IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Patīk
Reitings 19378
Reģ: 09.12.2015
/Pieklājības labad vēlos atvainoties par visiem lamuvādiem, ko dažos savos postos dusmās veltīju instadāmām. Tas bija lieki. Bet no kopējā konteksta neatsakos, domas in general paliek tās pašas./
28.02.2022 15:21 |
 
Reitings 313
Reģ: 17.12.2019
Ak Sauliete! Nabaga cietēja! Vakar vēl padusē Gučī somiņu rādīja, šodien jau viņas bērniem no mutes pēdējo kumosu ārā rauj. Labāk nebūtu pāršērojusi savas nl siļķes, kauns skatīties. Šādā brīdī, kad pasaule ir uz pauzes, viņas kaut ko no sevis tēlo "solidarizējoties" siļķes ēšanā un pārvēršot šo situāciju par kaut kādu joku. Šoreiz tas tā cauri neies gan. Tiešām kauns
28.02.2022 15:34 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
isanalapsa @ 28.02.2022 13:43
Kamēr cilvēki šobrīd katru dienu palīdz Ukrainai, vāc drēbes, mantas un visu pārējo, tikmēr šī foruma meitenes labāk VISU savu laiku ziedo,lai sāpinātu vietējos un savējos cilvēkus. Prioritātes ir gaužām pārsteidzošas. Ja prioritāte ir negatīvisms, nevis pozitīvisms, tad mēs esam lielākā dirsā, nekā varēja vispār šķist. Citos redz vainu un jā , man arī nepatīk NL, bet laikam nekad dzīvē neredzēs problēmu sevī. Cik briesmīgam cilvēkam ir jābūt,lai gribētu kādu sāpināt? Arī man būtu bail no šādiem cilvēkiem, kuri negatīvismu uzskata par dzīves prioritāti. Komentāri to apstiprina un tā enerģija, kas šeit tiek tik ļoti ieguldīta. Skumji, biju uz mirkli labākās domās par dažām. Saprotams, ka visi ir kā uz adatām, tiek pateikts vairāk, nekā vajadzētu, bet ir jāizvērtē vai ir nepieciešams apzināti izvēlēties sāpināt kādu. Joprojām uzskatu, ka ir jāsāk ar sevi, pirms ķeramies pie citiem. Nav jau vairs liela starpība starp cilvēkiem, kuri šobrīd apzināti nogalina un starp tiem kuri apzināti dara pāri vietējiem. Enerģija ir tā pati.

Tik ļoti piekrītu. Sirds sāp par negatīvismu, uzbrukšanu citiem. Mums tiešām būtu jābūt saprotošākiem un saliedētākiem.
Man piemēram nekad nav interesējusi tā Sauliete, pēc šī hype atvēru viņas instagramu, lai paskatītos par ko ta tās asaras izlej, nu, lai tak raud, kāda jums starpība. Es vienmēr esmu te rakstijusi, nu, ja tev besī tas cilvēks, vai nepatīk -
atseko un vairs neskaties ‼‼‼‼‼‼‼‼
Sauliete arī pārdzīvo par situāciju pasaulē, jā, ir sagadijies, ka viņas darbs ir RU, bet ne jau NL veicināja karu!! Tas būtu tas pats kā Baiba teica, ka Busulis un PV ir vainīgi pie kara. Nu reāli WTF. Jumts jau aizbraucis cilvēkiem.
Nu esat mazliet saprotošākas.
Uzskatu, ka pie kauna staba būtu jāliek tie, kas kultivē naidu, ko šobrīd tieši tāpat dara krievi!!!
Bija tā bilde, kur bija parādīts, KRIEVIJA NAV VIENĀDĪBAS ZĪME AR PUTINU. Nevaru atrast to bildi, ja kādai ir iemetiet.
28.02.2022 16:12 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Mēģinam neuzbrukt viens otram. Tā jau visi jūk prātā un nezin, ko nākamā stunda pasaulē nesīs🙏🙏🙏🙏🙏
28.02.2022 16:14 |
 
Reitings 2972
Reģ: 15.12.2021
Es te parasti nerakstu, un nebūtu dažas influenceres, kurām līdz šim bija tīri baudāms IG saturs, sacēlušas tādu brēku, nerakstītu arī. Es neiedziļināšos šoreiz NL biznesa ētiskajās pusēs, tas ir veselas citas tēmas vērts, un par spīti tam, ko Vucēna izteica, ka forumā sēdētājām nav dzīves, man ir gan dzīve, gan darba pāri galvai, tāpēc nav laika te izplūst. Bet Saulietei gribētos teikt tikai vienu - pārstāj čīkstēt, žēlot sevi un rieties pretī! Tev ir dzīvi, veseli bērni, tev ir skaists dzīvoklis, kuru neviens nebombardē, tev ir ko ēst un tavu vīrieti neviens neiesauc obligātā kārtā armijā. Nav jārāda ar pirkstu, kur pasaulē šobrīd ir tūkstošiem cilvēku, kuriem tā visa nav. Un ja tev šķiet, ka latvieši ir tik riebīgi un gatavi nograuzt viens otru, aizej uz Facebook kādu vatņiku grupu un ieraksti kaut ko latviski vai "Slava Ukraiņe!". Pēc tam drīksti nākt atpakaļ un pačīkstēt par to, ko dabūji tur dzirdēt!
28.02.2022 16:27 |
 
Reitings 70
Reģ: 28.01.2022
Es pratam neatveru, kas notiek dazhu komentetaju galvas seit. Jus pasas sevi no malas redzat? Kaut kadas ar trakumsergu aplaistas maatittes, ar atnirgtiem zobiem un pilnas ar tik daudz indes. Kas ar jums ir noticis, lai tiktu lidz sadam limenin? Kada daila valodinja, piemeram Dzidrai Zupai... Nu kam Tu te stasti par savu cetrciparu ziedojumu Ukrainas palidzibai, pec Tavas valodas var pateikt, ka Tu no cetriem cipariem esi tik pat talu ka no meness. Inteligenti, izglitoti cilveki tadu valodu nelieto pat majas, nerunajot jau par publisku forumu. Tam, ko Tu saki pazud jebkada "credibility" tiklidz Tu sac ar krievu "matnajiem" vaardiem te izrunaaties.
Es neesmu nekadigi saistita ar NL, Saulieti vai citaam sii foruma apspriestaam personiibaam. Bet es nevaru nosedet mierigi lasot visu so marazmu un ja kads var ta mierigi noskatities uz Saulietes asaraam storijos un tad veel atnaakt atpakal seit uz forumu un apdirst vel vairak, jums ar galvu kaut kas iisti nav kartiba. Pilniigs empaatijas truukums. Tik daudz zults, no kurienes??
Kads sakars Saulietei ar karu Ukraina? Vinja ir izradijusi savu atbalstu Ukrainai katru dienu. Kads butu jums visam velamais gala iznakums seit? Taa riktiigi nobullijot kaadu cilveeju liidz pashnaaviibai? Dzidra Zupa un tamliidziigaas, vai juus tad buutu laimiigaakas?
taisniiba jau vinjai ir, iedod ierocus latviesiem, pareizaak sakot, latvieteem, visus nolikvidees, kurs tik nepatiik. Jus vienkarsi esat launas, zultainas vecenes, nevis Latvijas vai Ukrainas aizstaaves.
Man sirds luzt par Ukrainu, bet es neeju tagad meklet vainigos Latvija un neskatos, kurs kur strada. Tas ir darbs! Nav vinjas vaina, ka Ukrainai Krievija uzbruk.
28.02.2022 16:27 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Timmerkakis @ 28.02.2022 16:27
Es pratam neatveru, kas notiek dazhu komentetaju galvas seit. Jus pasas sevi no malas redzat? Kaut kadas ar trakumsergu aplaistas maatittes, ar atnirgtiem zobiem un pilnas ar tik daudz indes. Kas ar jums ir noticis, lai tiktu lidz sadam limenin? Kada daila valodinja, piemeram Dzidrai Zupai... Nu kam Tu te stasti par savu cetrciparu ziedojumu Ukrainas palidzibai, pec Tavas valodas var pateikt, ka Tu no cetriem cipariem esi tik pat talu ka no meness. Inteligenti, izglitoti cilveki tadu valodu nelieto pat majas, nerunajot jau par publisku forumu. Tam, ko Tu saki pazud jebkada "credibility" tiklidz Tu sac ar krievu "matnajiem" vaardiem te izrunaaties.
Es neesmu nekadigi saistita ar NL, Saulieti vai citaam sii foruma apspriestaam personiibaam. Bet es nevaru nosedet mierigi lasot visu so marazmu un ja kads var ta mierigi noskatities uz Saulietes asaraam storijos un tad veel atnaakt atpakal seit uz forumu un apdirst vel vairak, jums ar galvu kaut kas iisti nav kartiba. Pilniigs empaatijas truukums. Tik daudz zults, no kurienes??
Kads sakars Saulietei ar karu Ukraina? Vinja ir izradijusi savu atbalstu Ukrainai katru dienu. Kads butu jums visam velamais gala iznakums seit? Taa riktiigi nobullijot kaadu cilveeju liidz pashnaaviibai? Dzidra Zupa un tamliidziigaas, vai juus tad buutu laimiigaakas?
taisniiba jau vinjai ir, iedod ierocus latviesiem, pareizaak sakot, latvieteem, visus nolikvidees, kurs tik nepatiik. Jus vienkarsi esat launas, zultainas vecenes, nevis Latvijas vai Ukrainas aizstaaves.
Man sirds luzt par Ukrainu, bet es neeju tagad meklet vainigos Latvija un neskatos, kurs kur strada. Tas ir darbs! Nav vinjas vaina, ka Ukrainai Krievija uzbruk.

Speciāli piereģistrējies? Kāds pagodinājums forumam.
Manai valodai nav ne vainas, teiciens "иди нах*й", šobrīd ir visas pasaules lietots pateicoties drosmīgajiem Ukrainas karavīriem.
Man tev nav nekas ne jāpierāda, ne jāatskaitās, bet, ja vēlies redzēt manu bankas konta izrakstu, atsūti savu mobilā tālruņa numuru, parādīšu pārskaitījumu.
Sauliete & Co pirmās dienas ignorēja sākušos karu. Ko tu fantazē, ka katru dienu viņa atbalsta Ukrainu. Viņas bija iedūrušas galvu smiltīs kā strausi un izlikās neko neredzam. Visas kā maija saulītes "cik skaista dieniņa, mmm, gardas zemenītes, āāāā apsveicu ar DT5, paičiņi jāuzliek, lasītis jāapēd". Tas viss tika darīts brīdī, kad empātiski cilvēki nolika visu malā un izteica atbalstu Ukrainai. Zini, ir tāda sireāla sajūta, skatoties storijus kur šauj cilvēkus un viņi lūdz palīdzību, te pēkšņi izlec storijs ar pačiņu un drainiņu, vai kā Sauliete raud un sūdzas, ka viņas bērniņiem iztiku gribot atņemt. Viņas sāka atbalstīt tikai pēc tam, kad sāka saņemt dusmīgas vēstules no saviem sekotājiem. Un nē, es nevienai nesūtu nekādas vēstules privāti. Es izlieku savas domas par viņām šeit, publiskajā telpā, forumā, kur tas ir atļauts visiem.
Viņām kāds liek lasīt šo forumu? Neliek! Kā teica Staķis Gobzemam - vienkāši atpi****!
Lai atstāj mūs visas indīgās čūskas un monstrus vārīties savā sulā!
P.S. Visa foruma vārdā vēlreiz pasakos Saulietei par šī foruma reklamēšanu saviem sekotājiem! Forums noteikti būs pateicīgs! Apmeklētāju skaits augs un vairāk cilvēku lasīs ko mēs - monstri, šeit rakstam! Bučas!
28.02.2022 16:41 |
 
Reitings 70
Reģ: 28.01.2022
Nu vispar es pieregistrejos menesi atpakal, kad ukraina vel kars nebija - ta ka drusku ne pa teemu. Un pieregistrejos, lai izteiktu publisku fui Didrai par to, kaa vinja pret savu manikiiri iztureejaas.
Ar Tevi vairs parrunas neielaidisos. Nav ko kustinat, vairak smirdees.
28.02.2022 16:45 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Timmerkakis @ 28.02.2022 16:45
Nu vispar es pieregistrejos menesi atpakal, kad ukraina vel kars nebija - ta ka drusku ne pa teemu. Un pieregistrejos, lai izteiktu publisku fui Didrai par to, kaa vinja pret savu manikiiri iztureejaas.
Ar Tevi vairs parrunas neielaidisos. Nav ko kustinat, vairak smirdees.

Apvainojies? Argumenti beidzās?
NL meitenes ir ar ļoti lielu sekotāju skaitu un viņas ir ietekmeles. Viņām seko liela cilvēku masa, pieļauju, ka arī daļa Putina atbalstītāji. Tāpēc arī nevar pateikt kategorisku NĒ Krievijai, Putinam un Krievijas produktiem. Saprot taču, ka zaudēs klientus un naudu. Būs jāstaigā ar vienu Gucci somiņu vairākus gadus.
Viņas lieliski ir parādījušas kas viņām ir svarīgi un tā nav empātija pret cilvēkiem.
28.02.2022 17:05 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Timmerkakis @ 28.02.2022 16:45
Nu vispar es pieregistrejos menesi atpakal, kad ukraina vel kars nebija - ta ka drusku ne pa teemu. Un pieregistrejos, lai izteiktu publisku fui Didrai par to, kaa vinja pret savu manikiiri iztureejaas.
Ar Tevi vairs parrunas neielaidisos. Nav ko kustinat, vairak smirdees.

Un kas tā par tādu dubulto morāli ar divām sejām?
Tu Didrihsonei vari teikt sabiedrisko fuj, bet mēs šeit forumā Saulietei fuj nevaram teikt?
28.02.2022 17:11 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
Būtu jau labi, ja tas būtu bijis tikai ''fuj''.
28.02.2022 17:17 |
 
Reitings 160
Reģ: 16.12.2021
Reāli nopriecājos tikko, ka zupa mani nobloķēja un vairs neredz un neatbild maniem komentāriem 😅 totāli neadekvāts cilvēks 😅
28.02.2022 17:35 |
 
Reitings 130
Reģ: 28.04.2019
Dzidra Zupa @ 28.02.2022 17:05

Apvainojies? Argumenti beidzās?
NL meitenes ir ar ļoti lielu sekotāju skaitu un viņas ir ietekmeles. Viņām seko liela cilvēku masa, pieļauju, ka arī daļa Putina atbalstītāji. Tāpēc arī nevar pateikt kategorisku NĒ Krievijai, Putinam un Krievijas produktiem. Saprot taču, ka zaudēs klientus un naudu. Būs jāstaigā ar vienu Gucci somiņu vairākus gadus.
Viņas lieliski ir parādījušas kas viņām ir svarīgi un tā nav empātija pret cilvēkiem.
bet ja tā padomā- tai pašai Taņai- vīrs no darba aizgājis, abiem vienīgais iztikas avots ir NL tagad. Bērni mazi. Viņai tagad beidzot tirgot nepienākas pat bezdarbnieku pabalsts. Nekas. Jā, varēja visu empātiskāk un nereklamēties tagad, ir tak pastāvīgie klienti, kuri bez reklāmas pērk. Bet beigt tirgot viņai nozīmēs iet ar bērniem dzīvot zem tilta un ubagot ēdienu. Nē nu cerams vecis savācies un aizgājis strādāt!
28.02.2022 17:36 |
 
Reitings 70
Reģ: 28.01.2022
Val @ 28.02.2022 17:35
Reāli nopriecājos tikko, ka zupa mani nobloķēja un vairs neredz un neatbild maniem komentāriem ? totāli neadekvāts cilvēks ?

Es zupu paspeju nobloket pirms vinja arbildeja, tagad viss ko redzu ir: "Profila Dzidra Zupa ziņojumus esi bloķējis/-usi. Rādīt". Nenak ne prata pat skatities, ko vinja ir atbildejusi. Man sava labsajuta daudz dargaka neka lasit kada naida apsesta cilveka komentarus :D
28.02.2022 17:37 |
 
Reitings 898
Reģ: 17.07.2021
Telegram kāda seko kas patiesībā notiek Ukrainā? To ko ziņās mums nerāda?
28.02.2022 17:44 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Ilanchiks @ 28.02.2022 17:36
bet ja tā padomā- tai pašai Taņai- vīrs no darba aizgājis, abiem vienīgais iztikas avots ir NL tagad. Bērni mazi. Viņai tagad beidzot tirgot nepienākas pat bezdarbnieku pabalsts. Nekas. Jā, varēja visu empātiskāk un nereklamēties tagad, ir tak pastāvīgie klienti, kuri bez reklāmas pērk. Bet beigt tirgot viņai nozīmēs iet ar bērniem dzīvot zem tilta un ubagot ēdienu. Nē nu cerams vecis savācies un aizgājis strādāt!

Bet viņa tak tagad pelna lielu naudu. Visu laiku stāsta, ka tagad dzīvojot kā nekad. Ja jau cilvēks pelna lielu naudu, tad jau ir uzkrājumi un var pusgadu dzīvot bēdu nezinot. Par ko viņām visām satraukties? Tad tomēr nepelna tik labi kā stāsta un dzīvo no algas līdz algai?
28.02.2022 17:48 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Dzidra Zupa @ 28.02.2022 17:48

Bet viņa tak tagad pelna lielu naudu. Visu laiku stāsta, ka tagad dzīvojot kā nekad. Ja jau cilvēks pelna lielu naudu, tad jau ir uzkrājumi un var pusgadu dzīvot bēdu nezinot. Par ko viņām visām satraukties? Tad tomēr nepelna tik labi kā stāsta un dzīvo no algas līdz algai?

Tapec, ka lielaka dala dzivo pari saviem iztikas lidzekliem.
Lai paraud tagad.
28.02.2022 17:51 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Vibe @ 28.02.2022 17:44
Telegram kāda seko kas patiesībā notiek Ukrainā? To ko ziņās mums nerāda?

Es sekoju, bet tur nav nekā tāda kas nebūtu Twitter vai Reddit ielikts. Twiterī pat ir vairāk un ātrāk.
28.02.2022 17:54 |
 
Reitings 437
Reģ: 03.02.2022
Ilanchiks @ 28.02.2022 17:36
bet ja tā padomā- tai pašai Taņai- vīrs no darba aizgājis, abiem vienīgais iztikas avots ir NL tagad. Bērni mazi. Viņai tagad beidzot tirgot nepienākas pat bezdarbnieku pabalsts. Nekas. Jā, varēja visu empātiskāk un nereklamēties tagad, ir tak pastāvīgie klienti, kuri bez reklāmas pērk. Bet beigt tirgot viņai nozīmēs iet ar bērniem dzīvot zem tilta un ubagot ēdienu. Nē nu cerams vecis savācies un aizgājis strādāt!
principā , ja stāsta patiesību un saka, ka nodokļus maksā, (jo ka pašnodarbinātā vai kas),tad jau kkadi bezdarbnieki pienākas! Bezdarbnieki nepienākas tiem, kas nemaksā nodokļus.
28.02.2022 17:58 |
 
Reitings 1377
Reģ: 05.12.2021
Oi svētās mātes Marijas te sanākušas. Dzirda ir viena no retajām, kas nepakaunās saukt lietas īstajos vārdos. Neviena no NLietēm nav skaidri un gaiši pateikusi, ka krievs ir iebrucis Ukrainā un izveic tur karadarbību. Kko tikai diplpmātiski reņķī un apkārt, stop the war, standwithuktaine un apbižota bērna asarām kko tikai pievērst sev uznanību. Absolūti piekrītu, ka šādus ir jāliek pie vietas. Kad krievs ienāks šeit, viņu vārdi būs čekas maisos. Nekad nav bijušas siltas jūtas pret krieviem. Mana omīte ne veltīgi lopi vagonos ceļoja uz Sibīriju, mans vectēvs ne velti karoja un mani vecvecāki pārlaida naktis mežā, kamēr viņu māju izlaupīja krievu kareivji. Un omīte sādžā ir pavisam cits stāsts, bet nu tolerēt te esošos krieveļus, kas parakstās remferendumā, par krievu valodas kā valsts valodas statusa noteikšanu, lok šņabi pie uzvaras pieminekļa 9. Maijā vai kà NLietes savu naudu noliekot augstāk pār visu citu, tad nē, es arî neizjutu dižu līdzjūtību.
28.02.2022 18:00 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits