IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 5083
Reģ: 06.08.2014
Vai kāda nezin, kāpēc Danenbergsone nelieto alkoholu?Es nesaku, ka jālieto. Bet kāpēc vienmēr uzsver to, ka tas un tas dzēriens ir bezalkoholiskais?Vai vienmēr rāda visas savas pudeles un bundžas tā, lai visi redz, ka tas ir bezalko dzēriens?Kādas problēmas šai ar alkoholu moš?Man vienkārši liekas, ka ja nelieto, tad ok. Bet kāpēc pie katras izdevības visiem jāatrāda, ka ir baigā atturībniece?:)
20.07.2024 20:34 |
 
Reitings 323
Reģ: 21.01.2024
Nu meitenes, neesat tik naivas - ja pret blogeri ir liels ilggadējs heits, publiskota viņas adrese, regulāri tiek publicētas bildes ar viņas māju, mašīnu, bērnu auklēm slēgtajā telegram grupā, un tie heiteri ir tepat rīgā, jūs tiešām naivi domājat ka kāda slimā nav izdomājusi uztaisīt no tā visa ziņu cienīgu sižetu, savācot miskastes maisus un iemetot mežà?

Ja pareizi sapratu, cālenes reāli gāja uz Kiviču mājas atkritumiem un plēsa vaļā Kiviču miskastes maisus. Ja nebūtu kameru, ticu, ka Stužukas apmātās darītu ko līdzīgu.
20.07.2024 20:43 |
 
Reitings 1587
Reģ: 09.06.2024
EsPati @ 20.07.2024 20:34
Vai kāda nezin, kāpēc Danenbergsone nelieto alkoholu?Es nesaku, ka jālieto. Bet kāpēc vienmēr uzsver to, ka tas un tas dzēriens ir bezalkoholiskais?Vai vienmēr rāda visas savas pudeles un bundžas tā, lai visi redz, ka tas ir bezalko dzēriens?Kādas problēmas šai ar alkoholu moš?Man vienkārši liekas, ka ja nelieto, tad ok. Bet kāpēc pie katras izdevības visiem jāatrāda, ka ir baigā atturībniece?:)
Es tāpat domāju par fitnesa karali, kas viņam ar to dzeršanu praktiski katrā video piemin to dzeršanu. Ja tu dzer tu esi lohs...un tā visu laiku! Pats uzsver, ka nedzer, tagad iespējams, bet izskatās viņš kā uz aizliegtām vielām cieti sēdējis gadus 30 pat botokss nelīdz🙈 pēc jāņiem vispār nodeva, ka visi dzerot jo zālē viņš ir vienīgais😂 tik neaptēsts, ka nepielec visi no pilsētas pie dabas izbraukuši, bet palikuši tikai tie kuri nevienam nav vajadzīgi! Visu laiku tik ap to alko tēmu, pārliecība, ka šis grib, bet pats tieši nevar. Dzer regulāri bezalko alu, bet vai tad bezalko alus nav pat vēl kaitīgāks? Tādēļ ar to uzsvēršanu par bezalko un nelietošanu vispār, cik bijusi pieredze nāk tieši no pašiem alkoholiķiem vai kodētajiem. Cilvēks kurš nedzer to nekad neakcentē!
20.07.2024 20:51 |
 
Reitings 5083
Reģ: 06.08.2014
Dovana @ 20.07.2024 20:51
Es tāpat domāju par fitnesa karali, kas viņam ar to dzeršanu praktiski katrā video piemin to dzeršanu. Ja tu dzer tu esi lohs...un tā visu laiku! Pats uzsver, ka nedzer, tagad iespējams, bet izskatās viņš kā uz aizliegtām vielām cieti sēdējis gadus 30 pat botokss nelīdz? pēc jāņiem vispār nodeva, ka visi dzerot jo zālē viņš ir vienīgais? tik neaptēsts, ka nepielec visi no pilsētas pie dabas izbraukuši, bet palikuši tikai tie kuri nevienam nav vajadzīgi! Visu laiku tik ap to alko tēmu, pārliecība, ka šis grib, bet pats tieši nevar. Dzer regulāri bezalko alu, bet vai tad bezalko alus nav pat vēl kaitīgāks? Tādēļ ar to uzsvēršanu par bezalko un nelietošanu vispār, cik bijusi pieredze nāk tieši no pašiem alkoholiķiem vai kodētajiem. Cilvēks kurš nedzer to nekad neakcentē!

Nu man stipri līdzīgas domas. Sajūta, ka viņai ir bijušas smagas problēmas ar alko, tāpēc tagad visādi cenšas izrādīties, ka ir baigā atturîbniece. Kāda jega no tā?Nezinu 🤭
20.07.2024 21:01 |
 
Reitings 1587
Reģ: 09.06.2024
Mashka Kakashka @ 20.07.2024 20:06

Stužukai miskastes stāv slēgtā teritorijā. Ja kāds būtu līdis pāri pa žogu un zadzis viņu atkritumus, par to jau sen viņa būtu bļaustījusies Instagram un saukusi policiju, kā vienreiz jau bija. Viņiem ir kameras. Es ticu, ka viņi paši tos atkritumus arī met ārā neatļautās vietās. Viņiem ir liela ģimene, ar to mazo atkritumu tvertni viņiem pietiek labi ja uz divām dienām. Gan jau, ka ir par slinku, lai pasūtītu lielo atkritumu tvertni un Antons, kaut kur braucot, atkritumus vienkārši izmet.
tur jau tā lieta, ka miskaste viņiem reāli par mazu! Ja vēl zagtu to musoru, būtu IG iespēja izbļaut kā heitero mieru neliek un video regulāri ig atrādīti! Antoška 100% to dara un nekādas kalpones! Es arī ticu tam, ka Antoška to molotova kokteili meta lai aizdedzinātu māju. Toreiz tik neiedomājās, ka kaimiņu kameras arī tiks pētītas, kuras Antošku nofilmēja. Pēc tam vien pašiem bija jāatpērkās.
20.07.2024 21:18 |
 
Reitings 1578
Reģ: 25.01.2023
Dovana @ 20.07.2024 20:51
Es tāpat domāju par fitnesa karali, kas viņam ar to dzeršanu praktiski katrā video piemin to dzeršanu. Ja tu dzer tu esi lohs...un tā visu laiku! Pats uzsver, ka nedzer, tagad iespējams, bet izskatās viņš kā uz aizliegtām vielām cieti sēdējis gadus 30 pat botokss nelīdz? pēc jāņiem vispār nodeva, ka visi dzerot jo zālē viņš ir vienīgais? tik neaptēsts, ka nepielec visi no pilsētas pie dabas izbraukuši, bet palikuši tikai tie kuri nevienam nav vajadzīgi! Visu laiku tik ap to alko tēmu, pārliecība, ka šis grib, bet pats tieši nevar. Dzer regulāri bezalko alu, bet vai tad bezalko alus nav pat vēl kaitīgāks? Tādēļ ar to uzsvēršanu par bezalko un nelietošanu vispār, cik bijusi pieredze nāk tieši no pašiem alkoholiķiem vai kodētajiem. Cilvēks kurš nedzer to nekad neakcentē!
ar ko bezalko alus ir kaitīgāks?
20.07.2024 21:27 |
 
Reitings 481
Reģ: 23.09.2023
Glozunova mīl cietumnieku🤣😂🤣
20.07.2024 21:31 |
 
Reitings 1587
Reģ: 09.06.2024
EsPati @ 20.07.2024 21:01

Nu man stipri līdzīgas domas. Sajūta, ka viņai ir bijušas smagas problēmas ar alko, tāpēc tagad visādi cenšas izrādīties, ka ir baigā atturîbniece. Kāda jega no tā?Nezinu ?
Visiem man zināmajiem kuri ir riktīgi lietojuši tā arī ir, visi dzērāji, paši nedzerāji īpšs akcents uz to. Tā, ka ir noteikti! Var būt arī nedzer dēļ tā, ka īpaši dulla paliek! Man viena paziņa bija kura īpaši dulla palika kad iedzēra gulēja ar da jeb ko un vienalga cik un kur! Pričom vienmēr atrada ar ko, kamēr esot sapratusi, ka nedrīkst viņa lietot. Tā, ka var būt arī ne kods, bet cita problēma, kaut kas ar galvu. Jo ar veselības problēmām cilvēki to alko nelietošanu nakad neuzsvar. Nu kāda kuram starpība, viņa lieto alko mohito vai bezalko! Tur viņai pašai kaut kāda problēma, es gan to personu nezinu.
20.07.2024 21:38 |
 
Reitings 1587
Reģ: 09.06.2024
Kenty @ 20.07.2024 21:27
ar ko bezalko alus ir kaitīgāks?
Es te ja kas rakstu par vienu pudeli, ne 5 litriem. Bezalko dzērienos etanola ir mazāk, bet nav tā, ka nav vispār 0,5 būs noteikti un nav svarīgs kas rakstīts uz etiķetes. Bezalko ir krietni vairāk citu ķīmisko piedevu ne kā alko dzērienos protams izņemot etanolu.
20.07.2024 21:55 |
 
Reitings 1587
Reģ: 09.06.2024
Stiklaskatiens @ 20.07.2024 21:31
Glozunova mīl cietumnieku???
Artjoms jau sen cietumnieks, vai vēl kādu citu cietumnieku?
20.07.2024 22:03 |
 
Reitings 6
Reģ: 13.12.2023
Vai kāda seko stilistei Laurai Punculei? Pēdejā laikā viņas saturs šķiet pārāk nebaudāms, jo visu laiku pozicionē cik apsēsta ir pati ar sevi un sūta sekotājām vēstījumu, lai katra sajūtas kā karaliene un modņica.
No vienas puses es atbalstu un vēlos, lai katra sieviete par sevi jūtas labi, bet no otras puses tā sevis sludināšana šķiet par traku. Un tie dejošanas IG storiji man šķiet pārāk atklāti un nevajadzīgi, tā tu vari dejot savai otrajai pusei, ne savam sekotāju pulkam.
20.07.2024 23:09 |
 
Reitings 291
Reģ: 26.04.2024
Tā Gluzunovu tiešām nav pie pilna saprāta. Un vēl ar zemu pašvērtējumu.
20.07.2024 23:55 |
 
Reitings 1587
Reģ: 09.06.2024
Stužukas aizstāvēm tām kuras tic, ka stužuka dievojās par nozagtajiem atkritumiem, varu pateikt tikai vienu! Normāls cilvēks ja tā būtu arī noticis, savus atkritumus pēc mežsarga ziņas tāpat aizbrauktu un savāktu savus mēslus no meža! Viņi to nedarīja jo uzskatīja, ka viss aizies pa kluso! Tai krievu dirslaižai vajadzēja uztaisīt kaut iefilmēt kādi nelieši ir heiteri! Zogot mēslus, bet viņa tik godīga, tik pareiza tak par ekoloģiju cīnās😂 gatava pat savākt heiteru zagtos atkritumus! Kāda ekoloģija, ja miskastē pat met nododamo taru! Krievu sādžas ruksis, ne Ukrainiete kura ir kara bēglis!
21.07.2024 00:00 |
 
Reitings 1587
Reģ: 09.06.2024
Mākoņu Dejotāja @ 20.07.2024 23:55
Tā Gluzunovu tiešām nav pie pilna saprāta. Un vēl ar zemu pašvērtējumu.
Nu riktīgi nav! Kāda nezina par ko iepriekš viņas Cjoma sēdēja iepriekš?
21.07.2024 00:03 |
 
Reitings 1587
Reģ: 09.06.2024
"Cepri nost, tām dievietēm" , kuras gatavas pataisīt mežsargu Raivi par meli🙈 kauns! Viņš taču stāstīja pirmajā reizē kad atvēra vārtus sieviete, solīja vīrs vakarā savāks! Tātad pirmai ziņoja zilonim! Esmu pārliecināta, ka visu apkārtni aizdirsuši ar saviem mēsliem tik lielā apjomā, ka pat nezina no kurienes kas ir jāizved! Tā ir mana pārliecība katru reizi mēslo citā vietā, tādā apjomā, ka vairs neapjēdz kas un no kurienes jāizved!
21.07.2024 00:21 |
 
Reitings 11798
Reģ: 06.07.2022
Dovana @ 21.07.2024 00:00
Stužukas aizstāvēm tām kuras tic, ka stužuka dievojās par nozagtajiem atkritumiem, varu pateikt tikai vienu! Normāls cilvēks ja tā būtu arī noticis, savus atkritumus pēc mežsarga ziņas tāpat aizbrauktu un savāktu savus mēslus no meža! Viņi to nedarīja jo uzskatīja, ka viss aizies pa kluso! Tai krievu dirslaižai vajadzēja uztaisīt kaut iefilmēt kādi nelieši ir heiteri! Zogot mēslus, bet viņa tik godīga, tik pareiza tak par ekoloģiju cīnās? gatava pat savākt heiteru zagtos atkritumus! Kāda ekoloģija, ja miskastē pat met nododamo taru! Krievu sādžas ruksis, ne Ukrainiete kura ir kara bēglis!

Ļoti precīzi. Par viņu daudz ko stāsta tas, ka arī Ukrainā vietējie pilsoņi uz Stužuku skatījās ar šķību aci, viņa jau kara sākumā tika visādās blacklistēs. Līdzīgi ir ar Annu Sedokovu.
21.07.2024 08:59 |
 
Reitings 1578
Reģ: 25.01.2023
Dovana @ 20.07.2024 21:55
Es te ja kas rakstu par vienu pudeli, ne 5 litriem. Bezalko dzērienos etanola ir mazāk, bet nav tā, ka nav vispār 0,5 būs noteikti un nav svarīgs kas rakstīts uz etiķetes. Bezalko ir krietni vairāk citu ķīmisko piedevu ne kā alko dzērienos protams izņemot etanolu.
tāpec es prasu jo es ik palaikam iedzeru bezalko alu(rūgto),jo garšo alus garša(tos radlerveidigos es nedzeru) -lidz o.5 ir visos raudzētos dzerienos,kuros tehnoloģija ir raudzēšana.arī kvasā,iesalos,kefīrā.Tas daudzums ir tik niecīgs paliek,ka likumdošana atļauj rakstīt ,ka tā ir nulle.Tāpēc man intresē,kas viņā ir kaitīgāks,kā alkoholiskā alū
21.07.2024 09:10 |
 
Patīk
Reitings 2750
Reģ: 08.05.2022
EsPati @ 20.07.2024 20:34
Vai kāda nezin, kāpēc Danenbergsone nelieto alkoholu?Es nesaku, ka jālieto. Bet kāpēc vienmēr uzsver to, ka tas un tas dzēriens ir bezalkoholiskais?Vai vienmēr rāda visas savas pudeles un bundžas tā, lai visi redz, ka tas ir bezalko dzēriens?Kādas problēmas šai ar alkoholu moš?Man vienkārši liekas, ka ja nelieto, tad ok. Bet kāpēc pie katras izdevības visiem jāatrāda, ka ir baigā atturībniece?:)

Ja mani atmiņa neviļ, agrāk taču viņa dzēra diez gan daudz šampāniešus, vai tad nebija tā, ka gandrīz katros izbraucienos, brīvdienās, restorānos bija ar glāzi rokās, vai arī jau tajā laikā bija bezalko? Tas gan bija pirms gadiem 4 , nevaru īsti atcerēties, bet atmiņā tie story palikuši. Varbūt aizgāja jau par tālu un nu nekas neatliek kā dzert bezalkoholiskos?
21.07.2024 10:56 |
 
Reitings 1000
Reģ: 09.01.2024
Kad Jeļa atrāda diendienā savus šampjus - nav labi. Kad Danenbergsone atrāda bezalko dzērienus - arī nav labi. Kā tad ir labi? 😂 Influenzas visu atrāda, tas tak normāli.
21.07.2024 11:20 |
 
Reitings 14
Reģ: 06.07.2024
EsPati @ 20.07.2024 20:34
Vai kāda nezin, kāpēc Danenbergsone nelieto alkoholu?Es nesaku, ka jālieto. Bet kāpēc vienmēr uzsver to, ka tas un tas dzēriens ir bezalkoholiskais?Vai vienmēr rāda visas savas pudeles un bundžas tā, lai visi redz, ka tas ir bezalko dzēriens?Kādas problēmas šai ar alkoholu moš?Man vienkārši liekas, ka ja nelieto, tad ok. Bet kāpēc pie katras izdevības visiem jāatrāda, ka ir baigā atturībniece?:)

Man liekas, ka viņa stāstīja par galvassāpēm, meklēja tām iemeslu. Varbūt tādēļ vairs nelieto.
21.07.2024 13:08 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits