IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 138
Reģ: 12.05.2020
Ai,tikai nevajag. Ja tad,kad joks sākās, Plga iesmēja un paslavēja Dobeles dz., "kāds moderns mārketinga vadītājs jums ir", tad tas likās jā,ok,smieklīgi un pati Olga ok reaģē. Tad tagad viņa ir nu ...es pat nezinu kā raksturot...parādījusi savu "dziļo un inteleģento personību". Šitāds monstrs un man,Olgai Kambalai, iedeva miltu paciņu?! Ko tad Tu dāmīt,gribēji, pāris štukas?
Mobings? Ja nepatīk mobings,tad nevajag iet visādos šaubīgos tv šovos,ko tad nepublicē un nezākā visus komentētājus zem kaut kādiem šova kadriem tajā pašā facebook.
Lame,Olga,ļoti,ļoti,lame. Ar gudrību šito visu varēja daudz smukāk izbraukt,kā tagad pati nobeidzi. Būtu kādu t kreklu līniju izlaiduši ar "čuhņas" tematiku savā stiliņā, i pašiem labi, i tauta priecīga. A tagad?
P.s.naidīgos komentētājus neatbalstu, zvanus ne tik, bet pēdējo gadu laikā, mani soc.tīklos nu nekas nepārsteidz vairs,ja godīgi.
11.11.2022 23:31 |
 
Reitings 27
Reģ: 01.08.2021
Velna Slota @ 11.11.2022 23:31
Ai,tikai nevajag. Ja tad,kad joks sākās, Plga iesmēja un paslavēja Dobeles dz., "kāds moderns mārketinga vadītājs jums ir", tad tas likās jā,ok,smieklīgi un pati Olga ok reaģē. Tad tagad viņa ir nu ...es pat nezinu kā raksturot...parādījusi savu "dziļo un inteleģento personību". Šitāds monstrs un man,Olgai Kambalai, iedeva miltu paciņu?! Ko tad Tu dāmīt,gribēji, pāris štukas?
Mobings? Ja nepatīk mobings,tad nevajag iet visādos šaubīgos tv šovos,ko tad nepublicē un nezākā visus komentētājus zem kaut kādiem šova kadriem tajā pašā facebook.
Lame,Olga,ļoti,ļoti,lame. Ar gudrību šito visu varēja daudz smukāk izbraukt,kā tagad pati nobeidzi. Būtu kādu t kreklu līniju izlaiduši ar "čuhņas" tematiku savā stiliņā, i pašiem labi, i tauta priecīga. A tagad?
P.s.naidīgos komentētājus neatbalstu, zvanus ne tik, bet pēdējo gadu laikā, mani soc.tīklos nu nekas nepārsteidz vairs,ja godīgi.

Doma it kā pareiza. Bet tomēr nav normāli, ka pieauguši cilvēki šādi uzvedās. Skolās ar katru dienu šī ņirgāšanās paliek arvien izteiktāka. Un kur bērni samācās to drausmīgo ļaunumu? Olga ar vīra palīdzību cerams tiks ar to galā, bet ja viņas vietā būtu kāds pusaudzis? Kā tas varētu beigties pat bail iedomāties
12.11.2022 00:06 |
 
Reitings 43
Reģ: 28.10.2022
Paga, bet tas nav mobings veselu pilsētu un līdz ar to cilvēkus, kuriem ir tās vietas izcelsme, nosaukt par pēdējiem pāķiem? Ar kādām tiesībām?
Vai kā tā otra muļķīte, izteikt savu šausmīgi svarīgo viedokli TV, ka visi melnādainie (turklāt ar N vārdu, kas visā pasaulē ir jau sen pieņemts kā pazemojošs vārds) smird- tas nav mobings pret veselu cilvēku grupu???
Tagad nabadzītes tēlos?
Vakar Olga pavisam nedomāja, ka tas ir mobings, priekā sita plaukstiņas, cik lielu uzņēmumu uzmanību piesaistījusi, cik labi viņiem ar humora izjūtu esot. Bija vienkārši pārliecināta uz lielu samaksu, aizskrēja uz Dobeli, bezmaz gatava par reklāmas seju kļūt un tūkstošu kontraktu slēgt, a te aplauziens, tik lēti, tikai miltu paciņu iedeva.
12.11.2022 00:42 |
 
Reitings 43
Reģ: 28.10.2022
Nebūs tā, ka Timma atgriežoties Latvijā, spēlēs izlasē, kaut ko būs sapratis pa saviem klejojumu laikiem un aizies beigās atpakaļ pie sava dēliņa un Sanas? Nav tā, ka viņam tā Sedokova ( un viss kas apkārt ap viņu) ir jau pa daudz ?
12.11.2022 01:04 |
 
10 gadi
Reitings 2892
Reģ: 29.01.2009
Lai nu paceļ roku un met akmeni tā, kas nekad dzīvē nav lietojusi vārdu čuhņa attiecīgi uz kādu vietu. Es pilnīgi noteikti esmu, nepateikšu precīzi, bet 100 punkti esmu.
Man, piemēram, Bolderāja, Vecmīlgrāvis arī liekas čuhņa.
Dobeli, visticamāk, nesauktu, bet tādas aizlaistas vietas ar graustiem, kur mīt zemas inteliģences pārstāvji, 100 punkti ir čuhņa.
Esmu arī ASV dažādas vietas tā dēvējusi, man tur visādi paziņas dzīvo. Tad nu citi lielpilsētās, bet citi čuhņās.
Tie, kas pasmejas, tiem viss, ar humoru ok, tie kas, siekalām šķīstot, trako, nu sorry...
12.11.2022 01:40 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10525
Reģ: 29.01.2009
IceCream @ 12.11.2022 01:40
Lai nu paceļ roku un met akmeni tā, kas nekad dzīvē nav lietojusi vārdu čuhņa attiecīgi uz kādu vietu. Es pilnīgi noteikti esmu, nepateikšu precīzi, bet 100 punkti esmu.
Man, piemēram, Bolderāja, Vecmīlgrāvis arī liekas čuhņa.
Dobeli, visticamāk, nesauktu, bet tādas aizlaistas vietas ar graustiem, kur mīt zemas inteliģences pārstāvji, 100 punkti ir čuhņa.
Esmu arī ASV dažādas vietas tā dēvējusi, man tur visādi paziņas dzīvo. Tad nu citi lielpilsētās, bet citi čuhņās.
Tie, kas pasmejas, tiem viss, ar humoru ok, tie kas, siekalām šķīstot, trako, nu sorry...

Lietojot vārdu čuhńa, tā pati zemās inteligences pārstāve vien esi.
12.11.2022 07:05 |
 
Reitings 4452
Reģ: 19.09.2016
Daniellle @ 12.11.2022 01:04
Nebūs tā, ka Timma atgriežoties Latvijā, spēlēs izlasē, kaut ko būs sapratis pa saviem klejojumu laikiem un aizies beigās atpakaļ pie sava dēliņa un Sanas? Nav tā, ka viņam tā Sedokova ( un viss kas apkārt ap viņu) ir jau pa daudz ?

Vai tad Timma taisās un LV? Un kapēc, lai Sana viņu ņemtu atpakaļ? Turklāt viņai jau ir citas attiecības.
Bet tas,ka Sedakova apnikusi,tas ar man tā šķiet.Tur bija ātra kaisle,iemīlēšanās un iespējams tas ir beidzies.Plus vēl Sedakovai ir smags raksturs.
12.11.2022 07:31 |
 
Reitings 274
Reģ: 11.02.2022
IceCream @ 12.11.2022 01:40
Lai nu paceļ roku un met akmeni tā, kas nekad dzīvē nav lietojusi vārdu čuhņa attiecīgi uz kādu vietu. Es pilnīgi noteikti esmu, nepateikšu precīzi, bet 100 punkti esmu.
Man, piemēram, Bolderāja, Vecmīlgrāvis arī liekas čuhņa.
Dobeli, visticamāk, nesauktu, bet tādas aizlaistas vietas ar graustiem, kur mīt zemas inteliģences pārstāvji, 100 punkti ir čuhņa.
Esmu arī ASV dažādas vietas tā dēvējusi, man tur visādi paziņas dzīvo. Tad nu citi lielpilsētās, bet citi čuhņās.
Tie, kas pasmejas, tiem viss, ar humoru ok, tie kas, siekalām šķīstot, trako, nu sorry...
jā, bet ir tomēr starpība vai Tu šo vārdu saki savu draugu lokā vai arī to dzird 800 k klausītāju. Ne tā?
Olga ne pirmo reizi “paspīd” ar savām prāta spējām. Saprotu, ka viņai deguns gaisā. Bet tad filtrē ko runā. Storijos saka - “tas, ka esmu publiska persona, nenozīmē, ka pret mani var tā izrīkoties”. Bet visam ir arī otra puse - tas, ka viņa ir publiska persona nozīmē, ka ir arī jāpiedomā pirms atver muti.
Neatbalstu tos, kas tur raksta viņai tos heita komentārus, bet arī viņai ir jāpiedomā pie sevis.
12.11.2022 07:42 |
 
Patīk
Reitings 2725
Reģ: 08.05.2022
Scandinavian @ 12.11.2022 07:05

Lietojot vārdu čuhńa, tā pati zemās inteligences pārstāve vien esi.

😂😂 Es nevaru..😂😂
Izrādās ja sarunvalodā izmanto žargonus, tad automātiski Tev ir zema inteliģence..Interesanti gan..haha
12.11.2022 07:53 |
 
10 gadi
Reitings 2260
Reģ: 27.02.2011
Čuhņa vispar ir žargona province, tas ir pārspīlēti, tas nav rupjšs vārds kā te izklajas.
12.11.2022 08:09 |
 
Reitings 133
Reģ: 17.10.2022
Lorra @ 11.11.2022 20:30
Ne jau Olga te pieprasa kaut kādu sadarbību vai nez ko, viņa reāli parāda to , ka liels uzņēmums var piedalīties mobingā . Kur jūs dzirdējāt ka viņa no viņiem kaut ko tagad vēlas? C’mon, kā cilvēki var reāli tik lielu ažiotāžu uztaisīt tikai par vienu vārdu? Cik zemu jānolaižas lai rakstītu tik briesmīgus tekstus par sievieti kura nosauca pilsētu par čuhņu un pēc tam uzreiz atvainojās? Jūs esiet palasijušas tos visus komentārus? Un jūs vel tajā visā piedalieties. Tas ir mobings! Kamer jūs tas viss neskar, jūs nesaprotat cik tas reāli var būt nopietni. Cilvēku tiešām var novest tik tālu, ka rezultāts var būt ļoti bēdīgs un tas būtu tikai dēļ viena vienīga pateikta vārda. Man pilnīgi besī un kaitina pilnais piedirstais Facebooks ar Olgu un cilvekiem kuri viņu noliek zemāk par zemi. Es nesaprotu vai mūsdienās tiešām visi ir kaut kādas sniegpārsliņas, tik extra jūtīgi un tiek aizvainoti par to, ka vienu pilsētu nosauc par čuhņu? Ja tā, tad varbūt internets nav domāts jums..Vai jums paliek sirsniņā siltāk kad visi kā viens smejas un ņirgājas par vienu personu? Es vienkārši reāli vairs nesaprotu kas notiek ar šo pasauli kur visi var pagriezties un apsmiet vienu cilvēku. Bāc..
kāds mobings? Tad kad viņa citus cilvēkus apsaukā un izsmej publiski,tad nav mobings?
12.11.2022 08:18 |
 
Reitings 554
Reģ: 15.02.2020
Atsekoju Nīmanei,Dzenītei un Virsnītei - nu tādi reklāmas stabi! Līdz ar to neviens aizkustinošais apraksts pie bildēm nešķiet vairs patiess
12.11.2022 08:25 |
 
Reitings 984
Reģ: 09.08.2014
Ļipaa @ 12.11.2022 08:18
kāds mobings? Tad kad viņa citus cilvēkus apsaukā un izsmej publiski,tad nav mobings?

Piekrītu. Olga tāpat kā Saulriete - ja pašas nodirš citus, tad ok, ja kāds uzdrīkstas kaut ko par viņu pateikt, tad, ak vai- mobings tas taču!
12.11.2022 08:53 |
 
Reitings 171
Reģ: 12.06.2020
Meija @ 12.11.2022 08:25
Atsekoju Nīmanei,Dzenītei un Virsnītei - nu tādi reklāmas stabi! Līdz ar to neviens aizkustinošais apraksts pie bildēm nešķiet vairs patiess

Jā piekrītu. Tieši vakar šo pamanīju Virsnītes profilā, man šķiet viņa ir vistrakākā. No 20 pedējiem postiem, varbūt 2 nav reklāma 😁
12.11.2022 09:50 |
 
Reitings 138
Reģ: 12.05.2020
Pēdējo pieckapeiku par Olgu iemetīšu. Kā jau teicu, sākumā viņa reaģēja ok. Pēc tam paši Kambaļi vien visu sadi**.
Par mobingu - cilvēks,kas pamatskolā izdzīvojis mobingu 4-5 gadus no 9ņiem, varu teikt vienu. Jā, mums jāmāca jaunā paaudze citādi. Jā,mums visiem jāpamana mobings,jebkurā vidē,BET ziniet,kad mobings beidzas? Kad uz to nereaģē. Ok, ne visi ir gana stipri, lai noignorētu fakti,ka Tevi izsmej un pazemo. Bet kamēr esi upuris,būs arī varmākas apkārt. Un nesakiet,ka Olga ir maigā aitiņas dvēsele,kas tagad taud no mobinga spilvenā. Tā nav. Un vēl cilvēkiem čuhņās ir tāds labs teiciens "ja sū*u kustina,tas smirdēs". Liktos mierā Kabuči un beigtos viss šis farss. Bet viņiem uzmanība un drāma patīk. Tā ka nemaz nebrīnos,ka iesūdzēs D.Dz.par neslavas celšanu, ar cerību piķīti izsist😀
12.11.2022 09:52 |
 
Reitings 3564
Reģ: 30.01.2022
Tikmēr Karadžana satrakojusies ar lampiņām
12.11.2022 10:31 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10525
Reģ: 29.01.2009
Lorra @ 12.11.2022 07:53

?? Es nevaru..??
Izrādās ja sarunvalodā izmanto žargonus, tad automātiski Tev ir zema inteliģence..Interesanti gan..haha

Vai tik Tu nebiji tā, kas teica, ka mobingot nav labi, bet tagad tā nu smej..
12.11.2022 10:32 |
 
Reitings 1369
Reģ: 12.11.2021
Linus @ 12.11.2022 10:31
Tikmēr Karadžana satrakojusies ar lampiņām

Un šis vēl nav max līmenis :D
Sarubīs vel visu ko un visam rajonam izsitīs padevi! Un ja vēl tas viss būtu gaumīgi. Drausmas!
12.11.2022 11:18 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10525
Reģ: 29.01.2009
JERSIKA @ 12.11.2022 11:18

Un šis vēl nav max līmenis :D
Sarubīs vel visu ko un visam rajonam izsitīs padevi! Un ja vēl tas viss būtu gaumīgi. Drausmas!

Tagad visiem būs skaidrs, kur tieshi vinjas dziivoklis atrodas 🧐
12.11.2022 11:47 |
 
Reitings 44
Reģ: 19.09.2022
Timna @ 12.11.2022 00:06

Doma it kā pareiza. Bet tomēr nav normāli, ka pieauguši cilvēki šādi uzvedās. Skolās ar katru dienu šī ņirgāšanās paliek arvien izteiktāka. Un kur bērni samācās to drausmīgo ļaunumu? Olga ar vīra palīdzību cerams tiks ar to galā, bet ja viņas vietā būtu kāds pusaudzis? Kā tas varētu beigties pat bail iedomāties

Nav ko izrādīt visas Latvijas priekšā savu stulbumu.
Man viņa nesimpatizē ne ka sieviete, ne kā cilvēks un tas Kaspars Kambala- Par to visspār labāk paklusēšu.
12.11.2022 11:55 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits