IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 594
Reģ: 05.08.2024
susla @ 04.09.2024 14:09

Plus, par ķīmijas sastāvu, ko tas nodara tavai ādai, nemaz neizteikšos. Neaizmirsti, ka mazgājot apenes ar “smaržīgo” arielu, tu katru dienu kairini un bendē veselību, burtiski iesūc sevī arielu. Kad esi iesvīdusi, visa tā vājprāta smakojošā ariel ķīmija kairina tavu ādu un tiek dziļākos slāņos. Nekas labs tas nav. Tu ne tikai smirdi pēc lētuma, nevis smaržo pēc svaiguma ( svaigumam nav aromāta), bet arī čakarē savu veselību.

Es smirdu pēc Arieal, bet tu vienkārši smirdi.😁Man vismaz ir ko vainot, pulveris, bet tu vienkārši esi smirdža pa dzīvi.😁
04.09.2024 14:18 |
 
Reitings 2022
Reģ: 21.04.2024
Babadžiga @ 04.09.2024 14:15

Cerams, ka dzīvo pļavā un nepatērē neko, kas pieejams veikalos. Kā arī, drēbes mazgā rīta rasā, tuvējā strautiņā. Un ak vai, kādu ļaunumu dabai un organismam nodara telefons, vai dators, ko tagad lieto, lai iespraustu savu vērtīgo un vienīgo "pareizo" viedokli. :)))
P.s. nē, es nelietoju ariel. Vnk riebjas, ka uzspiež savu viedokli kā vienīgo pareizo. Kā tirši tava ikdiena izmainas, ja kāda izsaka savu viedokli par ariel smaržu? Izlasi-ej tālāk, nevis spraud savu viedokli kā vienīgo pareizo.

Savukārt, ariela fanes var uzspiest savu viedokli, ja? Atslābsti. Ja neuzrunā, izlasi un tin tālāk. Paskaidrošana nav uzspiešana. Citreiz ir vērtīgi ieklausīties, padomāt. Ne vienmēt ikdienā aizdomājas par to. Ja tevi nesaista, nemuldi, ka tev tiek uzspiests.
04.09.2024 14:20 |
 
Reitings 594
Reģ: 05.08.2024
susla @ 04.09.2024 14:20

Savukārt, ariela fanes var uzspiest savu viedokli, ja? Atslābsti. Ja neuzrunā, izlasi un tin tālāk. Paskaidrošana nav uzspiešana. Citreiz ir vērtīgi ieklausīties, padomāt. Ne vienmēt ikdienā aizdomājas par to. Ja tevi nesaista, nemuldi, ka tev tiek uzspiests.

Ariel fane ierakstīja 1 komentāru, kamēr tu ierakstīji 4 - FUJ, SMIR, LĒTI, PRETĪGI, FUJ, LĒTI, PRETĪGI, ĶĪMISKI...
04.09.2024 14:27 |
 
Reitings 2022
Reģ: 21.04.2024
Buža @ 04.09.2024 14:27

Ariel fane ierakstīja 1 komentāru, kamēr tu ierakstīji 4 - FUJ, SMIR, LĒTI, PRETĪGI, FUJ, LĒTI, PRETĪGI, ĶĪMISKI...

Ariel fanes viens komentārs jau izsaka visu, cik slikti ir, ja nesmaržo pēc pulvera:D
04.09.2024 14:31 |
 
Reitings 594
Reģ: 05.08.2024
susla @ 04.09.2024 14:31

Ariel fanes viens komentārs jau izsaka visu, cik slikti ir, ja nesmaržo pēc pulvera:D

Nevajag apvainoties, ja Ariels man neliekas sliktākā smaka pēc kā smirdēt, salīdzinoši ar visiem eko cilvēciņiem, kas nebojā savas ādas ar ķīmiskajām ziepēm un paduses ar dezīšiem, nepūš ķīmiskās smaržas un matus arī mazgā tikai ar tīru avota ūdentiņu, jo šampūns ir tik ķīmisks.
Beidz. Nevajag apvainoties. Tas nekas,ka tu smirdi. FUJ, LĒTI, PRETĪGI, FUJ, ĶĪMISKI, PRETĪGI, LĒTI, LĒTUMS, LĒTI, PRETĪGI 😀😀😀😀😀
Zin, kā... visiem jau nav jāsmaržo.
(un es pat nelietoju Ariel, bet man tiešām neliekas, ka pulvera aromāts ir pretīgākā smarža pēc kā var smaržot viens tīrs cilvēks.)
04.09.2024 14:39 |
 
Reitings 2022
Reģ: 21.04.2024
Buža @ 04.09.2024 14:39

Nevajag apvainoties, ja Ariels man neliekas sliktākā smaka pēc kā smirdēt, salīdzinoši ar visiem eko cilvēciņiem, kas nebojā savas ādas ar ķīmiskajām ziepēm un paduses ar dezīšiem, nepūš ķīmiskās smaržas un matus arī mazgā tikai ar tīru avota ūdentiņu, jo šampūns ir tik ķīmisks.
Beidz. Nevajag apvainoties. Tas nekas,ka tu smirdi. FUJ, LĒTI, PRETĪGI, FUJ, ĶĪMISKI, PRETĪGI, LĒTI, LĒTUMS, LĒTI, PRETĪGI ?????
Zin, kā... visiem jau nav jāsmaržo.
(un es pat nelietoju Ariel, bet man tiešām neliekas, ka pulvera aromāts ir pretīgākā smarža pēc kā var smaržot viens tīrs cilvēks.)

Es neapvainojos. To pašu arī tev lūdzu, neapvainojies. Tomēr to aromātisko pulveri izmanto cilvēki, kuri visādi citādi arī nemaz nesmird, ir tīrīgi, bet pataisa savu tīrības aromātu par lēta pulvera aromātu un ejot garām smaržo pēc Drogas veikala nevis neitrāli vai nesmaržo nemaz. Nu kaut kā tā!
Jā, katrs lai dara kā grib, protams. Es nemācu. Bet lieku nedaudz padomāt. Ja nesaista viedokli, nav jāņem galvā un apvainoties ne tik nevajag. Un jā, priekš manis aromātiskie pulveri ir smirdīgi, lēti un atbaidoši.
04.09.2024 14:45 |
 
Reitings 342
Reģ: 14.05.2024
Buža @ 04.09.2024 14:39

Nevajag apvainoties, ja Ariels man neliekas sliktākā smaka pēc kā smirdēt, salīdzinoši ar visiem eko cilvēciņiem, kas nebojā savas ādas ar ķīmiskajām ziepēm un paduses ar dezīšiem, nepūš ķīmiskās smaržas un matus arī mazgā tikai ar tīru avota ūdentiņu, jo šampūns ir tik ķīmisks.
Beidz. Nevajag apvainoties. Tas nekas,ka tu smirdi. FUJ, LĒTI, PRETĪGI, FUJ, ĶĪMISKI, PRETĪGI, LĒTI, LĒTUMS, LĒTI, PRETĪGI ?????
Zin, kā... visiem jau nav jāsmaržo.
(un es pat nelietoju Ariel, bet man tiešām neliekas, ka pulvera aromāts ir pretīgākā smarža pēc kā var smaržot viens tīrs cilvēks.)

Dažreiz jau cilvēkiem nav naudiņas, lai iegādātos eco lietas, jo tās ir dārgākas, tādēļ galvenais, lai drēbes smaržo un ir tīras. Man arī nekas nav pret to, protams, daži aromāti man nepatīk, bet kopumā why not.
Pati, protams, pievēršu uzmanību, kāds sastāvs, bet neteikšu to, ka esmu super eco cilvēks. Tik un tā lietoju, piem., skropstu tušu (sastāvs ir vienkārši drausmīgs), bet nu ir kā ir. No dažām lietām nevar izbēgt. :D
Dažeiz es iedomājos, ir jau kāds šeit forumā, kam finansiāli nav tik labi paveicies, un lasot par naudu, par to, ka katrai otrajai ir jauns bmw mājas garāžā utt., maz vai tam cilvēkam jānošaujās, jo, acīmredzot, Ariel ir lēts un smirdīgs, vai kā var pirkt lietotu auto.
04.09.2024 14:51 |
 
Reitings 945
Reģ: 05.07.2024
susla @ 04.09.2024 14:09

Plus, par ķīmijas sastāvu, ko tas nodara tavai ādai, nemaz neizteikšos. Neaizmirsti, ka mazgājot apenes ar “smaržīgo” arielu, tu katru dienu kairini un bendē veselību, burtiski iesūc sevī arielu. Kad esi iesvīdusi, visa tā vājprāta smakojošā ariel ķīmija kairina tavu ādu un tiek dziļākos slāņos. Nekas labs tas nav. Tu ne tikai smirdi pēc lētuma, nevis smaržo pēc svaiguma ( svaigumam nav aromāta), bet arī čakarē savu veselību.
Kādos dziļākajos slāņos? Kas par sviestu? :D Neviens sev nelej pa taisno tu pulveri uz ādas un veļasmašīnas izskalo drēbes arī, ja kas.
04.09.2024 14:58 |
 
Reitings 594
Reģ: 05.08.2024
LivaLauva1 @ 04.09.2024 14:51

Dažreiz jau cilvēkiem nav naudiņas, lai iegādātos eco lietas, jo tās ir dārgākas, tādēļ galvenais, lai drēbes smaržo un ir tīras. Man arī nekas nav pret to, protams, daži aromāti man nepatīk, bet kopumā why not.
Pati, protams, pievēršu uzmanību, kāds sastāvs, bet neteikšu to, ka esmu super eco cilvēks. Tik un tā lietoju, piem., skropstu tušu (sastāvs ir vienkārši drausmīgs), bet nu ir kā ir. No dažām lietām nevar izbēgt. :D
Dažeiz es iedomājos, ir jau kāds šeit forumā, kam finansiāli nav tik labi paveicies, un lasot par naudu, par to, ka katrai otrajai ir jauns bmw mājas garāžā utt., maz vai tam cilvēkam jānošaujās, jo, acīmredzot, Ariel ir lēts un smirdīgs, vai kā var pirkt lietotu auto.

Nu tāpēc es teicu, ka garša un smarža ir gaumes lieta, bet susla (😁)apvainojās un sāka ar saviem lielajiem lētajiem burtiem mētāties un fujināties. Ja no pulvera jau sāk bīties, tad no ziepēm gan jau bīstas jau sen 😁
Interesanti, kurš pulveris smaržo pēc dārguma? Susla, kurš?
04.09.2024 15:29 |
 
Reitings 594
Reģ: 05.08.2024
tādēļ galvenais, lai drēbes smaržo

Bet tikai ne pēc Ariel, jo:
Ariel smaka ir absolūta lētuma smarža. Tas neož pēc tīrības, bet lētuma, ķīmijas un prastuma. Tas SMIRD!!! Fui.

Tu ne tikai smirdi pēc lētuma, nevis smaržo pēc svaiguma

😁😁😁😁😁
Labi. Es off. Aizrāvos jau.
04.09.2024 15:31 |
 
Reitings 1198
Reģ: 13.03.2024
Gluzunova izskatījās kā pietūcis puišelis pēcprocedūras storijos. Un tā asiņainā aukstumpumpa. Varēja vēl pietuvināt, lai visi redz herpes stadiju uz viņas sejas.
04.09.2024 15:35 |
 
Reitings 521
Reģ: 07.04.2022
Ļoti dīvaini apsaukt veļaspulvera smaržu par LĒTU. :D Kas jums tur galvā darās, ka līdz tādam pat var aizdomāties?!
Man tieši otrādāk, jebkura veļaspulvera smarža pat patīk un nepavisam neliekas LĒTI. Otrādāk, uzreiz liekas, ka cilvēks ir patīkams, sakopts, tā smarža atgādina tādu mieru pat, brīvdienas, kad mammas mazgā veļu, cep pankūkas. 😀
04.09.2024 15:39 |
 
Reitings 1198
Reģ: 13.03.2024
sinddyy @ 04.09.2024 15:39
Ļoti dīvaini apsaukt veļaspulvera smaržu par LĒTU. :D Kas jums tur galvā darās, ka līdz tādam pat var aizdomāties?!
Man tieši otrādāk, jebkura veļaspulvera smarža pat patīk un nepavisam neliekas LĒTI. Otrādāk, uzreiz liekas, ka cilvēks ir patīkams, sakopts, tā smarža atgādina tādu mieru pat, brīvdienas, kad mammas mazgā veļu, cep pankūkas. ?

Un kā var tīras drēbes smirdēt pēc "prastuma"? Tīk pat labi var teikt, ka Susla smird pēc stulbuma.
04.09.2024 15:43 |
 
Reitings 1898
Reģ: 25.07.2024
susla @ 04.09.2024 14:20

Savukārt, ariela fanes var uzspiest savu viedokli, ja? Atslābsti. Ja neuzrunā, izlasi un tin tālāk. Paskaidrošana nav uzspiešana. Citreiz ir vērtīgi ieklausīties, padomāt. Ne vienmēt ikdienā aizdomājas par to. Ja tevi nesaista, nemuldi, ka tev tiek uzspiests.

Tu sevi maz dzirdi? Cik bij tavi komenti par šo "ariel" un cik otrai dāmai? Tiešām tā netraktējas kā viedokļa uzspiešana?
Ak dieniņ. Mucā augusi, pa spundi barota tu esi. 🤯
04.09.2024 15:53 |
 
Reitings 8061
Reģ: 13.04.2022
Tā, nu, dāmas, stāstiet kas par ietekmeli šis “Ariel”?
Citādi neredzu iemeslu par to šeit grauzt rīkles :D
04.09.2024 15:55 |
 
Reitings 1898
Reģ: 25.07.2024
Un es uzskatu, ka labāk smirdēt pēc "lētā ariel", nekā pēc sviedriem, vai sasmakušām drēbēm, kas "žāvētas" nevēdinātās telpās. Vot tas gan smird pēc lētuma.
04.09.2024 15:56 |
 
Reitings 2022
Reģ: 21.04.2024
Buža @ 04.09.2024 15:29

Nu tāpēc es teicu, ka garša un smarža ir gaumes lieta, bet susla (?)apvainojās un sāka ar saviem lielajiem lētajiem burtiem mētāties un fujināties. Ja no pulvera jau sāk bīties, tad no ziepēm gan jau bīstas jau sen ?
Interesanti, kurš pulveris smaržo pēc dārguma? Susla, kurš?

Susla neapvainojās.
Pulvera galvenā funkcija ir izmazgāt drēbes, nevis iesmaržināt.
Pati lietoju NEUTRAL veļas pulveri, kurš ir bez aromāta un perfekti izmazgā drēbes. Pērku Drogās un, jā , ir nedaudz dārgāks kā aromatizētie pulveri. Lietoju jau gadiem tikai un vienīgi šo.
04.09.2024 15:56 |
 
Reitings 2022
Reģ: 21.04.2024
Babadžiga @ 04.09.2024 15:56
Un es uzskatu, ka labāk smirdēt pēc "lētā ariel", nekā pēc sviedriem, vai sasmakušām drēbēm, kas "žāvētas" nevēdinātās telpās. Vot tas gan smird pēc lētuma.

Tu jau saproti, ka sasvīdušam cilvēkam sviedri, sajaucoties ar pulvera aromātu, smako vēl riebīgāk un neviens pulveris nenoņems sviedru smaku un sasmakušu drēbju smaku?
Tam domāti pretsviedru līdzekļi.
04.09.2024 15:58 |
 
Reitings 521
Reģ: 07.04.2022
susla @ 04.09.2024 15:56

Susla neapvainojās.
Pulvera galvenā funkcija ir izmazgāt drēbes, nevis iesmaržināt.
Pati lietoju NEUTRAL veļas pulveri, kurš ir bez aromāta un perfekti izmazgā drēbes. Pērku Drogās un, jā , ir nedaudz dārgāks kā aromatizētie pulveri. Lietoju jau gadiem tikai un vienīgi šo.

Bet tev taču būtu jāsaprot, ka tā ir tīri gaumes lieta, izvēlēties veļaspulveri ar vai bez smaržas?
Kad biju stāvoklī, pirku bez, jo man visas smaržas izraisīja vēmienu.
Bet visādi citādi pērku ar smaržu, jo bez smaržas veļa neliekas tik patīkami svaiga kā tad, kad ir tā smarža klāt. :D
04.09.2024 16:04 |
 
Reitings 148
Reģ: 02.11.2023
Ak kungs, tak risiniet savus strīdus par mazgāšanas līdzekļiem citur!
04.09.2024 16:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)