IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 1758
Reģ: 09.06.2024
Apple of my eye @ 07.07.2024 16:32

Uzskatu, ka bērnus taisīt galīgi nav obligāti, bet Jutas gadījumā domāju, ka viņa grib gan, tikai vai nu nesanāk vai Juris vēl negrib.
Savukārt tiem, kam it kā "gadās", neticu... Vīrietim varbūt tas ir "nejauši", bet lielākajā daļā gadījumu tā ir sievietes apzināta vēlme un veids, kā piesaistīt vīrieti
Es tieši tā arī domāju par to jauno Valdmaņa pasiju, ka gan jau pati pacentās. Jutu arī saprotu, viņa tak vispār citā kontinentā atrodās. Dokumenti kā noprotu ir sakārtojusi, bet tak drusku ienākumu lietas arī jāsakārto. Domāju Juris arī noteikti uzskata, ka vēl nav laiks. Te jau uzreiz tādas diagnozes🙈 Kā tā var būt, ka bērnu vēl nav😅
07.07.2024 16:44 |
 
Reitings 220
Reģ: 13.07.2023
Dovana @ 07.07.2024 14:28
Es nesaprotu kādēļ Tu domā, ka Juta grib tūlīt un tahad viņus tas tak tomēr neprāts! Ar Valdmani tak viņa nekad na gribējusi tas nu nevienam nav noslēpums. Ar pašu valdmani tak sapeata, ka viņš viņai neder! USA pēc bērniem jaunībā neviens nedzenās! Kupris tak ir īsts Amerikānis. Abi iekārto jauno mītni, jaunā mītnē arī ar darbiem jānostabilizējāz. Juta tikai atļaujas visas dabūjusi un laikam darboties sāk. Tiešām domā, ka viņi dotajā momentā par bērniem sapņo? Es tam gan neticu. Attiecībā uz Kaču skandina, ka grib bērnu, bet tur viss beidzās ar skandināšanu, plika muldēšana. Sieviete kura apzināti gribēs ieņemt bērnu nekad meuzvedīsies kā Kača. Jāpārstāj dzert pulverus. Un jāpiemirst ikdienas šampaniešu pudeles! Ceļojumā kāzu brauca " ieņemt bērnu" tu aizmirsi kā tur ikdienas alko straumēm plūda? Kādi bērni? 40 gados tā jau liels risks dauna sindromam kud nu vēl tādi alko un pulveru patēriņi. Nevajag viņai tak to bērnu.

Ja, ja, kad Jurčikam būs Tuvu pie 50 tad būs beidzot gatavs pirmdzimtajam 😁
07.07.2024 16:45 |
 
Reitings 150
Reģ: 04.08.2023
Apple of my eye @ 07.07.2024 16:32

Uzskatu, ka bērnus taisīt galīgi nav obligāti, bet Jutas gadījumā domāju, ka viņa grib gan, tikai vai nu nesanāk vai Juris vēl negrib.
Savukārt tiem, kam it kā "gadās", neticu... Vīrietim varbūt tas ir "nejauši", bet lielākajā daļā gadījumu tā ir sievietes apzināta vēlme un veids, kā piesaistīt vīrieti

To, vai grib/negrib, zin tikai pati Juta - neviens cits to nezina. Var gribēt un var nebūt īstais laiks. US dzemdības maksā dārgi, ja nav apdrošināšanas (un pat tad cipars paliels). Viņiem nav tādu BKA pabalstu kā mums - visbiežāk to apmaksā darba devējs, bet ne obligāti. Mums no malas šķiet, ka US baigi lielās algas, bet realitātē uz to dzīves dārdzību tie paši 80tk gadā nekas nav, jo īpaši, ja vēl jāatvēl vairāki tūkstoši dzemdībām vien.
07.07.2024 16:49 |
 
Reitings 220
Reģ: 13.07.2023
Dovana @ 07.07.2024 16:44
Es tieši tā arī domāju par to jauno Valdmaņa pasiju, ka gan jau pati pacentās. Jutu arī saprotu, viņa tak vispār citā kontinentā atrodās. Dokumenti kā noprotu ir sakārtojusi, bet tak drusku ienākumu lietas arī jāsakārto. Domāju Juris arī noteikti uzskata, ka vēl nav laiks. Te jau uzreiz tādas diagnozes? Kā tā var būt, ka bērnu vēl nav?

Principa man ir vienalga ir bērni vai nav pieminētajam personām, tik tracina, ka šis personas, kas pašas ir izvēlējušās būt publiskas, melo par to. Jā, melo. Nu dirsana, ka negribu, ka vēl jaiekārtojas, ka vēl jānogaida kaut kādi noteikti gadi. Ok, 20 gados piekritu. Bet ne jau 30+.. To saku tādēļ, ka no savu pazinu loka zinu vismaz 6 pārus , kas arī šo pantiņu skandinaja. Diemžēl pēc gadiem atklaja,
Ka ir reālas problēmas tomēr bijusas. Un, ko tad sabiedrībai stāstīt, ka vien to, ka negribu. Jo tas ir sāpīga jautājums. Bet šis nav forums, kur saudzīgi un maigi apspriež influencerus :)
07.07.2024 16:50 |
 
Reitings 1758
Reģ: 09.06.2024
Lupinlups @ 07.07.2024 16:45

Ja, ja, kad Jurčikam būs Tuvu pie 50 tad būs beidzot gatavs pirmdzimtajam ?
Tā jau viņiem tur USA bieži vien notiek. Ļauj tak ar māju tikt galā un īpašuma pieguļošo teritoriju! Attiecībā uz Jutu viņai vēl par bērniem vismaz 3 gadus projekts jāatliek noteikti. Kad sakārtos sadzīviskās lietas tad arī varēs domāt. Pie mums ko maz tētiņu arī 60 gados? Kādi Jutai tagad bērni?😳 Viņai darba lietas sakārtot primāri vajag, jāiegūst atpazīstamība, savs klientu loks, labas atsauksmes, rekomendācijas utt. Kad tad viņa to darīs ar bēbi pie krūts vai? Tak ar galvu jādomā, viņa tur ir viena. Neaizmirsti tur cits vispār kontinents kur viņa dzīvo. Mamma tik ātri un vienkārši arī atbraukt nevar. Tev par prieku jau viņai nav jādzemdē!
07.07.2024 16:56 |
 
Reitings 220
Reģ: 13.07.2023
Dovana @ 07.07.2024 16:56
Tā jau viņiem tur USA bieži vien notiek. Ļauj tak ar māju tikt galā un īpašuma pieguļošo teritoriju! Attiecībā uz Jutu viņai vēl par bērniem vismaz 3 gadus projekts jāatliek noteikti. Kad sakārtos sadzīviskās lietas tad arī varēs domāt. Pie mums ko maz tētiņu arī 60 gados? Kādi Jutai tagad bērni?? Viņai darba lietas sakārtot primāri vajag, jāiegūst atpazīstamība, savs klientu loks, labas atsauksmes, rekomendācijas utt. Kad tad viņa to darīs ar bēbi pie krūts vai? Tak ar galvu jādomā, viņa tur ir viena. Neaizmirsti tur cits vispār kontinents kur viņa dzīvo. Mamma tik ātri un vienkārši arī atbraukt nevar. Tev par prieku jau viņai nav jādzemdē!

Vecim, protams, vienalga. Bet Man nelīmējas kopā kā viņas vecumā paspēt 3 bērnus, un vēl gaidīt, kamēr puķes dobes iesakņosies 😁Ja jau abi nolēmusi par 3 bērniem, tad ir runājusi abi par to.
07.07.2024 17:07 |
 
Reitings 1758
Reģ: 09.06.2024
Lupinlups @ 07.07.2024 17:07

Vecim, protams, vienalga. Bet Man nelīmējas kopā kā viņas vecumā paspēt 3 bērnus, un vēl gaidīt, kamēr puķes dobes iesakņosies ?Ja jau abi nolēmusi par 3 bērniem, tad ir runājusi abi par to.
Tak 3 bērni ir vēlmju līmenis. Cik būs tik būs tie bērni. Sakārtos lietas tad arī būs. Nevar tak tā zirgus dzīt. Viņiem jau tur tāpat ātri viss notiek!😳 izšķīrās ar Valdmani 2020 gada pašās beigās. 2022. Gada beigās tikai. Darba atļauju dabūja tikai pusgadu atpakaļ. Pa vidu māju nopirka, kovids vēl. 101 problēmas un darīšanas! Kādi bērni? 3 gadi vispār pat domāt par to jāaizmirst. Pus gadu darba atļauja vēl nenozīmē, ka viņa visu pilnvērtīgi var darīt un ir visas atļaujas!
07.07.2024 17:18 |
 
Reitings 1758
Reģ: 09.06.2024
Man tās Jutas brīžiem žēl paliek, kā te perās, ka viņai to bērnu nav, grib un nav. Tad jau slima🙈😔 viņa tak droši var dzemdēt vienu 40gados, tad 42 un 44 laika vēl gana. Tagad tas viņas gadījumā nav prāta darbs. Dēļ tā, ka vienkārši grib bērnus, nevar tak par sevi aizmirst. Kā tad viņa viņus audzinās, ja nebūs pašai pamata zem kājām, citā kontinentā? Juris šodien ir, rīt viss kas var gafīties! Arī ķieģels uz galvas mums visiem var uzkrist😔 sakārtos darba lietas, atvērs savu salonu, būs kliemti, atsauksmes. Tad arī domās par bērniem, būs vismaz savs pamats zem kājām. Nav jau Kivičiene vai Bule kura domā tikai kā veci ar bērnu piesiet!🙏
07.07.2024 17:38 |
 
Reitings 1758
Reģ: 09.06.2024
Lupinlups @ 07.07.2024 16:50

Principa man ir vienalga ir bērni vai nav pieminētajam personām, tik tracina, ka šis personas, kas pašas ir izvēlējušās būt publiskas, melo par to. Jā, melo. Nu dirsana, ka negribu, ka vēl jaiekārtojas, ka vēl jānogaida kaut kādi noteikti gadi. Ok, 20 gados piekritu. Bet ne jau 30+.. To saku tādēļ, ka no savu pazinu loka zinu vismaz 6 pārus , kas arī šo pantiņu skandinaja. Diemžēl pēc gadiem atklaja,
Ka ir reālas problēmas tomēr bijusas. Un, ko tad sabiedrībai stāstīt, ka vien to, ka negribu. Jo tas ir sāpīga jautājums. Bet šis nav forums, kur saudzīgi un maigi apspriež influencerus :)
Vai Tev Juta kādu plānu, mērķi uzstādījusi? Apsolījusi, ka līdz 35 gadiem būs 3 sīči?😅 viņa tak nemin kad viņi būs vai nebūs ir teikusi, ka gribētu. Viņa pati jau arī nesako to, ka jāiekopj dārzs jāizdara tas tādēļ es šo pasākumu drusku atlieku? To es rakstu tikai no malas skatoties un saprotot situāciju kāfa viņai ir un kas ir jāizdara.
07.07.2024 17:44 |
 
Reitings 2022
Reģ: 21.04.2024
Susurīte @ 07.07.2024 16:49

To, vai grib/negrib, zin tikai pati Juta - neviens cits to nezina. Var gribēt un var nebūt īstais laiks. US dzemdības maksā dārgi, ja nav apdrošināšanas (un pat tad cipars paliels). Viņiem nav tādu BKA pabalstu kā mums - visbiežāk to apmaksā darba devējs, bet ne obligāti. Mums no malas šķiet, ka US baigi lielās algas, bet realitātē uz to dzīves dārdzību tie paši 80tk gadā nekas nav, jo īpaši, ja vēl jāatvēl vairāki tūkstoši dzemdībām vien.

Dzemdēt bērnu Amerikā nav nekāds sapnis, ja nav finanšu spilvena. Gan jau viņi zina, ko dara.
07.07.2024 17:47 |
 
Reitings 1758
Reģ: 09.06.2024
susla @ 07.07.2024 17:47

Dzemdēt bērnu Amerikā nav nekāds sapnis, ja nav finanšu spilvena. Gan jau viņi zina, ko dara.
Tur jau tā lieta! Pabalstus tur neviens nedod un bērnu naudas nemaksā! Galvenais tak tās spriedējas par bērniem nezina vai Jutai ir kāda apdrošināšana? Vai viņai ir brīvi pieejama medicīniskā aprūpe? Zinu ir ieguvusi darba atļauju pus gadu atpakaļ, bet pilsone tak nav, vai ir? Ir uturēšanās atļauja? Visdrīzāk tas. Te daļai kā klapes zirgiem uz acīm!😔 grib bērnus un ko tad nu nedzemdē!
07.07.2024 17:57 |
 
10 gadi
Reitings 3235
Reģ: 29.01.2009
Gribēja gan viņa bērnus ar Valdmani, bija vēl ielikusi reiz bildi kaut kādā kubulā ar nosaukumu Making babies, bet Gints negribot. Pēc tam Gints pēc šķiršanās pateica, ka viņš principā gribējis bērnus, bet ne ar Jutu. Es vēl toreiz nodomāju, nu jopcik, kāds sitiens sievietei zem jostasvietas šādi pateikt.
Tad pēc dažām dienām (jo tas bija tajā laikā, kad viņi izšķīrās, tad nu visiem vajadzēja intervēt) Juta sāka stāstīt kā viņa neko nav gribējusi, kā viņa inicējusi.
Cik vispār tā patiesība, ka Jurčiks ir cancer survivors?
07.07.2024 18:00 |
 
Reitings 1758
Reģ: 09.06.2024
IceCream @ 07.07.2024 18:00
Gribēja gan viņa bērnus ar Valdmani, bija vēl ielikusi reiz bildi kaut kādā kubulā ar nosaukumu Making babies, bet Gints negribot. Pēc tam Gints pēc šķiršanās pateica, ka viņš principā gribējis bērnus, bet ne ar Jutu. Es vēl toreiz nodomāju, nu jopcik, kāds sitiens sievietei zem jostasvietas šādi pateikt.
Tad pēc dažām dienām (jo tas bija tajā laikā, kad viņi izšķīrās, tad nu visiem vajadzēja intervēt) Juta sāka stāstīt kā viņa neko nav gribējusi, kā viņa inicējusi.
Cik vispār tā patiesība, ka Jurčiks ir cancer survivors?
Tagad atceros, ka Valdmanis pateica tos vārdus, bet redz, ka beibe bija stāvoklī arī izteicās neplānoti sanācis🙈 nepatīkams tas Valdmanis īsts narciss. Cik vispār tā patiesība, ka Jurčiks ir cancer survivors! Ko tas vispār nozīmē, vai tiešām saprotu burtiski? Vai tur dziļa doma apakšā?
07.07.2024 18:11 |
 
Reitings 220
Reģ: 13.07.2023
Dovana @ 07.07.2024 17:44
Vai Tev Juta kādu plānu, mērķi uzstādījusi? Apsolījusi, ka līdz 35 gadiem būs 3 sīči?? viņa tak nemin kad viņi būs vai nebūs ir teikusi, ka gribētu. Viņa pati jau arī nesako to, ka jāiekopj dārzs jāizdara tas tādēļ es šo pasākumu drusku atlieku? To es rakstu tikai no malas skatoties un saprotot situāciju kāfa viņai ir un kas ir jāizdara.

Man liekas, ka Tu nevis skaties no malas, bet aizstāvi kā tuvu personu :)
07.07.2024 18:21 |
 
Patīk
Reitings 11244
Reģ: 18.09.2021
Lupinlups @ 07.07.2024 18:21

Man liekas, ka Tu nevis skaties no malas, bet aizstāvi kā tuvu personu :)

+++
07.07.2024 18:29 |
 
Reitings 1758
Reģ: 09.06.2024
Susurīte @ 07.07.2024 16:49

To, vai grib/negrib, zin tikai pati Juta - neviens cits to nezina. Var gribēt un var nebūt īstais laiks. US dzemdības maksā dārgi, ja nav apdrošināšanas (un pat tad cipars paliels). Viņiem nav tādu BKA pabalstu kā mums - visbiežāk to apmaksā darba devējs, bet ne obligāti. Mums no malas šķiet, ka US baigi lielās algas, bet realitātē uz to dzīves dārdzību tie paši 80tk gadā nekas nav, jo īpaši, ja vēl jāatvēl vairāki tūkstoši dzemdībām vien.
Tur jau tā lieta, ka neviens tās medicīniskās izmaksas kādas ir tur pat neapjēdz. Man draugam tante 80 gadīga bija gūžu salauzusi, ar apdrošināšanām tur vissa bija👌 pati labi nopakota, vīrs bijušais bija parūpējies. Viņš bija tikai uz pāris mēnešiem aizbraucis izņemt viņu no slimnīcas un aprūpēt kamēr pati uz kājām nostājās. Vienā jaukā dienā saņem vēstuli par visām operācijām un pakalpojumiem 120 tūkstošus usd. Viņš bija šokā, bet viņa tikai pasmējās rēķins ir tikai informācijai, jo visu apmaksā apdrošinātājs! Tad kādi bērni, sākumā jāsakārto sadzīviskās lietas ar atļaujām
Un apdrošināšanām! Man draudzenes kuras tur dzīvo nevar pat no LV mammas pie sevis paņemt vientuļās, jo nav tik viemkārši segt veselības aprūpi un apdrošināšanu. Viss atdurās apdrošināšanā un dažādās atļaujās😔
07.07.2024 18:38 |
 
Reitings 1358
Reģ: 30.05.2024
Tas ir vienkārši wow, kā svešas sievietes var apspriest citas sievietes dzemdi divas lapas no vietas. Drukāt tādus palagus par svešiem (pat neesošiem) bērniem tiešām ir jāmāk.
07.07.2024 18:40 |
 
Reitings 1758
Reģ: 09.06.2024
Sunlight @ 07.07.2024 18:40
Tas ir vienkārši wow, kā svešas sievietes var apspriest citas sievietes dzemdi divas lapas no vietas. Drukāt tādus palagus par svešiem (pat neesošiem) bērniem tiešām ir jāmāk.
Piekrītu tādēļ man nepatīk, ka te visas Jutai diagnozes uzstāda. Laikam doktora grādi medicīnā😳 īpaši attālinātā uzstādīšanā.
07.07.2024 18:49 |
 
Reitings 22251
Reģ: 16.04.2023
Sunlight @ 07.07.2024 18:40
Tas ir vienkārši wow, kā svešas sievietes var apspriest citas sievietes dzemdi divas lapas no vietas. Drukāt tādus palagus par svešiem (pat neesošiem) bērniem tiešām ir jāmāk.

Daudzām tas nav saprotams kā tā var, jo tas nav standarta latviešu sievietes starter pack. 😁
Pēc iespējas ātrāk apgrūsnēt, apprecēties ar lielu vēderu un dzīvot uz vīrieša kakla. Varbūt pārdomāja par bērniem. Kāda starpība. Sievietēm nav jāpamato savs lēmums nedzemdēt bērnus. Lielākajai daļai influenceru bērnu kontents tik un tā neinteresē.
07.07.2024 18:53 |
 
Reitings 1758
Reģ: 09.06.2024
Lupinlups @ 07.07.2024 18:21

Man liekas, ka Tu nevis skaties no malas, bet aizstāvi kā tuvu personu :)
Domā kā gribi, bet Jutu pat dzīvā ēterā neesmu redzējusi. Vienkārši nesaprotu kādēļ tādi uzbrukumi tai sievietei un viņas veselībai, pat neauglības diagnozes. Saistībā ar bērnu jautājumu?😔 Tā it kā kādai būtu apsolījusi😔 Viņa jau tā ir daudz ko sasniegusi un paveikusi USA. Tā noteikti arī turpinās iet maziem stipriem solīšiem uz mērķi. Lai piepildās sapnis par Amēriku🥂🌺
07.07.2024 18:59 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits