IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 209
Reģ: 30.01.2022
Zinu tādus,kuri visu mūžu gaida kad kāds pažēlos un tad vēl nodirš ka citi slikti.Vienīgā opcija ir vnk ar nazi nošķelt visa veida palīdzību,lai cilvēks saprot,ka visiem ir problēmas,bet visi par sevi paši kā pa nātrēm cīnās un neviena pienākums nav otru glābt.Kā likums tie ir izvēlīgi cilvēki,kas atsaka darbiem jo tie redz nederot,bet tikai kļeņčī uzmanību un naudu un kad Tu jau ilgi esi bijis nožēlojams,tad tik tiešām fiziski vairs nav kauns raudāt un vaimanāt,jo ja nekas nepieder un nav nekādas atbildības,nav ko papist.smieklīgi ka tad kad tie dzīves apbižotie sāk normāli strādāt,nav ne laika ne spēka runāt par huiņām un gaidīt,kad visu uz paplātes noklās.viegli maskēties aiz psiholoģiskām problēmām,kad patiesībā vienkārši nemaz negribas darīt to,ko dara visi pieaugušie-uzņemties atbildību par savu dzīvi.Tas pats ar Dzenīti.Ir nauda,varēja sen paņemt aukles,bet labāk savākt visus gaudotājus sev par atbalstītājiem,lai radītu ilūziju,ka viņu saprot,kamēr citas mammas ceļas 6,ved uz bd bērnus,strādā 5 dienas nedēļā un pusi no algas atdod auklēm kad sīkie slimo.Tām nav ne laika ne gribēšanas raudāt internetā,jo no malas izskatās smieklīgi,kā pieauguši cilvēki atrod laiku žēlabām nevis plānam,kā uzlabor ģimenes klimatu
24.04.2022 15:11 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
Ģimene ir centusies, bet nevar nošķelt visu,jo Agnese atkal un atkal mēģinās izdarīt pašnāvību vai vainot ģimeni, cik viņi ir slikti. Viegli jau teikt, bet tas ir tāds apburtais loks,ka palīdzēt nevajag, bet nepalīdzēt, arī var novest pie letālām sekām. Vienīgais risinājums būtu Agnesi ielikt ārstēties un ilgi nelaist laukā, kā arī atņemt pieeju internetam. Jūtos slikti, to teikdama, bet tā ir visīstākā realitāte
24.04.2022 15:20 |
 
Reitings 2067
Reģ: 26.11.2021
Apskatījos vēlrez to Strodi IG, nu bāc.. viņai ir gandrīz 6k sekotāju, es tos cilvēkus tad nesaprotu- kam tur sekot, ja ir kā jūs te sakāt, ka mentālas problēmas, bet diņģē tik naudu.
E
24.04.2022 15:25 |
 
10 gadi
Reitings 9756
Reģ: 15.03.2012
Bet simpātiska tā Jelinska, tikai ar lūpām gan pamatīgi pārforsējusi, tā apakšlūpa 🤦‍♀️ ja pa tēmai, uzpumpējusi riktīgu "darbarīku"
24.04.2022 15:41 |
 
10 gadi
Reitings 409
Reģ: 15.01.2013
Sekoja jau viņai YouTube dēļ. Es pati arī skatījos viņu jau ļoti sen un tad sāku sekot vēl pirms visa Terija un visa pārējā. Sekoju kādus 5gadus. Un viss palicis tikai sliktāk.
24.04.2022 15:49 |
 
Reitings 5974
Reģ: 14.02.2021
Krizdole @ 24.04.2022 15:41
Bet simpātiska tā Jelinska, tikai ar lūpām gan pamatīgi pārforsējusi, tā apakšlūpa ?‍♀️ ja pa tēmai, uzpumpējusi riktīgu "darbarīku"
Krūtis ar tā neko uztjūnētas, tàs gan sponsorèja ex 😅
24.04.2022 15:51 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Man liekas, ka Jelinska izskatas loti labi.
24.04.2022 16:00 |
 
Reitings 2067
Reģ: 26.11.2021
Shayk @ 24.04.2022 16:00
Man liekas, ka Jelinska izskatas loti labi.

Piekrītu! Lai arī ir uzlabojusi “darbarīkus” 😁, paskatījos googlee senākas bildes, arī bez uzlabojumiem bija ļoti pievilcīga sieviete. Nav brīnums, ka vecais kārumnieks pavilkās.. 😄
24.04.2022 16:15 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Jelinska ir ļoti klasiska. Kad nav nekā par daudz un tai pat laikā ir viss.
Vienīgais, kas man ļoti nepatīk viņā - nihilistiskā attieksme, kas ir tikta apspriesta šeit vairākkārtīgi.
24.04.2022 16:38 |
 
Reitings 416
Reģ: 06.03.2022
DaigaTaiga @ 24.04.2022 14:01

Hm, ja šī lietotāja ir Elīna L., un, kā redzams, tieši tagad nodarbojas ar pilnveidošanos (vizāžista kursi, dārgāki krēmi (kā mezavavere te rakstīja)), tad diezgan nejauka sakritība ar šo komentāru, un vēl tā diskusija ar jautājumu, kā atrast bagātu veci... Elīna jau meklē turīgāku vīru, ar kuru nomainīt esošo?
nu “Tā Elīna “ es noteikti neesmu, varbūt kādam tā liekas , jo man besī plastmasas Jelena 😁, bet runājot par Elīnu, nu ganjau, ka kaut kur laidīsies, ja jau pēdējā laikā tādas pastiprinātas pucēšanās un rūpes par sevi,ja agrāk staigāja ljenganu seju kā Didras čozinu😆,tad tagad tik šeptē un šeptē😀, bet būs Interesanti, jā seko līdzi,kas nu notiks 😀
24.04.2022 16:45 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
Mezavavere @ 24.04.2022 16:45
nu “Tā Elīna “ es noteikti neesmu, varbūt kādam tā liekas , jo man besī plastmasas Jelena ?, bet runājot par Elīnu, nu ganjau, ka kaut kur laidīsies, ja jau pēdējā laikā tādas pastiprinātas pucēšanās un rūpes par sevi,ja agrāk staigāja ljenganu seju kā Didras čozinu?,tad tagad tik šeptē un šeptē?, bet būs Interesanti, jā seko līdzi,kas nu notiks ?
Lūdzu beidz par sevi fanot, Elīna
24.04.2022 16:46 |
 
Reitings 596
Reģ: 23.02.2022
Man Jelinska loti patika, nu loti... skaista, laimiga, veiksmigs virietis - katras sievietes sapnis, beeet... vinjas augstpratiba gan nosita visu patiksanu.
24.04.2022 17:00 |
 
Reitings 199
Reģ: 13.04.2022
isanalapsa @ 24.04.2022 14:59
Brīdi domāju, teikt vai neteikt,jo Strodi pazīstu ļoti daudz gadus. Pārtraucām komunikāciju viņas vienmēr gaudošanas dēļ un vēlmes no visiem kaut ko dabūt. Jau pusaudžu gados viņai bija tendence mammu spīdzināt ,lai dod naudu vai bēgs no mājas un tamlīdzīgi :( Pilnīgi vienmēr ir bijis uzmanības trūkums un vēlme draudzēties ar aprēķinu...
Lielākā problēma ir tāda, ka tuviniekiem jau nav variantu kā dejot apkārt, jo Agnese vienmēr izdarīs emocionālu spiedienu uz ģimeni ar šantāžu
Neesmu iedziļinājusies viņas veselības problēmās, bet diezgan liela aizdoma,ka visa pamatā vienmēr ir bijis tas,ka viņai vajag,lai viņu lutina, citādāk izies uz šantāžu
Nav labi tā teikt, bet tas ir cilvēks, kuram ir izdevīgi skaļi runāt par savām slimībām, nevis patiešām tās atrisināt
Jau sen neticu nevienam viņas vārdam. Viss ir tikai, lai cilvēki justu līdzi un pārdzīvotu, kamēr pati miera vējos dzer tabletītes ar alkoholu
Kad kādreiz viņa paliks bez vecākiem, pārdzīvos ne jau tādēļ, ka mīl, bet tādēļ, ka nebūs, kas iedod naudiņu alkoholam un ballītēm

Man interesē, kas esi, es arī viņu jau ļoti sen zinu un, kamēr skolas laikā tiešām bija, kā saki, tagad daudz kas ir mainījies. Negribu aizstāvēt viņas bezatbildīgās un pārgalvīgās rīcības, bet viss Tavs teiktais neatbilst patiesĪbai gan😁
24.04.2022 17:10 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
FatAmy @ 24.04.2022 17:10

Man interesē, kas esi, es arī viņu jau ļoti sen zinu un, kamēr skolas laikā tiešām bija, kā saki, tagad daudz kas ir mainījies. Negribu aizstāvēt viņas bezatbildīgās un pārgalvīgās rīcības, bet viss Tavs teiktais neatbilst patiesĪbai gan?
iespējams mums ir nācies iepazīt viņu katrai no savas puses, tā jau mēdz gadīties.Tā kā ir tagad , redzu tikai internetā , jo bēgu no šāda veida cilvēkiem savā dzīvē, vairs netiekos. Ja viss būtu daudz labāk nekā jaunībā, tad šādas pārgalvīgās un bezatbildīgās rīcības būtu mazāk vai nebūtu nemaz. Cilvēks pieaug, bet rīcības paliek tikai trakākas un trakākas, tas liek izdarīt secinājumus, ka progress tur nav
Viņai vairs nav 15, bet gandrīz divreiz vairāk :(
24.04.2022 17:23 |
 
Reitings 199
Reģ: 13.04.2022
isanalapsa @ 24.04.2022 17:23
iespējams mums ir nācies iepazīt viņu katrai no savas puses, tā jau mēdz gadīties.Tā kā ir tagad , redzu tikai internetā , jo bēgu no šāda veida cilvēkiem savā dzīvē, vairs netiekos. Ja viss būtu daudz labāk nekā jaunībā, tad šādas pārgalvīgās un bezatbildīgās rīcības būtu mazāk vai nebūtu nemaz. Cilvēks pieaug, bet rīcības paliek tikai trakākas un trakākas, tas liek izdarīt secinājumus, ka progress tur nav
Viņai vairs nav 15, bet gandrīz divreiz vairāk :(

Mentāli slimiem cilvēkiem ir raksturīgi “iestrēgt” kaut kādā vecumā, it īpaši cilvēkiem, kam ir depresija vai līdzīgas problēmas. Žēl tikai, ka šī mūžīgā jaunība stājas ceļā daudzām foršām lietām, ko dod tikai un vienīgi pieaugšana.
Tā kā man pašai ir nācies cīnīties ar mentālām problēmām, atkārtošos, toč nebūšu tā, kura kaut ko centīsies attaisnot, jo vairāk piekrītu tām, kas te saka, ka viss ir katra paša rokās. Protams, man nekad nav bijusi ne smaga depresija, ne kaut kas cits tik nopietns, tāpēc totāli nevaru spriest, kas ir īstā problēma.
24.04.2022 17:58 |
 
Reitings 7547
Reģ: 09.09.2021
Jelinska jau ielikusi komentāru par forumu.😁 Pati ļoti labi zina, ka viss šeit rakstītais ir patiesība, un nezina kā izlocīties,jo visi attaisnojumi būtu smieklīgi. Protams, ka viņai Oļegs nekad dzīvē neinteresētu, ja viņa kontā nebūtu nauda. Tad paliktu pie bijušā vīra, nevis krāptu viņu ar Oļegu. Un ar apakšlūpu kaut kas nav riktīgi, daktere nofeilojusi nedaudz vai arī preparāts ne tā uzsūcās.
24.04.2022 18:18 |
 
Reitings 984
Reģ: 09.08.2014
Danuta @ 24.04.2022 18:18
Jelinska jau ielikusi komentāru par forumu.? Pati ļoti labi zina, ka viss šeit rakstītais ir patiesība, un nezina kā izlocīties,jo visi attaisnojumi būtu smieklīgi. Protams, ka viņai Oļegs nekad dzīvē neinteresētu, ja viņa kontā nebūtu nauda. Tad paliktu pie bijušā vīra, nevis krāptu viņu ar Oļegu. Un ar apakšlūpu kaut kas nav riktīgi, daktere nofeilojusi nedaudz vai arī preparāts ne tā uzsūcās.

Insteresanti, ka pati Fiļā saskati tikai naudu, nez ko tas liecina par tevi. Bet jā, gan jau viņa nebūtu kopā ar šo, ja nebūtu viņa naudas, jo ko gan tas par vīrieti liecinātu, ja šādā vecumā nekā nav.
24.04.2022 18:25 |
 
Reitings 7547
Reģ: 09.09.2021
Jā, saskatu tikai naudu, tāpat kā Jelinska. Protams, ka viņai interesē tikai nauda un kā viņu noturēt pie sevis pēc iespējas ilgāk, tāpēc jau tjūnējas. Tikai ar visu tjūnēšanos kaut kas nav viņas izskatā, uz viņas neizceļas ne drēbes, ne aksesuāri,jo figūra nav simpātiska.
24.04.2022 18:34 |
 
Reitings 5974
Reģ: 14.02.2021
Bet tieši tikko papētiju Jelinskas profilu. Kopš kopā ir ar Fiļu viņai krietni mainījusies arī sejas forma un vaibsti. Lūpas jā. Bet vaibsti, vai tiešām tik daudz var panākt ar filleriem? Vai kādai ir?
24.04.2022 18:37 |
 
Reitings 416
Reģ: 06.03.2022
Danuta @ 24.04.2022 18:34
Jā, saskatu tikai naudu, tāpat kā Jelinska. Protams, ka viņai interesē tikai nauda un kā viņu noturēt pie sevis pēc iespējas ilgāk, tāpēc jau tjūnējas. Tikai ar visu tjūnēšanos kaut kas nav viņas izskatā, uz viņas neizceļas ne drēbes, ne aksesuāri,jo figūra nav simpātiska.

Tu speciāli to raksti ,jo zini, ka Kristine tagad zin par forumu un to visu izlasīs? Nejauki..
24.04.2022 18:38 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits