IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Care Cat @ 27.04.2022 09:07

Ko domā par Džonija pašreizējo situāciju, tiesu?

Esmu Džonija pusē un man prieks, ka beidzot skaļi tiek runāts par to, ka arī sievietes attiecībās var būt agresori un varmākas, un ka arī vīrieši var ciest no fiziskas un/vai emocionālas vardarbības. Katru dienu "iemetu" acis tiesas sēžu videoklipiņos. Var tikai pabrīnīties par Amberas komandas nekompetenci, savukārt pati Ambera, viņas uzvedība, sejas izteiksmes un viss pārējais, nu, vismaz man liek domāt, ka cilvēkam ir kādi personības traucējumi. Diemžēl, reiz esmu bijusi attiecībās ar sociopātu. Ambera man tādu atgādina.
27.04.2022 21:41 |
 
Reitings 1036
Reģ: 26.02.2022
Vizla un godiga meitene? Jau no 12 gadiem pišas ar čaļiem, pa klubiem staigāja, un lūdzās, lai šo laiž coyotos 14 gados. Ļoti kārtīga meitene bija jaunības gados, nevar nepiekrist. Vienkārši tagad tēlo pareizo😂😅jo publikas uzmanība ir.
28.04.2022 00:22 |
 
Reitings 401
Reģ: 16.03.2022
sauliteee @ 27.04.2022 20:48
Nu NEZ. saulietei tā stiliste.. tas skaitās stiligi? Uztaisa uzreiz vecāku skatu. ?

Tie Saulietes tērpi viņai galīgi neglaimo. Tas baltais kostīms vēl tā. Šķiet, ka Signe tikai piekrita, bet neko neizdrošinājās ieteikt.
Par L.V. Kad tad, ja ne jaunībā ir jāiztusējās?!
Es pati arī agri sāku tusēt, un vēlāk tas vairs nebija aktuāli, bija laiks pievērsties studijām, vēlāk darbiem un tad jau ģimeni sagribēju.
Un ne LV, ne KP nav tik daudz gadu, lai viņus ierindotu penšos. Bet tā viņa pupīgā bijusī!!!! Užas! Lauriņa ir smukāka.
28.04.2022 02:20 |
 
Reitings 1231
Reģ: 14.01.2022
Miaa @ 27.04.2022 21:41

Esmu Džonija pusē un man prieks, ka beidzot skaļi tiek runāts par to, ka arī sievietes attiecībās var būt agresori un varmākas, un ka arī vīrieši var ciest no fiziskas un/vai emocionālas vardarbības. Katru dienu "iemetu" acis tiesas sēžu videoklipiņos. Var tikai pabrīnīties par Amberas komandas nekompetenci, savukārt pati Ambera, viņas uzvedība, sejas izteiksmes un viss pārējais, nu, vismaz man liek domāt, ka cilvēkam ir kādi personības traucējumi. Diemžēl, reiz esmu bijusi attiecībās ar sociopātu. Ambera man tādu atgādina.

Pat kosmētikas zīmols ir pret to trako sievieti - un pierādījis, ka viņi to produktu ir izlaidusi pēc attiecībām ar Depu.
Pasekojot līdzi ir arī sēdēm par viņas veselību ir divas diagnozes, ka tur īsti nav pilns pulkstenis..
28.04.2022 07:36 |
 
Reitings 413
Reģ: 06.02.2022
Persiks89 @ 28.04.2022 00:22
Vizla un godiga meitene? Jau no 12 gadiem pišas ar čaļiem, pa klubiem staigāja, un lūdzās, lai šo laiž coyotos 14 gados. Ļoti kārtīga meitene bija jaunības gados, nevar nepiekrist. Vienkārši tagad tēlo pareizo??jo publikas uzmanība ir.

Ak šausmas, un ko darīt, ka pusaudžu gados bija trakums galvā? Cilvēks ir mainījies un neredzu iemeslu rakt augšā visu pagātnē izdarīto. Ja K.P. tas netraucē, tad viss lieliski.
28.04.2022 09:31 |
 
Reitings 209
Reģ: 30.01.2022
Tas,ka viņa tusēja,lasīt-dzer,ballējās,nenozīmē,ka pišas apkārt.Vēlreiz saku-vārdus uzvārdus studijā.Viņa nav ne pirmā ne pēdējā,par kuru priekštats ka mauka jo tusē,tā pati betabeidz nevainību zaudēja pēc pilngadības lai arī tusē un dzer no tīņu gadiem.Man nav Tev jāpierāda,ka man ir taisnība,jo Tu nu nekā nevaru pierādīt,ka Tev ir! pasaki,kā Rīgā var nopisties,esot startp sabiedrībā zināmiem cilvēkiem,kuri zina visu,ja vajag,bet nevienam nav konkrētu vārdu uzvārdu one night standiem.Ja Tu saki,ka pisās apkārt,kas liecina,ka čaļu daudz,Tev noteikti ir vismaz viens vārds,kas jau ir vairāk nekā var nosaukt Lauras DRAUGI.Aiziet 🤫
28.04.2022 09:32 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Vizla ir jauna un jocīgi būtu, ja viņa netusētu ar citiem iepriekš. To, ka citām nav dāvinātas dāvanas, tas nenozīmē, ka tā sieviete, kura saņem tās ir prostitūta. Uzmanības apliecinājums nav jābūt visu laiku dzejoļa formā. Vēl stulbāk, ka ir vārnas, kas uzspiež viedokli, ka tai sievietei jājūtās maukai, ja ir nopirkta dāvāna, aplidota, lutināta.
28.04.2022 09:37 |
 
10 gadi
Reitings 411
Reģ: 15.01.2013
Man kaut kā arī nelikās baigi glīti saulietes jaunie outfiti. Bet cilvēks izskatās, ka beidzot sāk pieaugt
28.04.2022 09:37 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
McSara @ 27.04.2022 00:13

Kas ir tas darvas ziepes? Nebiju par tādām dzirdejusi
kašķis par darvas ziepēm, viens no cēloņiem ir šis komentārs. Iemesls ir, protams, tālāk sekojošais Dzidras Zupas komentārs.
Vēl viens no cēloņiem ir nepatika pret pašu Dzidru Zupu, kur īstais komentārs tika sagaidīts un tad nu ilgi krāto varēja gāzt pretī.
Bet kāpēc šo komentāru citēju? Jo es pati sakotbēji sapratu, ka tas nav, lai reklamētu konkrēto produktu, bet gan lai paskaidrotu, kas tas par zvēru un ko tas ēd, kādam jāizskatās utt.
28.04.2022 09:45 |
 
Reitings 257
Reģ: 11.11.2021
AneteKlausās @ 27.04.2022 20:16
besī lielie bļāvēji,kas kliedz lai aizklapē NL, krievi(visi,ne tikai agresīvie) slikti,bet izņēmumos gan produkti,gan krievi labi.Var izteikt viedokli un atbalstu,bet ja tas ir agresīvs,tad loģiski,ka agresiju dabūsi atpakaļ,ja iesi pret saviem vārdiem(pat ja pagātnes formā,Tu reklamē apzinoties,ka kāds nopirks.Nu nah jātaisnojās.Pasaki,sorī-aizmirsu,atgriežos pie Krievijas heitošanas)
Par Vizlu tā nu gan nav taisnība.Viņa vienmēr ir tusējusi foršās kompānijās,BET viņa negulēja ar kuru katru.Viņas draudzene(Kika) kas pārgulēja ar Žani,kad Vizla vēl bija kopā,tā gan bija īsta kāju virinātāja,maza šmara,bet Vizla-viiispār nē.Pat viņas tuvākie cilvēki nevarēja nosaukt one night stand prikolus.Reāli pat ne visi kas bijuši ar viņu kopā ir tikuši līdz gultai.Bučošanās nav nopietni,lai teiktu,ka ,,viegla" vai eskortniece.Reāli tikai tāpēc ka smuka,automātiski liekas ka mauķele,bet patiesībā viņai ļoti maiga un sievišķīga daba.Zinu šito jo es tagad tusēju ar tiem,ar kuriem tusēja viņa Žaņa laikā un nevienam vispār šajā sakarā nav ko teikt.Un vispār no sākuma Felipe draudzējās ae Vizlu un tikai tad ar Porziņģi,bet Porziņģis vispār ar daudz simpātiskām Latvijas meičām slepeni flirtējis.Vizla tika ,,līdz galam".?
nu tad tā Kristiāna jeb Kika baigi cūciski izdarīja... mūždien ig posto kāda stipra sieviete uttt visādus feministiskus postus, bet te ar draudzenes chali laiž? nesmuki. un Žanis jau arī cmon
28.04.2022 10:59 |
 
Reitings 209
Reģ: 30.01.2022
Lai nu kā-Kika palika Lv,ar savu neizdevušos mūziķes karjeru,bez tusiņiem uz kuriem Laura viņu ņēma līdzi un žanis vnk aizgāja norietā un fočējās pie svešinieku lux car,Laura bauda dzīvi ar NBA basketbolistu un bauda īstu lux dzīvi.Ja kādreiz šķieties un krāpšana atmaksājās,tad tas ir šis gadījums.😂😂hz ko Žanis pats tagad domā,iemainot Lauru pret kkādu sīku dēli ar šķību balsi😂dzīvē tā kika kā pirmklasniece izskatās😂
28.04.2022 12:42 |
 
Reitings 413
Reģ: 06.02.2022
DaigaL @ 28.04.2022 10:59
nu tad tā Kristiāna jeb Kika baigi cūciski izdarīja... mūždien ig posto kāda stipra sieviete uttt visādus feministiskus postus, bet te ar draudzenes chali laiž? nesmuki. un Žanis jau arī cmon

Kā atrast instagramā to Kiku?
28.04.2022 12:49 |
 
Reitings 5615
Reģ: 20.08.2021
Bjork @ 28.04.2022 09:45
kašķis par darvas ziepēm, viens no cēloņiem ir šis komentārs. Iemesls ir, protams, tālāk sekojošais Dzidras Zupas komentārs.
Vēl viens no cēloņiem ir nepatika pret pašu Dzidru Zupu, kur īstais komentārs tika sagaidīts un tad nu ilgi krāto varēja gāzt pretī.
Bet kāpēc šo komentāru citēju? Jo es pati sakotbēji sapratu, ka tas nav, lai reklamētu konkrēto produktu, bet gan lai paskaidrotu, kas tas par zvēru un ko tas ēd, kādam jāizskatās utt.

Ja es būtu zinājusi, ka šeit dažai labai ar nerviem nav kārtībā, pajautātu privāti! Mani tik tiešām ieinteresēja tas darvas ziepes! Kas tur tik slikts?!
Nesaprotu, ko te var ņemties ar to NL, pašas reklāmē un tad neapmierinātas, ka kāds uzskata citādi! Jēzus Marija, tas kas reklame tos savus NL mēslus, sēžat savos telegramos un nejaucat gaisu!
Arī es esmu bijusi Krievijā, ari es esmu pirkusi šo to no Krievijas ražotiem produktiem, tagad tādus neizvēlos! Ja man pajautātu kāda draudzene tad pastāstītu, izvēle ir tā cilvēka pārziņā! Ja tagad kāda draudzene konstanti izvēlētos Krievijas preces, nu nezinu, baigi jau negribētu ar tādu satikties, kurai morāle zemāk par zemi!
28.04.2022 13:10 |
 
Reitings 308
Reģ: 07.07.2014
Tagad jau Žanim ari kaut kāda mazgadīgā draudzene, nu nestāv klāt Vizlai
28.04.2022 13:11 |
 
Reitings 209
Reģ: 30.01.2022
christianaitbe
28.04.2022 13:29 |
 
10 gadi
Reitings 1282
Reģ: 07.12.2011
Kas Krūzei par anestēziju?arī plastiskā?
28.04.2022 13:34 |
 
Reitings 984
Reģ: 09.08.2014
Par Vizlas mauciskumu- meitenei nevajag ar nevienu gulēt un var būt nevainīga pat, lai pilsētā baumotu, ka ir baigā mauka un visiem dod 😂
28.04.2022 13:44 |
 
Reitings 395
Reģ: 15.04.2015
Tā Kristiāna gadijumā nav draudzenes ar to Aiju, kas allegedly gulēja ar KP? Baigie līkloči viņiem tur :D
28.04.2022 14:08 |
 
Reitings 257
Reģ: 11.11.2021
AneteKlausās @ 27.04.2022 20:16
besī lielie bļāvēji,kas kliedz lai aizklapē NL, krievi(visi,ne tikai agresīvie) slikti,bet izņēmumos gan produkti,gan krievi labi.Var izteikt viedokli un atbalstu,bet ja tas ir agresīvs,tad loģiski,ka agresiju dabūsi atpakaļ,ja iesi pret saviem vārdiem(pat ja pagātnes formā,Tu reklamē apzinoties,ka kāds nopirks.Nu nah jātaisnojās.Pasaki,sorī-aizmirsu,atgriežos pie Krievijas heitošanas)
Par Vizlu tā nu gan nav taisnība.Viņa vienmēr ir tusējusi foršās kompānijās,BET viņa negulēja ar kuru katru.Viņas draudzene(Kika) kas pārgulēja ar Žani,kad Vizla vēl bija kopā,tā gan bija īsta kāju virinātāja,maza šmara,bet Vizla-viiispār nē.Pat viņas tuvākie cilvēki nevarēja nosaukt one night stand prikolus.Reāli pat ne visi kas bijuši ar viņu kopā ir tikuši līdz gultai.Bučošanās nav nopietni,lai teiktu,ka ,,viegla" vai eskortniece.Reāli tikai tāpēc ka smuka,automātiski liekas ka mauķele,bet patiesībā viņai ļoti maiga un sievišķīga daba.Zinu šito jo es tagad tusēju ar tiem,ar kuriem tusēja viņa Žaņa laikā un nevienam vispār šajā sakarā nav ko teikt.Un vispār no sākuma Felipe draudzējās ae Vizlu un tikai tad ar Porziņģi,bet Porziņģis vispār ar daudz simpātiskām Latvijas meičām slepeni flirtējis.Vizla tika ,,līdz galam".?
jāsaka, ka tā Kristiāna vai Kika izdarīja cūciski... ig mūždien posto sevi kā tur baigo feministi, stipru sievieti, bet nolaiž ar draudzenes čali. Tas Žanis jau ne labāks
28.04.2022 14:12 |
 
Reitings 807
Reģ: 18.02.2022
Bellini @ 28.04.2022 13:11
Tagad jau Žanim ari kaut kāda mazgadīgā draudzene, nu nestāv klāt Vizlai

Kas ir viņa draudzene tagad ?
28.04.2022 14:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits