IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 986
Reģ: 15.09.2023
pavasarazieds @ 02.10.2024 10:14

Nedaud paklausijos interviju. Arkartigi slikta dikcija, laikam tapec savos storijos neruna, bet tikai lupas savelk bantites ? un visa intervija tik liels fake, neesot patikusi praata veetra, Laurina laikam ir piemirsusi kaa vinu mediija, rakstija un uzbazaas vinam. Vel protams der aizdomaties visam meitenem vai ir verts but Valaines pacientem, jo Laurai ir katostrofali skibas lupas un mute, botox ari piere iespricets nekorekti, jo intervija redzams kaa viena uzacs skibi pacelas, par parejo nemaz nerunasim? klasiska Valaines kliente ar uzpampushu seju

Nesot patikusi Prāta vētra? 😁 Kāpēc tad viņa viņus stalkoja katrā koncertā, siekalojās, visiem bāzās virsū, ja kāds teica, ka nepatīk Prāta vētra? Viņa ir patoloģiska mele visu savu dzīvi. Ļoti sačakarējusi savu seju, škība ļoti, mute vistrakāk, kad runā.
02.10.2024 10:28 |
 
Reitings 3759
Reģ: 09.04.2023
Mashka Kakashka @ 02.10.2024 10:28

Nesot patikusi Prāta vētra? ? Kāpēc tad viņa viņus stalkoja katrā koncertā, siekalojās, visiem bāzās virsū, ja kāds teica, ka nepatīk Prāta vētra? Viņa ir patoloģiska mele visu savu dzīvi. Ļoti sačakarējusi savu seju, škība ļoti, mute vistrakāk, kad runā.

Ufff, tas ir no injekcijām? Man likās, ka viņai ir tā viena slimība, kuras rezultātā seja vienā pusē nedaudz noslīd. Nu jā, dzīvs pierādījums tam, ka skaistumu ne vienmēr var 100% nopirkt, tas atstarojas no tā, kas iekšā.
02.10.2024 10:56 |
 
Reitings 1756
Reģ: 09.06.2024
Liani @ 01.10.2024 16:04
Kas nez Zozefes Kari varēja notikt, ka cīnas par dzīvību?
Iespējams bumerangs skrien pakaļ, par to, ka cilvēku tūkstošus, pat simtus tūkstošu uz naudu bija apjājis. Noteikti jau veselības problēmas, dažus mēnešus arī kaut kas bija, gulēja slimnīcā.
02.10.2024 10:58 |
 
Reitings 8
Reģ: 09.01.2023
Par Lauru Arāju. Esmu viņas kursabiedrene un nosacīti ex draudzene. Varu pateikt to, ka intervija sastāv no vieniem meliem.
Sākās lēnām un blabla 😀😀 aizmirsi kā vajāji viņu pie Šarlotes ielas mājām? Un kā prātā juki redzot kā viņš ar citu blondīni iekāpj mašīnā? Piemirsi ka viņam dāvanas svētkos sūtīji, ne par savu naudu? Aizmirsi, ka tavs ex draugs tevi uzturēja un pirka visas brenda šmotkas, vai tomēr “visu pati,pati”.
Saprotu, ka daļa, kas nepazīst Lauru šobrīd klausās interviju noslauka asaras un domā, ka ak vai kāda nabadzīte. Patiesībā briesmīga čūska un manipalotore. Intervijā tik naiva un gaudulīga.
Visas sarakstes ar Māri mums BA biji atrādījusi, visiem stāstīji kas šodien uz skolu brauks pakaļ utt. Patoloģiska mele, kura piemirsusi savu pagātni.
02.10.2024 12:46 |
 
Reitings 777
Reģ: 07.02.2024
glorijastasta @ 02.10.2024 12:46
Par Lauru Arāju. Esmu viņas kursabiedrene un nosacīti ex draudzene. Varu pateikt to, ka intervija sastāv no vieniem meliem.
Sākās lēnām un blabla ?? aizmirsi kā vajāji viņu pie Šarlotes ielas mājām? Un kā prātā juki redzot kā viņš ar citu blondīni iekāpj mašīnā? Piemirsi ka viņam dāvanas svētkos sūtīji, ne par savu naudu? Aizmirsi, ka tavs ex draugs tevi uzturēja un pirka visas brenda šmotkas, vai tomēr “visu pati,pati”.
Saprotu, ka daļa, kas nepazīst Lauru šobrīd klausās interviju noslauka asaras un domā, ka ak vai kāda nabadzīte. Patiesībā briesmīga čūska un manipalotore. Intervijā tik naiva un gaudulīga.
Visas sarakstes ar Māri mums BA biji atrādījusi, visiem stāstīji kas šodien uz skolu brauks pakaļ utt. Patoloģiska mele, kura piemirsusi savu pagātni.

Nesaprotu to Lauru. Ja viss ir patiesība, ko te par viņu raksta, kāda vella pēc viņa iet uz interviju un publiski blamējas. Labi zinot, ka ir cilvēki, kuri zin patiesību un, ka tas nāks gaismā. Dabūja savu Māri, dzīvo laimīgi, nevis intervijās stāsti to, kā nav un nav bijis. Kam viņai to visu.
02.10.2024 12:56 |
 
10 gadi
Reitings 2278
Reģ: 27.02.2011
Nu jūs te rakstiet baigi negatīvi par to Lauru. Es domāju, ka nevienu vīrieti nevar tā apvest ap stūri, ka viņš gala beigās ir ilgās attiecībās, apprec sievieti un izveido ģimeni, bērnu. Ja viņš izvēlējās viņu, tātad mīl. Ja viņai apkārt ir tik daudz draugu, ģimene, tātad, nav viss tik melni kā šeit mālējat. Nu nevar to visu sasniegt ar viltu un meliem kā šeit pasniedzat.
02.10.2024 12:57 |
 
10 gadi
Reitings 2278
Reģ: 27.02.2011
Ziniet, ja varētu tā vīrieti nocopēt, tad nebūtu tik daudz šķirtu, salauztu sieviešu, kuras pamet vīriešo, nemīl.
02.10.2024 12:59 |
 
Reitings 292
Reģ: 17.05.2022
Chikitita @ 02.10.2024 12:57
Nu jūs te rakstiet baigi negatīvi par to Lauru. Es domāju, ka nevienu vīrieti nevar tā apvest ap stūri, ka viņš gala beigās ir ilgās attiecībās, apprec sievieti un izveido ģimeni, bērnu. Ja viņš izvēlējās viņu, tātad mīl. Ja viņai apkārt ir tik daudz draugu, ģimene, tātad, nav viss tik melni kā šeit mālējat. Nu nevar to visu sasniegt ar viltu un meliem kā šeit pasniedzat.
Piekrītu. Noklausījos interviju, šķita pilnīgi sakarīga, dzīvē daudz ko pieredzējusi meitene. Nu un, ja arī kaut ko mēģina pasniegt mazliet citādāk? Kas jums no tā? Tas, ko cilvēki redz, nekad nav objektīvi, jo mēs visam piešķiram savu personīgo interpretāciju. Viņas galvā un pieredzē neviens nevar ielīst. Izklausās vnk pēc zaļas skaudības - lūk, mana interpretācija par tām, kas Lauru noliek.
02.10.2024 13:02 |
 
Reitings 8
Reģ: 09.01.2023
Chikitita @ 02.10.2024 12:57
Nu jūs te rakstiet baigi negatīvi par to Lauru. Es domāju, ka nevienu vīrieti nevar tā apvest ap stūri, ka viņš gala beigās ir ilgās attiecībās, apprec sievieti un izveido ģimeni, bērnu. Ja viņš izvēlējās viņu, tātad mīl. Ja viņai apkārt ir tik daudz draugu, ģimene, tātad, nav viss tik melni kā šeit mālējat. Nu nevar to visu sasniegt ar viltu un meliem kā šeit pasniedzat.

Neesi tik naiva. Protams, ka ilgstoši uzmācoties, rakstot un “nejauši” būt vietās, kur atrodas vīrietis tu lēnām viņu ievelc savos plānos. Viņa pēc gredzena viņam lūdzās jau cik gadus, katrā ballītē viņa vicināja savu pirkstu un publiski viņu nostādīja neertā situācijā. Un intervijā lieliski pati atklāj kāpēc vajadzēja bērnu. Jo vienīgais iemesls, lai būtu nodrošinājusi sev vietu blakus viņam uz dzīvi. Jo savus bērnus viņš ļoti mīl.
Pati Laura intervijā teica, ka viņai neesot gribējies samīļot savu bērnu!! Tas skatiens un intonācija kādā viņa to saka!! Šermuļi pārskrēja!! Un pat kad izrāpusies no depresijas, tad “es varu tagad samīļot”!!!! Es varu!! Šausmas. Māmiņa saka, ka viņa var!!! Mātes mīlestība ne uz sekundi intervijā neparādījās. Tas ir vairāk kā skaidrs, ka bērns ir tikai instruments, lai Māris būtu blakus. Viņa nav mīloša māte, to jau savā ig ir pierādījusi. Katru dienu bērns tiek nogrūsts vecmammai.
02.10.2024 13:09 |
 
Reitings 255
Reģ: 06.07.2024
Ariete @ 01.10.2024 09:47
Man vienīgajai Sana Oša liekas boring?

Viņa ir līdzīga Jutai ex Valdmanei pēc rakstura.
Bet Sana ir jauka sieviete,cilvēks,viņa vienkārši ir pārāk perfekta uz visu un pareiza.Bet visas viņas ieteiktās reklāmas ir labas un viņa nevazājas pa kakta kantoriem,injekcijas utt,nav haipotāja tad jau tām arī būs garlaicība.
Prieks par Jaņa bumerangu -aprecēja Slampu un dabūja atpakaļ slampu gājienus.
SANA gan jau ierēc-priekā Sana!!🙈🥂
02.10.2024 13:25 |
 
Reitings 369
Reģ: 14.05.2024
Chikitita @ 02.10.2024 12:57
Nu jūs te rakstiet baigi negatīvi par to Lauru. Es domāju, ka nevienu vīrieti nevar tā apvest ap stūri, ka viņš gala beigās ir ilgās attiecībās, apprec sievieti un izveido ģimeni, bērnu. Ja viņš izvēlējās viņu, tātad mīl. Ja viņai apkārt ir tik daudz draugu, ģimene, tātad, nav viss tik melni kā šeit mālējat. Nu nevar to visu sasniegt ar viltu un meliem kā šeit pasniedzat.

Ja esi precējusies ar bagātu, vai zinošu vīrieti, nedod Dievs, ja paliec aktīvāka soc. tīklos, šeit rakstīs tik to sliktāko par sievieti. Vēl salīdzinās ar visu ko iespējamo, lai tik noliktu.
Es arī esmu dzirdēju stāstu par Lauru, nesen arī rakstīju, bet paklausoties interviju, neticu, ka var tik ļoti melot. Tomēr meliem īsas kājas. Kā arī, viņa ir gan precējusies, gan ir kopīgs bērniņš. Saprotams, ka LV ir ļoti daudz tādu, kas noliks, jo ir jānoliek. Salīdzinās, jo ir tak jāsalīdzina. Ne viņa influencere, ne viņa cenšās tāda būt. Lai jau dzīvo. Visiem neizpatiksi.
02.10.2024 13:42 |
 
Reitings 8
Reģ: 09.01.2023
LivaLauva1 @ 02.10.2024 13:42

Ja esi precējusies ar bagātu, vai zinošu vīrieti, nedod Dievs, ja paliec aktīvāka soc. tīklos, šeit rakstīs tik to sliktāko par sievieti. Vēl salīdzinās ar visu ko iespējamo, lai tik noliktu.
Es arī esmu dzirdēju stāstu par Lauru, nesen arī rakstīju, bet paklausoties interviju, neticu, ka var tik ļoti melot. Tomēr meliem īsas kājas. Kā arī, viņa ir gan precējusies, gan ir kopīgs bērniņš. Saprotams, ka LV ir ļoti daudz tādu, kas noliks, jo ir jānoliek. Salīdzinās, jo ir tak jāsalīdzina. Ne viņa influencere, ne viņa cenšās tāda būt. Lai jau dzīvo. Visiem neizpatiksi.

Tu laikam viņai neseko ig, ja apgalvo, ka viņa necenšas būt influencere 😀😀😀😀
02.10.2024 13:47 |
 
Reitings 369
Reģ: 14.05.2024
glorijastasta @ 02.10.2024 13:47

Tu laikam viņai neseko ig, ja apgalvo, ka viņa necenšas būt influencere ????

Nesekoju gan, jo nepazīstu un neinteresē. Es tik apskatījos, ka maz sekotāju un slēgts konts. Drīzāk jautājums ir tāds, kādēļ sekot cilvēkam, ja neko labu nevari pateikt?
02.10.2024 13:51 |
 
Reitings 986
Reģ: 15.09.2023
LivaLauva1 @ 02.10.2024 13:42

Ja esi precējusies ar bagātu, vai zinošu vīrieti, nedod Dievs, ja paliec aktīvāka soc. tīklos, šeit rakstīs tik to sliktāko par sievieti. Vēl salīdzinās ar visu ko iespējamo, lai tik noliktu.
Es arī esmu dzirdēju stāstu par Lauru, nesen arī rakstīju, bet paklausoties interviju, neticu, ka var tik ļoti melot. Tomēr meliem īsas kājas. Kā arī, viņa ir gan precējusies, gan ir kopīgs bērniņš. Saprotams, ka LV ir ļoti daudz tādu, kas noliks, jo ir jānoliek. Salīdzinās, jo ir tak jāsalīdzina. Ne viņa influencere, ne viņa cenšās tāda būt. Lai jau dzīvo. Visiem neizpatiksi.

Necenšas būt influencere, kura pati paziņoja dzeltenai presei, ka viņa tiekas ar Mihelsonu. 😁 Viņa vienmēr ir gribējusi būt slavena. Var jau neticēt, ko šeit raksta cilvēki par viņu, cilvēki kas viņu pazīst vai ir kopīgi draugi, paziņas, bet dzīve visu saliks savās vietās. Katra paša izvēlē vai ticēt cilvēka pasniegtajam dzīvesveidam vai neticēt. Es par viņu zinu pietiekami daudz, lai no malas uz viņas dzīvi skatītos un smietos par to cik viens cilvēks ir gatavs tālu iet un melot, lai turpinātu dzīvot savā kristāla bumbā ar iedomāto dzīvīti.
Paskatieties uz citiem Instagram ideālajiem pārīšiem, kaut vai Ceriņu pāri, kuri prata skaisti pasniegt savu dzīvi uz izrotātas paplātes un kas no tā visa sanāca.
02.10.2024 13:59 |
 
Reitings 369
Reģ: 14.05.2024
Kirbis32 @ 02.10.2024 13:25

Viņa ir līdzīga Jutai ex Valdmanei pēc rakstura.
Bet Sana ir jauka sieviete,cilvēks,viņa vienkārši ir pārāk perfekta uz visu un pareiza.Bet visas viņas ieteiktās reklāmas ir labas un viņa nevazājas pa kakta kantoriem,injekcijas utt,nav haipotāja tad jau tām arī būs garlaicība.
Prieks par Jaņa bumerangu -aprecēja Slampu un dabūja atpakaļ slampu gājienus.
SANA gan jau ierēc-priekā Sana!!??

Lūk lielisks un skaists piemērs par to, ka botox un injekcijas var arī skaisti izskatīties! Tik ir jāiet tiešām pie labiem speciālistiem. Man ļoti patīk, skaisti un gaumīgi. Saturs arī patīkams. Sana tiešām izskatās mierā un harmonijā. Prieks par viņu!
02.10.2024 14:11 |
 
10 gadi
Reitings 3154
Reģ: 09.07.2011
LivaLauva1 @ 02.10.2024 13:42

Ja esi precējusies ar bagātu, vai zinošu vīrieti, nedod Dievs, ja paliec aktīvāka soc. tīklos, šeit rakstīs tik to sliktāko par sievieti. Vēl salīdzinās ar visu ko iespējamo, lai tik noliktu.
Es arī esmu dzirdēju stāstu par Lauru, nesen arī rakstīju, bet paklausoties interviju, neticu, ka var tik ļoti melot. Tomēr meliem īsas kājas. Kā arī, viņa ir gan precējusies, gan ir kopīgs bērniņš. Saprotams, ka LV ir ļoti daudz tādu, kas noliks, jo ir jānoliek. Salīdzinās, jo ir tak jāsalīdzina. Ne viņa influencere, ne viņa cenšās tāda būt. Lai jau dzīvo. Visiem neizpatiksi.

Man ir radies tāds iespaids, ka viņa jau tik tālu ir aizgājusi ar saviem meliem un fake realitātes radīšanu, radot par sevi vēlamo iespaidu IG un Mihelsona draugu vidu, ka tur jau šobrīd nekas cits vairs neatliek, kā līdz galam spēlēt to perfekto ģiemenes sievietes tēlu. Kas par to, ka pāris cilvēki no pagātnes zina, ka tas viss ir fufelis - galvenais taču, ko "jaunie draugi" domā. Vispār nebrīnos, ka viņa Māri ir tik ilgi lenkusi, ka beidzot panāca savu. Pieņemu, ka viņš ir tāds mierīgais tips, kurš baigi arī par to neiespringst un pretī daudz nerunā, tāpēc arī nobāzējās šādi pēc pirmās laulības šķiršanas. Esmu jau te rakstījusi, ka no Lauras tāds nepatīkams, nepatiess vaibs nāk. Neciešu, ka cilvēki izliekas par to, kas nav, lai tikai panāktu savu. Pati gan jau tagad laimīga būt "sabiedrības dāma", ko uz kādu interviju arī beidzot pasauca
02.10.2024 14:33 |
 
Reitings 369
Reģ: 14.05.2024
garsigs_persiks @ 02.10.2024 14:33

Man ir radies tāds iespaids, ka viņa jau tik tālu ir aizgājusi ar saviem meliem un fake realitātes radīšanu, radot par sevi vēlamo iespaidu IG un Mihelsona draugu vidu, ka tur jau šobrīd nekas cits vairs neatliek, kā līdz galam spēlēt to perfekto ģiemenes sievietes tēlu. Kas par to, ka pāris cilvēki no pagātnes zina, ka tas viss ir fufelis - galvenais taču, ko "jaunie draugi" domā. Vispār nebrīnos, ka viņa Māri ir tik ilgi lenkusi, ka beidzot panāca savu. Pieņemu, ka viņš ir tāds mierīgais tips, kurš baigi arī par to neiespringst un pretī daudz nerunā, tāpēc arī nobāzējās šādi pēc pirmās laulības šķiršanas. Esmu jau te rakstījusi, ka no Lauras tāds nepatīkams, nepatiess vaibs nāk. Neciešu, ka cilvēki izliekas par to, kas nav, lai tikai panāktu savu. Pati gan jau tagad laimīga būt "sabiedrības dāma", ko uz kādu interviju arī beidzot pasauca

Nu nezinu, varbūt, nevaru baigi spriest, jo īsti nesekoju un baigi nezinu. Ja viņa tik tiešām labi melo, tad cepuri nost. Jāiet par aktrisi. Kopumā intervija man patika.
02.10.2024 14:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits