IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 784
Reģ: 18.02.2022
wiwa @ 03.06.2023 10:09

Es neesmu kaut kāda Vikipēdija. Ej un meklē pati, cik es jau varu jūsu vietā meklēt informāciju? Pašas vispār neko nesaprotat? Tad nav brīnums, ka ticat Kristapam, Andrim u.c. Viegli sastāstīt muļķības, ja nav nekādu zināšanu.
Tev un citām lietotajām, kas viņu aizstāv, acīmredzami nav bijušas personiskas (bērna tēvs nemaksātājs) vai profesionālas (darbs UGF, pie ZTI, vēl kaut kur) saskarsmes ar šiem nemaksātājiem. Viņiem vienmēr ir kaut kādi sevis izdomāti attaisnojumi utt, lai tikai nemaksātu ne mātei, ne valstij, pēc būtības kā jau visiem parādniekiem (arī par citiem parādiem runājot).

Pag , es teicu ka aizstāvu? Es jau teicu, ka vainīgi noteikt ir abi . Un par to, kas ko maksā vai nē es neesmu interesējusies , jo par viņiem pat biju aizmirsusi līdz šeit parādījās. 😀
Un jaaa, par laimi man nav sakara ar nemaksātājiem utt. Bet ko zin, varbūt mans bērnu tēvs kadreiz kļūs slavens un es arī izdomāšu uzreiz šķirties .😀
2020. Gada beigās lika storijus kā jūsmo , ka nelabais ir viņas vīrs. Kā skatās šovu utt. Un pēc pus gada izdomāja, ka ir tik vardarbīgs ka tomēr aizies. Tas tomer man neliekas kopā.
03.06.2023 10:18 |
 
Reitings 784
Reģ: 18.02.2022
wiwa @ 03.06.2023 10:11

Lol. Manuprāt, viņam nav karjera viņa jomā beigusies, viņš nemaz nebija tikai dziedātājs. Bet ja ir. Ej strādāt veikalā. Ej pārkvalificējies un pelni naudu IT nozarē. Tiešām, nespļaujiet akā, no kuras varat dzert, sastopoties ar tādu bērna tēvu. Lai gan pirms bērnu radīšanas būtu cilvēks sākumā jāiepazīst, bet tomēr ne vienmēr tas sanāk un cilvēki arī mainās. Un nav runa par veco parādu, bet par to, kas notiek TAGAD (pēc gada kaut kur, jā? Neatceros konkrēti, kad skandāls bijis) un ne pēc Mairitas vārdiem, bet pēc valsts sniegtās info (viņš nav noslēdzis nekādu vienošanos ar valsti, skat. Failiem.lv bildi).
Tāda sajūta, ka pusforums satiekas ar parādniekiem un/vai nodokļu nemaksātājiem. Nesaprotami, kāpēc Kiviču diskusijā jūs neejat nabadziņu aizstāvēt..

Skandāls bija pirms 2 gadiem.
03.06.2023 10:19 |
 
Reitings 713
Reģ: 04.01.2023
MinkaMurrrrr @ 03.06.2023 09:02

Un tad atgriezās soc.tiklos un uzstājas kur tur un visur izmanto savas bijušās attiecības un Kristapu, kā lietu par ko jokot . Ahahaha ??‍♀️?
Es ticu, ka abi ir vainīgi. Bet nesaprotu, kāpēc viņa izdomāja beidzot aiziet tikai tad , kad viņš kļuva atpazīstams pēc balss maskā . Līdz tam to visu s*du bija gatava paciest. ?

Un kāpēc lai viņa nevarētu par to jokot? Paskaties, piemēram, kādu komiķu stand-up, viņi bieži joko par skarbām un sāpīgām tēmām, bieži no savas personīgā dzīves.
Un kāds viņai bija labums no tā, ka viņa aizgāja, kad viņš it kā pēkšņi kļuva “slavens” (lai gan viņš bija sabiedrībā zināms jau pirms tam, jo bija daļa no Singapūras Satīna)? Ne viņai baigais piķis no tā, ne kādi citi “labumi”, tikai dabū samazgas pār galvu.
Uzskatu, ka attiecības bija toksiskas no abām pusēm, un Mairita noteikti nav nekāds eņģelis, bet aizstāvēt tikai Kristapu, kad viss, ko viņš ir darījis, ir tikai stāstījis, kāds viņš nabadziņš un nav uzņēmies nekādu atbildību, ir mazliet smieklīgi. Turklāt darbi runā skaļāk par vārdiem. At the end day, neviens no mums tur klāt nebija un mēs visticamāk nekad neuzzināsim, kāda ir patiesā situācija.
03.06.2023 10:32 |
 
Reitings 713
Reģ: 04.01.2023
MinkaMurrrrr @ 03.06.2023 10:06
Bet atcerēsimies to, ka Mairitas dēļ Kristapam sabruka viss. Viņam jau nebija kā pelnīt naudu, līdz atgriezās uz kājām. Loģiski, ka nebūs pa ko maksāt alimentus . ??‍♀️?

Kas tieši viņam sabruka? Izstājās no Singapūras Satīna, un? Turpina uzstāties, radīt mūziku, Instagramā sadarbības arī viņam ir, neizskatās, ka baigi slikti dzīvotu.
03.06.2023 10:35 |
 
Reitings 784
Reģ: 18.02.2022
nē nu jā @ 03.06.2023 10:32

Un kāpēc lai viņa nevarētu par to jokot? Paskaties, piemēram, kādu komiķu stand-up, viņi bieži joko par skarbām un sāpīgām tēmām, bieži no savas personīgā dzīves.
Un kāds viņai bija labums no tā, ka viņa aizgāja, kad viņš it kā pēkšņi kļuva “slavens” (lai gan viņš bija sabiedrībā zināms jau pirms tam, jo bija daļa no Singapūras Satīna)? Ne viņai baigais piķis no tā, ne kādi citi “labumi”, tikai dabū samazgas pār galvu.
Uzskatu, ka attiecības bija toksiskas no abām pusēm, un Mairita noteikti nav nekāds eņģelis, bet aizstāvēt tikai Kristapu, kad viss, ko viņš ir darījis, ir tikai stāstījis, kāds viņš nabadziņš un nav uzņēmies nekādu atbildību, ir mazliet smieklīgi. Turklāt darbi runā skaļāk par vārdiem. At the end day, neviens no mums tur klāt nebija un mēs visticamāk nekad neuzzināsim, kāda ir patiesā situācija.

Es neaizstāvu tikai Kristapu. Es atkārtoju- VAINIGI NOTEIKT BIJA ABI!!
bet tur vienkārši teica, ka Kristaps par to runāja, kamēr Mairita klusēja. Bet Mairita izdzesas no soc tīkliem pēc Kristapa video. Un pēc tā video baigi no Kristapa arī neko nedzirdēju. Līdz atkal Mairita atgriezās ar šiem jokiem . 🤷🏻‍♀️😀
03.06.2023 10:37 |
 
Reitings 784
Reģ: 18.02.2022
nē nu jā @ 03.06.2023 10:35

Kas tieši viņam sabruka? Izstājās no Singapūras Satīna, un? Turpina uzstāties, radīt mūziku, Instagramā sadarbības arī viņam ir, neizskatās, ka baigi slikti dzīvotu.

Viņš tā bija minējis. Kā visādas sadarbības utt atcelās dēļ skandāla. Un nevajag skatīties kā viņš dzīvo tagad - 2 gadus pēc skandāla..
03.06.2023 10:38 |
 
Reitings 713
Reģ: 04.01.2023
MinkaMurrrrr @ 03.06.2023 10:37

Es neaizstāvu tikai Kristapu. Es atkārtoju- VAINIGI NOTEIKT BIJA ABI!!
bet tur vienkārši teica, ka Kristaps par to runāja, kamēr Mairita klusēja. Bet Mairita izdzesas no soc tīkliem pēc Kristapa video. Un pēc tā video baigi no Kristapa arī neko nedzirdēju. Līdz atkal Mairita atgriezās ar šiem jokiem . ??‍♀️?

Sorry, jā, tas komentārs par to, ka Kristaps nav nekāds nabadziņš, bija vairāk bija domāts dažām citām, kas te viņu aizstāv ar putām uz lūpām.
Kristaps to video arī publicēja kādu laiku pēc tam, kad skandāls jau bija norimies, ja pareizi atceros. Un man šķiet, ka Mairita bija kā atbildi uzrakstījusi twitterī thread, bet neatceros, cik ilgi pēc Kristapa video tas bija, un man tas nešķiet tik svarīgi. Viņai nav nekāda pienākuma neko atbildēt. Turklāt viņa pati bija minējusi, ka ir nogurusi no tā visa un grib vienkārši dzīvot savu dzīvi.
Tas, ka viņa par to joko tagad, varbūt ir tāpēc, ka viņa to ir “sagremojusi” un var paskatīties uz visu situāciju no citas perspektīvas un radīt ar to saturu. Es gan tos jokus neesmu dzirdējusi. Bet, manuprāt, viņai ir visas tiesības par to jokot, tā ir viņas dzīve, un neko tādu es tur nesaskatu.
03.06.2023 10:48 |
 
Reitings 784
Reģ: 18.02.2022
Marta Grigale arī aiziet no piecilv. Kāds zin kāpēc?
03.06.2023 10:49 |
 
Reitings 1479
Reģ: 13.09.2021
wiwa @ 03.06.2023 10:02

Mhm, Satversme nepastāv, valsts ir izdomājums utt. Ar tavu leksiku uz normāliem, argumentētiem komentāriem skaidrs, ka esi šāda viedokļu paudēja.
Pārējām.
Pie tā paša e-pakalpojuma ir norādīts, kādos gadījumos šo info, ka tiek izmaksāts, parāda:
https://failiem.lv/f/7zvz8ugd8

Eee tu jau vakar teici, ka vairs par to nerunāsi!😂 Apniki Mairita!
03.06.2023 11:09 |
 
Reitings 308
Reģ: 07.07.2014
Vispar jau kad Mairita aizgāja no Kristapa viņš jau bija aizgājis no viņas un tad jau viņam bija finansiālas problēmas, par ko Mairita nebija sajūsmā, jo viņš nevareja nodrošināt viņu un viņa negribēja, lai viņš no viņas aiziet un tad hopā, Mairita kļuva slavena, paspeja aizskriet uz visām intervijām, rakstīt postus, kamer Kristaps klusēja
Ņemot verā, ka Mairita jau agrāk saviem vecākiem bija uzsūtijusi bāriņtiesu, ka nedanco pēc viņas stabules
Un tagad kas to lai zin, kas tur notiek ar tiesu un vienošanos, ne mums spriest, ne izdomāt, tā ir viņu privātā lieta
03.06.2023 11:30 |
 
Reitings 14584
Reģ: 29.08.2022
Tām, kas te tik kaislīgi aizstāv Mairitu, atgādināšu, ka Kristaps nav vienīgais cilvēks, kas ir izteicies par Mairitas psihiem un egoismu. Par to runāja arī cilvēki no Mairitas teātra. Jeb te kāda uzskata, ka Kristaps viņus uzpirka priekš tāda viedokļa?
03.06.2023 11:50 |
 
Reitings 9938
Reģ: 06.07.2022
Samantai Tīnai storiji par Bindres cietsirdību, tikpat jaudīgi kā vakar Saulietes monologs. Agrita, lai arī tagad savu šnobeli instagramā nav rādījusi, seko Samantai. Jācer, ka noskatīsies viņas teikto.
03.06.2023 12:17 |
 
10 gadi
Reitings 2259
Reģ: 27.02.2011
Par Sedokovas un Timmas attiecībām, izskatās, ka viņu tie strīdiņi vienkārši uzsit dzirksteli vēl vairāk attiecībās..ir mierīgas attiecības, kurās viss notiek kā pēc grāmatas, klusie strīdi un viņas pajūk, jo viss nodziest, un ir tādas kur šķind trauki, izstrīdas un mīl vēl stiprāk, ogle uzliesmo. Es labāk tādās kā Nr.2, patrobelēties vajag, publiski varbut ka nē
03.06.2023 12:28 |
 
Reitings 9938
Reģ: 06.07.2022
Kā vellu piemin, vells klāt. Bindre izlīda IG ar vienu frāzi: "Nekļūdās tikai tas, kas neko nedara!" :D
03.06.2023 12:35 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
EmilijaArm @ 03.06.2023 12:35
Kā vellu piemin, vells klāt. Bindre izlīda IG ar vienu frāzi: "Nekļūdās tikai tas, kas neko nedara!" :D
man acīs iekrita tā krunkainā piere. Vai tiesam tur neko never ar to seju sašpricet, vai savilkt? Pati es nometu gandrīz 20 kg 6 mēn laikā, seja nošluka, bet es to tā neatstāju, laboju un izlaboju visu Ideali, 0 krunkas. Bet Agrita ir TV seja , tas jau kaut ko maina.. moš gaida sadarbību 😀😀
03.06.2023 12:37 |
 
Reitings 644
Reģ: 26.02.2022
EmilijaArm @ 03.06.2023 12:17
Samantai Tīnai storiji par Bindres cietsirdību, tikpat jaudīgi kā vakar Saulietes monologs. Agrita, lai arī tagad savu šnobeli instagramā nav rādījusi, seko Samantai. Jācer, ka noskatīsies viņas teikto.

Šobrīd nīstākais šnobelis ir parādijies
03.06.2023 12:40 |
 
Reitings 1479
Reģ: 13.09.2021
Chikitita @ 03.06.2023 12:28
Par Sedokovas un Timmas attiecībām, izskatās, ka viņu tie strīdiņi vienkārši uzsit dzirksteli vēl vairāk attiecībās..ir mierīgas attiecības, kurās viss notiek kā pēc grāmatas, klusie strīdi un viņas pajūk, jo viss nodziest, un ir tādas kur šķind trauki, izstrīdas un mīl vēl stiprāk, ogle uzliesmo. Es labāk tādās kā Nr.2, patrobelēties vajag, publiski varbut ka nē

Man tur tomēr vairāk šķiet, ka nevis mīl vēl stiprāk, bet tās attiecības ir ļoti neveseligas , no kurām grūti aiziet. Ja aizes tad Anna pie nākošās lielās mīlas.
03.06.2023 12:43 |
 
10 gadi
Reitings 1053
Reģ: 20.05.2013
EmilijaArm @ 03.06.2023 12:35
Kā vellu piemin, vells klāt. Bindre izlīda IG ar vienu frāzi: "Nekļūdās tikai tas, kas neko nedara!" :D
izskatās ka sāk saprast ko ir izdarījusi. Bet zin kā Agritiņ, izlietu ūdeni nesasmelsi… savu būtību parādīji un lai cik arī ļoti nožēlosi ko izdarīji , tas nemainis domas par to cik nežēlīga esi..
03.06.2023 12:44 |
 
Reitings 3867
Reģ: 27.06.2014
EmilijaArm @ 03.06.2023 12:35
Kā vellu piemin, vells klāt. Bindre izlīda IG ar vienu frāzi: "Nekļūdās tikai tas, kas neko nedara!" :D

Šis citāts vispār nav par šo tēmu. Stulba ir tā Agrita!
03.06.2023 12:47 |
 
Reitings 1869
Reģ: 09.12.2021
Mia6 @ 03.06.2023 12:44
izskatās ka sāk saprast ko ir izdarījusi. Bet zin kā Agritiņ, izlietu ūdeni nesasmelsi… savu būtību parādīji un lai cik arī ļoti nožēlosi ko izdarīji , tas nemainis domas par to cik nežēlīga esi..

Šķiet, ka šodien Agrita runās. Mēģinās glābt savu ādu. 😁
03.06.2023 12:50 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!