IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 2067
Reģ: 26.11.2021
kumelite15 @ 30.04.2022 23:15

nu vina tacu liek ari storijus bez filtriem, tur ta neizskatas. slikta gaisma, slikts lenkis, gan jau baigi nopozet ari nepaspeja, paraleli vaktejot bernus. nu gan uzedaties kkadam vienam neveiksmigam pasakuma bildem. vinai patreona tak visi video bez filtriem

Jocīgi, ka tikai sapampusi dzene drausmīgi izskatās un pie “vainas ir gaisma”, jo Karlīna, tajā pašā gaismā izskatās ļoti skaista, arī Kriata, Vizla, tā blondā ( nezinu kas tā ir), vispār, dzenei vienīgai sablīdis ģīmis un”pie vainas gaismas”. Kaut citi tajā pašā gaismā neizskatās sablīduši, tik cik savādāki vai bālāki! Kur loģika?! 🤦🏼‍♀️
01.05.2022 08:15 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
Care Cat @ 01.05.2022 01:07
Jopcik, pilnīgi cits cilvēks
Nu nezinu, iespējams kādas veselības problēmas

Nu beidziet, nav tur nekādas veselības problēmas! Vavilovai vienmēr ir bijis milzīgs, nepadevies apakšžoklis. Tas ir redzams visur pat caur filtriem. Cita lieta, ka tā dēļ izlien cilvēkam kompleksi, jo izskatās galīgi neinstagramīgi, un tāpēc visur tas ir jāfotošopē. Kur par lielu-jāaizmālē, kur par platu-jāsašaurina. Tāpēc mums tagad ir tāds šoks, jo cilvēks jau izsākums sevi bija rediģējis, un mūsu acis pierada redzēt kaut ko citu. Bet tas nenozīmē, ka viņai ir veselības problēmas. Vienkārši viņa tāda arī ir dzīvē. Starp citu, vsirāk pat līdzīga aktrisei Irinai Domņinskajai 😃
Kas attiecas uz "neveiksmīgu apgaismojumu", "neveiksmīgu leņķi"- beidziet! Tieši šāds apgaismojums un leņķis arī parāda īstos/dzīvos cilvēkus. Bez pozēšanas, bez sagatavošanās, bez leņķa meklēšanas. Tā ir realitāte. Ja es dzīvē runātu, piemēram, ar Dzeni, un nostātos viņai pretī viņas neveiksmīgajā leņķī- es viņu redzētu tieši tādu. Es diez vai teiktu- pagaidi, šādi tu izskaties ne pārāk, es nostāšos citā pusē, kur tu izskaties veiksmīgāk. 😂 Tāpēc beidziet runāt par neveiksmīgajiem leņķiem, tādas nu viņas arī ir dzīvē.
Par citiem video runājot, kur viņas izskatās it kā labāk- jā, iespējams, jo viņas zina, kur ir kamera un no kuras puses tiek filmētas, un tur atkal tiek izvēlēts šis "veiksmīgais" leņķis, un vienmēr tiek pozēts tieši kamerai.
Realitāte ir jāskatās šādās paparaci bildēs, nevis tur, kur tiek pozēts un sagatavots scenārijs iepriekš.
01.05.2022 08:37 |
 
Patīk
Reitings 648
Reģ: 08.01.2021
Dzenītes bildes neliktos nekas traģisks, ja viņa nebūtu tik fake. Vienmēr un visur ar filtriem, un kā kaut mazākais sīkums, tā stulba taisnošanās, par daudz gaismas, ne tāds leņķis, pārāk tumšs, bērni traucē, kamera ne tāda. Viņa ir kompleksu pilna, piestūmusi seju ar filleriem, uztaisijusi nevajadzīgu plakstiņu operāciju, un tas viss 30 gados. Kas tālāk? Tik samākslots cilvēks, liekas nekas cits tajā galviņā nav, tikai Es Un Es. Un jau ielikts posts “neesmu redzējusi bildes no pasākuma” , bet tomēr pataisnošos. Visās bildēs aizgriezusies, kāpēc diez? Jo seja satūkusi? Šādām ietekmelēm vajag iedot ar laptopu pa to nāsi un atslēgt internetu uz gadu, jo neko saprātīgu sabiedrībai viņas nenodod. Un liekas viņas pēdējie storiji vērsti atkal uz Karlīnu, hej tu Tizlais putns Dzenīte, attopies, Karlīnai ir sava dzīve, viņai nav laika satraukties par taviem sekotājiem, kur vēl iet un tos pirkt.
01.05.2022 08:38 |
 
Reitings 2420
Reģ: 13.07.2016
Nemierīgā @ 01.05.2022 08:38
Dzenītes bildes neliktos nekas traģisks, ja viņa nebūtu tik fake. Vienmēr un visur ar filtriem, un kā kaut mazākais sīkums, tā stulba taisnošanās, par daudz gaismas, ne tāds leņķis, pārāk tumšs, bērni traucē, kamera ne tāda. Viņa ir kompleksu pilna, piestūmusi seju ar filleriem, uztaisijusi nevajadzīgu plakstiņu operāciju, un tas viss 30 gados. Kas tālāk? Tik samākslots cilvēks, liekas nekas cits tajā galviņā nav, tikai Es Un Es. Un jau ielikts posts “neesmu redzējusi bildes no pasākuma” , bet tomēr pataisnošos. Visās bildēs aizgriezusies, kāpēc diez? Jo seja satūkusi? Šādām ietekmelēm vajag iedot ar laptopu pa to nāsi un atslēgt internetu uz gadu, jo neko saprātīgu sabiedrībai viņas nenodod. Un liekas viņas pēdējie storiji vērsti atkal uz Karlīnu, hej tu Tizlais putns Dzenīte, attopies, Karlīnai ir sava dzīve, viņai nav laika satraukties par taviem sekotājiem, kur vēl iet un tos pirkt.

Ieliksi screenus?
01.05.2022 08:50 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
BB @ 01.05.2022 00:30
Bet es nesaprotu. Vavilova šodienas storijos izskatās labi un tie ir video... bet kā var būt tik sliktas bildes. Un nav tā ka tur ir tikai neveiksmīgs leņķis
jā, jā, fotogrāfs piešopēja zodus un lielos vaigus.
Meiteņu (tās, kuras bildētas) vietā vispār nepievērsru šim uzmanību publiski, censtos ignorēt, bet darītu ļoti rūpīgu mājas darbu- ko darīt man, lai publiski nenonāktu atkal šādā situācijā? Kas man jāmaina ikdienā?
Daudzi stāri nolohojušies gan smagi, gan apkaunojošāk, gan neveiklāk. Bet, saprotu, ka žēl piķi maksāt kādam citam, bet, ja pašas to nemāk, tad tomēr, lai sanaksā kādam, kas iemācītu un parādītu, kā pārdzīvot publiskās neveiksmes un netaisīt par vēl lielāku muļķi.
01.05.2022 08:57 |
 
Reitings 984
Reģ: 09.08.2014
Es iepriekš par vavilovu nezināju, apskatīju ig, bet likās, ka tā tak nav īstā, jo nav nemaz baigi līdzīga 😀 izrādās, ka bija gan īstā 😬
Liekas, ka viņa kaut ko stipri par daudz vaigos sašpriccējusi.
01.05.2022 09:10 |
 
Reitings 209
Reģ: 30.01.2022
Dzenītei vispār no laika gala visur rādās,ka kāds ar viņu konkurē vai sacenšas.Pilnīgi slimīgi,kā mazai meitenei un tas,ka viņa kā dura iet uz stāsta to citiem,domādama,ka viņa tak visiem tāda druška,ka neviens apkārt nerunās,jo baidīsies tikt pieķerti.Kad viņai bija tā telpa sev,ujj ko tik viņa tur nerunāja.Tagad visi sāk stāstīt,jo vairs sen nav tikušies un visas tā laika lielās draudzības pajukušas.
Es tajā pasākumā biju,jo esmu lielākā no lielākajām influencerēm.😂😂😂
01.05.2022 09:22 |
 
Reitings 807
Reģ: 18.02.2022
Nu nezinu gan par Karlīnu..vai izskatas tāpat kā ig . 😅
01.05.2022 09:38 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
aija93 @ 01.05.2022 09:10
Es iepriekš par vavilovu nezināju, apskatīju ig, bet likās, ka tā tak nav īstā, jo nav nemaz baigi līdzīga ? izrādās, ka bija gan īstā ?
Liekas, ka viņa kaut ko stipri par daudz vaigos sašpriccējusi.

Nē, diemžēl viņa neko vaigos nav špricējusi. Tie ir viņas vaigi no dzimšanas. Vienkārši cilvēkam par to kompleksi, un stipri par daudz sevi safotošopējusi visās bildēs, nevis špricējusi.
01.05.2022 09:57 |
 
Reitings 355
Reģ: 30.03.2022
Brendija @ 01.05.2022 09:57

Nē, diemžēl viņa neko vaigos nav špricējusi. Tie ir viņas vaigi no dzimšanas. Vienkārši cilvēkam par to kompleksi, un stipri par daudz sevi safotošopējusi visās bildēs, nevis špricējusi.

bet kada vaina tiem vaigiem? cita spricee, vinai no dabas tadi. iedzerusi paris kokteilisus un nokerta neveiksmigos kadros - viss, pasaules gals, arprats, arprats, ka vina patiesiba izskatas, instagrams melo :D ne, milaas, ari tas ir tikai bildes, to kaa vina patiesiba izskatas var redzet tikai dzive, un nu neizskatas vina slikti. tapat ari Dzenite. es saprotu, ka daudzam jums te ir ipasas antipatijas dazadu iemeslu del, bet nosaukt vinu par neglitu nu tiesam nevar.
01.05.2022 10:03 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
MinkaMurrrrr @ 01.05.2022 09:38
Nu nezinu gan par Karlīnu..vai izskatas tāpat kā ig . ?

Karlīna tajās bildēs izskatās sliktāk, nekā savā ig. Pirmkārt, man nepatīk tās tumšās uzacis. Šķiet, ka viņai nepiestāv, un padara seju vīrišķīgāku. Viņa man atgādina tādu vīrieti-modeli, kurus bieži izvēlas par modeļiem augstās klases brendi, jo viņi ir unisex, vai kā tur tas nosaukums.
Otrkārt, apģērbs kaut kāds neveiksmīgs un stāja-atkal tas pats vīrišķais sitas cauri.
01.05.2022 10:06 |
 
10 gadi
Reitings 1282
Reģ: 07.12.2011
Pēc 'skaistajām' bildēm no pasākuma-
1.Vizla ne tuvu tāda kā bildēs,varbūt tērps un brilles nepiestāv, nezinu
2. Ak dievs kāda pārveidota IG ir Vavilova, man viņa gan nekad nav uzrunājusi,bet esmu redzējusi viņas IG un tā noteikti nav viņa
3. Dzene, ak jel, ne tuvu kā IG, kas ar viņu
01.05.2022 10:11 |
 
10 gadi
Reitings 1282
Reģ: 07.12.2011
Jā,par Kramiņu piekrītu, ka unisex modelis 😀😀😀
Andža gan izskatās labi, Spīķe normāli un labi,ka neizliekas par xs,s bet gan tāda ka ir M vai L izmera normāla sieviete
Par Zvirgdiņu jai vaigu kauli iekrituši,par daudz krītas svarā jau
01.05.2022 10:13 |
 
Reitings 807
Reģ: 18.02.2022
Brendija @ 01.05.2022 10:06

Karlīna tajās bildēs izskatās sliktāk, nekā savā ig. Pirmkārt, man nepatīk tās tumšās uzacis. Šķiet, ka viņai nepiestāv, un padara seju vīrišķīgāku. Viņa man atgādina tādu vīrieti-modeli, kurus bieži izvēlas par modeļiem augstās klases brendi, jo viņi ir unisex, vai kā tur tas nosaukums.
Otrkārt, apģērbs kaut kāds neveiksmīgs un stāja-atkal tas pats vīrišķais sitas cauri.

Piekrītu. Viņa man arī atgādināja vīrieti.
01.05.2022 10:14 |
 
Reitings 106
Reģ: 07.04.2022
Vavilova ir skaista Delfu bildēs, jo tur sejas vaibsti viens ar otru ''sader'', nekas nelec acīs kā neproporcionāls uz kopējā sejas fona. Ko gan nevarētu teikt par bildēm, kur žoklis vai kakls ir slaidināts. Žēl gan, ka viņai sejas apakšējā daļa tā nepatīk, ka Instagramā jāslaidina.
01.05.2022 10:37 |
 
Reitings 122
Reģ: 21.05.2021
Instagrameres un viņu klačas, pavērojiet lielākā daļa viena otrai neseko. Skauž kurai lielāka sadarbība. Aiz muguras viena otru aprunā, lai arī nemaz nav pazīstams. Čūsku midzenis ☠ man tas vizuālās lietas vienalga, var būt vienalga kādas plakanas vai apaļas, bet nu cik dzirdu kāds ļaunums iekšā pret citiem. Daudzi nodirs dzeni, bet cildina Karlinu, bet patiesībā abas ir divas ūdens lāses :) ⛔
01.05.2022 10:41 |
 
10 gadi
Reitings 433
Reģ: 27.03.2011
Jelinska lielā žoga licēja un naudas nežēlotāja 😀 Ne viņa tur ko nosaka. Noteikt var tikai kādā pozā ar Oļegu gulēt 😁
01.05.2022 11:03 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Vispār traki. Vienai vaigi pa resnu, otrai vaigi pa daudz iekrīt, trešā pēc vīrieša. Labi ka mēs te perfektas. 😀
01.05.2022 11:09 |
 
10 gadi
Reitings 411
Reģ: 15.01.2013
Nav jau runa par to, ka vienai vaigi tādi vai tādi.bet par atšķirībām ig un dzīvē
01.05.2022 11:25 |
 
Reitings 1231
Reģ: 14.01.2022
.Eksperte. @ 01.05.2022 11:09
Vispār traki. Vienai vaigi pa resnu, otrai vaigi pa daudz iekrīt, trešā pēc vīrieša. Labi ka mēs te perfektas. ?

Vairāk ir par to, ka ig bildes nesakrīt ar reālo dzīvi, kurās bez filtra atpazīt ir pagrūti dažus kadrus 😀
01.05.2022 11:25 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits