IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 422
Reģ: 09.06.2024
Likums1 @ 20.06.2024 09:32
Latvija daudziem nav iekrājumi! Tu kā daža Saeimas mūžīgā mēbele, kas tur gadiem neiespringstot saņem labu algu,un atrauti no LV realitātes !
Nē es cītīgi strādāju pati savā uzņēmumā un man nauda tiešām nekrīt no gaisa tādēļ man ir uzkrājumi, ka bezmērķīgi neko neklankārēju, tajā pašā laikā lutinu sevi ar koncertiem, teātriem, ceļojumiem un dārgiem ēdieniem, delikatesēm! Nedzeru, nepīpēju, dīkdieņiem neziedoju un citos veidos nešķērdējos. Tādēļ mani travina tādi TRANI Nemaz nebrīnies arī visiem maniem draugiem tādi ir. Tā ir dzīves norma un tādi ir praktiski visiem! Kā Tu domā no kurienes tad cilvēki ņem tos tūkstošus piemēram bēru gadījumā? Gaida kad pēkšņi sakrās tos tūkstošus, vai skrien ar kastīti vākdami ziedojumus? Nē mīļā visi izvelk no savas ķeseles burkas sauc kā gribi. Jo cilvēkiem ir līdzekļi kaut nedaudz sakrāti šādiem gadījumiem!
20.06.2024 09:54 |
 
Reitings 182
Reģ: 03.03.2024
Dovana @ 20.06.2024 09:54
Nē es cītīgi strādāju pati savā uzņēmumā un man nauda tiešām nekrīt no gaisa tādēļ man ir uzkrājumi, ka bezmērķīgi neko neklankārēju, tajā pašā laikā lutinu sevi ar koncertiem, teātriem, ceļojumiem un dārgiem ēdieniem, delikatesēm! Nedzeru, nepīpēju, dīkdieņiem neziedoju un citos veidos nešķērdējos. Tādēļ mani travina tādi TRANI Nemaz nebrīnies arī visiem maniem draugiem tādi ir. Tā ir dzīves norma un tādi ir praktiski visiem! Kā Tu domā no kurienes tad cilvēki ņem tos tūkstošus piemēram bēru gadījumā? Gaida kad pēkšņi sakrās tos tūkstošus, vai skrien ar kastīti vākdami ziedojumus? Nē mīļā visi izvelk no savas ķeseles burkas sauc kā gribi. Jo cilvēkiem ir līdzekļi kaut nedaudz sakrāti šādiem gadījumiem!
Tu pati arī tici šiem pasaku stāstiem 😀 Darba dienā liela biznesmene 247 te tup ,un apliek svešas dzīves !
20.06.2024 10:02 |
 
Reitings 808
Reģ: 13.05.2022
Likums1 @ 20.06.2024 10:02
Tu pati arī tici šiem pasaku stāstiem ? Darba dienā liela biznesmene 247 te tup ,un apliek svešas dzīves !
kāpēc darba dienā te nevarētu būt? Jeb tavuprāt uzņēmējs strādā 24/7?
20.06.2024 10:23 |
 
Reitings 422
Reģ: 09.06.2024
Likums1 @ 20.06.2024 10:02
Tu pati arī tici šiem pasaku stāstiem ? Darba dienā liela biznesmene 247 te tup ,un apliek svešas dzīves !
Mīļā vadīšana arī ir cītīga strādāšana. Man nav jāstāv rūpnīca pie konveijera. Īpaši nevienu nenolieku, bet godīgi pasaku nevaru ciest, meļus, krāpniekus, afēristus un dīkdieņus. Paskaties pati Amūna storijus paldies, ka ziedojiet, bet ziedojiet, ziedojiet vēl Jānis būs pateicīgs, nepalieciet viemaldzīgi. Ziedojiet kam? Cik saziedots? Tak parādi kādu uzskaiti! Pasaki paldies jā viņam pietiks samaksāt par jūlija mēnesi utt! Vai Jānis būs proecīgs ja Amūns pupus ieliks veiks dzimuma maiņas operāciju. Es Jums Jāņa vārdā pasaku paldies!🙈 nu bļin kā var pateikt cita cilvēka vietā paldies? Kā tagad piemēram manā vārdā kāds cits var pateikt paldies? Tas ko nopietni? Vai tiešām Amūna acīs neviens neredz dolāru zīmes?
20.06.2024 10:24 |
 
Reitings 163
Reģ: 06.05.2024
Mashka Kakashka @ 19.06.2024 23:40
Mans personiskais ieteikums visiem ļoti kritiski paskatīties no malas uz Dāvja rīcībām.
Dāvis: Jāņa stāvoklis joprojām ir smagi kritisks, tiek uzturēta medikamentozā koma, uzlabojumu nav.
Arī Dāvis: Jānis kustās, Jānis cenšas kustēties. Jānis kustina muti, Jānis kustina rokas, Jānis reaģē uz maniem pieskārieniem, Jānim samazinās sirds ritms, kad esam klāt, paliek mierīgāks.
Tikmēr cilvēks, kuram ir medikamentoza koma: atrodas dziļā bezsamaņā, nespēj reaģēt uz ārējiem apstākļiem, ne pieskārieniem, ne ožu, ne skaņām. Organismā notiek tikai pamatfunkcijas – elpošanas un sirdsdarbība, turklāt šajā gadījumā elpošana ir ar papildus stimulatoriem.
Vai tiešām kritiski skatoties uz Dāvja rīcību, Jūs neredzat, ka viņš ir “Attention Whore”?! Viņš tiešām ir aizgājis par tālu. Un tā ziedojumu vākšana “ārstēšanai”? Kādai ārstēšanai, ja Jāņa stāvoklis ir smagi kritisks? Ļoti labi atceros Dāvja naudas prasīšanu viņa muguras operācijai. Kad cilvēki prasīja kādas ir operācijas izmaksas, vai būs saziedotās summas līdzekļu izlietojuma atskaite, ko izdarīja Dāvis? Es pazīstu dažus ziedotājus, kuri privāti uzdeva šos jautājumus, pretī saņēma BLOCK no Dāvja, bez paskaidrojumiem. Kurš grib, lai ziedo, bet man Jūsu ir mazliet žēl, ka Jūs savu pelnīto naudu atdodiet šādiem cilvēkiem kā Dāvis. Ja Jānim būs nepieciešama materiāla palīdzība, tam ir domātas oficiālas iestādes, kur būs iespēja pārliecināties par savas naudas izlietojumu.

Nesaprotu cilvēkus kuri komentē un izdomā sūdus un Jums pat nav medicīniskās izglītības,lai pat saprastu ko muldat.
Pacientiem rodas tolerance no sedācijas medikamentiem un viņi spītējas pretī devai,ceļas augšā,mostas,klepo,kustina extremitātes , bieži devas ir tik lielas un devu ātrumi kādās laiž tās zāles ,pirm 10ml h ar speciālu dozatoru kurš doze devu!
Nevaig izgudrot stulbumus.
Un ieteiktu aitām taisīt aitu diskusiju lapu un apsriest to visu,jo dažai laba te mauc tādu hui.. kā Šlesers!
Janis turpina čurāt un kakāt gultā un reaģēt arī uz mazgāšanu,to ssuc par sāpju reakciju. Un tas ir normāli atbildēt uz kairinājumu,značit nav dārzsnis.
Aitas tiešām ejat mēt uz pļavu!
20.06.2024 10:25 |
 
Reitings 808
Reģ: 13.05.2022
Nitaris @ 20.06.2024 08:17
ja sāks vàkt ziedojumus vēlāk, tad sabiedrības uzmanība būs jau būs noplakusi. Tādēļ jāsāk jau tagad! Jo naudu vajadzēs rehab., tas ir skaidrs!!
ja ir skaidrs, ka vajadzēs rehabilitāciju, cik tad tieši vajadzēs? Pačukstēšu, ka pie esošā stāvokļa dk. par rehabilitāciju pat vēl nedomā
20.06.2024 10:28 |
 
Reitings 103
Reģ: 26.04.2024
Laura Vizla, tajā pļavā pat ziediem, skatās ļoti iedomīgi(no augšas uz leju). Un, protams obligāti jāparāda- krūtis un pakaļa. Kā, arī kustības un pozas, ka cacai. No, viņas bildēm nāk, tāda negatīva un saspringta enerģija.
20.06.2024 10:29 |
 
10 gadi
Reitings 1056
Reģ: 26.03.2010
garsigs_persiks @ 20.06.2024 09:43

Man arī šķiet, ka šobrīd ar to ziedojumu vākšanu Dāvis būs radījis pilnīgi pretēju efektu. Tad, ka tiešām būs zināms, ko un cik vakadzēs, neviens vairs tik aktīvi nebūs gatavs iesaistīties, jo taču kaut kad jau tāda informācija būs izskanējusi. Savukārt, ja tajā brīdī visu oficiāli darītu caur Ziedot.lv, uzskaitot nepieciešamo līdzekļu pozīcijas, nav svarīgi, cik ilgs laiks būtu pagājis - cilvēki tāpat atcerētos šo gadījumu un liela daļa būtu gatavi palīdzēt. Šobrīd šaubos, ka ziedo diži vairāk kā apkārtējie influenceru draugi vai pāris "pundurcūcenes".
Un par to pakaļas likšanu nedomāju, ka pilnīgi visu viņam sedza Turcijas klīnika. Jā, iespējams, kāda atlaide bija, bet noteikti ne pilnā apmērā, lai 2x tur lidotu, uzturētos, atsūktu taukus no vienas vietas, liktu citā un pēc tam vēl pāris mēnešus rehabilitētos, pie tam vēl kopā ar Jāni. Nu kur tur būtu loģika? Noteikti, ka lielākā daļa izdevumu tāpat bija no sevis jāsedz, bet tur jau nauda atradās tāpat kā zobiem un regulārajiem ceļojumiem. Bet draugam šobrīd nevar laikus dzīvokļa īrei sagrabināt. Protams, ka ērtāk ir, ja kāds cits to visu nosedz, bet korekta šī rīcība nav nevienā brīdī, sevišķi zinot viņa iepriekšējos izgājienus.
domāju, ka cilvēki ziedo. Par suņu pēkšņām operācijām ātri salasa 2tk € pa vakaru, šeit cilvēki domāju, ka vairāk izjūt empāriju ar Jāni un viņa situāciju. (Ne Janīnu, jo Dāvis teica, ka ES izdomāju tādu iesauku un ES sacu viņu tā!)
20.06.2024 10:33 |
 
Reitings 422
Reģ: 09.06.2024
novērotāja @ 19.06.2024 23:06
Man īsti nav saprotama un pieņemama tā bilžu likšana no slimnīcas, es noteikti negribētu, ka mani tuvinieki tā dara.
Protams to negribētu neviens! Bet kā tad savādāk Amūns tiks pie naudas? Saskaņā ar datu aizsardzību tādas bildes publicēt nedrīkst bez piekrisšanas.
20.06.2024 10:45 |
 
Reitings 703
Reģ: 15.09.2023
aveneave @ 20.06.2024 10:25

Nesaprotu cilvēkus kuri komentē un izdomā sūdus un Jums pat nav medicīniskās izglītības,lai pat saprastu ko muldat.
Pacientiem rodas tolerance no sedācijas medikamentiem un viņi spītējas pretī devai,ceļas augšā,mostas,klepo,kustina extremitātes , bieži devas ir tik lielas un devu ātrumi kādās laiž tās zāles ,pirm 10ml h ar speciālu dozatoru kurš doze devu!
Nevaig izgudrot stulbumus.
Un ieteiktu aitām taisīt aitu diskusiju lapu un apsriest to visu,jo dažai laba te mauc tādu hui.. kā Šlesers!
Janis turpina čurāt un kakāt gultā un reaģēt arī uz mazgāšanu,to ssuc par sāpju reakciju. Un tas ir normāli atbildēt uz kairinājumu,značit nav dārzsnis.
Aitas tiešām ejat mēt uz pļavu!

Manuprāt "aitas" ir tās, kuras neprot šeit cieņpilni diskutēt un atbildēt, otru neapsaukājot dažādos vārdos.
20.06.2024 10:52 |
 
Patīk
Reitings 10790
Reģ: 18.09.2021
Mākoņu Dejotāja @ 20.06.2024 10:29
Laura Vizla, tajā pļavā pat ziediem, skatās ļoti iedomīgi(no augšas uz leju). Un, protams obligāti jāparāda- krūtis un pakaļa. Kā, arī kustības un pozas, ka cacai. No, viņas bildēm nāk, tāda negatīva un saspringta enerģija.

Viņa pilnīgi vienmēr izskatās ļoti samāksloti. Un tagad pļavā tajās pozās izskatās vulgāri pat ar baltu "nevainīgu" kleitu
20.06.2024 10:54 |
 
Reitings 726
Reģ: 11.08.2022
Nitaris @ 20.06.2024 08:17
ja sāks vàkt ziedojumus vēlāk, tad sabiedrības uzmanība būs jau būs noplakusi. Tādēļ jāsāk jau tagad! Jo naudu vajadzēs rehab., tas ir skaidrs!!
Un, ja nevajadzès rehab? Kas tad notiks ar šiem ziedojumiem? vèl viena pakaļa?
20.06.2024 11:00 |
 
Reitings 317
Reģ: 10.11.2023
Rumblerx @ 20.06.2024 11:00
Un, ja nevajadzès rehab? Kas tad notiks ar šiem ziedojumiem? vèl viena pakaļa?
Jā, ar paskaidrojumu, ka Jānis to būtu gribējis.
Godīgi sakot, palasot šo diskusiju par Dāvja vāktajiem ziedojumiem, man, kā cilvēkam, kam bijusi saskarsme ar Dāvi, tiešām drīzāk gribētos teikt, nu neziedojiet, kamēr nav konkrēts pamata to darīt.
20.06.2024 11:03 |
 
Reitings 422
Reģ: 09.06.2024
Mashka Kakashka @ 20.06.2024 10:52

Manuprāt "aitas" ir tās, kuras neprot šeit cieņpilni diskutēt un atbildēt, otru neapsaukājot dažādos vārdos.
Tak viņa pati nesaprata vispār ko uzrakstīja čurā gultā? Viņam ir katetrs un viss aiziet maisiņā. Sāpju reakcija vai reflekss? Vispār kauns lasīt.
20.06.2024 11:04 |
 
Reitings 726
Reģ: 11.08.2022
Wtf @ 20.06.2024 11:03
Jā, ar paskaidrojumu, ka Jānis to būtu gribējis.
Godīgi sakot, palasot šo diskusiju par Dāvja vāktajiem ziedojumiem, man, kā cilvēkam, kam bijusi saskarsme ar Dāvi, tiešām drīzāk gribētos teikt, nu neziedojiet, kamēr nav konkrēts pamata to darīt.
Sasmīdinàji 😁 Jànis to būtu gribèjis un ļoti priecàtos😁 Jo MAN tas ir svarīgi 😁
20.06.2024 11:13 |
 
Reitings 822
Reģ: 21.04.2024
susla @ 20.06.2024 01:58
Ierosinu taisīt atsevišķu diskusiju par šo gadījumu. Ir aktuāls, būs ilgstošs.

Šis tiešām aktuāli! Ietekmeļu diskusija ir pārvērtusies par Dāvja diskusiju un turpinās. Tak, kamon, cik var?
20.06.2024 11:20 |
 
Reitings 395
Reģ: 23.09.2023
Te nekādas gudrītes neatrast. Šeit tusē sievietes, kuras deleģē visādiem dzērājiem un narikiem lemt par viņu dzīvi. Glozunova, kambala un co. No tās sērijas. Un tad vēl krisa😅
20.06.2024 11:52 |
 
Reitings 395
Reģ: 23.09.2023
Ko var murgot. Aizskrēju paskatījos Vizlu. Nekà vulgāra nav. Mūsdienu standarta skaistums, smuka pļava, balta kleita. Viss kā vajag.
20.06.2024 11:56 |
 
Reitings 476
Reģ: 01.11.2023
Apple of my eye @ 20.06.2024 10:54

Viņa pilnīgi vienmēr izskatās ļoti samāksloti. Un tagad pļavā tajās pozās izskatās vulgāri pat ar baltu "nevainīgu" kleitu

Nezinu vai vulgāri, bet tā atšautā pakaļa man šķiet komiska. 😀 butu jau smuki, bet tās pozas rēcīgas
20.06.2024 12:04 |
 
Reitings 204
Reģ: 11.11.2021
To, cik stipra ir draudzība, redzēsim, kad Jānis atmodīsies un būs zināmas konkrētas sekas šai avārijai. Ja būs līdzīgi kā Ūdrītim (nedod Dievs), tad vai Dāvis ir gatavs kaut daļēji rūpēties par savu labāko draugu (ģimeni kā viņš saka).
Un vispār, sūds un pieci to dzīvokli. Ja cilvēks ir tik tuvs, tad ņemtu dzīvot pie sevis, līdz stāvoklis ir tik labs (cerams), ka Jānis var dzīvot patstāvīgi.
20.06.2024 13:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits