IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 200
Reģ: 07.02.2022
Meitenes! Palasiiju nedaudz visu kas te tiek rakstiits. Kur juums tik daudz negatiivisma?
28.02.2022 13:47 |
 
Reitings 130
Reģ: 28.04.2019
Njā, īsts vīrietis, gāztu sūdu spaini sievietei uz galvas par to, ka viņa nespēj savākties. Ne jau viņa atbalsta karu. Viņa baidās zaudēt ienākumus, strādā krievu kompānijā. Nevis sit plaukstas, ka karš sācies. Protams, būtu labāk klusējušas un patčiņus nelīmējušas un krievu siļķes nepublicējušas… bet vecis ar sūdu spaini 🤦🏼‍♀️ Varētu sev tur galvu iebāzt.
28.02.2022 13:50 |
 
Reitings 437
Reģ: 03.02.2022
Ilanchiks @ 28.02.2022 13:50
Njā, īsts vīrietis, gāztu sūdu spaini sievietei uz galvas par to, ka viņa nespēj savākties. Ne jau viņa atbalsta karu. Viņa baidās zaudēt ienākumus, strādā krievu kompānijā. Nevis sit plaukstas, ka karš sācies. Protams, būtu labāk klusējušas un patčiņus nelīmējušas un krievu siļķes nepublicējušas… bet vecis ar sūdu spaini ??‍♀️ Varētu sev tur galvu iebāzt.

Jā, šādi vārdi pa vīriešu muti! Kaut vai tas nebija domāts tiešā kontekstā, ir un būs pretīgi! Nu kā mana omiņa teiktu-tas ir vecis bez kules, ja runā sliktu par sievietēm!
28.02.2022 13:53 |
 
Reitings 165
Reģ: 28.01.2022
SaltedCaramel @ 28.02.2022 13:40

Un kāpēc sūdu spaiņa uzgāšana uz galvas ir jāuztver tik burtiksi? Dieva dēļ, tak neviens dzīvē tā nedara. Neietu un negāztu, viņš pat nezin, kas ir Sauliete. Tas vairāk bija domāts, ka nu viņš nesaprata, kā tā var, viņš nesaprata, kāpēc nedara citādāk cilvēki.
Bez šaubām, viņam neinteresē instagram bābas un nezina, kas ir NL, bet pastāstīju savu sašutumu kopumā, tai skaitā par Saulieti un viņš vnk pateica - pfff, sūdus uz galvas tādiem cilvēkiem, ja sūdi no mutes nāk ārā.
Bet kā var šo visu izgrozit par reālu sūdu spaiņa izgāšanu uz galvas, es nesaprotu. Salietei ar uztveri švaki, vatbut Tu esi viņa?
Pat Vucēna kaut kā nu spējusi saglabāt balansu starp šo visu.kas notiek, NL un privāto dzīvi

Jā,jā. Tā esmu es!😁
Tak nebus tā,ka visiem izpatiks. Sauliete ar vainīga, ka karš? ,🤦‍♀️
28.02.2022 13:59 |
 
10 gadi
Reitings 411
Reģ: 15.01.2013
Man šķiet pasaulē tagad ir daudz lielākas problēmas, bet, nē, tikmēr sauliete savu enerģiju izgrūž - es, es es..viss slikti. Monstri man uzbrūk.. Mieriniet mani, man ir tik grūti.... varētu padomāt, ka pati ir Ukrainā
Un nevajag likt raudošos storijus ar to, ka man taču jāpabaro savi bērni, tā it kā jau būtu uz bankrota sliekšņa, bet pirms dažām dienām blatoja ar iztērēto piķi pa labi un pa kreisi...
Varbūt beidzot apdomāsies, ka nauda nāk un iet, te viņa ir, un pēkšņi vienā dienā var nebūt... varbūt arī nevajag to tā visiem acīs bāzt...
28.02.2022 14:00 |
 
Reitings 165
Reģ: 28.01.2022
BB @ 28.02.2022 14:00
Man šķiet pasaulē tagad ir daudz lielākas problēmas, bet, nē, tikmēr sauliete savu enerģiju izgrūž - es, es es..viss slikti. Monstri man uzbrūk.. Mieriniet mani, man ir tik grūti.... varētu padomāt, ka pati ir Ukrainā
Un nevajag likt raudošos storijus ar to, ka man taču jāpabaro savi bērni, tā it kā jau būtu uz bankrota sliekšņa, bet pirms dažām dienām blatoja ar iztērēto piķi pa labi un pa kreisi...
Varbūt beidzot apdomāsies, ka nauda nāk un iet, te viņa ir, un pēkšņi vienā dienā var nebūt... varbūt arī nevajag to tā visiem acīs bāzt...

Saulietes posti biia loti labi!
Skatoties, cik saja formu ir negativa, varu iedomaties cik tadus info vina vel sanem privati!
Nedomāju, ka vina ir, kads necilveks, ka vina nejut lidz! Pareizi vina teica, ka ir lietas,ko tur sevi un neizrada.
Sobrid visa kā or par daudz,tapec gribas raudāt, nejau del tā, lai jūs vinu žēlotu!
28.02.2022 14:04 |
 
Reitings 5
Reģ: 15.02.2022
Tikmēr Vucēnas Vita ar saltu rokās?
28.02.2022 14:14 |
 
Patīk
Reitings 19378
Reģ: 09.12.2015
isanalapsa @ 28.02.2022 13:43
Kamēr cilvēki šobrīd katru dienu palīdz Ukrainai, vāc drēbes, mantas un visu pārējo, tikmēr šī foruma meitenes labāk VISU savu laiku ziedo,lai sāpinātu vietējos un savējos cilvēkus. Prioritātes ir gaužām pārsteidzošas. Ja prioritāte ir negatīvisms, nevis pozitīvisms, tad mēs esam lielākā dirsā, nekā varēja vispār šķist. Citos redz vainu un jā , man arī nepatīk NL, bet laikam nekad dzīvē neredzēs problēmu sevī. Cik briesmīgam cilvēkam ir jābūt,lai gribētu kādu sāpināt? Arī man būtu bail no šādiem cilvēkiem, kuri negatīvismu uzskata par dzīves prioritāti. Komentāri to apstiprina un tā enerģija, kas šeit tiek tik ļoti ieguldīta. Skumji, biju uz mirkli labākās domās par dažām. Saprotams, ka visi ir kā uz adatām, tiek pateikts vairāk, nekā vajadzētu, bet ir jāizvērtē vai ir nepieciešams apzināti izvēlēties sāpināt kādu. Joprojām uzskatu, ka ir jāsāk ar sevi, pirms ķeramies pie citiem. Nav jau vairs liela starpība starp cilvēkiem, kuri šobrīd apzināti nogalina un starp tiem kuri apzināti dara pāri vietējiem. Enerģija ir tā pati.

Aizstāvītes saskrēja. 😁
Droši skumsti tālāk.
Man vienmēr ir riebusies tā NL sekta un tagad vnk ar ironiju noraugos, kā visas glamūrīgās liekules pinas savos melos un publiski pinkšķ. Kad sūknēt ārā piķi no naivām aitiņām, lai pašas varētu Dubaijā sauļot savas glaunās pakaļas - tā tev, redz, nebija žēl, vai ne?
Un pat neuzdrošinies salīdzināt situācijas, kur nevainīgus cilvēkus reāli nogalina un kur vnk pāris intsašmarām palūdz aiztaisīt mutes!!!
28.02.2022 14:26 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
gljuki @ 28.02.2022 14:14
Tikmēr Vucēnas Vita ar saltu rokās?
Domā uzpīpēs, ja?
28.02.2022 14:26 |
 
Reitings 1377
Reģ: 05.12.2021
gljuki @ 28.02.2022 14:14
Tikmēr Vucēnas Vita ar saltu rokās?

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
28.02.2022 14:27 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
LilyLady @ 28.02.2022 14:26

Aizstāvītes saskrēja. ?
Droši skumsti tālāk.
Man vienmēr ir riebusies tā NL sekta un tagad vnk ar ironiju noraugos, kā visas glamūrīgās liekules pinas savos melos un publiski pinkšķ. Kad sūknēt ārā piķi no naivām aitiņām, lai pašas varētu Dubaijā sauļot savas glaunās pakaļas - tā tev, redz, nebija žēl, vai ne?
Un pat neuzdrošinies salīdzināt situācijas, kur nevainīgus cilvēkus reāli nogalina un kur vnk pāris intsašmarām palūdz aiztaisīt mutes!!!
Es īsti nezinu vai man ir jātaisnojas, kādēļ es neesmu cilvēks, kurš vēlas darīt citiem pāri. :D Tas būtu tā kā absurdi. Nav jāfano par kādu vai jāatbalsta biznesā, lai tāpat nevēlētos darīt pāri. Man arī riebjas NL, bet nu un? :) Vai tas man rada negatīvas emocijas un vēlmi darīt pāri? Īsti nē, jo manī neieslēdzas šī vēlme.
28.02.2022 14:29 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Raudāt storijos tagad nebūs risinājums.
Un meklēt grēkāžus mūsu vidū arī nē. Vienkārši tagad ļoti izkristalizējas kas ir kas. Tas ir jāpieņem. Unfollow, neatbalstiet cilvēkus, kas nav uz jūsu viļņa, nepērciet produkciju no cilvēkiem, kas ir pretējā pusē.
Es arī pirmo reizi kad atnācu mājās un izlasiju ziņas, ka Krievi iegājuši Ukrainā, stāvēju pie izlietnes, kurā kaudze ar traukiem un šķiet, pusi ar savām asarām nomazgāju. Un vel jo vairāk tāda kā iekšēja trauksme pēc zemessardzes zvana manam partnerim, jo es reāli saprotu, ka viņš ir uz " ⏸️ " pogas. Bet ir jāsavācas, nedrīkst čīkstēt publiskajā telpā, jo nevienam no tā nepaliek labāk. Mēs visi baidamies, mēs visi esam uzvilkti, mums visiem sāp tas, kas tur notiek. Lūdzu, domājam kā mēs varam palīdzēt. Ziedojam cik varam, ejam strādāt kaut vai virsstundas ja varam un naudiņu ziedojam, sekojam aktualitātēm, kas viņiem ir nepieciešams. Ja zinat uzņēmumu, kas varētu palīdzēt, uzrunājiet viņus, iedrošiniet. Mums jābūt kopistiskiem, ne sašķeltiem. Grēkāžus meklēsim pēc tam.
28.02.2022 14:39 |
 
Reitings 2783
Reģ: 06.11.2021
.Eksperte. @ 28.02.2022 14:39
Raudāt storijos tagad nebūs risinājums.
Un meklēt grēkāžus mūsu vidū arī nē. Vienkārši tagad ļoti izkristalizējas kas ir kas. Tas ir jāpieņem. Unfollow, neatbalstiet cilvēkus, kas nav uz jūsu viļņa, nepērciet produkciju no cilvēkiem, kas ir pretējā pusē.
Es arī pirmo reizi kad atnācu mājās un izlasiju ziņas, ka Krievi iegājuši Ukrainā, stāvēju pie izlietnes, kurā kaudze ar traukiem un šķiet, pusi ar savām asarām nomazgāju. Un vel jo vairāk tāda kā iekšēja trauksme pēc zemessardzes zvana manam partnerim, jo es reāli saprotu, ka viņš ir uz " ⏸️ " pogas. Bet ir jāsavācas, nedrīkst čīkstēt publiskajā telpā, jo nevienam no tā nepaliek labāk. Mēs visi baidamies, mēs visi esam uzvilkti, mums visiem sāp tas, kas tur notiek. Lūdzu, domājam kā mēs varam palīdzēt. Ziedojam cik varam, ejam strādāt kaut vai virsstundas ja varam un naudiņu ziedojam, sekojam aktualitātēm, kas viņiem ir nepieciešams. Ja zinat uzņēmumu, kas varētu palīdzēt, uzrunājiet viņus, iedrošiniet. Mums jābūt kopistiskiem, ne sašķeltiem. Grēkāžus meklēsim pēc tam.

28.02.2022 14:45 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
.Eksperte. @ 28.02.2022 14:39
Raudāt storijos tagad nebūs risinājums.
Un meklēt grēkāžus mūsu vidū arī nē. Vienkārši tagad ļoti izkristalizējas kas ir kas. Tas ir jāpieņem. Unfollow, neatbalstiet cilvēkus, kas nav uz jūsu viļņa, nepērciet produkciju no cilvēkiem, kas ir pretējā pusē.
Es arī pirmo reizi kad atnācu mājās un izlasiju ziņas, ka Krievi iegājuši Ukrainā, stāvēju pie izlietnes, kurā kaudze ar traukiem un šķiet, pusi ar savām asarām nomazgāju. Un vel jo vairāk tāda kā iekšēja trauksme pēc zemessardzes zvana manam partnerim, jo es reāli saprotu, ka viņš ir uz " ⏸️ " pogas. Bet ir jāsavācas, nedrīkst čīkstēt publiskajā telpā, jo nevienam no tā nepaliek labāk. Mēs visi baidamies, mēs visi esam uzvilkti, mums visiem sāp tas, kas tur notiek. Lūdzu, domājam kā mēs varam palīdzēt. Ziedojam cik varam, ejam strādāt kaut vai virsstundas ja varam un naudiņu ziedojam, sekojam aktualitātēm, kas viņiem ir nepieciešams. Ja zinat uzņēmumu, kas varētu palīdzēt, uzrunājiet viņus, iedrošiniet. Mums jābūt kopistiskiem, ne sašķeltiem. Grēkāžus meklēsim pēc tam.
ļoti,ļoti,ļoti jā! + Gribas gandrīz katru šobrīd vienkārši samīļot un pateikt, ka viss būs labi! Daram labas lietas, daram citiem labu, nevis sliktu!
28.02.2022 14:47 |
 
Reitings 2234
Reģ: 10.09.2021
Grekazhus nevar meklet pec tam. Piekritu, ka te daudzas jau personigos apvainojumos iet, jasaprot tomer ko runat, nevis tiri aiz launuma runat. Bet grekazhi jamekle jau tagad, lai skaidraka klust situacija. Lai vairak cilveku nakti pie prata kas notiek. Nebutu Sipeniece kaut ko teiktu, PV pilnigi noteikti sodien nepaustu parsteidzosa karta savu viedokli. Ari Inatrs Busulis sanemies. Jo vairak izdaram sadu spiedienu, jo vairak atpazistami cilveki saks runat, saprast lietas nopietnibu - jo vairak atvers acis tiem, kuri netic karam Ukraina.
28.02.2022 14:50 |
 
Patīk
Reitings 19378
Reģ: 09.12.2015
Godīgi sakot, ir biedējoši, ka mūsu pašu zemē atrodas dāmas, pie kam meitenes ar latviskiem vārdiem un uzvārdiem, kas uzdrošinājās aģitēt citus izlikties, ka pasaulē joprojām viss ir šokolādē. Liekam patčus, rijam BrainDefekt un domājam pozitīvi. Pie kājas, ka kaut kādā Ukrainā mirst cilvēki, jo gan jau nemirst, vispār jau mūsu lielā bite saka, ka tas karš ir muļķības. Kaut kā tā, ja?
Teksts "domājiet pozitīvi'' uz šā brīža traģisko notikumu fona skan kā lamuvārds. Agresors ir neprognozējams. Un karš jau rīt var būt arī pie mūsu durvīm. Es iesaku visām pozitīvajām instasaulēm beidzot paskatīties tālāk par savu degungalu, nopirk radioaparātu (to ar baterijām, nevis Ipod), degvielas kannas, konservus un telti, jo patiesi var pienākt diena, kad patči būs pēdējais, kas palīdzēs izglābties.
28.02.2022 14:53 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
Arī no sava paziņu loka varu teikt to,ja cilvēks neliek kaut ko internetā par šo situāciju, nenozīmē, ka nepalīdz vai viss vienalga. Ir jābūt kaut kādam balansam uztverē starp realitāti un internetu. Pat, ja cilvēki, kuri ikdienā liek daudz storijus, tas nenozīmē,ka viņi parāda VISU no savas dzīves. Mums patīk pieņemt, ka cilvēks noteikti ir izlicis visu.
Mēs nevaram ielīst svešu cilvēku sajūtās, balstoties uz instagramu. Kā mēs varam zināt labāk par citiem? Nav runa par Saulieti, bet par visu kopumā kā tiek izdarīti secinājumi un pieņemti lēmumi par cilvēkiem.
JĀ, ir arī jāfiltrē,ko mēs liekam un kā izsakamies, arī tas ir bez šaubām 100% pareizi pateikts, bet joprojām tas nedod tiesības palikt agresīviem , it sevišķi šādā laikā, kad būtu jānotiek drīzāk pretējam.
28.02.2022 14:58 |
 
Patīk
Reitings 19378
Reģ: 09.12.2015
isanalapsa @ 28.02.2022 14:58
Arī no sava paziņu loka varu teikt to,ja cilvēks neliek kaut ko internetā par šo situāciju, nenozīmē, ka nepalīdz vai viss vienalga. Ir jābūt kaut kādam balansam uztverē starp realitāti un internetu. Pat, ja cilvēki, kuri ikdienā liek daudz storijus, tas nenozīmē,ka viņi parāda VISU no savas dzīves. Mums patīk pieņemt, ka cilvēks noteikti ir izlicis visu.
Mēs nevaram ielīst svešu cilvēku sajūtās, balstoties uz instagramu. Kā mēs varam zināt labāk par citiem? Nav runa par Saulieti, bet par visu kopumā kā tiek izdarīti secinājumi un pieņemti lēmumi par cilvēkiem.
JĀ, ir arī jāfiltrē,ko mēs liekam un kā izsakamies, arī tas ir bez šaubām 100% pareizi pateikts, bet joprojām tas nedod tiesības palikt agresīviem , it sevišķi šādā laikā, kad būtu jānotiek drīzāk pretējam.

Ja random cilvēks neko neliek, skaidrs, neviens arī nepiesienas. Bet, ja tev ir vairāki desmiti tūkstoši sekotāju, tad klusēt un izlikties, ka dzīve turpinās - tas arī ir veids, kā tur parādi savu attieksmi. Jo kas tad galu galā IR infuenceris, ietekmelis? Šiem cilvēkiem jābūt dubultuzmanīgiem savos IG, citādi interesanti sanāk - kad rekamēties un pelņīt piķi, tad esmu baigi kruts infuenceris, bet kā atskaitīties VID vai būt atbildīgam par saturu, ko radi, tā ķepiņas gaisā - neko nezinu, beidziet piesieties. Nav ta kā liekulīgi drusku?
Tieši tāpat ar Prāta vētru - man patīk tie puiši un viņu mūzika, bet es piekrītu arī Sipeniecei, ka koķetēšana ar Krieviju, uzstāšanās kaut kādos militāros festivālos, nu tai bija jābūt robežai, ko slavena grupa varēja arī nepārkāpt.
28.02.2022 15:10 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
gljuki @ 28.02.2022 14:14
Tikmēr Vucēnas Vita ar saltu rokās?

..un tāpēc saltiem tagad ir child lock😂
28.02.2022 15:14 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
LilyLady @ 28.02.2022 15:10

Ja random cilvēks neko neliek, skaidrs, neviens arī nepiesienas. Bet, ja tev ir vairāki desmiti tūkstoši sekotāju, tad klusēt un izlikties, ka dzīve turpinās - tas arī ir veids, kā tur parādi savu attieksmi. Jo kas tad galu galā IR infuenceris, ietekmelis? Šiem cilvēkiem jābūt dubultuzmanīgiem savos IG, citādi interesanti sanāk - kad rekamēties un pelņīt piķi, tad esmu baigi kruts infuenceris, bet kā atskaitīties VID vai būt atbildīgam par saturu, ko radi, tā ķepiņas gaisā - neko nezinu, beidziet piesieties. Nav ta kā liekulīgi drusku?
Tieši tāpat ar Prāta vētru - man patīk tie puiši un viņu mūzika, bet es piekrītu arī Sipeniecei, ka koķetēšana ar Krieviju, uzstāšanās kaut kādos militāros festivālos, nu tai bija jābūt robežai, ko slavena grupa varēja arī nepārkāpt.
Jā, es pat varētu piekrist tam, ko saki un esi šo uzrakstījusi tiešām perfekti. Arī es esmu apmaldījusies šobrīd visā par to, kas ir pareizāk, kas nav un katram ir kāda sava taisnība, bet, ja mēs parunājam par agresiju, tas nav risinājums. Mentālā veselība ir tas, ko mums vajadzētu šobrīd nosargāt pat ļoti, jo viss,kam cilvēki ir gājuši cauri emocionāli pēdējo gadu laikā, šī situācija atsēdina vēl vairāk. Izdarīts ir izdarīts, tagad ir jādomā kā to uzlabot, risināt, lai uzlabojas viss, arī mūsu vietejiem cilvēkiem. Arī repliku izteikšanai ir robežas starp diskusiju un kopīgu risinājuma meklēšanu, un starp vienkārši agresiju, kura tikai aug vairumā, jau padarot cilvēkus ļaunus. Būt skarbam reizēm ir pat nepieciešams mums visiem un arī pašiem reizēm der saņemt pa pēcpusi, bet būt ļauniem, tas jau ir cits līmenis.
28.02.2022 15:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits