IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 5596
Reģ: 20.09.2022
Dovana @ 24.07.2024 01:46
Vai tad nu ir tik traki? Manuprāt cilvēki ir diezgan izpalīdzīgi! Paskat cik naski visi ziefojumus lasa! Es te nesen vienam vīrietim ātros izsaucu uz ielas gulēja, atbrauca ātrie par šo vēl pasmējās kā nu tā stundas 3 kā no slimnīcas izlaists pēc atkačkas? izrādās ka no rīta vēl kāds bija saucis. Nav jau arī manīts, ka uz ielas kāds trūdēt sācis! Nu kautiņos es līst tiešām netaisos, nav jau zināms kurš tur ko dala. Bindrenei šajā gadījumā bija meita, kādēļ tad meta palīdzēt nevar? Gaida palīdzību no citiem? tas man patiesi nav skaidrs!? Sanāk ballēties un alko lietot var, bet palīdzēt neprot? Kad Bindrene suni zūmēja visi gribēja un novēlēja viņai ko tamlīdzīgu izbaidīt! Tagad pēkšņi kādam žēl paliek?

Ir gan traki. Korespondenti gan savairojušies, gatavi sejā kameru iebāzt, lai tik būtu ko izlikt internetā ar ko palielīties, ko redzējis un nofilmējis.
Nav manīts, ka trūdēt sācis, bet cik ir tādu gadījumu, kad par vēlu.. ir situācijas, kad katra minūte no svara, cik ātri noreaģē..
Un nav obligāti pašam kautiņos jālien, bet policiju gan var izsaukt.
24.07.2024 10:08 |
 
Reitings 5596
Reģ: 20.09.2022
Dovana @ 24.07.2024 08:56
Toties paskaties cik žēlotājys ja tā suņu slepkava savākusi!?

Pirmkārt, viņa to suni nenosita, lai viņu sauktu par slepkavu. Otrkārt, ja nokļūtu šādā situācijā jebkurš cits cilvēks, es rakstītu to pašu. Nav normāli filmēt un neizsaukt attiecīgos dienestus.
24.07.2024 10:11 |
 
Reitings 5596
Reģ: 20.09.2022
Dovana teksts @ 24.07.2024 09:22[/quote
Avāriju filmēt no attāluma, garāmbraucot, ir viens, bet ja sāk filmēt avārijā cietušos un bojāgājušos, tas jau ir par traku..
24.07.2024 10:13 |
 
Reitings 1578
Reģ: 25.01.2023
Dovana @ 24.07.2024 09:22
Citreiz kāda avārija ir arī jānofilmē lai ir par ko aizdomāties citiem! Bindreni tieši arī vajadzēja filmēt un izvazāt pa visiem tiktokiem! Pat lai celtu statistiku savām IG bildēm arī rapsī lexa pēc bildēm tiko suni pie ķēdes piesējušas.
Ja tāds būtu mērķis,tad mums tās avārijas,būtu mazāk ne vairāk.Un diezgan traki ir,ka radi vēl nezin,dienesti darbojas,lai izvilktu cietušos,un bojāgajušos, bet avārija jau tiktokā.Es saprastu vēl ,ja nodotu ziņas aplikācijās,ka avārija,labāk nebraukt ,būs sastrēgums,bet ne jau filmēt līķu maisus,pirms to uzzin ģimene.Tikai un vienīgi par telefoniem Agritai piekrītu un viss.
24.07.2024 10:15 |
 
Reitings 806
Reģ: 18.02.2022
Kāds abonē Gluzunovas ekskluzīvo saturu instagrama ?😀
24.07.2024 11:30 |
 
Reitings 1956
Reģ: 04.01.2022
MinkaMurrrrr @ 24.07.2024 11:30
Kāds abonē Gluzunovas ekskluzīvo saturu instagrama ??

Nē! Maksāt naudu Gluzunovai un patērēt viņas saturu būtu pēdējais, kas man ienāktu prātā!
24.07.2024 11:54 |
 
Reitings 291
Reģ: 26.04.2024
dzenla @ 23.07.2024 23:25
Karadžana vairāk priecīga par leļļu mājiņu kā pašas meita, sasmējos??

Pie tam var redzēt, kāda sajūsmā viņa ir kad pēta to leļļu māju, tāda sajūta, it kā būtu laimējusi miljonu. Kamēr Stefānija vienkārši skatās.
Kā arī tas bildes ar tukšajiem brendu maisiņiem un viņas netīras kurpes.
Modes un dzīvesstila influencere 😂😂
Piedodiet manas karadžanas fanītes un sarkano īkšķu spīdējas, bet ļoti garlaicīgs, infantīls un aprobežotas sievietes saturs.
24.07.2024 12:19 |
 
10 gadi
Reitings 299
Reģ: 29.03.2010
Vizlas jaunajā IG reelā (vai kā to sauc 😁) kur reklamē Armani kosmētiku- Var redzēt, ka ne uz pusi nav tik perfekta sejas āda kā visās bildēs un storijos.🤣🤣 Plus vel likt filtru virsū kad reklamē kosmētikas produktus. . Pēc manām domām tā ir maldināšana.🤭
24.07.2024 12:51 |
 
Reitings 97
Reģ: 31.10.2022
Mākoņu Dejotāja @ 24.07.2024 12:19

Pie tam var redzēt, kāda sajūsmā viņa ir kad pēta to leļļu māju, tāda sajūta, it kā būtu laimējusi miljonu. Kamēr Stefānija vienkārši skatās.
Kā arī tas bildes ar tukšajiem brendu maisiņiem un viņas netīras kurpes.
Modes un dzīvesstila influencere ??
Piedodiet manas karadžanas fanītes un sarkano īkšķu spīdējas, bet ļoti garlaicīgs, infantīls un aprobežotas sievietes saturs.

Kopumā par glaunās modes pazinēju un sevis nodēvēšanu par baigo estēti piekrītu. Neiet kopā tas brīžam acīs lecošais sušķīgums, kuru pat nepacenšas noslēpt un tā blāmēšanās ar tukšajiem brendu maisiņiem.
Bet par mājiņas apjūsmošu gan nepiekrītu. Ļoti patiesa reklāma! Būtu man mazāki bērni, es tādu pat gribētu nopirkt. Stipri labāk skatīties viņas patiesos storijus par rotaļlietām un bērnu precēm, kur nav #sadarbība, nekā daudzu citu Influenceru trulas sadarbību reklāmas, kur skaidri redzams, ka slavē produktu tikai tāpēc, ka to iedeva reklamēt.
24.07.2024 13:30 |
 
Reitings 97
Reģ: 31.10.2022
MinkaMurrrrr @ 24.07.2024 11:30
Kāds abonē Gluzunovas ekskluzīvo saturu instagrama ??

Man liekas jēgas nav, tāpat visu sulīgāko mums pasniedz viņa pati un mediji. 😀
24.07.2024 13:38 |
 
Reitings 1587
Reģ: 09.06.2024
amnēzija @ 24.07.2024 10:11

Pirmkārt, viņa to suni nenosita, lai viņu sauktu par slepkavu. Otrkārt, ja nokļūtu šādā situācijā jebkurš cits cilvēks, es rakstītu to pašu. Nav normāli filmēt un neizsaukt attiecīgos dienestus.
Nolemt drošai nāvei bezpalīdzīgu sunīti nav slepkavība? Te nav parasts cilvēks, te ir bindrene. Tu tiešām tici viņai? Meita pat bja blakus lai arī sauc ātros, viņai roku nav, telefona nav? Visiem kas bila svētkos jāsauc ātrie, vai jādara kas? Pilnīgu pieļauju domu ja kāds filmēja tad tā bija tikai meita! Katra ziņā viņa panāca ko gribēja viņu tagad žēlo😂 man gan nav žēl un domas mainīt netaisos.
24.07.2024 13:43 |
 
Reitings 1578
Reģ: 25.01.2023
Mākoņu Dejotāja @ 24.07.2024 12:19

Pie tam var redzēt, kāda sajūsmā viņa ir kad pēta to leļļu māju, tāda sajūta, it kā būtu laimējusi miljonu. Kamēr Stefānija vienkārši skatās.
Kā arī tas bildes ar tukšajiem brendu maisiņiem un viņas netīras kurpes.
Modes un dzīvesstila influencere ??
Piedodiet manas karadžanas fanītes un sarkano īkšķu spīdējas, bet ļoti garlaicīgs, infantīls un aprobežotas sievietes saturs.
par leļlu mājām,man tāda pati sajūsma,jo man tādas nebija ,ar visām mebelēm tādas maigas.Ja man būtu meita es pie tās mājas sēdētu vairāk nekā viņa😁Bet man nav meitas man tik mašinu trases😂Un tā bērnišķigā sajusma ir mīlīgāka kā izādīšanās ar brendiem
24.07.2024 13:46 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.06.2023
Dovana @ 24.07.2024 13:43
Nolemt drošai nāvei bezpalīdzīgu sunīti nav slepkavība? Te nav parasts cilvēks, te ir bindrene. Tu tiešām tici viņai? Meita pat bja blakus lai arī sauc ātros, viņai roku nav, telefona nav? Visiem kas bila svētkos jāsauc ātrie, vai jādara kas? Pilnīgu pieļauju domu ja kāds filmēja tad tā bija tikai meita! Katra ziņā viņa panāca ko gribēja viņu tagad žēlo? man gan nav žēl un domas mainīt netaisos.

Pilnībā Tev piekrītu!
Ne,atvainojos,sūda nav žēl to sievišķi. Šis no sērijas,kā par Kivičieni,maita pēdējā,bet atradīsies,kas žēlo,Jo nabadzīti,laikam,ka sitot. Lai sit!
Tāpat par Bindri,kāda žēlošana? Kad suni atstāja piesietu,bezpalīdzīgā stāvoklī,tā nekas,kad pati nonāk tādā situācijā,tad čīkst. Godīgi? Nogāztos manā acu priekšā,es neliktos ne zinis. Mīnusojat,cik gribat! Pēc viņas rīcības pret savu suni,es viņu par cilvēku neuzskatu un nekas manas domas nemainīs.
24.07.2024 14:31 |
 
Reitings 1587
Reģ: 09.06.2024
Hyrte @ 24.07.2024 14:31

Pilnībā Tev piekrītu!
Ne,atvainojos,sūda nav žēl to sievišķi. Šis no sērijas,kā par Kivičieni,maita pēdējā,bet atradīsies,kas žēlo,Jo nabadzīti,laikam,ka sitot. Lai sit!
Tāpat par Bindri,kāda žēlošana? Kad suni atstāja piesietu,bezpalīdzīgā stāvoklī,tā nekas,kad pati nonāk tādā situācijā,tad čīkst. Godīgi? Nogāztos manā acu priekšā,es neliktos ne zinis. Mīnusojat,cik gribat! Pēc viņas rīcības pret savu suni,es viņu par cilvēku neuzskatu un nekas manas domas nemainīs.
Pareizi. Es sen vairs nesaprotu nos sabiedrības žēlotājus, kuri gatavi žēlot da jeb ko! Es jau nu arī viņai nepalīdzētu. Vemt gribās kā skrēja smukas bildes rapsī taisīt🙈
24.07.2024 14:42 |
 
Reitings 2049
Reģ: 09.12.2021
Hyrte @ 24.07.2024 14:31

Pilnībā Tev piekrītu!
Ne,atvainojos,sūda nav žēl to sievišķi. Šis no sērijas,kā par Kivičieni,maita pēdējā,bet atradīsies,kas žēlo,Jo nabadzīti,laikam,ka sitot. Lai sit!
Tāpat par Bindri,kāda žēlošana? Kad suni atstāja piesietu,bezpalīdzīgā stāvoklī,tā nekas,kad pati nonāk tādā situācijā,tad čīkst. Godīgi? Nogāztos manā acu priekšā,es neliktos ne zinis. Mīnusojat,cik gribat! Pēc viņas rīcības pret savu suni,es viņu par cilvēku neuzskatu un nekas manas domas nemainīs.

Jā. Vispār interesanti, tad, kad Kivičiene dabū pa tāfeli, tad žēlo. Kaut gan visu pārējo laiku, saka, ka pelnījusi visu, kas ar viņu notiek.
Es uzskatu, ka viņa ir jāsit! Un obligāti.
Un šitā ļenganā Bindre arī ir pelnījusi to, ka kip šausmīgi slikti jūtas un mirst nost. Pfff. Uzspļaut viņai.
24.07.2024 14:50 |
 
Reitings 832
Reģ: 31.01.2023
FreeSoul @ 23.07.2024 18:25

Nu tas, ka Dzelzitis nevareja viņu atļauties, tas visiem bija skaidrs.
Jautājums, vai Toms spēs ?? ar ko viņš nodarbojas????? Baigais Luxy Lux lifestyle!
Asnate ir nenormala, es neticu, ka tāda sieviete paliks ilgi ar kadu kopā, viņa ir no tām, kas sāpina!! ?????

Toms ir advokats. Vinam ir pasam savs advokatu birojs, pelna loooti daudz un dzivo lux dzivi😀 Asnate ir psihopate un spekulante, domaju ka laika jautajums kad Toms palugs sakramet mantas😀
24.07.2024 15:17 |
 
Reitings 205
Reģ: 06.07.2024
Nekas personīgs pret Kristīni.D,man patīk ļoti viņas meitas un pieeja audzināšanā,bet es sapratu,ka man viņas svētku apgriezini ir par daudz😀🫠🫠 likās nesen bija jau ta kāzu jubileja,es netieku līdz viņas dzīves svinēšanai,es pat viņu vairs nesaprotu,tās daudzās itkā nozīmīgās fotosesijas,ēšanas,dzeršanas,man sajucis viss pulkstenis.
Sajuta,ka man garlaicīgi ir uz to skatīties un tāds ā ja? Kas vispār notiek.🫠🙂🙃
Protams,skaisti dzīvot neaizliegsi un ja to var un vaig,lai jau to dara.
Apsveicu!
Cerams tās viņu jūtas ir tik istas kā tie visi story un 10001 notikums svētku un iemesli fotosesijām.
24.07.2024 16:53 |
 
Reitings 205
Reģ: 06.07.2024
Man kolēģe kas veica kunģa samazināšanu kā Agritai arī strauji viss pasliktinājās,nokrita ar bradikardiju un tad dabūja infarktu,nomira. Tās kunģu samazināšanas taisa baigos šokus un samazina dzīves ildzi,īpaši viņa bija tāds varinats kura ir slinka lai nomestu kg.
Ir resni cilvēki,kuriem tiešam šī kunga samazināšana pagarina dzīves,bet Agritai pretēji.
Viss dzīvē nāk atpakaļ,Agrita ir diezgan ļauns pretīgs cilvēks.
Lai bumerangs sit.
24.07.2024 16:58 |
 
Patīk
Reitings 15915
Reģ: 12.07.2022
EsPati @ 22.07.2024 17:40

Ojā, šķebinoši pat skatīties tos reelus, storijus, bildes kur abi ar vīru kā it kā tikko iemīlējušies tīneidžeri. Skaidrs, ka aiz visa tā ir - “Davaj, Edža, tagad dari šitā. Tagad nobučo mani tur. Tagad davaj šito. Nē, tomēr dari šitā, lai izskatās ticamāk!” Mani godīgi sakot, piilnīgi un galīgi neuzrunā tie salkanie, banālie un tēlotie storiji, kur viņiem ķipa anormālā mīlestība. Nu tik uzspēlēti viss. Manuprāt tomēr visam jābūt ar mēru. Kas ir par daudz, tas sāk šķist aizdomīgi..? Tādi paši tupi storiji ar baigo mīlestību ir Karlīnai Kramiņai. Kam un kāpēc tie pāri mēģini kaut ko pierādīt?

Uzreiz nāk prātā Ozolnieku zvaigzne Samanta Amanda ar savu mākslīgo idilli... Ar savējo diršas kā nelabie un tad iet krāmēt happy family storijus ar pašas noorganizētajām/sapirktajām lietām... 😄 Žēl cilvēku, kas neprot būt īsti.
Par Beitiku runājot, es jau kādu laiku cenšos izvairīties no glutēniem un saldumiem, neskaitu kalorijas un neeju uz zāli, bet vēdersoma katru nedēļu jāsavelk un jāsavelk ciešāk... Nerīt ir panākumu atslēga.
24.07.2024 17:35 |
 
Reitings 1425
Reģ: 01.08.2021
Signe Meirāne izskatās vel kārnāka kā agrāk. Neizskatās ka viņa vispār kautko ēd no tā, ko pagatavo.
24.07.2024 19:00 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits