IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 88
Reģ: 15.12.2020
Dzer, dzer. Kā tad Tu domā tā integrācija notika??
24.04.2022 00:36 |
 
Reitings 596
Reģ: 23.02.2022
Kas ir kāpums uz pēdējo stāv?😬
24.04.2022 00:47 |
 
Reitings 88
Reģ: 15.12.2020
Bjork @ 23.04.2022 23:55
Nu bļā, kāpēc anonīmā forumā visas grib, lai visu info pamato ar video vai citiem pierādījumiem
Gribi-tici, negribi-netici
Pie tam, ja to saka patstāvīgs niks, kas piedalās diskusijās un pierādījis kā adekvātu (ne Lauma07, Klīrīgā vai MrCarrot), tad neko nemaz nevajag tur neko vairāk prasīt. Lai nesazīmētu, kurš šo info nolaiž. Jo bijuši precedenti, kad bijušas raganu medības.

Sveiki, batereiki! Visnaz kāda ķer laukumu
24.04.2022 00:47 |
 
Reitings 498
Reģ: 20.11.2019
Viņām tur ablv laikam tā ir bijusi norma, jo es zinu vēl meitenes, kas tur strādāja un aktīvi centās nomakšķeret klientus
24.04.2022 01:17 |
 
10 gadi
Reitings 734
Reģ: 04.10.2009
chiepinja @ 23.04.2022 22:45
Un IR JĀBŪT STULBAM LAI DOMĀTU, ka pēc 2 sievām, viņam Jelinska ir vienīgā piegulētāja ☺️

Oļegs ir brunču mednieks, pie skolas gaidot bērnus tā visas mammītes nopēta . 😂
24.04.2022 01:18 |
 
Reitings 88
Reģ: 15.12.2020
VIP @ 24.04.2022 01:17
Viņām tur ablv laikam tā ir bijusi norma, jo es zinu vēl meitenes, kas tur strādāja un aktīvi centās nomakšķeret klientus
a
Par sho staastd
24.04.2022 01:21 |
 
10 gadi
Reitings 9756
Reģ: 15.03.2012
Vakarkleita @ 24.04.2022 01:18

Oļegs ir brunču mednieks, pie skolas gaidot bērnus tā visas mammītes nopēta . ?

Bet pētīt nenozīmē medīt 😏 ja jau būtu tāds mednieks, ko tad tur mājās vienu tādu svētdienas vafeļu cepēju, tad katru nedēļu varētu būt cita
24.04.2022 01:24 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
HannaAnna. @ 23.04.2022 23:54
Vucēnas rīls ar melnajiem legingiem- viņa tur ar pliku vāveri? ?

Ta izskatas, bet neko tur nevar isti redzet. Vispar Vucena ir baiga brivdomataja. 😄
24.04.2022 01:48 |
 
Reitings 5974
Reģ: 14.02.2021
Ieva333 @ 24.04.2022 00:17

Nu man interese.
Vai tiešām Kristīne tāda ir? Jo viņa jau ex vīru esot krāpusi - tā virs stāsta. Tādēļ arī interese vai tad ir izdomājums vai tiešām zināja cilvēki.
Interese vai viņa pati plijas virsu vai tas sācies ka viņa stāsta - ar rozēm pie mašīnas utt.
jelinskai un oļegam nav nekāds lovestory. Kā te minēja, viss tika darīts ĻOTI mērķtiecīgi. Exvīrs minēja, ka viņam jau ar Kristīni bijis grūti, jo vienmēr vajadzēja izcelties, būt ar labāko un dārgāko. Tā kā meičukam veiksme tika
24.04.2022 06:43 |
 
10 gadi
Reitings 734
Reģ: 04.10.2009
chiepinja @ 24.04.2022 06:43
jelinskai un oļegam nav nekāds lovestory. Kā te minēja, viss tika darīts ĻOTI mērķtiecīgi. Exvīrs minēja, ka viņam jau ar Kristīni bijis grūti, jo vienmēr vajadzēja izcelties, būt ar labāko un dārgāko. Tā kā meičukam veiksme tika

Pieļauju ka Jelinska nak no ļoti nabadzîga slāņa. Ex izcēlis mazliet saulīte, un tagad jūtas baigā vecene. Vinai mamma un tetis, brāļi masas nav?
Pēc izgājienien var jau pateikt, noperk jaunu jaciņu uzreiz viss jāatrada, tā, ta ka ieliek sev ķeksīti man ir, jo nekad nav bijis.
Lai arī viņai iespejas drēbes ir ļoti dargas un smalkas, viņa izskatās ļoti prasta, un neprot iznest ne sevi, ne drēbes/kurpes ne Oļegu. 😄
Liekas tada prātā dumja kas lielas ar visu ko vien var, tas jau parāda ka dzîvē nekā nav bijis. 😊😇
Kam vinai tagad moci, tīri lai sevi apliecinātu ka afigennākā sieviete, kas sež Oļega bijusās sievas masinā, un tagad moci sev pirks ( nu tas ir Oļegs pirks) 😅
Vai tas story par to ka tiesibas uzdavinatas ir reāls, braucot kā viņa nebrînos. 😅😅😅😅
Oļegam viņa pagaidam iespejams ir interesanta, jo vel tikai 29, bet neprec šo, jo nesaskata nākotnes prespektīvu. 😎 Ne velti viņai bija teksts IG storija, ka grib dekrētu… tas tā sevi nodrošināt dzīvei. 😛
24.04.2022 07:41 |
 
Reitings 2067
Reģ: 26.11.2021
Pēc jūsu palagiem, apskatījos to Jelinsku. Nu, ok, meiča nomedījusi vecu zelta podu, bet kas par to? Par to piebildi par …pēdējo stāvu, nu kamooon, tu pati gultā esi baļķis? Tak, kaut vai svingeru pasākumos, lai mīcās, kāda tev razņica? (Ja nu vienīgi gribēji būt viņas vietā, bet tevi uz to svingu neuzaicināja 😁) Man, piemēram, gan ir pilnīgi nospļauties ar ko un cik viņa ir gulējusi, ķipa vecis ir svētā nevainība? Nebūtu tāda Jelinska, būtu tāda pati viņas vietā. 🤷🏼‍♀️
24.04.2022 09:13 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
NavNebusNekad @ 24.04.2022 09:13
Pēc jūsu palagiem, apskatījos to Jelinsku. Nu, ok, meiča nomedījusi vecu zelta podu, bet kas par to? Par to piebildi par …pēdējo stāvu, nu kamooon, tu pati gultā esi baļķis? Tak, kaut vai svingeru pasākumos, lai mīcās, kāda tev razņica? (Ja nu vienīgi gribēji būt viņas vietā, bet tevi uz to svingu neuzaicināja ?) Man, piemēram, gan ir pilnīgi nospļauties ar ko un cik viņa ir gulējusi, ķipa vecis ir svētā nevainība? Nebūtu tāda Jelinska, būtu tāda pati viņas vietā. ??‍♀️
"Kāda tev razņica...??"
ņemot vērā, ka šis ir klaču forums un vēl jo vairāk konkrēti šī diskusija, tad tava piebilde ir aptuveni tā pat kā cepties, kāpēc bērni ir bērnu dārzā. Nekur nav minēts, ka ir gribējusi būt tajā pašā vietā. Pie tam no sarunas ir skaidrs, ka Jelinska gājusi uz to mērķtiecīgi, veltījusi tam laiku un pakārtojusi dzīvi, lai tādu džeku nocopētu. Ja es ne minūti neesmu tā uz to fokusējusies un nav bijis nekad mans dzīves mērķis, neko tur neesmu ieguldījusi, kāpēc man būtu obligāti jāgrib būt viņas vietā vai jāskauž? Kāpēc visi domā, ka visu mērķis tas ir un ir jāskauž? Pie tam vienmēr kāda atrodas un saka, ka citām skauž. Visbiežāk jau tā ir tā pati sieviete, par kuru klačojas un klačojas par viņu ne aiz skaudības.
24.04.2022 10:35 |
 
Reitings 1491
Reģ: 03.03.2020
Man vispār nav skaidra tā ideja par “ja aprunā, tātad skauž”!
Es runāju negatīvas lietas tikai par tiem, kuri dara kaut ko man nepieņemamu, vai stulbu, ne jau tāpēc, ka man trūkst kaut kas, kas viņiem ir.
24.04.2022 10:45 |
 
Reitings 2067
Reģ: 26.11.2021
Bjork @ 24.04.2022 10:35
"Kāda tev razņica...??"
ņemot vērā, ka šis ir klaču forums un vēl jo vairāk konkrēti šī diskusija, tad tava piebilde ir aptuveni tā pat kā cepties, kāpēc bērni ir bērnu dārzā. Nekur nav minēts, ka ir gribējusi būt tajā pašā vietā. Pie tam no sarunas ir skaidrs, ka Jelinska gājusi uz to mērķtiecīgi, veltījusi tam laiku un pakārtojusi dzīvi, lai tādu džeku nocopētu. Ja es ne minūti neesmu tā uz to fokusējusies un nav bijis nekad mans dzīves mērķis, neko tur neesmu ieguldījusi, kāpēc man būtu obligāti jāgrib būt viņas vietā vai jāskauž? Kāpēc visi domā, ka visu mērķis tas ir un ir jāskauž? Pie tam vienmēr kāda atrodas un saka, ka citām skauž. Visbiežāk jau tā ir tā pati sieviete, par kuru klačojas un klačojas par viņu ne aiz skaudības.

Ko nozīmē “mērķtiecīgi gājusi uz to”? 🤣 es, piemēram, saprotu tā, iedomājies, meitene pabeidz videni, ieliek IG bildi no izlaiduma. Tad ieliek IG bildi ar to ka uzsāk studijas RTU, piemēram, fiziķos, pabeidz RTU, atkal bilde IG, dabūj darbu, piemēram, sapņu uzņēmumā... Par to var teikt- mērķtiecīgi gājusi uz savu sapņu darbu. Bet kādā sakarā tas iederās par meiču (Jelinsku) un viņas zelta podu? Tas, ka viņa ar viņu guļ- ir “mērķtiecīgi gājusi”? 🤦🏼‍♀️🤣 viņa tā kā ir kaut kur teikusi, kāds ir viņas mērķis, tad iztirzājusi apakšpunktos, kā to sasniegs?
Dzīvē tak gadās visādi, pavērās kaut kādas zelta durvis un šī ieleca iekšā. Tas pats te tika apspriests par veco Zuzāni, ka šī sekso ar kaut kādu jaunu džeku. Ķipa tas būtu kaut kas nosodāms. Tad jau var teikt, ka Zuzāne arī mērķtiecīgi gājusi uz to, jau no 20 gadu vecuma. Apprecējās ar Zuzānu, piedzemdēja bērnus, pacietās 25 gadus, izšķīrās un tagad sekso ar trīsdesmitgadniekiem. Un MĒRĶTIECĪGI GĀJA UZ TO! 🤦🏼‍♀️😅
24.04.2022 11:27 |
 
Reitings 2067
Reģ: 26.11.2021
… vai tā Jelinska tiek nosodīta tāpēc, ka viņai ir mazāk naudas nekā vecim? Tad jums ir jāatgriežās 18.gs, kur tikai ar vienlīdzīgiem bija iespējamas attiecības. Dzīvs piemērs, Māris Štrombergs ar savu sievu iepazinās ASV, kur viņa vietējā kafejnīcā strādāja par oficianti. Arī “mērķtiecīgi gāja uz to”? “Uzsūkājās “ līdz apprecēja olimpisko čempionu..?
24.04.2022 11:32 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Man ir draudzenes, kas tiešām mērķtiecīgi uz to gāja un nevajag te stāstīt, ka jāgaida tikai, kad durvis atvērsies. Tās ir tīrākās muļķības. Ir jāzin kad un kur būt, lai dabūtu ko vēlas un tie, kas neatpas standartiem uzreiz jāatmet. Mērķtiecīgi, jo zināja, ko grib. Jelinska arī zināja, ko grib. Ja sēdētu kaut kādā citā vietā un gaidītu, kad pie pārdevējas pienāks princis un izvilks saulītē, tā nu toč nenotiek, tikai Viktorijas Ruffo seriālos, nu ļoti reti un tās sievietes nav to gaidījušas. Tu pati nesaproti, ka salīdzini pilnīgi dažāda tipa sievietes?
Kur pārmests, ka viņai mazāk naudas?
Tagad pēkšņi esi dievietes foruma tikumības policiste?
24.04.2022 11:34 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Un nedomāju, ka pašai Jelinskai krept, ka saka, ka uzsūkājusies. Ja ar pašapziņu viss kārtībā, tad pie pakaļas, ko citi saka, ipaši jau anonīmi. 😄
24.04.2022 11:40 |
 
Reitings 2067
Reģ: 26.11.2021
Bjork @ 24.04.2022 11:34
Man ir draudzenes, kas tiešām mērķtiecīgi uz to gāja un nevajag te stāstīt, ka jāgaida tikai, kad durvis atvērsies. Tās ir tīrākās muļķības. Ir jāzin kad un kur būt, lai dabūtu ko vēlas un tie, kas neatpas standartiem uzreiz jāatmet. Mērķtiecīgi, jo zināja, ko grib. Jelinska arī zināja, ko grib. Ja sēdētu kaut kādā citā vietā un gaidītu, kad pie pārdevējas pienāks princis un izvilks saulītē, tā nu toč nenotiek, tikai Viktorijas Ruffo seriālos, nu ļoti reti un tās sievietes nav to gaidījušas. Tu pati nesaproti, ka salīdzini pilnīgi dažāda tipa sievietes?
Kur pārmests, ka viņai mazāk naudas?
Tagad pēkšņi esi dievietes foruma tikumības policiste?

Točna neesmu tikumības policiste, tas apzīmējums “mērķtiecīgi uz to iet”, tik ļoti nosoda tās tevis pieminētās sievietes. Itkā tie izvēlētie vīrieši tiktu ar varu kaut kā piesieti pie viņām. Tur jau tā lieta, nu bija tajā ablv, bet, ja jau vecim viņa nepatiktu, tad tak virsū nekāptu. A, sanāk, ka viņa ir tā ļaunā! Citām vairs nav iespējas uz to veci vai kā? Viņi viens otru izvēlējās, bet kāda bija izvēles cena ar seksu vai svingu, sūkāšanu vai anālo, lai paliek ar viņiem.
24.04.2022 11:42 |
 
Reitings 301
Reģ: 17.12.2019
Ir jābūt pilnīgam muļķim, lai nesaprastu, ka Jelinska mērķtiecīgi sasniedza veco naudas maisu. Pati intervijās ir teikusi, ka sākumā Oļegs uz viņu nemaz nav skatījies, bet tomēr "jutusi un zinājusi", ka viņiem kaut kas būs. Tā kā izdariet secinājumus paši
24.04.2022 11:54 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
NavNebusNekad @ 24.04.2022 11:42

Točna neesmu tikumības policiste, tas apzīmējums “mērķtiecīgi uz to iet”, tik ļoti nosoda tās tevis pieminētās sievietes. Itkā tie izvēlētie vīrieši tiktu ar varu kaut kā piesieti pie viņām. Tur jau tā lieta, nu bija tajā ablv, bet, ja jau vecim viņa nepatiktu, tad tak virsū nekāptu. A, sanāk, ka viņa ir tā ļaunā! Citām vairs nav iespējas uz to veci vai kā? Viņi viens otru izvēlējās, bet kāda bija izvēles cena ar seksu vai svingu, sūkāšanu vai anālo, lai paliek ar viņiem.
mērķtiecīgi uz to iet, tas ir tavā skatījumā nosodoši. Es uzskatu, ka tur nav nekas nosodoša. Ir drosmīgi apzināties, ko tu gribi un kas tevi dara laimīgi, vēl jo vairāk, kad tas ir pretēji sabiedrības uzskatiem un tik un tā uz to virzīties. Neatkarīgi vai tas ir caur gultu, pazīstami cilvēkiem, lai saved kopā, tikt uz kādu pasākumu, kur zini, ka būs interesējošās personas. Un ka vecis laimīgs, ka satiek tādu sievieti un sieviete laimīga, ka nokļuvusi tur, kur ir, kas gan tur slikts kopumā.
Bet nevajag uzskatīt, ka šīm sievietēm viss viegli nācis, viņām sēžot, rokas klēpī salikušas.
24.04.2022 12:02 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits