IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 309
Reģ: 01.02.2020
Ilgu laiku man AF patika un es pat aizstāvēju, bet nu pēdējā laikā reāli tracina. Tas haips ar laulību gredzenu, tad tagad šī ņemšanās ap Ziemassvētkiem (ZS) - apmēram nodiršot visus parastos ZS svinētājus, bet pēc tam pašai izpildot visu ZS klasiku pēc kārtas…
Izskatās pēc izmisīgas vēlmes celt skatījumus par jebkādu cenu…. Un tā diezgan nožēlojami.
26.12.2022 01:18 |
 
Reitings 23169
Reģ: 18.08.2022
Snupijs @ 26.12.2022 01:18
Ilgu laiku man AF patika un es pat aizstāvēju, bet nu pēdējā laikā reāli tracina. Tas haips ar laulību gredzenu, tad tagad šī ņemšanās ap Ziemassvētkiem (ZS) - apmēram nodiršot visus parastos ZS svinētājus, bet pēc tam pašai izpildot visu ZS klasiku pēc kārtas…
Izskatās pēc izmisīgas vēlmes celt skatījumus par jebkādu cenu…. Un tā diezgan nožēlojami.

Man ar pašā sākumā patika ,gadi 6 atpakalj !
Bija pavisam cits vibe vinas account,bet nu ar to laikam statistiku nevar uzkačāt!
Tagad pēdejos 2 gadus ir tikai kaut kads “Anetes viedoklis “ kurš ir jauzklausa un jaakceptē gan par more than size ,gan par visu ko citu ,Ziemassvetku komercializēšanos ieskaitot!
Bet redz ,kad mēs izsakām viedokli par pašu AFAneti uzreiz automatiski skauges ,kam triggero vinas laimīgā dzīve !
Pati te caurām dienām sēž un taisa pēc tam kontentu ,līdz ko mums te ir kāda spraigāka tėma(nl,tā pati Didra,karmas latviesi ar manifestēšanu ) tā burtiski pēc 2 h Anetei ir jauns sarkastisks posts par šo aktuālo tēmu ,nē nu varbūt sakritība,bet pārāk bieži tā sagadās!
Kronis visam man gan skiet tas pēdējais maratons /pieredzes dalīšanās par iegurna veselību ar dalības maksu 15€ ,dalās ar savu pieredzi ,kā uzlabot urīna nesaturēšanu !
Tiešām nepietiek jau ar to ,ka tirgo /taisa maratonus based uz savu pieredzi ēšanā ,lai gan nav atbilstoša izglitiba ,tagad telo arī uralogi/fizioterapeiti ,kas kegela vingrinajumus tirgo pa 15€ nu ar ko tieši Anete ir labāka par tiem karmas latviešiem par kuriem pirms tam pati taisija postus!
Taisa naudu uz izmisušu sieviešu rēkina ,nepietiek ar tievētājam ,tagad arī nesaturošo urinu sirgstošās sievietes mentorēs!
Luk tas mani triggero,ka cilveki ,kas cinās ar kādām problēmām iekrīt tādas Anetes nagos,kas bez atbilstošas izglitibas tikai balstoties uz savu pieredzi tirgo savu “pieredzi” un tas ir ok ,jo likums nav aizliedzis to!
26.12.2022 11:04 |
 
Reitings 645
Reģ: 26.07.2022
SantaBarbara @ 26.12.2022 11:04

Man ar pašā sākumā patika ,gadi 6 atpakalj !
Bija pavisam cits vibe vinas account,bet nu ar to laikam statistiku nevar uzkačāt!
Tagad pēdejos 2 gadus ir tikai kaut kads “Anetes viedoklis “ kurš ir jauzklausa un jaakceptē gan par more than size ,gan par visu ko citu ,Ziemassvetku komercializēšanos ieskaitot!
Bet redz ,kad mēs izsakām viedokli par pašu AFAneti uzreiz automatiski skauges ,kam triggero vinas laimīgā dzīve !
Pati te caurām dienām sēž un taisa pēc tam kontentu ,līdz ko mums te ir kāda spraigāka tėma(nl,tā pati Didra,karmas latviesi ar manifestēšanu ) tā burtiski pēc 2 h Anetei ir jauns sarkastisks posts par šo aktuālo tēmu ,nē nu varbūt sakritība,bet pārāk bieži tā sagadās!
Kronis visam man gan skiet tas pēdējais maratons /pieredzes dalīšanās par iegurna veselību ar dalības maksu 15€ ,dalās ar savu pieredzi ,kā uzlabot urīna nesaturēšanu !
Tiešām nepietiek jau ar to ,ka tirgo /taisa maratonus based uz savu pieredzi ēšanā ,lai gan nav atbilstoša izglitiba ,tagad telo arī uralogi/fizioterapeiti ,kas kegela vingrinajumus tirgo pa 15€ nu ar ko tieši Anete ir labāka par tiem karmas latviešiem par kuriem pirms tam pati taisija postus!
Taisa naudu uz izmisušu sieviešu rēkina ,nepietiek ar tievētājam ,tagad arī nesaturošo urinu sirgstošās sievietes mentorēs!
Luk tas mani triggero,ka cilveki ,kas cinās ar kādām problēmām iekrīt tādas Anetes nagos,kas bez atbilstošas izglitibas tikai balstoties uz savu pieredzi tirgo savu “pieredzi” un tas ir ok ,jo likums nav aizliedzis to!

Cepums par so komentaru!!!! Ka var prasit 15eur par ko tadu ? Un tacu var redzet ka vina pati ir ar sevi neapmierinata sieviete, jo Ja ar savu pasvertejumu butu viss ok tad vina instagramma necenstos radit un paradit sevi citiem caur filtriem un citus nenoliktu!
Besi besi besiiiiiiiiiiiiii
26.12.2022 12:40 |
 
Patīk
Reitings 34657
Reģ: 12.10.2022
SantaBarbara @ 26.12.2022 11:04

Man ar pašā sākumā patika ,gadi 6 atpakalj !
Bija pavisam cits vibe vinas account,bet nu ar to laikam statistiku nevar uzkačāt!
Tagad pēdejos 2 gadus ir tikai kaut kads “Anetes viedoklis “ kurš ir jauzklausa un jaakceptē gan par more than size ,gan par visu ko citu ,Ziemassvetku komercializēšanos ieskaitot!
Bet redz ,kad mēs izsakām viedokli par pašu AFAneti uzreiz automatiski skauges ,kam triggero vinas laimīgā dzīve !
Pati te caurām dienām sēž un taisa pēc tam kontentu ,līdz ko mums te ir kāda spraigāka tėma(nl,tā pati Didra,karmas latviesi ar manifestēšanu ) tā burtiski pēc 2 h Anetei ir jauns sarkastisks posts par šo aktuālo tēmu ,nē nu varbūt sakritība,bet pārāk bieži tā sagadās!
Kronis visam man gan skiet tas pēdējais maratons /pieredzes dalīšanās par iegurna veselību ar dalības maksu 15€ ,dalās ar savu pieredzi ,kā uzlabot urīna nesaturēšanu !
Tiešām nepietiek jau ar to ,ka tirgo /taisa maratonus based uz savu pieredzi ēšanā ,lai gan nav atbilstoša izglitiba ,tagad telo arī uralogi/fizioterapeiti ,kas kegela vingrinajumus tirgo pa 15€ nu ar ko tieši Anete ir labāka par tiem karmas latviešiem par kuriem pirms tam pati taisija postus!
Taisa naudu uz izmisušu sieviešu rēkina ,nepietiek ar tievētājam ,tagad arī nesaturošo urinu sirgstošās sievietes mentorēs!
Luk tas mani triggero,ka cilveki ,kas cinās ar kādām problēmām iekrīt tādas Anetes nagos,kas bez atbilstošas izglitibas tikai balstoties uz savu pieredzi tirgo savu “pieredzi” un tas ir ok ,jo likums nav aizliedzis to!
Es Anetei AF nesekoju, nekad neesmu sekojusi, tik, cik zinu, par ko viņas IG saturs ir, bet, izlasot šo viņas diskusijas komentāru, cilvēkam no malas tas liek noprast, ka viņu pašu ļoti trigero visi šie komentāri un heiteri, ja pat Ziemassvētkos ir jāielien forumā pie nelaimīgajām forumniecēm un jāsniedz paskaidrojumi vai jākomentē kaut kādas savas darbības.
Ja viņu neinteresētu un pat priecātos, ka heiteri ceļ statistiku, tad nu izbaudītu svētkus un iekšēji varētu galivēt par statistikas pieplūdumu, jo atkal par viņu runā forums nevis ceptos pati forumā. Tātad kaut kas iekšēji ļoti grauž. Un grauz var tikai patiesība, ko kāda aktīvāka līdzi sekotāja šeit ir uzrakstījusi.
26.12.2022 13:50 |
 
Reitings 3733
Reģ: 13.12.2022
Atkal formā Anete ir šausmīgi problemātisks cilvēks… Gadiem ilgi bāžas ar savu viedokli visos kašķos, kur vien var iebāzties un kā jau te teica - savā acī baļķus neredz vispār. Tāda dāma - nenormāli kritiska pret citiem, bet pret sevi - ne cik. Kad dabon atpakaļ tādu pašu žulti, kādu viņa gadiem pati kuļ savā profilā - tā visas nožēlojamas skauģes.
Apbrīnoju, ka kaut kam tādam var sekot un fanot…
26.12.2022 14:13 |
 
Reitings 7788
Reģ: 05.09.2022
AneteAF @ 25.12.2022 23:50

Nu čau čau mīļā “Maija” aka anonīmā skauģe! ? Lai gan es nojaušu kas tu esi - viena no tām trim nelaimīgajām dāmītēm, kam mana atļaušanās brīvi paust savu viedokli un dzīvot tā, kā pati gribu, aiii, kā kremt!
Sen jau esmu pamanījusi, ka tu (un vēl 2-3 manas kvēlākās fanītes te) man rūpīgi seko un nepalaid garām nevienu ieapēju izteikt viedokli ? Lūdzu turpini tādā pašā garā! Tu jau zini - jo vairāk par kādu runā (īpaši aiz muguras tiem, kas krietnu soli priekšā), jo lielāka publicitāte un vairāk sekotāju. Tiešām paldies!
Novēlu tev neaizrīties pašai savās naidīgajās siekalās, nikni un bezspēcīgi metoties pret sava šaurā krātiņa režģiem man virsū. Nelīdzēs ? Labāk apskaties apkārt - pasaule ir brīnišķīga un dod visas iespējas tiem, kas to no sirds vēlas tās izmantot! Es ticu, ka arī tu kaut kur dziļi sirdī esi labs un jauks cilvēks, “Maija”. Nelaimīgs, bet labs.
No sirds novēlu Tev atrast piepildījumu un harmoniju dzīvē. Iespējams tad mana “vecās mucas dzīve” tevi tik ļoti netrigeros ?
ha ha wow , kaads man pagodinaajums! 🤣🤣 pati sudrabmaasa uzrunaajusi 🤣🤣🤣🤣🤣 ha ha , nu tas jau bija sen visiem zinaams ka seedi te un lasi par visu un visiem .🤭 buus atkal par ko cepties! A mums buus jautriiba! 😛😘
26.12.2022 14:30 |
 
Reitings 7788
Reģ: 05.09.2022
Pinky winky @ 26.12.2022 00:58
A kas tā pa babuļu visp ir tā Anete formā vai tml? Ka ieraudzīju, domāju kāds senioru klubiņš, izskatās daudz vecāka pa 49, ja viens tas posts nemelo….
Babulis kas gandriiz kaa Kivicliene experts visaas jomaas 🤣🤣🤣
26.12.2022 14:33 |
 
Reitings 7788
Reģ: 05.09.2022
Mathilde @ 26.12.2022 00:21

un kuras ir tās “ vēl divas” nelaimīgās?
Dīvaini, ka tādai pašpārliecinātai un laimīgai sievietei atkalformā “ rausta”, ko raksta nelaimīgo babuļu forums?
Varbūt trigerē pašai?
ha ha Tur ir tikai wannabe Influencere! Bet kaut kaa jau gadiem nesanaak 🤣
26.12.2022 14:35 |
 
Reitings 2148
Reģ: 10.09.2021
Man patika Andzas intervija, vismaz par personibu uzzinaju vairak. Par viiru - nu tur jasakarto attiecibu modelis, janovienojas noteikti par atsevisku dzivesvietu, jo kopa dzivojot jauna otra pusite neatradisies. Man ari ir pazistami kuri it ka kopa vel dzivo, nu ir divains modelis, nav viennozimigi ta verts, jo it ka berns mazs vel. Sacakaresiet bernam uztveri par attiecibam ka tadam.
26.12.2022 15:14 |
 
Reitings 2246
Reģ: 19.05.2022
SantaBarbara @ 26.12.2022 11:04

Man ar pašā sākumā patika ,gadi 6 atpakalj !
Bija pavisam cits vibe vinas account,bet nu ar to laikam statistiku nevar uzkačāt!
Tagad pēdejos 2 gadus ir tikai kaut kads “Anetes viedoklis “ kurš ir jauzklausa un jaakceptē gan par more than size ,gan par visu ko citu ,Ziemassvetku komercializēšanos ieskaitot!
Bet redz ,kad mēs izsakām viedokli par pašu AFAneti uzreiz automatiski skauges ,kam triggero vinas laimīgā dzīve !
Pati te caurām dienām sēž un taisa pēc tam kontentu ,līdz ko mums te ir kāda spraigāka tėma(nl,tā pati Didra,karmas latviesi ar manifestēšanu ) tā burtiski pēc 2 h Anetei ir jauns sarkastisks posts par šo aktuālo tēmu ,nē nu varbūt sakritība,bet pārāk bieži tā sagadās!
Kronis visam man gan skiet tas pēdējais maratons /pieredzes dalīšanās par iegurna veselību ar dalības maksu 15€ ,dalās ar savu pieredzi ,kā uzlabot urīna nesaturēšanu !
Tiešām nepietiek jau ar to ,ka tirgo /taisa maratonus based uz savu pieredzi ēšanā ,lai gan nav atbilstoša izglitiba ,tagad telo arī uralogi/fizioterapeiti ,kas kegela vingrinajumus tirgo pa 15€ nu ar ko tieši Anete ir labāka par tiem karmas latviešiem par kuriem pirms tam pati taisija postus!
Taisa naudu uz izmisušu sieviešu rēkina ,nepietiek ar tievētājam ,tagad arī nesaturošo urinu sirgstošās sievietes mentorēs!
Luk tas mani triggero,ka cilveki ,kas cinās ar kādām problēmām iekrīt tādas Anetes nagos,kas bez atbilstošas izglitibas tikai balstoties uz savu pieredzi tirgo savu “pieredzi” un tas ir ok ,jo likums nav aizliedzis to!

ja kas, nesen palasījos par šo problēmu ( bija iemesls)😜
Tie Kegela vingrinājumi esot pagātne. (Tāpat kā kirpičs trenē Lenku pēc sentēvu metodēm, ko ieguvis sen studējot par sporta skolotāju. )
Tagad esot aktuāli šai problēmai pielietot kompleksās metodes, jo kāda jēga no uztrenētas starpenes, ja vēders izgāzies un mugura šķība. Pie tam Kēgela metodei ir daudz kontrindikāciju.
26.12.2022 15:27 |
 
Reitings 4473
Reģ: 23.08.2022
Valdet @ 26.12.2022 15:14
Man patika Andzas intervija, vismaz par personibu uzzinaju vairak. Par viiru - nu tur jasakarto attiecibu modelis, janovienojas noteikti par atsevisku dzivesvietu, jo kopa dzivojot jauna otra pusite neatradisies. Man ari ir pazistami kuri it ka kopa vel dzivo, nu ir divains modelis, nav viennozimigi ta verts, jo it ka berns mazs vel. Sacakaresiet bernam uztveri par attiecibam ka tadam.

noskatījos arī interviju ar Andzu un man patika, viņa šķiet atklāta, neatstāj iespaidu, ka izliktos un kaut ko no sevis tēlotu.
izklausās, ka viņai šobrīd nav vēlmes veidot kaut kādas jaunas attiecības - ir tik aizņemta visos savos neskaitāmos biznesos, un vēl ar bērns (kurš ir pirmajā vietā (nenosodu)).
un tad ir vīrs, kurš ir turpat blakus, kurš izpilda visu, ko viņai var ievajadzēties no vīrieša.
pēc intervijas izklausījās, ka vienārši pietur drošā rokas stiepiena attālumā, lai tad, kad sagribēsies, tad jau var atjaunot intīmas attiecības.
ērti viņai. viņam gan nē.
26.12.2022 18:14 |
 
10 gadi
Reitings 427
Reģ: 25.08.2011
Vai kāda zina, kas bija tas, kas Andžai lika pieņemt lēmumu par šķiršanos? Jo intervijā minēja, ka runas klīst pa pilsētu...
Bet vispār jocīgi vienmēr šķita, it kā šķīrušies, bet ceļojumos kopā, uz mežu kopā, visur kopā. 😀
26.12.2022 19:06 |
 
Reitings 2148
Reģ: 10.09.2021
Vina tachu intervija teica, ka jutas pazuda. Ne labrit , ne paldies utt. Nebija uzmanibas, divata ne reizi nebija palikusi pec berna piedzimsanas.
Es domaju, ka vina vnk loti atri iemilejas un loti atri jutas atdzisa. Nezinu kads ir virs, bet sajuta, ka kautrigais tips.. aprecejas un neveltija vinai vispar uzmanibu, neiekaaroja utt. Abiem aizvainojums un situacija tada pilnigi , es pat teiktu, kaa katrai 5 gimenei, kuriem ienacis berns gimene.
26.12.2022 19:31 |
 
Reitings 419
Reģ: 03.08.2022
Bet viņa jau atzina, ka pati arī vīram uzmanību nepievērsa. Bērns, bizness un vīrietim laikā nepietika. Viņi kopā nekur negāja, tipiska sieviete, kas pirmajā vietā noliek bērnu un vīrieti no stumj malā. Es pat neredzu, kā viņa var izveidot jaunas attiecības, jo viņai nav tam laika. Kārtējo reizi apliecinās, ka visu dzīvē nevar dabūt, gan ģimeņi, gan biznesu. Kaut kas cietīs.
26.12.2022 20:30 |
 
Reitings 419
Reģ: 03.08.2022
Viņi nez arī vienā gultā guļ? Jo dzīvoklī ir tikai divas istabas. Vai kāds guļ uz dīvāna. Diez gan amizanti.
26.12.2022 20:33 |
 
Reitings 449
Reģ: 20.04.2022
Anete AF😀😀😀 kapec kaut kada sirma tante ir apsprieshanas verta?😀 tiesam pieregistrejas? Omg😀 liekas nenormali amizanti, ka cilveki seit pieregistrejas lai kaut ko par sevi attaisnotu- tad jus tocna neesat ne infinceres, ne slavenibas, bet gan prastas baabas interneta videe😀
26.12.2022 21:08 |
 
Reitings 4473
Reģ: 23.08.2022
ko Saulietis tāds pieklusis? bija kāds info par to starpgadījumu, vai tikai kārtējais haips?
26.12.2022 22:56 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
be.beta @ 26.12.2022 22:56
ko Saulietis tāds pieklusis? bija kāds info par to starpgadījumu, vai tikai kārtējais haips?
vairak neseko tai zaneiinhype
26.12.2022 23:09 |
 
Reitings 2148
Reģ: 10.09.2021
Inna86 - absoluti piekritu. Nu nevar sadalit mammas, lielu karjeras un sievas lomu. Kada joma cietis fiasko. Vai ari katru lomu sava istaja laika, bet dzive ir neparedzama, tas viss nav tik vienkarsi. Ja ir liels atbalsts no gimenes, teiksim ome pieskata bernus utt, tad vel varetu apvienot visas shis lietas.
26.12.2022 23:54 |
 
Reitings 2148
Reģ: 10.09.2021
Juta Kupre forsa sieviete, bet kas vinai par aizvainojumu uz savu ex, tas gan nav saprotams 😀 taa piezime, ka vinu precot tapat bez bushanas stavokli - nu tiesi merkjii Gintam 😁 man skiet tur attiecibas kaut kas pamatigs notika vai nu loti toksiskas vai kadas, jo vinai ik pa laikam indigas lietas nak ara.
27.12.2022 02:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits