvoklis vai māja. Nez, piemēram, tajā pašā Itālijā vienā mājā var kopā dzīvot vairākas paaudzes un nevienam tas neizraisa nekādu sašutumu. Jā, protams, Latvija nav Itālija, taču cilvēki ir dažādi un es neuzskatu, ka cilvēkam, kuram ir labas attiecības ar vecākiem un kuru pašu tāda dzīves situācija apmierina, vajadzētu tērēt lieku naudu un īrēt vai pirkt dzīvokli tikai tāpēc, lai apkārtējie nešausminātos, ka, ārprāts, ārprāts, 30 gados vēl dzīvo ar vecākiem mazā istabiņā. Kāda starpība? Ne visiem ir vienādas prioritātes dzīvē.
19.04.2021 23:27 |
 
Reitings 164
Reģ: 24.02.2021
Alazani, tieši brīvdienās Elīna no fake profila bija pati sev jautājusi jautājumus un pati atbildēja. Protams, par Maldīvu salām un to, ka jau sen nedzīvo pie mammas. Saprotams uz kuru cilvēku bija tēmēts jautājums par dzīvošanu atsevišķi, nu nevar likties mierā ar Jeļenu, bet, nu cik IG, redzēju, viņai (Jeļenai) smuks, tīrs viss. Un kāda starpība kur dzīvo? Nesaprotu kādēļ jāliek savā profilā sev uzdoti jautājumi kas acīmredzami ir domāts kā uzbrauciens Jeļenai? Kam tas vajadzīgs?
Tev šķiet neticami, ka kāds uzdod sev jautājumus un pats atbild? Tici, tici, tādi garīgi slimi cilvēciņi, diemžēl, ir.
20.04.2021 09:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits