IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 1231
Reģ: 14.01.2022
KaķēēnSS @ 03.05.2022 00:10

Zināma personība ar savām kaktu injekcijām.

Vai tik tā nav Kivičienes mīļākā Meistere 😅
03.05.2022 08:22 |
 
10 gadi
Reitings 433
Reģ: 27.03.2011
MikaR @ 03.05.2022 08:22

Vai tik tā nav Kivičienes mīļākā Meistere ?
laikam ir 🤣 varbūt pie viņas seju sašpricēja arī 🤣
03.05.2022 09:22 |
 
Reitings 79
Reģ: 21.08.2020
dzenīte droši vien atkal salasījusies forumu.. un tā nevainīgi -speciāli- liek postu un tad vēl raksta- redziet nav uzlabojumu :D viņu vienmēr tā grauž, ja kāds kko runā- nevar nomierināties
03.05.2022 09:55 |
 
Reitings 238
Reģ: 26.01.2014
BB @ 02.05.2022 22:28
https://www.delfi.lv/izklaide/sovbizness/stils/roja-rodzera-uzvara-ietekmes-indeksa-izraisa-skandalu-influenceru-aprindas.d?id=54305678&utm_medium=Social&utm_source=Facebook#Echobox=1651509485
Šis raksts labs. Visu paskaidro

ļoti labs raksts, tiešām :) mana mīļākā daļa:
Eksperts uzskata, ka skandālus itin labi var arī monetizēt. "Pēc maniem novērojumiem skandāli parasti notiek vienīgi ar Miglāni, Saulieti, Didrihsoni un Armaņevu. Katrai ir vismaz trīs gadījumi. Pamanīju arī likumsakarību, ka pēc skandāla seko reklāma un kāds "promo" kods. Tā ir lieliska taktika. Vairākos pētījumos apstiprinājies, ka tieši šāds saturs – skandāli, raizēšanās par politiku un sociāliem tematiem – piesaista vairāk auditorijas, kļūst virāls. Kāpēc gan šo neizmantot? Jautājums tikai, vai tā ir sakritība, vai apzināta darbība," spriež Ševeļovs.
Tā Sauliete ir vien tāda pati attention whore kā Miglāne :)
03.05.2022 10:16 |
 
Reitings 79
Reģ: 21.08.2020
un viņa ir tā retā, kad esmu redzējusi- kā dalās ar savu statistiku, lai sadarbību partneri redz, cik skatījumu. baigi viņai vajag tās sadarbības, esot pašpietiekama
03.05.2022 10:18 |
 
Reitings 238
Reģ: 26.01.2014
Un vēl labs - apsūdzēt Roju tajā, ka viņai krītās sekotāju skaits :D pilnīga širminiece
03.05.2022 10:20 |
 
Reitings 79
Reģ: 21.08.2020
wtf tai miglānei toč nav ko darīt? tagad grib visus sakūdīt pret roju. mobings augstākajā pakāpē ir ,ja kristiāna ar roju uztaisīja tunča groziņus (didi) un atzina par negaršīgiem? un to ielika video formātā? wtf. to sauc vienkārši par atsauksmi un viedokli.... galīgi jumts aizbraucis
03.05.2022 10:28 |
 
Reitings 79
Reģ: 21.08.2020
 
Reitings 416
Reģ: 06.03.2022
Smieklīgi kā izskatās tā meitene un Rojs 😁
03.05.2022 10:34 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Par to podkāstu runājot... ja nebūtu Rojs, viņu vispār varētu neskatīties. Tā meitene tur ir lieka. 😀
03.05.2022 11:08 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Par to podkāstu runājot... ja nebūtu Rojs, viņu vispār varētu neskatīties. Tā meitene tur ir lieka.

Tam gan nepiekritīšu un domāju ka daudzi citi arī. Tie kuri seko Podcast no pirmās dienas un zin par K. Grāmatiņas gaitām ārpus Podcast saprot kāpēc viņa tur. Gan IT jomā gan šovos kurus radīja pa televizoru.
Tagad saradīsies daudzi kuri 3 gadus ilgu podcast vērtē pēc vienas epizodes.
03.05.2022 11:19 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
YaeMiko @ 03.05.2022 11:19

Tam gan nepiekritīšu un domāju ka daudzi citi arī. Tie kuri seko Podcast no pirmās dienas un zin par K. Grāmatiņas gaitām ārpus Podcast saprot kāpēc viņa tur. Gan IT jomā gan šovos kurus radīja pa televizoru.
Tagad saradīsies daudzi kuri 3 gadus ilgu podcast vērtē pēc vienas epizodes.

Es neesmu skatijusies visas epizodes, taču no visiem bezmaksas pieejamajiem video ko var redzēt, viņa man rada piekabes sajūtu. Nav jau slikts cilvēks un gan jau kaut kāds pienesums no viņas ir. Man vienkārši viņa liekas tāda... es pat nezinu kā nosaukt.
03.05.2022 11:27 |
 
Reitings 79
Reģ: 21.08.2020
vai ne, man sķiet roja un kristiānas podkāsts ir tāds specifisks. nu nevar viņu vērtēt pēc viena, kā arī nederēs visiem... tur jābūt iekšā, lai līdz galam visu saprastu un jāaaaa saprastu, ka viņi nav tādi par kuriem bieži izliekas.. un tie, kas domā, ka viņi ir stulbi vai to tikai klausās sīkie, galīgi maldās
03.05.2022 11:28 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Es neesmu skatijusies visas epizodes, taču no visiem bezmaksas pieejamajiem video ko var redzēt, viņa man rada piekabes sajūtu.

Kāpēc? Tāpēc ka viņai atšķiras dzīves veids no Roja? Jo viņa neliek insta neko, nedzer un netusē, bet ir Roja labākā draudzene?
Tur jau tā sāls ka viņi ir tik dažādi cilvēki un Kristiāna dažkārt ir smieklīga ar to ka ir ļoti "būžij". Dažkārt viņiem arī podcast piedalās Beta vai Aksels kuri arī nav tādi kā Rojs. Vienkārši gaumes lieta. Es piemēram nesaprotu kā var klausīties to Zili rozā. Nav mans bet tāpēc es Niklāvu nesaucu par piekabi 😂
03.05.2022 11:38 |
 
Reitings 3917
Reģ: 01.03.2022
.Eksperte. @ 03.05.2022 11:27

Es neesmu skatijusies visas epizodes, taču no visiem bezmaksas pieejamajiem video ko var redzēt, viņa man rada piekabes sajūtu. Nav jau slikts cilvēks un gan jau kaut kāds pienesums no viņas ir. Man vienkārši viņa liekas tāda... es pat nezinu kā nosaukt.

Atpalikusi?
Man nav ne jausmas, kā viņu sauc, ko viņa dara, vai kā izskatās, bet no tikai paklausoties ko runā par Adrianu. Meitene izklausās atpalikusi. Daunisma sākuma sindroms. Sauc citus par idiotiem, kad pati nevar salikt kopā pat vienu teikumu. Visu laiku stostās. Mazs vārdu krājums. Pārtrauc domu pusvārdā. Aizmirst ko pati runā teikuma vidū. Rodas sajūta, ka lieto rupjus vārdus, bet īsti pati nemaz nesaprot kāpēc tā dara.
03.05.2022 12:13 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
YaeMiko @ 03.05.2022 11:38

Kāpēc? Tāpēc ka viņai atšķiras dzīves veids no Roja? Jo viņa neliek insta neko, nedzer un netusē, bet ir Roja labākā draudzene?
Tur jau tā sāls ka viņi ir tik dažādi cilvēki un Kristiāna dažkārt ir smieklīga ar to ka ir ļoti "būžij". Dažkārt viņiem arī podcast piedalās Beta vai Aksels kuri arī nav tādi kā Rojs. Vienkārši gaumes lieta. Es piemēram nesaprotu kā var klausīties to Zili rozā. Nav mans bet tāpēc es Niklāvu nesaucu par piekabi ?

Bišķiņ lēnāk pār tiltu. Es vispār neklausos baigi latviešu podkāstus. Vienīgais ko paklausos brīvos brīžos ir Bize vaļā. Nevajag domāt, ka te atnākusi kāda viena konkrēta podkāsta fane un nodirš citus. 😀
Es ticu ka tur tas kontents ir jāsaprot līdz galam un tur nav iespējams noķert laukumu pēc pāris video no epizodēm. Es vienkārši stāstu savu sajūtu. Ne Rojam, ne tai meitenei nesekoju. Nezinu ko viņi kur liek, ar ko draudzējas. Es vienkārši stāstu savu sajūtu.
Ja tev vai kādam citam liekas ka viņi abi sader kopā tajā projektā, viss forši. Manu piecu kapeiku dēļ pasaule taču neapstājas.
03.05.2022 12:16 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
YaeMiko @ 03.05.2022 11:38

Kāpēc? Tāpēc ka viņai atšķiras dzīves veids no Roja? Jo viņa neliek insta neko, nedzer un netusē, bet ir Roja labākā draudzene?
Tur jau tā sāls ka viņi ir tik dažādi cilvēki un Kristiāna dažkārt ir smieklīga ar to ka ir ļoti "būžij". Dažkārt viņiem arī podcast piedalās Beta vai Aksels kuri arī nav tādi kā Rojs. Vienkārši gaumes lieta. Es piemēram nesaprotu kā var klausīties to Zili rozā. Nav mans bet tāpēc es Niklāvu nesaucu par piekabi ?

Ā, turklāt maza atkāpe, es tieši pirms 10 min noskatijos video, kurā viņa teica kad abi gājuši tusēt kaut kur pa Rīgu. Tas bijis pirms 3 mēnešiem ievietots video. 😀
03.05.2022 12:19 |
 
Reitings 1809
Reģ: 17.03.2022
Heidy @ 03.05.2022 10:16

ļoti labs raksts, tiešām :) mana mīļākā daļa:
Eksperts uzskata, ka skandālus itin labi var arī monetizēt. "Pēc maniem novērojumiem skandāli parasti notiek vienīgi ar Miglāni, Saulieti, Didrihsoni un Armaņevu. Katrai ir vismaz trīs gadījumi. Pamanīju arī likumsakarību, ka pēc skandāla seko reklāma un kāds "promo" kods. Tā ir lieliska taktika. Vairākos pētījumos apstiprinājies, ka tieši šāds saturs – skandāli, raizēšanās par politiku un sociāliem tematiem – piesaista vairāk auditorijas, kļūst virāls. Kāpēc gan šo neizmantot? Jautājums tikai, vai tā ir sakritība, vai apzināta darbība," spriež Ševeļovs.
Tā Sauliete ir vien tāda pati attention whore kā Miglāne :)

Bet protams! Tāpat kā ārzemēs visi boksa mači. Viss ir naudas un uzmanības dēļ.
Nekad neesmu redzējusi nevienu pazīstamu cilvēku,kurš instagramā ietu un visiem teiktu,ka ir uzrakstījis iesniegumu policijā un ir lielais pasaules glābējs,kurš apkaro pasaules ļaunumu. Man tomēr šķiet,ka policijas darbu cienot un nepataisot sevi par apsmieklu, kamēr notiek faktu noskaidrošana,viņai vispār nevajadzētu par to runāt,jo neviens vēl nav atzīts par vainīgu. Pacelt hype,jo esi aizgājis uz policiju un censties spodrināt tēlu ir ironiski. Atgādina laikus,kad sākumskolā viens otram draudēja ar " mans tētis strādā policijā un tev būs nepatikšanas" :D
03.05.2022 12:44 |
 
Reitings 79
Reģ: 21.08.2020
Atpalikusi?
Man nav ne jausmas, kā viņu sauc, ko viņa dara, vai kā izskatās, bet no tikai paklausoties ko runā par Adrianu. Meitene izklausās atpalikusi. Daunisma sākuma sindroms. Sauc citus par idiotiem, kad pati nevar salikt kopā pat vienu teikumu. Visu laiku stostās. Mazs vārdu krājums. Pārtrauc domu pusvārdā. Aizmirst ko pati runā teikuma vidū. Rodas sajūta, ka lieto rupjus vārdus, bet īsti pati nemaz nesaprot kāpēc tā dara.

šie ir standarta koemntāri no cilvēkiem, kas neiebrauc pavisam tajā iekšā un viedolklis no pāris minūtēm :D tāpat kā bija tie komentāri zem kristiānas video, kur filmējās kkādā raidījumā par vēsturi-- tur visi šausminājās, kur tik stulba, atpalikusi. realitātē tas ir tēls, kuru viņa rada. un ļoooti daudzi nesaprot
03.05.2022 12:53 |
 
Reitings 778
Reģ: 14.11.2021
Mums ir kāds labs skincare insta konts? Bet nu tāds kas izvēlas un apskata labu kopjošo kosmētiku, nevis drogu sponsorēts un reklamē Isana līniju 😆
03.05.2022 13:10 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)