IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 407
Reģ: 29.01.2009
vivii @ 08.06.2020 11:19

Kāds sakars darbam? Ja viņa ir tādā emocionālajā stāvoklī, tad nevienā darbā nevarētu pastrādāt.
Es arī kādreiz strādāju ļoti atbildīgu darbu, ikdienā satiku gan daudz pozitīvu, gan ļoti negatīvu cilvēku un darbs bija smags! Visu laiku dzēru nomierinošas tablates un miega zāles, jo bija sajūta, ka darba dēļ smadzenes strādā 24/7
Tagad četrus gadus nestrādāju un neplānoju, jo tikai tagad, maziem solīšiem sāku justies labāk.
Nav svarīgi, vai tas ir mīļotais cilvēks, ģimene, darbs, citi ārējie apstākļi,bet tie tikai saasina iekšējo problēmu ar kuru cilvēkam jātiek galā. Protams, ka viņai ir smagi tagad! Un labi, ka viņa par to runā, jo cilvēki ir iebiedēti, ka par tādām lietām nerunā. Es ļoti labi atceros kā cilvēki uz mani skatījās Latvijā, kad kādam stāstīju par savām problēmām, stresu, izdegšanu darbā, veģetatīvo distoniju, panikas lēkmēm utt.
Kopš tā brīža, kad aizgāju no darba, dzīvoju citā valstī un ziniet, te cilvēkiem tas ir normāli, neviens šķībi neskatās uz tevi.

Un ja viņa būtu viena, nebūtu tāds tētis foršs, kurš nopirktu ēst vai samaksātu par īri utt. Ko viņa darītu? Paliktu uz ielas, tāpēc ka ir bipolāri traucējumi?
Cilvēki iet uz darbiem, strādā, mācās un paralēli dzer zāles. Var sameklēt vienkāršu darbiņu kaut vai. Viņai ir 25 gadi! un ir jāsāk dzīvot pieaugušo dzīve, vienmēr nebūs tāds tētis, kurš palīdzēs.
08.06.2020 12:00 |
 
Reitings 407
Reģ: 29.01.2009
vivii @ 08.06.2020 11:19

Kāds sakars darbam? Ja viņa ir tādā emocionālajā stāvoklī, tad nevienā darbā nevarētu pastrādāt.
Es arī kādreiz strādāju ļoti atbildīgu darbu, ikdienā satiku gan daudz pozitīvu, gan ļoti negatīvu cilvēku un darbs bija smags! Visu laiku dzēru nomierinošas tablates un miega zāles, jo bija sajūta, ka darba dēļ smadzenes strādā 24/7
Tagad četrus gadus nestrādāju un neplānoju, jo tikai tagad, maziem solīšiem sāku justies labāk.
Nav svarīgi, vai tas ir mīļotais cilvēks, ģimene, darbs, citi ārējie apstākļi,bet tie tikai saasina iekšējo problēmu ar kuru cilvēkam jātiek galā. Protams, ka viņai ir smagi tagad! Un labi, ka viņa par to runā, jo cilvēki ir iebiedēti, ka par tādām lietām nerunā. Es ļoti labi atceros kā cilvēki uz mani skatījās Latvijā, kad kādam stāstīju par savām problēmām, stresu, izdegšanu darbā, veģetatīvo distoniju, panikas lēkmēm utt.
Kopš tā brīža, kad aizgāju no darba, dzīvoju citā valstī un ziniet, te cilvēkiem tas ir normāli, neviens šķībi neskatās uz tevi.

Un varu arī Tevi apsveikt, ka Tu vari atļauties 4 gadus nestrādāt. Man arī ir bijusi VD, esmu dzērusi zāles, gājusi uz darbu utt., jo man neviens rēķinus nebija atcēlis vienalga cik slikti jutos.
08.06.2020 12:02 |
 
Reitings 2182
Reģ: 18.05.2017
Viņai pašai nav kauns stāstīt, ka gribēja sadzerties zāles un izdarīt kaut ko sev, lai neteiktu vairak?‍♀️
Būtu darbs, tad nebūtu laika visām šīm muļķībām, youtube video utt. ?

pričom tur vispār darbs? darbs ir brīnumlīdzeklis pret mentālas dabas saslimšanām? cilvēkiem arī strādājot ir depresija un mentālās problēmas! ja darbs visu atrisinātu, pasaulē vispār nebūtu suicīdu utt noziegumu, kas pastrādāti mentālu slimību ietekmē! ?‍♀️
un par ko tur kaunēties? tieši labi, ka viņa parāda, ka pasaule nav tikai rozītes un puķītes, parāda, ka tas nav okay, lai kāds, kas ir līdzīgā situācijā, iespējams, nepieļauj to pašu kļūdu. un kāda starpība, cik ilgi bija attiecībās? sāp jau tāpat, galu galā,ir labs citāts - Sāp visiem vienādi, vai viņš būtu zaudējis māti, savus bērnus vai tikai santīmu. Ja cilvēks raud, nekad nesakiet, ka par niekiem, jo, ja viņš raud, tad viņam sāp un viņa asarās nieku nav. Pat ja jums šķitīs citādi. ;)
08.06.2020 12:05 |
 
Reitings 55
Reģ: 24.05.2020
Nu varam jau novelt visu uz to ka baigi sāpīgi utt
Man neliekas,ka šī masveida žēlošana šajā gadījumā viņai palīdz.Jo tā jau var žēlot un žēlot,bet viņa pati neko nemainīs,jo šis pašreizējais stāvoklis ir ļoti ērts cilvēkam kuram ir uzmanības trūkums un nav ne mazākās saprašanas par to ka pašai jāveido savu dzīvi šajā brīdī.
30 gados arī sēdēs uz sencīša rēķina?
Cilvēks kurš pats nav psiholoģiski vesels nevar palīdzēt citiem strādājot par psihologu.
Ko tad viņa darīs? Gaudos kopā ar tiem ,kuri pie viņas atnāks?
Man nereāli riebjas vāji cilvēki.
Visiem ir savas problēmas,depresīvie momenti utt
Bet ir jāsavācās un jādara lietas,jeb 25 gados jāveido savu dzīvi,nevis jāgaudo youtube video.
Jaunu Ameriku jau viņa neatklāja ar tiem video un viņa tik atklāti to visu stāsta,jo grib lai žēlo un raksta utt
08.06.2020 14:57 |
 
Reitings 407
Reģ: 29.01.2009
Yawsi @ 08.06.2020 14:57
Nu varam jau novelt visu uz to ka baigi sāpīgi utt
Man neliekas,ka šī masveida žēlošana šajā gadījumā viņai palīdz.Jo tā jau var žēlot un žēlot,bet viņa pati neko nemainīs,jo šis pašreizējais stāvoklis ir ļoti ērts cilvēkam kuram ir uzmanības trūkums un nav ne mazākās saprašanas par to ka pašai jāveido savu dzīvi šajā brīdī.
30 gados arī sēdēs uz sencīša rēķina?
Cilvēks kurš pats nav psiholoģiski vesels nevar palīdzēt citiem strādājot par psihologu.
Ko tad viņa darīs? Gaudos kopā ar tiem ,kuri pie viņas atnāks?
Man nereāli riebjas vāji cilvēki.
Visiem ir savas problēmas,depresīvie momenti utt
Bet ir jāsavācās un jādara lietas,jeb 25 gados jāveido savu dzīvi,nevis jāgaudo youtube video.
Jaunu Ameriku jau viņa neatklāja ar tiem video un viņa tik atklāti to visu stāsta,jo grib lai žēlo un raksta utt

Jap, tieši tā. Un cik zinu, tad ar bakalauru
nevar strādāt par psihologu, tur vajag maģistru
08.06.2020 15:18 |
 
Reitings 204
Reģ: 21.03.2020
Kaut kādā ziņā piekrītu, taču nepiekrītu. Esmu ļoti patstāvīga jau no 18 gadu vecuma, arī esmu cīnījusies ar dažādām problēmām un man nekad prātā neienāktu zīst no vecākiem arā līdzekļus. Ir gadījies uz nedēļu, divām aizņemties krīzes situācijā, taču vienmēr viss ir ticis atdots. @Susanne, man šķiet, ka Tev kaut kāda sāpe, ja tā besī, jo man arī besī, un zinu, kāpēc :) Es arī nevaru pieņemt, ka cilvēks 25 gados var būt tik nesavācies, it īpaši tad, ja dzīvē viss ir kārtībā un nekas traģisks nav noticis, ir abi vecāki, rokas, kājas un veselais saprāts, lai darbotos. Bet no otras puses - lai jau dara, ko vēlas. Lai taisa tos Youtube video un zīž tētim naudu. Katram ir savs ceļš un kas mēs esam, lai to nosodītu. Nav jau īsti mūsu darīšana. Man arī kaitina viņas runas veids, taču kaut kas viņā piesaista, patīk, kā viņa vienmēr uztur un iekārto savu mājvietu. Novēlu meitenei izaugt un kļūt par sievieti, iemācīties būt patstāvīgai arī bez puisīša pie sāniem. Šobrīd pēc visiem tiktok un storijiem šķiet ļoooti nenobriedusi.
08.06.2020 15:46 |
 
Reitings 350
Reģ: 04.03.2020
Piem. Arī Agnese ielika to bildi, un ķip resna un komentāros viena uzsmēja, vao tad nebiji tievāka? - zāles darīja savu..
Nopietni? Dēļ slimnīcām un zālēm vienmēr notievē, pluss stress nevis svars aug klāt.? dirš vienā diršanā un grib, lai tikai žēlo.
Esmu jaunāka par viņu, un stabilāka, laikam, jo man ir smadzenes.
Visiem ir dzīvēs stresa situācijas un viss pārējais, un stulbi ir teikt, oj, man tur mentālā vēselība netur utt. Tā ir diršana. Pirms gada šādu vārdu neviens nelietoja un visiem viss bija kārtībā. Tagad, ka tik uz kaut ko novelt vainu.
Ja ir viss slikti, tad nedēļu paraud un sāk domāt ar galvu, kaut ko mainīt, lai viss ir labi.
Besī šitās raudātājas? Un vēl pie tam internetā.. Tas ir tik nožēlojami.
Tās frāzes- bet viņa vismaz runā, bla bla bla.
Labāk būs, ja nerunās tik publiski, jo tad nebirs sliktie komentāri tam visam pa virsu.
08.06.2020 17:26 |
 
Reitings 204
Reģ: 21.03.2020
Nepiekrītu. No antidepresantiem tiešām var pieņemties svarā. Agnese vēl rādīja, ka dzer hormonālās tabletes. Tās arī ļoti daudz ko ietekmē. Filmēja arī video, ka vingro mājās. Man šķiet, ka diezgan ļauns komentārs no Tavas puses, bet laikam arī atbilst Tavam nickname. Es arī neatbalstu, ka čīkst un neko nedara, bet ne es, ne Tu neesam bijušas viņai dienu no dienas klāt, lai spriestu, tas ir tikai tas, ko viņa parāda. Un savs ķermenis tiešām ir jāmīl, kas par to, ka tauku slānis pienācis klāt. Ja nemīlēs tādu, kāda ir tagad, tad nebūs labi arī tad, kad notievēs.
Un šķiet, ka Tev nav nekādu zināšanu par mentālajām saslimšanām un to, kā tās ietekmē cilvēka prātu. Lūdzu, priecājies un novērtē to, ka Tev tā nav, bet nespļauj akā. Un mazāk raidi tādas negācijas citiem :)
08.06.2020 17:36 |
 
10 gadi
Reitings 1529
Reģ: 27.03.2011
Ļaunums @ 08.06.2020 17:26
Piem. Arī Agnese ielika to bildi, un ķip resna un komentāros viena uzsmēja, vao tad nebiji tievāka? - zāles darīja savu..
Nopietni? Dēļ slimnīcām un zālēm vienmēr notievē, pluss stress nevis svars aug klāt.? dirš vienā diršanā un grib, lai tikai žēlo.
Esmu jaunāka par viņu, un stabilāka, laikam, jo man ir smadzenes.
Visiem ir dzīvēs stresa situācijas un viss pārējais, un stulbi ir teikt, oj, man tur mentālā vēselība netur utt. Tā ir diršana. Pirms gada šādu vārdu neviens nelietoja un visiem viss bija kārtībā. Tagad, ka tik uz kaut ko novelt vainu.
Ja ir viss slikti, tad nedēļu paraud un sāk domāt ar galvu, kaut ko mainīt, lai viss ir labi.
Besī šitās raudātājas? Un vēl pie tam internetā.. Tas ir tik nožēlojami.
Tās frāzes- bet viņa vismaz runā, bla bla bla.
Labāk būs, ja nerunās tik publiski, jo tad nebirs sliktie komentāri tam visam pa virsu.

Nu nav tā, no AD var nākt klāt svars, tas ir atkarīgs no katra cilvēka organisma, tāpēc nevajag teikt to ko nezini.
Tu pat nevari iedomāties, cik daudz cilvēku cieš no mentālajām slimībām - depresija, šizofrēnija, VD, bipolārie traucējumi utt., tikai reti kurš par to runā, jo sabiedrība ir ļoooti nosodoša.
Protams, neatzīstu čīkstēšanu utt., ir jācīnās ar savu problēmu un nevaajdzētu paļauties uz citiem. ?
08.06.2020 17:37 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Lasot komentarus, neviens nenosodija, ka vina ir slima. Vairak izteica, ka besi un kretine, ka vina ir chiikstule, kas mango zhelosanu.
Es sekoju, kad slimiem cilvekiem, kas darijis vinus specigakus, jauniesiem, kas berniba apdega, sakroplojot seju un dalu kermena. Sie cilveki mani iedvesmo! Nevis demonstriva suicina organizetajus.
08.06.2020 18:06 |
 
Reitings 55
Reģ: 24.05.2020
Ļaunums @ 08.06.2020 17:26
Piem. Arī Agnese ielika to bildi, un ķip resna un komentāros viena uzsmēja, vao tad nebiji tievāka? - zāles darīja savu..
Nopietni? Dēļ slimnīcām un zālēm vienmēr notievē, pluss stress nevis svars aug klāt.? dirš vienā diršanā un grib, lai tikai žēlo.
Esmu jaunāka par viņu, un stabilāka, laikam, jo man ir smadzenes.
Visiem ir dzīvēs stresa situācijas un viss pārējais, un stulbi ir teikt, oj, man tur mentālā vēselība netur utt. Tā ir diršana. Pirms gada šādu vārdu neviens nelietoja un visiem viss bija kārtībā. Tagad, ka tik uz kaut ko novelt vainu.
Ja ir viss slikti, tad nedēļu paraud un sāk domāt ar galvu, kaut ko mainīt, lai viss ir labi.
Besī šitās raudātājas? Un vēl pie tam internetā.. Tas ir tik nožēlojami.
Tās frāzes- bet viņa vismaz runā, bla bla bla.
Labāk būs, ja nerunās tik publiski, jo tad nebirs sliktie komentāri tam visam pa virsu.

Piekrītu!
Viņa jau pieņēmās svarā pirms šī pasākuma.Un ņemot vērā to ,ka storijos rij kā gadu nebūtu ēdusi ,tad lūk arī rezultāts.
Es īsti nesaprotu arī to jēgu kāpēc tas viss tiek filmēts un likts internetā?
Tipa lai cilvēki redz kā ir tad kad izdomā sadzerties un sarīties zāles?Vai kāds mērķis tam ir?
Es kkaa neesmu redzējusi ,ka šizo vai vel kādi citi slimnieki taisītu youtube video,nevis pievērstos sev un ārstētos?
08.06.2020 18:23 |
 
Reitings 1323
Reģ: 04.03.2012
Blanche @ 08.06.2020 17:37

Nu nav tā, no AD var nākt klāt svars, tas ir atkarīgs no katra cilvēka organisma, tāpēc nevajag teikt to ko nezini.
Tu pat nevari iedomāties, cik daudz cilvēku cieš no mentālajām slimībām - depresija, šizofrēnija, VD, bipolārie traucējumi utt., tikai reti kurš par to runā, jo sabiedrība ir ļoooti nosodoša.
Protams, neatzīstu čīkstēšanu utt., ir jācīnās ar savu problēmu un nevaajdzētu paļauties uz citiem. ?

Man tuvu draugu lokā ir vairāki cilvēki ar nopietām mentālām saslimšanām (gan klīniskā depresija, gan biopolāri traucējumi, gan VD smagā formā, viena drauga mammai ir smaga šizofrēnija) un visi šie cilvēki dzer antidepresantus un ļoti spēcīgus nomierinošus līdzekļus UN katru nedēļu tiekas ar psihiatru un strādā ar sevi un dzīvo savu dzīvi. Pie mentālām problēmām rutīna un pienākumi ir ļoti svarīgi, jo tas viņiem liek justies normāli , viņiem ir svarīgi zināt, kas būs nākamais un plānot uz priekšu, lai stulbas domas nenāk galvā, kad pēkšņi ir palikuši vieni tam nesagatavoti. Visiem viņiem ir labāki un sliktāki brīži, ir, kad viņiem ir grūti un man ir grūti būt viņiem blakus, bet neviens negrib, lai viņus žēlo pat tad, kad ir slikti tāpēc šī jaunkundze izraisa smaidu. Protams ir labi par šīm problēmām runāt un izglītot sabiedrību, bet no viņas puses tas viss izskatās tikai kā teātris un uzmanības trūkums.
08.06.2020 19:40 |
 
Reitings 350
Reģ: 04.03.2020
ietekmele @ 08.06.2020 17:36
Nepiekrītu. No antidepresantiem tiešām var pieņemties svarā. Agnese vēl rādīja, ka dzer hormonālās tabletes. Tās arī ļoti daudz ko ietekmē. Filmēja arī video, ka vingro mājās. Man šķiet, ka diezgan ļauns komentārs no Tavas puses, bet laikam arī atbilst Tavam nickname. Es arī neatbalstu, ka čīkst un neko nedara, bet ne es, ne Tu neesam bijušas viņai dienu no dienas klāt, lai spriestu, tas ir tikai tas, ko viņa parāda. Un savs ķermenis tiešām ir jāmīl, kas par to, ka tauku slānis pienācis klāt. Ja nemīlēs tādu, kāda ir tagad, tad nebūs labi arī tad, kad notievēs.
Un šķiet, ka Tev nav nekādu zināšanu par mentālajām saslimšanām un to, kā tās ietekmē cilvēka prātu. Lūdzu, priecājies un novērtē to, ka Tev tā nav, bet nespļauj akā. Un mazāk raidi tādas negācijas citiem :)

Necenšos spļaut savā akā, tikai pateicu, to ko redzu no sava skata punkta.
Man arī ir zināmi cilvēki, kas lieto stipras zāles dēļ nerviem vai citām problēmām, bet nu viņi dzīvē neskrien pēc uzmanības. Drīzāk viņi kļùst noslēgtāki un priecājās, ja kāds "izvelk" no mājas un uzlabo dienu, lai nedomātu par savām problēmām.
Bet Agnese točna grib, lai visi viņai raksta, runā par viņu un grib būt uzmanības centrā.
Lai iet strādāt labāk.
Un nesaki, ka nevar! Var!! Pazīstamā strādā, un, protams, darbā spiež uz nerviem, bet viņa turas un saprot, ka labāk ir būvēt labāku dzīvi. Un 3gadu laikā, dēļ darba pat, viņa ir palikusi dzīves priecīgāka, sapratusi, dēļ kā nevajag pārdzīvot un visu pārējo.
Vot, viņa ir stipra. Dara kaut ko nevis čīkst.
08.06.2020 20:12 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Man jau šķiet, ka Agnese pieņēmās svarā, jo vienā brīdī beidzās superlabā vielmaiņa.. Daudzām sievietēm ap to vecumu vielmaiņa palēlinās. Agnesei tas viss gan jau notika vēl straujāk, jo plusā ir neveselīgi ēšanas paradumi, hormonālās tabletes, antidepresanti, alko un mazkustīgs dzīvesveids, tad ko tur brīnīties, ka knapi divu gadu laikā 25kg klāt. Bet tas svars jau tā, vairāk pamanīju, ka viņa tāda ļoti nevīžīga palika. Pirms tam kā jau modele ģērbās klasiski vienkārši, bet kopti. Tāda smuka, slaida čiepiņa. Bet tad ar laiku pat savos video lielākoties šļūca izstaipītās trenuškās, taukainiem matiem, dubļainās kedās, nekoptiem nagiem. Reizēs, kad viņa spilgti uzkrāsoja seju, tas koptēla nevīžīgums vēl vairāk izcēlās. Man nav nekas pret Agnesi, bet uzskatu, ka sievietei ir jākopj sevi, un neticēju savām acīm, cik strauji viņa kļuva nevīžīga, necentās to nemaz slēpt, plus viņai tak bija puisis (no sērijas, nedzīvo tak viena, sakopies). Bet gan jau tas ir saistīts ar biopolārajiem traucējumiem, cilvēks zaudē dzīvesprieku, kļūst slinkāks, vienaldzīgāks pret visu, tai skaitā sevi.
08.06.2020 20:18 |
 
Reitings 350
Reģ: 04.03.2020
Ketija123 @ 08.06.2020 20:18
Man jau šķiet, ka Agnese pieņēmās svarā, jo vienā brīdī beidzās superlabā vielmaiņa.. Daudzām sievietēm ap to vecumu vielmaiņa palēlinās. Agnesei tas viss gan jau notika vēl straujāk, jo plusā ir neveselīgi ēšanas paradumi, hormonālās tabletes, antidepresanti, alko un mazkustīgs dzīvesveids, tad ko tur brīnīties, ka knapi divu gadu laikā 25kg klāt. Bet tas svars jau tā, vairāk pamanīju, ka viņa tāda ļoti nevīžīga palika. Pirms tam kā jau modele ģērbās klasiski vienkārši, bet kopti. Tāda smuka, slaida čiepiņa. Bet tad ar laiku pat savos video lielākoties šļūca izstaipītās trenuškās, taukainiem matiem, dubļainās kedās, nekoptiem nagiem. Reizēs, kad viņa spilgti uzkrāsoja seju, tas koptēla nevīžīgums vēl vairāk izcēlās. Man nav nekas pret Agnesi, bet uzskatu, ka sievietei ir jākopj sevi, un neticēju savām acīm, cik strauji viņa kļuva nevīžīga, necentās to nemaz slēpt, plus viņai tak bija puisis (no sērijas, nedzīvo tak viena, sakopies). Bet gan jau tas ir saistīts ar biopolārajiem traucējumiem, cilvēks zaudē dzīvesprieku, kļūst slinkāks, vienaldzīgāks pret visu, tai skaitā sevi.

Kilogrami aug, ja nav aktīvs dzīves veids un alkohols ļoti dod svaru klāt.
Kontracepcijas tabletes- kā nu kurai. Ir kuras tāpat ir tievas, ir kurām dod daudz.
Bet atkal stress parasti "ēd" taukus. Bet laikam, atkal, kā nu kurai, jo citas stresa brīžos ēd?
08.06.2020 20:24 |
 
Reitings 81
Reģ: 27.06.2019
Nekas nedod daudz liekā svara, tikai rīšana un mazkustīgs dzīvesveids. Tabletes var dot lielāku apetīti, jā, bet, ja kontrolē sevi, svars nenāks klāt!!!
08.06.2020 21:09 |
 
Reitings 36
Reģ: 29.05.2020
Kaa jums patiik @kootiknarkootik meitene ?
08.06.2020 22:29 |
 
Reitings 2182
Reģ: 18.05.2017
Didi_xcx @ 08.06.2020 21:09
Nekas nedod daudz liekā svara, tikai rīšana un mazkustīgs dzīvesveids. Tabletes var dot lielāku apetīti, jā, bet, ja kontrolē sevi, svars nenāks klāt!!!

tikai nevajag. es dzēru hormonālās tabletes, man bija tieši tikpat aktīvs dzīvesveids, kā pirms tablešu dzeršanas, es regulāri braucu ar riteni, pārvietojos ar kājām, daudz staigāju, neēdu tonnām saldumus / fastfūdus, man nekas nemainījās ēdienkartē, pa retam iekodu kādu šokolādes batoniņu, tajā pat laikā man bija pietiekama fiziskā aktivitāte un no zālēm +10kg klāt. Kā beidzu lietot, 2mēn laikā nogāja nost
08.06.2020 22:32 |
 
Reitings 55
Reģ: 24.05.2020
icebreath @ 08.06.2020 22:32

tikai nevajag. es dzēru hormonālās tabletes, man bija tieši tikpat aktīvs dzīvesveids, kā pirms tablešu dzeršanas, es regulāri braucu ar riteni, pārvietojos ar kājām, daudz staigāju, neēdu tonnām saldumus / fastfūdus, man nekas nemainījās ēdienkartē, pa retam iekodu kādu šokolādes batoniņu, tajā pat laikā man bija pietiekama fiziskā aktivitāte un no zālēm +10kg klāt. Kā beidzu lietot, 2mēn laikā nogāja nost

Tas tak visiem skaidrs ,ka no tām tabletēm nāk citaam klāt liekie kg,taapeec vispirms jaanoveero iedarbiiba.Nevis jaaturpina riit taas tabletes,ja naak liekie kg?un brīnīties par kkadu mistiku
@kootiknarkootik ļoti skaista un super bildes?priekš saviem gadiem labs piemērs visām
Pie reizes jautaajums??kaapeec ,piemeeram,taadas kaa vinja netaisa youtube video vai vel kkadu h..... un neliek internetaa??
Bet taadas ,kuras kaa pa zemi izvartitas reklamee savas psihes problemas?
08.06.2020 23:12 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
repstite96 @ 08.06.2020 22:29
Kaa jums patiik @kootiknarkootik meitene ?

Ne pirmo reiz pieminets, joprojam nevienam baigo interesi nerada.
Tatad joprojam nekads.
08.06.2020 23:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits