IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 104
Reģ: 15.02.2023
Annija Kļaviņa laikam izšķīrās gan. Veltīja postu par šo tēmu, cik saprotu.
15.09.2024 17:40 |
 
Reitings 31
Reģ: 22.01.2014
Es arī biju Tonnes grupā. Vienu mēteli nopirku no ieteiktajiem, tas foršs. Reizēm viņa ieliek kaut ko smuku, bet tomēr lielākoties tās ir lietas, kas neatbilst manam stilam un auguma tipam. Tonne pati ir ļoti kalsnas miesas būves, uz viņas apģērbi izskatās ok, bet ar lielākām krūtīm un platākiem gurniem neizskatās tik labi.
Esmu arī pirkusi Puncules šoppinga listu - tā likās galīgi zemē izmesta nauda. Vnk čupa ar apģērbiem (to bildēm, linkiem). Arī no super dārgās cenu kategorijas. Un bez kaut kādiem komentāriem, kā un ko savilkt kopā, kādiem auguma tipiem kas der utt.
Tonnes grupa un Puncules šoppinga lists likās bezjēdzīgākie pirkumi. Puncule pēc savas komunikācijas vispār liekas ļoti īpatnēja. Instagram ir rakstījusi, ka nevar ciest cilvēku dabīgo smaržu (nav ne jausmas, kas tas tāds, jo es, piem., cilvēku smaržu baigi nejūtu, ja vien nav izteiktas problēmas ar higiēnu), ka smaržas ir must have.
15.09.2024 19:30 |
 
Reitings 967
Reģ: 05.07.2024
Deisijaa @ 15.09.2024 17:40
Annija Kļaviņa laikam izšķīrās gan. Veltīja postu par šo tēmu, cik saprotu.
Es arī šo faktu pamanīju kādas pāris nedēļas atpakaļ, kad viņa storijā bija ielikusi dzejoli par laulību. Skumji. Bet paskatījos diezgan sen atpakaļ viņas vīram tiktokus, kur viņš plātās ar mašīnām utt, kaut kas īsti tam džekam smadzenēs nav, pieļauju, ka nokrāpis Anniju ne reizi vien…
15.09.2024 19:55 |
 
Reitings 241
Reģ: 03.04.2024
Tora @ 15.09.2024 19:30
Es arī biju Tonnes grupā. Vienu mēteli nopirku no ieteiktajiem, tas foršs. Reizēm viņa ieliek kaut ko smuku, bet tomēr lielākoties tās ir lietas, kas neatbilst manam stilam un auguma tipam. Tonne pati ir ļoti kalsnas miesas būves, uz viņas apģērbi izskatās ok, bet ar lielākām krūtīm un platākiem gurniem neizskatās tik labi.
Esmu arī pirkusi Puncules šoppinga listu - tā likās galīgi zemē izmesta nauda. Vnk čupa ar apģērbiem (to bildēm, linkiem). Arī no super dārgās cenu kategorijas. Un bez kaut kādiem komentāriem, kā un ko savilkt kopā, kādiem auguma tipiem kas der utt.
Tonnes grupa un Puncules šoppinga lists likās bezjēdzīgākie pirkumi. Puncule pēc savas komunikācijas vispār liekas ļoti īpatnēja. Instagram ir rakstījusi, ka nevar ciest cilvēku dabīgo smaržu (nav ne jausmas, kas tas tāds, jo es, piem., cilvēku smaržu baigi nejūtu, ja vien nav izteiktas problēmas ar higiēnu), ka smaržas ir must have.

Puncule pēc ģimja iedomīga, pa gabalu ....
15.09.2024 20:04 |
 
10 gadi
Reitings 3074
Reģ: 09.07.2011
Mashka Kakashka @ 15.09.2024 15:10

Oi, Lauriņa ? bagātu vīriešu medniece, ko tik viņa nav darījusi, lai noturētu vīriešus pie saviem sāniem. Smieklīgākais, ka visa viņas pasniegtā fancy Instagram dzīve ir totāls fake, kā jau lielākajai daļai šādu Instagrameru. Dzīvē galvenais ir dārgi zīmoli, nekas vairāk. Absolūti tukša persona. Visiem PV grupas biedriem, uzzinot, ka Māris viņu precēs, bija vienāda reakcija "tikai ne viņu". Viena liela izlikšanās sabiedrības priekšā. Par to, ka Māris gribētu Santu atpakaļ, šaubu nav. Turklāt, Laura, kad sāka staigāt ar Mihelsonu, kardināli izmainīja savu ģērbšanās stilu un kopēja Santu kā 1:1.

Man kaut kā arī vienmēr viss viņas saturs ir licies tik uzspēlēts un neīsts. Arī visa tā pielīšana Mihelsona draugiem-mūziķiem, ko tik cītīgi vienmēr savos storijos liek un tago, sākot ar Prāta vētras dalībniekiem līdz Aishai un citiem. Lielā draudzene visiem pēkšņi 😀
15.09.2024 20:26 |
 
Reitings 19753
Reģ: 27.11.2018
Godīgi sakot, esmu vēl šokā par to, cik lielu vilšanos radīja gan Tonnes grupa, gan Puncules šopinga liste. Tonne izskatās, ka viņa domā tikai par cilvēkiem, kas izskatās tieši kā viņa – slaidi un bez mazākajām formām. Ja tev ir kaut mazākās formas, lielākas krūtis vai gurni, tad vari droši mest viņas ieteikumus miskastē. Vienalga, cik foršs apģērbs izskatās uz viņas, uz normāliem ķermeņiem tas bieži vien izskatās vienkārši briesmīgi.
Bet Puncule? Tas ir pavisam cits stāsts – viņas šopinga liste ir apkaunojoši slikta. Tikai iemet bildes un linkus uz briesmīgi dārgiem apģērbiem, bez jebkāda saprāta vai loģikas. Nav nekādu norādījumu, kā kaut ko sakombinēt, kādiem auguma tipiem tas der – nekā! Tīra naudas izsviestuve. Es pilnīgi nesaprotu, kā viņa var uzskatīt, ka tas ir kaut kas vērtīgs. Tu būtībā maksā par pilnīgu tukšumu, ko vari pats salasīt internetā 15 minūšu laikā.
Un kas attiecas uz viņas personību, tas ir vēl trakāk. Puncule izklausās kā totāli nogribējusies marta kaķene, kas tikai gaudo un nemitīgi cenšas pievērst sev uzmanību. Viņas visa tā pieeja un attieksme liecina par pilnīgu nespēju saprast, ko citi cilvēki patiesībā vēlas vai vajag.
15.09.2024 20:49 |
 
Reitings 27
Reģ: 03.09.2024
Vai te kāda seko arī visādiem interesantiem Twitera personāžiem?
15.09.2024 21:10 |
 
Reitings 856
Reģ: 31.01.2023
Pilgrim @ 15.09.2024 16:06
Nabaga Mihelsons, laikam tiek turēts gūstã. Tak beidziet muldēt, ja jau šis viņu apprecēja, tātad bija gana liela patikšana.

Patiesībā gandrīz jau arī ir kā turēdams gūstā😀 Laura pilnībā katrā kompānijā, gan tuviem, gan tāliem, gan kaimiņiem, principā visiem skandināja viņa klātbūtnē tizlos jokus “kur tad mans gredzentiņš?”. Viņa ludzās pēc gredzena, pat ir draudējusi viņam 😀 visi kursabiedri jau pirmajā nedēļā uzzināja, kas ir viņas jaunais randiņbiedrs 😀
15.09.2024 21:15 |
 
Reitings 443
Reģ: 03.08.2022
Es atceros, ka viena prasīja ziemas apavus, kad sniegs bija līdz ceļiem, ērtus, gariem gabaliem. Un Puncule ieteica, NB botas. Nu uzreiz bija skaidrs, ka viņa ar galvu nedraudzējas.
15.09.2024 21:16 |
 
Reitings 31
Reģ: 22.01.2014
Man baigais wtf bija, kad Puncule apgalvoja, ka augstpapēdenes, precīzāk, "špiļkas" ir tikpat ērtas kā bezpapēžu apavi. Tikai sevi esot jāuztrennē. Pašai problēmas ar ceļiem..
15.09.2024 21:21 |
 
Reitings 27344
Reģ: 06.11.2022
pavasarazieds @ 15.09.2024 21:15

Patiesībā gandrīz jau arī ir kā turēdams gūstā? Laura pilnībā katrā kompānijā, gan tuviem, gan tāliem, gan kaimiņiem, principā visiem skandināja viņa klātbūtnē tizlos jokus “kur tad mans gredzentiņš?”. Viņa ludzās pēc gredzena, pat ir draudējusi viņam ? visi kursabiedri jau pirmajā nedēļā uzzināja, kas ir viņas jaunais randiņbiedrs ?

Un kāpēc gan ne? Man liekas tikai normāli, ja sieviete skaidri un atklāti noformulē savas vēlmes. Un pilnīgi normāli, ja sievietei ir vēlme pēc stabilām attiecībām, nevis " krūmi vieno, krūmi šķir". Tas nekādā gadījumā nepadara vīrieti par nevarīgu ķīlnieku, vienkārši neļauj viņam čakarēt sievietei galvu un pa tukšo tērēt viņas reproduktīvo vecumu.
Līdz ar to komentāri par nabaga Mihelsonu drīzāk izklausās pēc atklātas skaudības.
15.09.2024 21:27 |
 
10 gadi
Reitings 975
Reģ: 11.04.2010
Vai Rojs nav izšķīries no Modra? Vismaz no ig satura jau nedēļām ilgi rodas iespaids, ka Rojs tik pa Rīgu un visur citur, tikai ne laukos
15.09.2024 22:15 |
 
Reitings 229
Reģ: 12.10.2022
krustcele @ 14.09.2024 08:40
Lauras Vizlas un Esteres draudzība arī ir over. Ko gan dara miljoni… Felipe ar bija draudziņš un izbija.

Pat bildes ir izņemtas no Lauras instagrama ar Esteri kopā, wow.
15.09.2024 22:48 |
 
10 gadi
Reitings 3342
Reģ: 25.05.2009
beReal @ 15.09.2024 22:48

Pat bildes ir izņemtas no Lauras instagrama ar Esteri kopā, wow.

Estere ir wannabe Alīna tai Sūkijai 😄
15.09.2024 23:02 |
 
Reitings 856
Reģ: 31.01.2023
LabaDabaDa @ 15.09.2024 21:27

Un kāpēc gan ne? Man liekas tikai normāli, ja sieviete skaidri un atklāti noformulē savas vēlmes. Un pilnīgi normāli, ja sievietei ir vēlme pēc stabilām attiecībām, nevis " krūmi vieno, krūmi šķir". Tas nekādā gadījumā nepadara vīrieti par nevarīgu ķīlnieku, vienkārši neļauj viņam čakarēt sievietei galvu un pa tukšo tērēt viņas reproduktīvo vecumu.
Līdz ar to komentāri par nabaga Mihelsonu drīzāk izklausās pēc atklātas skaudības.

Es tev pilnībā piekrītu, bet ne gadījumā kad sieviete to izbļauj pa visu Rīgu. Viņas gadījumā tā bija agresīva uzmākšanās un ar to arī panāca savu. Tāpat kā šobrīd agresīvi visiem metas par draudzeni. Nezinu nevienu personu kura tik uzkrītoši visus taggotu un atrādītu sekotājiem. Nu visi pēkšņi viņai draugi kļuvuši😀 patiesībā visiem raksta un uzmetas par draugiem, bet priekšā liekot savu uzvārdu. Neaizmirsīsim,ka pati Laura nosūtīja dzeltanajai presei informāciju, ka Mihelsonam pie sāniem tieši viņa😀😀
15.09.2024 23:09 |
 
Reitings 4851
Reģ: 01.04.2023
pavasarazieds @ 14.09.2024 23:19
Tad jau Laura Mihelsone mājās sēž ar drebošu sirdi un tulīt būs stāvoklī ar otro, lai noturētu savu vīru pie sāniem?? Santai tikai atliks paskatīties uz Mihelsonu, kad viņš jau būs aizskrējis atpakaļ. Visas pietuvinātās personas zina kā viņi “šķīrās” daudzu mēnešu garumā. Kad Lauriņa jau ciemojās un sapņoja satikt dzīvē savu elku Kauperu, tikmēr Mihelsons pie šķirtās sievas ciemojās Āgenskalna dzīvoklī ??

Vai tad Santa nebija kopā ar Pīlēnu krietni vēl pirms Mihelsons satika Lauru?
15.09.2024 23:14 |
 
Reitings 5363
Reģ: 27.11.2023
Tuana @ 15.09.2024 23:14

Vai tad Santa nebija kopā ar Pīlēnu krietni vēl pirms Mihelsons satika Lauru?
bija gan! Bet kāpēc šī tēma šeit - varbūt esmu palaidusi garām, bet Mārtīņš un Santa Pīlēni šķīrušies?
16.09.2024 01:02 |
 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2024
Kubasova galīgi garām.
Interesanti, ar ko viņa domāja, kad filmēja to reel ar paplātes uzsperšanu. Vai arī domāja vispār?
Kārtējo reizi parādīja savu idiotismu un neaudzinatību.
Pilnīgi bezjēdzīgs un stulbs saturs.
16.09.2024 01:23 |
 
Reitings 573
Reģ: 25.01.2023
Ainulai @ 13.09.2024 21:44

Zane notievēja un varbūt vairs negrib sev to rudo, briļļaino bumbulīti blakus?

milzīgs karogs, tam, ka velk uz citu pusi ir augumu demonstrējošie, it kā nejaušie storiji viņas food blogā. nu nekad agrāk tādi nebija, forši jau izcelt vidukli un tā, bet katru dienu atrādīt savus sasniegumus “džimzijā” ir kaitinoši drusku
16.09.2024 01:43 |
 
Reitings 2552
Reģ: 10.04.2022
Ceriņai laulību riņķis atkal pirkstā? Aizdomīgi izskatījās šī rīta laika ziņās
16.09.2024 07:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits