IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 3415
Reģ: 30.11.2021
NavNebusNekad @ 24.04.2022 11:27

Ko nozīmē “mērķtiecīgi gājusi uz to”? ? es, piemēram, saprotu tā, iedomājies, meitene pabeidz videni, ieliek IG bildi no izlaiduma. Tad ieliek IG bildi ar to ka uzsāk studijas RTU, piemēram, fiziķos, pabeidz RTU, atkal bilde IG, dabūj darbu, piemēram, sapņu uzņēmumā... Par to var teikt- mērķtiecīgi gājusi uz savu sapņu darbu. Bet kādā sakarā tas iederās par meiču (Jelinsku) un viņas zelta podu? Tas, ka viņa ar viņu guļ- ir “mērķtiecīgi gājusi”? ??‍♀️? viņa tā kā ir kaut kur teikusi, kāds ir viņas mērķis, tad iztirzājusi apakšpunktos, kā to sasniegs?
Dzīvē tak gadās visādi, pavērās kaut kādas zelta durvis un šī ieleca iekšā. Tas pats te tika apspriests par veco Zuzāni, ka šī sekso ar kaut kādu jaunu džeku. Ķipa tas būtu kaut kas nosodāms. Tad jau var teikt, ka Zuzāne arī mērķtiecīgi gājusi uz to, jau no 20 gadu vecuma. Apprecējās ar Zuzānu, piedzemdēja bērnus, pacietās 25 gadus, izšķīrās un tagad sekso ar trīsdesmitgadniekiem. Un MĒRĶTIECĪGI GĀJA UZ TO! ??‍♀️?

Nevis Zuzāne gājusi, bet viņas zelta puisēns. Nevajag jaukt p ar p.
24.04.2022 18:49 |
 
Reitings 3415
Reģ: 30.11.2021
aija93 @ 24.04.2022 18:25

Insteresanti, ka pati Fiļā saskati tikai naudu, nez ko tas liecina par tevi. Bet jā, gan jau viņa nebūtu kopā ar šo, ja nebūtu viņa naudas, jo ko gan tas par vīrieti liecinātu, ja šādā vecumā nekā nav.

Man liekas, ka ja Fils viņai uzticētos, tas sen būtu apprecējis. Bet neprec... Zāmuli ātri apprecēja. 🤨
24.04.2022 18:54 |
 
Reitings 7545
Reģ: 09.09.2021
Neprec, jo nav muļķis un ir jau bijis vairākas reizes precējies, priekš kam viņam vēl vienu reizi šķirties un liekas klapatas? Lai gan Kristīnei bagātāka par Oļegu LV nav, tad jāķeras klāt ārzemnieku ļimonāriem būtu,ja visi striķi trūkst. 😁
24.04.2022 18:58 |
 
Reitings 401
Reģ: 16.03.2022
Eu, nu, beidziet! Gudriem un bagātiem vīriešiem piemīt harizma, kurai grūti pretoties. Man pašai arī patīk labāk gudri un bagāti, nekā muļķi un nabagi.
Man šķiet, ka Kristīne&co ir ļoti saskanīgs pāris.
Kā jums trejmeitiņu mamma Jolanta no Francijas? Man kkā šķiet, ka pārāk depresīva, vnm viss slikti, šķiet, ka nespēj novērtēt savu labo dzīvi. ( vairāk spēj gaudot tikai Beitika)
Bet- jaunai uzreiz 3 bērni, ģimenes dzīve, viens vīrietis… itkā saprotams, jo iztrūkst vētraino jaunībdienu piedzīvojumi.
24.04.2022 19:04 |
 
Reitings 291
Reģ: 12.07.2015
Man Jelinska patīk. Viņa ir tieša, atklāta, ne brīdi neliekas, ka rāda savā Instagram kaut ko tikai tāpēc, ka liktos, ka sekotāji to grib redzēt, vai arī, ka baigi izrādītos ar naudu. Jā, protams, netēlo arī, ka nav bagāta, bet kāpēc gan tas būtu jādara :) Un muļķīgi kaut kādi pārmetumi, ka ir kopā ar Oļegu tikai naudas dēļ (nepazīstu gan personīgi, bet Oļegs liekas ne tikai gudrs, bet arī kopumā diezgan jauks cilvēks). Kad jūs meklējāt otru pusīti, jums nauda vispār nebija svarīga? Man bija, es noteikti negribētu vīrieti ar zemākiem ienākumiem kā man, ja būtu miljonārs, tad vispār bomba :D Un jā, es domāju, ka visi tie "uzsūkājusies", "mērķtiecīgi gājusi" ir skaudīgi komentāri, nevaru iztēloties, kāpēc sieviete, kas ir apmierināta ar savām attiecībām, kaut ko tādu vispār teiktu.
24.04.2022 19:45 |
 
Reitings 2067
Reģ: 26.11.2021
Kaijulens @ 24.04.2022 19:04
Eu, nu, beidziet! Gudriem un bagātiem vīriešiem piemīt harizma, kurai grūti pretoties. Man pašai arī patīk labāk gudri un bagāti, nekā muļķi un nabagi.
Man šķiet, ka Kristīne&co ir ļoti saskanīgs pāris.
Kā jums trejmeitiņu mamma Jolanta no Francijas? Man kkā šķiet, ka pārāk depresīva, vnm viss slikti, šķiet, ka nespēj novērtēt savu labo dzīvi. ( vairāk spēj gaudot tikai Beitika)
Bet- jaunai uzreiz 3 bērni, ģimenes dzīve, viens vīrietis… itkā saprotams, jo iztrūkst vētraino jaunībdienu piedzīvojumi.

Man viņa (Jolanta), patīk līdz brīdim, kad viņa neiet pati ar sevi pretrunās. Piemēram, daudz posto par zemes piesārņojumu ar apģērbiem uc, bet pati nēsā tast fashion, kaut kādus drausmīgus poliestera vamžus, saucamos teddy coat. Vēl besī, ka viņa slikti izsakās par savu vīru ( kurš, manuprāt, ir superiecietīgs un ļoti simpātisks), pārbola savas acis un raksta nievājošus tekstus par viņu, man šķiet nu totāli debīli! Citādi- istabas augi, grāmatas, bērnu audzināšana ir ok.
24.04.2022 19:57 |
 
Reitings 668
Reģ: 10.03.2022
Ołegs ir bijis precējies 3 reizes, un visas ātri. Tagad ne lūdzams, nu nav idiots, zina, ka Kristīne viña makā ne izskatā iemīlējās, tai pašā laikā vecais kārumnieks izskatās itin apmierināts ar jauno miesu blakus.
P.S. Kristīne viñu savāca, kad šim ar Zāmuleni bij krīze, rakstījs sms un uzplijās. Bet, kā redzat, savu panāca. Par to sūkāšanu visai ēkai, gan mułkības, viña bija tāda kā recepcijas darbiniece lejā, zemāks amats kā sekretārei.
24.04.2022 19:58 |
 
Reitings 291
Reģ: 12.07.2015
Sarma1986 @ 24.04.2022 19:58
Ołegs ir bijis precējies 3 reizes, un visas ātri. Tagad ne lūdzams, nu nav idiots, zina, ka Kristīne viña makā ne izskatā iemīlējās, tai pašā laikā vecais kārumnieks izskatās itin apmierināts ar jauno miesu blakus.
P.S. Kristīne viñu savāca, kad šim ar Zāmuleni bij krīze, rakstījs sms un uzplijās. Bet, kā redzat, savu panāca. Par to sūkāšanu visai ēkai, gan mułkības, viña bija tāda kā recepcijas darbiniece lejā, zemāks amats kā sekretārei.

Ir tikai izskats un maks? Nekā cita? :D Nekas nevar būt seksīgāks par inteliģenci un pašpārliecinātību, kas bijušajam bankas vadītājam noteikti netrūkst. Nesaprotu, ko jūs visas tā piesienaties izskatam.
24.04.2022 20:05 |
 
Reitings 668
Reģ: 10.03.2022
Paix @ 24.04.2022 20:05

Ir tikai izskats un maks? Nekā cita? :D Nekas nevar būt seksīgāks par inteliģenci un pašpārliecinātību, kas bijušajam bankas vadītājam noteikti netrūkst. Nesaprotu, ko jūs visas tā piesienaties izskatam.

Nu, harisma, protams. Nu bet, ja nebūtu naudīgs, nu nebūtu Kristīne pat skatījusies uz to pusi 🤣🤣🤣
24.04.2022 20:12 |
 
Reitings 291
Reģ: 12.07.2015
Inteliģence un rocība parasti iet roku rokā ;) Tiešām nesaprotu, kāpēc ir tik slikti gribētu gudru = turīgu vīrieti.
24.04.2022 20:24 |
 
Reitings 401
Reģ: 16.03.2022
Sarma1986 @ 24.04.2022 20:12

Nu, harisma, protams. Nu bet, ja nebūtu naudīgs, nu nebūtu Kristīne pat skatījusies uz to pusi ???

un?
ja mans vīrs būtu santehniķis, kurš piektdienās ar draugiem spēlē biljardu un dzer alu, es ar viņu ne tikai neprecētos, bet pat negribētu randiņot. Tā ir diemžēl vai par laimi.
Ja vīrietis labi spēj nopelnīt, ir gudrs, nav skops un ir ar labu sirdi, tad mierīgi var iemīlēties.
Tā sievu maiņa jau par vīrieti kko liecina, ne par sievieti. Kkas ar sexu saistīts tas ir vienmēr.
24.04.2022 20:26 |
 
Reitings 209
Reģ: 30.01.2022
Dirsā,cik te daudzas jocīgas.Jums tiešām kkādi kompleksi par naudu vai liekas,ka visi,kam ir nauda,obligàti ir kopā tikai aiz aprēķina?Un pat ja tā.UN?Es jau teicu-kāda sūkā bezkaunīgam un skopam santehniķim,citai izdodas tikt pie turīgāka.Tikai nevajag dirst,ka bez naudas visiem īstas mīlas visa mūža garumā,bez sāpēm un katru dienu pirms miega kāds dzejoļus lasa.Beidziet,vienkārši nav izvēles.Cik daudzas dzīvo nelaimīgas,bet neiet prom jo nav jau kur😂Laimīgi un nelaimīgi ir kā bagātie tā nabagie,tikai ir cilvēki kas kā piedzimuši bez naudas,nomirst pat nezinot,kā tas ir kar reāli nav jāskatās uz cenām.Nevis maksimā bet brendu veikalos
24.04.2022 20:44 |
 
Reitings 7510
Reģ: 13.04.2022
AneteKlausās @ 24.04.2022 20:44
Dirsā,cik te daudzas jocīgas.Jums tiešām kkādi kompleksi par naudu vai liekas,ka visi,kam ir nauda,obligàti ir kopā tikai aiz aprēķina?Un pat ja tā.UN?Es jau teicu-kāda sūkā bezkaunīgam un skopam santehniķim,citai izdodas tikt pie turīgāka.Tikai nevajag dirst,ka bez naudas visiem īstas mīlas visa mūža garumā,bez sāpēm un katru dienu pirms miega kāds dzejoļus lasa.Beidziet,vienkārši nav izvēles.Cik daudzas dzīvo nelaimīgas,bet neiet prom jo nav jau kur?Laimīgi un nelaimīgi ir kā bagātie tā nabagie,tikai ir cilvēki kas kā piedzimuši bez naudas,nomirst pat nezinot,kā tas ir kar reāli nav jāskatās uz cenām.Nevis maksimā bet brendu veikalos

Izklausās, ka tev nav ne jausmas kā ir tad, kad ir daudz naudas. Arī bagātie skatās uz cenām, pat ļoti, jo saprot naudas vērtību un spēj adekvāti novērtēt to ko pērk.
Muļķības, ka "bez naudas visiem īstas mīlas". Pieduries, ir arī tā. Ir cilvēki, kas mīl arī bez miljoniem kontos. Katru savas vērtības.
24.04.2022 20:48 |
 
Reitings 668
Reģ: 10.03.2022
Kaijulens @ 24.04.2022 20:26

un?
ja mans vīrs būtu santehniķis, kurš piektdienās ar draugiem spēlē biljardu un dzer alu, es ar viņu ne tikai neprecētos, bet pat negribētu randiņot. Tā ir diemžēl vai par laimi.
Ja vīrietis labi spēj nopelnīt, ir gudrs, nav skops un ir ar labu sirdi, tad mierīgi var iemīlēties.
Tā sievu maiņa jau par vīrieti kko liecina, ne par sievieti. Kkas ar sexu saistīts tas ir vienmēr.

Vispār jau tā Kristīne ir ieberzusies, nevis lielo laimi atradusi 🤣🤣🤣 O.F., kad mīla zūd, kłūst traki riebīgs, otrā sieva braukāja ar vecu auto un pašīja kā zirgs 🤣🤣🤣Ar Zāmuleni par aizkariem un dīvāniem karoja, gredzens ar līgumu pat bij dāvāts 🤣 Kas pieder Kristīnei? Neba māju nopircis, someles un kurpes šai ir, cerams bez līguma pirktas.
P.S. Nauda šim ir, ar to labo sirdi gan tā ne visai 🤣🤣🤣
24.04.2022 20:52 |
 
Reitings 196
Reģ: 16.04.2022
24.04.2022 21:03 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
sauliteee @ 24.04.2022 21:03
https://instagram.com/evitaxaviier?igshid=YmMyMTA2M2Y= kas šī par skaistuli?

Ne pārāk skaista. Vienkārši bildes instagramuškas stilā un visas pārfotožopētas. Bet pati par sevi meitene parasta. Nedaudz Timmu atsit, bet Timma daudz simpātiskāka.
24.04.2022 21:36 |
 
Reitings 416
Reģ: 06.03.2022
Brendija @ 24.04.2022 21:36

Ne pārāk skaista. Vienkārši bildes instagramuškas stilā un visas pārfotožopētas. Bet pati par sevi meitene parasta. Nedaudz Timmu atsit, bet Timma daudz simpātiskāka.
🤮🤮
24.04.2022 21:42 |
 
Reitings 266
Reģ: 12.04.2020
Brendija @ 24.04.2022 21:36

Ne pārāk skaista. Vienkārši bildes instagramuškas stilā un visas pārfotožopētas. Bet pati par sevi meitene parasta. Nedaudz Timmu atsit, bet Timma daudz simpātiskāka.
es pat neteiktu,ka shi baigi fotozhopeeta,jo video izskatas tapat ka bildes😃bet jaa,nekas IPASHS,draudzejas ar SamantaAmanda,kas nezin kapec man besii..visas draudzenes tur vienadas profilaa vinai
24.04.2022 21:58 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
Kacha33 @ 24.04.2022 21:58
es pat neteiktu,ka shi baigi fotozhopeeta,jo video izskatas tapat ka bildes?bet jaa,nekas IPASHS,draudzejas ar SamantaAmanda,kas nezin kapec man besii..visas draudzenes tur vienadas profilaa vinai
Kacha33 @ 24.04.2022 21:58
es pat neteiktu,ka shi baigi fotozhopeeta,jo video izskatas tapat ka bildes?bet jaa,nekas IPASHS,draudzejas ar SamantaAmanda,kas nezin kapec man besii..visas draudzenes tur vienadas profilaa vinai

Tak viiisi video ar filtriem,daaaah 😀 Visās malās facetune lieto. Jo stipri atšķiras no dekolt zonas sejas āda, piemēram😁 Nu vienvārdsakot man nepatīk tās sieviešu aizraušanās ar sevis aizķēmošanu. Kādēļ negrib palikt dabīgas, jo laikam arī kārtējā kompleksaina.
Piemēram, lai arī ler_chek nav manā gaumē, bet viņa vienmēŗ story bez makeup un patīkami skatīties, ka cilvēks nedomā par to,lai kādam izpatiktu. Bet, kāda ir, tda ir. Bet minētā jaunkundze pielipusi pie filtriem un facetune. Nesekošu.
24.04.2022 22:12 |
 
Reitings 266
Reģ: 12.04.2020
Brendija @ 24.04.2022 22:12

Tak viiisi video ar filtriem,daaaah ? Visās malās facetune lieto. Jo stipri atšķiras no dekolt zonas sejas āda, piemēram? Nu vienvārdsakot man nepatīk tās sieviešu aizraušanās ar sevis aizķēmošanu. Kādēļ negrib palikt dabīgas, jo laikam arī kārtējā kompleksaina.
Piemēram, lai arī ler_chek nav manā gaumē, bet viņa vienmēŗ story bez makeup un patīkami skatīties, ka cilvēks nedomā par to,lai kādam izpatiktu. Bet, kāda ir, tda ir. Bet minētā jaunkundze pielipusi pie filtriem un facetune. Nesekošu.
un @samanta_amanda?
24.04.2022 22:16 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits