IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 12
Reģ: 28.06.2026
Bumsi @ 28.06.2026 19:23

Čau Jeļena.
Es tiešām atvainojos par vilšanos bet neesmu Jeļena 😁 šis būs mans pēdējais komentārs šajā forumā tāpēc lasiet uzmanīgi - Es ceru ka gan jūs gan jūsu bērnus un bērnu bērnus šādi citi cilvēki aprunā, lai jūs beidzot iemācītos empātiju.
Liekas ka savādāk jūs nesaprotat, nu tad mācaties no negatīvās karmas.
Peace ✌🏻
28.06.2026 19:44 |
 
Reitings 267
Reģ: 02.04.2022
Cīlija @ 28.06.2026 18:38

Wow vispār nesekoju šīs..hmm...personības, sauksim tā, gaitām, bet paskatījos- pieaugusi sieviete pēta forumu un tērē savu laiku, lai radītu kontentu "izēd". Esmu mēma, ja godīgi. Par frizētavu gan nepiekritīšu, ietaupītā nauda tur nelīdzētu, esmu gandrīz pārliecināta, ka šos matus iestājoties tumsai noliek blakus gultai uz naktsskapīša, kāds nu tur frizieris.

Man tā viņas reakcijas liekas tik nesamērīgi crazy. Tāds wtf galīgs. "Čūskas" par to, ka kāds cilvēks izteica viedokli pa viņas apaviem? 😬
Influenceri ir interesanta suga, jo no vienas puses grib, lai viņus ievēro, viņiem seko un par viņiem runā, citādi netaisītu katru dienu kaudzi ar saturu, bet tanī pat laikā, nedod dievs tu pasaki kaut ko mazliet kristiku par viņiem, tad uzreiz sākas publiska gānīšanās.
Tā pati Karadžana taču pat nesen vairākas dienas taisīja saturu par to, ka grib atkal būt aktīvāka Instagramā un uzlabot algoritmu, lai viņas saturu rāda, pati vēl atbloķēja visus nobloķētos, lai viņai vairāk sekotāju 😀, bet ja viņu ievēro un par viņu runā - tad atkal slikti.
Nu tad necenties pa visām varītēm būt influencere, ja nespēj panest to, ka ne visi tev pa spalviņai glaudīs.
28.06.2026 19:49 |
 
Reitings 12
Reģ: 28.06.2026
Big Bang Theory @ 28.06.2026 19:16

No vienas puses Tev varbūt pat ir taisnība - nav smuki klačoties. No otras, te neviens neiet klāt uz ielas svešam cilvēkam un nekomentē viņa apģērbu. Karadžanas kundze pati visu savu fantāzijas dzīvi izliek publiskai apskatei un tad izrāda sašutumu, ka cilvēki to komentē.
P.S. Bilde ar čeku no veikala atrisinātu visu šo mistēriju;)
P.P.S. Nākamajām kurpēm iesaku uzlīmēt uz zoles līmlenti, būs nedaudz līdzīgāk orģinālam (veikalā šīm kurpēm apakšā ir aizsargplēve). Un luxus preču veikali nekad, Nekad, nelīmē uz zoles cenu zīmi.
publiski ieraksti nenozīmē ka nevajadzētu būt kauns par šādu aprunāšanu. Jums nepatiktu ka par jums šādi runātu cilvēki kurus jūs nemaz nepazīstat. Kāpēc par viņu šādi ir okey runāt? Mani vienmēr mācīja neteikt neko ja nav nekas labs ko teikt. Bet jums jau te forši par svešu cilvēku baumot, liekas vienīgais hobijs visām dāmām kas lasa šo forumu.
28.06.2026 19:59 |
 
Reitings 73
Reģ: 23.08.2024
xkara.w.x. @ 28.06.2026 19:44
Es tiešām atvainojos par vilšanos bet neesmu Jeļena 😁 šis būs mans pēdējais komentārs šajā forumā tāpēc lasiet uzmanīgi - Es ceru ka gan jūs gan jūsu bērnus un bērnu bērnus šādi citi cilvēki aprunā, lai jūs beidzot iemācītos empātiju.
Liekas ka savādāk jūs nesaprotat, nu tad mācaties no negatīvās karmas.
Peace ✌🏻

Ah ar tevi pasveicinājās
Un šeku reku draudi.
Ah Jeļena, baudi tikšanos ar vīru un radiem neviss telefonā dzīvo.
Un tāda inde tādā mazā cilvēciņā.
28.06.2026 20:00 |
 
Reitings 347
Reģ: 30.06.2023
Aurora22 @ 28.06.2026 19:49

Man tā viņas reakcijas liekas tik nesamērīgi crazy. Tāds wtf galīgs. "Čūskas" par to, ka kāds cilvēks izteica viedokli pa viņas apaviem? 😬
Influenceri ir interesanta suga, jo no vienas puses grib, lai viņus ievēro, viņiem seko un par viņiem runā, citādi netaisītu katru dienu kaudzi ar saturu, bet tanī pat laikā, nedod dievs tu pasaki kaut ko mazliet kristiku par viņiem, tad uzreiz sākas publiska gānīšanās.
Tā pati Karadžana taču pat nesen vairākas dienas taisīja saturu par to, ka grib atkal būt aktīvāka Instagramā un uzlabot algoritmu, lai viņas saturu rāda, pati vēl atbloķēja visus nobloķētos, lai viņai vairāk sekotāju 😀, bet ja viņu ievēro un par viņu runā - tad atkal slikti.
Nu tad necenties pa visām varītēm būt influencere, ja nespēj panest to, ka ne visi tev pa spalviņai glaudīs.

Vēl jau tas, ka lielum lielais vairums vietējo “digitālā satura” veidotāju paši neko nerada, bet kopē citu idejas. Un tad ir dziļā neizpratnē, kāpēc līdzīgs video no Influencera ar miljonu auditoriju, kur āriņa tiešām atbilst iekšiņai, viņu pašu izpildījumā izskatās smieklīgi.
28.06.2026 20:01 |
 
Reitings 73
Reģ: 23.08.2024
xkara.w.x. @ 28.06.2026 19:59
publiski ieraksti nenozīmē ka nevajadzētu būt kauns par šādu aprunāšanu. Jums nepatiktu ka par jums šādi runātu cilvēki kurus jūs nemaz nepazīstat. Kāpēc par viņu šādi ir okey runāt? Mani vienmēr mācīja neteikt neko ja nav nekas labs ko teikt. Bet jums jau te forši par svešu cilvēku baumot, liekas vienīgais hobijs visām dāmām kas lasa šo forumu.

Mīlulīt, ir jāsaprot: ja esi publisks cilvēks, būs aprunāšana, komentāri un heits. Ja gribi būt publisks, audzē biezu ādu.
28.06.2026 20:03 |
 
Reitings 12
Reģ: 28.06.2026
Bumsi @ 28.06.2026 20:00

Ah ar tevi pasveicinājās
Un šeku reku draudi.
Ah Jeļena, baudi tikšanos ar vīru un radiem neviss telefonā dzīvo.
Un tāda inde tādā mazā cilvēciņā.
Novēlēt jūsu ģimenei tādu pašu attieksmi kādu jūs rādāt šeit pret svešu cilvēku ir pēkšņi draudi? 🤣
Nesmīdini. Es jums vienkārši novēlu to pašu indi ko jūs dodat citiem cilvēkiem 💕
28.06.2026 20:04 |
 
Reitings 347
Reģ: 30.06.2023
xkara.w.x. @ 28.06.2026 19:59
publiski ieraksti nenozīmē ka nevajadzētu būt kauns par šādu aprunāšanu. Jums nepatiktu ka par jums šādi runātu cilvēki kurus jūs nemaz nepazīstat. Kāpēc par viņu šādi ir okey runāt? Mani vienmēr mācīja neteikt neko ja nav nekas labs ko teikt. Bet jums jau te forši par svešu cilvēku baumot, liekas vienīgais hobijs visām dāmām kas lasa šo forumu.

1. es neizlieku savu dzīvi publiskai apskatei,
2. nelepojas ar materiālām vērtībām,
3. pieņemu un samierinos, ka citiem par mani var būt atšķirīgs viedoklis, ne tāds kā es pati sevi redzu.
28.06.2026 20:06 |
 
Reitings 12
Reģ: 28.06.2026
Bumsi @ 28.06.2026 20:03

Mīlulīt, ir jāsaprot: ja esi publisks cilvēks, būs aprunāšana, komentāri un heits. Ja gribi būt publisks, audzē biezu ādu.
Saka cilvēks kurš uzskata karmu par draudiem! 🤣 Lūdzu, beidz smīdināt
28.06.2026 20:06 |
 
Reitings 246
Reģ: 30.03.2023
Karadžana raksta, ka ir toddlera mamma, bet meitai jau 5 gadi 😁
28.06.2026 20:10 |
 
Reitings 2121
Reģ: 04.11.2022
Ļoti nepatīkama radība tā plastmasas feikā Bārbija. Nesen vēl lūdzās uzmanību savai auditorijai, lai paceltu reitingus un uzlabotu Instagram algoritmu. Savas vienīgās zīmola kurpes noteikti ņem blakus gultā, kad gulēt iet.
28.06.2026 20:17 |
 
Reitings 2774
Reģ: 15.09.2023
xkara.w.x. @ 28.06.2026 20:06
Saka cilvēks kurš uzskata karmu par draudiem! 🤣 Lūdzu, beidz smīdināt

Citēšu tevi “.. šis būs mans pēdējais komentārs šajā forumā…”, bet turpini komentēt Jeļena. 🤡
28.06.2026 20:19 |
 
Reitings 26993
Reģ: 27.11.2018
Visā šajā visvairāk smieklīgi bija tas, ka tā stulbā wannabe 40 gadīgā bārbija sažuvusī iecepās par tupelēm😂 Labāk aizdomātos, kā savu bērnu pārvērš tādā pašā plastmasas lelē. Tas nav ne “cute”, ne skaisti tas ir vienkārši slimi.Labs aizbrauksi uz Turciju ar vīra radiem un cepojas par forumu. Pat ja tās čības ir oriģinālas, uz viņas bezgaumīgā stila tās tik un tā izskatās pēc pakaļdarinājuma. Pirmo reizi redzu, ka “Chanel” kurp cena vēl ir virsū un aizsargplēve nav kā te min.Jebkurā gadījumā to naudu anoreksiķes kundze labāk ieguldītu psihologā vai kādā citā jēdzīgākā lietā dzīvojot savos 30 m². Wanna-be influencere, bet āda pa plānu.Citiem cilvēkiem piemīt gaume, viedoklis un sava nostāja. Ja gribas sevi izrādīt, uz to ir tiesības, tāpat kā citiem ir tiesības paust nepatiku. Un čūskām saukt visus, kam viņa nepatīk, ir vienkārši lol.
28.06.2026 20:25 |
 
Reitings 352
Reģ: 22.06.2023
Mashka Kakashka @ 28.06.2026 20:19

Citēšu tevi “.. šis būs mans pēdējais komentārs šajā forumā…”, bet turpini komentēt Jeļena. 🤡

Tā nav Jeļena 100%. Kāda grib, lai visas tā domā. Tas nav viņas rakstības stils.
28.06.2026 20:32 |
 
Reitings 45
Reģ: 29.12.2023
xkara.w.x. @ 28.06.2026 19:44
Es tiešām atvainojos par vilšanos bet neesmu Jeļena 😁 šis būs mans pēdējais komentārs šajā forumā tāpēc lasiet uzmanīgi - Es ceru ka gan jūs gan jūsu bērnus un bērnu bērnus šādi citi cilvēki aprunā, lai jūs beidzot iemācītos empātiju.
Liekas ka savādāk jūs nesaprotat, nu tad mācaties no negatīvās karmas.
Peace ✌🏻
man asiņo acis no tās gramatikas
28.06.2026 20:36 |
 
Reitings 73
Reģ: 23.08.2024
xkara.w.x. @ 28.06.2026 19:59
publiski ieraksti nenozīmē ka nevajadzētu būt kauns par šādu aprunāšanu. Jums nepatiktu ka par jums šādi runātu cilvēki kurus jūs nemaz nepazīstat. Kāpēc par viņu šādi ir okey runāt? Mani vienmēr mācīja neteikt neko ja nav nekas labs ko teikt. Bet jums jau te forši par svešu cilvēku baumot, liekas vienīgais hobijs visām dāmām kas lasa šo forumu.

Mīlulīt, ir jāsaprot: ja esi publisks cilvēks, būs aprunāšana, komentāri un heits. Ja gribi būt publisks, audzē biezu ādu.
xkara.w.x. @ 28.06.2026 20:04
Novēlēt jūsu ģimenei tādu pašu attieksmi kādu jūs rādāt šeit pret svešu cilvēku ir pēkšņi draudi? 🤣
Nesmīdini. Es jums vienkārši novēlu to pašu indi ko jūs dodat citiem cilvēkiem 💕

Wow pateikt Čau ir inde.
Jauns līmenis. 🤣
28.06.2026 20:36 |
 
Reitings 170
Reģ: 02.02.2022
Lasu Gobzemja stories Instagramā par Kristofu Blausu un esmu šokā - tādu publisko iespaidu šis cilvēks neatstāja, bet redz kā, mūsidneās nekam nevar ticēt 😀👍
28.06.2026 20:36 |
 
Reitings 73
Reģ: 23.08.2024
xkara.w.x. @ 28.06.2026 20:06
Saka cilvēks kurš uzskata karmu par draudiem! 🤣 Lūdzu, beidz smīdināt

Kāda karma, galīgi karstums galvā iespiedies.
Vai es ko sliktu rakstīju?
28.06.2026 20:38 |
 
Reitings 12
Reģ: 28.06.2026
Merkadel @ 28.06.2026 20:36
man asiņo acis no tās gramatikas
Es fluently runāju 5 valodās, a jūs dāmas tikai čūsku valodu zināt 😘👌🏻
28.06.2026 20:47 |
 
Patīk
Reitings 2825
Reģ: 08.09.2025
Aldo @ 28.06.2026 20:36
Lasu Gobzemja stories Instagramā par Kristofu Blausu un esmu šokā - tādu publisko iespaidu šis cilvēks neatstāja, bet redz kā, mūsidneās nekam nevar ticēt 😀👍

Kas ir ar Kristofu Blaus?
28.06.2026 21:00 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits