IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 159
Reģ: 11.12.2019
Protams, ka patur viņi tās drēbes, ko paši ir izvēlējušies . Kas tas ir tādai kompānijai , aizsūtīt pāris cilvēkiem drēbes 200€ vērtībā (skatoties uz pircēju cenām) ?!?
28.08.2020 07:06 |
 
10 gadi
Reitings 2259
Reģ: 27.02.2011
Danenbergsone pēc bildēm ir ļoti smuka, nesaprotu kā var pateikt tā par viņas vīru, ja viņa ir sīciņa, nū un, labāk būt sīciņai un smalciņai nekā lielai, platiem pleciem, muguru, lielu dibenu, vot tur neko nevar darīt, tur kur viņa kopā ar vīru, abi ir diezgan līdzīga auguma, sanak ka vīrs arī ir maziņš?
28.08.2020 07:08 |
 
Reitings 10
Reģ: 21.08.2020
ietekmele @ 27.08.2020 18:12
Man vienīgajai liekas Vavilovas ģērbšanās stils šausmīgi jokains un dažkārt pilnīgi bezgaumīgs? Ir dienas, kad skaisti, bet dažkārt pilnīgi nesaprotu... Katrs drēbju gabals no savas operas un uz viņas tievā, plakanā auguma viss vienkārši ir 3x par lielu un karājās. Šķiet, ka mēģina izcelties un veidot kaut ko savu, bet īsti nesanāk.

Piekrītu par Vavilovu. Regulāri redzu viņu centrā un man nav saprašana, kas viņai galvā notiek. Viņa liekas tilza un maksimāli kaitinoša. Draudzene reiz apkalpoja viņu veikalā..Teica, ka tik ietiepušos cilvēku reti, kad apkalpojot. Neesot pateikusi ne labdien, ne normāli komunicējusi. Tupi stāvējusi pie piedāvājuma klāsta un savā galvā laikam domājusi par instagramu.
28.08.2020 08:49 |
 
Reitings 10
Reģ: 21.08.2020
core @ 27.08.2020 20:02
Sana laikam saprata, ka ar instagramu varēs tagad pelnīt :D

Drausmīga tā sieviete... Nebrīnos, ka Timma aizmuka. Esmu redzējusi viņu pāris reizes klubos, restorānos. Laikam domā, ka ir pasaules naba. Pēc tās mii cosmetics reklāmas jau var to noprast. Salīdzini CindyWanderlust ar šo ...
28.08.2020 08:52 |
 
Reitings 228
Reģ: 08.04.2016
Man vispār radies priekšstats par Sanu, ka viņa tāda riebīga sieviete ir. Šķiet, ka nevis viņa tagad cenšas būt influencere, bet nodot ziņu portāliem vairāk informācijas par viņas un bijušo vīra attiecībām. Vēljorpojām var redzēt, ka viņai tā sāpe vēl ir un cenšas to visādi izrādīt. Īsti nesaprotu tur minēt detaļas, ja viņai tagad ir laimīgas attiecības ar Saulieti. Lai gan arī pati storijos teica, ka brīnas kā viņu pacieš un viņa tāda puiciska ir. Vēl bija storijs par to, ka viņai daudz stāstu ir, ka sievietes esot gribējušas dot viņai pa zobiem un tt. Divas reizes arī storijs par to, ka viņai Grieķijā bija pielūdzējs :D Nesaprotu minēt arī storijos, ka viņai bija ceļa trauma un tāds arī iemesls kādēļ viņa neaizbrauca uz Maskavu un Jānis aizgāja pie citas. Šķiet, ka tur bija pamatīgas problēmas attiecības un viņas noteikti nebija veselīgas un nav nekāds brīnums, ka Janis arī izlēma par labu šis attiecības izbeigt.
Kā arī viņas balss ir ļoti tāda nesimpātiska, protams, ko Dievs devis ar to jādzīvo. Man vienkārši neiet kopā viņas izskats ar veidu kā runā :D
28.08.2020 10:22 |
 
Reitings 902
Reģ: 23.04.2014
Reiz kāda instagramere ar milzīgu auditoriju teica, ka IG bērnu "dzives ilgums " ir 4 vai 5 gadi. Viss, pēc tam publikai tie nešķiet interesanti. Tad jātaisa nākamais :D un ja tā padomā, tad tā arī ir. Pēc tam parādās niķi/stiķi, runā pretī, skaisti nesēž, kur noliek :D Paliek par personībām nevis vienkārši smukām lellītēm.
28.08.2020 12:32 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5035
Reģ: 03.11.2012
Blackx @ 28.08.2020 08:52

Drausmīga tā sieviete... Nebrīnos, ka Timma aizmuka. Esmu redzējusi viņu pāris reizes klubos, restorānos. Laikam domā, ka ir pasaules naba. Pēc tās mii cosmetics reklāmas jau var to noprast. Salīdzini CindyWanderlust ar šo ...

Man gan ir izveidojies labs iespaids, pirms viņa sāka likt story, kur runā un stāsta kaut ko, likās vēsa un iedomīga. Tagad pat ir iepaticies uz viņu skatīties. Manuprāt, katram savs!
Un vēl man patīk, ka viņa tik brīvi runā par bijušajām attiecībām, ne visas instagrameres par to runā un dalās.
28.08.2020 13:35 |
 
Reitings 79
Reģ: 06.10.2014
Lasījāt Twitter, ka Armaņeva raksta uz cilvēku darba vietām par to, ka kāds ielaikoja negatīvu komentāru par viņu?
https://twitter.com/fon_Mencendorfa/status/1299279535045779456
Viņa tak ir nepieskaitāma!? Ja tik daudz laika velta lai pētītu kur strādā katrs kas raksta kaut ko negatīvu pret viņu! Kārtējo reizi neizprotu kā viņai kāds var sekot. Ņemot vērā viņas iepriekšējos fake fanu kontus,gan jau ka sataisījusi miljons instagram kontus lai pati sev rakstītu jaukus komentārus.
28.08.2020 14:16 |
 
Reitings 10
Reģ: 21.08.2020
vivii @ 28.08.2020 13:35

Man gan ir izveidojies labs iespaids, pirms viņa sāka likt story, kur runā un stāsta kaut ko, likās vēsa un iedomīga. Tagad pat ir iepaticies uz viņu skatīties. Manuprāt, katram savs!
Un vēl man patīk, ka viņa tik brīvi runā par bijušajām attiecībām, ne visas instagrameres par to runā un dalās.

Esi dzīvē ikdienā redzējusi kā viņa runā, uzvedas? Vai esi viņu apkalpojusi? Instagram story nav pielīdzināms ar realitāti.
28.08.2020 14:52 |
 
Reitings 554
Reģ: 15.02.2020
Juta Valdmane daudz alko pasākusi lietot, tas mīnuss.
Bet pluss - palikusi sirsnīgāka šķiet, atvērtāka un dabiskāka.
29.08.2020 09:30 |
 
Reitings 15
Reģ: 02.05.2020
Colbi @ 27.08.2020 17:16
Jā, taču man liekas, ka tā ir vienīgā vieta Latvijā, kur šāda opcija ir pieejama. Par Vāciju jau sen zināju, taču laikam tur tomēr dzīvo apdomīgāki cilvēki, kuri 20€ dēļ nebrauks dzīvot pie tantes uz Zilupi, lai tikai nemaksātu. ?Es ironizēju, taču noteikti ir savs āķis, kāpēc pie mums tā nekur nav.
Būsim tomēr pārpratušas, jo about you ar “pēcapmaksu” saprot maksāšanu kurjeram, nevis, piemēram, kā Vācijā 30 dienu laikā, lai varētu saprast, vai prece patīk, pirms tiek novilkta nauda no konta 🤣Žēl, es jau brīnījos, vai tad tiešām pie mums reiz būs kā Eiropā 🤣🤣
29.08.2020 10:38 |
 
Patīk
Reitings 2898
Reģ: 30.04.2020
Dzenīte noteikti to domāja par Sailu, jo Saila ir reti riebīgs cilvēks, kam patīk visus apdi*st :D Kad parādījās TelpaSev, Saila stāstīja, ka tā ir bijusi viņas ideja :D
29.08.2020 10:42 |
 
Reitings 159
Reģ: 11.12.2019
Danenbergsone pēc bildēm ir ļoti smuka, nesaprotu kā var pateikt tā par viņas vīru, ja viņa ir sīciņa, nū un, labāk būt sīciņai un smalciņai nekā lielai, platiem pleciem, muguru, lielu dibenu, vot tur neko nevar darīt, tur kur viņa kopā ar vīru, abi ir diezgan līdzīga auguma, sanak ka vīrs arī ir maziņš?

Jā, Edgars ir zem vidējā.
29.08.2020 12:24 |
 
Reitings 1272
Reģ: 13.04.2020
Danenbergsne palasa forumu un ideja rodas jauniem postiem 😄
29.08.2020 13:03 |
 
Reitings 124
Reģ: 08.11.2019
Un vienmēr visas tās pašas frāzes,😁😁galvenais kaut ko gudri iepirst savā kontā. Smieklīgi 😂😂
29.08.2020 15:28 |
 
Reitings 82
Reģ: 29.08.2020
Nedomāju ka tas bija par Sailu.Biju pasākumā kurā meitenes tieši prasija Sailai ko viņa domā par Telpa sev momentiem un vīna vakariem ar projektoriem,Saila teica ka uzzinot ka viņas vērs telpu vaļā pati piedāvāja iet pie viņām taisīt māmiņu pēcpusdienas un naudu atstāt viņām pašām bet viņas izsludināja momentu,kas viņai likās pārāk līdzīga ideja tikai ar citiem vadītājiem,citiem lektoriem,varbūt tur nebūtu noteikums visām tā čupoties bet tēmas jau mammām visām vienas,tāpēc viņa vairs neko ar viņām par to nerunāja.Ar tādu komunikācijas stilu kāds ir dzenītei domāju ka pus Rīga sagājusi ragos,tāpēc jau pat ar visu lielo sekotāju skaitu neviens pie viņas negāja.Es palasiju komentārus zem telpa sev un sapratu ka tur tak nav visi mājās
29.08.2020 16:58 |
 
Patīk
Reitings 2898
Reģ: 30.04.2020
zzebrrraaa @ 29.08.2020 16:58
Nedomāju ka tas bija par Sailu.Biju pasākumā kurā meitenes tieši prasija Sailai ko viņa domā par Telpa sev momentiem un vīna vakariem ar projektoriem,Saila teica ka uzzinot ka viņas vērs telpu vaļā pati piedāvāja iet pie viņām taisīt māmiņu pēcpusdienas un naudu atstāt viņām pašām bet viņas izsludināja momentu,kas viņai likās pārāk līdzīga ideja tikai ar citiem vadītājiem,citiem lektoriem,varbūt tur nebūtu noteikums visām tā čupoties bet tēmas jau mammām visām vienas,tāpēc viņa vairs neko ar viņām par to nerunāja.Ar tādu komunikācijas stilu kāds ir dzenītei domāju ka pus Rīga sagājusi ragos,tāpēc jau pat ar visu lielo sekotāju skaitu neviens pie viņas negāja.Es palasiju komentārus zem telpa sev un sapratu ka tur tak nav visi mājās

Zinu Sailu personīgi un lai ko viņa tur teiktu, tā ir tīrākā muldēšana :)
Saila ar Danenbergsoni vēl ieņirdza par to pliko dibenu sāgu un TelpaSev kašķi par kafijām.
29.08.2020 17:03 |
 
Reitings 216
Reģ: 17.11.2019
graytea @ 28.08.2020 14:16
Lasījāt Twitter, ka Armaņeva raksta uz cilvēku darba vietām par to, ka kāds ielaikoja negatīvu komentāru par viņu?
https://twitter.com/fon_Mencendorfa/status/1299279535045779456
Viņa tak ir nepieskaitāma!? Ja tik daudz laika velta lai pētītu kur strādā katrs kas raksta kaut ko negatīvu pret viņu! Kārtējo reizi neizprotu kā viņai kāds var sekot. Ņemot vērā viņas iepriekšējos fake fanu kontus,gan jau ka sataisījusi miljons instagram kontus lai pati sev rakstītu jaukus komentārus.

Tā nu gan ir neadekvāta un reti pretīga vecene. Vislabāk man patīk viņas twitter, kur saviem 57 sekotājiem stādās priekšā kā “Sophisticated Online Influencer” 😆
29.08.2020 17:57 |
 
Reitings 82
Reģ: 29.08.2020
Nu tad kopā atklājām mistēriju.😄Bija sarunājušas ka Saila rīkos pasākumus pie viņām,tad tapa moments,Saila atteicās un turpināja taisīt pie sevis savus pasākumus.Saila ir riebīga un viņai besī Dzenīte,Dzenīte ir Dzenīte,numur viens visā un tas varētu būt viņas sāpīgākais notikums instagram dzīvē.Ja Tu pazīsti Sailu,uzraksti lai viņa Tev šito nokomentē un ieliec atbildi. Plus paprasi lai Tev atsūta saraksti ar viņām kāda bija vienošanās par tiem pasākumiem😆
29.08.2020 18:29 |
 
Reitings 307
Reģ: 29.08.2020
nē tur ar tiem pasākumiem vispār nekāds sakars.Viņām kādu laiku tur bija nolasijusies instagram fake draudzeņu kompānija,kura nestāv šim forumam līdzi.jautrākais ka abas uzticējās meitenei kura tagad pozicionē ka zina visu jo ar viņām draudzējas bet nedraudzējās ne ar vienu ne otru jo abas nodirsa aiz muguras un vēl atstāstija ko otra stāstijusi piefantazējot savu klāt.Meitene ir arī šeit forumā un visu laiku maina nikus bet figurē vieni un tie paši vārdi par kurām te runā un pati neredz ka tām kuras zina par ko iet runa ir skaidrs kur tenkām aug kājas jo lasa šeit krierni vairāk meiteņu nekā raksta,skrīno un sūta pa taisno tām kuras apdirš.Tāpēc jau dzenīte rakstija ka info nācis no instagram draudzenēm,tām pašām kuras nodirš un melo viņai aiz muguras,izfantazē lietas ko Dzenīte nemaz nav teikusi un otrādi.Ja viņas par forumu šausminās tad ja beidzot nāktu gaismā ko viņas viena par otru runā nerastos ne kopīgas telpas ne pasākumi kur nu vēl sadarbības.visas stulbas jo atliek drusku pačatot,palaikot bildes un saskrieties uz kafiju kad visu dzīvi izstāstīs.Iepriekš biju lietas kursā par visu pušu stāstiem,tagad nekomunicēju ne ar vienu no viņām jo ja viņas man atstāstija ko otra teikusi,sapratu ka uzticēties tur nevar nevienai.
29.08.2020 22:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits