IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 71
Reģ: 01.02.2022
Miaa @ 08.04.2022 22:15

Lasot šādus komentārus, vienmēr paliek baigi skumji. Skumji par tiem bērniem, kuri aug kopā ar vecākiem, kuriem ir šādi uzskati. Tāpēc tādos brīžos vienmēr gribas tiem vecākiem pajautāt: kas jums dzīvē ir svarīgākais? Savs bērns vai tomēr kaut kādi uzskati pie kuriem turaties? Varbūt sabiedrības viedoklis? Skumji. Piemēram, es nekad nesapratīšu tos vecākus, kuri var izmest no mājām savu bērnu, kurš atzīstas, ka ir netradicionālas orientācijas. Nekad nesapratīšu tos vecākus, kuri var pateikt, ka, lūk, manās mājās dzīvojot, nedrīkstēsi izskatīties tā, kā vēlies. Vai tajā brīdī tiešām beidzas mīlestība pret savu bērnu? Ja bērns neatbilst kaut kādiem paša iedomātiem standartiem (ir homoseksuāls/nodzen matus uz nullīti/izdur pīrsingu/uztaisa tetovējumu utt.), vai šī mīlestība beidzas? Vietā nāk dusmas par to, ka bērns nedzīvo tā, ka vecāks to vēlas? Kauns no tā, ko citi teiks vai padomās? Ja man būtu bērns, es ar trakāko sajūsmu iesaisītos visā, ko viņš dara. Vēlas eksperimentēt ar matu krāsām? Nodzīt matus uz nullīti? Davai, aiziet! Es gribētu būt ne tikai mamma, bet arī labākā draudzene. Uzticības persona. Cilvēks no kura nav jābaidās, ja uznāk vēlme nokrāsot matus trakā krāsā. Es nekad negribētu būt mamma, kura apspiež sava bērna centienus veidot savu stilu, meklēt sevi, izpaust sevi. Bet, nu, jā, mani jau te forumā lamā par to, ka es ienīstot bērnus, tā ka, ko gan es daudz varu zināt par to, kā "pareizi" jāaudzina bērni.
Ja par tēmu, Kristīne - malacis! Super mamma, super sieviete!

Pagaidi, cik tev ir bērnu? Tad sanāk, ka bērnam ir jālauj viss, ko vińi vēlas?
Mana meita tiek sūtīta uz boarding school (nav ne jausmas kā tas ir Latviski), kur ir pilnībā aizliegts ierasties ar kaut kādu govs rakstu uz galvas, jo tur meitenēm tiek mācīts arī tas, kā izskatīties un uzvesties. Ja bērnam ir vajadzība tā izpausties, tas ir dēł tā, ka pārāk daudz skatās uz kaut kādām slavenībām vai no kaut kā ietekmējas. Būt ar netradicionālu orientāciju ir kas pilnībā cits, nevajag jaukt divas dažādas lietas.
Tas ir vecāku pirksts un visatłautība, eksperimentēt ir viens, bet, kad meitene izskatās pēc nekatrā dzimuma, tad tas jau ir par tālu. Kas tad būs tālāk, taisīs operācijas lai būtu divas mēles, vai tetovējumus 17 gados pa pus seju? Nu cmon.
08.04.2022 22:57 |
 
10 gadi
Reitings 734
Reģ: 04.10.2009
chiepinja @ 08.04.2022 19:27
Linda Krūze vairs neseko Laurai Dukurei. Draudzība chusshhh. Bet nu būsim reāli, kuram patīk tāda fake life goldigger

Vakar “Mīla burbulī” izskaneja ka kada esot koļījusi Miku… tuva draudzene… 😂😂😂
Ka tik Linduksis nebūs līmējies klāt Mikam. 😂😂😂😂
Savu Daini rudenī nespēja savākt, un pati arī norāvās moš. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Viss var būt iespējams… Linda alkst uzmanības, ko ne?!
08.04.2022 23:04 |
 
10 gadi
Reitings 734
Reģ: 04.10.2009
Raella @ 08.04.2022 12:33
Vai Laura Dukure vēl draudzējas vēl ar Krūzi?
Šova minēja,ka tikko viena draudzība esot beigusies jo viss nebija tā kā domāja

Linduksis bus laksojies ap Miku. 😅😅😅
08.04.2022 23:08 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Marpla @ 08.04.2022 22:57

Pagaidi, cik tev ir bērnu? Tad sanāk, ka bērnam ir jālauj viss, ko vińi vēlas?
Mana meita tiek sūtīta uz boarding school (nav ne jausmas kā tas ir Latviski), kur ir pilnībā aizliegts ierasties ar kaut kādu govs rakstu uz galvas, jo tur meitenēm tiek mācīts arī tas, kā izskatīties un uzvesties. Ja bērnam ir vajadzība tā izpausties, tas ir dēł tā, ka pārāk daudz skatās uz kaut kādām slavenībām vai no kaut kā ietekmējas. Būt ar netradicionālu orientāciju ir kas pilnībā cits, nevajag jaukt divas dažādas lietas.
Tas ir vecāku pirksts un visatłautība, eksperimentēt ir viens, bet, kad meitene izskatās pēc nekatrā dzimuma, tad tas jau ir par tālu. Kas tad būs tālāk, taisīs operācijas lai būtu divas mēles, vai tetovējumus 17 gados pa pus seju? Nu cmon.

Viss kārtībā, katram savi uzskati šajā jautājumā. Es tikai izteicu savējos.
08.04.2022 23:28 |
 
Reitings 778
Reģ: 14.11.2021
Marleena @ 08.04.2022 22:29
Man arī ļoti kaitina Gunita. Liekas tādas ļoti banālas tās bildes. Un jā, uzmanību alkstoša.
Nīmane šķiet, ka uzprasās uz komplimentiem, īpaši tajos selfijos. Gaida - ouuu cik tu smukiņa, uci, puci, čuči pluči. Bet nu nav nekas tik ļoti skaists viņā.
Un tās bildes ar to bereti. Cik banāli. Un vēl kāda uzrakstīja, ka piestāvētu vēl maize rokā. Un hops, bilde ar maizi rokā. Njā. Matilde man neliekas skaista. Skaistāka šķiet Loreta.
Danenbergsone laikam jau noiets etaps. Bildes kļuvušas garlaicīgas.
Punkts.

Nu kāpēc jāsaka ka kāds bērns ir smuks vai nesmuks. Nu bērns tak. Ej izaudz. Pašai bērnu 100 punkti nav. Visi bērni ir skaisti.
09.04.2022 00:14 |
 
Reitings 68
Reģ: 26.02.2022
Brendija @ 08.04.2022 16:22
Gunita vienkārši ļoti grib izsisties un kļūt par ievērojamu instamammu, kā savulaik Laura Penka. Kur Penka pazuda? Kāds viņai seko?

Sekoju. Saprata ka nebūs ,uzlika privāto profilu un viss. Vairs pie bildēm nekādi ‘influenceru’ tekstus neliek.
09.04.2022 00:31 |
 
Reitings 165
Reģ: 28.01.2022
Miaa @ 08.04.2022 22:15

Lasot šādus komentārus, vienmēr paliek baigi skumji. Skumji par tiem bērniem, kuri aug kopā ar vecākiem, kuriem ir šādi uzskati. Tāpēc tādos brīžos vienmēr gribas tiem vecākiem pajautāt: kas jums dzīvē ir svarīgākais? Savs bērns vai tomēr kaut kādi uzskati pie kuriem turaties? Varbūt sabiedrības viedoklis? Skumji. Piemēram, es nekad nesapratīšu tos vecākus, kuri var izmest no mājām savu bērnu, kurš atzīstas, ka ir netradicionālas orientācijas. Nekad nesapratīšu tos vecākus, kuri var pateikt, ka, lūk, manās mājās dzīvojot, nedrīkstēsi izskatīties tā, kā vēlies. Vai tajā brīdī tiešām beidzas mīlestība pret savu bērnu? Ja bērns neatbilst kaut kādiem paša iedomātiem standartiem (ir homoseksuāls/nodzen matus uz nullīti/izdur pīrsingu/uztaisa tetovējumu utt.), vai šī mīlestība beidzas? Vietā nāk dusmas par to, ka bērns nedzīvo tā, ka vecāks to vēlas? Kauns no tā, ko citi teiks vai padomās? Ja man būtu bērns, es ar trakāko sajūsmu iesaisītos visā, ko viņš dara. Vēlas eksperimentēt ar matu krāsām? Nodzīt matus uz nullīti? Davai, aiziet! Es gribētu būt ne tikai mamma, bet arī labākā draudzene. Uzticības persona. Cilvēks no kura nav jābaidās, ja uznāk vēlme nokrāsot matus trakā krāsā. Es nekad negribētu būt mamma, kura apspiež sava bērna centienus veidot savu stilu, meklēt sevi, izpaust sevi. Bet, nu, jā, mani jau te forumā lamā par to, ka es ienīstot bērnus, tā ka, ko gan es daudz varu zināt par to, kā "pareizi" jāaudzina bērni.
Ja par tēmu, Kristīne - malacis! Super mamma, super sieviete!

PERFECT! 🧨
09.04.2022 02:05 |
 
Reitings 209
Reģ: 30.01.2022
Dievinu Virsnītes drosmi ļaut savai meita būt! Ienīdu savu mammu,kura bija līdzīga kā augstāk minētā, zem kuras jumta neko nedrīkstēja un man bija jādzīvo viņas rāmī.Tas viss beidzās ar to,ka es vienkārši tīņu gados aizgāju no mājas un sāku dzīvot ar vecāku vīrieti,lai tikai aizbēgtu no viņas iedomātajiem standartiem.Vienīgais ko varu pateikt,redzot,ka māsa izauga tieši tik pareiza,par kādu sapņoja mamma-Tu nevari bērnu 18 gadus audzināt kārtīgu,pareizu,pieklājīgu un izplūdušu sabiedrībā un tad cerēt,ka viņš uzsākot savu dzīvi spēs iestāties par sevi un cīnīties par savām vēlmēm.Māsu visi sabdradā.Mani neviens.Tad izdomājiet kas ir trakāk,ļaut meitai sevi atrast caur eksperimentiem vai visu mūžu būt pareizai
09.04.2022 08:08 |
 
Reitings 812
Reģ: 16.09.2021
Balalala @ 09.04.2022 00:14

Nu kāpēc jāsaka ka kāds bērns ir smuks vai nesmuks. Nu bērns tak. Ej izaudz. Pašai bērnu 100 punkti nav. Visi bērni ir skaisti.

Visi bērni nav smuki. Objektīvi. Bet nu emiocionāli protams tā nedrīkst teikt.
09.04.2022 08:26 |
 
Reitings 812
Reģ: 16.09.2021
Beitika, kamēr bērns izaugs, prātā sajuks. Tagad bail, ka nokritīs uz pakaļas. Jā, Kristīne, viņiem ap šo vecumu sākt parādīties zilas pieres. Ja nu visi pārgudrie mentori to nav izstāstījuši.
09.04.2022 08:27 |
 
Reitings 130
Reģ: 28.04.2019
🙈 sajaucu temas. Te nav opcija dzēst savu komentāru? Tikai labot?
09.04.2022 08:40 |
 
Patīk
Reitings 3325
Reģ: 09.08.2016
Man nepatīk 2 - Linda Ķuze un Kristīna Andža. Abas smaida un uķi puķi, bet iekšā liekas,ka tur un slēpj nesmukas lietas.
Viena - Putina atbalstītāja, otra - feiko pa īrētu māju
09.04.2022 08:56 |
 
10 gadi
Reitings 8124
Reģ: 29.09.2009
Es šito nesaprotu! Suņukam riktīgi štruntīgi. Priekš kam ir jātaisa aptauja par to kādas ir izmaksas?
09.04.2022 09:28 |
 
10 gadi
Reitings 1282
Reģ: 07.12.2011
Tad sanāk,ka Krūzes Ķuzes attiecibas ar vīru nemaz nav tik utji putji?
Ik pa laikam izskan kaut kas par krāpšanu vai to,ka viss nav ka izskatās,galīgi ne
09.04.2022 09:35 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
la femmina @ 09.04.2022 09:28
Es šito nesaprotu! Suņukam riktīgi štruntīgi. Priekš kam ir jātaisa aptauja par to kādas ir izmaksas?

Ja nemaldos, kad cilveki atbild uz tam aptaujam (Q&A) storijos, tas kacha vinai IG algoritmu + vel grib palielities, ka var atlauties suni pie vetarsta aizvest. 🤦‍♀️
09.04.2022 09:36 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
la femmina @ 09.04.2022 09:28
Es šito nesaprotu! Suņukam riktīgi štruntīgi. Priekš kam ir jātaisa aptauja par to kādas ir izmaksas?

Štrunts ar aptauju, viņa tikai kačā statistiku sev šādi. Bet filmēt storijus brīdī kad suns salauzis kāju, tā vietā, lai ātrāk nokļūtu pie veterinārārsta?! WTF?! Kāds telefons, kādi storiji! Visu pamet un skrien pie ārsta!
Sanda Krasta, kopš iestājās sūda NL, pazaudējusi savas pēdējās smadzeņu paliekas!
09.04.2022 09:46 |
 
Reitings 2623
Reģ: 09.03.2021
la femmina @ 09.04.2022 09:28
Es šito nesaprotu! Suņukam riktīgi štruntīgi. Priekš kam ir jātaisa aptauja par to kādas ir izmaksas?

Sanda ir bezatbildīgs cilvēks, kurš nav pelnījis suni. Suņuks nekad nav pie pavadas, skraida pa visiem Rīgas parkiem un centra ielām BEZ pavadas. Tas ir līdz laikam, kamēr ar to suni notiks kāda nelaime. Vai tiešām nepietiek jau ar diviem ķepas lūzumiem?!? Bezatbildība un cietsirdība pret dzīvnieku!!!
09.04.2022 09:46 |
 
Reitings 209
Reģ: 30.01.2022
Par katru anonīmā forumā var izteikt minējumus.Kā var objektīvi spriest par otra attiecībām balstoties uz max 3 anonīmiem cilvēkiem(tas ir tik cik apmēram te ir kko tādu minējušas).Vajag paturēt prātā ka te ir ~10 vienas un tās pašas meitenes,kuras izsaka savas domas par infulencerēm. Kkādā facebookā vai citā forumā aktuālas būtu pavisam citas un varbūt tās kuras te heito,tur būtu mīlētas.Jebkurš te var sadirst faktus nenoraustot aci.Katrās attiecībās ir savi nesmukumi bet tikai mazas meitenītes,lai ieviestu realitāti,stāsta par to skaļi.Ģimenes lietas ir ģimenes lietas.Dažas te kā no Marsa nokritušas,izlasa,ka kāds strīdās un viss.Šķirsies.Paklausoties,katrs otrais kaimiņš vakros viens ar otru encējās.un? kurš to nedara?!🤠
09.04.2022 09:52 |
 
Reitings 209
Reģ: 30.01.2022
Un vēl jau ir tās kuras velk līdzi.Piemēram Nīmane uztaisītu sev 5 profilus un sevi apjūsmotu,izlasītu Anna un Ļera un domātu,oo,vairumam te viņa patīk,tad man arī.Vai kāds no 3 profiliem izplata baumas par Ķuzi, un viss panesās.Ķuzei slikta laulība,viss slikti.Ja te 300 sievietes runātu,ok,bet nu come on...Lasa jau daudzas,bet ja baigi vajadzētu no galvas te visu nikus nosauktu,kas mēnešiem teju dien dienā nāk un raksta,bet cik patiesi ir fakti,nu katra lai pati izdomā vai skaļos apvainojumus nevarētu attiecināt uz katru no mums,ja kādā saasinātā brīdī mūs pamana cilvēks,kam vnk nav simpātiju pret mums
09.04.2022 10:00 |
 
10 gadi
Reitings 8124
Reģ: 29.09.2009
Nē, nu par to filmēšanu, kad bija lauztā ķepa es vispār nespēju domāt. Man tas šķiet briesmīgi.
09.04.2022 10:08 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits